PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پروژه ماهواره ای اوترنت

fariborz.j
18-02-2016, 18:04
با سلام
.
.
دوستانی که از این پروژه اینترنتی استفاده میکنند
لطفا نحوه دقیق اقداماتی که باید انجام بدیم تا بتونیم از این پروژه استفاده کنیم رو بیان کنید.
من میخوام هم چیز های سخت افزاری و هم نرم افزاری شو بدونم.
از اینترنت چیز های جسته گریخته ای دیدم که زیاد به درد نمیخورد به همین خاطر تاپیک زدم تا من و همه دوستان مشتاق استفاده کنند. پس :
لطفا کامل راه نمایی کنید.

J@viD
19-02-2016, 15:15
لطفا بگین سخت افزارشو از کجا میشه تهیه کرد؟
خیلی پروژه خوبیه

am_64
19-02-2016, 15:54
متاسفانه الان بیشتر شرکت های خدمات اینترنت در داخل و خارج که نانشون به پولی بودن اینترنت وابسته هست به تکاپو افتادن که چطور جلوی استفاده مردم رو از این وسیله بسیار مفید بگیرن و با پخش خبرهای دروغ سعی بر منصرف کردن مردم از این وسیله مفید دارن این پروژه از مهرماه 94 قابل اجراء بوده منتها طریقه استفاده از آن و اینکه چه وسایلی لازم داره و آیا می توان با دیش خانگی هم از این وسیله استفاده کرد یا نه برای من هم جای سوال داره. امیدوارم از دوستان عزیز بیان و راهنمایی کن بدون توجه به حرف کسانی که نونشون به اینترنت پولی وابسته هست فکر کنم یه چیزی تو مایه های دانلود آفلاین هست که میشد صدها گیگ اطلاعات رو بدون دادن هزینه ای دریافت کرد

fariborz.j
21-02-2016, 19:34
بله من هم اینا رو تو یه سرچ از گوگل خوندم
ولی لازمه کسی به سوالاتمون پاسخ بده که به صورت عملی از این پروژه مفید ورایگان استفاده کرده باشه
لطفا دوستان راه نمایی کنید.:n16:

farsweb
21-02-2016, 19:48
دوستان اگر ممکنه یه توضیح کلی درباره ماهیت اوترنت بدین. برای من هم جالب شده بدونم مستقر کردنش چیا لازم داره

ssass
22-02-2016, 00:07
دوستان اگر ممکنه یه توضیح کلی درباره ماهیت اوترنت بدین. برای من هم جالب شده بدونم مستقر کردنش چیا لازم داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fariborz.j
25-02-2016, 18:35
دوستمون تو تاپیکش چیزای خوبی نوشته ولی ما کسی رو میخواییم که واقعا از این سرویس استفاده عملی کرده باشه و بتونه به سوالات زیر هم پاسخ بده
الان میتونید ازش استفاده کنید یا هنوز فعال نشده ؟؟
چقدر تو یک روز میشه دانلود کرد؟
ایا انلاین هم میشه سایت ها رو تو مرورگر موزیلا باز کرد؟