PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا xbox one کپی خور شده است؟ فوری!

sepehrmax
28-02-2016, 15:40
سلام دوستان.. من تو این چند روز میخام ایکس باکس وان بخرم.. اما تازه فهمیدم که قیمت های بازی های این دستگاه کمر آدم رو میشکنه! سه سال از ساخت این کنسول میگذ‌ره.. میخاستم بدونم آیا این دستگاه کپی خور شده؟ اگه میشه اطلاعات کامل بدین که اگه کپی خور نشده کی این اتفاق میفته و اگه میشه یکم توضیح بدید واگر در جریان نیستین جواب ندین لطفا!

kenzu
28-02-2016, 16:23
نه نشده . ps4 بخر بازیهاش خیلی راحت تر و ارزونتر پیدا میشه تو بازار .
بازیهای xbox one هم یکی پس از دیگری داره برای pc میاد . دیگه خریدش جالب نیست .

سرهنگ معمر قذافی
28-02-2016, 16:24
خیر نشده . . . .

گذشت زمانی که 360(بخاری) از درایو دی وی دی با برنر مکس هک میشد! حتی ps3 ش هم از درایو هک نشد! چه برسه این نسل که تک تک سخت افزار ها کد گذاری شدن مخصوصا cpu key !

هیج جای دنیا جز ایرانی جماعت پیگیر اخبار هک نیست! (اوف بر ما!) . با این که با پایرت خوری مخالفم ولی امید وارم وان هک بشه حداقل 4تا کنسول بفروشه:n02:

پ ن :خرید ps4 منطقی تره

sepehrmax
28-02-2016, 20:36
من یکم گیج شدم.. تا همین چند روز پیش قرار بود بخرم.. یعنی الان کنسل کنم؟ راهی به ذهن شما نمی رسه که بشه با کمترین هزینه بازیارو خرید؟ یعنی بقیه که اکس باکس میخرن این همه پوله بازی میدن؟

HOJ-JAT
28-02-2016, 21:15
من یکم گیج شدم.. تا همین چند روز پیش قرار بود بخرم.. یعنی الان کنسل کنم؟ راهی به ذهن شما نمی رسه که بشه با کمترین هزینه بازیارو خرید؟ یعنی بقیه که اکس باکس میخرن این همه پوله بازی میدن؟
نیازی نیست بخری نگه داری
شما ی بازی بخر بازیش کردی بفروشش یکی دیگه دس دو بخر

Afshin405
01-03-2016, 17:11
خبرهایی در مورد هکps4 تو فضای مجازی اومده ولی صحتش هنوز تایید نشده x box1 که به هیچ وجه هک نشده////

britain
18-07-2016, 08:39
این نسل کلا خیلی خیلی بد بود .... .. کنسول رو فقط می خریدیم چون هک میشد .... من که فقط pc :n02:

soheil_x
30-10-2016, 16:42
من xbox one دارم اولش فکر میکردم بازی گران از اول بازی دست دوم میخریدم مثلا تام ریدر خریدم 130 فروختم 140
از سایت مثل دیوار نه توپخانه در کل 3 تا بازی دارم میخرم جدید میگیرم فقط یکم صبر کنی بازی جدید 2 ماه بگذره که به قیمت بخرید در کل ارزش داشت:n27:

MOHAMMAD2010
31-10-2016, 11:52
این نسل کلا خیلی خیلی بد بود .... .. کنسول رو فقط می خریدیم چون هک میشد .... من که فقط pc :n02:

بد بود چون هک نشد !؟ جالبه ، پس نسل اینده بدتر هم هستن چون مطمئن باشه اونا دیگه به هیچ وجه هک نمیشن !
در ضمن pc هم الان خیلی بازی های خوب قفل های سفت و سخت دارن و اصلا کرک نشدن و شاید نشن هیچ وقت

Sina.eghbali.ahmad
05-04-2017, 21:04
به تازگی خبر اومده که ایکس باکس وان اس کپی خور شده که واقعیت هم هست اگه می خوای کنسول ایکس باکس وان اس کپی خور به همراه بازی هاش تهیه کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از این سایت خریداری کن

Tivaan
05-04-2017, 22:14
با این که با پایرت خوری مخالفم ولی امید وارم وان هک بشه حداقل 4تا کنسول بفروشه:n02:
جالبه بدونی برای رقابتی شدن ایکس باکس و پی اس حتی ارزون تر از قیمت تموم شدشون به فروش میرسن صرف فروختن کنسول اصلا درآمدی نداره براشون!

hm741
21-04-2017, 21:24
به تازگی خبر اومده که ایکس باکس وان اس کپی خور شده که واقعیت هم هست اگه می خوای کنسول ایکس باکس وان اس کپی خور به همراه بازی هاش تهیه کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از این سایت خریداری کن
کپیخور نشده.اینافقط ایکسباکسهایی هستند که آفلاین بازی رو ریختن روش و به محض آنلاین شدن با اکانت شخصی دیگر قابل استفاده نیستند.

leloa
02-07-2017, 11:14
شما می تونی بازی های ایکس باکس وان رو بدی روی کنسول برات کپی کنن. من خودم 200 دادم 500 گیگ بازی برام کپی کردن. فقط اگه فیفا یا pes بازی میکنین بهتره اورجینالش رو بخرین. چون اگه کپی بشه نمی شه آپدیتش کرد. برای اینکه نمیتونی به اینترنت متصل بشی. مشکل دیگه ای پیش نمیاد