PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طراحی شبکه اینترنتی با محدودیت های خاص

Amin_SLY
14-02-2016, 00:30
سلام دوستان
من اطلاعات در حد متوسط از شبکه دارم و خواستم با کمک دوستان یک سیستم شبکه اینترنت با محدودیت های خاص طراحی و پیش بینی هزینه کنم.
در ابتدای کار باید گفت که این شبکه نباید هیچگونه کامپیوتر شخصی به عنوان سرور در محل حضور داشته باشه و نیازی به اپراتور نداشته باشه و روتر میکروتیک یا سیسکو به طور مستقل عمل کنه.
این سیستم به صورت وای فای اینترنت با محدودیت ترافیک ارائه میده ، کاربرها متغیر هستند و ما یک تعداد یوزر و پسورد مشخص برای کاربرها نداریم و اکانت باید در لحظه توسط روتر با شماره تلفن کاربر (که توسط خود کاربر توی صفحه وارد کردن مشخصات فردی داده میشه) ساخته بشه و پسوورد اکانت شخصی برای اون کاربر با پیامک ارسال بشه. پیامک ها باید توسط یک سایت اس ام اس پنل ارسال بشن. بدین صورت که با طراحی شبکه داخلی بین روتر و سایت اس ام اس پنل، شماره تلفن و پسوورد ساخته شده برای کاربر بر روی سایت آپلود میشه و به صورت پیامک برای همان شماره تلفن ارسال میشه(مثل سیستم ثبت نام خیلی از سایت ها مثل گوگل و یا نرم افزارهایی مثل واتس آپ). این کار برای این انجام میشه که سوابق تمامی اشخاص استفاده کننده از اینترنت از قبیل سایت های بازدید شده و ساعت و تاریخ بازدید بر روی سایت ذخیره بشه و با شماره تلفن طرف در صورت سوء استفاده قابل پیگیری باشه.
خواستم از دوستان نظر بپرسم که چطور می شه این سیستم راه اندازی بشه؟ اگه کسی نظری داره و یا اینکه اگه جایی سراغ دارید که این سیستم اجرا شده باشه لطفا به من انتقال بدید.
با تشکر