PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیش فرض درخواست یک سناریو مجازی سازی کامپیوتر ( virtulization )

Iman-Emperatour
13-02-2016, 21:35
سلام یه سناریو اماده و ساده واسه تحقیقم میخوام در رابطه با مجازی سازی کامپیوتر یا همون virtulization باشه
ممنون
:n16:

Iman-Emperatour
19-02-2016, 19:31
کسی نبود حداقل یه راهنمایی کوچیک بکنه مارو؟:n03:

Armin.Computer
27-02-2016, 02:00
سلام
دقیقا چی می خوای؟
فقط می خوای مجازی ساز باشه؟
همین؟

Iman-Emperatour
28-02-2016, 18:20
سلام
دقیقا چی می خوای؟
فقط می خوای مجازی ساز باشه؟
همین؟
سلام عزیز
اره یکی از انواع مجازی سازها باشه حله
حالا فرقی نمیکنه مجازی ساز سرور باشه مجازی سازی با شبکه باشه دکستاپ باشه نرم افزار باشه و...

:n16:

Armin.Computer
28-02-2016, 18:43
داداش اگر منظورت یه سناریو با یه نرم افزار مجازی سازه که فقط یه سیستم عامل بیاره بالا که سخت نیست و خیلی اسونه
شما می تونی از نرم افزار های موجود مثل VMware یا Oracle Virtual Machine استفاده کنی
Oracle رایگانه و VMware فکر کنم Trial چند روزه داره
هر کدوم رو خواستی بگو تا واست توضیح بدم

Iman-Emperatour
01-03-2016, 00:29
داداش اگر منظورت یه سناریو با یه نرم افزار مجازی سازه که فقط یه سیستم عامل بیاره بالا که سخت نیست و خیلی اسونه
شما می تونی از نرم افزار های موجود مثل VMware یا Oracle Virtual Machine استفاده کنی
Oracle رایگانه و VMware فکر کنم Trial چند روزه داره
هر کدوم رو خواستی بگو تا واست توضیح بدم

اره ارمین جان

ببین پروژه من عنوانش مجازی سازی کامپیوتر هستش خب؟ حالا به فصله چهار رسوندمش و باید یه سناریو رو پیاده سازی کنم اونم با یکی از انواع مجازی سازها
اتفاقا من اصلا با مجازی سازها آشنایی ندارم:n02: ولی بنظرم یه سناریو خیلی کوچیک و جمع و جور لازم پروژه ام هستش که بنظرم اگه با VMware باشه که عمومی تره نسبتا

من یه نمونه از فصل پیاده سازی یه سناریو از دوستم رو به عنوان مثال واست میفرستم خصوصی خودت یه بررسی کوچیک بکنی همه چی دستت میاد-منم باید اینطوری فصله چهار رو اماده کنم واسه استادم

در کل خیلی شرمنده ام ارمین جان:n16::n12: