PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل متوقف شدن برنامه!!!

omid.v
25-02-2016, 16:51
با سلام و درود به همه دوستان

من چند وقتیه که با مشکل توقف برنامه ها مواجه میشم که فقط مال برنامه های پروتابله و برنامه های نصبی کار میکنه مثل عکس و باید بگم قبلا این برنامه ها کار میکرده و تازه خراب شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شرح ارور اینه که مربوط به BEX هست که خب روالش اینه که مربوط به نصب نبودن یا خراب بودن برنامه ++Microsoft Visual C هست که خب من چند نسخه شو دارم و قبلا هم درست بوده و هم هر دو نسخه 32x & 64x هم نصبه ولی بازم خرابه
این هم عکس نسخه های نصب شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی عجیب این جاست که این ارور وقتی به نت وصل میشم یا انتی ویروس رو غیر فعال میکنم دیگه ارور نمیده یا بعد مدت خیلی بیشتری ارور میده که واقا برام عجیبه که چرا تو این حالت بهتر عمل میکنه:n13:

انتی ویروسم هم ESET Smart Security 8 هست

اگه دوستان راه حل موثری دارین بگین تا درستش کنم:n26:

با تشکر

Pr0m3en
25-02-2016, 18:28
درود
برید نسخه ای که میخواد رو اول حذف و سپس از خوده سایت مایکروسافت دانلود و نصب کنید.

omid.v
26-02-2016, 12:01
درود
برید نسخه ای که میخواد رو اول حذف و سپس از خوده سایت مایکروسافت دانلود و نصب کنید.

درود
تمامی نسخه ها رو حذف و دوباره دانلود و نصب کردم حتی نسخه اخر هم رو نصب کردم ولی درست نشد بازم تو برنامه های پروتابل مشکل دارم

Pr0m3en
27-02-2016, 09:09
درود
تمامی نسخه ها رو حذف و دوباره دانلود و نصب کردم حتی نسخه اخر هم رو نصب کردم ولی درست نشد بازم تو برنامه های پروتابل مشکل دارم
درود
دوست عزیزمنم خیلی مواقع متعجب شدم از اینکه نسخه های مختلف میتونه چه تاثیری داشته باشه.
نسخه ای که همراه برنامه ارائه شده یا توی سایت برنامه هست و میگه دانلود کنید رو دانلود و نصب کنید باید مشکلتون حل بشه.