PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد پسورد سیو شده در گوشی نوکیا اندروید

hassanminai
26-02-2016, 20:51
با سلام و عرض ارادت
.
دوست من گوشی اندروید نوکیا داره و روش بازی کلش رو نصب کرده و یک سالی هست بازی میکنه
الان پسوردی که توی گوشی داده برای بازی رو فراموش کرده ( منظور همون پسورد ایمیل گوگله)
و متاسفانه توی گوگل پلی هم ذخیره نکرده .
یعنی اگه بخواد گوشی رو فورمت کنه و یا بفروشه بازیش از بین میره .
ایا راهی هست تا به این پسورد ذخیره شده در گوشی دسترسی پیدا کرد ؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین دوستان

AryanLand
27-02-2016, 02:25
با سلام و عرض ارادت
.
دوست من گوشی اندروید نوکیا داره و روش بازی کلش رو نصب کرده و یک سالی هست بازی میکنه
الان پسوردی که توی گوشی داده برای بازی رو فراموش کرده ( منظور همون پسورد ایمیل گوگله)
و متاسفانه توی گوگل پلی هم ذخیره نکرده .
یعنی اگه بخواد گوشی رو فورمت کنه و یا بفروشه بازیش از بین میره .
ایا راهی هست تا به این پسورد ذخیره شده در گوشی دسترسی پیدا کرد ؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین دوستان

سلام.
دوست عزیز منظورتون از پسورد بازی چیه؟ بازی کلش که پسورد از شما نمیگیره!
اگر منظورتون پسور جیمیل هست (که خودتون هم همینو فرمودید) پس بازی سیو شده روی جیمیل و باید از طریق ریکاوریهای جیمیل پسورد جیمیلش رو باز یابی کنه.
اما اگر منظورتون اینه که توی گوشی یه جیمیل زده حالا پسوردش رو نمیدونه و میتونه بره توی گوشی و توی بازی و مطمئن هست بازی روی اون جیمیل سیونشده از قسمت ستینگ گوشی قسمت اکانتها یک جیمیل دیگه سیو کنه رو گوشی بعد از طریق ستینگ بازی بازی روروی جیمیل جدید سیو کنه بعد گوشی رو فرمت کنه تا براش مشکلی پیش نیاد.:n40:

Pr0m3en
27-02-2016, 09:13
درود
دوست عزیز میتونید از طریق آموزش های توی نت اقدام به تغییر ایمیل روی بازی کنید.

hassanminai
27-02-2016, 18:50
ممنونم از لطفتون
ازش پرسیدم.میگه ایمیل رو روی همین گوشی ساختم و الان یادم نیست پسوردش رو
از اونطرف متاسفانه گوگل پلی - که باید بازی توش سیو بشه - اصلا باز نمیشه و هی ریست میکنه
به روزترینش رو هم دانلود و نصب کرده ولی باز همین مشکل رو داره

AryanLand
28-02-2016, 00:40
ممنونم از لطفتون
ازش پرسیدم.میگه ایمیل رو روی همین گوشی ساختم و الان یادم نیست پسوردش رو
از اونطرف متاسفانه گوگل پلی - که باید بازی توش سیو بشه - اصلا باز نمیشه و هی ریست میکنه
به روزترینش رو هم دانلود و نصب کرده ولی باز همین مشکل رو داره

سلام.

گوگل پلی جدید تقریبا یک هفته هست اومده توی این ورژن شما باید یک گیمر آیدی بسازید برای اینکار اگر از توی بازی بخواید انجام بدید باید با فیلتر شکن وصل بشید و از توی ستینگ بازی اقدام کنید زمانیکه فیلتر شکنتون روشن باشه ریست نمیشه و صفحه ساخت گیمر ایدی براتون میاد و میتونید انجام بدید.:n40:

hassanminai
28-02-2016, 12:50
ممنونم از لطفتون .میشه لینک دانلودش رو برام بزارین ؟ من خودم چیز جدیدی پیدا نکردم متاسفانه:n28::n28:

AryanLand
29-02-2016, 23:40
ممنونم از لطفتون .میشه لینک دانلودش رو برام بزارین ؟ من خودم چیز جدیدی پیدا نکردم متاسفانه:n28::n28:

سلام .
لینک چیو خدمتتون تقدیم کنم؟:n40:

hassanminai
01-03-2016, 09:24
سلام .
لینک چیو خدمتتون تقدیم کنم؟:n40:
.
لینک همین گوگل پلی جدیدی که فرمودین دیگه؟