PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فیلم ها و اهنگ هایتان را بدون اشغال حافظه روی گوشی استفاده کنید (اندروید)

arashra
09-02-2016, 21:58
سلام به همه دوستان
راستش گروه ما یه برنامه طراحی و عرضه کرده که به راحتی میتونید از روی گوشی به فایل های روی کامپیوترتون دسترسی داشته باشه و اونا رو روی گوشی استفاده کنید. .میتونید به راحتی اهنگ های روی کامپیوترتون رو گوش بدید یا حتی فیلم های روی هاردتون رو به صورت بی سیم و بدون اشغال شدن حافظه گوشی تون اونا رو روی گوشی تماشا کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه پلیر بسیار خوب و زیبا هم برا اهنگ ها طراحی کردیم که میتونید در تصویر بالا مشاهده کنیدش
حتی مثلا بعد از اینکه کارتون تموم شد میتونید به استفاده از گوشی تون کامپیوترتون رو هم خاموش کنید بدون اینکه از سر جاتون هم بلند بشید (بدرد برادران شیرازی میخوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](شوخی کردم به دل نگیرید برنامه نویس برنامه هم شیرازیه خودش))

برای خرید برنامه اندورید هم میتونید با استفاده از لینک زیر از بازار خریداری کنید (لینک نسخه ویندوز رایگان گذاشته شده)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی با نظر ۵ ستاره هم به ما برا اپدیت بیشتر و بهتر کردن برنامه انگیزه بدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ariana_hadi
10-02-2016, 15:52
App iOS dare?

Sent from my iPhone using Tapatalk

arashra
10-02-2016, 22:27
App iOS dare?

Sent from my iPhone using Tapatalk
نه متاسفانه .فعلا کسی رو برای برنامه نویسی ای او اس نداریم:n03:
گرچه خودم هم خیلی مایلم پیدا بشه و کارو انجام بدیم چون خودم دستگاه اندرویدی ندارم اصلا:n02:

fanixhd
11-02-2016, 17:59
خیلی جالب بود . ای کاش نخسه ios هم داشت .