PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آي فايلام پريد...يكي به دادم برسه

Bikhial_Shodam
20-09-2006, 12:55
سلام...تو رو خدا كمك كنين من يكي از پارتيشنام از كار افتاده...
اول بگم ويندوزم Windows XP Media Center Edition SP2 هست و آنتی ویروس و فایروالم BitDefender Professional 9 هست...من الان نمیتونم به درایو E وارد بشم یه پیغامی میده عکسش رو این زیر انداختم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هیچ کدوم از برنامه های بازیابی اطلاعات هم اصلا این پارتیشن رو نمیشناسن...ولی خود ویندوز میگه که این درایو سالمه...
حالا من چه کار کنم...اطلاعات خیلی مهمی روش دارم
راستی یادم رفت بگم من دیروز کل کامپیوترم رو ویروس یابی کردم و یه چند تایی پیدا شد ولی هیچ کدوم تو این درایو نبودن...آنتی ویروسم هم Update هستش...
لطفا کمک کنید.
مرسی

مومن خدا
20-09-2006, 13:14
سلام دوست من نمیخوام ناراحتت کنم اما فکر میکنم یا سیستمت ویرسی شده یا یه فایل اصلی حذف شده...و البته ویندوزت که اصلا محکم نیست اگه میتونی فرمت کن و از اول یه ویندوز سرویس پک 2 نصب کن...

Bikhial_Shodam
20-09-2006, 13:25
نه بابا نمیتونم فرمت کنم...این فایلایی که تو این درایو هستن خیلی ضرورین...هیچ راه دیگه ای نیست؟؟؟ :wac:

مومن خدا
20-09-2006, 13:30
نمیدونم والله سیستم رو روشن که میکین میره تو ویندوز اخطار میده؟

Bikhial_Shodam
20-09-2006, 13:49
نه...وقتی میخوام وارد این درایو بشم این اخطار رو میده...هیچ جور نمیشه واردش شد...نه از dos نه از NC

مومن خدا
20-09-2006, 13:53
مشکل که نرم افزاری هستش صد در صد ببین دیویس منجرت تغییر نکرده...

Bikhial_Shodam
20-09-2006, 16:15
درست شد...با تشکر از راهنمایی های شما :biggrin:

mehrdad_ati
20-09-2006, 16:18
مشكل از كجا بود بگو تا اطلاعات ما هم بره بالاتر اين طوري كه تو گفتي گفتم حتما سكتو سوخته داري ديگه(bad sector)

Bikhial_Shodam
20-09-2006, 16:34
نه اصلا مشكت سخت افزاري نبود...
تو این مسیر رفتم و حرفی که واسه درایو بود(E) رو به Z تغییر دادم یه بار ریست کردم درایوم بدون پریدن حتی یه فایل برگشت
Control Panel | Administrative Tools | Computer Managment | Storage | Disk Managment(Local

مومن خدا
20-09-2006, 17:02
نه اصلا مشكت سخت افزاري نبود...
تو این مسیر رفتم و حرفی که واسه درایو بود(E) رو به Z تغییر دادم یه بار ریست کردم درایوم بدون پریدن حتی یه فایل برگشت
Control Panel | Administrative Tools | Computer Managment | Storage | Disk Managment(Local
سلام دوست عزيز خوشحال شدم تونستم بهت كمك كنم در ضمن اگه يادم نمي افتاد كه اين مسئله هم وجود داره و فرمت ميكردي اونوقت خودم رو نمي تونستم ببخشم...

mehrdad_ati
20-09-2006, 20:12
تا حالا اينجوريش رو ديگه نديده بودم يعني الان اسم درايو شما z هست؟!

مومن خدا
20-09-2006, 20:14
تا حالا اينجوريش رو ديگه نديده بودم يعني الان اسم درايو شما z هست؟!
مهرداد جان قضيه اينه كه اون درايو راه رفتنش بسته بود به علت دي سيبل شدن فايل مربوط...

mehrdad_ati
20-09-2006, 21:23
آهان گرفتم disable بوده ما اين همه سر كار بوديم