PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : PS4 یا XBOX ONE

IOG
25-02-2016, 22:29
سلام دوستان. لطفا یه راهنمایی بکنید. من میخام ببینم بین این دو کنسول کدوم یکیو بگیرم. از لحاظ گرافیک که فکر نمیکنم فرق خاصی بینشون باشه. اگه هم باشه واسم اونقدرا مهم نیس. بیشترین چیزی که واسم اهمیت داره اینه که کدوم یکی دسترسی به بازیاش بیشتره. حالا یا بازی دست دو یا بصورت اکانت پک چند بازی. و اینکه کدوم یکی احتمال میدین زودتر کپی خور شه و آینده دار تر باشه
ممنون از راهنماییتون.

HOJ-JAT
26-02-2016, 00:10
سلام دوستان. لطفا یه راهنمایی بکنید. من میخام ببینم بین این دو کنسول کدوم یکیو بگیرم. از لحاظ گرافیک که فکر نمیکنم فرق خاصی بینشون باشه. اگه هم باشه واسم اونقدرا مهم نیس. بیشترین چیزی که واسم اهمیت داره اینه که کدوم یکی دسترسی به بازیاش بیشتره. حالا یا بازی دست دو یا بصورت اکانت پک چند بازی. و اینکه کدوم یکی احتمال میدین زودتر کپی خور شه و آینده دار تر باشه
ممنون از راهنماییتون.
دسترسی ب بازی های ps4 بسیار بسیار بیشتر از xb1 هست کافی ی سرج کوچیک توی دیوار یا شیپور بزنی اصلا بازی xb1 میبینی؟
حتی انجمن های تخصصی گیم هم خیلی کم بازی دست دوم xb1 خرید و فروش میکنن چون اصولا کسی xb1 نخریده توی ایران
گذشته از این با روش های دیجتالی یا اکانت های هکی میشه بازی های پلی ۴ را با قیمتی حتی ۳۰ تومن واسه بازی های روز و ۱۰ تومن واسه بازی های قدیمی خرید:n06:
فکر کپی خور نباشید چون لذت بازی ها رو از دست میدین مخصوصا توی این نسل اینترنت پر سرعت
الان اگثر بازی های حتی بخش داستانی هم داره انلاین میشه مثل division یا need for speed یا شاهکار همه انلاین ها gta v
یکی از اصلی ترین قدرت های کنسول ها همین امکان انلاین بازی کردن با دوستان و هموطنان هست که روی pc روی بازی های مثل codbo3 یا gta v خیلی کمتر دیده میشه

سرهنگ معمر قذافی
26-02-2016, 01:31
ps4

یه نت خوب هم داشته باشی نور علا نور(البته پینگ 2رقمی تو ایران آرزوست ) ولی خوب با پینگ 390 هم درPSN آنلاین میزدم . . .

هیچوقت آدم تروفی بگیری نبودم :(

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دلم برهPSN یذره شده .:n03:

IOG
26-02-2016, 20:49
دسترسی ب بازی های ps4 بسیار بسیار بیشتر از xb1 هست کافی ی سرج کوچیک توی دیوار یا شیپور بزنی اصلا بازی xb1 میبینی؟
حتی انجمن های تخصصی گیم هم خیلی کم بازی دست دوم xb1 خرید و فروش میکنن چون اصولا کسی xb1 نخریده توی ایران
گذشته از این با روش های دیجتالی یا اکانت های هکی میشه بازی های پلی ۴ را با قیمتی حتی ۳۰ تومن واسه بازی های روز و ۱۰ تومن واسه بازی های قدیمی خرید:n06:
فکر کپی خور نباشید چون لذت بازی ها رو از دست میدین مخصوصا توی این نسل اینترنت پر سرعت
الان اگثر بازی های حتی بخش داستانی هم داره انلاین میشه مثل division یا need for speed یا شاهکار همه انلاین ها gta v
یکی از اصلی ترین قدرت های کنسول ها همین امکان انلاین بازی کردن با دوستان و هموطنان هست که روی pc روی بازی های مثل codbo3 یا gta v خیلی کمتر دیده میشه

این بازیای هکی که گفتی چطوریه ؟ مشکلی واسه کنسول پیش نمیاد ؟

HOJ-JAT
26-02-2016, 23:42
این بازیای هکی که گفتی چطوریه ؟ مشکلی واسه کنسول پیش نمیاد ؟
هر بازی دیجیتالی واسه ps4 میشه ب سه نفر داد همزان بازی کرد
هکر ها میان یکی از این سه تا ظرفیت که قالبا اسمش ظرفیت ۲ هست رو میکشن بیرون میدن ب شما
اگر اون طرف بهمه که هک شده (۱۰ درصد اماکن داره)میره ب سونی میگخ سونی هم بازی رو واسه شما قفل میکنه و بازی رو میده ب همون صاحب اصلیش
این روش فقط با یک ایمیل و پسورد ب فروش میرسد و نیازی ب مراجعه حضوری نیست
واسه کنسول تا حالا هیج اتفاقی نیافتاده من خودم تا حالا شاید ۱۵تا بازی همیجوری بازی کردم
اصولا این روش بدرد بازی میخوره که ی بار بازیش کنی بری سراع بعدی
مثلا کسی که عشق انچارتد هست میره دیسک یا قانونی میخردش چون همیشه داردش

IOG
27-02-2016, 00:52
هر بازی دیجیتالی واسه ps4 میشه ب سه نفر داد همزان بازی کرد
هکر ها میان یکی از این سه تا ظرفیت که قالبا اسمش ظرفیت ۲ هست رو میکشن بیرون میدن ب شما
اگر اون طرف بهمه که هک شده (۱۰ درصد اماکن داره)میره ب سونی میگخ سونی هم بازی رو واسه شما قفل میکنه و بازی رو میده ب همون صاحب اصلیش
این روش فقط با یک ایمیل و پسورد ب فروش میرسد و نیازی ب مراجعه حضوری نیست
واسه کنسول تا حالا هیج اتفاقی نیافتاده من خودم تا حالا شاید ۱۵تا بازی همیجوری بازی کردم
اصولا این روش بدرد بازی میخوره که ی بار بازیش کنی بری سراع بعدی
مثلا کسی که عشق انچارتد هست میره دیسک یا قانونی میخردش چون همیشه داردش
یعنی وقتی بازی رو دیجیتالی خریدی نمیشه تو حافظه کنسول بمونه و دوباره بازی کنی ؟
بعد اینکه از کجا میشه این افراد رو پبدا کرد و ازش بازی خرید ؟

HOJ-JAT
27-02-2016, 13:58
یعنی وقتی بازی رو دیجیتالی خریدی نمیشه تو حافظه کنسول بمونه و دوباره بازی کنی ؟

نمیدونم چی گفتم که این سوال رو پرسیدی ؟؟؟
شما بازی دیجیتالی بخری تا ابد روی کنسولت هست مگر اینکه اکانتت رو پاک کنی اکانت هم پاک کنی دوباره واردش کنی میشه بازی رو بالا اورد

بعد اینکه از کجا میشه این افراد رو پبدا کرد و ازش بازی خرید ؟
کانال های تلگرام
شما کنسول خردیدی و تصمیم بر خرید بازی ترکیبی گرفتی بگو ادرس بهت میدیم

IOG
27-02-2016, 15:42
نمیدونم چی گفتم که این سوال رو پرسیدی ؟؟؟
شما بازی دیجیتالی بخری تا ابد روی کنسولت هست مگر اینکه اکانتت رو پاک کنی اکانت هم پاک کنی دوباره واردش کنی میشه بازی رو بالا اورد

کانال های تلگرام
شما کنسول خردیدی و تصمیم بر خرید بازی ترکیبی گرفتی بگو ادرس بهت میدیم

آها مرسی داداش خیلی لطف کردی ایشالا تا عید میگیرم.

IOG
27-02-2016, 15:45
فقط یه سوال دیگه. اگه میشه یه راهنماییم در مورد سری ساخت کنسول بکنید که کدوم ورژنش رو بخرم. ممنون

britain
18-07-2016, 09:49
این نسل به هیچ وجه کپی خور نخواهد شد ..... به نظر من اما ps4 خیلی بهتره و بهتر از اون steam هست البته روی pc به نظر من