PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دنیای فوتبال

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Friend
28-08-2005, 19:55
پس از تغيير کادر فني؛
آدميرا واکر برابر سالزبورگ شکست خورد
---------------------------------------------------
با توجه به تغيير در کادر فني آدميرا واکر اين تيم نتوانست در ادامه رقابت ها به موفقيت دست يابد. در هفته هشتم آدميرا با حساب 3 بر 2 برابر سالزبورگ شکست خورد. بليکا و آکوتو گل هاي آدميرا را به ثمر رساندند.
مهدي پاشازاده مدافع ايراني آدميرا در اين بازي براي تيمش به ميدان نرفت.
در ديگر ديدارها راپيدوين برابر ريئد40 به تساوي 2 بر 2 دست يافت و ماترزبورگ برابر اشتورم يک – يک متوقف شد

Friend
28-08-2005, 19:55
شکست راه آهن مقابل پيکان
--------------------------------------
تک گل تيم پيکان را در اين مسابقه ناصر فرشباف وارد دروازه راه آهن کرد.
در اين ديدار که در قالب دو وقت چهل دقيقه اي انجام شد فرهاد کاظمي از تمام نفرات خود مقابل راه آهن استفاده کرد.
لازم به ذکر است تيم پيکان عصر روز پنجشنبه نيز با نتيجه 4 بر يک استقلال اهواز را مغلوب کرد.
همچنين تيم راه آهن نيز در بازي تدارکاتي قبلي خود که روز پنجشنبه در زمين اختصاصي اين تيم برگزار شد با نتيجه 3 بر يک مغلوب پگاه شده بود

Friend
28-08-2005, 19:56
در تمرين صبح امروز پاس
مرور کارهاي تاکتيکي براي شکست سايپا
------------------------------------------------

راس ساعت ده بازيکنان وارد زمين چمن ورزشگاه دستگردي شدند و با دويدن دور زمين تمرين آغاز شد.
بازيکنان پاس که در تمرين صبح امروز لباس هاي يک دست زرد برتن کرده بودند بعد از دويدن دور زمين حدود سي دقيقه زير نظر علي گل تکين کارهاي متنوع کششي و نرمشي، سرعتي و استقامتي انجام دادند، دنيزلي نيز کليه تمرينات را ايستاده نظاره گر بود.
مرحله بعدي دنيزلي بازيکنان را دور خود جمع کرد و بعد چند لحظه صحبت با بازيکنان آن ها را به چند گروه تقسيم کرد و در گروه هاي 5 نفره پاس هاي تکضرب و تحت فشار برگزار کردند.
در اين بخش از تمرين دروازه بانان حضور نداشتند و به طور جداگانه در گوشه اي ديگر از زمين به تمرين پرداختند.
همچنان حضور پنج ملي پوش پاس در تمرينات اين تيم نقطه قابل توجه تمرين بود و اين که دنيزلي هم با در اختيار داشتن تمام نفرات خود با آرامش بيشتري تمرينات را پيگيري مي کرد.
آخرين بخش تمرين صبح امروز فوتبال درون گروهي بود که اتفاقا بسيار سنگين و هيجان انگيز بود. در اين مرحله از تمرين دنيزلي با جديت تمام بازي شاگردانش را زير نظر داشت و چندين بار با قطع کردن بازي نکات تاکتيکي و تکنيکي مورد نظر خود را به آن ها گوشزد کرد. به هر حال هرچقدر به زمان شروع مسابقات ليگ برتر نزديک مي شويم شدت فشار اين گونه تمرينات نيز بيشتر خواهد شد.
در بازي درون گروهي پاس تمامي بازيکنان در شرايط خوب و فرم ايده آلي قرار داشتند اما درخشش آرش برهاني مهاجم ملي پوش پاس گونه اي ديگر بود و موجبات رضايت دنيزلي را برانگيخته بود

Friend
28-08-2005, 19:56
برکناري مربي ارمني استقلال اهواز
---------------------------------------------
گئورگ پاپيان که از سوي خاچاطوريان به کادر فني استقلال پيوسته بود به دنبال نتايج ضعيف در برابر پيکان و عدم رضايت از عملکرد فني وي از اين تيم اخراج شد.
شکست چهار بر يک مقابل پيکان کادر فني اين تيم را در مقابل تصميمات جديد مديريت استقلال اهواز قرار داده است.
گئورگ پاپيان سابقه کار در تيم هاي صنعت نفت، ذوب آهن و چند تيم ديگر ارمنستاني را نيز داشته است

Friend
28-08-2005, 19:57
برنامه تمريني استقلال پيش از بازي با صباباتری
--------------------------------------------------------
شاگردان امير قلعه نوعي از امروز تا چهارشنبه روزي يک جلسه تمرين خواهند کرد و روز پنجشنبه آخرين تمرين خود را در زمين شماره 2 آزادي انجام خواهند داد و براي برگزاري اردو به هتل المپيک مي روند.
استقلال در هفته اول ليگ برتر به مصاف تيم صباباتري مي رود سرمربي استقلال به احتمال بسيار زياد سبو شهبازيان را به دليل مصدوميت از ناحيه کشاله پا در اين بازي در اختيار نخواهد داشت.

Friend
28-08-2005, 19:57
بازگشت مربي فولاد از کرواسی
----------------------------------------
ملادن فرانچيچ سرمربي فولاد که پس از بازگشت اين تيم به ايران برخلاف ساير اعضا به کشورش کرواسي رفته بود با مداد امروز به تهران بازگشت تا امروز در بازي سوپر جام باشگاه هاي ايران روي نيمکت بنشيند.
ويسي و داراب پور دستياران فرانچيچ در اين فصل خواهند بود البته به درخواست ملادن فرانچيچ قرار است يکي از مربيان تيم هاي پايه نيز به کادر فني اين تيم اضافه شود

Friend
28-08-2005, 19:58
مديرعامل باشگاه ملوان انزلي؛
نمي گوييم چه کسي مقصر وعامل محروميت ملوان است
------------------------------------------------------------------
رشيد سازمند مديرعامل باشگاه ملوان بندرانزلي گفت: پس از آن اتفاقات کميته انضباطي تصميم گرفت و آن محروميت تعليقي را اجرايي کرده و به غير از آن يک جلسه محروميت ديگر و جريمه نقدي نيز براي تيم ملوان در نظر گرفته شد.
وي در ادامه افزود: مسابقه اول ملوان مقابل برق شيراز صددرصد بدون تماشاگر برگزار خواهد شد ولي اقداماتي را انجام داده ايم تا در مسابقه سوم خود در ليگ برتر (دومين بازي خانگي) مقابل استقلال تهران اين محرميت برطرف شود.
مديرعامل باشگاه ملوان اظهار داشت: در گزارشي که از سوي مسئولين برگزاري آن مسابقه به فدراسيون ارسال شد، اعلام شد که از سوي تماشاگران هوادار تيم ملوان شعارهايي مطرح شده است که اين مسئله باعث شد تيم ما را محروم کنند.
در اين شرايط نامه اي را تنظيم کرده وبه فدراسيون اعلام کرديم و يک سري کارهاي خاصي را نيز در اين زمينه انجام خواهيم داد.
البته نمي خواهم وارد مسائل حاشيه اي شويم و بگوييم چه کسي يا چه کساني مقصر اصلي و عامل محروم شدن تيم ملوان هستند.
اين مقام مسئول در ادامه صحبت هايش با اشاره به اين مساله که نامه گلايه آميزي نيز به هيات فوتبال استان اردبيل ارسال کرده ايم، گفت: مسئولان برگزاري تورنمنت چهار جانبه اردبيل (جام دايي) تمام برنامه هاي سرمربي تيم ما را به هم ريختند، آن ها در حالي که بيست روز قبل ما را براي شرکت در تورنمنت خود دعوت کرده بودند، 3-4 روز قبل از آغاز اين مسابقات به ما اعلام کردند به علت آن که دو تيم ملوان و صباباتري در هفته دوم با هم بازي مي کنند، نمي توانيم ميزبان شما در اين تورنمنت باشيم.
وي تصريح کرد: ملوان شيفته بازي با صباباتري نبود ولي دوست داشتيم قبل از آغاز ليگ چند بازي مفيد دوستانه برگزار کنيم.
اگر مسئولان اين تورنمنت زودتر به ما خبر مي دادند مي توانستيم حداقل چند بازي تدارکاتي با تيم هاي ليگ برتر يا دسته اول برگزار کنيم که به اين بسيار نياز داشتيم.
مديرعامل باشگاه ملوان تاکيد کرد: در مورد عملکرد فني تيم بايد کادر فني صحبت کنند ولي به نظرم تيم ما نيست به تيم فصل قبل بهتر شده است، با اين شرط که خط دفاعي ما عملکرد بهتري داشته باشد.
در صورتي که خط دفاع ما که از ترکيب فصل قبل آن فقط يحيي نژاد مانده است، با همديگر هماهنگ شوند مي توانيم نتايج خوب فصل قبل را تکرار کنيم.
ضمن اين که تنها نگراني ما خط دفاع است و در هيچ بخش ديگر مشکلي را احساس نمي کنيم.
سازمند در پايان تاکيد کرد: بايد در مسابقه اول خود که در خانه برگزار مي کنيم سه امتياز مسابقه را از آن خود کنيم. اگر ليگ را با پيروزي شروع نکنيم با مشکل مواجه مي شويم.
البته نمي گويم تيم برق تيم ضعيفي است بلکه با ما هم سطح است و به دليل انجام اين ديدار در ورزشگاه انزلي اميدوارم به هر شکل اين سه امتياز را بدست آورده و با خاطري آسوده در مسابقات حساس بعدي به ميدان برويم.

Friend
28-08-2005, 19:58
آخرين وضعيت تيم قندي يزد براي حضور در ليگ برتر؛
پورحيدري به شايعات پايان داد
----------------------------------------------------------------
اين باشگاه با توجه به شخصيت بالا و تجربيات ارزنده پورحيدري، به طور جدي خواهان ادامه فعاليت اين مربي در تيم قندي است.
البته با توجه به اين که مسئولين استقلال قصد دارند وي را به کادر فني خود اضافه کنند، اين تيم يزدي نمي خواهد تحت هيچ شرايط اين مربي را از دست بدهد زيرا با اين مربي قرارداد دارد و تا پايان زمان قرارداد خواهان حفظ او خواهند بود.
ضمن اين که خبر عدم تفاهم بين مسئولين و پورحيدري که از برآورده نشدن خواسته هايش نشاط گرفته است، شايعه اي بي اساس بوده است.
همچنين عبدالرضا دستا مديرعامل باشگاه شهيد قندي نيز با تکذيب شايعه وجود مشکل بين او و پورحيدري اعلام کرده است اين باشگاه حتي 25 درصد بيشتر از خواسته هاي سرمربي تيم، در فصل نقل و انتقالات بازيکن جذب کرده است.
ضمن اين که باشگاه قندي از موضع خود نسبت به حفظ پورحيدري دست بر نمي دارد.

Friend
28-08-2005, 19:59
مسعود شجاعي:بهترين نتيجه ما برابر پاس تساوي بوده است
-------------------------------------------------------------------
مسعود شجاعي هافبک تيم سايپا گفت: در اين اردو تمام بازيکنان به آمادگي مطلوبي دست يافته اند و بازيکنان جديد نيز با ساير نفرات هماهنگ شده اند. بازيکنان جديد جزو بهترين بازيکنان تيم خود منصوب مي شوند و مي توانند به موفقيت تيم کمک کنند.
وي در ادامه افزود: رقابت براي حضور در ترکيب سايپا بسيار سخت شده است.
همان طور که ذوالفقارنسب گفته است ما در هر پست دو بازيکن خوب داريم که رقابت سالم بين آن ها وجود دارد. اين مسئله هم باعث پيشرفت تيم مي شود و هم به نتيجه گيري تيم کمک مي کند.
هافبک سايپا در پايان تصريح کرد: ديدار با پاس مسابقه سختي است و بهترين نتيجه ما در اين چند سال مقابل اين تيم تساوي بوده است.
آن ها تيم قدرتمندي هستند که با اضافه شدن ملي پوشان به ترکيب اصلي مي توانند براي هر تيمي خطرناک باشند

Friend
28-08-2005, 19:59
سايت هامبورگ؛
مهدوي کيا از شانس خودش استفاده کرد
----------------------------------------------------
توماس دال سرمربي هامبورگ به مهدوي کيا فرصت داد و او نيز از اين فرصت کمال استفاده را برد.
اين براي نخستين بار در سه بازي ابتدايي ليگ بود که مهدوي کيا در ترکيب اصلي قرار مي گرفت و او در دقيقه 22 گل تساوي هامبورگ را به ثمر رساند. رافائل فان دروارت از روي نقطه پنالتي توپي را به دستان انکه کوباند و در برگشت مهدوي کيا با ضربه سر توپ را به تور دروازه هانوفر چسباند و بازي را به تساوي کشيد.
البته او پس از اين گل يک فرصت ديگر گلزني را از دست داد. در نيمه دوم بازي در حالي که انکه فقط نظاره گر بود مهدوي کيا با ضربه سر ديرک افقي دروازه را به لرزه درآورد.
اما تک گل مهدوي کيا باعث شد تا هامبورگ از بازي خانگي خود به يک امتياز برسد.

Friend
28-08-2005, 20:00
محمود ياوري:بازيکن اميد بايد در باشگاهش تاثيرگذار باشد
----------------------------------------------------------------------
محمود ياوري گفت: از تعدادي از همکاران خود در استان هاي کشور خواسته ايم تا ضمن تماشاي مسابقات ليگ برتر و دسته اول باشگاه هاي کشور وضعيت بازيکنان اميد را ارزيابي و نظراتشان را در اختيار ما قرار بدهند.
وي در ادامه گفت: در برنامه سه ماهه اي که به فدراسيون فوتبال پيشنهاد کردم از روز بيستم شهريور، که بعد از هفته دوم ليگ برتر خواهد بود تمرينات تيم اميد را در اردوهاي دو روزه برگزار مي کنيم.
ياوري در پايان گفت: بازيکنان تيم ملي اميد بايد در تيم هاي خودشان تاثيرگذار باشند، بطور حتم اگر بازيکني از تيم اميد چنين شرايطي را نداشته باشد در تصميم گيري خود تجديد نظر مي کنيم و برعکس اگر بازيکني باشد که ما نديده باشيم هم اين شانس را به او مي دهيم که در جمع ملي پوشان خود را محک بزند.

Friend
28-08-2005, 20:00
منصور پورحيدري:رفتنم به استقلال شايعه است
-------------------------------------------------------
• درست است که قصد رفتن به استقلال را داريد؟
اين خبر شايعه اي بيش نيست و من آن را تکذيب مي کنم. رفتنم به استقلال شايعه است و همچنان مشغول فعاليت در شهيد قندي هستم.
• اما گفته مي شود با مديرعامل قندي اختلاف داريد؟
خير، يک سري کمبودها در کار پيش آمده که به زودي حل مي شود. ما به هيچ عنوان اختلاف نداريم.
• چه کمبودهايي داريد؟
به هر حال حضور در ليگ برتر مسائل خاص خودش را دارد و ليگ حرفه اي ايجاب مي کند اين کمبودها برطرف شود تا ما دچار مشکل نشويم.
• شما مي گوئيد رفتنم به استقلال شايعه است اما به نظر مي رسد با اوليايي صحبت کرده ايد؟
من هميشه با اوليايي و حتي امير قلعه نوعي در ارتباط هستم ولي در مورد رفتنم به استقلال هيچ صحبتي نشده است. من با شهيد قندي قرارداد دارم.
• پس حضور شما در استقلال منتفي است؟
اصلا صحبتي نشده بود که بخواهيم آن را منتفي قلمداد کنيم.
• شهيد قندي در چه وضعيتي قرار دارد؟
خوشبختانه شرايط تيم خوب است و آماده شروع بازي ها هستيم.
• قضيه نشستن شما روي نيمکت به کجا انجاميد؟
در تورنمنت صلح و دوستي روي نيمکت ننشستم تا شرايط تيم را از بالا بررسي کنم. من مشکلي براي نشستن روي نيمکت ندار

Friend
28-08-2005, 20:01
مهدي رحمتي:اشتباهات گذشته اتفاق بود
-----------------------------------------------------
• مقابل شهيد قندي براي اولين بار درون دروازه قرار گرفتي، بازي چطور بود؟
به هر حال من براي اولين بار درون دروازه استقلال ايستادم و طبيعي بود که به طور کامل با بازيکنان هماهنگ نبودم. در آينده وضعيت بهتر مي شود.
• قلعه نوعي از عملکردت رضايت داشت؟
نمي دانم، صحبت خاصي در اين مورد نشد.
• فصل گذشته خوب کار نکردي، امسال مي تواني جبران کني؟
اشتباهاتي که فصل گذشته مرتکب شدم يک اتفاق بود و براي جبران اين اشتباهات به استقلال آمده ام. تمامي بازيکنان حاضر در ليگ در فکر راهيابي به تيم ملي هستند و من هم مي خواهم يکي از مسافران آلمان باشم.
• رقابت با طالب لو چطور است؟
مشکل خاصي بين ما وجود ندارد. من و وحيد در جاهاي ديگر هم باهم رقيب بوده ايم.
• به اين فکر کرده اي که شايد دروازه بان اول استقلال نباشي؟
من بايد تمرين کنم و در بازي ها نيز اشتباهي نداشته باشيم. اين که چه کسي درون دروازه استقلال خواهد ايستاد تصميم کادر فني است.
• بازي با صباباتري در هفته اول ليگ برتر را چطور مي بيني؟
مطمئن باشيد که امسال تمامي بازي ها سخت است و پيش بيني هم غير ممکن. صباباتري در اين فصل مهره هاي بسيار خوبي را به خدمت گرفته و من معتقدم بازي سختي را مقابل اين تيم پيش رو خواهيم داشت.

Friend
28-08-2005, 20:01
مديرعامل فجر سپاسي:
بعضي ها نمي خواهند فجر نتيجه بگيرد
سرهنگ جعفري اظهار داشت: آقاي پيرواني در تمامي جلسات تمريني تيم حاضر هستند و خبرهايي که درخصوص اختلاف ما دو نفر مطرح مي شود شايعه است. به هر حال بعضي ها مي خواهند براي فجر سپاسي حاشيه درست کنند.
وي در ادامه گفت: تمرينات بسيار خوبي را پشت سر گذاشته ايم و بازيکنان در شرايط مناسبي قرار دارند. در هفته اول ليگ برتر ميزبان پرسپوليس هستيم و مقابل اين تيم با تمام قدرت حاضر خواهيم شد.
جعفري در پايان تصريح کرد: فجر سپاسي با تکيه بر بازيکنان جوان خود اين فصل هم نتيجه خواهد گرفت.

Friend
28-08-2005, 20:02
لئون استپانيان:جدايي از سپاهان سخت بود
------------------------------------------------------
• رفتنت به ذوب آهن غير منتظره بود؟
فکر نمي کنم اين طور باشد. سپاهان مايل به ادامه همکاري نبود و من هم به عنوان بازيکن آزاد تصميم گرفتم به ذوب آهن بروم.
• سپاهان براي عدم همکاري با تو دليلي داشت؟
من شنيم تاوارس قصد دارد از بازيکن هاي جوان استفاده کند. به هر حال او سرمربي تيم است و تصميمش قابل احترام.
• هنگام جدايي از سپاهان چه احساسي داشتي؟
من نزديک به يک دهه در اين تيم بازي کردم و جدايي از سپاهان واقعا برايم سخت بود.
• در فصل نقل و انتقالات ذوب آهن و سپاهان از يکديگر بازيکن گرفتند، اين موضوع حساسيت و تنش در بين تماشاگران دو تيم ايجاد نمي کند؟
خير، آرمناک دو سال پيش از سپاهان به ذوب آهن رفت و هيچ اتفاقي هم نيفتاد. اين مسائل در فوتبال حرفه اي طبيعي است.
• شرايط بدني خودت چطور است؟
من در اردوي آلمان همراه ذوب آهن نبودم و مثل بقيه بازيکنان آماده نيستم. بايد تمرينات فشرده اي را انجام دهم تا شرايط آمادگي را به دست بياورم.
• چند درصد احتمال مي دهي در ترکيب ثابت ذوب آهن بازي کني؟
من تمرين مي کنم و همه چيز به سرمربي تيم بستگي دارد، اما دوست دارم بازي کنم تا کمکي به ذوب آهن کرده باشم.
• و نظرت در خصوص بازي مقابل ابومسلم در هفته اول ليگ برتر؟
بازيکنان انگيزه دارند و فکر مي کنم که سه امتياز را بگيريم.

Friend
29-08-2005, 09:43
یوونتوس 1 - 0 کیوو
ترزگه

Friend
29-08-2005, 11:49
روني: گل را مديون اقبالم هستم
وين روني مهاجم منچستريونايتد در گفت و گويي با اسكاي اسپورتس اظهار داشت که تنها شانس به او كمك كرد كه بومسونگ، مدافع نيوكاسل را كنار زده و گل اول شياطين سرخ را به ثمر برساند.
به نظر او زاغ ها در نيمه اول قدرت برتر ميدان بودند، اما گل او ورق را به نفع شياطين سرخ برگردانده است.
روني در اين باره گفت: "براي يك ساعت اول، نيوكاسل فوق العاده درخشيد و شايستگي پيروزي در اين ديدار را داشت، اما قرعه به نام ما رقم خورد. بخت با من يار بود که توانستم توپ را وارد دروازه حريف كنم.

Friend
29-08-2005, 11:50
بعد از پيروزي بر رجينا
اسپالتي مخالف رفتن مكسس
لوچانو اسپالتي مربي آ.اس رم مخالفت خود را با رفتن فيليپ مكسس از اين تيم و پيوستن به ليورپول اعلام كرد.
بعد از انتشار خبر علاقه مندي باشگاه ليورپول به مدافع فرانسوي رمي ها، اسپالتي بلافاصله نسبت به اين موضوع جبهه گيري كرد و از سران باشگاه خواست تا با صراحت پاسخ منفي خود را به تيم انگليس و فاتح ليگ قهرمانان اروپا در فصل گذشته اعلام كنند.
مربي رم كه از پيروزي مقابل رجينا خيلي راضي و خوشحال بود و عقيده داشت جالوروسي ها بازي بزرگي را برابر ميزبان انجام داده اند، با اشاره به شايعه انتقال مكسس به ليورپول گفت: "من به شدت مخالف رفتن بازيكناني نظير مكسس و كاسانو هستم و از باشگاه هم خواسته ام تا به اين شايعات پايان دهد.

Friend
29-08-2005, 11:51
ليوورنو به دنبال مكسس
-----------------------------
باشگاه رم اعلام كرد سران ليوورنو سخت به دنبال جذب فيليپ مكسس مدافع فرانسوي تيمشان هستند.
زرشكي پوشان ليوورنو امسال درتلاشند با تركيبي از نفرات شايسته، تيمي قدرتمند را روانه ميادين نمايند و به همين منظور قصد دارند در آخرين روزهاي نقل و انتقالات مقدمات حضور فيليپ مكسس را فراهم كنند.
با توجه به مشكلاتي كه اين مدافع فرانسوي براي سران جالوروسي در تابستان امسال به وجود آورد، احتمال جدايي وي زياد به نظر مي رسد.
پيش از اين نيز تيمي از كشور انگلستان خواهان جذب مكسس دست کم براي يك فصل بود، اما اين بازيكن صراحتاً اعلام كرده که دوست دارد در تيم لوچانو اسپالتي باشد.

Friend
29-08-2005, 11:51
گالتي:
اتلتيكو امسال قهرمان خواهد شد
-----------------------------------------
لوسيانو گالتي هافبك تازه وارد اتلتيكو مادريد در مصاحبه با روزنامه ماركا مدعي شد، اتلتيكو مادريد امسال قهرمان بلامنازع لاليگا مي شود.
وي گفت: "تساوي ما در مقابل رئال ساراگوسا يك حادثه بود و به هر حال ما يك امتياز شيرين و حساس را كسب كرديم. در آينده اي نزديک انسجام تيمي بالاتر مي رود و من مطمئن هستم كه اتلتيكو مادريد رقباي خود را يكي پس از ديگري كنار خواهد زد. ما يكي از بزرگترين و بهترين تيم هاي باشگاهي در اوپا هستيم و حق داريم مدعي قهرماني در لاليگا امسال باشيم. بدنه تكنيكي ما بسيار مقاوم و غيرقابل رسوخ است و از اين بابت به خاطر تلاش هاي فراوان كارلوس بيانكي از وي واقعاً تشكر مي کنم.

Friend
29-08-2005, 11:52
دي وايو: به لاكرونيا نمي روم
-------------------------------------
ماركو دي وايو ستاره والنسيا در گفت و گو با وب سايت باشگاهش تاكيد كرد، هرگز به دپورتيوو لاكرونيا نمي رود.
در حالي كه كمتر از 4 روز به فصل نقل و انتقالات باقي مانده است، دپورتيوو لاكرونيا تلاش مي كند، ماركو دي وايو مهاجم والنسيا را كه در هفته اول نيز نيمكت نشين بوده است خريداري كند.
كيكه فلورس مربي والنسيا به شدت به خاطر نيمكت نشيني اجباري دي وايو ناراحت است و خود ماركو نيز اصرار دارد در والنسيا بماند، اما اگر رئيس باشگاه تصميمي اتخاذ كند، وي طبق قرارداد خود مجبور است به آن تن بدهد. اين در حالي است كه اودينزه و اينترميلان نيز هنوز دست از تلاش برنداشته اند

Friend
29-08-2005, 11:53
ميلان و يوونتوس كاسانو را نمي خواهند
دو باشگاه ميلان و يوونتوس به صراحت اعلام كردند، تمايلي به خريد آنتونيو كاسانو ندارند.
آدريانو گالياني نايب رئيس ميلان مي گويد: "ما در خط حمله بازيكنان خيلي خوبي داريم و اعتقاد دارم که اينزاگي هم به زودي به تمرينات بازمي گردد. ويه ري نيز در بهترين شرايط قرار دارد و شوا و جيلاردينو هم كاملاً آماده هستند، بنابراين نيازي به خريد كاسانو نداريم، زيرا بهترين ها را داريم."
لوچانو موجي مدير يوونتوس هم با اعلام اين خبر كه كاسانو به يووه نمي آيد درهاي باشگاه توريني را به روي وي بست!
موجي گفت: "آمدن او در حال حاضر مفيد نيست. ما در خط حمله بازكينان خوبي داريم كه همگي در تيم ملي بازي مي كنند.

Friend
29-08-2005, 11:54
انتقاد شوچنكو از زمين آسكولي
آندري شوچنكو زننده تک گل ميلان برابر آسكولي اذعان نمود كه ميلان آغاز خوبي در سري A نداشته و زمين نامناسب ميزبان در اين نتيجه تاثيرگذار بوده است.
مهاجم اوكرايني روسونري پس از تساوي يك بر يك مقابل آسكولي گفت: "اين تساوي به هيچ وجه براي شروع ليگ خوب نبود. اما نمي توانيم از زمين نامناسب حريف حرفي نزد. اين موضوع باعث تاسف است كه چنين زمين هايي محل برگزاري سري A هستند. فدراسيون بايد از بازي كردن در زمين نامناسب جلوگيري كند.
ما مي توانستيم نتيجه لازم را بگيريم، اما براي رقابت با تيم هاي بزرگ آماده خواهيم شد و در اين مورد جاي نگراني وجود ندارد

Friend
29-08-2005, 11:55
قرارداد رونالدينيو اين هفته منعقد مي شود
--------------------------------------------------
بالاخره و پس از مدت ها جنجال، اين هفته قرار است مبلغ 85 ميليون پوند وعده داده شده باشگاه بارسلونا به رونالدينيو پرداخت شود.
روزنامه دياريو اسپورت كاتالونيا با بيان اين مطلب نوشت: "رونالدينيو قصد دارد قرارداد خود را تا پايان سال 2014 تمديد كند و مطمئناً مبلغ كامل قرارداد را در لحظه امضاي آن تحويل خواهد گرفت. اين در حالي است كه وكيل رونالدينيو اصرار دارد اين رقم تا مرز صد ميليون پوند افزايش پيدا كند. رونالدينيو از ديد خووان لاپورتا تك ستاره بارسلونا بوده و در حال تبديل شدن به يك سمبل تاريخي است

Friend
كاپلو: همه خوب كار كردند
---------------------------------
فابيو كاپلو از بازي شاگردانش راضي است و عقيده دارد يوونتوس در برابر كيه وو نمايش خوب و رضايت بخشي داشته است.
مربي يووه پس از اين بازي گفت: "در نيمه نخست فرصت هاي فراواني داشتيم و تا پايان هم سعي زيادي براي زدن گل هاي بيشتر كرديم، اما كيه وو تا لحظه آخر ادامه داد و بازي را رها نكرد و مقاومت خوبي داشت. اگر چنين نبود با بيش از يك گل مغلوب مي شد.
در مورد زلاتان ابراهيموويچ هم بايد بگويم، اکنون اول فصل است. ابرا تلاش بسياري كرد و من از او راضي هستم. در مورد ساير بازيكنان هم معتقدم همگي خوب كار كردند و تنها، ضربه هاي آخر ضعيف و بي دقت بودند. ما مقابل يك تيم سرسخت خيلي خوب بازي كرديم و بازي به بازي بهتر خواهيم شد.

Friend
نتايج رقابت هاي شب گذشته بوندس ليگا
نتايج رقابت هاي شب گذشته بوندس ليگا به شرح زير است:
آرمينابيلفلد 2 – ماينتس صفر
گل ها: کروپنيکوويچ 23 و 39 پنالتي
دويسبورگ يک – بورسيادورتموند يک
گل ها: کروت 80 براي دويسبورگ – ريکن 61 براي دورتموند

Friend
29-08-2005, 11:56
جيمز انتخاب نشد
هنوز نااميد نشده ام
----------------------------
وي در اين خصوص گفت: "بسيار نااميدم، اما خبر بازنشستگي من را نخواهيد شنيد. حالا 35 سال دارم و مي دانم جاي من در تيم ملي نيست، اما اين شرايط دشوار را در فوتبال كه واقعاً كشنده است، قبول ندارم.
اگر باز هم به تيم فراخوانده شوم، به كنار هم تيمي هايم مي روم. دروازه بانان جواني براي گرفتن جاي من در راهند، اما در اختيار قراردادن جايگاهم به ديگران بسيار دشوار است. گرچه بسيار سرخورده شده ام، اما نمي توانم اريكسون را مقصر بدانم. براي ديدار برابر دانمارك آمادگي کاملي نداشتم و بعد از شكست هم مرتب روي اين مساله پافشاري كردم. براي خودم تمرينات خاصي دارم كه چند روز پيش از ديدار آنها را به كار مي بندم."
اريكسون نيز در خصوص جيمز گفت: "با ديويد صحبت كرده ام و شرايط را براي او توضيح داده ام. بهتر است او را فعلاً انتخاب نكنم. او هميشه جايگاه يك دروازه بان حرفه اي را نزد من داشته و به او اطمينان داده ام كه درها بر روي او بسته نيست و من شرايط او را در منچسترسيتي مرتب پيگيري خواهم كرد.

Friend
29-08-2005, 11:57
نتايج رقابت هاي شب گذشته لاليگا
-------------------------------------------
نتايج رقابت هاي شب گذشته لاليگا به شرح زير است:
اتلتيکو مادريد صفر – ساراگوسا صفر
سلتاويگو 2 – مالاگا صفر
گل ها: لوپس 12 ، بايانو 47
اسپانيول صفر – ختافه 2
گل ها: گاويلان 54 ، ريکي 61
مايورکا صفر – دپورتيوو لاکرونيا يک
گل: خووانما 18
اوساسونا 2 – ويارئال يک
گل ها: رومئو 27 و 62 براي اوساسونا – فورلان 53 براي ويارئال
سويا يک – سانتاندر صفر
گل: کپا 28
کاديز يک – رئال مادريد 2
گل ها: پاووني 63 براي کاديز – رونالدو 4 ، رائول 85 براي رئال

Friend
29-08-2005, 11:57
تره زگه:
هنوز صدر در صد آماده نيستم
-----------------------------------
داويد تره زگه از گلزني براي يوونتوس در اولين بازي تيمش در سري A فصل جديد خوشحال است، اما او عقيده دارد يووه هنوز صد در صد آماده نشده است.
مهاجم فرانسوي بينكونري ها در بازي با كيه وو يكي از بهترين هاي ميدان بود و توانست روي ارسال لوكا زامبروتا گل برتري تيمش را هم به ثمر برساند، ولي او معتقد است يووه براي بهتر شدن نياز به زمان دارد.
تره زگه گفت: "جدال فوق العاده سختي بود. ما بازي خوبي را به نمايش گذاشتيم و در نيمه دوم كمي خسته شديم و نتوانستيم گل هاي بيشتري به ثمر برسانيم، ولي در هر حال اين پيروزي خيلي مهم بود. از نظر فيزيكي هنوز صد در صد آماده نيستيم. همگي از اين برتري خوشحاليم. بايد بگويم که زلاتان بازيكن فوق العاده اي است. بازي در کنار او هميشه برايم خوب بوده و خواهد بود

Friend
29-08-2005, 12:06
نتايج رقابت هاي شب گذشته ليگ برتر انگلستان
نتايج رقابت هاي شب گذشته ليگ برتر انگلستان به شرح زير است:
ميدلزبرو صفر – چارلتون 3
گل ها: رومه دال 38 ، پري 81 ، بنت 90
نيوکاسل صفر – منچستريونايتد 2
گل ها: روني 66 ، نيستلروي 90

Friend
29-08-2005, 12:06
فيگو:
پيروزي ارزنده اي بود
------------------------
لوئيس فيگو در اولين حضور خود در سري A ايتاليا كاملاً موفق بود و عملکرد خوبي را در پيروزي 3 بر صفر اينتر مقابل تره ويزو به نمايش گذاشت.
ملي پوش پرتغالي اينتر بعد از پايان بازي گفت: "خوشحالم، زيرا پيروزي ارزشمندي را كسب كرديم و از همين آغاز رقابت ها نشان داديم که براي كسب اسكودتو سزاوارترين تيم هستيم.
ما توانستيم بازي خوبي را انجام دهيم. بعد از يك ماه تمرينات منظم و خيلي خوب، در برابر تره ويز اين مهم را به اثبات رسانديم. من فرق زيادي بين فوتبال ايتاليا و اسپانيا نمي بينم

Friend
29-08-2005, 12:07
نتايج رقابت هاي شب گذشته سري A
نتايج رقابت هاي امشب سري A به شرح زير است:
آسکولي يک – ميلان يک
گل ها: کوديني 58 براي آسکولي – شوچنکو 63 براي ميلان
اينترميلان 3 – تره ويزو صفر
گل ها: آدريانو 32، 68 و 79
لاتزيو يک – مسينا صفر
گل: پاندف 21
پارما يک – پالرمو يک
گل ها: برشانو 48 براي پراما – ترليتزي 36 براي پالرمو
رجينا صفر – رم 3
گل ها: مانسيني 30 ، ده روسي 46 ، نوندا 90
سيه نا 2 – کالياري يک
گل ها: کيه زا 45 پنالتي و 58 براي سيه نا – اسپوزيتو 9 براي کالياري
اودينزه يک – امپولي صفر
گل: مونتاري 30
يوونتوس يک – کيه وو صفر
گل: تره زگه 36

Friend
29-08-2005, 12:07
منچيني :
شروع خيلي خوبي داشتيم
--------------------------------
روبرتو منچيني از پيروزي پرگل اينتر مقابل تره ويزو راضي است، اما عقيده دارد، تيمش فوق العاده نبوده است.
مربي موفق اينتر بعد از برتري مقابل تره ويزو گفت: "هنوز خيلي خوب نيستيم، اما توانستيم گل هاي حساسي را در اولين بازي به ثمر برسانيم و از اين بابت خوشحالم. در اين بازي همه خوب بودند. فيگو با اين كه مدت كوتاهي است با ما تمرين مي كند، خوب بازي كرد. آدريانو نيز بازيكني بزرگ و متفاوتي است. در رابطه با استانكوويچ و ركوبا هم بايد بگويم که آنها 2 بازيكن ارزشمند براي اينتر هستند. اينتر شروع خيلي خوب در سري A داشت. ما همچنان به دنبال خريد دروازه بان سوم هستيم، چراكه فابين كاريني به كالياري پيوسته است.

Friend
29-08-2005, 12:08
ندود: پيروزي مهم بود
---------------------------
پاول ندود هافبك قدرتمند يوونتوس پس از اتمام مسابقه يکشنبه شب تيمش مقابل كيه وو گفت که يووه چندان درخشان ظاهر نشده، اما مهم کسب پيروزي بوده است.
يوونتوس در نخستين بازي خود در فصل جديد در ورزشگاه دل آلپي ميزبان كيه وو بود كه توانست ميهمان خود را با تك گل ديويد تره زگه شكست دهد.
پاول ندود پس از اتمام بازي گفت: "فصل جديد شروع شد و ما خوب نتيجه گرفتيم، اما درخشان ظاهر نشديم. در نيمه نخست موقعيت هاي فراواني داشتيم که تنها توانستيم يك گل را وارد دروازه حريف نماييم.
كيه وو نمايش خوبي داشت و نشان داد تيم خوب و شايسته اي است. در مورد تيم ملي هم بايد بگويم که به اين تيم باز نخواهم گشت. اين تصميم را از قبل گرفته ام و قصد ندارم آن را تغيير دهم.

Friend
29-08-2005, 12:09
مكلارن:
لياقت جانشيني اريكسون را دارم
---------------------------------------
مكلارن كه هم اكنون به عنوان كمك مربي در تيم ملي انگلستان در كنار اريكسون مشغول به فعاليت است، قطعاً يكي از گزينه هاي مناسب براي گرفتن پست مربيگري انگلستان است.
مكلارن در اين باره گفت: "من آدم جاه طلبي هستم، اما در حال حاضر مجبورم در ميدلزبرو به سرمربيگري ادامه دهم تا بلكه فرصتي براي حضور در مراحل بالاتر دست دهد. شايد نسبت به دادن خود به فوتبال ملي بسيار اغراق آميز باشد، اما اين را بدانيد که خوب مي دانم فوتبال باشگاهي با عرصه ملي تفاوت بسيار دارد. 3 يا 4 سال با تيم ملي كار كرده ام و تجربياتش برايم كار آمد بوده است. در منچستريونايتد هم شايستگي هاي سرمربيگري را كسب كردم. هميشه با بازيكنان بزرگ و سطح بالا كار كرده ام. به ميدلزبرو آمدم و طي 10 سال اخير اولين مربي بودم كه موفقيت را براي بورو به ارمغان آوردم. به نظر خودم تمام شرايط سرمربيگري تيم انگليس را دارم.

Friend
زيگلر به هامبورگ مي رود
------------------------------
هامبورگ قصد دارد رتو زيگلر، هافبك تاتنهام را به خدمت بگيرد.
مقامات هامبورگ اعلام كرده اند كه با اين ملي پوش سوئيسي به توافقات اوليه رسيده اند و تنها در انتظار پايان دادن به جزئيات اين قرارداد با مقامات تاتنهام هستند.
زيگلر 19 ساله تابستان گذشته از گراس هاپرز زوريخ به وايت هارت لين امد و به عنوان يكي از استعدادهاي درخشان فوتبال سوئيس شناخته شد، اما نتوانست دستورات اندي رايد را به خوبي اجرا كند، لذا هامبورگ براي مابقي فصل قصد به خدمت گرفتن او را دارد.

Friend
كلوپ:
نتوانستيم به شرايط دلخواه برسيم
------------------------------------------
ماينتس در ادامه هفته سوم بوندس ليگا با 2 گل مغلوب آرمينابيلفلد شد.
يورگن كلوپ سرمربي اين تيم پس از شكست به خبرنگاران گفت: "پنالتي شيرازه تيم را از هم پاشيد تا مقدمه شكست تيم شود. ما در نيمه نخست چندين بار موقعيت گلزني داشتيم كه با بي دقتي توپ ها هدر رفت.
حريف از شانس هاي مسلم گلزني استفاده كرده و دو بار توپ را وارد دروازه ما كردند. احساس مي كنم نتوانستيم به شرايط دلخواه برسيم، اما مطمئناً اين شكست باعث روند رو به رشد ما نخواهد شد.

Friend
29-08-2005, 12:12
سلام دوستان یک عکس از دروازبانی علوی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Friend
29-08-2005, 12:15
رضايي 90 دقيقه بازي کرد
مسينا برابر لاتزيو شکست خورد
اين ديدار در ورزشگاه المپيک رم، ورزشگاه خانگي لاتزيو و با حضور 25 هزار تماشاگر به قضاوت پائولو دونداريتي برگزار شد.
تيم مسينا که در پايان فصل گذشته به خاطر مسائل مالي خطر سقوط به دسته پايين تر را احساس مي کرد در اولين روز از رقابت ها کالچو برابر لاتزيو قرار گرفت و شکست خورد.
گوران پاندوف در دقيقه 21 بازي تک گل لاتزيو را به ثمر رساند. پس از اين گل بازيکنان مسينا در لاک دفاعي فرو رفتند. رحمان رضايي نيز در اين ديدار نود دقيقه حضور داشت تا دستورات موتي را اجرا کند.
با اين نتيجه تيم مسينا بدون کسب امتياز و با تفاضل گل 1- مکان شانزدهم را در ميان بيست تيم حاضر در کالچو به خود اختصاص داد.
در حال حاضر در ليگ ايتاليا اينترميلان با پيروزي سه بر صفر برابر تراويسو در صدر جدول و تيم رم با پيروزي 3 بر صفر برابر رجينا در مکان دوم قرار دارند. هفته اول اين رقابت ها ديروز با انجام ده ديدار انجام شد.

Friend
29-08-2005, 12:16
بعد از ظهر امروز در يک ديدار دوستانه
پاس به مصاف پگاه خواهد رفت
--------------------------------------------
بازيکنان پاس ساعت 17 در جلسه اي با حضور دنيزلي شرکت خواهند و بعد از گوش دادن به صحبت هاي دنيزلي راس ساعت 18 در زمين اختصاصي خود يعني استاديوم دستگردي به مصاف پگاه گيلان خواهد رفت.
اين دو تيم دو هفته گذشته نيز در ورزشگاه دستگردي به مصاف يکديگر رفتند که آن بازي با نتيجه دو بر صفر به نفع پاس پايان يافته بود.
گفتني است در ديدار امروز تمامي بازيکنان ملي پوش پاس حضور دارند و اين تيم با نفرات کامل به مصاف پگاه گيلان خواهد رفت.

Friend
29-08-2005, 12:16
قلعه نوعي: کماکان بي پول هستيم
بازيکنان استقلال تعصب دارند
- در خصوص آخرين وضعيت استقلال قبل از شروع ليگ صحبت کنيد؟
اردوي بسيار خوبي را در ترکيه پشت سر گذاشتيم. در آنجا تمرينات بسيار مفيدي را انجام داديم و مهمتر اينکه از حاشيه ها دور بوديم البته چند بازي تدارکاتي نيز تا حدود زيادي به درصد آمادگي بازيکنانمان افزود.
- در بازي تدارکاتي مقابل اکباتان نتيجه 2 بر صفر برده را در عرض چند دقيقه با تساوي عوض کرديد.
بازيکنان ما هنوز بطور کامل به مرز آمادگي نرسيده اند ضمن اينکه دو بازيکن ملي پوشمان را در اين بازي پس از مدت ها در اختيار گرفتيم. در آن بازي دنبال نتيجه نبودم.
- پس هدف شما در اين ديدار چه بود؟
گفتم که در بازي تدارکاتي نتيجه براي ما ارزش چنداني ندارد بيشترين هدف ما از انجام بازي هاي تدارکاتي آزمايش دو سيستم جديد بر روي نفرات تيممان بود که تا حدودي نيز بازيکنانمان در اين سيستم ها آزمايش شدند.
- دو سيستم جديد شما شامل چه روش هايي مي شود؟
فعلا نمي توانم به اين سيستم ها اشاره کنم حتما مربيان در کوران ليگ از اين دو سيستم مطلع خواهند شد.
- جذب مهاجم جديد استقلال به کجا کشيد؟
در ابتداي فصل با عليزاده صحبت کرديم که متاسفانه ايشان به پرسپوليس رفت پس از آن آقاي شفيع زاده قول داد پس از بازگشت آدريانو از برزيل او را به تيم ما بدهد اما اين امر نيز محقق نشد و نهايتا بعد از اين موضوع نيز به دنبال بهمن طهماسبي هستيم که البته از وضعيت اين آخري نيز کاملا بي اطلاعيم.
- چرا با وجود داشتن بازيکناني نظير خذيراوي همچنان براي در اختيار گرفتن يک مهاجم پافشاري داريد؟
مجاهد يکي از بهترين بازيکنان ايران است اما او مدت زيادي از صحنه دور بوده و براي به فرم رسيدن نيازمند آن است که در تيم ديگري بازي کند. به همين دليل به او پيشنهاد داديم به تيم ديگري برود و به صورت قرضي يک سال براي تيمي ديگر بازي کند. ابتدا صحبت استقلال اهواز را با او مطرح کرديم بعد بحث از تيم شهيد قندي شد اما مجاهد نتوانست تصميم قطعي در اين خصوص بگيرد و تکليف خودش را مشخص سازد.
- فکر نمي کنيد آهسته آهسته بتوانيد او را به فرم مطلوب برسانيد؟
خذيراوي با 20 دقيقه يا 30 دقيقه بازي کردن بازيکن ايده آل نمي شود ما مجاهدي را مي خواهيم که چند سال پيش وقتي بازي مي کرد همه از او به نيکي ياد مي کردند.
- شما به ريسک پذيري و استفاده از جوانان شهرت داريد اما در اين فصل اين کار را حداقل در نقل و انتقالات عملي نکرديد؟
امسال کار حرفه اي را در استقلال صورت داديم. در بعضي پست ها با تراکم بازيکن مواجه بوديم به همين دليل ترجيح داديم بعضي از بازيکنانمان را بصورت قرضي به تيم هاي ديگر بدهيم مثلا اگر مجتبي انصافي در تيم ما مي ماند بايد ذخيره مي شد اما به تيم شهيد قندي انتقال يافت تا در آنجا کماکان در شرايط بازي قرار داشته باشد.
- اما امسال سال آخر قرارداد شماست و به نظر مي رسد مشکلات استقلال کماکان لاينحل باقي مانده است.
ما سال هاي گذشته نيز بشدت تحت فشار مالي بوديم و در آخرين لحظات قهرماني را در عين شايستگي از دست داديم اما امسال مشکلات گذشته را نداريم. هرچند که پول هم نداريم!! البته نبايد از کنار اين موضوع براحتي گذشت که ساختار تيمي مان را حفظ کرديم.
- فکر نمي کنيد مشکل مالي بازهم امسال منجر به از دست دادن قهرماني تان شود؟
بازيکنان استقلال بازيکنان با تعصبي هستند مثلا ما در ترکيه فقط 100 دلار به بازيکنانمان داديم که از محل کمپ تا آنکارا بايد 120 دلار پول تاکسي مي دادند!! اما امروزه نمي توان از کنار مسائل مالي براحتي گذشت چون بازيکن در درجه اول بايد تا حدودي تامين باشد.
- نکته بعدي به دريافتي خودتان در سال گذشته باز مي گردد؟
سال گذشته 50 ميليون از تيم گرفتيم که 5/2 ميليون آن را نيز جريمه پرداخت کردم.
- سال گذشته بسياري به خط دفاعي استقلال خرده مي گرفتند و آن را يکي از علل از دست رفتن قهرماني عنوان مي کردند. در اين فصل وضعيت دفاع را چگونه ارزيابي مي کنيد؟
ما در اين مدت 2 بازي دوستانه در ترکيه و 2 بازي در جام صلح و دوستي برگزار کرديم و مجموعا در اين 4 بازي 2 گل دريافت داشتيم که اين مسئله براي دفاع ما قابل قبولي محسوب مي شود البته اين موضوع ايده آل نيست اما با کار بيشتر مي توان مشکلات خط دفاعي را به حداقل رساند.
- و بالاخره امير قلعه نوعي براي سومين سال اين بار با صباباتري ليگ را آغاز مي کند؟
صباباتري تيم بسيار خوبي است که مجموعه اي از بهترين ها را کنار هم جمع کرده است اما هدف ما از همين ابتداي ليگ کسب امتيازات کامل خواهد بود. اين موضوع مطمئنا شامل حال صباباتري نيز مي شود

Mohammad
29-08-2005, 12:54
صباباتري قهرمان سوپر جام فوتبال باشگاه‌هاي ايران شد
-----------------------------------------------------------------
تيم فوتبال صبا باتري با پيروزي پرگل خود مقابل تيم فولاد خوزستان قهرمان رقابت‌هاي فوتبال سوپر جام باشگاه‌هاي ايران شد. شاگردان "مجيد جلالي" در نخستين دوره رقابت‌هاي فوتبال سوپر جام باشگاه‌هاي ايران در ورزشگاه شهيد دستگردي تهران مقابل تيم فولاد خوزستان به پيروزي پرگل چهار بر صفر دست يافتندو جام قهرماني را از آن خود كردند. گل‌هاي صباباتري را در اين ديدار پر برخورد علي دايي (دو گل)، روبرت ماركوسي و يدالله اكبري به ثمر رساندند.
از نكات قابل توجه اين ديدار مي‌توان به قرار گرفتن " سيد محمد علوي" در درون دروازه تيم فولاد خوزستان اشاره كرد.
پس از به ثمر رسيدن گل دو تيم صبا باتري " ابراهيم ميرزاپور " دروازه بان تيم فولاد از ناحيه پا دچار مصدوميت شد و به علت آنكه تيم فولاد هر سه تعويض خود را انجام داده بود ، علوي مجبور شد درون دروازه قرار گيرد.
همچنين مسعود مرادي قاضي اين ديدار در دقايق پاياني جلال كاملي مفرد و ايمان معبلي از فولاد و محمد نوازي از صباباتري را به علت انجام حركات غير ورزشي از زمين اخراج كرد.
تيم فولاد خوزستان عنوان نخست ليگ برتر باشگاه‌هاي ايران و تيم صبا باتري مقام قهرماني جام حذفي را كسب كرده بودند.

Mohammad
29-08-2005, 12:55
جلالي: صبا باتري شروع قدرتمندي را درليگ برتر فوتبال ايران خواهد داشت
-----------------------------------------------------------
سرمربي تيم فوتبال صبا باتري تهران گفت: اين تيم با قهرماني در سوپر جام باشگاه‌هاي ايران، شروع قدرتمندي را در ليگ برتر خواهد داشت. تيم صبا باتري تهران در ديدار سوپر جام باشگاه‌هاي كشور با نتيجه ‪ ۴‬بر صفر تيم فولاد خوزستان را شكست داد و به مقام قهرماني نخستين دوره اين مسابقات دست يافت.
مجيد جلالي درپايان اين بازي در گفت وگو با نمايندگان رسانه‌ها افزود: بازيكنان صبا باتري تهران با برتري مقابل قهرمان فصل گذشته ليگ برتر، نشان دادند كه انگيزه‌هاي فراواني براي حضور در فصل جاري اين رقابت‌ها دارند.
وي با بيان اينكه كادر فني تيم صبا باتري ‪ ۲۴‬بازيكن مستعد را در اختيار دارد، اظهار داشت: بازيكنان اين تيم براي شركت در سه دوره مسابقه‌هاي مهم (ليگ برتر و جام حذفي باشگاه‌هاي ايران و رقابت‌هاي جام قهرماني باشگاه‌هاي آسيا) سازماندهي شده‌اند.
جلالي خاطر نشان كرد : تيم صبا باتري در يك سال آينده حداقل ‪ ۵۰‬بازي رسمي را در اين سه دوره از پيكارها برگزار خواهد كرد و ما اميدواريم بازيكنان اين تيم بتوانند عملكرد قابل قبولي را از خود به نمايش بگذارند.
وي درپاسخ با اين سوال كه "كسب سه عنوان قهرماني در دو ماه اخير، باعث غرور كاذب در ميان بازيكنان تيم صبا باتري نخواهد شد."، افزود : كادر فني اين تيم اهداف بسيار بزرگي را در سر دارد و بازيكنان اين تيم نبايد با اين قهرماني‌ها دچار غرور شوند.
جلالي درمورد عملكرد تيم فولاد خوزستان در ديدار مقابل صبا باتري گفت: فولاد سال گذشته با شايستگي قهرمان ليگ برتر شد. بازي امروز بازيكنان اين تيم نمي‌تواند معيار صحيحي براي بررسي وضعيت اين تيم باشد.
سرمربي تيم صبا باتري درخصوص تغيير سبك بازي كاپيتان تيم ملي فوتبال ايران گفت : وقتي تغيير در ذهن يك بازيكن بوجود آيد، آن بازيكن مي‌تواند روند رو به رشدي داشته باشد. دايي در بازي‌هاي اخير خود در تيم ملي و صبا باتري نشان داد كه افكار خود را تغيير داده و روند صعود خوبي را در پيش گرفته است.
در پايان ديدار تيم‌هاي صبا باتري و فولاد خوزستان، " علي دايي" به عنوان بهترين بازيكن ميدان شناخته شد.
همچنين از سوي حمايت‌كننده مالي اين بازي، به ترتيب ‪ ۱۵۰‬و ‪ ۱۰۰‬ميليون ريال به تيم‌هاي صبا باتري و فولاد خوزستان اهدا شد.

----
فرانچيچ : قدرت واقعي فولاد را درليگ برتر فوتبال ايران مي‌بينيد
سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: قدرت واقعي اين تيم را در ليگ برتر فوتبال ايران مشاهده خواهيد كرد. تيم فولاد خوزستان عصر يكشنبه در ديدار سوپر جام باشگاه‌هاي كشور با نتيجه ‪ ۴‬بر صفر مغلوب تيم صبا باتري تهران شد. "ملادن فرانچيچ" در پايان اين بازي در گفت وگو با نمايندگان رسانه‌ها افزود: بازيكنان تيم فولاد نياز به اين شكست پيش از فصل داشتند تا با هوشياري لازم ليگ برتر فوتبال ايران را آغاز كنند. وي نبود بازي دوستانه، غرور كاذب، نبود ملي‌پوشان اين تيم در اردوها و عدم انگيزه لازم را از مهمترين علل شكست سنگين فولاد خوزستان برابر صبا باتري عنوان كرد و اظهار داشت: اما بازيكنان تيم صبا باتري با آرامش خاصي وارد زمين شدند و توانستند با ارائه يك بازي منطقي با پيروزي زمين بازي را ترك كنند. سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان درباره رفتار ناشايست برخي بازيكنان اين تيم در بازي مقابل صبا باتري گفت : برخي مسائل حاشيه‌اي باعث شد تا بازيكنان اين تيم تمركز خود را از دست دهند. فرانچيچ اظهار اميدواري كرد تا بازيكنان تيم فولاد خوزستان تمامي مسائل به وجود آمده در بازي مقابل صبا باتري را به فراموشي بسپارند و با تمركز لازم خود را آماده حضور در ليگ برتر فوتبال ايران كنند. وي درباره افت فني " ايمان مبعلي" بازيكنان جوان تيم فولاد خوزستان گفت: تيم ملي فوتبال ايران بايد به داشتن چنين بازيكن خارق‌العاده اي افتخار كند. مبعلي يكي از بهترين بازيكنان كنوني فوتبال اين كشور است كه بدون شك با آغاز ليگ برتر بار ديگر قابليت‌هاي فني خود را به نمايش مي‌گذارد.

Mohammad
29-08-2005, 12:55
اظهارات علي دايي در خصوص اخراج ايمان مبعلي
------------------------------------------------------------
علي دايي كاپيتان تيم ملي فوتبال كشور معتقد است كه ايمان مبعلي هافبك ملي پوش تيم فوتبال فولاد خوزستان، پيش از آنكه به فكر مسايل فني باشد، بايد موارد اخلاقي را رعايت كند. دو سال است كه از مبعلي ، بعضي از روزنامه‌ها و تعدادي از افراد مشخص دفاع و حمايت مي‌كنند كه چرا وي در تيم ملي بازي نمي‌كند. ولي مبعلي امروز نشان داد كه نه اخلاق دارد و نه توانايي فني. وي تاكيد كرد: بازيكنان جوان پيش از آنكه به فكر حضور در تيم ملي باشند، بايد موارد اخلاقي را آموزش ببينند تا با آبروي ايران در ميادين بين‌المللي بازي نكنند. كاپيتان تيم ملي فوتبال ايران اظهار داشت: شخصا براي بازيكناني چون ايمان مبعلي متاسفم كه به جاي تلاش براي آموختن به مسايل حاشيه‌اي روي آورده‌اند. ايمان مبعلي و علي دايي در حين ديدار سوپر جام باشگاه‌ايران كه با نتيجه چهار بر صفر به سود ياران علي دايي خاتمه يافت ، با يكديگر درگير شدند و در نهايت مسعود مرادي داور ديدار تيم‌هاي فولاد خوزستان و صباباتري مجبور به اخراج مبعلي از ميدان شد.

Mohammad
29-08-2005, 12:58
احتمال مصدوميت شديد سنگربان تيم ملي فوتبال وجود دارد
---------------------------------------------------------------
ابراهيم ميرزاپور سنگربان تيم ملي فوتبال ايران در حين ديدار تيم‌هاي فوتبال فولاد خوزستان و صباباتري دچار مصدوميت شده و مجبور به ترك زمين مسابقه شد. شاهدان عيني اين واقعه احتمال مصدوميت شديد اين دروازه‌بان باتجربه تيم ملي فوتبال كشورمان را از ناحيه كمر و لگن بعيد نمي‌دانند. ميرزاپور پس از تعويض در اين ديدار به بيمارستان منتقل شد و به گفته مسوولان تيم فوتبال فولاد خوزستان هم اكنون زير نظر پزشكان متخصص تحت مداوا است.

شاید این مصدومیت باعث بشه که به بقیه دروازه بان هایه دیگه بازی برسه!!
منم با اونایی که میگن میرزاپور به شک نیاز داره موافقم.اون باید یه کم خطر رو احساس کنه تا بیشتر تلاش کنه.

M$$$M
29-08-2005, 19:57
دلم نيومد اينو نگم آخه خيلي خنده داره :lol:
علي پروين هنوز مجوز حضور در ليگ برتر رو به دليل مساپل مالياتي نداره
البته فكر كنم داتكان براش جور كنه :lol: :mrgreen: :D
:wink:

Mohammad
30-08-2005, 01:28
کی جرات داره به پروین مجوز نده!! :shock:
زیر سیبیلی ردش می کنن :wink:

Mohammad
30-08-2005, 01:32
ايوانكوويچ : با پزشكان ميرزاپور در تماس هستم
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران اظهار داشت: شرايط جسماني "ابراهيم ميرزاپور" دروازه‌بان اين تيم را به‌دقت زير نظر دارم و با پزشكان معالج وي در تماس هستم. " برانكو ايوانكوويچ " به ايرنا در خصوص مصدوميت "ميرزاپور" و شرايط جسماني وي اظهار داشت: به گفته پزشكان معالج ،وي از ناحيه كمر آسيب ديده است. اما اين مصدوميت به گونه‌اي نيست كه وي را براي مدت طولاني از ميادين فوتبال دور سازد. وي افزود: من باور دارم كه ميرزاپور به‌زودي سلامتي خود را باز خواهد يافت و مجددا مي‌تواند در خدمت تيم ملي فوتبال ايران باشد. ابراهيم ميرزاپور سنگربان ملي پوش تيم فوتبال فولاد خوزستان روز گذشته در جريان ديدار تيم‌هاي فوتبال صباباتري و فولاد در چارچوب سوپرجام باشگاه هاي ايران مصدوم شد و پس از خروج از زمين مستقيما به بيمارستان منتقل شد. ايوانكويچ در قسمت ديگري از اين گفت وگو در خصوص اظهارات علي دايي درباره "ايمان مبعلي" گفت: دايي بازيكن بزرگي است و مي‌تواند درباره مسائل فوتبال اظهار نظر كند. وي متذكر شد: در جايي كه هر فردي در خصوص فوتبال اظهار نظر مي‌كند، چرا دايي كه بزرگ‌ترين و پرافتخارترين بازيكن ايران است نبايد ابراز نظركند. سرمربي كروات تيم ملي در خصوص رفتارهاي ناشايست تعدادي از بازيكنان تيم ملي در جريان ديدار صباباتري و فولاد خوزستان گفت: در جريان يك ديدار حساس فوتبال وقوع اين اتفاقات طبيعي است و من نمي‌توانم بازيكنان جوانم را به خاطر انجام يك حركت زنداني كنم. برانكو ادامه داد: قطعا باشگاه‌هاي اين بازيكنان و فدراسيون فوتبال آنان را جريمه خواهند كرد. من نيز تحقيق مي‌كنم كه آيا اين رفتار براي اولين بار است كه از آنها سر زده و يا اينكه براي چندمين بار است كه بازيكنان فوق مرتكب اين اشتباهات شده‌اند.

Mohammad
30-08-2005, 01:33
مسعود مرادي تنها داور قاره آسيا در رقابت‌هاي باشگاه‌هاي جهان مي باشد
---------------------------------------------------------------------
" مسعود مرادي" داور بين‌المللي فوتبال ايران به عنوان تنها داور قاره آسيا در رقابت‌هاي فوتبال جام باشگاه ‌هاي جهان قضاوت خواهدكرد. اين داور با تجربه فوتبال ايران با تاييد اين مطلب گفت: براي اينكه بتوانم يكي از داوران حاضر در جام جهاني باشم، بايد در رقابت‌هاي فوتبال جام باشگاه‌هاي جهان با اقتدار قضاوت كنم. مرادي افزود: در صورت انجام قضاوت‌هاي مناسب در اين رقابت‌ها، بايد در آزمون نهايي حضور در جام‌جهاني كه در فرانكفورت آلمان برگزار مي‌شود شركت كنم و اين آزمون را نيز بگذرانم. وي ادامه داد: من تنها داور مسلمان و از يك كشور اسلامي هستم كه در رقابت‌هاي جام باشگاه‌هاي جهان شركت مي‌كنم. بنابراين براي حضور در جام جهاني كه منوط به موفقيت در اين دو عرصه است، نياز به دعاي خير مردم ايران دارم. وي را در اين رقابتها دو كمك داور از كشورهاي سوريه و قطر همراهي مي‌كنند.

Mohammad
30-08-2005, 01:34
سايت گل: هفته موفق لژيونرهاي آسيا در اروپا
----------------------------------------------------------
به نوشته سايت اختصاصي فوتبال گل "ستاره‌هاي بزرگ آسيايي هفته موفقي را در ليگ‌هاي اروپا پشت سر گذاشتند." اين سايت ضمن بررسي عملكرد اغلب بازيكنان آسيايي كه هم اكنون در ليگ هاي بزرگ اروپا حضور دارند، در خصوص وحيد هاشميان عضو تيم ملي فوتبال ايران و باشگاه هانوفر نوشت: "هلي‌كوپتر" سازنده تنها گل تيمش در تساوي ‪ ۱‬بر ‪ ۱‬مقابل هامبورگ بود. پاس گل او در دقيقه ‪" ۱۸‬ييري اشتاينر" را صاحب توپ كرد تا تنها گل هانوفر را به ثمر رساند. گزارش گل در مورد علي كريمي مهاجم تيم ايران و بايرن مونيخ حاكي از اين است كه: اين مهاجم ماهر و تكنيكي دوباره در تركيب تيم بايرن موثر ظاهر شد تا برابر هرتابرلين به پيروزي ‪ ۳‬برصفر دست يابد. "مهدي مهدوي كيا" هافبك تيم ايران و باشگاه هامبورگ نيز به عنوان بهترين بازيكن سال آسيا در سال ‪ ، ۲۰۰۳‬روند موفق خود را ادامه داده و گل تساوي تيم هامبورگ برابر هانوفر را به ثمر رساند. گزارش سايت گل شامل بررسي عملكرد بازيكنان كره‌اي، ژاپني و چيني حاضر در اروپا نيز هست كه به اختصار عنوان شده است.

Mohammad
30-08-2005, 01:35
مهدوي كيا بعنوان يكي از برترينهاي هفته سوم بوندسليگا انتخاب شد
"مهدوي مهدوي‌كيا" بازيكن ايراني تيم هامبورگ به دليل ارايه بازي خوب در مسابقه اخير بين تيم‌هاي فوتبال هامبورگ و هانوفر، بعنوان يكي از برترينهاي تيم هفته سوم بوندسليگاي آلمان انتخاب شد. نشريه ورزشي كيكر در گزارشي نوشت: مهدوي‌كيا همچنين با ارايه يك بازي خوب در مسابقه اخير تيم هامبورگ در مقابل تيم باشگاه هانوفر، علاوه بر اينكه بعنوان برترين بازيكن اين ديدار معرفي شد، توانست جايگاه خود را در تركيب اصلي تيم هامبورگ نيز تثبيت كند. مهدوي‌كيا در اين ديدار و در حاليكه تيم هامبورگ يك بر صفر از حريف عقب بود، توانست در دقيقه ‪ ۲۲‬گل تساوي را با سر وارد دروازه تيم حريف كند. كيكر همچنين به نقل از "توماس دال" سرمربي تيم هامبورگ نوشت: تيم هامبورگ قطعا مهدوي‌كيا را ديگر در فهرست فروش خود ندارد و او با بازي اخير خود به ما ثابت كرد كه وجودش چقدر براي تيم ما اهميت دارد. در همين حال مهدوي‌كيا پس از پايان بازي گفت: اينكه بگويم جاي خود را در تيم هامبورگ پس گرفته‌ام، زود است اما از اينكه دوباره در تركيب اصلي تيم هستم، احساس خوبي دارم. "ديتمار بايرسدورفر" مدير ورزشي تيم هامبورگ نيز ضمن ستايش از بازي خوب روز شنبه مهدوي‌كيا، ابراز عقيده كرد كه بازي مهدي در اين تيم روز به روز بهتر مي‌شود. "دانيل فون‌بويتن" كاپيتان هلندي تيم هامبورگ هم گفت: زماني كه سال گذشته‌براي مذاكرات به اين تيم آمدم، نام مهدي را بعنوان يكي از برترين‌هاي اين تيم فوتبال مشاهده كردم و من مي‌دانستم كه او بازهم به دوران اوج خود بازخواهد گشت. شبكه ان.د.ار تلويزيون آلمان نيز روز يكشنبه بازي مهدوي‌كيا در مسابقه اخير هامبورگ را زيبا توصيف كرد و صحنه‌هايي از ابراز احساسات هواداران تيم هامبورگ براي مهدوي‌كيا را پس از مسابقه اخير اين تيم در مقابل تيم هانوفر به نمايش گذاشت.

Mohammad
30-08-2005, 01:50
كولينا رسما از دنياي قضاوت خداحافظي كرد
"پير لوئيجي كولينا" مشهورترين داور فوتبال جهان كه قضاوت ديدار فينال جام جهاني ‪ ۲۰۰۲‬ميان برزيل و آلمان را برعهده داشت، روز دوشنبه درخواست كتبي بازنشستگي خود را به اتحاديه داوران ايتاليا ارايه كرد. به گزارش خبرگزاري رويترز از رم، كوليناي ‪ ۴۵‬ساله به دليل قبول پيشنهاد ‪ ۸۰۰‬هزار يورويي كارخانه اتومبيل‌سازي اپل كه حامي مشترك باشگاه آث ميلان نيز هست، اخيرا از سوي اتحاديه داوران كشورش به تضاد منافع متهم شده است. برجسته‌ترين داور فوتبال جهان در سالهاي گذشته در نامه خود خطاب به اتحاديه داوران ايتاليا نوشت: بعد از ‪ ۲۸‬سال تصميم گرفتم استعفاي خود را تقديم كنم. وي افزود: كاري از دستم ساخته نيست. مردم بايد به داوران اعتماد داشته باشند. در خاتمه همه ما بازنده‌ايم. فدراسيون فوتبال ايتاليا تابستان امسال قانون محدوديت سني داوري در ليگ سري آ باشگاههاي اين كشور را يك سال افزايش داد تا كولينا بتواند يك فصل ديگر به قضاوت ادامه دهد.

Mohammad
30-08-2005, 01:52
فرگوسن: منچستريونايتد براي قهرماني مي‌جنگد
"آلكس فرگوسن" سرمربي باشگاه منچستريونايتد انگليس بعد از برتري ‪۲‬ بر صفر مقابل نيوكاسل گفت: تيمش براي قهرماني در رقابت‌هاي فصل جاري آماده شده است. به‌گزارش خبرگزاري فرانسه از نيوكاسل، گلهاي وين روني و رود فان نيستلروي پيروزي تيم منچستر را رقم زد تا با خوش بيني بيشتري رقابت‌هاي فصل جاري را ادامه دهد. فرگوسن اظهارداشت: فضاي فعلي مثل فصل‌هاي گذشته است كه قهرمان مي‌شديم. انگيزه بسيار بالايي در بازيكنان وجود دارد. سرمربي اسكاتلندي منچستر، پيروزي مقابل نيوكاسل را نتيجه مهمي براي تيمش توصيف كرد و افزود: نيوكاسل حريف بسيار مصممي است كه به سختي تن به شكست مي‌دهد اما تيم ما در نيمه دوم پاسكاري خود را بهبود بخشيد و فرصت هاي خوبي بدست آورد. روني هم كه گل اول را زد و گل دوم را ساخت، اظهار داشت: مي‌دانستيم كه نيوكاسل براي انجام اين مسابقه تحت فشار شديد قرار دارد. آنها در يك ساعت نخست كار را براي ما دشوار كردند اما با به ثمر رسيدن گل نخست، كنترل بازي را نيز بدست گرفتيم. منچستر در چند هفته نخست فصل جديد، هيچ گلي دريافت نكرده است

Friend
31-08-2005, 20:29
كمپل به آرسنال بازگشت
سول كمپل مدافع مياني آرسنال كه مدت ها در انتظار نشسته بود، در ديدار سه شنبه شب ذخيره هاي آرسنال برابر لسترسيتي در بارنت 90 دقيقه در ميدان حضور داشت.
اين ملي پوش انگليسي كه به دليل مصدوميت ماهيچه ساق پا در شكست 2 بر يك آخر فصل گذشته تيمش برابر بيرمنگام خانه نشين شده بود، از آن زمان توپچي ها را همراهي نكرده است.
وانژه در گفت و گويي با وب سايت رسمي باشگاه اين چنين گفت: "او مدت ها از ما دور بود، اما از تلاش براي بهبودي هرچه سريع تر فروگذار نكرد. او بازمي گردد، اما نه حالا."
مصدوميت كمپل وي را از حضور در ديدارهاي مقدماتي تيم فوتبال جزيره برابر ولز و ايرلند شمالي محروم كرد. گرچه اسون گوران اريكسون وي را از حضورهاي بعدي در تركيب تيم نااميد نكرده است

Friend
31-08-2005, 20:30
اسماعيل تکذيب کرد
دليلي ندارد، آلماني شوم
روزنامه بيلد در مطلبي که روز سه شنبه چاپ شده بود، ادعا کرد والرين اسماعيل مدافع فرانسوي بايرن تمايل خود را براي بازي در تيم ملي آلمان نشان داده است.
اين بازيكن فرانسوي بعد از انتشار اين خبر در مصاحبه با مجله كيكر گفت: "من به آنها گفتم که اگر يورگن كلينزمن خواهان من باشد براي تيم ملي آلمان بازي خواهم كرد! اين فقط يك حرف بود. من فرانسوي هستم و مي خواهم براي كشور خودم بازي كنم. بنابر اين تمام سعي خود را خواهم كرد. در حال حاضر دليلي براي آلماني شدن وجود ندارد."
من به كلينزمن اصرار نمي کنم تا براي آلمان بازي كنم. اين حقيقت ندارد. اگر من براي بازي در تيم فرانسه شانسي نداشته باشم و كلينزمن فكر كند مي توانم براي پرمن ها مفيد باشم در آن زمان شايد راهي باشد."

سرمربي تيم بايرن نيز مشكلي در مورد بازي اسماعيل در تيم ملي آلمان ندارد. ماگات گفت: "اسماعيل مي تواند به تيم آلمان كمك كند. او حتي خيلي خوب آلماني صحبت مي كند!

Friend
31-08-2005, 20:31
جان تري و يك ماه غيبت از ميادين فوتبال
-----------------------------------------------
جان تري كاپيتان آبي پوشان چلسي در ديدار پيش روي تيمش مقابل ليورپول در رقابت هاي جام باشگاه هاي اروپا حضور نخواهد داشت.
تري كه اخيراً از ناحيه رباط زانو دچار مصدوميت شده، به احتمال زياد در مصاف بعدي رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا حضور نخواهد داشت.
مهاجم 24 اسله استمفوربريج دو هفته پيش و در مصاف تلخ تيم ملي كشورش برابر دنمارك دچار مصدوميت از ناحيه رباط زانو شد. با اين وجود وي دوباره و در ديدار روز شنبه برابر تاتنهام به زمين رفت و در نتيجه با شديدتر شدن مصدوميتش مواجه شد.
تري ديدار روز شنبه تيم ملي انگلستان را برابر ولز در كارديف از دست داد. وي همچنين در ديدار چهارشنبه آينده برابر ايرلند شمالي حضور نخواهد داشت. با توجه به دوران يك ماهه در نظر گرفته شده جهت بهبودي كاپيتان چلسي، وي از ديدارهاي تيم ملي كشورش در ماه اكتبر نيز جا خواهد ماند. جايي که انگليس بايد به مصاف اتريش و لهستان برود.
اريكسون، مربي سوئدي تيم ملي جزيره با اشاره به مصدوميت تري مي گويد: "نظر پزشكان معالج تري اين است كه كاپيتان آبي پوشان بايد براي مدت 4 هفته از 6 ميادين فوتبال دور باشد. هميشه دوست داشتم تا از تري در رقابت هاي انتخابي جام جهاني استفاده كنم. به خصوص در ديدار برابر تيم ملي ولز كه مهره خطرناكي چون جان هارتسون در آن حضور خواهد داشت.

Friend
31-08-2005, 20:31
دردسر پشت دردسر
تمرينات تيم ملي بدون بكهام
ديويد بكهام کاپيتان تيم ملي انگلستان در تمرين هاي اخير تيمش حضور نداشت.
تيم ملي جزيره در حال حاضر مشغول انجام تمرينات آمادگي براي مصاف برابر تيم ملي ايرلند شمالي و ولز است.

هافبك خلاق رئال مادريد دو هفته پيش از ناحيه پا دچار مصدوميت جزئي شد، اما انتظار مي رود تا در تمرينات روز چهارشنبه حضور داشته باشد.
استيون جرارد، هافبك طلايي ليورپول نيز ديگر مهره ارزشمندي است كه به دليل مصدوميت قادر به همراهي تيم در تمرينات آمادگي نبود. وي در حال حاضر مشغول گذراندن دوران درماني است.
اين درحالي است که اوون نيز در حال حاضر مشغول انجام آخرين مراحل انتقال 17 ميليون يورويي اش به نيوكاسل است و در نتيجه شانس حضور در اولين جلسات تمرين را نخواهد داشت.
استفان وارناك، دفاع چپ ليورپول ديگر بازيكني است كه در جلسه بعدي تمرينات تيم ملي حضور خواهد داشت. وي اخيراً و براي دومين بار از سوي اسون گوران اريكسون به اردوي تيم ملي دعوت شده است.

Friend
31-08-2005, 20:32
يان راش:
عملكرد خوب اوون برايمان گران تمام مي شود
يان راش ستاره سابق ليورپول معتقد است كه اوون با پيوستن به نيوكاسل دردسرهاي زيادي را براي آنفيلد درست خواهد كرد.
راش در سال 1986 و پس از حضوري شش هفته اي در ليورپول به باشگاهي ايتاليايي يوونتوس رفت، اما پس از گذشت يك سال در شهر تورين، مجدداً به آنفيلد رويايي بازگشت.
وي مي گويد: "پيوستن اوون به نيوكاسل خبر بسيار تلخي براي من و تمام هواداران قرمزپوش بود. تصور اينكه روزي اوون به باشگاهي غير از ليورپول در انگلستان بازمي گردد، هيچگاه در ذهن من و ديگر دوستداران آنفيلد نمي گنجيد."

بهتر از هر كس ديگري مي دانم كه اوون عاشق گل زدن در ليگ برتر جزيره است. حضور او در هر باشگاهي در انگلستان مي تواند تا بيست گل را براي آن باشگاه در طول هر فصل ضمانت كند.

Friend
31-08-2005, 20:32
يك مهاجم برزيلي در ----
فردريكو كاوس گودس، ملقب به فرد مهاجم برزيلي کروزيرو بلو هوريزونته ملقب به فرد با عقد قراردادي 4 ساله راهي المپيک ---- شد..
فرد 21 ساله با عقد قراردادي 15 ميليون يورويي براي 4 سال راهي المپيك ليون، قهرمان لوشامپيونه شد.
اولين حضور ملي فرد با برزيل به شكست 3 بر صفر گواتمالا در ديدار دوستانه ماه آوريل در سائوپائولو بازمي گردد.
فرد طي دو فصل اخير، 70 بار براي كروزيرو به ميدان رفته و 56 گل به ثمر رسانده است.
ژان- ميشل اولا رئيس ---- در كنفرانس خبري اظهار داشت: "حضور يكي از بهترين گلزنان برزيل در ---- مسرت بخش است و به نظر مي رسد او به يكي از استعدادهاي درخشان ديدارهاي ما تبديل شود.

Friend
31-08-2005, 20:33
اريكسون:
شيرر در تيم ملي جايي ندارد
------------------------------------
اسون گوران اريكسون مربي سوئدي تيم ملي انگلستان اظهار داشت كه بازگشت آلن شيرر به تيم ملي جزيره تقريباً محال است.
اريكسون اعتقاد دارد كه مايكل اوون و آلن شيرر، دو مهاجم نيوكاسل به هيچ عنوان شانس حضور مشترك در خط حمله تيم ملي را ندارند.
وي با اشاره به مطلب فوق مي گويد: "آلن شيرر حدود پنج سال پيش از تيم ملي بازنشسته شد و گمان نمي كنم بتواند به تيم ملي بازگردد. از طرف ديگر حضور بازيكني كه در هيچ يك از ديدارهاي يورو 2004 و رقابت هاي انتخابي جام جهاني حضور نداشته، به هيچ عنوان قابل قبول نيست. از نظر من اين مساله كاملاً روشن است

Friend
سيسه:
در ليورپول مي مانم
اين مهاجم 24 ساله از تابستان گذشته و ترك آياكس به مقصد ليورپول، تلاش كرده تا جايگاه خود را در آنفيلد ثابت كند، اما شايعاتي مبني بر انتقال وي به موناكو يا مارسي به گوش مي رسيد.
سيسه در آستانه ديدار روز شنبه خروس هاي آبي برابر جزاير فارو اظهار داشت: "آينده ام در ليورپول رقم خواهد خورد. انتقال من به نيوكاسل، مارسي يا موناكو همه دروغ و كذب بوده است. شايعه در مورد عزيمت من فراوان بود، اما پس از مذاكره با رافائل بنيتس هيچ حرفي از رفتن من زده نشد.
3 سال تا پايان قراردادم باقيست و من با ليورپول خواهم ماند. هيچ ترس و واهمه اي هم ندارم. چرا بايد با آنفيلد وداع كنم؟ سعي مي كنم هر چه كه در مورد رفتنم درج شده، فراموش كنم، اما واقعاً اذيت مي شوم. هيچگاه درخواست رفتن از آنفيلد را نداشته ام."

Friend
پله:
روبينيو پديده نادري است
پله ستاره سابق فوتبال جهان در گفت و گو با يک روزنامه صبح در برزيل و راديو ورزش اين كشور اذعان داشت که روبينيو پديده نادري است.
وي گفت: "هواداران سانتوس نبايد انتظار داشته باشند كه خيلي زود يك جانشين مناسب براي روبينيو پيدا كنيم. خيلي طول مي كشد كه ستاره اي مثل روبينيو به فوتبال برزيل عرضه شود و اين كاملاً بديهي است. من و همكارانم تمام تلاشمان را مي كنيم، اما به هر حال اگر قرار بود مثل روبينيو به اين راحتي پيدا شود فوتبال، ارزش خود را از دست مي داد و از طرفي سانتوس هم نبايد براي خريدن يك ستاره اصرار داشته باشد و بهتر است چندين ستاره را به خدمت بگيرند."

Friend
31-08-2005, 20:34
گابري دوباره مصدوم شد
گابري مدافع بارسلونا كه به تازگي از كمند مصدوميت نجات پيدا كرده بود، به خاطر آسيب ديدگي از ناحيه زانو براي 4 ماه از ميادين فوتبال فاصله گرفت.
گابري در جريان تمرينات روز سه شنبه، ناگهان روي زمين افتاد و در ابتدا پزشكان به تصور گرفتگي عضلات چندان جديت نشان ندادند، اما عكسبرداري هاي بعدي نشان داد كه وي به شدت از ناحيه غضروف تحتاني زانو آسيب ديده و دليل آن چرخش ناگهاني پا روي مفصل زانو توصيف شده است. وي از قبل نيز با زانوي راست خود مشكل داشت و حالا دچار مصدوميت جدي شده كه او را دست كم براي 4 ماه خانه نشين كرده است.

Friend
31-08-2005, 20:34
ساكي: از اوون عذر مي خواهيم
ساكي گفت: "اوون با هدف درخشش در رئال مادريد راهي اين تيم شد و بارها در مصاحبه هاي خود تاكيد كرد كه از نيمكت نشيني ناراحت نيست و مي خواهد با لباس رئال مادريد از فوتبال حرفه اي خداحافظي كند، اما مربيان چندان به او توجه نكردند و در نهايت او را به نيوكاسل فروختيم.
اميدوارم از رئال مادريد در ذهن او خاطره بدي باقي نمانده باشد و او اين حادثه را يك تجربه مفيد و شيرين قلمداد كند.

Friend
31-08-2005, 20:35
پريه را:
روبينيو مقابل شيلي در كنار ما است
كارلوس آلبرتو پريه را مربي تيم ملي برزيل تاكيد كرد که روبينيو در ديدار مقابل شيلي حضور پيدا خواهد كرد.
اين مهاجم 21 ساله هدف اصلي پريه را در آرايش تيم برزيل مقابل شيلي محسوب مي شود و اين مربي كهنه كار در مورد گلزني روبينيو حساب خاصي باز كرده است.
پريه را از روبينيو خواسته هر چه سريع تر خود را به تيم ملي برزيل معرفي كند .
وي گفت: "من قصد لجبازي با مادريد را ندارم و آنها بايد به من حق بدهند. تيم ملي بريل به حضور روبينيو نياز دارد و حتي اگر اين مسافرت هاي پي در پي باعث خستگي او شود از ديد من ضروري است.

Friend
31-08-2005, 20:35
آراگونس: صربستان را خرد مي كنيم
لوئيس آراگونس مربي تيم ملي اسپانيا به هواداران اسپانيايي اطمينان داد که مردانش، تيم ملي صربستان و مونته نگرو را خرد خواهند كرد.
اسپانيا كه با 7 امتياز محكوم به شكست دادن صربستان و مونته نگرو در خانه خود است، دو ديدار تداركاتي با كانادا و اروگوئه را پشت سر گذاشته و حالا بايد اين حريف نيرومند را شكست دهد. اگر اين اتفاق رخ ندهد، اسپانيا روزهاي سختي را در گروه خود تجربه خواهد کرد و صربستان راحت تر به صعود از گروه به مقصد جام جهاني خواهد انديشيد. آراگونس گفت: "من اطمينان دارم كه مردان من حريف را شكست خواهند داد و به سادگي آنها را از پيش رو برمي داريم كه ديگر شانسي براي صعود احساس نكنند. من به مردان خود اعتقاد كاملي دارم.

Friend
31-08-2005, 20:36
رمي ها شايعات را تكذيب كردند
باشگاه رم شايعه مذاكره با يوونتوس را تكذيب كرد و رسماً اعلام نمود، هيچ يك از مقامات اين باشگاه با مديران يووه ملاقات نكرده است.
خبرهايي در رسانه هاي گروهي ايتاليا اعلام شد كه همگي از ملاقات نمايندگان رم و يوونتوس در شهر ميلان پرده برمي داشت. ديداري كه بحث اصلي اش مربوط به آنتونيو كاسانو و سپس آلساندور مانسيني هافبك برزيلي تيم جالوروسي بود، اما اين ملاقات توسط دانيه پراده مدير جديد رم تكذيب شد.
وي اذعان داشت كه هيچ ديداري با يوونتوسي ها نداشته، اما احتمال دارد كه مانسيني به خاطر شرايط خانواده اش رم را ترك كند و راهي يوونتوس شود.

Friend
31-08-2005, 20:36
ليپي: اسپالتي بايد جوابگو باشد
مارچلو ليپي سرمربي تيم ملي ايتاليا عقيده دارد در رابطه با مشكل آنتونيو كاسانو بايد لوچانو اسپالتي پاسخگو باشد.
ليپي در يك كنفرانس مطبوعاتي در رابطه با موضوع مهاجم جوان رم و عدم حضور او در تيم ملي ايتاليا گفت: "همه به كاسانو احترام مي گذارند. به عقيده من مشكل او همانند دل پيه رو است. اختلاف كوچك با اسپالتي دارد، درست مثل شرايطي كه الكس با كاپلو داشت. من تصور مي كنم فقط خود آنها مي تواند اين مشكلات را برطرف كنند و بازهم مي گويم، آنتونيو هنوز هم در برنامه هاي من جاي دارد.
در مورد دعوت از 2 دروازه بان نيز بايد بگويم که نمي خواهم 3 دروازه بان با خود به اسكاتلند و بلاروس ببرم، زيرا تعداد مصدومان زياد است و من بايد با همين نفرات به سفر بروم.

Friend
31-08-2005, 20:37
سولانو به نيوكاسل بازمي گردد
نيوكاسل يونايتد يك بار ديگر علاقه مندي خود را براي جذب نابي سولانو، هافبك استون ويلا اعلام كرد.
به رغم علاقه ليورپول، روزنامه سان خبر داد كه اين هافبك پرويي 30 ساله با مبلغ 2 ميليون پوند از ويلا پارك راهي سنت جيمز پارك مي شود.
اين در حالي است که درست ماه ژانويه گذشته بود كه سولانو راهي استون ويلا شده بو

Friend
31-08-2005, 20:37
تودور و باكيني در سيه نا
سران باشگاه سيه نا براي حضوري پرقدرت در فصل جديد سري A در آخرين ساعات فصل نقل و انتقالات تابستاني هم دست از تلاش براي خريد بازيكنان جديد برنداشتند.
جي جي ده كانيو مربي اين تيم خبر از آمدن 2 بازيكن تازه وارد داد كه يكي از آنها فصل گذشته را هم با سيه نا سپري كرده بود.
ايگور تودور مدافع كروات يوونتوس پس از عدم توافق با بولتون به طور قرضي و براي يك سال بازهم پيراهن توسكاني ها را بر تن خواهد كرد. اين بازيكن 27 ساله متولد شهر اسپالاتو كرواسي است. اما خريد دوم جاناتان باكيني هافبك كناري و 30 ساله برشا است كه به عنوان بازيكن آزاد قرارداد 2 ساله خود را امضا كرد.

Friend
31-08-2005, 20:38
زانتي:
شرايط خيلي دشواري است
خاوير زانتي كاپيتان آرژانتيني اينتر به علت مصدوميت 2 ماه را خارج از ميادين سپري خواهد كرد و اين موضوع به شدت او را ناراحت كرده است.
در اين شرايط که زانتي مدتي را دور از اينتر به سر خواهد برد، سران باشگاه قصد جذب يك جانشين را دارند. ماسيمو اودو از لاتزيو و بونه را از پارما هدف هاي جديد اينتر براي قرار گرفتن در پست زانتي هستند.
کاپيتان نراتزوري مي گويد: "زماني كه در بازي با تروويزو به فاوا برخورد كردم احساس درد زيادي داشتم، اما سعي كردم تحمل كنم. برايم مهم بود که در اولين بازي فصل حضور درخشاني داشته باشم، ولي حالا بايد اعتراف كنم با مشخص شدن اوضاع و دوري 2 ماهه از فوتبال، شرايط خيلي دشواري را سپري مي كنم و دوست دارم خيلي سريع به ميادين بازگردم.

Friend
31-08-2005, 20:38
زامپانا در مسينا ماندگار شد
ريكاردو زامپانا گلزن اول مسينا در فصل گذشته قرارداد خود را با اين باشگاه تا 2 سال ديگر تمديد كرد.
پس از شكست يك بر صفر مقابل لاتزيو در آغاز فصل جديد رقابت هاي سري A باشگاه مسينا تصميم گرفت در ابتدا قرارداد زامپانا را تمديد كند.
ماسيمو لاکوچا مدير برنامه زامپانا در اين رابطه گفت: "ريكاردو خيلي خوشحال است كه در مسينا مي ماند. او دوست داشت قرارداد خود را تمديد كند و بايد از باشگاه مسينا تشكر كرد. ما هيچ مشكلي براي افزودن 2 سال ديگر به مدت قرارداد نداشتيم، فرانتزا با من در اين رابطه حرف زد و خواستار ماندن ريكاردو شد. اين خبر بسيار خوبي براي هواداران مسينا خواهد بود.

Friend
31-08-2005, 20:39
كامني از تيم ملي كامرون خط خورد
اين دروازه بان اسپانيايي كه فصل قبل در ليگ برتر اسپانيا بهترين دروازه بان معرفي شد، به دليل حضور نيافتنش در اردوي تمريني كشور فرانسه از همراهي هم تيمي هايش باز مانده است.
پير ابده اوونو، مهره جديد پاناتينايكوس جانشين كامني خواهد شد. گرچه به نظر مي رسد سليمانو حميدو دروازه بان ترك تبار نيز مي تواند در ديدارهاي منطقه آفريقا حضور پيدا كند.

Friend
فاكتي:
توپ طلا به آدريانو مي رسد
جاچينتو فاكتي رئيس باشگاه اينتر عقيده دارد آدريانو در سال 2005 توپ طلاي برترين بازيكن را به دست خواهد آورد.
بعد از شروع خوب نراتزوري ها در سري A و برتري 3 بر صفر مقابل تروويزو كه با هت تريک آدريانو همراه بود، فاكتي با تعريف و تمجيد از اينتر جديد گفت: "ما يك فصل بزرگ را پيش رو داريم. زيرا تيم خيلي خوب كار مي كند و مطمئن هستم سال خوبي را سپري مي كنيم. آدريانو بازيكن بزرگي است. ترديدي ندارم او بين 3 بازيكن برتر سال 2005 در مونت كارلو خواهد بود تا توپ طلا را به دست آورد. من به او تبريك مي گويم و از اينكه چنين بازيكني را در اختيار دارم، خوشحالم.

Friend
مورينيو:
اختلافاتم با يوفا را فراموش مي كنم
خوزه مورينيو مربي پرتغالي چلسي تاكيد كرد كه هيچ علاقه اي به ادامه بحث هايش با کنفدراسيون فوتبال اروپا (UEFA) ندارد.
فصل گذشته وي به دليل وارد كردن اتهام به فرانك ريكارد، مربي بارسلونا، مجبور شد تا دو ديدار ليگ قهرمانان را از سکوهاي استاديوم محل برگزاري مشاهده کند. مورينيو در عين حال معتقد است كه يوفا بايد چنين اختلافاتي را از بين ببرد كند.
وي با اشاره به مطلب فوق مي گويد: "بايد موارد اختلافم با يوفا را فراموش كنم. اگر اتحاديه فوتبال اروپا هم خاطره هاي بد خود را در مورد شخص من فراموش كند، من هم دقيقاً همين كار را خواهم كرد. در تمام طول مدت مربيگري ام در پورتو و چلسي با اتحاديه فوتبال اروپا سر و كار داشته ام؛ موفق شدم تا جام يوفا را به دست آوردم و عنوان قهرماني ليگ قهرمانان را كسب كرده ام. يوفا در زندگي من نقش بزرگي داشته و نام من نيز در تاريخ يوفا ثبت شده است. مورينيو همچنين تاكيد كرد كه در فصل پيش رو قصد انتقام گيري از آنفيلد را ندارد."
وي با تاكيد بر مطلب فوق افزود: "من به دنبال انتقام گيري نيستم. اصلاً در فوتبال جايي براي اين كلمه شوم وجود ندارد.

Friend
31-08-2005, 20:40
پتي مقدماتي جام جهاني را از دست داد
فدراسيون فوتبال پرتغال اعلام كرد كه آرماندو پتي، هافبك بنفيكا به دليل مصدوميت ماهيچه ران ديدارهاي مقدماتي تيم ملي كشورش برابر لوكزامبورگ و روسيه را از دست خواهد داد.
اين مصدوميت در شكست خانگي 2 بر صفر بنفيكا برابر گيل ويسنته گريبان اين مهره 28 ساله را گرفت.
در اين ميان لوئيس فيليپه اسكولاري، سرمربي تيم ملي پرتغال قصد دارد فرد ديگري را جانشين اين هافبك نمايد

Friend
31-08-2005, 20:40
پس از شايعات فراوان
اوون به نيوکاسل پيوست
-------------------------------

مايکل اوون مهاجم تيم ملي انگلستان با توافق بر سر قراردادي 4 ساله راهي نيوکاسل شد.
مهاجم 25 ساله رئال مادريد عصر امروز پس از گذراندن تست پزشکي، قرارداد 15 ميليون پوندي خود را با نيوکاسل منعقد خواهد کرد تا رکورد نقل و انتقالات اين باشگاه را جابجا کند.

اوون با پايان دادن به يک حضور ناموفق در سانتياگو برنابئو در حالي راهي سنت جيمز پارک شد که شايعات فراواني بر سر حضور وي در ليورپول به گوش مي رسيد.

اوون ملقب به پسر باد سال گذشته از ليورپول راهي رئال مادريد شد، اما نتوانست جاي ثابتي براي خود در اين تيم پرمهره دست و پا کند.

فردي شفرد رئيس باشگاه نيوکاسل يونايتد در گفت و گويي اظهار داشت: "آوردن اوون به سنت جيمز پارک در کنار تمديد قرارداد آلن شيرر يکي از بهترين لحظات کاري من در اين باشگاه بوده است. طرفداران او را دوست دارند و مايکل کسي است که ما دوست داريم کل تيم را بر پايه و اساس وي طرح ريزي کنيم. ما اميدواريم که وي بتواند به موفقيت تيم کمک شاياني بنمايد.

Friend
31-08-2005, 20:41
باروش:
در استون ويلا موفق تر خواهم بود
ميلان باروش مهاجم تازه وارد استون ويلا تاكيد كرد كه در آينده اي نزديك همانند حضور موفقش در تيم ملي چك، در باشگاه جديدش نيز خواهد درخشيد.
باروش 23 سال سال گذشته موفق به كسب كفش طلاي يورو 2004 شد. وي در اين رقابت ها عنوان بهترين گلزن را از آن خود كرد.
باروش همچنين در ماه مي موفق شد تا جام ارزشمند قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا را هم به بالاي سر ببرد. با اين وجود مهاجم چك تبار ويلا معتقد است كه سبك تهاجمي تيم ديويد اولري به وي فرصت هاي بيشتري براي گلزني خواهد داد.
خريد موفق استون در اين فصل درباره آينده موفقش در ويلاپارک مي گويد: "من فصل درخشاني را پشت سر گذاشته ام. موفقيت شخصي در يورو 2004 و قهرماني در ليگ قهرمانان موفقيت هايي فراموش ناشدني هستند.
با اين وجود احساس مي كنم كه در باشگاه جديدم موفق تر خواهم بود. در تيم ملي كشورم هميشه موفق به شكستن ركورد گل زني مي شدم. اميدوارم تا اين توانايي رادر استون ويلا هم حفظ كنم. اينجا كاملا مشخص است كه تيم تمايل زيادي براي بازي تهاجمي دارد. هرگاه اولري در كنار زمين مي ايستد، شروع به ترغيب بازيكنان براي تهاجمي كردن بازي مي كند. اميدوارم تا اين روش او باعث شود تا در اينجا هم مثل تيم ملي كشورم يك گلزن تمام عيار باشم."

Friend
31-08-2005, 20:41
پس از شايعات فراوان
اوون به نيوکاسل پيوست

مايکل اوون مهاجم تيم ملي انگلستان با توافق بر سر قراردادي 4 ساله راهي نيوکاسل شد.
مهاجم 25 ساله رئال مادريد عصر دیروز پس از گذراندن تست پزشکي، قرارداد 15 ميليون پوندي خود را با نيوکاسل منعقد خواهد کرد تا رکورد نقل و انتقالات اين باشگاه را جابجا کند.

اوون با پايان دادن به يک حضور ناموفق در سانتياگو برنابئو در حالي راهي سنت جيمز پارک شد که شايعات فراواني بر سر حضور وي در ليورپول به گوش مي رسيد.

اوون ملقب به پسر باد سال گذشته از ليورپول راهي رئال مادريد شد، اما نتوانست جاي ثابتي براي خود در اين تيم پرمهره دست و پا کند.

فردي شفرد رئيس باشگاه نيوکاسل يونايتد در گفت و گويي اظهار داشت: "آوردن اوون به سنت جيمز پارک در کنار تمديد قرارداد آلن شيرر يکي از بهترين لحظات کاري من در اين باشگاه بوده است. طرفداران او را دوست دارند و مايکل کسي است که ما دوست داريم کل تيم را بر پايه و اساس وي طرح ريزي کنيم. ما اميدواريم که وي بتواند به موفقيت تيم کمک شاياني بنمايد.

Friend
31-08-2005, 20:42
جان تري:
ملي پوشان گوش به فرمان هستند
جان تري در خصوص اطاعت از سرمربي تيم جزيره اظهار داشت: "بازيكنان انگليسي هنوز از اسون گوران اريكسون حرف شنوي دارند. او همچنان سرمربي است و همه اختيارات در دست اوست. انتخاب اعضاي تيم بر عهده او است و همه به او احترام مي گذارند. در ميدان مبارزه مهم نيست، بازيكنان يا مربي چه كساني هستند. اهميت در اين موضوع است كه در ميدان همه تسليم حرف مربي هستيم. وظيفه ما فرمانبرداري است، آنچه كه در برابر دانمارك رنگ آن را هم نديديم. از همان ابتداي نيمه دوم ديدار در كوپنهاگ، شكست تيم انگليس آشکار بود."
جان تري ادامه داد: "كاملاً نااميد بودم. همه ما به اين هدف از كوپنهاگ بازگشتيم كه خاطره بد آن شب را هر چه سريع تر از ذهن هايمان پاك كنيم. وقتي برگشتيم، بازيكنان به باشگاه هايشان پاسخ هاي خوبي دادند كه نشان از پاك شدن خاطره بد كوپنهاگ داشت.
ديدار برابر ولز و ايرلند شمالي را در برنامه خود داريم و اميدوارم 6 امتياز اين دو ديدار به اندوخته هاي تيم ملي انگلستان واريز شود."

Friend
31-08-2005, 20:42
گالياني استعفا مي دهد
آدريانو گالياني رئيس ليگ فوتبال ايتاليا و نايب نايب باشگاه ميلان قصد دارد به نشانه اعتراض از پست خود استعفا دهد.
مشكلات چند وقت اخير داوري كه گريبانگير تيم ميلان شده و بازي اخير اين تيم در برابر آسكولي كه در زمين پرآب برگزار شد، دلايل اصلي استعفاي احتمالي گالياني خواهد بود.
وي مي گويد: "بازي ما در برابر آسكولي مثل واترپولو بود! اين جاي تاسف دارد كه داور در چنين شرايطي دستور به قطع بازي نداد. فكر مي كنم كه اگر از پست رياست ليگ استعفا دهم مشكلات حل خواهد شد و داوران با ميلان مهربان تر خواهند شد

Friend
31-08-2005, 20:45
اميد فرگي به رونالدو و روني
سرالكس فرگوسن مربي منچستريونايتد اعتقاد دارد كه كريستيانو رونالدو و وين روني 2 ستاره جوان تيمش مي توانند روزي به سطح و اعتبار رونالدينيو مهاجم برزيلي باشگاه بارسلونا برسند
وي گفت: "روني و رونالدو هر دو از بهترين هاي منچستر هستند و براي من جالب و هيجان انگيز است كه آنها را در راهشان موفق مشاهده كنم.
اين دو بسيار جوان هستند و بايد درس هاي زيادي بياموزند و من فكر مي كنم تا 4 سال آينده به بهترين شرايط برسند. البته هر دو شاگردان خوبي هستند كه آموزش ها را به خوبي فرا مي گيرند. من اميدوارم كه آنها روزي مثل رونالدينيو شوند."

Friend
31-08-2005, 20:46
گردمولر، پودولسكي را مي پسندد
گردمولر بهترين گلزن تاريخ فوتبال باشگاه بايرن مونيخ اميدوار است تا لوكاس پودولسكي مهاجم ملي پوش باشگاه كلن با حضورش در خط حمله مردان باواريا به همراه روي ماكاي زوج طلايي را بسازند.
مولر در مصاحبه اي گفت: "من بازي هاي لوكاس را ديده ام و سبك كار او را مي پسندم. وي مي تواند با حضور در بايرن تبديل به يك ستاره بزرگ شود. او يك تمام كننده فوق العاده است كه در كنار روي ماكاي كه خود يكي از بهترين گلزنان فوتبال جهان است مي تواند زوج طلايي تشكيل دهد.

Friend
31-08-2005, 20:56
اقدام تعجب آور راه آهن براي جذب توپالوويچ
راه آهني ها در حالي که با ميثاق معمارزاده قرارداد بسته اند قصد خارج کردن اسم او را از ليست خود دارند تا توپالوويچ را جايگزين معمارزاده کنند.
جالب اينجاست راه آهني ها طي مذاکراتي که با اوليايي مديرعامل استقلال داشته اند از او خواسته اند که رضايت نامه توپالوويچ را صادر کند.
اين در حالي است که او با عقد قراردادي به طور رسمي به عقاب تهران پيوسته و دو هفته اي است که همراه با اين تيم تمرين مي کند. با اين شرايط اقدام راه آهن براي جذب توپالوويچ تعجب آور است.

Friend
31-08-2005, 20:58
نصرت ايراندوست:تماشاگر نداريم ولي زمين و هوا براي ماست
-------------------------------------------------------------------------
نصرت ايراندوست سرمربي تيم ملوان گفت: تيم ما هنوز با مشکل هماهنگي کامل مواجه است، بازي هاي تدارکاتي زياد پرفشار نيستند و بيشتر براي هماهنگي نفرات تيم و مشخص شدن پست نهايي آن ها انجام مي شود.
در اين شرايط چند مسابقه را بايد سپري کنيم تا به وضعيت مناسب دست پيدا کنيم.
وي در ادامه افزود: سعي مي کنيم تمام تلاش خود را به کار ببنديم و از موقعيت بازي خانگي خود به خوبي استفاده کنيم. شايد تماشاگران در اين مسابقه نتوانند ما را ياري کنند اما اينجا انزلي است و زمين و هوا به نفع تيم ملوان است.
سرمربي ملوان ادامه داد: اطلاع کاملي از وضعيت نهايي حريف نداريم و اطلاعات ما فقط به بازيکناني بر مي گردد که از قبل روي آن ها شناخت داشته ايم.
ايراندوست در پايان تاکيد کرد: مسابقات فوتبال را در هر شرايطي نمي توان پيش بيني کرد اما تيم ملوان تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا در گام اول موفق به کسب سه امتياز مسابقه شود

Friend
31-08-2005, 20:59
مجوز بازي خارجي هاي قندي صادر نشده است
---------------------------------------------------------
با توجه به اين مشکل فدراسيون فوتبال هنوز کارت ITC دنيس سانتوز، کارلوس سانتوز و سزار گولر را صادر نکرده است.
البته قرار است تا ظهر امروز اين مشکل حل شود و با رسيدن ITC، کادر فني قندي بتواند از وجود اين نفرات در مسابقه فردا استفاده کند.
مدير برنامه هاي اين بازيکنان خارجي نيز در اين زمينه قول مساعد داده است ولي در صورت عملي نشدن اين موضوع باشگاه قندي نيز به يک سري از تعهدات خود در قبال اين بازيکنان عمل نمي کند.
لازم به ذکر است تمام کارهاي اداري براي صدور کارت اين سه بازيکن انجام شده و در صورت رسيدن مجوز بازي (ITC) کارت مسابقه اين بازيکنان صادر خواهد شد.

Friend
31-08-2005, 21:00
غيبت سه بازيکن پرسپوليس در هفته اول
سرمربي تيم پرسپوليس سه تن از بازيکنان تيم خود را به دليل مصدوميت در اختيار نخواهد داشت.
مقداد قباخلو، مصطفي مهدوي کيا و سهراب انتظاري سه بازيکني هستند که به علت آسيب ديدگي در تمرينات قادر نيستند در برابر فجر تيم خود را همراهي کنند.

Friend
31-08-2005, 21:01
سرمربي پرسپوليس هافبک برزيلي را نخواست
هافبک برزيلي که چند روز در تمرينات پرسپوليس حضور داشت موفق نشد به عضويت اين تيم درآيد.
مربيان پرسپوليس از عملکرد فني اين بازيکن رضايت داشتند اما به علت تراکم بازيکن در خط مياني اين بازيکن مورد تائيد کادر فني قرار نگرفت و نهايتا راهي تيم ديگري شد.

Friend
31-08-2005, 21:02
قلعه نوعي: استقلال از هفته اول فقط به سه امتياز فکر مي کند
قلعه نوعي درخصوص بازي با صباباتري اظهار داشت: در مدت اخير تمرينات بسيار منظمي را پشت سر گذاشته ايم و با آمادگي نسبتا مناسبي به مصاف حريف خواهيم رفت.
وي در ادامه افزود: خوشبختانه در فصل جديد ساختار تيمي استقلال حفظ شده و در بيشتر پست ها بازيکنانمان را تقويت کرده ايم.
در اين ميان تنها به جذب يک مهاجم ديگر فکر مي کنيم که با تحقق اين امر مشکل ديگري نخواهيم داشت.
وي در پايان درخصوص صباباتري خاطرنشان کرد: صباباتري تيم بسيار خوبي است که از پشتوانه مالي مناسبي برخوردار است ضمن اين که از لحاظ پتانسيل بازيکن نيز در وضعيت خوبي به سر مي برد. به هر حال صباباتري در اين فصل نيز بازيکنان مستعدي را به خدمت گرفته است اما تمام مسائل فوق دليل نمي شود که مقابل اين تيم به چيزي جز برد فکر کنيم استقلال در هر بازي فقط به سه امتياز مي انديشد.
خصوصا در چند بازي اول که کسب سه امتياز از اهميت بالايي براي ما برخوردار است

Friend
31-08-2005, 21:03
مجيد جلالي:به تساوي هم راضي نيستيم
سهراب جانشين گل محمدي خواهد بود
• آقاي جلالي! در آستانه بازي با استقلال وضعيت صبا چطور است؟
بازيکنان ما پس از قهرماني در سوپر جام ايران داراي روحيه و انگيزه بسيار بالايي هستند. خوشبختانه مشکل خاصي نداريم و آماده رويارويي با استقلال هستيم.
• رويارويي با استقلال آن هم در هفته اول سخت نيست؟
تمامي بازي هاي ليگ برتر سخت و حساس است و نمي توان حريفي را دست کم گرفت. ما طي سي هفته بايد مبارزه کنيم و فرقي نمي کند که هفته اول با استقلال بازي کنيم يا هفته دهم.
• حساسيت هاي بازي روي عملکرد دو تيم تاثير نخواهد گذاشت؟
صباباتري و استقلال به معناي واقعي فوتبال بازي مي کنند و من معتقدم تماشاگران حاضر در ورزشگاه يک بازي جذاب و ديدني را تماشا خواهند کرد.
• از استقلال شناخت داريد؟
اين تيم تغييرات کمي را نسبت به فصل گذشته در ساختار تيمي خود ايجاد کرده است. ما بازي هاي استقلال در تورنمنت صلح و دوستي را ديده ايم و براساس بازي هاي فصل قبل هم از اين تيم شناخت داريم.
• نتيجه را چطور پيش بيني مي کني؟
سخت است ولي ما براي برد به زمين مي رويم. تساوي هم به منزلي موفق شدن نيست و ما فقط سه امتياز را مي خواهيم.
• نبود يحيي مشکل ساز نمي شود؟
سهراب جايگزين او خواهد شد.

Friend
31-08-2005, 21:04
اکبرپور و شهبازيان استقلال را همراهي نمي کنند
دو بازيکن استقلال در برابر صباباتري حضور نخواهند داشت سبو شهبازيان مدافع استقلال به علت مصدوميت از ناحيه اي که در گذشته مورد عمل جراحي قرار گرفته بود آسيب ديده است.

از سوي ديگر اکبرپور نيز با مشکل مصدوميت روبروست. اين دو بازيکن قادر به همراهي تيم خود برابر صباباتري نيستند اما شاهين خيري هافبک ديگر استقلال از بند مصدوميت رهايي يافته و از روز گذشته تمريناتش را با اين تيم از سر گرفته است.
تمرينات استقلال امروز راس ساعت 15/17 در زمين شماره دو آزادي پيگيري خواهد شد.

Friend
31-08-2005, 21:05
حميدرضا رجبي:پاس را دوست دارم اما مجبورم مقابل آن بازي کنم
------------------------------------------------------------------------------
حميدرضا رجبي هافبک جديد تيم سايپا گفت: ترکيب اصلي سايپا نسبت به فصل قبل تغييرات زيادي داشته و اتکا به بازيکنان جوان مهم ترين مسئله اي است که در آن ديده مي شود.
وي در ادامه افزود: سايپا تيم خوبي دارد و مي تواند به نتايجي که مد نظرش دارد دست يابد، من هم تلاش مي کنم بتوانم در ترکيب اصلي اين تيم وارد شوم و به اهداف خود در اين فصل برسم.
هافبک سايپااظهارداشت:ازيک طرف ناراحت وازطرف ديگر خوشحال هستم با تيم سابقم بازي مي کنم زيرا پاس را دوست دارم و 4، 5 سال از بهترين دوران فوتبال خود را در اين تيم سپري کرده ام.
در فوتبال حرفه اي اين مسائل حل شده است و بازيکن يک فصل در يک تيم است و فصل ديگر مجبور مي شود مقابل تيم فصل قبل خود به ميدان برود.
شرايط من هم طوري رقم خورد که بايد مقابل تيم سابق خود به ميدان بروم و اميدوارم اين مسابقه بازي خوبي شود.
رجبي در پايان تاکيد کرد: آرزو مي کنم هر تيمي که شايستگي پيروزي را دارد بتواند در پايان مسابقه نتيجه را از آن خود کند ولي من با سايپا قرارداد دارم و بيشتر دوست دارم اين تيم برنده شود.

Friend
31-08-2005, 21:06
ابراهيمي: هميشه به پيرواني اعتقاد داشته ام
قدرت پرسپوليس را در برابر فجر مي بينيد
سرمربي فجر ذهر سال زحمات زيادي را متقبل مي شود و هر سال گروهي از بهترين بازيکنانش را از دست مي دهد اما باز ميدان را خالي نمي کند.
وي در ادامه افزود: فجر هميشه فوتبال خوبي را به نمايش گذاشته است خصوصا در بازي هاي خانگي که همواره فوتبال تهاجمي را مد نظر قرار داده و در شهر خود تنها به سه امتياز فکر مي کند اما در طرف مقابل ما نيز در اين چند روزه فقط براساس بازي فجر تمرين کرده ايم و تنها براساس برد به مصاف حريف خواهيم رفت.
ابراهيمي در پايان خاطرنشان کرد: تاکتيک پرسپوليس در اين بازي شناور خواهد بود و به يک يا دو تاکتيک خاص منحصر نخواهد بود.
در چند بازي قبل ما را به استفاده زياد از سانتر کردن و پرتاب هاي اوت دستي متهم مي ساختند در صورتي که چنين چيزي صرفا مد نظر ما نبوده است وقتي تيمي از توانايي هاي منحصر به فردي نسبت به ديگر تيم ها برخوردار است بايد از تمامي آن ها استفاده کند.
ابراهيمي در پايان تصريح کرد: ترکيب تيم خود را شناخته ام و در روز بازي با فجر عملا قدرت تيمي مان را نشان خواهيم داد ضمن اين که برخلاف گفته برخي خط دفاعي پرسپوليس شکل گرفته و مشکلي از بابت اين خط براي ما به وجود نخواهد آم

Friend
31-08-2005, 21:06
منصور پورحيدري:فوتبال را نمي شود پيش بيني کرد
نمي خواهم بازي فردا را با آن بازي پلي آف مقايسه کنم
--------------------------------------------------------------------
منصور پورحيدري سرمربي شهيد قندي گفت: بازيکنان قندي طي روزهاي گذشته تمرينات خوبي را پشت سر گذاشته اند و سعي کرده ايم ترديد در برگزاري مسابقه در روحيه آن ها تاثير منفي نگذارد.
وي ادامه داد: طبيعي است مشکل عدم هماهنگي طي 3، 4 هفته آينده برطرف شود و تيم بتواند با شرايط بهتر در مقابل حريفان به ميدان رفته و از همان ابتداي مسابقات جايگاه مناسبي در جدول رده بندي بدست آورد.
ضمن اين که در مسابقات صلح و دوستي بازيکنان به تازگي از فشار بدنسازي خارج شده بودند و در آن شرايط توانستند مقابل دو تيم بزرگ ايران – استقلال و پرسپولي نتايج خوبي بدست آورند و با گذشت زمان مشکلات فني، روحي، رواني و کمبودها برطرف مي شود.
مربي قندي تصريح کرد: تيم قندي در مسابقات آخر پلي آف با راه آهن مشکلات زيادي داشت. آن طور که بازيکنان گفته اند به علت صعود به ليگ برتر بي انگيزه بوده اند. در حال حاضر علاقمند نيستم بازي فردا را با آن مسابقه مقايسه کنم، آن يک بازي ديگري بود و اين مسابقه ليگ برتر است و همه بايد به فکر ارائه يک بازي زيبا و سالم باشند.
پورحيدري در پايان تاکيد کرد: فوتبال را نمي شود پيش بيني کرد و جذابيت آن نيز به دليل نتايج غير منتظره است.
در بازي مقابل راه آهن از هيچ تلاشي کوتاهي نمي کنيم تا با استفاده از فرصت هاي بدست آمده با دست پر تهران را ترک کني

Friend
31-08-2005, 21:07
قندي با يک غايب صبح امروز وارد تهران شد
کاروان اين تيم با پرواز ساعت 05/7 دقيقه صبح امروز وارد تهران و در هتل هويزه مستقر شد.
اين تيم آخرين تمرين خود را قبل از رويارويي با تيم راه آهن عصر امروز در زمين اصل مسابقه واقع در ورزشگاه اکباتان برگزار مي کند.
با توجه به مصدوميت سادات زاده کاپيتان اين تيم، بازوبند کاپيتاني تيم قندي در مقابل راه آهن به دست حسن بيگي، هوشنگ کيا يا هادي طباطبايي بسته خواهد شد.
لازم به ذکر است کاروان قندي پس از ديدار با راه آهن صبح روز جمعه به يزد باز خواهد گشت.

Friend
31-08-2005, 21:08
غلامحسين پيرواني:شکست دادن پرسپوليس سخت نيست
شيرازي ها ما را تنها نگذارند
سرمربي فجر سپاسي ابتدا در خصوص شرايط تيمش گفت: بازيکنان در اجراي تمرينات بدن سازي و تاکتيکي عالي کار کردند، با انجام چند بازي تدارکاتي از لحاظ هماهنگي تيمي هم مشکلي نداريم و آماده ايم مقابل پرسپوليس يک بازي محکم و جوانمردانه را انجام دهيم.
پيرواني با اشاره به جدايي چند مهره کليدي فجر اظهار داشت: اين وضعيت هر سال براي ما وجود دارد ولي زياد به اين مسائل توجه نمي کنيم. حسن بزرگ بازيکنان جوان، با انگيزه بودن آن هاست و مطمئن باشيد فجر سپاسي در ليگ امسال هم چند بازيکن ستاره را تحويل فوتبال ايران خواهد داد.
وي در خصوص رويارويي با پرسپوليس گفت: آن ها يکي از قطب هاي فوتبال ايران هستند و طبيعي است که بازي ساده اي را پيش رو نخواهيم داشت. البته ما ميزبان هستيم و نبايد به راحتي تسليم شويم، من معتقدم شکست دادن پرسپوليس کار سختي نيست و شاگردانم مي توانند به اين مهم دست پيدا کنند.
پيرواني در پايان تصريح کرد: کسب يک نتيجه خوب مقابل پرسپوليس روحيه فجر سپاسي را براي ادامه ليگ برتر بيشتر خواهد کرد. اميدوارم تماشاگران شيرازي ما را تنها نگذارند تا فجر در اولين بازي خود به پيروزي برسد.

Friend
31-08-2005, 21:09
سپاهان با يک غايب به مصاف شموشک مي رود
---------------------------------------------------------
مسعود خادمي تنها غايب سپاهان در اين بازي است، او از ناحيه پا دچار مصدوميت شده و نمي تواند مقابل شموشک بازي کند.
ادموند بزيک و رسول خطيبي هم در بين ذخيره هاي سپاهان حاضر خواهند بود، اما در اين ميان احتمال بازي کردن خطيبي بسيار ضعيف است چرا که او به دليل فوت مادرش در شرايط روحي مناسبي قرار ندارد.
سپاهان عصر امروز يک تمرين جدي را پشت سر خواهد گذاشت، شاگردان تاوارس عصر فردا با انجام يک تمرين سبک آماده ديدار با شموشک خواهند شد.

Friend
31-08-2005, 21:15
هانوفر 13 – نيدرهرن يک
گلزني هاشميان در ديدار دوستانه
اين بازي در پايان با حساب 13 بر يک به سود هانوفر به پايان رسيد.
وحيد هاشميان موفق شد در دقيقه 13 گل سوم بازي را به ثمر برساند، نيمه اول اين بازي با حساب 4 بر صفر به پايان رسيد و در ادامه بازيکنان هانوفر در ديداري يک طرفه موفق به ثمر رساندن گل هاي زيادي شدند.
لازم به ذکر است حدود سه هزار نفر از اين بازي ديدن کردند

Friend
31-08-2005, 21:19
ذوب آهن با دو غايب مقابل ابومسلم
نايب قهرمان فصل گذشته ليگ برتر با دو غايب به مشهد خواهد رفت. لئون استپانيان هنوز به آمادگي کامل نرسيده و محمد صلصالي بازيکن فصل گذشته ابومسلم نيز کارت پايان خدمت خود را دريافت نکرده است. اين دو بازيکن قادر به همراهي ذوب آهن در بازي روز جمعه نيستند.
بازيکنان اين تيم عصر امروز و صبح فردا دو جلسه تمريني را پشت سر خواهند گذاشت، آن ها ساعت 17 فردا اصفهان را به مقصد مشهد ترک خواهند کرد تا عصر روز جمعه مقابل ابومسلم قرار بگيرند.

Friend
31-08-2005, 21:19
گزارش سايت گل از علي کريمي؛
خوشحال از حضور در بايرن
بازيکن برتر سال 2004 آسيا سومين بازيکن ايراني حاضر در بايرن مونيخ پس از علي دايي و وحيد هاشميان برشمرده مي شود.
البته کريمي برخلاف دو بازيکن ايراني ديگر توانست در بايرن از ابتدا در ترکيب اصلي جايگاهي براي خودش دست و پا کند.
علي کريمي در جواب به سوال يکي از خبرنگاران آلماني در اين باره که آيا علاقه دارد تا تابستان سال آينده در بايرن بماند پاسخ داد: بله چه جايي بهتر از بايرن. آينده درخشاني در اين تيم خواهم داشت و سعي مي کنم به موفقيت هاي بيشتري دست پيدا کنم.

Friend
31-08-2005, 21:21
هانوفر 13 – نيدرهرن يک
گلزني هاشميان در ديدار دوستانه
اين بازي در پايان با حساب 13 بر يک به سود هانوفر به پايان رسيد.
وحيد هاشميان موفق شد در دقيقه 13 گل سوم بازي را به ثمر برساند، نيمه اول اين بازي با حساب 4 بر صفر به پايان رسيد و در ادامه بازيکنان هانوفر در ديداري يک طرفه موفق به ثمر رساندن گل هاي زيادي شدند.
لازم به ذکر است حدود سه هزار نفر از اين بازي ديدن کردند

Friend
31-08-2005, 21:24
رسول کربکندي: ابومسلم دردسرساز است
مشهدي هاي بي مهابا تيمشان را تشويق مي کنند
ذوب آهن فصل گذشته هم در اولين بازي خود مقابل ابومسلم قرار گرفت و شکست خورد. رسول کربکندي اين بار بايد در مشهد رو درروي ميثاقيان قرار بگيرد. سرمربي ذوب آهن ابتدا درخصوص وضعيت تيمش گفت: بازيکنان ما از لحاظ بدني مشکل خاصي ندارند، مهمترين مشکل ذوب آهن دوري از شرايط مسابقه است که اين موضوع با گذشت سه، چهار بازي حل خواهد شد.

وي در ادامه اظهار داشت: هيچ يک از تيم ها شناخت کاملي از يکديگر ندارند و ما هم تا حدود زيادي بايد چشم بسته بازي کنيم. ديدار اول در هر تورنمنتي بسيار مهم است و گرفتن امتياز از ابومسلم براي ما با ارزش خواهد بود.
کربکندي تاکيد کرد: ذوب آهن در هفته اول ليگ سال قبل هم رودرروي ابومسلم قرار گرفت و در فولادشهر شکست خورد. آن ها طي يکي دو سال اخير براي ما دردسرساز بوده اند و بايد در مشهد ابومسلم را متوقف کنيم.
وي گفت: با توجه به عدم شناخت تيم ها از يکديگر به احتمال فراوان بيشتر بازي هاي هفته اول مساوي خواهد بود. در اين شرايط امتياز گرفتن در هفته هاي ابتدايي بسيار حائز اهميت است و ما بايد با امتياز مشهد را ترک کنيم.
سرمربي ذوب آهن تصريح کرد: با توجه به لغو محروميت ابومسلم، ما کار سختي را پيش رو خواهيم داشت. هيچ تيمي در ليگ برتر مثل ابومسلم از سوي تماشاگرانش حمايت نمي شود، آن ها نود دقيقه بي مهابا تيم خود را تشويق مي کنند و روي بازيکنان حريف و داور مسابقه تاثيرگذار هستند

Mohammad
01-09-2005, 02:27
نگاهي به قهرمانان و برترين‌هاي ليگ‌هاي فوتبال ايران از ابتدا تاكنون
فدراسيون فوتبال در آستانه آغاز پنجمين دوره مسابقات فوتبال ليگ حرفه‌اي ( ليگ برتر) نكات آماري درباره قهرمانان دوره‌هاي مختلف و ليگ‌هاي برگزار شده فوتبال ايران را منتشر كرد.
تاكنون در فوتبال ايران، ليگ باشگاهها در ‪ ۲۸‬دوره به صورت‌هاي مختلف به شرح زير برگزار شده است:
‪- ۱‬قهرماني كشور: در سال ‪ ۱۳۳۹‬رقابت‌هاي قهرماني كشور در ساري با شركت يك تيم از هر استان برگزار شد و با قهرماني تيم شاهين آبادان به پايان رسيد.
‪- ۲‬ليگ منطقه‌اي: در سال هاي ‪ ۱۳۴۹‬و ‪ ۱۳۵۰‬طي ‪ ۲‬دوره ليگ ايران به صورت منطقه‌اي برگزار شد.
نمايندگان هر منطقه، ليگ را با شركت ‪ ۸‬تيم برگزار كردند، تيمهاي استقلال در سال اول و پرسپوليس در سال دوم قهرمان اين رقابتها شدند.
‪- ۳‬ليگ تخت جمشيد: طي سالهاي ‪ ۱۳۵۲‬تا ‪ ۶ ، ۱۳۵۷‬دوره از مسابقات ليگ تخت جمشيد در ايران برگزار شد كه البته دوره ششم به علت اوج‌گيري انقلاب نيمه تمام ماند.
در ‪ ۵‬دوره ديگر، ‪ ۲‬بار پرسپوليس، ‪ ۲‬بار پاس و يك بار استقلال قهرمان شدند.
‪- ۴‬ليگ استاني قدس : از سال ‪ ۱۳۶۴‬مسابقات ليگ كشور به صورت استاني از سر گرفته شد.
محدوديت مالي باشگاهها و شرايط دشوار جنگ باعث شد كه ليگ در سالهاي ‪ ۱۳۶۴‬تا ‪ ۱۳۶۷‬در چهار دوره با شركت استان‌هاي مختلف برگزار شود.
طي اين ‪ ۴‬دوره تيم تهران الف ‪ ۲‬بار و تيم منتخب اصفهان ‪ ۲‬بار قهرمان رقابتها شدند.
‪- ۵‬ليگ باشگاهي قدس: در سال ‪ ۱۳۶۸‬براي اولين بار به‌جاي استانها، باشگاههاي برتر كشور در مسابقات ليگ شركت كردند.
در اين دوره كه با شركت ‪ ۲۲‬تيم در ‪ ۲‬گروه برگزار شد تيم فوتبال استقلال تهران به عنوان قهرماني رسيد.
‪- ۶‬ليگ آزادگان: از سال ‪ ۱۳۷۰‬مسابقات فوتبال ليگ باشگاهي به اسم ليگ آزادگان در ايران پايه‌گذاري شد و اين ليگ تا ‪ ۱۰‬سال به طول انجاميد .
اين رقابتها در ‪ ۴‬دوره اول به صورت منطقه‌اي با شركت تيم‌هاي متغير برگزار شد.
اما از دوره پنجم تيم‌هاي حاضر در مسابقات فوتبال ليگ آزادگان ثابت شدند.
در ليگ آزادگان، پرسپوليس ‪ ۴‬بار و تيم‌هاي پاس، سايپا و استقلال هر كدام ‪ ۲‬بار قهرمان شدند.
‪- ۷‬ليگ حرفه‌اي: ليگ حرفه‌اي در ايران فعاليت خود را از مهرماه سال ‪ ۱۳۸۰‬آغاز كرد و تا امروز ‪ ۴‬دوره از اين مسابقات برگزار شده و طي اين ‪ ۴‬دوره تيم‌هاي پرسپوليس، سپاهان، پاس و فولاد قهرماني را تجربه كرده اند.

تفكيك قهرماني تيمهاي حاضر درليگ به شرح زير است :
تا به حال تيم پرسپوليس ‪ ۸‬بار، تيمهاي استقلال و پاس هر كدام ‪ ۵‬بار، تيم هاي سايپا، منتخب اصفهان و منتخب تهران الف هر كدام ‪ ۲‬بار و بالاخره تيم هاي شاهين آبادان، سپاهان اصفهان و فولاد هر كدام يك بار قهرماني ليگ شده اند.
اين در صورتي است كه يك دوره از ليگ هم در ايران ناتمام مانده است.

‪۷‬عنوان ليگ و ‪ ۶‬رييس فدراسيون
تا كنون ‪ ۲‬دوره از ادوار مختلف ليگ در دوران رياست "مصطفي مكري" برگزار شده است.
‪۵‬عنوان ليگ ديگر در دوران مديريت كامبيز آتاباي، سيد نصرا... سجادي ، محمد پهلوان، ناصر نوآموز و محسن صفايي فراهاني كارشان برگزار شده است.

اولين‌هاي ليگ فوتبال در ايران
به دليل آنكه مسابقات سال ‪ ۱۳۴۹‬با شركت باشگاهها اما نه به شكل ليگ بلكه به صورت تورنمنت برگزار شد اين دوره را در اين عرصه مورد محاسبه قرار نداده ايم.

اولين تيم قهرمان: استقلال
اولين آقاي گل: حسين كلاني از پرسپوليس
اولين مربي قهرمان: زدراكو رايكوف از استقلال
اولين مربي قهرمان ايراني : بيوك وطنخواه ازپرسپوليس
اولين مربي صاحب ‪ ۲‬جام: آلن راجرز از پرسپوليس
اولين مربي ‪ ۲‬جام ايراني: حسن حبيبي از پاس
اولين تيم شهرستاني قهرمان: سپاهان اصفهان

Mohammad
01-09-2005, 02:28
وكيل باشگاه صنعت نفت آبادان: راي ديوان عدالت اداري، فصل الخطاب است
---------------------------------------------------------------------
حميد مقدم نيا وكيل باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: راي ديوان عدالت اداري درباره پرونده شكايت صنعت نفت آبادان از راه آهن تهران نافذ و فصل الخطاب است . تنها مرجع صالح براي رسيدگي به اين پرونده، مرجع قضايي است و در صورت حكم به نفع صنعت نفت آبادان نه تنها فدراسيون فوتبال بلكه فيفا هم نمي تواند اين حكم را لغو كند. وي اظهار داشت: چون مسابقات ليگ برتر فردا (چهارشنبه) آغاز مي‌شود، ديوان عدالت اداري خارج از نوبت به اين پرونده رسيدگي و راي خود را اعلام خواهد كرد. مقدم نيا اظهار داشت: تا حكم ديوان عدالت اداري صادر نشود تيم راه آهن نمي تواند در بازي‌هاي ليگ برتر حضور پيدا كند در غير اين صورت ديوان عدالت اداري فدراسيون فوتبال را مجازات خواهد كرد. ديوان عدالت اداري ‪ ۱۵‬روز پيش راي خود را كه مترتب بر توقف راي فدراسيون فوتبال كه مبني بر حضور تيم راه آهن درليگ برتر بود، متوقف كرد. وكيل باشگاه صنعت نفت آبادان در ادامه افزود:اگر ديوان عدالت اداري به ضرر تيم صنعت نفت هم راي دهد ما و باشگاه صنعت نفت آبادان مطيع قانون خواهيم بود و آن را مي‌پذيريم . باشگاه صنعت نفت آبادان اخيرا بر ارايه لايحه دفاعيه در ديوان عدالت اداري يك وكيل حقوقي براي اين پرونده استخدام كرده است .

Mohammad
01-09-2005, 02:32
رئال‌مادريد از مبلغ دريافتي در ازاي اوون براي خريد راموس استفاده مي‌كند
پيش بيني مي‌شود باشگاه فوتبال رئال مادريد اسپانيا از مبلغ ‪ ۱۵‬ميليون پوندي كه از فروش "مايكل اوون" به نيوكاسل دريافت كرده‌است در ارايه آخرين پيشنهاد خود براي جذب "سرجيو راموس" مدافع ملي‌پوش سوي‌يا استفاده كند. به گزارش خبرگزاري رويترز از مادريد، مدافع ‪ ۱۹‬ساله با استعداد سوي‌يا كه توانايي بازي در دفاع راست و وسط را دارد، با بيان اينكه اميدوار است باشگاه‌اش با پيشنهاد قهرمان ‪ ۹‬دوره اروپا موافقت كند، تمايل خود را براي پيوستن به رئال ابراز داشته و فشار بر مسوولان باشگاه سوي‌يا را افزايش داده است. وي در اين‌باره به خبرنگاران گفت: به من گفته شد كه باشگاه پيشنهاد مهمي از سوي رئال مادريد را بررسي مي‌كند. هنوز تا پايان نقل و انتقالات زمان باقي است. با وجود اين "خوزه ماريا دل نيدو" رييس باشگاه سوي‌يا تاكيد كرد: به هيچ عنوان قصد فروش اين بازيكن را ندارد. اين در حاليست كه "فلورنيتينو پرز" همتاي وي در باشگاه رئال نيز وعده داده است، در سال جاري پيشنهادي براي خريد راموس ارايه ندهد. دل نيدو گفت: فلورنتينو پرز نظر خود را اعلام كرده است و بدون شك وي قصد خريد راموس در فصل جاري را ندارد. تنها پيشنهادي كه مورد توجه سوي‌يا قرار خواهد گرفت، پرداخت ‪ ۲۷‬ميليون پوند در ازاي اين بازيكن است. باشگاه رئال مادريد اوايل فصل نقل و انتقالات "خوليو باپتيستا" را در ازاي ‪ ۲۴/۵‬ميليون يورو از سوي‌يا به خدمت گرفت. اين باشگاه ‪ ۳۵‬ميليون يوروي ديگر نيز براي به خدمت گرفتن "روبينيو" مهاجم برزيلي و "پابلو گارسيا" و "كارلوس ديوگو" اروگوئه‌اي هزينه كرده است. بنابر اين گزارش، در صورتي كه راموس موفق به امضاي قرارداد با رئال مادريد شود به "جاناتان وودگيت" خواهد پيوست تا خط دفاعي رئال را تقويت كند. وودگيت انگليسي هفته گذشته پس از ‪ ۱۶‬ماه غيبت به دليل مصدوميت براي نخستين بار دوباره در تركيب تيم رئال در ديدار دوستانه برابر اول‌استارز قرار گرفت. راموس كه در پايان فصل گذشته يك گل ديدني براي سوي‌يا به ثمر رساند تا ديدار با رئال با تساوي ‪ ۲‬بر ‪ ۲‬خاتمه يابد، بزرگترين بازيكن اسپانيايي است كه رئال از زمان رياست پرز در ژوييه ‪ ۲۰۰۰‬به خدمت مي‌گيرد. "پدرو مونيتيس" و "آلبرتو سلادس" هافبك و "سزرا" دروازه‌بان اين تيم، همگي همزمان با رياست پرز به رئال پيوستند اما توافق براي امضاي قرارداد با اين بازيكنان تحت نظارت "لورنزو سانز" رييس قبلي باشگاه انجام گرفت. هر سه بازيكن اين تيم را ترك كرده‌اند.

Mohammad
01-09-2005, 02:36
رودي فولر: شيرجه زدن فوتبال آلمان را تخريب مي‌كند
"رودي فولر" سرمربي سابق تيم ملي فوتبال آلمان از مسوولان ليگ دسته اول باشگاههاي اين كشور (بوندسليگا) خواست با اثرات مخرب خطاي شيرجه بازيكنان هنگام خطا كه كيفيت فوتبال آلماني را تهديد مي‌كند، مبارزه كنند.
به‌گزارش خبرگزاري فرانسه‌از برلين، فولر مديرفني باشگاه بايرلوركوزن، روز شنبه گذشته در اعتراض به تصميم "پيتر سيپل" داور ديدار با ولفسبورگ وارد زمين مسابقه شد و به جر وبحث با داور پرداخت.
داور وسط، دو بازيكن بايرلوركوزن به نام روكو جونيور از برزيل و "ماركو بابيچ" از كرواسي را از زمين اخراج كرد.
به اعتقاد فولر "اندرس دي آلساندرو" بازيكن آرژانتيني تيم حريف با تمارض و تظاهر به سرنگوني خود موجب اخراج دو بازيكن فوق شده است.
وي گفت: هر تيمي دي آلساندروي خودش را دارد اما اين پديده بسيار خطرناكي است كه در ليگ آلمان در حال گسترش است. من اين موضوع را به داور مسابقه نيز گفتم.
فولر پيشنهاد كرد: بايد از الگوي انگليسي‌ها پيروي كنيم. هواداران فوتبال در اين كشور حتي بازيكن خودي را كه هنگام خطا شيرجه مي‌زند، مورد اعتراض قرار مي‌دهند.
فولر به خاطر سخناني كه به داور مسابقه گفته از سوي فدراسيون فوتبال آلمان محروم خواهد شد درحاليكه باشگاه لوركوزن از اقدام وي حمايت كرده است.

Mohammad
02-09-2005, 00:02
استقلال اهواز قهرمان فصل قبل ليگ برتر را شكست داد
تيم فوتبال استقلال اهواز در نخستين ديدار خود درپنجمين دوره مسابقات ليگ برتر باشگاههاي كشوردر يك بازي پرگل بانتيجه چهار بر دو حريف خود فولاد خوزستان قهرمان فصل گذشته را شكست داد. در اين ديدار فريدون فضلي در دقايق ‪ ۳۷‬و ‪ ،۴۹‬غلامرضا عيدي زاده در دقيقه ‪ ۶۱‬از روي نقطه پنالتي و آدريانو آلويز در دقيقه ‪ ۸۵‬براي استقلال اهواز گلزني كردند. گلهاي تيم فولاد خوزستان را نيز ايمان مبعلي در دقيقه ‪ ۳۲‬از روي نقطه پنالتي و حسين كعبي در دقيقه ‪ ۳۵‬به ثمر رساندند. قضاوت اين ديدار را ايرج نظري به كمك مسعود فلاح و نادر جعفري به عهده داشت. اين ديدار به علت آماده نبودن ورزشگاه تختي اهواز در ورزشگاه تختي آبادان با حضور هفت هزار تماشاچي برگزار شد.

شهيد قندي هم موفق شد با يك گل راه آهن رو شكست بده.

Mohammad
02-09-2005, 00:08
ماكاي دو بازي آتي تيم ملي فوتبال هلند را از دست داد
"روي ماكاي" مهاجم صاحب نام تيم ملي فوتبال هلند دو ديدار آينده اين تيم را در مرحله مقدماتي جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬آلمان را به دليل مصدوميت از دست داد. به گزارش خبرگزاري رويترز از لاهه، مهاجم هلندي تيم بايرن مونيخ آلمان روز چهارشنبه در تمرينات آماده‌سازي تيم ملي اين كشور از ناحيه زانوي راست دچار كشيدگي عضله شد و حضور وي در بازي دو آينده اين تيم مقابل تيم‌هاي ارمنستان و آندروا در هاله‌اي از ابهام قرار گرفت. پزشك تيم ملي فوتبال هلند قضاوت درخصوص حضور ماكاي دراين دو ديدار را به بعد از آزمايشات وي موكول كرد. "ماكاي" درحال حاضر با ‪ ۶‬گل زده، به همراه " آلتي‌نتوف" از كايزرسلاترن درصدر جدول رده بندي گلزنان ليگ دسته‌اول باشگاه‌هاي آلمان (بوندسليگا) قرار دارد. تيم ملي فوتبال هلند كه در گروه نخست مرحله مقدماتي جام جهاني در قاره اروپا قرار دارد، شنبه آينده به مصاف تيم ارمنستان مي‌رود و چهار روز بعد برابر آندروا قرار مي‌گيرد. در اين گروه تيم هلند با كسب ‪ ۲۲‬امتياز در صدر ايستاده و تيم‌هاي جمهوري چك و روماني به ترتيب با ‪ ۲۱‬و ‪ ۱۹‬امتياز در رده‌هاي بعدي جاي دارند.

Ronaldiniho
02-09-2005, 10:44
خب در حالي كه استقلال اهواز اولين گام در ليگ برتر را محكم برداشت شهيد قندي هم تيمي كه شايد كمتر از يك ماه قبل با 6 شكستش داده بود توانست با 1 گل شكست دهد
پس تا حالا و تا قبل از بازي هاي امروز
استقلال اهواز با 3 امتياز و تفضل +2 در صدر هست
و شهيد قندي هم با 3 امتياز و تفاضل +1 در رده دوم هست

Ronaldiniho
02-09-2005, 11:11
رونالدينيهو تا سال 2010 با بارسلونا تمديد كرد

Ronaldiniho
02-09-2005, 17:04
نيمه اول بازي پرسپوليس - فجر با نتيجه مساوي يك بر يك به پايان رسيد

Ronaldiniho
02-09-2005, 18:30
نتایج هفته اول لیگ برتر ایران
سایپا 1 – 3 پاس
ابومسلم 1 – 3 ذوب اهن
ملوان 1 – 0 برق شیراز
سپاهان 4 – 0 شموشک
راه اهن 0 – 1 شهید قندی یزد
فولاد خوزستان 2 – 4 استقلال اهواز
فجر سپاسی شیراز 2 – 2 پیروزی

Ronaldiniho
02-09-2005, 18:31
استقلال هم تا دقيقه 25 با 2 گل از صبا باتري پيش افتاده

Ronaldiniho
02-09-2005, 18:33
در تركيب پرسپوليس بي برنامگي موج مي زد
هر چند كه نمي شود ايراد زيادي به پرسپوليس گرفت تقريبا 5 يا 6 بازيكن پرسپوليس بازيكن جديد بوده اند و تا بيان هماهنگ بشن 2 - 3 هفته اي طول مي كشه
به هر حال بايد صبر كرد و ديد

Ronaldiniho
02-09-2005, 18:35
بدون حساب بازي صبا باتري - استقلال
تا اين لحظه 24 گل از خط دروازه ها گذشته

Ronaldiniho
02-09-2005, 18:36
اما تا اين لحظه و قبل از بازي استقلال - صبا
سپاهان با تفاضل +4 در صدر جدول هست

Ronaldiniho
02-09-2005, 18:56
نيمه اول بازي استقلال - صبا باتري با نتيجه 3 بر 0 به سود استقلال به پايان رسيد

Ronaldiniho
02-09-2005, 20:08
خب بازي استقلال صبا باتري هم با نتيجه 4 بر 1 به سود استقلال به پايان رسيد

Ronaldiniho
02-09-2005, 21:10
علي دايي با اين پنالتي كه از دست داد
نشون داد كه بايد از تيم ملي خداحافظي كند
درسته خيلي براي ايران گل زده اما ديگه به نظر من پير شده و بايد از فوتبال خداحافظي كند
تا در اوج از فوتبال كنار رود
و نامش در ذهن ها به عنوان يه بازيكن خوب باقي بماند

Ronaldiniho
02-09-2005, 21:11
با احتساب اين 5 گل
گلهاي هفته اول ليگ پنجم
به 29 گل رسيد

Ronaldiniho
02-09-2005, 21:17
با اين حساب در پايان هفته اول جدول به اين صورت است
1- سپاهان
2- استقلال
3- استقلال اهواز
4- پاس
5- ذوب اهن
6- ملوان
7- قندي
8- پرسپوليس
9- فجر سپاسي
10- برق شيراز
11- راه اهن
12- سايپا
13- ابومسلم
14- فولاد
15- صباباتري
16- شموشك

Friend
05-09-2005, 23:35
رئال مادريد به دنبال گوما
تلاش مادريدي ها براي خريد اين مدافع ارزشمند، همزمان با نفوذ ليورپولي ها در دفتر مكاتبات سائوپائولو بوده و رافائل بنيتس مربي اسپانيايي اين باشگاه مطمئن است اين ستاره را به خدمت خواهد گرفت.
از ديد مقامات مادريدي اين مدافع جايگزين مطمئني براي جاناتان وودگيت محسوب مي شود، چرا كه زمزمه هاي بازگشت وودگيت به نيوكاسل به گوش مي رسد و خلاء او در نيم فصل دوم كاملاً احساس خواهد شد. توجه مقامات رئال مادريد به خط دفاعي باعث خوشحالي هواداران شده است.

Friend
05-09-2005, 23:37
تري نگران جايگاه خود در جام جهاني است
مدافع تيم چلسي به خاطر مصدوميت زانوي خود كه در بازي مقابل تاتنهام به وجود آمد، مجبور به ترك تيم ملي انگليس و از دست دادن مسابقات مقدماتي جام جهاني در برابر ولز و ايرلند شمالي شد. او اكنون جيمي كاراگر ليورپولي را در پست خود و در كنار ريو فرديناند در تيم ملي مي بيند.
با كارنامه مثبتي كه خط دفاعي انگليس در برابر ولز از خود به جاي گذاشت، به نظر مي رسد تري كار مشكلي را براي بازگشت به جايگاه خود پيش رو خواهد داشت و ترس آن را دارد كه در تابستان آينده فرصت درخشش در آلمان را از دست بدهد.
وي گفت: "تا زماني كه دوباره به طور مرتب براي تيم ملي بازي كنم، تنها كاري كه مي توانم انجام دهم، اين است كه به بازگشت خود به تيم مطمئن باشم تا زماني كه بازيكنان خوبي همچون ريو، سول كمپل و جيمي كاراگر در اطراف من وجود دارند، هيچ چيزي را نمي توانم تضمين كنم. البته كه من آرزوي بازي در جام جهاني را دارم، اما مصدوميت اندكي من را به عقب برگردانده است. تنها كاري كه مي توانم در شرايط كنوني انجام دهم اين است كه تمام تلاش خود را براي ارائه بازي هاي خوب و موثر در تيم چلسي انجام دهم. اگر شما شروع به فكر كردن كنيد كه آيا اين كار را انجام دهم يا آن يكي را، ممكن است به نتيجه دلخواه خود نرسيد.

Friend
05-09-2005, 23:40
ديانا در انتظار دعوت ليپي
آيمو ديانا هافبك خوش تكنيك سمپدوريا آماده است تا در ديدار بعدي تيم ملي ايتاليا كه چهارشنبه مقابل بلاروس خواهد بود به ميدان برود.
وي كه دچار آسيب ديدگي شده بود، در تمرينات سمپدوريا شركت كرد و پزشكان هم تاييد كردند که او مي تواند در صورت صلاحديد مارچلو ليپي مقابل بلاروس بازي كند. در غير اين صورت در بازي هفته آينده جنوايي ها در سري A برابر رجينا به ميدان خواهد رفت. ديانا در پيامي براي ليپي اذعان نموده كه شرايط فيزيكي و روحي اش كاملا خوب است و هيچ مانعي براي بازگشت وي به ميادين وجود ندارد

Friend
05-09-2005, 23:41
رئال مادريد در چند قدمي ريكاردينيو
قرار است اين ملي پوش سانتوسي در ماه ژانويه به رئال مادريد ملحق شود.
آريگو ساكي مدير فني رئال مادريد به دستور فلورنتينو پرس بين هفته دوم و سوم لاليگا ميهمان مسئولين سانتوس است. اختلافات ايجاد شده بين مادريد و سانتوس پس از پرونده روبينيو همچنان به قوت خود باقي است، اما ريكاردينيو اميدوار دارد اين مشكلات حل شوند و بتواند در زمستان راهي رئال مادريد شود

Friend
05-09-2005, 23:44
اوون:
نيوكاسل مي تواند متحول شود
اوون در جمع خبرنگاران گفت: "هدف اصلي نيوكاسل راه يابي به بازي هاي اروپايي است.
فوتبال مقوله غيرقابل پيش بيني است. ما تاكنون در 4 ديدار شركت كرده ايم و بيشتر به قعر جدول نزديكتريم تا صدر آن. از اين رو بايد هر چه سريع تر دست به كار شويم و جايگاه تيم را در جدول رده بندي بهبود ببخشيم. شكي نيست كه اين تيم از قابليت هاي لازم براي شركت در مسابقات اروپا برخوردار است. با اين حال اگر تلاش نكنيم، محال است به چهار تيم بزرگ ليگ بپيونديم.
مهاجم جديد نيوكاسل در ادامه افزود: "بسيار خوشبينم كه ما سرانجام در ليگ اروپا به ميدان خواهيم رفت.
فاصله ميان ما و چلسي، منچستريونايتد يا آرسنال يك شبه از بين نخواهد رفت، اما دور از دسترس نيز نخواهد بود.
به رغم اينكه از اقامت در اسپانيا لذت بردم، اما من يك انگليسي ام و به ليگ برتر كشورم بيشتر عشق مي ورزم. به هواداران هموطن خود نيز بسيار علاقه مندم. زيرا آنها همواره باعث مي شوند كه شنبه هيجان انگيزي را سپري كنند."
اوون در پايان عنوان كرد: "به رئال مادريد ملحق شدم و از تمام قوايم مايه گذاشتم، اما در حال حاضر مايلم در ليگ انگليس بازي كنم. به رغم اينكه ديويد بكهام و جاناتان وودگيت سعي كردند مرا ترغيب به ماندن كنند. اما خيلي زود دريافتند كه ديگر نمي توانم دور از فوتبال كشورم بسر ببرم. فكر مي كنم كه آنها نيز در شرايط مشابه اي قراردارند.

Friend
05-09-2005, 23:46
داناوان:
از شکست مکزيک خوشحالم
پس از مصاف روز شنبه كه با شكست دو بر صفر مكزيكي ها به پايان رسيد، داناوان در صحبت هايش از شكست مكزيكي ها اظهار خوشحالي كرد.
وي گفت: "خيلي خوشحالم. ما به راحتي مكزيك را شكست داديم. پس از زدن گل نخست، مكزيك ديگر به يك تيم فلج شبيه بود. اميدوارم مكزيكي ها حداقل تا چند سال آينده حرفي براي گفتن نداشته باشد.

Friend
05-09-2005, 23:47
لاولپه:
آمريكا تيم كوچكي است
ريكاردو لاولپه مربي تيم ملي مكزيك از تيم ملي آمريكا به عنوان حريفي بسيار كوچك ياد كرد. به عقيده وي حتي مادر بزرگ او هم مي تواند در مصاف با تيم كوچكي چون آمريكا موفق ظاهر شود!!
وي با تاكيد بر مطلب فوق افزود: "در آمريكا همه به دنبال بيس بال و فوتبال آمريكايي هستند و خيلي ها حتي از اينكه فوتبال در كشورشان بازي مي شود، اطلاعي ندارند. فوتبال بازي كردن در آمريكا خيلي راحت است، چرا كه هيچ كسي تحت فشار نيست. حتي مادر بزرگ من هم مي توانند در تيم ملي آمريكا توپ بزنند! آمريكا در ابتداي رقابت هاي انتخابي با درخشش ظاهر شد، اما پس از چند ديدار شديداً افت داشت.

Friend
05-09-2005, 23:48
گيگز:
ولز آينده روشني دارد
گيگز ضمن اشاره به شكست يك بر صفر تيم ملي ولز برابر انگليس در روز شنبه در مصاحبه اي با خبرنگاران گفت: "قصد داريم تمام تلاش خود را براي ساختن آينده اين تيم يعني يورو 2008 به كار ببنديم.
ما بايد به كسب پيروزي در هر ميدان عادت كنيم و تنها براي تصاحب تمام امتياز بازي توپ بزنيم.
فكر مي كنم اگر تلاش كنيم مي توانيم پيروزي را كه در چند قدمي ما قرار دارد تصاحب كنيم. بازيكنان جوان اين تيم مي توانند با شركت در هر بازي بر تجارب خود بيفزايند و تصور مي كنم ديدار روز چهارشنبه ولز برابر لهستان نيز تاثير بسزايي در افزايش آموخته هاي تركيب جوان تيم بگذارد."

Friend
05-09-2005, 23:49
مذاكرات جديد رم با كاسانو
سران باشگاه رم قصد دارند دور جديدي از مذاكرات را با مدير برنامه آنتونيو كاسانو در رابطه با تمديد قرارداد او داشته باشند.
در شرايطي كه رمي ها تنها 4 ماه فرصت دارند تا مهاجم جوان خود را راضي به ماندن در اين تيم كنند، دور تازه اي از مذاكرات با جوزپه بوتزو از روز سه شنبه آغاز خواهد شد.
قرارداد كاسانو 30 ژوئن 2006 به پايان خواهد رسيد و در صورتي كه رمي ها نتوانند تا قبل از ژانويه با او به توافق برسند، اين احتمال وجود دارد كه او راهي يووتنوس و حتي ميلان شود. در حال حاضر تنها مشكل كاسانو و رم عدم تفاهم آنها در مبلغ دستمزد ساليانه است

Friend
05-09-2005, 23:50
شفرد:
سونس تحت فشار مضاعف نيست
نيوكاسل تحت رهبري سونس در چهار ديدار ليگ برتري خود به پيروزي دست پيدا نكرده است و زاغ ها با داشتن يك امتياز دومين قعرنشين جدول رده بندي محسوب مي شوند.
با اين وجود شفرد با تاكيد بر اينكه سرمربي به هيچ وجه تحت فشار مضاعف قرار ندارد در مصاحبه اي با خبرنگاران بي. بي. سي گفت: "البته كه او مجبور به انجام كاري اضافه نيست.
فكر نمي كنم سرمربي اي در اين كشور وجود داشته باشد كه مايل به در اختيار داشتن مايكل اوون نباشد. ما تاكنون به خريد نوبي سولانو و هافبك هايي نظير امره و اسكات پاركر و مدافعاني از جمله ژان آلن بومسونگ و لوكه بازيكن چپ زمين كه يكي از ارزنده ترين بازيكنان اين منطقه نيز به شمار مي رود، اقدام كرده ايم. در حال حاضر نيز تيم ما تيمي بسيار مقتدر و كارآمد است."

Friend
05-09-2005, 23:51
دلاس با لاتزيو به توافق رسید
----------------------------------
باشگاه لاتزيو اعلام كرد تريانوس دلاس و ماركو بالوتا 2 بازيكن جديد اين تيم براي فصل آينده خواهند بود.
كلوديو لوتيتو رئيس باشگاه در اين رابطه گفت: "اين 2 بازيكن از يك ماه گذشته در فهرست خريد لاتزيو بوده اند و مذاكرات بسياري با آنها انجام شده كه به نظر مي رسد ديگر هيچ مشكلي در بين نيست و آنها مي توانند ما را در فصل جديد همراهي كنند.
دلاس بازيكن آزاد است، ولي من براي جلوگيري از هرگونه اختلاف بين لاتزيو و رم اول با سران جالوروسي حرف زدم و سپس تصميم خود را براي به خدمت گرفتن اين مدافع يوناني عملي كردم."

Friend
05-09-2005, 23:52
سيسينيو: ژانويه در مادريد هستم
وي گفت: "آينده من با نام رئال مادريد گره خورده و در فصل نقل و انتقالات زمستاني راهي رئال خواهم شد. مسلم است كه اين ادعا مستند بوده و من با مقامات رئال مادريد يك پيش قرارداد امضا كرده ام و انتقال به اين باشگاه كاملاً قطعي است.
من در جناح راست بازي مي كنم، اما با پست تخصصي مثل سالگادو هيچ تداخلي ندارم و جلوتر از او بازي خواهم كرد. من هيچ مشكلي با مقامات رئال مادريد از نظر مالي نداشته و نخواهم داشت و چيزي كه برايم مهم بوده و خواهد بود حضور در لاليگا است

Friend
05-09-2005, 23:53
جيلاردينو:
هيچ مشكلي با ليپي ندارم
----------------------------------
نيمكت نشيني آلبرتو جيلاردينو در بازي با اسكاتلند از نظر اين بازيكن جوان يك انتخاب تاكتيكي بوده نه مشكلات تكنيكي!
مهاجم ملي پوش ميلان يك بار ديگر شايعه اختلاف با ليپي و عدم آمادگي خود را تكذيب كرد و اذعان داشت: "مربي تيم ملي ايتاليا صبح روز بازي با اسكاتلند در رابطه با قرار نگرفتن او در تركيب اصلي با وي حرف زد و اين كاملاً طبيعي است كه يك مربي بخواهد از تمام توان فيزيكي تيمش در بازي ها استفاده كند. البته من دليل ليپي را اصلاً توجيه پذير نمي دانم، زيرا در بهترين شرايط قرار داشتم. او گفت كه يك انتخاب تكنيكي بوده و هنوز به توانايي هاي من ايمان ندارد، ولي اين مساله شايد باعث شود من مقابل بلاروس هم بازي نكنم.

Friend
05-09-2005, 23:54
ويگان مذاكره با گوارديولا را تاييد كرد
جوئل سرمربي ويگان اتلتيك در مصاحبه اي با روزنامه ديلي استار اظهار داشت: "با پپ صحبت كرده ام و به شدت تحت تاثير اطلاعات جامع اين بازيكن توانمند در مورد تيممان قرار گرفتم. مطمئنم تجارب ارزنده گوارديولا مي تواند باعث ارتقا تيم شود.

Friend
05-09-2005, 23:54
فلچر از تمديد با منچستر خوشحال است
فلچر در مصاحبه اي با خبرنگاران گفت: "اگرچه 2 سال ديگر تا پايان قراردادم با اين تيم باقي مانده است، اما مدت آن را تا پايان تابستان سال 2009 افزايش دادم. اين بهترين تصميم براي ادامه همكاري ام با يونايتد بود.
حقيقتاً باعث افتخار است كه تيمي مانند منچستريونايتد خواهان حفظ شما باشد. اميدوارم بتوانم مدت طولاني تري را در كنار اين تيم توپ بزنم."

Friend
05-09-2005, 23:55
پريه را: مصدوميت كارلوس و رونالدو جدي نيست
وي گفت: "با پزشكان مشورت كرده ام. مشكل زانوي راست روبرتو كارلوس و ماهيچه كشاله ران پاي چپ رونالدو چندان جدي نيست. من با ژوزه لوييس رونكو صحبت كرده ام و او نيز به عنوان پزشك ارشد اردوي تيم ملي اين اطمينان را داده است.
من فقط به تيم ملي برزيل فكر مي كنم و مسئوليتي در قبال باشگاه هاي بازيكنانم ندارم و نگراني ما بيشتر به خاطر بازي هاي آينده برزيل است كه مطمئناً مشكل خاصي در اين بين وجود ندارد.

Friend
05-09-2005, 23:56
تيلور:
دليلي براي ترس از انگليس وجود ندارد
سنگربان 34 ساله اين تيم معتقد است كه پيروزي دو بر صفر ايرلندشمالي برابر تيم ملي آذربايجان روحيه اي تازه به هم تيمي هايش داده است.
تيلور با اشاره به مطلب فوق مي گويد: "به نظر من هيچ دليلي براي هراس وجود ندارد. ايرلند مي تواند با ارائه بازي حساب شده از پيروزي برابر انگلستان سود ببرد. پس از يک شروع توفاني، ايرلند به اعتماد به نفس مثال زدني دست يافت. عملكرد ما در برابر آذربايجان كاملاً حرفه اي بود و با اختلاف فاحشي موفق به پيروزي شديم

Friend
05-09-2005, 23:56
ليپي:
ايتاليا در هر بازي متفاوت است
مارچلو ليپي اذعان مي كند، تيم ملي ايتاليا تا قبل از بازي هاي جام جهاني تغييرات بسياري خواهد داشت تا او به تركيب دلخواه خود دست يابد.
سرمربي آتزوري ها بعد از تمرين يکشنبه در مادرول گلاسكو به خبرنگاران گفت: "من از بازي شاگردانم مقابل اسكاتلند راضي هستم، اما در بازي با بلاروس چهره جديدي از ايتاليا را ملاحظه خواهيد كرد. پروتزي در درون دروازه قرار مي گيرد. كاناوارو، نستا، ماتراتزي در دفاع، كامورانزي، گاتوز، پيرلو و گروسو در خط مياني و توتي به نسبت 2 مهاجم ديگر يعني ويه ري و جيلاردينو در زمين جاي خواهد گرفت. تصور مي كنم شيوه 2-1-4-3 ما را به سوي جام جهاني ببرد."

Friend
05-09-2005, 23:57
پويول قراردادش را تمديد مي كند
در حالي كه هواداران بارسلونا به شدت از تاخير پويول در مورد تمديد قراردادش عصباني و ناراحت هستند، وي تصميم گرفت تا آخر اين هفته قرارداد خود را تا پايان سال 2010 تمديد كند.
وكيل پويول ضمن عذرخواهي كتبي از هواداران بارسلونا كه از وب سايت هواداران بارسلونا نيز منتشر شده است، تاكيد كرد: "قرارداد پويول تا پايان اين هفته تمديد خواهد شد و موكل من ثابت خواهد كرد كه تمام شايعات در مورد وي كاملاً دروغ بوده است.

Friend
05-09-2005, 23:57
شوچنكو: نبايد نااميد شويم
آندري شوچنكو معتقد است، ميلاني ها بايد بازي با آسكولي را فراموش كنند و در انتظار بازي هاي آينده باشند.
مهاجم اوكرايني كه از تساوي مقابل گرجستان در مرحله انتخابي جام جهاني 2006 آلمان راضي به نظر مي رسد، گفت: "اوكراين ثابت كرد كه سزاوار حضور در جام جهاني است و از اين بابت خيلي خوشحالم. بازهم دوست دارم در مورد ميلان حرف بزنم. همه ما مي دانيم كه نبود مالديني دليل بازي ضعيف ما مقابل آسكولي نبود. من متاسفم كه از مشكلات حرف مي زنم و مطمئن هستم كه تيم از اين وضعيت رها خواهد شد. من در برابر آسكولي اضطرابي نداشتم و تنها عقيده دارم نتوانستيم يك بازي زيبا انجام دهيم، اما نبايد ناميد شويم، زيرا راه زيادي پيش رو داريم.

Friend
06-09-2005, 00:03
43 بازيکن تيم ملي اميد مي توانند در قطر هم بازي کنند
43 بازيكني كه به اردوي تيم ملي المپيك دعوت شده اند متولدين اول ژانويه 1983 ميلادي(11 دي ماه 61) به بعد هستند و از لحاظ سني شرايط آنرا دارند كه به غير از شرکت در مسابقات غرب آسيا ،در رقابتهاي آسيايي 2006 دوحه هم حضور داشته باشد.
در بازيهاي آسيايي بوسان متولدان اول ژانويه 1979 ميلادي به بعد (11 دي ماه 57) مي توانستند در تركيب تيم ملي المپيك حضور داشته باشند.

Friend
06-09-2005, 00:03
داوود حقي به كميته انضباطي فرا خوانده شد
و به نقل از روابط عمومي فدراسيون فوتبال با توجه به پيگيري و شكوائيه مجدد باشگاه استقلال اهواز، نمايندگان تام الاختيار اين دو باشگاه به همراه بازيكن مذكور بايد در ساعت 30/16 چهارشنبه مورخ 16 شهريور به كميته انضباطي فدراسيون مراجعه كنند و با ارائه مدارك لازم به اين مساله رسيدگي کنند.

Friend
06-09-2005, 00:04
براي شرکت در دومين مرحله اردوي آماده سازي ؛
بيست و نه بازيکن به اردوي تيم ملي نوجوانان دعوت شدند
تمرينات اين تيم از شانزدهم شهريورماه شروع مي شود و تا بيست و چهارم همين ماه در كمپ تيم هاي ملي ادامه خواهد يافت.
اين اردو مي تواند شروعي بر فرايند انتخاب نوجوانان ملي پوش براي مسابقه تداركاتي با تيم ملي نوجوانان قطر در دهم مهر ماه باشد.
فهرست بازيكنان دعوت شده به اين قرار است:
1ـ داوود صوفياني، 2ـ محمدرضا دانيال خيري (آذربايجان شرقي)، 3ـ عيسي شهبازي، 4ـ نادر هوشيار، 5ـ شهريار شيروند، 6ـ كريم انصاري فر، 7ـ پيمان ايران پور، 8ـ ايرج خداياري(اردبيل)، 9ـ رضا ريش اصفهاني، 10ـ احسان حاج صفي، 11ـ وحيد امرايي، 12ـ مهرداد شاه نظري، 13ـ جلال الدين علي محمدي (اصفهان)، 14ـ محمد حسين نائيجي، 15ـ آرش سيفي، 16ـ حميد رضا علي عسكري، 17ـ حسين ميرزايي نژاد (تهران)، 18ـ علي عمودي، 19ـ مهدي دغاقله، 20ـ حسن مرمزي (خوزستان)، 21ـ محمد صالح خليل آزاد، 22ـ ابوالحسن جعفري (فارس)، 23ـ بختيار رحماني (كرمانشاه)، 24ـ امير ملاجمالي (قم)، 25ـ آرش قلي زاده، 26ـ هادي عزيزي، 27ـ مسعود غلامي، 28ـ سيد سعيد موسوي (گيلان)، 29ـ مصطفي يوسفعلي زاده (همدان).

Friend
ملاقات برانكو با ماگات بخاطر كريمی
اين مربي ضمن تجزيه و تحليل شيوه بازي حريفان احتمالي تيم ملي ايران در آلمان، مي خواهد با علي كريمي هم ملاقاتي داشته باشد.
به همين منظور ايوانكوويچ در روز 23 شهريور ديدار تداركاتي بايرن مونيخ ـ راپيدوين را از نزديك تماشا مي كند .
در اين ميان با كادر فني بايرن به ويژه فيليكس ماگات درباره علي كريمي صحبت خواهد كرد و سپس دو روز بعد از آن به تهران بر مي گردد.

Friend
تمرينات فشرده زلاتکو براي تيم برق شيراز
برقي ها پس از استراحتي يک روزه، روز گذشته دو جلسه تمرين کردند.
ايوانکوويچ امروز هم دو جلسه تمرين پرفشار را براي شاگردانش در نظر گرفته تا آن ها براي بازي هفته دوم به آمادگي کامل برسند.
بازيکنان برق از فردا در يک نوبت عصر تمرين خواهند کرد و اين تمرينات فقط به مرور کارهاي تاکتيکي اختصاص پيدا خواهد کرد.
در حال حاضر احسان راستي و سعيد غلام زاده دو بازيکن مصدوم حاضر در اردوي برق شيراز هستند، بازي کردن آن ها در هفته دوم ليگ برتر هنوز مشخص نيست.
لازم به ذکر است که برق شيراز جمعه هفته جاري در هفته دوم ليگ برتر ميزبان ابومسلم خراسان خواهد بود

Friend
06-09-2005, 00:05
خسرو حيدري:
روز سختي را براي مدافعان استقلال رقم مي زنيد
خسرو حيدري بازيکن تيم فوتبال پاس تهران گفت: ديدار استقلال و پاس بازي بسيار خوبي خواهد بود چون هر دو تيم مدعي اصلي قهرماني اين فصل رقابت هاي ليگ برتر هستند و در اولين هفته هم اين موضوع را ثابت کردند.
از اين گذشته پاس و استقلال دربي بزرگ تهران در آغاز ليگ محسوب مي شود و در همين ابتدا هيجان و اضطراب را به ليگ مي کشاند.
وي در ادامه افزود: حضور در چنين مسابقاتي براي من بسيار جذاب است و سعي مي کنم که يکي از بهترين بازي هاي خودم را انجام بدهم تا پاس از اين مسابقه با سربلندي خارج شود.
حيدري خاطرنشان کرد: مي توان گفت که ديدار دو تيم پاس و استقلال خيلي مسائل را مشخص مي کند و تيمهاي ليگ برتر بايد روي برنده اين ديدار به عنوان مدعي جدي قهرماني حساب جداگانه اي باز کند.
برنده دربي روز چهارشنبه توانايي خود را نشان مي دهد که چقدر لياقت قهرماني دارند.
وي در پايان گفت: فکر مي کنم که در اولين ديدار پاس مقابل سايپا توانستم نظر مربيان اين تيم را جلب کنم از اين رو سعي مي کنم که مقابل استقلال هم ادامه همان روند خوب را داشته باشم. خط حمله پاس روز سختي را براي مدافعان استقلالي رقم مي زند.

Friend
06-09-2005, 00:06
تعطيلي عامل تاخير در ارسال ITC خارجي هاي قندي
قرار بود ITC اين بازيکنان ظرف روزهاي گذشته به تهران ارسال شود ولي تعطيلات چند روز گذشته باعث تاخير در رسيدن مجوز بازي آن ها به تهران شد.
در روز جمعه اماکن اداري ايران تعطيل بوده است و در روزهاي شنبه و يکشنبه نيز فدراسيون هاي فوتبال برزيل و آلمان تعطيل بود تا ارسال ITC سانتوس و گولر با تاخير مواجه شود.
اما اين مشکل ظرف امروز و فردا حل خواهد شد تا اين بازيکنان بتوانند در بازي روز جمعه شهيد قندي مقابل سپاهان به ميدان برود.
لازم به ذکر است ITC سه بازيکن خارجي ديگر قندي به فدراسيون فوتبال ارسال شده تا کارت بازي آن ها صادر شود، به همين دليل آن ها براي حضور در بازي با سپاهان مشکل خاصي را پيش رو ندارند

Friend
06-09-2005, 00:07
حسن خانمحمدي:
با پرسپوليس تسويه حساب مي کنم
حسن خانمحمدي اظهار داشت: در حال حاضر بازيکن آزاد محسوب مي شوم و براي پيوستن به تيمي ديگر با مشکل خاصي روبرو نيستم.
وي در ادامه افزود: يک تيم تهراني ليگ برتري و تيم ديگر شهرستاني خواهان حضورم هستند اما در ابتدا بايد از پرسپوليس تسويه حساب مالي بگيرم.
وي در ادامه افزود :در حال حاضر نامه اي برايم صادر شده است که محدوديت زماني براي پيوستن به تيمي ديگر را ندارم.
ضمن آن که مشکل مصدوميتم کاملا برطرف شده و از بيست و پنجم ماه جاري قادر هستم بازي کنم.
وي در پايان خاطرنشان کرد: در اين فصل احتمال حضورم در پرسپوليس به کلي منتفي شده است .
مربيان تيم خواهان حضور من در نيم فصل اول مسابقات بودند اما از آن جا که به شخصه نياز به بازي را در وجود خودم احساس مي کردم تصميم به جدايي از پرسپوليس را قطعي ساختم

Friend
06-09-2005, 00:07
پاداش بازيکنان ملوان پرداخت شد
پس از اين پيروزي مسئولين ملوان با پرداخت پاداش نقدي از زحمات بازيکنان خود تشکر کردند.اين پاداش که مبلغ يکصد هزار تومان بود صبح روز شنبه به حساب بازيکنان اين تيم واريز شد.
همچنين يکي از مسئولين باشگاه ملوان از پاداش ويژه اي که براي پيروزي اين تيم مقابل صبا در نظر گرفته شده است خبر داد.
اين پاداش نقدي از پاداشي که براي پيروزي مقابل برق به بازيکنان داده شده بود، به مراتب بيشتر است.
لازم به ذکر است مسابقه دو تيم صباباتري – ملوان عصر روز جمعه آينده در ورزشگاه درخشان برگزار مي شود

Friend
06-09-2005, 00:08
بهنام ابوالقاسم پور:
ما به استقلال نمي بازيم
• چرا مقابل سايپا بازي نکردي؟
اين تشخيص سرمربي تيم است که چه بازيکني را به ميدان بفرستد. من فقط بايد تمرين کنم و حضورم در ترکيب پاس با تصميم دنيزلي خواهد بود.
• درخصوص بازي با سايپا صحبت کن.
هميشه بازي هاي اول سخت و حساس است ولي خوشبختانه پاس توانست با يک بازي حساب شده و هماهنگ حريف خود را شکست دهد. سايپا از مهره هاي خوبي استفاده مي کند و بردن اين تيم کار ساده اي نبود.
• شرايط فعلي پاس چطور است؟
پس از بردن سايپا از لحاظ روحي و رواني در وضعيت خوبي قرار داريم و بچه ها با انگيزه زياد تمرين مي کنند تا براي بازي استقلال آماده شويم.
• بازي سختي داريد، اين طور نيست؟
تمام بازي هاي ليگ سخت است و ديدار مقابل استقلال هم از اين قاعده مستثني نيست. اگر بازي هميشگي خود را ارائه دهيم شکست دادن استقلال دور از دسترس نخواهد بود، من مطمئن هستم به اين تيم نمي بازيم.
• و بازي با العين در جام باشگاه هاي آسيا ...
دو بازي اخير اين تيم مقابل آ.اس.رم و النصر را ديده ايم و دنيزلي بازيکنان را با نقاط ضعف و قوت العين آشنا کرده است. براي قهرماني در آسيا بايد العين را در دو بازي رفت و برگشت از پيش رو برداريم.

Friend
06-09-2005, 00:09
قباخلو تنها غايب پرسپوليس مقابل سايپا
-------------------------------------------------
پيش از اين جواد کاظميان، سهراب انتظاري، مصطفي مهدوي کيا با مشکل مصدوميت مواجه بودند اما مشکل اين تعداد از بازيکنان به طور کلي منتفي شده و براي بازي مقابل سايپا مهيا هستند.
از سوي ديگر در خصوص حامد کاويانپور و مهرداد اولادي نيز نگراني خاصي وجود ندارد.اين بازيکنان با کشيدگي مختصري روبرو شده بودند اما از امروز در تمرينات گروهي حضور خواهند يافت.
تنها بازيکن پرسپوليس که در بازي مقابل سايپا به علت مصدوميت حضور نخواهد داشت مقداد قباخلو است که هنوز به طور کامل از بند مصدوميت رهايي نيافته است.

Friend
06-09-2005, 00:09
مرتضي هاشمي زاده:
جام جهاني واجب تر از وضعيت موي بازيکنان است
-------------------------------------------------------------
مرتضي هاشمي زاده بازيكن استقلال در خصوص اعلاميه فدراسيون فوتبال گفت: فكر نمي كنم همه بازيكنان تمايلي به بلند كردن مو داشته باشند. فدراسيون فوتبال نيز در اين مدت كارهاي مهمتري دارد كه بهتر است به آنها برسد تاموي بازيكنان.
وي افزود: كمتر از يك سال ديگر به مسابقات جام جهاني زمان مانده، بهتر نيست به اين رقابت ها بينديشيم ،همچنين برنامه زماني مسابقات فوتبال ليگ برتر را تنظيم كنند.
وي در آخر گفت: بهتر است فدراسيون به جام جهاني فكر كند تا بازيكنان چرا كه جام جهاني مهمتر است.

Friend
06-09-2005, 00:10
محسن بياتي نيا:
به استقلال گل مي زنم
محسن بياتي نيا بازيکن تيم فوتبال پاس تهران گفت: مقابل سايپا نيمي از قدرت واقعي پاس را مشاهده کرديد و صددرصد روز چهارشنبه تيمي قدرتمندتر از مسابقه قبل را خواهيد ديد.
ضمن اينکه تمام بازيکنان پاس از نظر روحي رواني در شرايط بسيار خوبي قرار دارند و فقط به شکست دادن استقلال فکر مي کنند.
وي در ادامه افزود: تمام تلاش خودم را انجام مي دهم تا براي پاس مثمرثمر باشم و درپيروزي اين تيم نقش مهمي ايفا کنم.
در طول هفته تمرينات منظمي را پشت سر گذاشته ام و در شرايط خوبي قرار دارم، اگر مقابل استقلال به ميدان بروم صددرصد براي پاس گلزني مي کنم.
بياتي نيا خاطرنشان کرد: پاس در اين فصل تدارک ويژه اي براي قهرماني ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا در نظر گرفته است.

Friend
06-09-2005, 00:11
مديرعامل باشگاه ملوان بندرانزلي:
از تلاش بازيکنان و نتيجه رضايت دارم
به خاطر مردم انزلي صبا را شکست مي دهيم

رشيد سازمند مديرعامل باشگاه ملوان بندرانزلي گفت: در نيمه دوم و خصوصا بيست دقيقه پاياني اين نيمه مثل سال هاي گذشته بازيکنان به لاک دفاعي فرو رفتند و اين مسئله نگران کننده بود.البته طبيعي است که آن ها به علت جواني استرس داشتند و مي ترسيدند اين پيروزي را با شکست يا تساوي عوض کنند.
وي در ادامه افزود: در کل هم از تلاش بازيکنان و هم از نتيجه به دست آمده رضايت کامل دارم.نبايد بيش از اين انتظار داشت زيرا ملوان 4، 5 بازيکن اصلي خود را نسبت به فصل قبل از دست داده است.بازيکنان جديد نيز تا بخواهد خود را با شرايط ليگ هماهنگ کنند نياز به زمان دارند و بعد از گذشت زمان مي توان در مورد آن ها اظهار نظر کرد.
مديرعامل ملوان تصريح کرد: شکست صباباتري در مسابقه اول کار ما را سخت تر کرده است، آن ها يک تيم محلي نيستند، بلکه يک تيم حرفه اي اند که مي خواهند تحت هر شرايطي سه امتيازي را که در مسابقه قبل از دست داده اند را جبران کنند.
بازيکنان ما نيز با تمام وجود سعي مي کنند دستورات کادر فني را در زمين مسابقه پياده کنند تا در زمين صباشهر امتيازات لازم را به دست آوريم.
سازمند در پايان تاکيد کرد: ما در فصل گذشته در صباشهر شکست خورديم ولي حقمان باخت دو بر صفر نبود، ملوان در آن مسابقه روي دو اشتباه دروازه اش را باز شده ديد که در اين اشتباهات تکرار نخواهد شد.
ضمن اين که انگيزه بازيکنان ملوان بسيار زياد است زيرا آن ها مي خواهند با شکست عامل محروميت تماشاگران ملوانکه همان تيم صبا است ، باعث خوشحالي مردم شهر انزلي شود. اميدوارم با يک بازي خوب و جوانمردانه بدون حاشيه خاصي صبا را در خانه اش مغلوب کنيم.

Friend
06-09-2005, 00:13
مديرعامل باشگاه شهيد قندي يزد:
براي ميزباني مسابقات ليگ برتر آماده ايم
عبدالرضا دستا مدير عامل باشگاه شهيد قندي يزد گفت: تا آخرين لحظه مشخص نبود اين مسابقه برگزار مي شود يا نه، و حتي وقتي به خودمان اعلام شد براي حضور در اين ديدار آماده باشيد شوکه شديم.قطعي نبودن برگزاري اين ديدار و غيبت بازيکنان کليدي باعث شد بازيکنان داخل زمين جديت لازم را نداشته باشند.
وي در ادامه افزود: عدم حضور بازيکنان خارجي که به علت نرسيدن کارت ITC نتوانستند مقابل راه آهن به ميدان بروند باعث کاهش قدرت تيم ما شده بود. البته با مدير برنامه هاي آن ها برخورد کرديم و قرار است طي روزهاي آينده مجوز بازي اين بازيکنان به دست ما برسد.
ضمن اين که قرار است براي بازيکنان برزيلي معلم بگيريم تا کم کم به زبان فارسي صحبت کرده و بتوانند راحت تر با ساير نفرات تيم ارتباط برقرار کنند.
مديرعامل قندي تصريح کرد: هيات فوتبال، تربيت بدني و نيروي انتظامي يزد طي جلسات متعدد هماهنگي هاي لازم را براي برگزاري اين مسابقه انجام داده است.
از نحوه فروش بليط گرفته تا مسائل ديگر به طور کامل هماهنگ شده است و مي توانيم ميزبان خوبي براي مسابقات ليگ برتر و خصوصا ديدار اين هفته مقابل سپاهان باشيم.
دستا در پايان تاکيد کرد: اميدوارم با اضافه شدن بازيکنان خارجي با قدرت بيشتري مقابل سپاهان به ميدان برويم و امتياز کامل آن مسابقه خانگي را به دست آوريم.

Friend
06-09-2005, 00:13
بداوي به بازي با ذوب آهن مي رسد
سرپرست استقلال اهواز در اين خصوص اظهار داشت: تمرينات تيم استقلال اهواز بعد از پيروزي در داربي خوزستان مقابل رقيب ديرينه اش ، با انگيزه بالايي از سوي کادر فني و بازيکنان هر روز در دو نوبت پيگيري مي شود.
به همين دليل بازيکنانمان از آمادگي خوبي براي رويارويي با استقلال برخوردارند.
وي در ادامه افزود: خوشبختانه دو بازيکن مصدوم ما نيز به آمادگي دست يافته اند، باقر احمدي پس از مدتها مصدوميت از روز گذشته تمريناتش را با تيم ما آغاز کرد ،ضمن اينکه ناجي بداوي نيز به احتمال بسيار زياد به بازي ذوب آهن مي رسد و پس از غيبت در داربي خوزستان تيم ما را همراهي خواهد کرد.

Friend
06-09-2005, 00:14
سرمربي پرسپوليس در اداره ماليات
تسويه حساب مالياتي ابراهيمي صادر شد
ناصر ابراهيمي در اين خصوص اظهار داشت: به علت مشخص شدن وضعيت قراردادم و نهايتا صدور کارت مربيگري براي حضور در نيمکت پرسپوليس در مرحله اول بايد تسويه حساب مالي خود را دريافت مي کردم، به همين جهت صبح امروز در اداره ماليات حضور يافتم تا وضعيتم مشخص شود.
وي در ادامه افزود: مسئولان مالياتي اعتقاد داشتند که از سال 81-80 مالياتم را پرداخت نکرده ام در حالي که در مقطع مورد نظر فقط براي مدتي کوتاه در پرسپوليس مربيگري کرده بودم ،بنابراين اعتراضي را همراه با 500 هزار تومان به اداره ماليات ورزشکاران ارايه دادم تا مشکلم به طور کلي مرتفع گردد.
البته با مساعدت مسئولان اين اداره تسويه حسابم صادر شد و قادرم پس از ارائه آن به هيات فوتبال کارت حضورم در نيمکت را دريافت کنم که خوشبختانه کارتم از چندي پيش صادر شده و با ارايه تسويه حساب به من تحويل داده خواهد شد.
ابراهيمي در پايان خاطرنشان کرد: طبق گفته مسئولان مالياتي چهار ميليون ماليات از گذشته به من تعلق گرفته که اميدوارم با به رسميت شناخته شدن اعتراضم اين امر نيز حل و فصل گردد.

Friend
06-09-2005, 00:15
بازيکنان پرسپوليس در جلسه با پروين مطرح کردند؛
در نيمه دوم با افت بدني مواجه شديم
در اين جلسه که حدودا يکساعت به طول انجاميد پروين و ناصر ابراهيمي در مورد تساوي بحث برانگيز مقابل فجر سپاسي نکات مهمي را اشاره کردند و در نهايت خواستار توضيح بازيکنان در اين خصوص شدند.
بازيکنان پرسپوليس متفق القول معتقد بودند که علت بازي ضعيف آن ها خصوصا در نيمه دوم به افت بدني شان باز مي گردد.
بازيکنان اين تيم اعتقاد داشتند به علت گرماي بيش از حد هوا و تمرينات سخت بدني ، در 45 دقيقه دوم با مشکل بدني روبرو شده و به بدنهايشان جواب نمي داد، مسئله اي که موجبات تعجب ابراهيمي و پروين را فراهم ساخت.
مدير فني و سرمربي پرسپوليس معتقد بودند که در نيمه دوم مسابقه با پاس و شهيد قندي بدن بازيکنان با مشکل مواجه نشد، مسئله اي که در بازي با فجر سپاسي به هيچ وجه تکرار نشد.
سرمربي پرسپوليس در پاسخ اين مسئله اظهار داشت: تمرينات پرسپوليس قبل از بازي با فجر سپاسي به هيچ وجه سنگين نبوده و فشار تمرينات بدنسازي نيز چند روز قبل از بازي در هفته اول قطع شده بود. بنابراين ادله بازيکنان چندان منطقي به نظر مي رسد.

Friend
06-09-2005, 00:16
وينکو بگوويچ:
هرکجا باشم دلم با فولاد است
تغييرات در پگاه به زمان سه ساله نياز دارد
وينکو بگوويچ درخصوص تيم پگاه گفت: بازيکنان خوبي را در تيم پگاه در اختيار دارم اما براي هماهنگي آرماني نيازمند آن هستيم که اندک اندک پيش برويم.
وي در ادامه اظهار داشت: براي تغييرات اساسي به زماني سه تا پنج سال نياز داريم تا به خواسته هايمان برسيم ،همان کاري که در فولاد انجام داديم و مزد تلاشمان را نيز گرفتيم، هرچند که شرايط کار کردن در شمال ايران با جنوب کاملا متفاوت است.
سرمربي پگاه ادامه داد :خوزستان استعدادهاي خوبي را در اختيار دارد ،ضمن اين که به علت شرايط آب و هوايي خاصش در هر فصل مي توان از بازيکنان بهره کافي را برد، زيرا زمين مسطح هميشه در اختيار مربي و بازيکنان است اما در شمال به علت شرايط جوي خاص زمينه اين مسئله همواره مهيا نيست، هرچند که در شمال نيز محاسن زيادي وجود دارد که از جمله شاخص ترين آن ها تماشاگران متعصبش هستند.
وي در ادامه درخصوص ليگ برتر ايران افزود: هر سال رقابتها در ليگ برتر سخت تر از سال گذشته مي شود اما شاخص ترين آن باخت سنگين فولاد در سوپر جام و هفته اول مسابقات ليگ بود. از باخت فولاد ناراحت شدم ، در واقع هرکجا که باشم دلم با اين تيم است زيرا در طي چند سال کار در خوزستان زحمات زيادي براي اين تيم کشيدم.
وي در خاتمه درخصوص تيم پگاه خاطرنشان کرد: خوشبختانه مسئولان تيم همواره از من و برنامه هايم حمايت مي کنند مسئله اي که موجب دلگرمي ام شده است.
از سوي ديگر مشکل من در پگاه در حال برطرف شدن است عمده مشکل ما در خط حمله بود که با به خدمت گرفتن طهماسبي تا حدود زيادي برطرف شد.

Friend
06-09-2005, 00:18
هادي شکوري:
استقلال هميشه از پاس هراس دارد
----------------------------------------------
هادي شکوري مدافع ملي پوش پاس گفت: استقلال تيم خوبي است اما پاس بايد در اين ديدار پيروز شود تا با يک روحيه بالا و مناسب به مصاف العين برود.
هر دو تيم به فکر ارائه فوتبالي زيبا و تهاجمي هستند و همين موضوع بر جذابيت هاي اين ديدار اضافه خواهد کرد، ضمن اين که دربي هاي پاس و استقلال اکثر پرگل بوده است.
وي در ادامه افزود: فراموش نکنيد که استقلال هميشه يک ترس ديرينه از پاس داشته است و فصل گذشته هم در کمال خوش شانسي مقابل پاس پيروزي شد اما چهارشنبه استقلال را با يک شکست سنگين مواجه خواهيم کرد.
شکوري خاطرنشان کرد: چهارشنبه طوري مقابل استقلال بازي مي کنيم که خوش شانسي هم نتواند به سراغ آن ها بيايد. پاس در بهترين شرايط روحي - رواني قرار دارد به همين خاطر است که مي گويم شکست پرگلي انتظار استقلال را مي کشد.
وي در پايان گفت: فصل جديد براي ما بسيار خوب بوده است و از همان ابتدا ثابت کرديم که تيم پاس براي قهرماني بسته شده است و هر هفته که از ليگ سپري شود اين موضوع را خواهيد فهميد

Friend
06-09-2005, 00:18
/در پاسخ به مسئله وضع ظاهري بازيکنان/
رضا عنايتي:
آقايان زياده روي مي کنند
رضا عنايتي گفت: ما مسلمان هستيم و راه ارتباط با خدا به خوبي بلد هستيم و کسي حق دخالت به اعتقادات و تفکرات شخصي ما را ندارد.
اگر فيفا اعلام مي کند که فوتباليست ها گردن بند و زيورآلات همراه خود نداشته باشند به خطراتي است که در حين مسابقه ورزشکاران را تهديد مي کند، نه هيچ چيز ديگر.
وي در ادامه افزود: واقعا جاي سوال دارد که اگر اروپائي ها موي سر خود را بلند مي کنند فوتباليست نمي شوند، اما در واقع فوتباليست شدن به اين جور مسائل ربطي ندارد.
عنايتي خاطرنشان کرد: آقايان ديگر زياده روي مي کنند و يا بهتر بگويم قضيه را لوس کرده اند. فکر مي کنم که به اعتقادات ما توهين شده است

Friend
06-09-2005, 00:19
ميثم بائو:
موهايم را كوتاه مي كنم
ميثم بائو بازيكنان استقلال تهران در خصوص اعلاميه فدارسيون فوتبال مبني بر جمع آوري زيور آلات و كوتاه شدنموي بازيكنان گفت: اين مسائل ربطي به فوتبال ندارد ولي اگر بازيكني موهاي خود را بلند كند به شكلي كه غير متعارف نباشد مشكلي ندارد.
وي افزود: هر كاري حدي دارد اگر از آن فرارتر برود بي مزه مي شود. بازيكنان هم بايد در اين مسائل كمي رعايت كنند. در مورد خودم بايد بگويم اگر حكم شود كه بايد موها را كوتاه كنند،اين كار را انجام خواهم داد.
هافبک استقلال در پايان تاکيد کرد: فكر نمي كنم بلند كردن مو و اين مسائل تاثيري در فوتبال بازي كردن يك بازيكن داشته باشد. در اروپا هم بازيكنان موهاي خود را بلند مي كنند آيا به حاشيه كشيده مي شود؟

VektOr
06-09-2005, 02:04
من فكر كنم كسي اين همه رو بشينه بخونه :mrgreen:

K053_LSH_KV90
06-09-2005, 06:49
دوستان میدونستین فوتبال آبگوشته
باید نخود لوبیا رو خوب بپزید
تماشاگر خورشت بازیه
کمک مربی نمک بازی
فحش فلفل بازیه
--------------------------
یه سری آدم بی سواد جمع شدن دارن
ستاره های شموشک رو خراب میکنن تیمی که میتونه جزو هفت تیم برتر لیگ باشه چرا باید ته جدول بشینه
آبگوشت بخوره این دیگه کی بود

Friend
06-09-2005, 23:10
لوركوزن به دنبال حل مشكل نووتني
مقامات بايرلوركوزن خواستار حل مشكلات باشگاه با ينس نووتني شده اند.
نووتني كه تمامي پول خود را در زمان مصدوميت از باشگاه دريافت نكرده بود به دادگاه شكايت كرده و خواستار رسيدگي به حل اين مشكل شد.
وي روز گذشته در گفت و گو با مجله كيكر اعلام كرد كه با مدير برنامه خود صحبت كرده و به زودي راه حل مناسبي را پيدا خواهد كرد.
اما بلافاصله مقامات بايرن اعلام كردند كه قصد دارند پيش از 21 سپتامبر، روز رسيدگي به اين پرونده مشكلات خود را با كاپيتان 31 ساله خود برطرف سازند.
نووتني پس از ارائه پيشنهاد باشگاه گفت: "موضوع اين است كه ما بتوانيم هر چه سريعتر اين معضل را برطرف سازيم. اميدوارم باشگاه نيز در اين خصوص تصميم گيري كرده تا دو طرف راضي شوند.

Friend
06-09-2005, 23:11
وودگيت در رئال مادريد همچنان نيمكت نشين است
لوكزمبورگو مربي برزيلي رئال مادريد نام وودگيت را در ليست مردان اصلي خود وارد كرده است.
به احتمال فراوان، وودگيت همچنان نيمكت نشين خواهد بود و دربازي مقابل سلتاويگو نيز به ميدان نخواهد رفت اما ورود نام وي در ليست مردان اصلي اين مربي، خود يك پيشرفت مهم محسوب شده و باعث خواهدشد وودگيت كمتر به رفتن از مادريد به قصد نيوكاسل بيانديشد. رئال مادريد با توجه به خريدهاي خود مشكلي در خط دفاعي نخواهد داشت.

Friend
06-09-2005, 23:13
آرسنال بودجه كافي در اختيار وانژه قرار مي دهد
منافع كسب شده توسط اين باشگاه در سال مالي گذشته و بدون در نظر گرفتن كسري ماليات از 6/10 ميليون پوند به 3/19 ميليون پوندافزايش يافت. البته بدهكاريهاي اين باشگاه نيز كه اكثرا حاصل از هزينه ساخت استاديوم جديد است به 3/153 ميليون پوند افزايش يافته است.
كيت ادلمان، مدير عامل اين باشگاه نيز گفت كه دستاوردهاي باشگاه خوب و رضايتبخش است. وي افزود: "منابع مالي به اندازه كافي در دسترس مي باشد. آرسن نيز هميشه در خريدهايش با زيركي تمام عمل مي كند و مدير موفقي نيز مي باشد."
ضمنا مقامات باشگاه تاييد كردند انتقال آنها به استاديوم جديد و 60 هزار نفري شان در آشبرتون گه رو طبق برنامه پيش بيني شده و در فصل آينده انجام خواهد شد.
ادلمن در مورد بدهكاري هاي باشگاه گفت: هواداران ما نبايد از ميزبان بالاي بدهكاري هاي باشگاه نگران باشند. اين بدهيها بيشتر به علت ساخت استاديوم جديد است. اميدوارم هواداران درك كنند زماني كه ورزشگاه تكميل شود و مورد بهره برداري قرار گيرد، سود فوق العاده اي را نصيب باشگاه خواهد نمود. آنگاه مي توانيم در تيم خود سرمايه گذاري بيشتري كنيم و مبلغ بالاتري را به دستمزدها و همچنين نقل و انتقالات تخصيص دهيم.
ادلمن طبق گفته خود به وانژه اعتماد كامل دارد و مي داند او بودجه هاي موجود را هدر نمي دهد. وي در اين رابطه گفت: وانژه مدير سهل انگاري نيست. اگر 10 يا 15 ميليون پوند بودجه در اختيارش باشد، هيچگاه بر خريد يك بازيكن اصرار نمي ورزد، بلكه هميشه مناسبترين بازيكن را در مناسبترين زمان در اختيار مي گيرد. ما هم تمام قضاوتها را در اين مورد به عهده خودش واگذار كرده ايم. زيرا كارش در اين زمينه نقص ندارد.

Friend
06-09-2005, 23:13
رايكارد تمديد مي كند
رايكارد با دريافت مبلغ 2 ميليون پوند درسال قرارداد خود را تا پايان سال 2009 ميلادي تمديد مي كند.
خوان لاپورتا رييس باشگاه بارسلونا ضمن بيان اين مطلب گفت: "براي نشان دادن حسن نيت خود حقوق ساليانه رايكارد را براي 2 سال بصورت يكجا پرداخت خواهيم كرد. او ستون اصلي بارسلونا است و اگر نباشد، خانه امن ما ويران خواهد شد. از اينكه قراردادش را تمديد مي كند واقعا خوشحالم و اميدوارم كه امسال هم سالي باشكوه داشته باشيم."

Friend
06-09-2005, 23:15
بروس به بازگشت وان اميدوار است
رابينسون به علت اينكه يكشنبه شب منزلش مورد دستبرد سارقان قرارگرفت جلسه تمريني صبح دوشنبه را از دست داد زيرا مقامات تاتنهام به او اجازه دادند تا به علت بروز اين اتفاق و خستگي مفرط، چند ساعتي را به استراحت بپردازد.
رابرت سگال، مدير برنامه هاي رابينسون در مصاحبه اي با خبرنگاران گفت: "اتفاق يكشنبه شب تنها يك دزدي ساده بوده است. سارقان پنجره منزل وي را شكستند و پس از برداشتن مقداري وسايل متواري شدند."
سگال در ادامه افزود: "ظاهرا چندين فقره سرقت نيز در اين منطقه انجام شده است و چون در آن ساعت از شب منزل رابينسون خالي از سكنه بوده است دزدان به اين مكان وارد شده اند."
وكيل رابينسون ضمن ابراز بي اطلاعي از ميزان اجناس سرقت شده از مفقود شدن چند قطعه جواهر نفيس خبر دا

Friend
06-09-2005, 23:16
رئيس باشگاه پورتسموث:
پرين اصلا تحت فشار نيست
با توجه به اين نكته كه پورتسموث در اين فصل از ميان چهار بازي انجام شده تنها موفق به كسب يك امتياز شده، آينده پرين فرانسوي مورد گمانه زني هاي مختلف قرار گرفته است.
اما مندريك در گزارشي كه در سايت اينترنتي اين باشگاه درج شده در اين باره گفت: بازيكنان از پرين حمايت مي كنند و روحيه تيم نيز براي صعود در جدول مثبت و مناسب است. در اين شرايط صحبت از اخراج مدير باشگاه بسيار احمقانه است. اين حرفي نيست كه از دهان ما بيرون آمده باشد. كار ما اين شده كه حرفهاي ديگران را تكذيب كنيم.
مندريك افزود: پس از نخستين بازيمان در برابر تاتنهام، گزارشي به دستم رسيد كه پس از مطالعه آن برايم روشن شد از همان روز اول افرادي وجود داشته اند كه به دلايلي مي خواهند نظاره گر سقوط ما باشند. آنها مي خواهند تيم ما را تا سطح خود دچار افول كنند و اين كارشان مربوط به نگرش منفي آنها نسبت به زندگي است. اما تمام اين كارها در من انگيزه اي مهم تر براي پيروزي ايجاد مي کند.
وي در پايان گفت: "شروع كار ما همراه با دشواري و ناكامي بود. اما ما اولين تيمي نيستيم كه با اين بدشانسي روبرو شده ايم. ضمنا اين اتفاق ممكن است براي تيم هاي ديگر نيز رخ دهد.

Friend
06-09-2005, 23:17
سرقت از منزل رابينسون
رابينسون به علت اينكه يكشنبه شب منزلش مورد دستبرد سارقان قرارگرفت جلسه تمريني صبح دوشنبه را از دست داد زيرا مقامات تاتنهام به او اجازه دادند تا به علت بروز اين اتفاق و خستگي مفرط، چند ساعتي را به استراحت بپردازد.
رابرت سگال، مدير برنامه هاي رابينسون در مصاحبه اي با خبرنگاران گفت: "اتفاق يكشنبه شب تنها يك دزدي ساده بوده است. سارقان پنجره منزل وي را شكستند و پس از برداشتن مقداري وسايل متواري شدند."
سگال در ادامه افزود: "ظاهرا چندين فقره سرقت نيز در اين منطقه انجام شده است و چون در آن ساعت از شب منزل رابينسون خالي از سكنه بوده است دزدان به اين مكان وارد شده اند."
وكيل رابينسون ضمن ابراز بي اطلاعي از ميزان اجناس سرقت شده از مفقود شدن چند قطعه جواهر نفيس خبر داد

Friend
06-09-2005, 23:18
رئال مادريد با ايه رو مذاكره كرد
فلورنتينو پرس رييس باشگاه قصد دارد از فرناندو ايه رو كاپيتان افسانه اي پيشين رئال مادريد به عنوان مدير روابط عمومي و رابط بين بازيكنان و مديران باشگاه استفاده كند. بوتراگوئه نو بعنوان نايب رئيس باشگاه بالاترين فرد در تصميم گيري بابت درخواست هاي ايه رو مدير احتمالي روابط عمومي باشگاه خواهد بود و موظف است سخنان جمع آوري شده توسط ايه رو را به گوش پرس برساند.
اغلب بازيكنان از شنيدن خبر آمدن احتمالي ايه رو استقبال كرده اند.

Friend
06-09-2005, 23:19
برنامه رقابت هاي انتخابي جام جهاني در منطقه اروپا
--------------------------------------------------------------
گروه يک
جمهوري چک – ارمنستان
فنلاند – مقدونيه
هلند – آندورا
گروه 2
قزاقستان – يونان
اوکراين – ترکيه
دانمارک – گرجستان
گروه 3
روسيه – پرتغال
لتوني – اسلواکي
ليختن اشتاين – لوکزامبورگ
گروه 4
قبرس – سوئيس
ايرلندجنوبي – فرانسه
گروه 5
بلاروس – ايتاليا
نروژ – اسکاتلند
مولداوي – اسلوني
گروه 6
آذربايجان – اتريش
لهستان – ولز
ايرلندشمالي – انگلستان
گروه 7
ليتواني – بوسني و هرزگوين
بلژيک – سان مارينو
اسپانيا – صربستان و مونته نگرو
گروه 8
بلغارستان – ايسلند
مالت – کرواسي
مجارستان – سوئد

Friend
06-09-2005, 23:20
برنامه رقابت هاي انتخابي جام جهاني در منطقه کونکاکاف
کاستاريکا – ترينيداد و توباگو
گواتمالا – آمريکا
مکزيک – پاناما

Friend
06-09-2005, 23:22
بالاك در ميان 12 گلزن برتر آلمان
بالاك 28 ساله تاكنون 59 بار با پيراهن تيم ملي كشورش به ميدان رفته و موفق شده است 29 گل نيز به ثمر برساند. بدين ترتيب او در رديف 12 گلزن برتر تاريخ تيم ملي كشورش قراردارد. او بصورت مشترك با آندرياس مولر در يك رديف قراردارد.

ليست برترين گلزنان تاريخ تيم ملي آلمان به شرح زير است:

نام

تعداد بازي

تعداد گلزده

گرهاردمولر

62

68

يواخيم استريچ

102

55

يورگن كلينزمن

108

47

رودي فولر

90

47

كارل هاينس رومنيگه

95

45

اووه زيلر

72

43

اوليور بيرهوف

70

37

اولف كرشتن

100

34

فرتيز والتر

61

33

كلاوس فيشر

45

32

ارنست لهنر

65

31

ميشائيل بالاك

59

29

آندرياس مولر

85

29

Friend
06-09-2005, 23:24
رايكارد تمديد مي كند
-----------------------
رايكارد با دريافت مبلغ 2 ميليون پوند درسال قرارداد خود را تا پايان سال 2009 ميلادي تمديد مي كند.
خوان لاپورتا رييس باشگاه بارسلونا ضمن بيان اين مطلب گفت: "براي نشان دادن حسن نيت خود حقوق ساليانه رايكارد را براي 2 سال بصورت يكجا پرداخت خواهيم كرد. او ستون اصلي بارسلونا است و اگر نباشد، خانه امن ما ويران خواهد شد. از اينكه قراردادش را تمديد مي كند واقعا خوشحالم و اميدوارم كه امسال هم سالي باشكوه داشته باشيم.

Friend
06-09-2005, 23:25
رئال مادريد به دنبال گوما
تلاش مادريدي ها براي خريد اين مدافع ارزشمند، همزمان با نفوذ ليورپولي ها در دفتر مكاتبات سائوپائولو بوده و رافائل بنيتس مربي اسپانيايي اين باشگاه مطمئن است اين ستاره را به خدمت خواهد گرفت.
از ديد مقامات مادريدي اين مدافع جايگزين مطمئني براي جاناتان وودگيت محسوب مي شود، چرا كه زمزمه هاي بازگشت وودگيت به نيوكاسل به گوش مي رسد و خلاء او در نيم فصل دوم كاملاً احساس خواهد شد. توجه مقامات رئال مادريد به خط دفاعي باعث خوشحالي هواداران شده است

Friend
06-09-2005, 23:34
الوصل بائو را مي‌خواهد
پس از حضور فرهاد مجيدي و عليرضا واحدي در استقلال بار ديگر مسؤولان تيم الوصل خواهان حضور يكي ديگر از بازيكنان استقلال شده‌اند.

مسؤولان تيم الوصل امروز مذاكراتي را با يكي از نمايندگان تيم استقلال درخصوص به خدمت گرفتن ميثم بائو داشتند بازيكني كه از نيمكت‌نشيني در مقابل صباباتري بسيار ناراحت شده بود اما پس از صحبتي كه با امير قلعه‌نوعي داشت نسبت به ادامه كار در استقلال خوشبين شد

Friend
06-09-2005, 23:35
مديرعامل فولاد خوزستان؛
انجام مسابقه در تهران كار ما را سخت‌تر مي‌كند
فرمانداري آبادان به تربيت‌بدني و استانداري اين شهر اعلام كرده است كه مسابقه فولاد-راه‌آهن نبايد در ورزشگاه تختي آبادان برگزار شود.

مديرعامل باشگاه فولاد خوزستان ضمن بيان مطلب فوق گفت:‌ باتوجه به مشكلاتي كه در رختكن و ساير امكانات ورزشگاه دزفول و انديمشك وجود دارد، برگزاري اين ديدار در اين اماكن نيز امكان‌پذير نيست.

وي در ادامه افزود: به مسؤولان استان اعلام كرديم كه مسابقه در ورزشگاه تختي اهواز اما بدون تماشاگر برگزار كنيم اما بازهم قبول نكردند. وقتي فرمانداري آبادان برگزاري اين مسابقه را قبول نمي‌كند چگونه انتظار داريد اين ديدار را در استاديومي برگزار كرد كه در اطراف آن منازل مسكوني سازماني قرار دارد.

مديرعامل فولاد تصريح كرد: باشگاه فولاد اين مسائل را به اطلاع فدراسيون فوتبال رسانده است.

استانداري خوزستان با برگزاري اين ديدار در يكي از شهرهاي اين استان مخالف است و بايد منتظر تصميم نهايي مسؤولان برگزاري ليگ باشيم.

وي همچنين اظهارداشت: اصفهان و شيراز از شهرهايي هستند كه مي‌توان اين مسابقه را در آنجا برگزار كرد، زيرا مي‌توانيم با اتوبوس خود را به اين شهر برسانيم ولي انجام مسابقه در تهران كار ما را سخت‌تر مي‌كند.

رضاييان در پايان تأكيد كرد: در حال حاضر جمع‌بندي‌هاي خود را انجام داده‌ايم و فردا آنها را به فدراسيون مي‌فرستيم تا به طور دقيق تكليف محل برگزاري اين مسابقه مشخص شود

Friend
06-09-2005, 23:36
رضايتنامه توپالوويچ براي عقاب صادر مي‌شود
دو باشگاه راه‌آهن و عقاب خواهان دروازه‌بان استقلال بودند اما نهايتاً توپالوويچ تيم عقاب را برگزيد.

بر همين اساس طي توافقي كه بين مسؤولان استقلال و عقاب حاصل شد رضايتنامه توپالوويچ در قبال مبلغ توافقي دو باشگاه استقلال و عقاب بزودي صادر خواهد شد تا اين دروازه‌بان قادر باشد در فصل آتي رقابت‌هاي دسته اول از دروازه تيم عقاب حراست كند.

توپالوويچ فصل گذشته در استقلال عملكرد نسبتاً قابل قبولي را داشت هرچند كه در بعضي از بازي‌ها پرنوسان ظاهر شد

Friend
06-09-2005, 23:37
آخرين وضعيت استاديوم تختي تهران از زبان مدير اين ورزشگاه
وي افزود: ورزشگاه تختي در سال هاي پس از پيروزي انقلاب به دليل عدم تخصيص اعتبارات و امکانات کافي از روند اجرايي قابل ملاحظه اي برخوردار نبوده است، اما اينک با پيگيري هاي مداوم و مستمر جناب خطيب مديرکل تربيت بدني استان تهران حمايت هاي معاونين اين اداره کل در آينده اي نزديک به پايگاه شماره يک قهرماني و همگاني پايتخت تبديل خواهيم شد و اين مهم ميسر نخواهد بود مگر با همکاري و مساعدت مسئولين نهادها و ارگان هاي ذيربط.

مدير استاديوم تختي گفت: زمين چمن اصلي ورزشگاه با کيفيت استاندارد و مطلوب و مشابه زمين چمن استاديوم آزادي مراحل پاياني کشت را سپري مي نمايد و کار بازسازي سکوها، سقف و جايگاه ويژه در شرف اتمام است.

وي اظهار اميدواري کرد: بهمن ماه امسال دور جديد و درخشاني از فعاليت هاي اين ورزشگاه در خدمت رساني به ورزش و جامعه ورزشي ايران شکل گيرد.

قاسمي نژاد با رد نظريه معدودي از افراد که استاديوم تختي را از نقطه نظر مکاني و ... فاقد صلاحيت برگزاري ليگ برتر مي دانند به بازي تاريخي ايران و برزيل در اوايل دهه پنجاه و نيز ليگ برتر سال 81 که در اين ورزشگاه به انجام رسيد اشاره داشته و افزود: هم جواري با بزرگراه هاي بعثت، آزادگان، شهيد بابايي، دماوند و ... و ايجاد تقاطع هاي غير هم سطح در ابتداي بزرگراه بسيج موقعيت ممتازي از لحاظ جغرافيايي و دسترسي ها به وجود آورده است.

گفتني اين که ورزشگاه بزرگ تختي دومين ورزشگاه پايتخت با سيصد و سيزده هکتار متر مربع مساحت به زودي و با برگزاري مسابقات ليگ برتر فوتبال فعاليت خود را از سر خواهد گرفت.

Friend
06-09-2005, 23:38
رئيس هيات فوتبال آبادان:
ابلاغ نشدن رسمي به معناي انجام نشدن بازي در آبادان است
احتمال برگزاري ديدار فولاد و راه آهن در دزفول وجود دارد
ديدار تيم هاي فولاد و راه آهن از سري مسابقات ليگ برتر در هفته دوم به احتمال بسيار زياد در ورزشگاه تختي آبادان برگزار نخواهد شد.

رئيس هيات فوتبال آبادان در گفت و گو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ در اين خصوص اظهار داشت: براساس آخرين اطلاعات دريافتي با برگزاري اين ديدار در ورزشگاه تختي آبادان موافقت نشده است.

براساس مشکلاتي که احتمالا پيرامون اين ديدار به وجود خواهد آمد مسئولان امنيتي استان صلاح مي دانند که اين بازي در شهر ديگري به جز آبادان برگزار گردد.

وي در ادامه افزود: هنوز نامه اي رسمي دال بر لغو بازي به ما ابلاغ نشده است اما وقتي چيزي به ما در فاصله چند روز مانده به اين ديدار اعلام نمي شود مشخص است که اين بازي به احتمال بسيار زياد انجام نمي شود چون اگر قرار بود اين بازي برگزار گردد حتما مسئولين چند روز زودتر اين مسئله را به ما اعلام مي کردند تا اقدامات لازم و تامين آن برگزار گردد.

افشاري در پايان خاطرنشان کرد: اين حق تيم فولاد است که شهر محل مسابقه را تعيين کند اما احتمال برگزاري اين ديدار در شهر دزفول نيز وجود دارد.

Friend
06-09-2005, 23:39
حسين پاشايي:
محکوم به شکست استقلال هستيم
حسين پاشايي هافبک جوان تيم پاس گفت: پاس و استقلال در مسابقه اول حريفان خود را با اقتدار شکست داده اند و مطمئنا اين يک بازي زيبا در ليگ برتر خواهد بود.

در طول چند سال گذشته مسابقات دو تيم پاس و استقلال پرگل و زيبا بوده است و اميدواريم در اين مسابقه ضمن ارائه يک بازي تماشاگرپسند سه امتياز را از آن خود کنيم.

وي در ادامه افزود: هفته ديگر مهم ترين بازي خود را مقابل العين برگزار مي کنيم.

تمام برنامه ريزي هاي دنيزلي براي آن مسابقه است و هرچه به آن ديدار نزديک مي شويم وضعيت بدني و روحي بازيکنان به شرايط ايده آل نزديک مي شود به اميد خدا بتوانيم شرايط خود را تا آن ديدار حفظ کنيم و بتوانيم پس از شکست استقلال العين را نيز از پيش رو برداريم.

هافبک جوان پاس تصريح کرد: همه بازي ها سخت است ولي تيمي که مي خواهد قهرمان شود نبايد امتيازها را به راحتي از دست دهد.

ما هم از اين قاعده مستثني نيستيم و نمي خواهيم مثل نيم فصل اول سال گذشته امتيازات را از دست بدهيم. به همين دليل در مقابل استقلال محکوم به پيروزي هستيم.

پاشايي در پايان تاکيد کرد: هواداران بر روي سکو هستند و نمي توانند داخل زمين بيايند البته آن ها مي توانند روحيه تيم مقابل را افزايش دهند که اين مسئله براي ما نيز امتياز مثبتي است زيرا انگيزه ما نيز افزايش مي يابد.

ما تيم جوان و ناپخته اي نيستيم با توجه به تجربه بالاي بازيکنان پاس مي توانيم با اين مسئله کنار آمده، از لحظات سرنوشت ساز استفاده کرده و برنده مسابقه لقب بگيريم.

Friend
06-09-2005, 23:39
مهدي هاشمي نسب:
برنده ديدار پاس ـ استقلال مدعي اصلي قهرماني است
اين ديدار، يکي از زيباترين بازي هاي ليگ امسال خواهد بود و هميشه مسابقه دو تيم پاس ـ استقلال از جذابيت خاصي برخوردار است.

مهدي هاشمي نسب مدافع سال هاي قبل استقلال و پاس در گفتگو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ ضمن بيان مطلب فوق گفت: اين مسابقه، بازي لحظه هاست و بازيکنان با تجربه مي تواند در يک لحظه نتيجه را تغيير دهند.

مطمئنا اين ديدار غير قابل پيش بيني است و مسابقه سنگيني براي هر دو تيم خواهد بود.

وي در ادامه افزود: پاس يک تيم ريشه دار است و به تيم هايي مثل استقلال اجازه قدرت نمايي نمي دهد. در نقطه مقابل نيز استقلال عزم خود را جزم کرده که با کمک هواداران خود امسال قهرماني را از آن خود کند.

واقعا اين مسابقه يک بازي بزرگ خواهد بود و هر دو تيم روز سختي را پيش رو دارند

Friend
06-09-2005, 23:40
ميثم منيعي:
پاس در اوج آمادگي قرار دارد
ميثم منيعي هافبک ملي پوش تيم فوتبال پاس گفت: هميشه ديدارهاي پاس و استقلال زيبا و پرگل بوده است مخصوصا الان که هر دو تيم در شرايط خوبي قرار دارند.

پاس در ليگ قهرمانان آسيا نيز حضور دارد و بازي مقابل استقلال و پيروزي برابر اين تيم مي تواند محک جدي براي بازي با العين باشد.

وي در ادامه افزود: پاس هم اکنون در اوج آمادگي قرار دارد و از هر نظر براي ديدار مقابل استقلال آماده است.

من مطمئنم که پاس پيروز اين ديدار خواهد شد. سال گذشته استقلال با خوش شانسي برابر ما پيروز شد اما اين بار وضعيت کاملا فرق مي کند و همه چيز به نفع ما است.

منيعي خاطرنشان کرد: مقابل سايپا براي اولين بار در پست جديدي بازي کردم که سيستم امسال پاس و دنيزلي است و من براي جا افتادن در اين روش بازي احتياج به زمان دارم.

وي گفت: مربيان پاس نحوه بازي استقلال را آناليز کردند و کاملا بر نقاط ضعف و قدرت اين تيم اشراف داريم و شک نکنيد که پاس پيروز اين ديدار حساس و سرنوشت ساز خواهد بود.

منيعي درپايان گفت: پيروزي مقابل استقلال تمرين بسيار خوبي براي ليگ قهرمانان آسيا خواهد بود ما در اين فصل اهداف بزرگي در سر داريم و بايد در تمام ديدارهايمان پيروز شويم.

Friend
06-09-2005, 23:41
مديرعامل فولاد:
نتيجه ديدار با صنعت نفت براي ما اهميتي نداشت
مديرعامل فولاد درخصوص شکست بحث برانگيز مقابل صنعت نفت گفت: در واقع اهداف خاصي را از برگزاري ديدار مقابل صنعت نفت دنبال مي کرديم.

در اين بازي تماما از بازيکنان جوان و اميد خود استفاده کرديم که ماحصل آن اميدواري به جوانان فولاد در سايه درخشش آن ها بود.

سيامک سرلک در اين ديدار به واقع يک هافبک دفاعي تمام عيار نشان داد، مضاف بر آن که حجت چهارمحالي و سيدرضا فاطمي نيز در حدواندازه هاي بالا خود را نشان دادند .

وي در ادامه افزود: در اين ديدار تدراکاتي براي ما نتيجه از اهميت زيادي برخوردار نبود و محک جوانان و استفاده از آن ها در بازي هاي آينده فولاد براي ما ارزش داشت که به آن ها دست يافتيم.

گفتني است: ملي پوشان فولاد روز گذشته به دستور فرانچيچ تيم جوانان را در مقابله با نفت همراهي نکردند و در زمين اختصاصي فولاد به تمرين بدنسازي پرداختند!

اين امر در حالي صورت مي گيرد که فولاد روز جمعه ميزبان تيم راه آهن خواهد بود

Friend
06-09-2005, 23:42
تقي پور مامور مهار مهاجم برزيلي ذوب آهن شد
ابراهيم تقي پور مدافع يارکوب استقلال اهواز از سوي مارتيک خاچاطوريان مامور مهار مهاجم برزيلي تيم ذوب آهن شد.

رودريگز داسيلوا در اولين هفته ليگ برتر موفق شد در برابر ابومسلم سه گل تيمش را وارد دروازه سياه جامگان خراساني نمايد به همين دليل کادر فني استقلال اهواز حساب خاصي را بر روي اين مهاجم برزيلي باز کرده اند و در تمرينات تاکيد ويژه اي را بر روي مهار اين بازيکن داشته اند.

استقلال اهواز در هفته دوم در ورزشگاه فولاد شهر ميزبان ذوب آهن خواهد بو

Friend
06-09-2005, 23:42
جواد شيرزاد:
استقلال چاره اي جز قبول شکست ندارد
پاس مدعي قهرماني ليگ برتر است و بايد در تمام ديدارها پيروز ميدان باشد به همين خاطر برايمان فرقي نمي کند که مقابل استقلال و يا هر تيم ديگري بازي مي کنيم.

جواد شيرزاد بازيکن تيم فوتبال پاس تهران در گفتگو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ ضمن بيان مطلب فوق گفت: پاس در شرايط بسيار خوبي قرار دارد و پيروزي پرگل هفته اول تمام بازيکنان را از نظر روحي رواني در بالاترين سطح قرار داده است.

از اين رو براي کسب هر سه امتياز ديدار مقابل استقلال آماده هستيم استقلال تيم خوب و پرمهره اي است ولي در برابر پاس چاره اي جز قبول شکست ندارد.

وي در ادامه افزود: خوشبختانه در پاس نيز همان نقطه اي بازي مي کنم که در ملوان حضور داشتم و تا حدود بسيار زيادي با اين پست آشنايي دارم با اين تفاوت که دنيزلي سيستم پيچيده تري دارد.

شيرزاد خاطرنشان کرد: قدرت هجومي پاس بسيار بالا است و اگر همين گونه ادامه بدهيم تمام عناويني را که قولش را داده بوديم کسب خواهيم کرد

Friend
06-09-2005, 23:43
اسامي داوران هفته دوم ليگ برتر
اسامي داوران هفته دوم ليگ برتر 85-84 اعلام شد .
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛
چهارشنبه 16/6/84
*پاس تهران ـ استقلال تهران، ساعت : 00/17 ، ورزشگاه آزادي
داور: ايرج نظري ، کمکها : اسماعيل صفيري و نادر جعفري
جمعه 18/6/84
* صباباطري تهران ـ ملوان انزلي، ساعت : 00/17 ، ورزشگاه درخشان رباط كريم
داور:محمود رفيعي ، رامين عرفانيان ، عليرضا يزداني
* شموشك نوشهر ـ فجرشهيدسپاسي شيراز، ساعت : 00/17 ، ورزشگاه شهداي نوشهر
داور:سعيد مظفري زاده ، کمکها : عليرضا كهوري و حسين خانبان
*برق شيراز ـ ابومسلم خراسان، ساعت : 00/17 ، ورزشگاه حافظيه شيراز
داور: حسن نوشه ور، کمکها : سهراب ساعيو رسول فروغي
*شهيد قندي يزد ـ سپاهان اصفهان، ساعت : 00/17 ، ورزشگاه شهيد نصيري
داور:سعيد بطحايي ، کمکها : حيدر شكور و ايرج شهري زادگان
*ذوب آهن اصفهان ـ استقلال اهواز، ساعت : 00/17 ، ورزشگاه فولاد شهر اصفهان
داور:محسن تركي ، کمکها : حسن كامراني فرومحسن فريماني
*فولادخوزستان ـ راه آهن اصفهان ، ساعت : 00/17
داور:مسعود مرادي ، کمکها : رضا سخندان ، محمد ابوالفضلي
*پرسپوليس تهران ـ سايپا تهران، ساعت : 00/19 ، ورزشگاه آزادي
داور:هدايت ممبيني ، کمکها : مسعود فلاح و داود رفعتی

Friend
06-09-2005, 23:44
عليرضا منصوريان:
بازي با پاس يک جنگ تمام عيار است
پيروزي پرگل اين دو تيم در هفته اول برابر صباباتري و سايپا، اهميت اين بازي را نسبت به قبل بيشتر کرده است. عليرضا منصوريان که در بازي اول هم فرصت حضور در ميدان را پيدا نکرد از اهميت اين بازي صحبت مي کند.

· فصل قبل در بازي رفت برخوردي با کيانوش رحمتي داشتي که منجر به مصدوميت او شد، امسال ...

باور کنيد خيلي ناراحت شدم چون رحمتي هم بازيکن خوبي است و هم جوان مودبي. اتفاقا در جام صلح و دوستي هم که با پاس بازي کرديم قبل از شروع مسابقه به او گفتم خوشحالم که دوباره برگشتي .

· به هر حال آن بازي تمام شده و فردا دوباره بايد به مصاف يکديگر برويد.

من فکر مي کنم اين بازي زيباترين بازي ليگ خواهد شد، ايکاش بازي روز جمعه بود تا تماشاگران بيشتري به ورزشگاه مي آمدند.

· پاس را چطور مي بيني؟

پاس تيم خيلي خوبي است که بازيکنان مطرحي هم دارد. در واقع بازي برابر اين طور تيم ها لذت ديگري دارد. يک جنگ تمام عيار يک بازي فيزيکي و البته تاکتيکي از سوي هر دو تيم.

· و وضعيت استقلال.

خوشبختانه، شروع خوبي داشتيم و برد پرگل برابر صباباتري از نظر روحي براي ما بسيار خوب بود. بازيکنان استقلال بايد آن بازي را فراموش کنند چرا که بازي با پاس بازي ديگري است البته ما نيمکت خوبي داريم و اين دست مربي را براي بازي گرفتن از بازيکنان باز مي کند.

· يکي از اين نيمکت نشينان عليرضا منصوريان بود؟

هر بازيکني دوست دارد بازي کند، بازيکنان ما بايد بدانند بعد از چهار فصل قهرمان نشدن، هواداران فقط قهرماني مي خواهند، پس مهم نيست که چه کسي بازي کند.

· چقدر به قهرماني اميدوار هستيد؟

ما بايد قهرمان شويم وبراي رسيدن به اين مهم تمام بازي ها را بايد با پيروزي پشت سر بگذاريم و اين بازي به نظر من از تمام بازي ها مهم تر خواهد بود. هرچند در ابتداي ليگ نمي توان به طور صحيح پيش بيني کرد.

· ليگ را با توجه به نتايج هفته اول چطور ارزيابي کردي؟

من فکر مي کنم ليگ امسال با کيفيت تر از سال قبل باشد، تيم ها نسبت به ليگ چهارم قوي تر و کامل تر شده اند، ضمن اين که نبايد به نتايج هفته اول اکتفا کرد و تيم هاي پرسپوليس، فولاد هم بهتر از گذشته کار خواهند کرد. به همين دليل مي گويم ليگ سختي را در پيش داريم و قهرمان شدن در آن کار بزرگي خواهد بود.

· به نظر تو بازي فردا با بازي جام صلح و دوستي چقدر تفاوت خواهد داشت؟

خيلي، پاس در آن بازي ملي پوشان خود را در اختيار نداشت با اين حال بازي قابل قبولي را ارائه داد. من مطمئنم با اضافه شدن ملي پوشان اين تيم, چهره پاس کاملا دگرگون خواهد شد. ما هم بايد مثل بازي با صباباتري به ميدان برويم.

· اما شما در آن بازي دو نيمه متفاوت را ارائه داديد.

طبيعي بود، کار را در نيمه اول تمام کرده بوديم و 45 دقيقه دوم هم بازي متعادلي را نسبت به آن ها انجام داديم.

· صحبتي مانده.

من از هواداران دو تيم دعوت مي کنم به استاديوم بيايند چون مطمئنم بازي زيبايي از سوي دو تيم انجام خواهد شد. اميدوارم اين بازي زيبا پرگل هم باشد چرا که بازيکنان استقلال و پاس توانايي انجام آن را دارن

Friend
06-09-2005, 23:45
منصور پورحيدري:
پاس و استقلال بازي سنگيني را پيش رو دارند
منصور پورحيدري سرمربي تيم شهيد قندي گفت: تيم پاس برنامه ريزي خود را براي حضور پرقدرت در ليگ قهرمانان آسيا انجام داده است. آن ها در مقابل سايپا نتيجه بسيار خوبي گرفتند و با نفراتي که دارد مي تواند در مسابقات ليگ برتر براي قهرماني با ساير تيم ها رقابت کند.

وي در ادامه افزود: از آنچه در مسابقه استقلال ـ صبا ديدم مطمئن شدم اين تيم امسال بسيار بهتر از سال گذشته است آن ها شروع خوبي داشته اند که با يک نتيجه و بازي خوب توام شد.

استقلال در نيمه اول مقابل صبا بسيار خوب بود، اما در نيمه دوم صبا براي جبران گل هاي خورده فشار بيشتري به تيم استقلال وارد کرد

Friend
06-09-2005, 23:46
امير حاج رضايي:
داور بازي هم بايد به زيبايي ديدار پاس و استقلال کمک کند
--------------------------------------------------------------------
امير حاج رضايي کارشناس فوتبال کشورمان گفت: از نزديک با تمرينات دنيزلي و قلعه نوعي آشنايي دارم. اين دو تيم ازقدرت هاي ايران هستند و فردا بازي زيبايي را مشاهده خواهيم کرد.

وي افزود: استقلال و پاس در هفته اول نشان دادند که با برنامه و هدفمند هستند. بازي دو تيم ديدني خواهد بود البته به زيبايي اين بازي داور نيز بايد کمک کند.

Friend
06-09-2005, 23:48
ترکيب خط دفاعي برق متحول مي شود
پس از نمايش ضعيف برخي از مدافعان برق شيراز در برابر ملوان زلاتکو ايوانکوويچ چهره دفاعي اين تيم را دگرگون خواهد ساخت.

برهمين اساس داود حقدوست که قرار بود در پست هافبک دفاعي بازي کند در پست دفاع آخر انجام وظيفه مي کند و همت عابدي نژاد و صمد زارع در دفاع يارکوب انجام وظيفه خواهند کرد.

اين تصميم ايوانکوويچ به دليل ضعف عملکرد برخي از مدافعان اين تيم در ديدار برابر ملوان اتخاذ شد.

Friend
06-09-2005, 23:51
پاداش نيم ميليوني فجر سپاسي منتفي شد
پس از تساوي بحث برانگيز تيم هاي فجر سپاسي و پرسپوليس و از دست دادن دو امتياز خانگي توسط بازيکنان فجر سپاسي مسئولان اين تيم از پرداخت پاداش نيم ميليوني به بازيکنان تيمشان منصرف شدند.

بازيکنان فجر سپاسي در صورت شکست پرسپوليس پاداش 500 هزار توماني را دريافت مي کردند اما با تساوي خانگي پرداخت اين مبلغ به طور کلي منتفي شد.

Friend
06-09-2005, 23:51
سومين شکست فولاد در حضور تماشاگران آبادان
پس از شکست سنگين در ديدار سوپر جام مقابل صباباتري و متعاقب آن باخت در داربي خوزستان روز گذشته سومين شکست اين تيم نيز رقم خورد.

عصر روز گذشته و در ورزشگاه تختي آبادان و درحضور بيش از پنج هزار تماشاگر مشتاق آباداني تيم فولاد در ديداري تدارکاتي با حساب دو بر يک شکست را پذيرا شد.

سياوش سميعي نيا و علي طهماسبي دو گل نفت را در مقابل تک گل سيامک سرلک براي تيم هاي صنعت نفت و فولاد به ثمر رساندند.

اين ديدار به منظور آشنايي بيشتر بازيکنان فولاد نسبت به زمين تختي آبادان برگزار گرديد.

Friend
06-09-2005, 23:53
فينال زودرس در ورزشگاه آزادي؛
پاس و استقلال در ليگ حرفه اي برابر هستند
سابقه نشان مي دهد که پيش بيني کردن تيم پيروز اين مسابقه بسيار سخت است.

اين دو تيم تاکنون هشت مرتبه در مسابقات ليگ برتر مقابل هم به ميدان رفته اند که همه مسائل بيانگر رقابت نزديک آنهاست.

سه پيروزي، دو تساوي و سه شکست در کارنامه هر دو تيم ثبت شده است که در اين بين مهاجمان پاس و استقلال موفق شده اند دوازده مرتبه دروازه حريف خود را باز کنند.

برتري سه بر يک بهترين نتيجه اي است که اين دو تيم در مقابل يکديگر به دست آورده اند.

نتايج بازي ها دو تيم در گذشته به شرح زير است:

اولين دوره ليگ برتر:

پاس 3 – استقلال يک(رفت)

استقلال يک – پاس 2(برگشت)

دومين دوره ليگ برتر:

استقلال 3 – پاس يک(رفت)

پاس يک – استقلال يک(برگشت)

سومين دوره ليگ برتر:

پاس 2 – استقلال 2(رفت)

استقلال صفر – پاس يک(برگشت)

چهارمين دوره ليگ برتر:

استقلال 2 – پاس يک(رفت)

پاس يک – استقلال 2(برگشت)

Friend
06-09-2005, 23:54
مرتضي محصص:
نيکبخت و برهاني خطرناک هستند
نتايج هفته اول ليگ برتر نمي تواند ملاک قضاوت ما در خصوصيت وضعيت فني تيم ها باشد و برهمين اساس مشخص نيست که در ديدار استقلال و پاس چه اتفاقاتي خواهد افتاد.

مرتضي محصص کارشناس رسمي فيفا در گفتگو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ ضمن بيان مطالب فوق اظهار داشت: تمامي تيم هاي ليگ هنوز به هماهنگي کامل نرسيده اند ولي من معتقدم که تماشاگران حاضر در استاديوم آزادي بازي زيبايي را از سوي هر دو تيم شاهد خواهند بود. مشخصه اصلي استقلال و پاس بازي سرعتي آنهاست و اين موضوع زيبايي و هيجان مسابقه را بيشتر خواهد کرد.

وي در ادامه گفت: هافبک هاي دو تيم نقش مهمي را در اين بازي ايفا خواهند کرد ولي من معتقدم اين ديدار جنگ مهاجمان استقلال و پاس خواهد بود. در اين بين نيکبخت و برهاني خطرناک ترين و اصلي ترين مهره هاي دو تيم در ضد حملات خواهند بود و اگر آن ها مثل هفته اول بازي کنند مدافعان دو تيم روز بسيار سختي را پيش رو خواهند داشت.

محصص تاکيد کرد: در کنار سرعت برهاني و نيکبخت نبايد از شم گلزني رضا عنايتي و محسن بياتي نيا گذشت. عنايتي در حال حاضر يکي از بهترين مهاجمان ايران است و بياتي نيا هم از شم گلزني بالايي سود مي برد.

وي در پايان تصريح کرد: مدافعان دو تيم تحت هيچ شرايطي دوست ندارند که تسليم مهاجمان شوند، به همين دليل من پيش بيني مي کنم که اين بازي با تساوي بدون گل و يا يک – يک به اتمام برسد

Friend
07-09-2005, 17:09
گزارش نیمه اول بازی استقلال - پاس
براتون بگم که نیمه ی اول رو در دست پاس دیدم و استقلال کم و بیش روی ضد حملات خطرناک بود اما بعد از کلی حمله از طرف پاس سر انجام روی یک " یک و دو ی برهانی با شیرزاد : شیرزاد با یک شوت پر قذرت پای چپ در وازه را باز کرد تا استقلال اولین گل را دریافت کند بعد استقلال حملات زیادی را انجام داد تا در نهایت این بازی در نیمه ی اول با اخراج طالب نسب و برهانی با حساب یک بر صفر به پایان برسد

Friend
07-09-2005, 17:13
برهانی بازی با پرسپولیس را از دست داد
با اخراج برهانی در بازی امروز جلوی استقلال این بازیکن بازی حساس تیمش جلوی پرسپولیس را از دست داد

Friend
07-09-2005, 17:19
پخش زنده
--------------
یک خبر خوب برای هواداران کریمی روز یکشنبه ی هفته ی جاری بازی بایرن مونیخ و نورنبرگ ساعت 18 از شبکه ی سوم سیما به صورت زنده پخش خواهد شد

Friend
07-09-2005, 23:29
اولین شکست استقلال ساعاتی پیش رقم خورد
تیم استقلال که در اولین بازی خود تیم صباباطری قهرمان سوپر جام ایران را شکست داد ساعاتی پیش با حساب یک بر صفر مغلوب پاس شد تا پاس با روحیه ای دو چندان به مصاف العین امارات برود

Hoom@n
10-09-2005, 16:25
ديشب سايپا برد يا پيروزي ؟

Mohammad
10-09-2005, 19:47
راموس بطور رسمي به رئال مادريد پيوست
باشگاه فوتبال رئال مادريد اسپانيا، سرجيو راموس را بطور رسمي به عنوان بازيكن جديد خط دفاعي خود معرفي كرد. آلفردو دي استفانو ستاره اسبق رئال مادريد كه رياست افتخاري اين باشگاه را بر عهده دارد، در اين مراسم ، پيراهن سفيد اين تيم را با شماره چهار به وي اهدا كرد. دي استفانو گفت : ما سرجيو را بخاطر ذكاوتش پذيرفتيم و روي بازيكني حساب مي كنيم كه مهارتهاي خود را نشان خواهد داد. راموس نيز باابراز خرسندي از حضور در تيم رئال مادريد اظهار داشت : من از كودكي مي خواستم در تيمي مانند رئال مادريد بازي كنم و اكنون مطمئنم به راحتي به آنچه كه مي خواهيم ، دست خواهيم يافت . باشگاه رئال مادريد ديروز همانند روز معرفي روبينيوبازيكن برزيلي جديد اين تيم ، درهاي استاديوم را به روي مردم باز گذاشته بود. انتقال اوون بازيكن انگليسي رئال مادريد به باشگاه نيوكاسل انگليس و دريافت 25 ميليون يورو از اين بابت ، امكان پرداخت 27 ميليون يورو به باشگاه سوي يا را براي خريد راموس پس از مدتها مذاكره و چانه زني بر خريد وي براي رئال مادريد ميسر ساخت . مقامهاي باشگاه رئال مادريد اكنون مي گويند كه با خريداري راموس 19 ساله ، خط دفاعي خود را تقويت كرده اند. با خريد وي ، ميانگين سني بازيكنان رئال مادريد نيز به رقم 26 سال كاهش يافته و اين تيم ، با پيوستن چهره هاي تازه ، جوانتر شده است .

Mohammad
10-09-2005, 19:49
مهدي كيا دومين گل خود در فصل جاري بوندسليگا را به ثمر رساند
-------------------------------------------------------------------------------
"مهدي مهدوي كيا" ملي‌پوش ايراني تيم هامبورگ عصر شنبه دومين گل خود را فصل جاري مسابقات فوتبال قهرماني دسته اول باشگاه‌هاي آلمان/ بوندسليگا/ وارد دروازه تيم ماينز كرد. به گزارش خبرگزاري رويترز از برلين، در اين ديدار كه از هفته چهارم رقابت‌هاي فوق برگزار شد تيم هامبورگ با نتيجه ‪ ۳‬بر يك حريف خود را شكست داد.
مهدوي كيا كه در اين ديدار در تركيب ثابت هامبورگ قرار گرفته‌بود در دقيقه ‪ ۵۶‬براي اين تيم گلزني كرد.
ملي‌پوش صاحب نام كشورمان نخستين گل فصل خود را مقابل تيم هانوفر به ثمر رساند.
" ويگي" در دقيقه ‪ ، ۴۳‬و " فان در ورت" ‪ ۷۱‬دو گل ديگر تيم هامبورگ را به ثمر رساندند و "رومان" ‪ ۶۹‬براي ماينز در اين ديدار گلزني كرد.
در ديگر ديدار مهم اين هفته، تيم صدرنشين بايرن مونيخ با نتيجه ‪ ۲‬بر يك از سد نورمبرگ گذشت.
گلهاي اين ديدار را " گوئررو" در دقيقه ‪ ۲۱‬و " بالاك" ‪ ۶۰‬براي تيم بايرن مونيخ و " پينولا" ‪ ۱۹‬براي نورمبرگ به ثمر رساندند.
"علي كريمي" بهترين بازيكن سال ‪ ۲۰۰۴‬آسيا در نيمه نخست در تركيب تيم بايرن مونيخ حضور داشت كه در نيمه دوم جاي خود را به "زي روبرتو" برزيلي داد.
تيم هانوفر نيز كه "وحيد هاشميان" ديگر بازيكن ايراني را در اختيار دارد با نتيجه ‪ ۲‬بر صفر تيم اينتراخت فرانكفورت را مغلوب كرد.
" استانر" در دقيقه ‪ ۳۲‬و " يانكوف" ‪ ۶۳‬براي تيم هانوفر در اين ديدار گلزني كردند.
"هاشميان" در اين بازي ‪ ۹۰‬دقيقه براي هانوفر بازي كرد.
در ساير ديدارها نتايج زير بدست آمد:
باير لوكوزن ‪ ۱‬شالكه ‪۱‬
بروسيا مونشن گلادباخ ‪ ۲‬دويسبورگ ‪۱‬
كايزرسلاترن ‪ ۱‬وردربرمن ‪۵‬
اشتوتگارت ‪ ۱‬آرمينيا بيله‌فلد ‪۱‬

جدول رده بندي
..............
‪- ۱‬بايرن مونيخ ‪ ۱۲‬امتياز
‪- ۲‬وردربرمن ‪ ۱۰‬امتياز
‪- ۳‬هامبورگ ‪ ۱۰‬امتياز
‪- ۴‬شالكه ‪ ۸‬امتياز
‪- ۵‬هانوفر ‪ ۶‬امتياز
‪- ۶‬كلن ‪ ۶‬امتياز

Friend
10-09-2005, 20:55
علی کریمی 45 دقیقه بازی کرد
علی کریمی در بازی که بایرن مونیخ با حساب 2-1 در آن پیروز شد 45 دقیقه بازی کرد

Friend
10-09-2005, 21:27
مساوی شدن دوست من

Mohammad
11-09-2005, 06:42
تماشاگرنماها 50 دستگاه اتوبوس شركت واحد را تا 90 درصد تخريب كردند
-----------------------------------------------------------------------------------
پس از برگزاري مسابقه فوتبال بين تيمهاي پرسپوليس و سايپا كه با نتيجه بدون گل خاتمه يافت بارديگر تعدادي از تماشاگرنماها با هجوم به سمت اتوبوسهاي شركت واحد سقف بدنه و شيشه هاي حدود 50 دستگاه از اتوبوس هاي شركت واحد را تا 90 درصد تخريب كردند. به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران حسين تيموري معاون بهره برداري شركت اتوبوسراني تهران و حومه با اعلام اين خبر افزود: درحال حاضر50 دستگاه اتوبوس تخريب شده و از چرخه سرويس رساني خارج شده و تا انجام كامل تعميرات و امكان استفاده مجدد از آنها در تعميرگاه اتوبوسراني متوقف شده و براي تعمير اين اتوبوس ها 5 ميليون تومان هزينه به اتوبوسراني تحميل شده است . وي با بيان اينكه متاءسفانه از رانندگان اين اتوبوسها نيز كاري ساخته نيست و در صورت ممانعت حتي ممكن است خود آنها نيز از سوي تماشاگر نماهاي فوتبال مورد ضرب و جرح قرار بگيرند تاكيد كرد: متاءسفانه برخي تماشاگرنماهاي اين مسابقه نيز همچون مسابقات پيشين فوتبال از آنجايي كه نتيجه تساوي بدون گل برايشان قابل قبول نبود بار ديگر تمام ناراحتي خود را بر سر اين اتوبوسها خالي كردند و با تخريب بدنه سقف و حتي شكستن و خرد كردن كامل شيشه هاي اتوبوس ها 50 دستگاه از آنها را دچار خسارات جدي كردند. تيموري افزود: در هر مسابقه فوتبالي كه بين تيم هاي مطرح كشور برگزار مي شود به دليل حجم انبوه مسافراني كه براي تماشاي اين مسابقات به ورزشگاه آزادي مراجعه مي كنند شركت واحد براي راحتي شهروندان با قراردادن اتوبوس خدمات ويژه به آنها ارائه مي كند اما متاءسفانه تعدادي از تماشاگرنماها پس از پايان مسابقه تمام ناراحتي خود از بازي را بر سر اتوبوس ها خالي مي كنند. وي گفت : شركت اتوبوسراني به دليل سابقه اي كه از خسارت ديدگي اتوبوس ها در بازيهاي دوره هاي پيش دارد بارها از استانداري درخواست كرده كه در هنگام برگزاري اين مسابقات اتوبوس در اختيار تماشاگران قرار ندهد اما متاءسفانه هميشه ملزم به اين كار شده و همواره نيز بايد تاوان اين وضعيت را با خسارتهاي سنگين بپردازد.

Mohammad
11-09-2005, 06:43
محرومان هفته سوم ليگ برتر
رقابت هاي هفته دوم ليگ برتر با انجام شش مسابقه و بدون احتساب بازي دو تيم فولاد و راه آهن به پايان رسيد. تيم هاي پاس سپاهان و ذوب آهن با شكست حريفان خود شش امتيازي و همچنان در كورس مدعيان باقي مانده اند. اما در روز دوم اين مسابقات تعداد كارت هاي زرد و قرمز زيادي از سوي داوران استفاده شد. در اين هفت مسابقه هشت بازيكن با كارت قرمز داور مواجه شدند و 23 بازيكن هم كارت زرد دريافت كردند. داريوش يزداني از سايپا شيث رضايي از پرسپوليس آرش برهاني از پاس اصغر طالب نسب از استقلال آندو تيموريان و حسين بادامكي از ابومسلم فريدون فضلي از استقلال اهواز و محمد نوازي از صباباتري محرومان هفته سوم هستند. ضمن اين كه در هفته دوم ليگ برتر تنها ده گل بدست آمد كه نصف اين تعداد مربوط به بازي صباباتري و ملوان است كه با پيروزي 2-3 تيم تهراني به پايان رسيد.

Friend
11-09-2005, 09:07
نتایج سری آ ایتالیا
میلان 3-1 سیه نا
پالرمو 3-2 اینتر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Friend
11-09-2005, 09:21
نتایج لیگ برتر انگلستان
میدلزبرو 2-1 آرسنال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منچستر سیتی 1-1 منچستر یونایتد
لیورپول 0-0 تاتنهام

Hoom@n
11-09-2005, 15:52
سايپا تو جدول رده بندي تيم چندمه؟

Friend
12-09-2005, 01:49
صدر نشینی یوونتوس
---------------------------
یوونتوس بعد از ظهر دیروز با یک پیروزی 4 بر صفر توانست خود را به صدر جدول برساند ترزگه (2 بار ) و کاموارنزی و ویرا برای یوونتوس در این بازی گل زدند

Friend
13-09-2005, 16:36
تیم 14 جدول است

Friend
13-09-2005, 16:38
پاس فردا در مقابل العین به میدان می رود
این بازی در چهاچوب لیگ قهرمانان آسیا برگزار می شود
لازم به ذکر است که این بازی از شبکه ی سوم سیما به صورت زنده پخش خواهد شد

Friend
13-09-2005, 17:11
پخش زنده
-----------------
لیون --- رئال مادرید
ساعت 23:15 دقیقه
شبکه ی سوم سیما

Friend
17-09-2005, 08:59
نتایج تعجب آور
----------------------
لیون 3-0 رئال مادرید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آرسنال 2-1 تون در دقیقه ی 91 برکمپ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Friend
17-09-2005, 09:01
پخش زنده
---------------
بایرن مونیخ ---- هانوفر ساعت 18
وحید در ترکیب و علی رو نیمکت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینترمیلان ---- لچه ساعت 23
لازم به ذکر است این بازی ها امروز از شبکه ی سوم سیما پخش خواهد شد

Friend
17-09-2005, 09:02
پاس 1-1 العین
با این تساوی پاس به احتمال 80% صعود خواهد کرد

Friend
17-09-2005, 13:35
ملوان 2 - 3 استقلال
زارع اکبرپور
نمی دونم اکبرپور
مدافع حریف

Friend
17-09-2005, 13:36
ذوب آهن 2-0 راه آهن
سپاهان 2-0 فولاد

Friend
17-09-2005, 13:39
با سلام
بعد از کش و قوس های فراوان دیوان عدالت اداری تیم صنعت نفت را لیگ برتری اعلام کرد
طبق گفته ی یک منبع آگاه تیم صنعت نفت با حساب 3-0 پیروز اعلام شد و به لیگ برتر راه یافت

Friend
17-09-2005, 13:56
ترکیب بایرن مونیخ : اولیور کان - ویلی سانیول - لوسیو - والرین اسماعیل - بوکسنته لیزارازو - زی روبرتو - اوون هارگریوز - سباستین دایسلر - باستین شوان اشتایگر - روی ماکای - خوزه پائولو گوئررو

نیمکت بایرن : مایکل رنزینگ - مارتین دمیکلیس - مهمت شول - :wub: علی کریمی :wub: - ینس یرمیس - کلودیو پیزارو - روکه سانتا کروز

سر مربی : فلیکس ماگات

ترکیب هانوفر : روبرت انکه - استیو چروندولو - میچاییل تارنات - چاودر یانکوو - پر مرتساکر - داریوش زارو - کریستوف دابروسکی - آلتین لالا - توماس برداریچ - :wub: وحید هاشمیان :wub: - جیری اشتاینر

نیمکت هانوفر : فرانک جاریک - وینیسیوس برگانتین - سورن هالفار - یوهانس دیت والد - هندریک هاند

سر مربی : اوالد لیه نن

لازم به ذکر است این ترکیب احتمالی است و ممکن است تغییر کند

Friend
17-09-2005, 14:03
ترکیب هامبورگ : استفان واچتر - تیموته آتوبا - باستین رید هارت - دانیل فن بویتن - رنه کنینگ بل - سرگی باربارز - دیوید یارولیم - گای دمل - رافائل فان در وارت - بنجامین لاوث - :wub: مهدی مهدوی کیا :wub:

VektOr
18-09-2005, 04:20
!!!!!!!!!!!!!!

Friend
18-09-2005, 17:31
وکتور جان تعجب نداره ایرانه دیگه

Friend
18-09-2005, 17:33
سلام دوستان من
همانطور که می دانید و من در پست قبلیم اعلام کرده بودم که علی کریمی در ترکیب حاضر نخواهد بود
اما دیروز او در ترکیب بود و تا دقیقه ی 70 در بازی حضور داشت

Friend
18-09-2005, 17:36
سلام دوستان من
دیروز بایرن با تک گل دقیقه ی 9 دمیکلیس تیم هانوفر را شکست داد
در این بازی وحید تا دقیقه ی 65 و علی تا دقیقه ی 70 در زمین حضور داشتند

Friend
19-09-2005, 00:43
سمپدوریا 2-1 میلان :blink:
اسپانیول 1-0 رئال مادرید :blink:
اتلتیکو مادرید 2-1 بارسلونا :blink:

Hossein_Bahal
19-09-2005, 00:47
با باخت میلان و بارسلونا خیلی حال کردم ولی از باخت رئال ناراحت شدم چون رئال عشقمه .

Friend
19-09-2005, 00:52
سلام دوستان من
یووه با پیروزی 2-1 جلوی آسکولی توانست با 9 امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول حفظ کرد

Friend
19-09-2005, 00:57
این بازی همه چی داشت جز گل البته نه همه چی
چون این بازی نه اون چیزی بود که هواداران فکر می کردند و نه اون چیزی بود که من فکر می کردم
اصلا حال من رو گرفتند

Friend
20-09-2005, 17:36
جواد کاظمیان بخاطر تعویض در بازی با تیم دسته اولی شهاب زنجان بشدت عکس العمل نشان داد برای همین پروین او را از تیم اخراج کرد

Friend
20-09-2005, 17:57
در این بازی به احتمال زیاد بایرن از علی کریمی سود خواهد برد بازی ساعت 22:30 دقیقه از شبکه ی سوم سیما به صورت زنده پخش خواهد شد

Friend
21-09-2005, 14:26
پاس امروز در ورزشگاه دستگردی به مصاف تیم العین امارات میرود بازی رفت دو تیم با تساوی 1-1 به پایان رسیده است
لازم به ذکر است این بازی ساعت 18 به صورت زنده از شبکه ی سوم سیما پخش خواهد شد

Friend
21-09-2005, 14:31
امروز یوونتوس به مصاف اودنیزه میرود در این باز قرار است دل پیرو که در بازی مقابل آسکولی فوق العاده بازی کرد در ترکیب ثابت بازی کند و زلاتان روی نیمکت بنشیند اگر مایل به پیش بینی مسابقه هستید اینجا کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Harry Potter
21-09-2005, 20:08
ضد حال ! در 2 دقیقه پاس دو گل خورد و حذف شد.
نتیجه بازی 3-3

mehdi3267
21-09-2005, 20:47
حسین جان درسته ÷اس خیلی خوب بازی را شروع کرد ولی در 20 دقیقه اخر غرور وجود همه رو گرفت و در عرض و دقیقه 2 گل خوردیم بهتر این بازی درس عبرتی بشه برای تیم ایران حداقل که مشابه ÷اس نشه

Friend
21-09-2005, 22:46
تا الان
میلان 2-0 لاتزیو
یووه 0-0 اودنیزه
رم 3-1 پارما

Friend
21-09-2005, 22:53
یوونتوس 1-0 اودنیزه
میلان 2-0 لاتزیو
رم 3-1 پارما
تا پایان نیمه اول

Friend
21-09-2005, 23:01
سلام دوستان
این مقاله رو خودم نوشتم
پاس با این حذف از دور لیگ قهرمانان
ایران را باز هم به یک قدم عقب تر برد
تا شانسی که برای معرفی ایران و باشگاهش در جهان باشد به خاطر 20 دقیقه بازی احساسی و مغرورانه از دست برود
واقعا باید چه گفت ؟؟؟؟؟

R£ɀД
21-09-2005, 23:12
واقعا كه خيلي ضد حاله و مسخره هست.
به اين خوبي بازي كرديم ولي آخرش چي شد؟؟
مشكل ايراني ها همينه تا جلو مي افتن به خودشون مغرور ميشن و يا دست به دفاع ميزنن و همه زحمتاشون رو خراب مي كنن.

Ferrari
21-09-2005, 23:23
با اجازه فرند جان بارسلونا با تک گل ژولی در نيمه اول ولنسيا را شکست داده

Ferrari
21-09-2005, 23:50
همين الان والدز يه سوتی وحشتناک داد تا بارسا 1-2 عقب بيفته
مثل سوتی رحمتی جلوی ملوان با اين تفاوت که توپ گل شد

Ferrari
22-09-2005, 00:42
اشتباه والدز رو کانيزارس باتجربه با يکی بدتر جبران کرد:blink: تا دکو گل بزنه و بارسا با 1 امتياز
زمين رو ترک کنه
ميلان 2 - 0 لاتزيو
يوونتوس 1- 0 اودينزه
رم 4 -1 پارما
سوسيداد 3-2 اتلتيکو مادريد

Friend
22-09-2005, 01:29
فراری جان دستت درد نکنه من اخبارت رو کامل میکنم
یووه 1-0 اودنیزه
ویه را 37

Ferrari
22-09-2005, 02:01
فرند جان گلهای ميلان رو هم شوچنکو و کاکا زدن که دقايقشو يادم نمياد ولی هر دوش تو بيست دقيقه
اول بازی به ثمر رسيد

Ali_k
22-09-2005, 06:57
ببخشید دوستان:

ولی خاک بر سّّّّـــــــــــر پاس

Ferrari
22-09-2005, 11:31
بازى حرفه اى ، باخت آماتور

پاس به رفتار غير حرفه اى بازيكنانش مخصوصاً مدافعان خود باخت. تيمى كه در سراسر مسابقه به آسانى توپ را مى چرخاند و همه شيوه هاى تهاجمى را به كار مى گرفت، ناباورانه برترى محسوسش را از دست داد تا از ليگ قهرمانان آسيا حذف شود. البته در اين بازى «آماتورى» پاسى ها در دقايق پايانى، مى توان نشانى از تفكرات و انديشه هاى مصطفى دنيزلى هم مشاهده كرد. سرمربى پاس پيش از مسابقه با اطمينان خاطر از پيروزى بر العين و صعود به مرحله بعد صحبت كرده بود، آرامشى كه هرچند موجب بازى روان اين تيم در اغلب دقايق مسابقه شده بود، اما باعث بى انگيزگى سپيد پوشان در پايان بازى هم شد. به اين ترتيب مجموعه اى كه به زيبايى چيده شده بود و فوتبالى تماشايى را ارائه مى داد از كسب جام قهرمانى بازماند تا بزرگ ترين شانس فوتبال ايران براى به دست آوردن افتخار باشگاهى از كف برود.
تيم ميزبان ديدار را ۲-۱-۴-۳ آغاز كرد و به لطف رهبرى جواد نكونام و دوندگى حسين پاشايى عرب ها را تحت تاثير قرار داد. مهمان كه باور نمى كرد حريفش از شروع ديدار به فكر حمله كردن و به دست آوردن گل باشد، ناخودآگاه عقب رفت و در جلوى محوطه جريمه متراكم شد. ميلان ماچالا پيش از بازى گفته بود براى ثبت گلى زود هنگام بازى را شروع مى كند و در همان ابتدا برترى اش را ديكته خواهد كرد، اما مصطفى دنيزلى نه تنها برخلاف پيش بينى مربى چك استراتژى تيمش را تعيين كرده بود بلكه به خوبى دست او را هم خوب خواند. دنيزلى برخلاف مسابقه رفت از پژمان جمشيدى در سمت راست زمين استفاده كرد. كسى كه هرچند در اين مسابقه سانتر هاى حساب شده اى ارسال نكرد اما با توجه به اينكه زياد به كنار ه هاى زمين مى رفت و پا به توپ مى شد در باز كردن لايه هاى به هم فشرده العين و كشيده شدن خط دفاعى اين تيم به گوشه هاى زمين بى تاثير نبود. با اين وجود پاسى ها از استفاده از كليه روش هاى تهاجمى مختلف غفلت نمى كردند. هرگاه لازم مى ديدند توپ ها را مستقيم به سمت دروازه روبه رو مى فرستادند و هر زمان اراده مى كردند با پاس كارى هاى دقيق و كوتاه و يا گذر از لابه لاى مدافعان به هم چسبيده خطوط دفاعى مهمان را مى شكستند. در اين ميان موج دوم و موج سومى هم در كار بود. پاشايى، نكونام، ترائوره و منيعى به محض بازگشت توپ ها از محوطه هجده قدم العين براى زدن ضربات بعدى و يا ايجاد فشار براى تصاحب دوباره توپ حمله ور مى شدند و از اين سو تيم اماراتى جداً دست و پا بسته و مستاصل به نظر مى رسيد.
تحرك و جابه جايى بازيكنان پاس هم در حدى بود كه از كمتر تيمى در ايران سراغ داشتيم. بازيكن ها مرتب در حال تغيير موقعيت خود و تصاحب توپ بودند و اين نكته بيشتر و بيشتر عرب ها را به عقب مى راند. در اين ميان شوت هاى از راه دور حربه موثرى بود كه پاسى ها فراموش نمى كردند. شوت هاى محكم و گاهى اوقات فنى نكونام، پاشايى و حتى جمشيدى حكايت از همين امر داشت كه به دليل بى دقتى سودى به پاس نمى رساند. در عين حال بازيكنان العين نيز از شوت زدن ابايى نداشتند و هرازگاهى شوتى از فواصل دور به سمت دروازه نكيسا مى فرستادند.
پاس اما به لطف پختگى نكونام بوى گل مى داد. پاس او به پاشايى و سپس پاس خوب پاشايى به برهانى در نهايت موجب گل اول ميزبان شد. در اين صحنه آرش برهانى هوشيارى خود را به رخ مدافع كند حريف كشيد و توپ را در ميانه راه قطع كرد و با كنترلى خوب آن را جلوى پا انداخت و با ضربه محكمى با پاى چپ دروازه مهمان را در دقيقه ۳۴ گشود. با اين گل پاس با خيالى آسوده نيمه اول را به اتمام رساند.
در شروع نيمه دوم، دو دقيقه بعد از سوت آغاز شمس المائدين، آرش برهانى مانند روزهاى اوجش يكى يكى از مدافعان روبه رويش گذشت و با ظرافت آن را از سد دروازه بان هم گذراند تا صعود پاس قطعى به نظر برسد، اما اين طور نبود. اشتباه عجيب محمد نصرتى كه ظاهراً اشتباهاتش تمامى ندارد، باعث شد مهاجم العين درون محوطه جريمه پاس به زمين بخورد و داور حكم به پنالتى دهد. پنالتى را سوبيت خاطر زد و نكيسا بدشانسى آورد كه توپ از زيردستانش رد شد و به تور رسيد. با اين گل ترس به دل پاسى ها افتاد.
وقتى نتيجه ۱-۲ شد، بازيكنان پاس به خود آمدند تا مبادا گل تساوى را متحمل شوند. گل دقيقه ۷۱ عيسى ترائوره از روى كرنر ميثم منيعى حاصل همين انگيزه بود كه خيلى دوام نداشت. پاس در خواب پيروزى فرو رفت و چنين شد كه العين به لطف تكنيك و خونسردى بازيكنان حرفه اى و مربى زيركش، دو گل ناباورانه را به دروازه پاس دوخت. دقايق ۸۱ و ۸۳ آب سردى بر پيكره پاس بود كه باور نمى كرد بازى برده را به اين آسانى از دست داده است. دنيزلى پيش از بازى گفته بود روز چهارشنبه چهار تيم حذف مى شوند كه مسلماً تيم من جزء آن چهار تيم نخواهد بود. اما دنيزلى متوجه شد هنوز فوتبال را نشناخته...
• نتايج روز چهارشنبه ليگ قهرمانان آسيا
•پاس ايران ۳ _ العين امارات ۳
گل ها: آرش برهانى ،۳۴ ۴۷ و عيسى ترائوره ۷۱ براى پاس _ سوبيت خاطر ،۶۱ پنالتى و هلال سعيد ،۸۱ ۸۳
•السد قطر ۱- بوسان كره جنوبى ۲
گل ها: اديسلون ۹۰ براى السد _ كيم كوانگ سيك ۲۱ و جائه وونگ ۷۹ براى بوسان
•شن زن چين ۳ _ الاهلى عربستان ۱
گل ها: مارك زاجاك ۶ و لى يى ۱۵ و ۹۰ براى شن زن _ سليمانى ۲۰ براى الاهلى.
sharghnewspaper.com

Ferrari
22-09-2005, 11:32
هفته چهارم ليگ برتر

داربى اصفهان، هيجان تهران

صدرا مهرابى

در غياب پاس تكليف هفته چهارم تقريباً مشخص است. نكته اى كه برخلاف سه هفته سپرى شده باعث آرامش نسبى در ليگ مى شود. بازگشت پرسپوليس به همراه فولاد، تداوم صدر نشينى اصفهانى ها و مشخص شدن عيار استقلال ديگر حواشى جذاب هفته اى هستند كه به نظر مى رسد خالى از شگفتى نخواهد بود.
• ذوب آهن- سپاهان
سپاهان بدون حتى يك گل خورده در حالى به همراه ذوب آهن، تيم هاى ۹ امتيازى جدول هستند كه امروز بالاخره يكى از دو تيم بايد امتياز از دست دهد. رسول كربكندى در طول هفته در گفت وگو با خبرنگاران گفته بود. «سپاهان امسال، حتى از تيم فصل گذشته نيز ضعيف تر است، اما نقطه قوت آنها به رغم يك مجموعه كم ستاره، جايى است كه آرمناك پطروسيان بهترين توپ گير ليگ و گلر فصل گذشته ذوب آهن ايستاده.» البته مهدى رجب زاده تاكيد كرده «گل زدن به آرمناك اصلاً هم سخت نيست!»
• استقلال- ابومسلم
بهترين بازى هفته با جميع جهات. استقلال آماده تر از هميشه در انتظار تيمى است كه شايد از فردا به جمع مدعيان بازگردد. اگر اين اتفاق هم نيفتاد، طرفداران استقلال در راه بازگشت از استاديوم آزادى كاملاً روبه راه خواهند بود.
آمار: استقلال با پنج برد و سه مساوى در چهار دوره ليگ برتر ركورد جالب توجهى به جا گذاشته. البته گلزنى در دقايق پايانى، مثل برد سه بر دو فصل گذشته در مشهد، در اين راه بى تاثير نبوده. اكبر ميثاقيان: ابومسلم هميشه در برابر استقلال درخشان ظاهر شده و هيچ گاه به اين تيم باج نداده است. تيم ما روز جمعه در اوج هماهنگى به مصاف استقلال مى رود و مسلماً با ارائه يك بازى روان و زيبا ميزبان را متوقف خواهيم كرد. مجتبى جبارى: بازى كردن مقابل ابومسلم سخت است. من سه سال در اين تيم حضور داشتم و با ابومسلم زندگى كردم. آنها مجموعه خوبى دارند، اما ما براى رسيدن به قهرمانى نبايد به هيچ تيمى باج بدهيم.
• صبا باترى- استقلال اهواز
۱- محمد حسين ضيايى قبل از اين ثابت كرده براى نشستن روى نيمكت خالى تيم هاى بدون مربى كاملاً آماده است! ضيايى امروز هم چنين وظيفه اى دارد.
۲- محمد نوازى قول داده براى ناصر حجازى گل مى برد. اما دور و برى هاى يدالله اكبرى مى گويند، دل او از دست اهوازى ها پر است!
• شموشك- پرسپوليس
مژده: بازگشت جواد كاظميان به پرسپوليس. شماره ۹ قرمز ها بعد از جلسه ديروز با پروين قرار است امروز به نوشهر سفر كند. با اين اوصاف احتمال بازى كردن جواد كم نيست.
مصاحبه: ناصر ابراهيمى به رغم مشكلات اخير هنوز به قهرمانى اميدوار است. درست مثل لوكزامبورگو در رئال! «من هنوز پاى حرفم هستم و مى گويم كه پرسپوليس قهرمان مى شود. شما فكر مى كنيد من حرفم را پس مى گيرم؟ وضعيت رئال مادريد را ببينيد. اين تيم انبوهى از ستارگان را به خدمت دارد با اين حال جايگاهش در فوتبال اسپانيا مطلوب نيست. با اين حال اگر از لوكزامبورگو بپرسيد مى گويد تيمش قهرمان مى شود. حالا پرسپوليس كه بازيكنان ستاره را هم دور خودش جمع نكرده. با اين حال ما مى گوئيم قهرمان مى شويم.»
• فولاد- فجر سپاسى
شايعه: شايعات حول و حوش فولاد آنقدر زياد بوده كه از دست دادن چهارمين سه امتياز بالاخره كار خودش را بكند. ميان ماچالا، ميروسلاو بلاژويچ و يا حتى مجيد جلالى فقط اسم هايى هستند كه قرار است قبل از استعفاى مديران باشگاه، شوك لازمه را به مجموعه تيم وارد كند. اگر مربى خارج از گود با رزومه كارى نسبتاً درجه يك سراغ داريد، از اهوازى ها دريغ نكنيد.
• شهيد قندى- سايپا
تماشاگر: شهيد قندى فردا براى دومين بار در استاديوم خانگى مسابقه دارد. تماشاچى هاى يزدى مهم ترين نكته اين بازى هستند كه به واسطه شش امتياز كسب شده، احتمالاً با انگيزه تر از هميشه خواهند بود. بايد منتظر ماند و ديد كه در چنين اتمسفرى مى توان به گرفتن امتياز از شهيد قندى اميدوار بود يا نه؟
• برق- راه آهن
۱- راه آهن فعلاً بدون سروصدا كار خودش را مى كند، چهارمين بازى در ليگ برتر در حالى كه هنوز به طور صد درصد مشخص نيست اين بازى ها آخر فصل به حساب راه آهن نوشته شود.
۲- زلاتكو ايوانكوويچ در انتقاد از ناصر حجازى با خنده گفت: «او بازى ما را نديده، يك بازى ديگر را تماشا كرده است.» از قرار معلوم خانواده ايوانكوويچ كلاً با ناصر خان مشكل دارند.