PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دنیای فوتبال

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Friend
16-08-2005, 20:18
زندن: ترک بورو تقصير من نبود
----------------------------------------
زندن كه روز دوشنبه 29 ساله شد پس از رد پيشنهاد براي تمديد دو ساله و بازگشت به ريورسايد در كنار ليورپول از سوي همگان مورد تمسخر و سرزنش قرار گرفت.
زندن در اين خصوص مي گويد: "واقع گرا باشيد. بالاخره مردم همه چيز را فراموش مي كنند. دو سال فوق العاده در كنار باشگاهم داشتم و حتي سال گذشته از سوي هواداران به عنوان بازيكنان برتر شناخته شدم. كيت لمب (مدير اجرايي ميدلزبرو) قصد داشت با متهم كردن من، تمام تقصيرها را بر گردن من بيندازد. او بود كه سال گذشته براي من تصميم مگيري كرد و به صورت غير مستقيم اجازه ماندن را از من گرفت و درست زماني كه همه چيز تمام شده بود و راهي براي بازگشت نبود، ليورپول داخل شد.
وارد جزئيات نمي شوم، اما همه مي دانند كه فصلي فوق العاده را در كنار باشگاه سپري كردم، اما هيچ چيز در ميان نبود تا من را وادار به ماندن كند. كيت لمب شرايط را براي من دشوار كرد. ليورپول پيشنهاد داد و مانده بود توافق طرفين، از ميان حضور در تيم قهرمانان اروپا و حضور در جام يوفا يكي از برگزيدم.

Friend
16-08-2005, 20:18
بولارد: به همدردي شما احتياجي ندارد
--------------------------------------------------
بولارد 26 ساله در اين خصوص گفت: "جو و فرانك در اواخر بازي مرتب به من هشدار مي دادند كه سرم را بالا نگاه داشته و بازي را ادامه دهم، اما من از شكست متنفرم و از اينكه برابر چلسي باختيم بسيار ناراحت هستم. هر شكستي در آغاز كشنده است و پس از مدتي همه آتش ها فرو مي نشيند، اما من در حال حاضر بسيار ناراحت و عصباني ام. 92 دقيقه برابر آنها حاضر شديم و جنگيديم، اما به اندازه كافي خوب عمل نكرديم. بايد 92 دقيقه مقاومت را تبديل به 93 دقيقه مي كرديم.

Friend
16-08-2005, 20:19
جان تري:
كول هماني شد كه مي خواست
---------------------------------------
جان تري در خصوص هم تيمي اش مي گويد: "من هم مثل بقيه از حقه هاي جو طي بازي لذت مي برم! هميشه آرزو داشتم كه نتيجه هاي طلايي براي تيم نگاشته شود. عادلانه نيست، زيرا زماني كه او در وستهام بازي مي كرد كسي نمي توانست باور كند كه او از دل و جان براي تيم مايه مي گذارد. تا اوايل ماه اكتبر مورينيو باز هم او را به جلسات و تمرينات تيم راه نمي داد. سرمربي گفت كه جو بايد جنبه دفاعي بازي اش را نيز بهبود بخشد. تا زماني كه او حرف سرمربي را پياده كرد، مورينيو به چشم يك بازيكن به او نگاه مي كرد و به او اعتماد كامل نداشت."

تري ادامه داد: "وي درخشش مجدد خود را در زمان بازي برابر ليورپول و تعويضش با ديديه دروگبا و گلزني براي چلسي اثبات كرد. با نواخته شدن سوت پايان بازي، هواداران او را مرد ميدان ناميدند، اما مورينيو برخلاف همگان گفت كه جو كار شاقي انجام نداده و درست پس از گلزني، تمركز او روي بازي تحليل يافت. اين مساله، جو را نااميد كرد و از آن پس سخت تر تمرين كرد. از كريسمس به بعد کول بازيكن متفاوتي شده بود و تكل هاي او درست مثل خلاقيت و تعقيب هايش معروف شده بودند. مشاهده تغيير و تحول در او فوق العاده لذت بخش بود. تا اواخر فصل نه تنها جزو بازيكنان خطرناك ما محسوب مي شد، بلكه در ميان آناني بود كه مربي به آنها اعتماد كافي را داشت. موفقيت جو کول فوق العاده بود و من به خاطر تلاشش در زمينه موفقيت به او افتخار مي كنم."
جان در پايان خاطرنشان ساخت: "شاهد بوده ام كه يك سري بازيكنان نا اميد و دلسرد مي شوند. پس از مدتي تلاش با مشاهده انتقادات ديگران خود را مي بازند. اما كول توانست آنچه كه مي خواست، باشد

Friend
16-08-2005, 20:19
2 ماه خانه نشيني براي بوفون
------------------------------------
جان لوئيجي بوفون سنگربان ملي پوش يوونتوس به علت صدمه ديدگي شديد بايد حداقل 2 ماه خارج از ميادين باشد.
بوفون در ديدار يكشنبه شب مقابل ميلان در جام برلوسكني در برخوردي با ريکاردو كاكا بر روي زمين افتاد و به خاطر درد شديد از ناحيه شانه راست به بيمارستان جتانوپيني در ميلان منتقل شد و در همان معاينات اوليه مشخص گرديد وي با مشكل بزرگي مواجه شده است.
دوشنبه يوونتوسي ها بوفون را به بيمارستان سن لوئيجي انتقال دادند و معاينات جديد تيم پزشكي مشخص كرد که اين بازيكن حداقل 2 ماه قادر به دست كردن دستكش دروازه باني نيست و بايد استراحت كند و در صورت سرپيچي از تجويز دكتر احتمال دارد وي مدت بيشتري را در خانه يا كلينيك بستري شود.
شايان ذکر است که جانشين بوفون فقط كيمنتي پا به سن گذاشته است

Friend
16-08-2005, 20:20
اسپانيول مذاكره با اوون را تكذيب كرد
----------------------------------------------
اين باشگاه كاتالونيايي طي چند روز گذشته مذاكراتي با دفتر مكاتبات رئال مادريد داشته و اين غيرقابل انكار است. اما در هر حال اين تيم هرگونه مذاكره با اوون و وكيلش را قوياً تكذيب نموده است.
دانيل سانچس ليبره رئيس باشگاه اسپانيول گفت: "كمي به تركيب تيم من نگاه كنيد. آيا در آن جايي براي اوون مي بينيد؟ ما هرگز به دنبال او نبوده و نخواهيم بود و اصولاً بازيكنان مادريدي شانس چنداني براي درخشش و كسب محبوبيت در تيم هاي كاتالاني را ندارد

Friend
16-08-2005, 20:21
نگراني هاي كاپلو براي سوپر جام
-----------------------------------------
افزايش تعداد مصدومان يوونتوس فابيو كاپلو را دچار نوعي نگراني كرده است. به طوري كه از هم اكنون به دنبال راه اصلي براي غلبه بر اين بدشانسي است.
پس از جان لوئيجي بوفون، كاپلو مصدومان ديگري هم در تيم خود مي بيند. پاول ندود، زلاتان ابراهيموويچ و مائورو ژرمن كامورانزي تازه ترين مصدومان يووه محسوب مي شوند كه حضورشان براي ديدار فينال سوپر جام ايتاليا در شك و ترديد است.
ندود امروز تحت معاينه قرار خواهد گرفت تا وضعيت صدمه ديدگي مچ پايش مشخص شود، اين هافبك اهل چك فعلاً استراحت مي كند و حضورش براي بازي با اينتر قطعي نيست. ابراهيموويچ هم به خاطر كوفتگي و ورم پا در حال حاضر تمرين نمي كند و كامورانزي هم در بازي با ناپولي مصدوم شده و تلاش پزشكان براي رساندن او به ديدار شنبه شب آينده فعلاً بي نتيجه بوده است

Friend
16-08-2005, 20:21
هوليه:
اسين شباهت بسياري به جرارد دارد
---------------------------------------------
ژرار هوليه سرمربي تيم ليورپول اعتقاد دارد كه ميكائيل اسين بازيكن جديد چلسي شباهت زيادي به استيون جرارد كاپيتان تيم ليورپول از نظر سبك بازي دارد.
وي گفت: "اسين يك بازيكن فعال است و از نظر سبك بازي شباهت بسياري به مرداني چون ميشائيل بالاك در بايرن مونيخ، فرانك لمپارد در چلسي و استيون جرارد در ليورپول دارد و من فكر مي كنم كه چلسي در پي ناكامي در جذب جرارد حالا به خدمت گرفتن اسين بهتر و موفق تر از قبل مي تواند عمل كند. شايد بسياري از مردم از اينكه چلسي براي اسين مبلغ بالايي پرداخت كرده است به مسئولان اين باشگاه خرده مي گيرند، ولي بايد بدانند آبراموويچ با خريد اسين پولش را دور نريخته و سود بسيار كرده است.

Friend
16-08-2005, 20:22
بايرن به دنبال ركورد جديد
--------------------------------
باشگاه بايرن مونيخ مصمم است تا در فصل جديد به ركورد 13 پيروزي پياپي خود در سال 1981 دست يابد.
چند روز گذشته مطبوعات آلمان دست به انتشار اين مطلب زدند و پس از آن تمامي اعضاي باشگاه قهرمان بوندس ليگا تصميم گرفته اند تا با 11 پيروزي ديگر به اين ركورد 24 ساله برسند.
فليكس ماگات سرمربي موفق بايرن با خوشحالي در خصوص دست يابي به اين ركورد گفت: "احساس مي كنم شاگردانم به اين خودباوري رسيده اند و مطمئناً با همت بيشتر مي توان به ركورد جديدي دست پيدا كنيم.

Friend
16-08-2005, 20:23
فرگوسن: آبي بازيكن منچستر است
علي رغم اينكه فيفا به خاطر اختلاف سه باشگاه چلسي، منچستريونايتد و لين اسلو بر سر انتقال جان آبي ميكل مهاجم تيم ملي جوانان نيجريه حكم به بازگشت اين ستاره را به نروژ داده است، اما سرالكس فرگوسن مربي منچستريونايتد اعتقاد دارد كه آبي بازين تيم او محسوب مي شود.
آينده آبي پس از اختلاف باشگاه ها در پرده اي از ابهام قرار گرفته است، ولي فرگي مي گويد: "مسئولان كميته قضايي فيفا با تمامي افراد دست اندركار اين انتقال صحبت كرده اند و حتي از پليس نروژ نيز سوالاتي داشته اند، ولي اين مسائل باعث نمي شود تا قرارداد آبي با ما فسخ شود و من بايد اعلام كنم اين جوانان همچنان بازيكن ما است. زيرا براساس قرارداد رسمي او را از لين اسلو به خدمت گرفته ايد

Friend
16-08-2005, 20:23
تورام:
در يوونتوس مشكلي وجود ندارد
شكست يوونتوس در جام برلوسكني مقابل ميلان هنوز يك سوژه داغ براي روزنامه ها در انتقاد از بازي هاي تيم توريني و آمادگي جسماني آنهاست، اما ليليان تورام مدافع فرانسوي يووه اذعان مي كند در اين تيم همه چيز خوب پيش مي رود.
وي پس از بازي با ميلان گفت: "من خيلي خوشحالم. زيرا در نيمه اول خوب بازي كرديم و يك بازي زيبا را به نمايش گذاشتيم، اما در نيمه دوم افت كرديم و شايد اين به خاطر بازي هاي متوالي است كه انجام مي دهيم. بعد از بازي جمعه مقابل اينتر و ناپولي كاملاً طبيعي است كه ساق هاي بازيكنان كمي خسته باشد، ولي در هر حال در يووه هيچ مشكلي وجود ندارد. از مصدوميت بوفون ناراحتم و به او اطمينان مي دهيم در بازي سوپر جام مقابل اينتر به پيروزي دست يابيم

Friend
16-08-2005, 20:24
آلتينتوپ مصدوم است
هليل آلتينتوپ ملي پوش ترك تيم كايزرسلاترن به دليل مصدوميت از ناحيه زانو نمي تواند تيم ملي كشورش را در ديدار دوستانه مقابل بلغارستان همراهي كند.
اين بازيكن ترك در ديدار شنبه شب مقابل دويسبورگ 3 بار دروازه حريف را گشود، اما در اواخر بازي با مصدوميت مواجه شد.
وي روز دوشنبه تحت درمان پزشكان باشگاه قرار گرفت، اما هنوز مشخص نيست كه اين بازيكن چند روز بايد استراحت كند.
شايان ذكر است هليل 22 ساله تاکنون در دو بازي بوندس ليگا 4 گل به ثمر رسانده است.

Friend
16-08-2005, 20:24
جرارد، اوون را دوست دارد
----------------------------------
استيون جرارد كاپيتان تيم ليورپول اميدوار است دوست صميمي اش مايكل اوون پس از ترك رئال مادريد به آنفيلد بازگردد.
جرارد در حالي اين مطالب را اظهار داشت كه ريك پري مدير اجرايي ليورپول اعلام كرده اين باشگاه حاضر است براي جذب اوون 12 ميليون پوند هزينه كند.
کاپيتان ليورپول گفت: "علاقه بسياري به اوون دارم و اميدوارم او به زودي به آنفيلد بازگردد و فكر مي كنم كه اين آرزوي تمامي بازيكنان و مسئولان ليورپول است.
مايكل از حضور در رئال زياد راضي نيست و من در ملاقات هفته جاري با او متوجه اين مساله شدم و فكر مي كنم كه او خود نيز علاقه زيادي براي بازگشت دارد.

Friend
16-08-2005, 20:25
خووانفران قرضي به اسپانيول پيوست
اسپانيول كه اميدوار بود خاوير ساويولا را از تيم هم استاني خود به صورت قرضي در اختيار بگيرد پس از بي مهري لاپورتا در اين مورد، مجبور شد از رئال مادريد بازيكن قرض بگيرد. اين اقدام با اعتراض هواداران دو آتشه اسپانيول همراه بود، اما در هر حال و خارج از دنياي احساسي تماشاگران خووانفران ستاره رئال مادريد B طي قراردادي قرضي و براي يك فصل راهي اسپانيول شد. وي كه عضو تيم ملي زير 21 سال اسپانيا نيز است به هواداران اسپانيول قول 25 گل در فصل جديد را داده است!

Friend
16-08-2005, 20:25
تاتنهام رابي كين را به نيوكاسل مي دهد
-------------------------------------------------
باشگاه تاتنهام براي جذب جرمن جناس هافبك باشگاه نيوكاسل حاضر است رابي كين مهاجم ايرلندي خود راه راهي سنت جيمز پارك كند.
تاتنهام در حالي اين پيشنهاد را ارائه داده است كه تا پيش از اين قصد داشت فردي كانوت را به همراه مبلغ 5 ميليون پوند به سونس واگذار كند، ولي حالا قصد دارد رابي كين را جانشين كاسانو كند.
اين پيشنهاد در حالي به مسئولان نيوكاسل ارائه شده است كه رابي كين ايرلندي به خاطر كم شدن حقوق هفتگي اش تا مبلغ 40 هزار پوند ناراضي است و اعلام كرده كه قصد ترك وايت هارت لين را دارد و اين بهترين فرصت براي دانيل لوي رئيس تاتنهام است كه از شر اين مهاجم دردسرساز خلاص شود

Friend
16-08-2005, 20:26
كاپاروش قراردادش را تمديد مي كند
------------------------------------------
اين موافقت نامه بين دو طرف در حالي به امضا مي رسد كه خوواكين كاپاروش همچنان تا يك سال ديگر با لاكرونيا قرارداد رسمي داشته و از هيچ باشگاه ديگري پيشنهاد دريافت نكرده است.
كاپاروش در كنفرانس مطبوعاتي ضمن تشكر از روساي باشگاه دپورتيوولاكرونيا گفت: "به اينجا آمده ام تا لاكرونيا را دوباره به روزهاي اوج درخشان خود بازگردانم. دليلي هم براي تمديد قرارداد وجود ندارد و كسي نبايد نگران رفتن من از اينجا باشد در هر حال اين كار حسن نيت مقامات باشگاه را نشان مي دهد.

Friend
16-08-2005, 20:26
لاپورتا به دنبال آلوس
----------------------------
لاپورتا از آلوس به عنوان يك مدافع تمام عيار ياد كرد و گفت: "تمديد قرارداد او با سويا هيچ ارتباطي به روند مذاكرات ما با سويا نخواهد داشت و من اطمينان دارم كه مسئولين سويا در اين مورد نهايت همكاري را با ما خواهند داشت. ما ساويولا را به آنها قرض داده ايم. در حالي كه قرار بود اين انتقال قرضي در مورد اسپانيول صورت بگيرد، بنابراين بهتر است آنها نيز در ادامه همكاري متقابل قدمي به سمت ما بردارند

Friend
16-08-2005, 20:27
تشريح مفهوم علامت "T"
---------------------------------
آنري پس از به ثمر رساندن گل خود از روي نقطه پنالتي با دستانش رو به هواداران علامت T را به نمايش كشيد.
وي در اين خصوص اظهار داشت: "علامت T رمزي است كه ميان من و دخترم "تي" برقرار است. يكشنبه نخستين باري بود كه دخترم براي ديدن بازي من به استاديوم آمده بود. مسلماً آن روز، روز قشنگي براي من بود، چرا كه دخترم براي مشاهده بازي پدرش راهي استاديوم شده بود.
در سال هاي اخير، استمفوردبريج صاحب كارنامه و ركورد درخشاني شده است. به آنجا مي رويم و اميدوارم پيروزيمان را جشن بگيريم و مطمئناً پيروز خواهيم شد

Friend
16-08-2005, 20:28
مقامات ساراگوسا در جنوا
-----------------------------------
رئال ساراگوسا قصد دارد برادر گابي ميليتو را نيز از جنوا بخرد تا زوج تشكيل شده از اين دو برادر در خط حمله مثمرثمر واقع گردد.
انريكو پرسيوسي رئيس باشگاه جنوا و وكيل ميليتو در كنفرانس مطبوعاتي تاكيد كردند كه هيچ مشكلي با انتقال ميليتو به رئال ساراگوسا ندارند و اگر مسائل مالي حل شوند اين انتقال صورت خواهد گرفت.
رئال ساراگوسا مبلغ 2 ميليون پوند براي خريد اين مهاجم از جنوا ايتاليا در نظر گرفته است.

Friend
16-08-2005, 20:28
ليپي:
كاسانو به تيم ملي باز مي گردد
تيم ملي ايتاليا تمرينات خود را از روز دوشنبه با حضور 22 بازيكن در كودرچانو آغاز كرد تا در ديدار چهارشنبه شب مقابل ايرلند در دوبلين نفرات اصلي تيمش را شناخته باشد.
مارچلو ليپي سرمربي آتزوري ها در اولين روز فشار سنگيني به بازيكنان وارد كرد، زيرا عقيده دارد بازي دوستانه با ايرلند تيم او را براي بازي هاي آينده در سري رقابت هاي انتخابي جام جهاني 2006 آلمان آماده خواهد كرد. ليپي ايده هاي خوبي براي آينده دارد.
او مي گويد: "در اين زمان ما فضاي زيادي براي كار كردن نداريم و تنها فكر من به تيمي است كه هم اكنون در اختيار دارم. به همين خاطر نمي توانم جانشيني براي توتي سرماخورده، دعوت كنم."
ليپي با اشاره به عدم دعوت از آنتونيو كاسانو گفت: "فعلاً خوب نيست و در آمادگي قرار ندارد، اما او از ليست من خارج نشده و مطمئن باشيد براي مسابقات آينده به تيم ملي باز مي گردد.

Friend
16-08-2005, 20:29
اسكولز:
تا آخر با يونايتد خواهم بود
ستاره سابق تيم ملي انگلستان روز جمعه قرادادش را 4 سال ديگر تمديد كرد و بر همين اساس تا 34 سالگي در خدمت شياطين سرخ خواهد بود و ركوردي 20 ساله را در كنار اين تيم به ثبت خواهد رساند.
اسكولز در اين خصوص گفت: "بازي براي هر باشگاهي غير از يونايتد در ذهنم نمي گنجد. به نظرم فيل نويل 12 ماه پيش همين حرف من را به زبان آورده بود، اما من با او تفاوت دارم و قصد دارم فوتبالم را در اولترافورد به پايان برسانم. تمديد قراردادم مدتي به طول انجاميد. نمي خواستم بيش از اين طول بكشد و از وضعيت موجود راضي ام و حالا مي توانم تمام تمركزم را بر فوتبال حرفه ايم قرار دهم

Friend
شوچنكو:
براي بوفون متاسف شدم
------------------------------
آندري شوچنكو مهاجم اوكرايني ميلان از قدرت تازه روسونري ها در خط حمله ابراز رضايت کرد و سپس بابت مصدوميت بوفون ابراز تاسف نمود.
بعد از پيروزي ميلان در جام برلوسكني مقابل يوونتوس، شوا به تمجيد از جيلاردينو و ويه ري پرداخت و گفت: "آنها خيلي رو به عقب بازي مي كنند، ولي در مجموع خوب هستند. بوبو و جيلا با من هماهنگ هستند و اين عالي است. آنها در نوك خط حمله قرار مي گيرند و من هم در كنارشان هستم. براي من پيروزي ميلان اهميت دارد، نه گل زدن! خوشحالم كه در كنار كاكا بازي مي كنم و از پست جديدم ناراضي نيستم. ريكاردو خطايي روي جان لوئيجي مرتكب نشد، اما در حال من براي بوفون خيلي متاسفم

Friend
توتي بازي با ايرلند را از دست داد
فرانچسكو توتي بعد از جان لوئيجي بوفون دومين غايب بزرگ تيم ملي ايتاليا در ديدار دوستانه مقابل ايرلند خواهد بود.
كاپيتان محبوب جالوروسي روز گذشته به موقع در سر تمرينات آتزوري ها در كوورچانو حاضر شد، اما به علت تب شديدي كه داشت و پس از معاينه پزشكان تيم ملي وي هم راه خانه را درپيش گرفت. توتي پس از مشورت با ليپي و تجويز پزشك در اردوي آتزوري ها با هم تيمي هايش خداحافظي كرد و كوورچانو را ترك نمود.

Friend
16-08-2005, 20:30
ويگان مهاجم نوريچ را مي خواهد
ويگان اتلتيك قصد دارد با بودجه 5/7 ميليون پوندي كه براي دين اشتون، مهام نوريچ سيتي كنار گذاشته، به طور حتم او را جذب كند.
ديو مالك ويگان از عملكرد تيمش در نخستين ديدار ليگ برتر خشنود به نظر مي رسد، لذا بودجه بيشتري براي خرج كردن در اختيار جوول، سرمربي تيم قرار خواهد داد.
لاتيك ها در ماه ژانويه پيشنهادي براي اشتون كه تيم كرو را به مقصد نوريچ ترك كرده بود، ارائه دادند و طي آن مبلغ 3 ميليون پوند را فراهم نمودند.

Friend
16-08-2005, 20:31
والدس دروازه بان اول اسپانيا شد
كاسياس در ديدار رئال مادريد مقابل مجارستان مصدوم شد و دست كم دو ديدار دوستانه اسپانيا مقابل اروگوئه و كانادا را از دست خواهد داد، اما به طور قطع از ليست تيم ملي خط نخورده است.
وب سايت بارسلونا اين اتفاق را يك افتخار بزرگ براي استان كاتالان دانست و نوشت: "اميدواريم مسئولين تيم ملي از اين فرصت استفاده كرده و بازي خوب والدس را زير ذره بين بگيرند تا متوجه شوند چه كسي استحقاق دروازه باني تيم ملي اسپانيا را دارد.

Friend
16-08-2005, 20:31
رونالدينيو
از تمديد قرارداد خود خبر داد
ونالدينيو گائوچو ستاره برزيلي بارسلونا تاييد كرد که تا پايان ماه تكليف خود را روشن خواهد كرد. به گزارش اين ملي پوش برزيلي طبق ادعاي وكيل خود در آستانه امضاي يك قرارداد 10 ساله به مبلغ 85 ميليون پوند با بارسلونا است و قبل از تاريخ 29 آگوست، توسط روبرتو ده آسيس برادر و وكيل خود اين مبلغ هنگفت را دريافت خواهد كرد.

چك 85 ميليون پوندي رونالدينيو در 3 نوبت 6 ماهه نقد خواهد شد و او بر طبق اين قرارداد تا پايان سال 2014 در خدمت آبي و اناري پوشان بارسلونا خواهد بود.
اين در حالي است كه چلسي هنوز از شيطنت هاي پشت پرده خود دست برنداشته و پيشنهادهاي رسمي و غيررسمي متعددي در اين چند هفته اخير از جانب آبي پوشان استمفوردبريج به دست رونالدينيو رسيده است، اما بعيد به نظر مي رسد که اين ستاره برزيلي تصميمي براي خروج از نيوکمپ اتخاذ کند

Friend
16-08-2005, 20:32
برنامه رقابت هاي انتخابي جام جهاني 2006
------------------------------------------------------
برنامه رقابت هاي انتخابي جام جهاني 2006 به شرح زير است:
اروپا
لتوني – روسيه
قزاقستان – گرجستان
جزاير فارو – قبرس
مقدونيه – فنلاند
ليختن اشتاين – اسلواکي
روماني – آندورا
کونکاکاف
آمريکا – ترينيداد و توباگو
گواتمالا – پاناما
مکزيک – کاستاريکا
آفريقا
سودان – بنين
تونس – کنيا

Friend
16-08-2005, 20:32
برنامه رقابت هاي دوستانه در جهان
برنامه رقابت هاي دوستانه در جهان به شرح زير است:
سه شنبه 25/5/84
جمهوري کنگو - گينه
چهارشنبه 26/5/84
الجزاير – گينه
آنگولا – کيپ ورده
اکوادور – ونزوئلا
اردن – ارمنستان
نيجريه – ليبي
پاراگوئه – السالوادور
پرو – شيلي
سنگال – غنا
استوني – بوسني و هرزگووين
مجارستان – آرژانتين
آلباني – آذربايجان
بلغارستان – ترکيه
مالت – ايرلندشمالي
مراکش – توگو
نروژ – سوئيس
دانمارک – انگلستان
سوئد – چک
اتريش – اسکاتلند
بلژيک – يونان
هلند – آلمان
ايرلندجنوبي – ايتاليا
ولز – اسلووني
کرواسي – برزيل
فرانسه – ساحل عاج
ايسلند – آفريقاي جنوبي
اسپانيا – اروگوئه
پرتغال – مصر

Friend
16-08-2005, 20:33
آتزوري ها اميدوار هستند
تيم تحت رهبري مارچلو ليپي آماده برگزاري ديدار دوستانه خود مقابل تيم ملي ايرلند است. در ادامه ديدارهاي دوستانه تيم هاي ملي فوتبال روز چهارشنبه 17 آگوست يك مسابقه دوستانه ميان دو تيم ملي فوتبال ايتاليا و ايرلند در شهر دوبلين برگزار خواهد شد.

مارچلو ليپي كه پس از بركناري جوواني تراپاتوني به سمت مربيگري تيم ملي ايتاليا منصوب شده قصد دارد با برگزاري ديدارهاي دوستانه تيم ملي ايتاليا را به مرز آمادگي كامل برساند تا پس از دو دوره ناكامي ايتاليا به نتايج دلخواه و مطلوبي در جام جهاني دست يابد.
در اين ديدار ايتاليا از 3 مهره ارزشمند خود آنتونيو كاسانو، جي جي بوفون كه در آخرين بازي يوونتوس در جام برلوسكني مقابل ميلان دچار آسيب ديدگي شد و فرانچسکو توتي بهره نخواهد جست.
اما بازگشت آلساندرو دل پيه رو مي تواند خبر خوشي براي هواداران اين تيم قلمداد شود.
براي اين ديدار 23 بازيكن از سوي مربيان فرا خوانده شده اند تا خود را براي حضور در تركيب اصلي بازي هاي جام جهاني 2006 آلمان آماده كنند.
ليپي مربي سابق يوونتوس ايده و عقيده روشن و واضحي براي آينده فوتبال ايتاليا دارد. مطمئن است با اين بازيكنان، ايتاليا به جايگاه اصلي در سطح جهاني بازخواهد گشت.
ليپي به پيشرفت بازيكنانش اطمينان دارد و براي عملكرد عالي تيم طرح هاي طلايي در ذهن دار

Arashi
16-08-2005, 20:37
اي ول اينجا چقدر توپه
از همه دوستان تشكر مي كنم :D :D

Friend
17-08-2005, 01:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Friend
17-08-2005, 01:39

Friend
17-08-2005, 01:40

Friend
17-08-2005, 01:44
محمدرضا مهدوي:
جالب است كه تيمي مرا نمي خواهد!
درخصوص آخرين وضعيت خود اظهار داشت: پس از جدايي از پرسپوليس با تيم هايي چون استقلال كيش، شهيد قندي يزد و راه آهن تهران مذاكره كردم و قرار شد كه آن‌ها با من تماس بگيرند. در آستانه چهار روز مانده به پايان فصل نقل و انتقالات ليگ برتر اين سه تيم هنوز تماسي با من نداشته اند.

وي در ادامه گفت: فصل گذشته در 27 بازي براي پرسپوليس به ميدان رفتم و يكي از بهترين مدافعان اين تيم بودم. برايم خيلي جالب است كه در اين شرايط تيمي مرا نمي خواهد.

مهدوي تاكيد كرد: مذاكرات من با استقلال كيش جدي تر است ولي طي چند روز اخير صحبت جديدي با يكديگر نداشته ايم. به هر حال بايد منتظر بمانم تا وضعيتم مشخص شود.

Friend
17-08-2005, 01:46
محمدرضا مهدوي:
جالب است كه تيمي مرا نمي خواهد!
درخصوص آخرين وضعيت خود اظهار داشت: پس از جدايي از پرسپوليس با تيم هايي چون استقلال كيش، شهيد قندي يزد و راه آهن تهران مذاكره كردم و قرار شد كه آن‌ها با من تماس بگيرند. در آستانه چهار روز مانده به پايان فصل نقل و انتقالات ليگ برتر اين سه تيم هنوز تماسي با من نداشته اند.

وي در ادامه گفت: فصل گذشته در 27 بازي براي پرسپوليس به ميدان رفتم و يكي از بهترين مدافعان اين تيم بودم. برايم خيلي جالب است كه در اين شرايط تيمي مرا نمي خواهد.

مهدوي تاكيد كرد: مذاكرات من با استقلال كيش جدي تر است ولي طي چند روز اخير صحبت جديدي با يكديگر نداشته ايم. به هر حال بايد منتظر بمانم تا وضعيتم مشخص شود.

Friend
17-08-2005, 01:46
جدايي آقايي و سيدعباسي از سپاهان قطعي شد
--------------------------------------------------------------
اين دو بازيكن در اردوي اروميه براي تمديد قرارداد با محمدرضا ساكت مديرعامل سپاهان صحبت كرده بودند اما پيشنهاد مالي آقايي و سيدعباسي مورد موافقت ساكت قرار نگرفت تا طرفين جلسه اي ديگر در اصفهان داشته باشند.

آقايي و سيدعباسي روز گذشته هم با حضور در دفتر باشگاه سپاهان با ساكت مذاكره كردند اما اين جلسه نتيجه اي در بر نداشت تا دو هافبك فصل گذشته سپاهان رسما از اين تيم جدا شوند.

سپاهاني ها معتقدند پيشنهاد مالي آقايي و سيدعباسي بالاتر از حد ممكن است و به همين دليل آن‌ها نمي توانند با اين دو بازيكن قرارداد ببندند.

آقايي و سيدعباسي ظرف امروز و فردا با سپاهان تسويه حساب خواهند كرد تا تيم جديد خود را انتخاب كنند

Friend
17-08-2005, 01:49
استپانيان به سپاهان بر نمي‌گردد
با جدايي اين دو بازيكن روزنامه‌ها و سايت‌هاي ورزشي خبر از بازگشت لئون استپانيان هافبك كهنه كار سپاهان به اين تيم را دارند اما به نظر مي‌رسد كه سپاهاني ها تمايلي به بازگشت او ندارند.

ادسون تاوارس در اين فصل قصد دارد كه بيشتر از بازيكنان جوان استفاده كند. او مخالف بازگشت استپانيان به سپاهان است و بدين ترتيب حضور اين بازيكن در جمع زردپوشان اصفهاني منتفي است.

خبرهاي رسيده از اصفهان حاكي است كه مسئولان سپاهان براي جايگزيني سيدعباسي و آقايي قصد دارند يكي دو بازيكن خارجي را به تركيب تيمشان اضافه كنند

Friend
17-08-2005, 01:50
علي كريمي:
باعث سرافرازي پروين مي شوم
پس از درخشش علي كريمي در دومين هفته بوندس ليگا، در ديدار بايرن مونيخ و لوركوزن بسياري به تمجيد از وي پرداختند كه علي پروين سرمربي پرسپوليس نيز يكي از اين افراد بود.
در اين ميان تمجيد علي پروين كه روزگاري مربي كريمي بوده براي ستاره اين روزهاي بايرن مونيخ ارزنده بوده است. تعريف و تمجيدهاي پروين،باعث به وجد آمدن علي كريمي شده است، تا جايي كه او نتوانست خوشحالي خود را در اين خصوص پنهان كند و با تشكر از پروين از زحمات او تشكر كرد.

كريمي علاوه بر اين در سايت اختصاصي خود متني را درج كرد و در آن به پروين اطمينان خاطر داد كه با آمادگي و حضور شايسته در فوتبال آلمان استاد خودش را سرافراز كند.

وي همچنين گفت: لازم مي دانم تا با قدرشناسي و تشكر از همه مربيان سابق خود كه برايم زحمت كشيده اند اعلام كنم كه هرچه دارم و هركه هستم حاصل دسترنج همين مربيان بزرگوار است

Friend
17-08-2005, 01:51
با حضور مهرعليزاده؛
كلنگ ورزشگاه 35 هزارنفري پرسپوليس به زمين خورد
-----------------------------------------------------------------
ساعت يازده صبح امروز با حضور مهندس مهرعليزاده، حجت الله خطيب، جعفر كاشاني، دكتر زادمهر، همايون بهزادي، بيوك وطنخواه و جمعي از مسئولان شهر پرند كلنگ احداث ورزشگاه پرسپوليس به زمين خورد.

زميني به مساحت 63 هكتار براي احداث استاديوم 35 هزار نفري سرپوشيده، زمين‌هاي تمريني، سالن‌هاي چند منظوره و ... در نظر گرفته شده است.

طبق برآوردهاي انجام شده اگر هزينه هاي لازم تامين شود مدت 54 ماه براي ساخت نهايي آن در نظر گرفته شده است

Friend
17-08-2005, 01:52
بازيكن سابق تيمهاي دويسبورگ، فرايبورگ و هامبورگ در پرسپوليس
"بن يامين كوزيل" به ايران مي آيد
-----------------------------------------------------------------------------
"بن يامين كوزيل" كه در تيم هاي دويسبورگ، فرايبورگ و هامبورگ بازي كرده است با دريافت ويزاي ايران اواخر هفته جاري به ايران مي آيد.

اين بازيكن پنجشنبه هفته جاري به تهران سفر مي كند تا در تمرينات پرسپوليس حضور يابد وي تخصص بازي در منطقه چپ خط دفاعي را دارد چنانچه وي موفق به جلب نظر پروين در تمرينات پرسپوليس شود به عضويت باشگاه پرسپوليس در مي آيد.

اگر اين بازيكن در نهايت موفق به جلب نظر پروين شود اولين بازيكن آلماني تاريخ باشگاه پرسپوليس خواهد بود

Friend
17-08-2005, 01:53
شكواييه باشگاه صنعت نفت به سوئيس وكوالالامپور رسید
--------------------------------------------------------------------
صبح امروز در نامه هايي جداگانه شكواييه باشگاه نفت در ساعت 30/5 صبح با پست سفارشي (DHL) به مقر فيفا ارسال شد و متعاقب آن در ساعت 49/9 صبح به كوالالامپور و دفتر دبير كل كنفدارسيون فوتبال آسيا پيتر ولاپان ارسال شد.

همچنين نماينده باشگاه نفت در سوئيس حضور دارد و از امروز با تمام توان براي حصول نتيجه فعاليت خواهد كرد

Friend
17-08-2005, 01:53
فولاد در كمپ تراپن هامبورگ مستقر شد
---------------------------------------------------
فولاد در حال حاضر در كمپي به نام تراپن در 60 كيلومتري هامبورگ قرار دارد. محل تمرينات فولاد بين دو شهر هامبورگ و شهر كيل واقع است.

اعضاي فولاد روز گذشته از طريق شهرهاي وين و فرانكفورت وارد محل تمرينات خود شدند و در يك نوبت به تمرين پرداختند.

بازيكنان فولاد امروز در دو نوبت صبح و بعد از ظهر خود را آماده ديدارهاي تداركاتي در آلمان خواهند كرد

Friend
17-08-2005, 01:54
مشكل خروجي مهاجم فولاد حل شد
دني اولروم به آلمان رفت
-------------------------------------------
برهمين اساس دني اولروم عصر روز گذشته عازم آلمان شد و صبح امروز وارد فرودگاه فرانكفورت شد.

مهاجم نيجريه اي فولاد ظهر امروز وارد كمپ اين تيم خواهد شد تا در تمرينات نوبت دوم حضور داشته باشد.

تيم فولاد در اولين بازي خود چهارشنبه فردا ساعت 30/8 به وقت تهران به مصاف تيم آماتورهاي هامبورگ خواهد رفت.

همچنين شاگردان ملادن فرانچيچ در دومين بازي خود به مصاف قهرمان دسته سوم آلمان كه با كسب اين عنوان به رقابتهاي دسته دوم آلمان راه يافته خواهند رفت اما حريف سوم تيم فولاد هنوز مشخص نشده است

Friend
17-08-2005, 01:54
در جلسه فرداي قلعه نوعي و اوليايي صورت مي گيرد؛
تشريح اردوي تركيه
----------------------------------------------------------------
تيم فوتبال استقلال در تركيه دو بازي تداركاتي و جلسات تمريني متعدد را برگزار كرد.

برهمين اساس قرار است امير قلعه نوعي صبح فردا در جلسه اي با اوليايي ضمن ارائه گزارش عملكرد تيمش در اردوي آنكارا درخصوص برنامه هاي اين تيم تا شروع مسابقات ليگ بحث خواهد شد.

شركت در تورنمنت صلح و دوستي و بازي‌هاي تداركاتي داخلي و پرداخت پيش قسط اول بازيكنان از مهم ترين بحث هاي جلسه فردا خواهد بود

Friend
17-08-2005, 01:56
پاس امروز صبح تمرين کرد؛
آمادگي بالاي همداني و رضايت دنيزلی
-----------------------------------------------
بازيكنان تيم پاس راس ساعت 10 در زمين شماره دو كمپ تيم حاضر شدند و زير نظر مصطفي دنيزلي تمرين فوق العاده پرنشاط و متنوعي را انجام دادند. در ابتدا بازيكنان چند دور كنار زمين دويدند و سپس با انجام حركات كششي و نرمشي بدن هاي خود را گرم كردند.

تمرينات پاس مدتي است كه از حالت بدنسازي خارج شده است و تمرينات با توپ و تاكتيكي را سبزپوشان شروع كرده اند.

بعد از اين كه بدن بازيكنان گرم شد دنيزلي تيم را به دو گروه تقسيم كرد و آقاوسط و پاسكاري در فضاي كوچك را تمرين كردند.

دنيزلي نيز هر از چند گاهي به يكي از گروه ها سرك مي كشيد و اين باعث هيجان انگيزتر شدن تمرين شده بود.

يكي از نكات قابل توجه تمرين صبح امروز نبود دو مترجم دنيزلي سر تمرينات بود و اين مسئله باعث شد تا ستار همداني وظيفه ترجمه صحبت هاي دنيزلي را بر عهده بگيرد، همچنين محمد ملااسماعيلي سرپرست پاس نيز در تمرين حضور نداشت و به همراه خسرو حيدري بازيكن جديد پاس راهي هيات فوتبال شده بود تا قرارداد اين بازيكن را به طور رسمي با پاس به ثبت برسانند.

مرحله بعدي تمرين كار با توپ مديسن بال و حركات سرعتي بود كه بازيكنان با نظم و ترتيب خاصي تمرينات متنوع و البته جذاب دنيزلي را انجام مي دادند، تمرين با توپ مديسن بال در چندين مرحله و شكل مختلف انجام شد و آخرين تمرين صبح امروز نيز فوتبال درون گروهي بود.

دنيزلي بازيكنان را به دو گروه قرمز و سبز تقسيم كرد و چندين دقيقه فوتبال بازي كردند .از نوع فوتبال بازي كردن بازيكنان پاس مشخص بود كه بدن آن‌ها از حالت سنگيني بدني خارج شده است چون با سرعت و تكنيك نسبتا خوب تمرين مي كردند.

حميد هدايتي هافبك پر قدرت دپاس نيز در تمرين صبح به طور اختصاصي و جدا از ساير نفرات تمرين كرد . ستار همداني هافبك جديد پاس نيز شاخص ترين چهره تمرين بود و نشان داد كه از آمادگي بسيار بالايي سود مي برد.دنيزلي از او راضي بود.

تمرين صبح راس ساعت 30/11 به پايان رسيد و بازيكنان راهي هتل المپيك شدند تا ضمن صرف ناهار و استراحت خود را براي تمرين بعد از ظهر كه آن هم در زمين شماره دو كمپ تيم ملي برگزار مي‌شود، آماده كنند

Friend
17-08-2005, 01:56
ايت فوتبال آسيا مطرح کرد؛
علي کريمي: از ماگات و هواداران بايرن فرصت مي خواهم
----------------------------------------------------------------------
سايت فوتبال آسيا با ذکر اين مقدمه، در ادامه مي نويسد: کريمي با نمايشي که ارائه داد، در واقع فليکس ماگات را غافلگير کرد. او نقش بسزايي در پيروزي 5 بر 2 تيمش مقابل بايرلورکوزن داشت. بازيکن ايراني که در ميانه ميدان به جاي سباستين دايسلر انجام وظيفه مي کرد، در دقيقه 11 پاس گل دوم را براي روي ماکاي ارسال کرد و در دقيقه 35 سومين گل را به ثمر رساند.

گرچه ماگات وي را در دقيقه 57 تعويض کرد اما به هر حال در تيم منتخب کيکر نامش به چشم مي خورد. کريمي به سايت فوتبال آسيا مي گويد: گلي که زدم، برايم بسيار مهم بود. اولين بازي در بوندسليگا برايم توام با موفقيت شد. البته صددرصد از خودم راضي نيستم اما از سرمربي تيم و هواداران بايرن فرصت مي خواهم تا توانايي هايم را به مرور زمان، بيشتر نشان دهم.

کريمي بعد از علي دايي و وحيد هاشميان، سومين ايراني بايرن مونيخ محسوب مي شود که توانسته از نفرات قبلي بهتر عمل کند. خودش در اين رابطه عنوان مي کند: شايد دايي و هاشميان شانسي براي حضور در ترکيب اصلي بايرن پيدا نکردند اما من براي موفق شدن به اينجا آمده ام و مي دانم که مي توانم به هدفم برسم.

فليکس ماگات بعد از بازي با لورکوزن گفت: براي جبران شکست 4 بر يک در ديدار قبلي، به کسب پيروزي نياز مبرم داشتيم. در اين راه علي کريمي را با نقشي هجومي تر نسبت به بازي قبل مونشن گلادباخ راهي ميدان کردم و نتيجه اش را هم گرفتم. او نشان داد که چقدر آماده است. در تمرينات پيش از آغاز فصل نيز، علي را مصمم مي ديدم. ميل به بهتر شدن را در وي احساس مي کنم.

mehshad
17-08-2005, 02:26
پروين ممنوع الخروج است
علي پروين به دليل بدهي‌هاي گذشته در سالهاي 79، 80 و 81 و به خصوص بدهي هاي دوره‌ي مديريتي اكبر غمخوار در كميسيون مالياتي حضور پيدا كرد و حتي توافق‌هايي نيز براي پرداخت صورت گرفت.

بابايي رئيس امور مالياتي ورزشكاران به ايسنا گفت: ماليات پرونده‌هاي قطعيت يافته در كميسيون بايد ظرف يازده روز پرداخت شود كه با توجه به خودداري پروين اين پرونده به اداره‌ي وصول اجرا رفت و از آنجا كه وي تاكنون به اين اداره مراجعه نكرده است، ممنوع الخروج شده و اين موضوع حتي مي‌تواند به توقيف اموال نيز منتهي شود.

وي افزود: با توجه به شرايط مالياتي امكان ثبت و صدور كارت مربيگري AFC نيز براي پروين وجود ندارد و وي نمي‌تواند در فوتبال كشور مربيگري كند.

بابايي تصريح كرد: تاخير پروين در پرداخت ماليات سبب شده است تا ميزان جريمه‌هايش از اصل مبلغ مالياتي بيشتر شود.

Friend
17-08-2005, 07:53
متشکرم مهشاد جان که به من کمک کردی :arrow:

Friend
17-08-2005, 08:29
آقا خودت باحالی همه جا رو باحال می بینی

Friend
17-08-2005, 10:55
دروگبا:
اسين بهترين هافبك جهان است
ديديه دروگبا مهاجم ساحل عاجي چلسي از اينكه ميكائيل اسين از ---- به استفمفوردبريج نقل مكان كرده بسيار خوشحال است، زيرا اسين را بهترين هافبك حال حاضر جهان مي داند.
دروگبا گفت: "با حضور ميكائيل در تركيب چلسي ما در راه رسيدن به عنوان قهرمان اروپا و ليگ برتري مي توانيم بهتر و موفق تر عمل كنيم.
او يك مهره بسيار خوب براي چلسي است كه بايد به مورينيو براي جذب او تبريك بگويم. اين بازيكن قبل از حضور در چلسي تلفني از من اطلاعات كاملي از باشگاه چلسي گرفت و من از او خواستم بدون اتلاف وقت راهي لندن شود.
چلسي با خريد اسين نه تنها اشتباه نكرده، بلكه يكي از بهترين هافبك هاي جهان را به خدمت گرفته است.

Friend
17-08-2005, 10:56
روي هاجسن سرمربي فنلاند مي شود
رئيس اتحاديه فوتبال فنلاند اعلام کرد كه روي هاجسن سرمربي سابق تيم هاي اينترميلان و بلكبرن يكي از كانديداهاي پيشتاز براي برعهده گرفتن مسئوليت سرمربيگري تيم ملي فنلاند است.
په كا هامالاينن رئيس اتحاديه فوتبال فنلاند در گفت و گويي با روزنامه سانومات اظهار داشت: "مذاكره با هاجسن تا به حال به خوبي پيش رفته طوري كه همه ما از محول كردن اين مسئوليت به او اطمينان داريم."
هاجنس 58 ساله هم اكنون سرمربيگري تيم نروژي وايكينگ استراواگنر را بر عهده دارد كه به نظر مي رسد جانشين يركي هليسكاسكي 59 ساله باشد.
اما هاجسن در خصوص آينده اش در يك تيم ملي مي گويد: "براي مدت ها در كنار تيم ملي كشوري نبوده ام و اين مساله برمي گردد به جام جهاني 94 و تيم ملي سوئيس. حالا وسوسه شده ام كه باز هم مسئوليت يک تيم ملي را برعهده بگيرم.

Friend
17-08-2005, 10:56
120 روز حبس براي مدافع كورينتيانس
ادسون مدافع كورينتيانس روز سه شنبه گذشته به اتهام ضربه اي كه با مشت به گردن بازيكن حريف وارد كرده بود از سوي دادگاه انضباطي برزيل به 120 روز حبس محكوم شد.
در ديدار 31 جولاي کورينتيانس مقابل سانتوس كه به پيروزي 4 بر 2 سانتوس انجاميد، درگيري ميان ادسون و التون، هافبك حريف پيش آمد كه طي آن ادسون از زمين بازي اخراج شد.
ادسون در گفت و گويي با خبرنگاران گفت: "براي من همه چيز تمام شده است. تنها مي توانم با هم تيمي هايم تمرين كنم و آرزوي موفقيت براي آنها داشته باشم."
سخنگوي باشگاه كورنتيانس اظهار داشت كه باشگاه عليه اين حكم فرجام خواهي کرده و طي آن اعلام مي كند كه ادسون در اين ديدار چند مرتبه مورد حمله بازيکنان حريف قرار گرفته است.
همچنين كارلوس ته وز، مهاجم ملي پوش آرژانتين نيز پس از توهين هايي كه به داور ديدار برابر سائوكتانو بر زبان آورده بود، به نظر مي رسد كه در دادگاه روز جمعه محاکمه خواهد شد.

Friend
17-08-2005, 10:57
بدرود ميلان
توافق باروش با استون ويلا
ليورپول قصد دارد تا ميلان باروش ستاره چك تبار خود را با دريافت تنها 7 ميليون پوند به استون ويلا بفروشد.
مهاجم 23 ساله تيم ملي چك كه در حال حاضر به همراه ديگر بازيكنان تيم ملي در كشور سوئد بسر مي برد، در مورد مسائل اوليه با مسئولان استون ويلا به توافق رسيده و انتظار مي رود تا هفته آينده در تركيب اين تيم قرار بگيرد.
با اين وجود، قرمزپوشان ليورپول اميدوارند تا ستاره خود را به همان مبلغي كه پيتر كروچ را از ساوتهمپتون خريدند به باشگاه استون ويلا بفروشند.

چنين اظهار نظري از سوي مسئولان آنفيلد باعث شد تا شالكه نيز كه پيش تر قصد خريد اين بازيکن ارزنده را داشت، از تصميم خود صرف نظر كند.

باروش با اشاره به سنگين بودن مبلغ پيشنهادي آنفيلد براي تيم آلماني مي گويد: "مطمئناً اين ميزان پول براي تيمي چون شالكه سنگين است. ليورپول براي خريد پيتر كروچ 7 ميليون پوند پرداخته و حال اميدوار است تا اين پول را با فروش من به خزانه باشگاه بازگرداند. براي من بهتر است كه زودتر با آنفيلد خداحافظي كنم. ليورپول باشگاه بزرگي است كه طرفداران متعصبي دارد، اما در حال حاضر زمان براي حضور من در جمع قرمزپوشان به پايان رسيده است. حتي اگر تمام تلاشم را هم بكنم، در حال حاضر ديگر جايي براي من در خط اصلي قرمزپوشان وجود ندارد. پس بهتر است كه زودتر به استون ويلا برود

Friend
17-08-2005, 10:58
بكهام از اريكسون حمايت كرد
-------------------------------------
ديويد بكهام به حمايت از اسون گوران اريكسون اعتراضات اخير وارده بر وي را از سوي رابي فاولر، مهاجم منچسترسيتي به باد انتقاد و سرزنش گرفت.
فاولر اخيراً براي اتوبيوگرافي خود با اعلام اين مطلب كه تيم ملي انگليس نمي تواند زير نظر اسون گوران اريكسون سوئدي در جام جهاني 2006 آلمان پيروز شود، دست به قلم شده است.
اما بكهام هافبك رئال مادريد ضمن رد اين سخنان گفت: "هر كسي حق نظر دادن دارد، اما فاولر اين مساله را از حد گذرانده است. من با او مخالفم، زيرا تيم ما شانس پيروزي را دارد. سرمربي شايسته اي نيز تيم انگليس را هدايت مي كند. هواداران و مردم انگليس بايد او اطمينان داشته باشند. البته كه بازيكنان تيم جزيره اين اعتماد لازم را به او دارند."
کاپيتان تيم ملي انگلستان در ادامه افزود: "همه از حضور در جام جهاني هيجان زده اند. اول بايد انتخاب شد و در مراحل مقدماتي شركت كنيم و زماني كه به مرحله نهايي راه پيدا كرديم با تيمي با تجربه به جنگ حريفان مي رويم. استعدادهاي جوان ما فوق العاده اند، حتي بازيكنان برزيل و فرانسه در مورد وين روني نظريات مثبتي دارند، پس قطعاً ما نيرويي خاص در تيم خود داريم.

Friend
17-08-2005, 10:58
مارك فيش خداحافظي كرد
اين بازيکن31 ساله ترجيح داد كه به دليل وخيم بودن اوضاع مصدوميت دائمي زانويش زودتر خداحافظي كند.
اين مدافع اهل آفريقاي جنوبي از چند فصل پيش با اين مشكل روبرو شده و حال تصميم جدي خود را گرفته كه کفش هايش را آويزان كند، زيرا اين مصدوميت مانع ارائه بازي وي در سطح استاندارد مي شود.
وي که اخيراً قراردادي قرضي و يك ماهه را با ايپسويچ امضا كرده بود، اکنون مجبور به ترك پورتمن رود است.
فيش در اين باره اظهار داشت: "بيش از اين نمي توانم پشت گوش بيندازم، زيرا اين وضعيت من را از سطح استانداردي كه براي خود در نظر گرفته بودم، دور كرده است."

Friend
17-08-2005, 10:59
دليو روسي:
تنها به مسينا فكر مي كنم
با وجود شايعات بسيار برنامه سري A بدون مشكل اعلام شد و تيم ها حريفان خود را شناختند. سري A كمتر از 20 روز ديگر آغاز مي شود و تيم ها خود را براي روبرو شدن با نخستين رقيبانشان آماده مي كنند.
اكثر مربيان در گفت و گوهاي خود اظهار داشتند كه تنها بر روي هفته اول مسابقات متمركز شده اند و از هم اكنون به هفته هاي بعدي فكر نمي كنند.
دليو روسي مربي بينكوچلستي ها نيز در اين باره گفت: "ما مسابقات سختي رو پيش رو داريم. مقابل تيم هاي متفاوتي با روش و تكنيك هاي مختلف روبرو خواهيم شد و بايد خود را براي رويارويي با تمام اتفاقات آماده كنيم.
در حال حاضر تنها به تيم مسينا حريف هفته نخست خود فكر مي كنم و تمرينات تيم را براي مقابله با اين تيم تدارك مي بينم تا بازيكنان خود را براي اولين مبارزه آماده كنند."
وي در اين ميان به سه بازي نخست اين فصل لاتزيو نيز اشاره مي كند و مي گويد: "ما بعد از بازي مقابل مسينا، روبروي تيم قدرتمند ميلان در سن سيرو به ميدان خواهيم رفت و پس از آن در دربي شهر رم به ديدار جالوروسي ها خواهيم رفت كه اين بازي همچون گذشته بسيار مهم و حساس است. ما نمي توانيم بي تفاوت از كنار آن عبور كنيم. اين بازي براي هر دو تيم ازرش هاي ويژه اي دارد و مطمئناً نسبت به ديگر مسابقات متفاوت است، اما من نسبت به كسب نتيجه در آن ديدار اطمينان داشته و بسيار خوشبين هستم."
مربي لاتزيو در پايان به حمايت همه جانبه كلوديو لوتيتو مدير باشگاه اشاره كرد و از وي به خاطر كمك هايش تشكر كرد.
وي به لوتيتو و طرفداران اطمينان داد که منتظر كسب نتايج مطلوب و درخشش تيم باشند و تاكيد كرد از تيم هاي فيورنتينا، پالرمو، اودينزه، اينتر، سمپدوريا و رم اطلاعات خوبي دارد كه مطمئناً به موفقيت لاتزيو كمك خواهد كرد

Friend
17-08-2005, 10:59
پراندلي: برنامه مهم نيست
مربي ياس هاي بنفش تمايلي به پاسخ دادن به سوالات خبرنگاران از خود نشان نمي داد. آرامش و سكوت پراندلي براي خبرنگاران چندان هم جالب نبود تا اينكه بالاخره اين مربي تصميم گرفت به حرف بيايد!
وي اظهار داشت: "برنامه مسابقات براي ما تفاوتي ندارد. اين مهم است كه در اين مسابقات حضور داريم.
ابتدا مقابل سمپدوريا و بعد مسينا قرار خواهيم گرفت و پس از آن مقابل ساير تيم ها به ميدان خواهيم رفت. مهم كسب نتيجه است، فرقي نمي كند برابر چه تيمي قرار گرفته ايم

Friend
17-08-2005, 11:00
كوموتو جانشين دلاس در رم
جان لوكا كوموتو مدافع سابق تورينو به احتمال بسيار زياد فصل آينده را با پيراهن رم در سري A بازي خواهد كرد.
به دنبال انتقال تريانوس دلاس يوناني به اسپارتاك مسكو، اسپالتي قصد دارد كوموتو را جانشين او كند. با سقوط تورينو به سري B به رغم اعتراضات فراوان آنها به حكم دادگاه فوتبال ايتاليا، كوموتو بدون توجه به درخواست سران تورين و با توجه به پايان قراردادش با اين تيم خواهان پيوستن به يك تيم دسته اولي است.
وي اذعان مي كند، براي او يك فرصت طلايي است كه بازيكن رم محسوب شود، كوموتو هرگونه توافق را با جالوروسي ها تكذيب كرد و گفت: خوشحال مي شوم به رم بروم و در صورت توافق به طور حتم در فصل آينده پيراهن اين تيم را بر تن خواهم كرد.

Friend
17-08-2005, 11:00
برنامه سري A اعلام شد
ميلاني ها به مصاف تازه واردها مي روند
------------------------------------------------
سرانجام پس از يك وقفه 2 هفته اي كه باعث آن تخلفات تيم هايي نظير مسينا، تورينو و جنوا بود، برنامه رسمي ليگ دسته اول ايتاليا (سري A) در فصل 2006- 2005 اعلام شد و اين در شرايطي بود كه طرفداران تيم جنوا به علت نارضايتي از تصميم فدارسيون و اتحاديه ليگ فوتبال ايتاليا نسبت به سقوط جنوا به سري C1 آشوب و جنجال بزرگي را در شهر به راه انداختند. در هر حال هفته اول در روزهاي 27 و 28 آگوست آغاز مي شود و بازي هاي برگشت هم در 18 ژانويه 2006 شروع خواهد شد. در آغاز اين رقابت ها ميلان و اينتر در اولين بازي بايد به مصاف آسكولي و تره ويزو بروند كه هر 2 جانشين تورينو و جنوا شده اند.
برنامه هفته اول به شرح زير است:
اسكولي – ميلان
فيورنتينا – سمپدوريا
اينتر - تره ويزو
يوونتوس - كيه وو
لاتزيو - مسينا
ليوورنو - لچه
پارما - پالرمو
رجينا - رم
سيه نا - كالياري
اودينزه - امپولي

Friend
17-08-2005, 11:01
پيروزي اينتر با درخشش كروز
--------------------------------------
اينتر در ادامه بازي هاي دوستانه در تابستان 2005 موفق شد در واربرگ سوئيس 2 بر صفر تيم فوتبال الفسبورگ را شكست دهد.
در شرايطي كه تيم روبرتو منچيني شنبه آينده در فينال سوپر جام ايتاليا بايد به مصاف يوونتوس قهرمان سري A در فصل گذشته برود، درخشش خوليو ريكاردو كروز آرژانتيني موجبات پيروزي آنها را برابر تيم سوئيس رقم زد.
در اين ديدار اينتر بدون ملي پوشان خود با الفسبورگ روبرو شد و 2 بر صفر به پيروزي رسيد. گل زيباي كروز در دقيقه 12 روي ارسال زه ماريا و سپس دقيقه 48 روي كار خوب پيزارو و ورون نتيجه را به سود نراتزوري ها تمام كرد.
روبرتو منچيني پس از اين ديدار گفت: "بازيكنان من خوب بازي مي كنند. با اين تيم به اسكودتو نزديك شده ايم و خوشحالم كه سرانجام برنامه رقابت هاي سري A هم اعلام شد

Friend
17-08-2005, 11:01
كيلي گونسالس در گالاتاسرای
با آمدن خاوير سانتياگو سولاري از رئال مادريد، چپ پاي سابق والنسيا به علت قرار نداشتن در برنامه هاي روبرتو منچيني خواهان ترك اينتر شده است. در حالي كه صحبت از رفتن اين آرژانتيني به انگلستان و تيم كريستال پالاس بود، اكنون مطبوعات تركيه با انتشار اخباري وي را بازيكن جديد گالاتاسراي مي نامند.
روزنامه بوسفورو مي نويسد: "كيلي به زودي راهي استانبول مي‌شود تا براي شرکت در تست پزشكي باشگاه حضور پيدا کند. اين بازيكن مشكلي از بابت امضاء قرارداد ندارد و به طور حتم فصل آينده را در تركيه توپ خواهد زد

Friend
17-08-2005, 11:02
جيلاردينو:
در ميلان جايي براي كاسانو نيست
--------------------------------------
آلبرتو جيلاردينو مهاجم جديد ميلان درهاي اين باشگاه را به روي آنتونيو كاسانو بست و اذعان داشت، مهاجم رم نمي تواند به تيم روسونري بيايد.
شدت گرفتن شايعات در رابطه با حضور كاسانو در ميلان انتقادات فراواني را در پي داشته است.
جيلاردينو در اين رابطه مي گويد: "آنتونيو بازيكن بزرگي است كه در فوتبال ايتاليا آينده درخشاني دارد، اما من تصور نمي كنم او به ميلان بيايد. علت آنهم اين است كه در اين تيم فضا براي بازي كردن او وجود ندارد. ما مهاجمان بسياري داريم، شوچنكو، ويه ري، اينزاگي و كاكا كه هر كدام از بهترين هاي فوتبال ايتاليا و اروپا هستند. او يك ستاره بزرگ براي آتزوري ها است. به طور حتم سيستم چرخشي ليپي، آنتونيو را به تيم ملي باز مي گرداند.

Friend
17-08-2005, 11:02
حضور اندك ژرمن ها در ديدار هلند و آلمان
تيم ملي آلمان در ديدار دوستانه امشب مقابل هلند از حمايت طرفداران كمتري برخوردار خواهد بود.
فدارسيون فوتبال آلمان تعداد اندكي از بليت هاي اين بازي را براي دوستداران تيم ملي اختصاص داده است.
با وجود اينكه پليس هلند براي اين بازي جذاب در روتردام دست به ريسك بزرگي زده و عنوان كرده كه خطرات زيادي در بازي وجود نخواهد داشت، اما تمام تداركات امنيتي را در نظر گرفته است.
فدارسيون هلند حدود 1330 بليط را از كل شش هزار بليت درخواستي را به ژرمن ها تحويل داده است.
جالب تر از همه اينكه بليت ها بايد به دوستداران تيم ملي اختصاص داده شود، اما فدارسيون فوتبال هلند اعلام كرده بليت ها در اختيار طرفداران بوندس ليگا قرار مي گيرند.
1100 نفر از تماشاگراني كه از اين دسته هستند در استاديوم فاينورد در يك جايگاه مخصوص قرار خواهند گرفت و 230 نفر باقي مانده در صندلي هاي در نظر گرفته شده به تماشاي بازي مي نشينند.
هواداراني كه بليت اين بازي را در دست دارند امشب در يك پاركينگ خصوصي خود را به پليس معرفي خواهند كرد تا كار انتقال آنها به وسيله اتوبوس به استاديوم انجام شود

Friend
17-08-2005, 11:03
ايتاليا به بازي امشب اميدوار است
--------------------------------------------
تيم تحت رهبري مارچلو ليپي آماده برگزاري ديدار دوستانه خود مقابل تيم ملي ايرلند است. در ادامه ديدارهاي دوستانه تيم هاي ملي فوتبال امشب يك مسابقه دوستانه ميان دو تيم ملي فوتبال ايتاليا و ايرلند در شهر دوبلين برگزار خواهد شد.

مارچلو ليپي كه پس از بركناري جوواني تراپاتوني به سمت مربيگري تيم ملي ايتاليا منصوب شده قصد دارد با برگزاري ديدارهاي دوستانه تيم ملي ايتاليا را به مرز آمادگي كامل برساند تا پس از دو دوره ناكامي ايتاليا به نتايج دلخواه و مطلوبي در جام جهاني دست يابد.
در اين ديدار ايتاليا از 3 مهره ارزشمند خود آنتونيو كاسانو، جي جي بوفون كه در آخرين بازي يوونتوس در جام برلوسكني مقابل ميلان دچار آسيب ديدگي شد و همچنين فرانچسکو توتي بهره نخواهد جست.
اما بازگشت آلساندرو دل پيه رو مي تواند خبر خوشي براي هواداران اين تيم قلمداد شود.
براي اين ديدار 23 بازيكن از سوي مربيان فرا خوانده شده اند تا خود را براي حضور در تركيب اصلي بازي هاي جام جهاني 2006 آلمان آماده كنند.
ليپي مربي سابق يوونتوس ايده و عقيده روشن و واضحي براي آينده فوتبال ايتاليا دارد. مطمئن است با اين بازيكنان، ايتاليا به جايگاه اصلي در سطح جهاني بازخواهد گشت.
ليپي به پيشرفت بازيكنانش اطمينان دارد و براي عملكرد عالي تيم طرح هاي طلايي در ذهن دارد

Friend
17-08-2005, 11:09
آغاز دور نهايي مسابقات نوجوانان كشور
مرحله نهايي مسابقات نوجوانان كشور، به مراحل پاياني خود نزديك مي شود. رقابتهايي كه شش تيم در آن حضور دارند و در اصفهان با هم دست و پنجه نرم مي كنند. شش تيم شركت كننده در اين مرحله 1ـ فولاد خوزستان، 2ـ ذوب آهن اصفهان، 3ـ سپاهان اصفهان، 4ـ ذوب آهن اردبيل، 5ـ زاگرس كرمانشاه و 6ـ ملوان بندر انزلي هستند و قرار است به تيمهاي اول تا چهارم اين رقابتها جوايزي اهدا شود

Friend
17-08-2005, 11:10
برق شيراز ليست‌اش را تكميل كرد
باشگاه برق شيراز اسامي بازيكنان فصل جديدش را از طريق سرپرست خود، عباس زارع به سازمان ليگ برتر و

طبق قانون در فهرست بازيكنان برق، نام هفده بازيكن بزرگسال و پنج بازيكن زير 23 سال ديده مي‌شود كه مسؤولان مربوط به اين امر، صحت مدارك بازيكنان برق را مورد بررسي قرار خواهند داد.

در اين بين اسم پنج بازيكن تازه وارد هم ديده مي شود؛ حميد زارع و جمال عباسي از فجر سپاسي، ميرهاني هاشمي از مقاومت مرصاد، مهرداد كريميان از فولاد خوزستان و عليرضا رضايي از مخابرات شيراز بازيكنان جديد اين تيم هستند.

از جمع بازيكنان فصل گذشته نيز آقا محمدي و احتشام ساساني جدا شده اند. در اين ميان سرپرست تيم برق از بابت اين كه زمان براي انجام نقل و انتقالات كم است، خواستار افزايش مهلت خريد و فروش بازيكنان فوتبال شد

Friend
17-08-2005, 11:10
مربي تيم ملي نوجوانان در اصفهان
محمد احمدزاده سرمربي تيم ملي فوتبال نوجوانان كشورمان، جهت انتخاب و تكميل ليست بازيكنان مورد نظرش به اصفهان سفر مي‌كند تا از نزديك مسابقات قهرماني نوجوانان كشور را كه در اين شهر برگزار مي‌شود نظاره‌گر باشد.

احمدزاده اميدوار است از بين نوجواناني كه در اين مسابقات شركت مي‌كنند، نخبه‌هاي آنان را جهت حضور در اردوي تيم ملي نوجوانان دعوت كند

Friend
17-08-2005, 11:11
اين 1600 نفر نمي گذارند «ايران» غريب بماند!
كميته فرهنگي فدراسيون فوتبال اعلام كرد: با تمهيداتي كه نمايندگان اين كميته در ژاپن انديشيده اند، به منظور تشويق تيم ملي ايران كه فردا «چهارشنبه» آخرين ديدار دور مقدماتي خود را در توكيو مقابل ژاپن برگزار مي كند؛ با حمايت و همكاري سفارت جمهوري اسلامي ايران در ژاپن، فرستاده هاي كميته فرهنگي فدراسيون، هماهنگي هاي لازم را جهت حضور 1600 هوادار تيم ملي در استاديوم محل بازي به عمل آورده است.

بنابر گفته رئيس اين كميته به تعداد هواداران ايراني حاضر در استاديوم پرچم هاي مقدس كشورمان در اختيار آنها قرار خواهد گرفت

Friend
17-08-2005, 11:12
برنامه ديداهاي دور رفت ليگ برتر
برنامه ديدارهاي پانزده هفته ابتدايي ليگ برتر به شرح زير است:

هفته اول

11/6/84 سايپا تهران ـ پاس تهران

11/6/84 استقلال تهران ـ صباباطري‌تهران

11/6/84 فجرشهيدسپاسي شيراز ـ پيروزي تهران

11/6/84 ملوان انزلي ـ برق‌شيراز

11/6/84 فولادمباركه‌سپاهان ـ شموشك نوشهر

11/6/84 ابومسلم خراسان ـ ذوب‌آهن اصفهان

10/6/84 راه آهن ـ شهيدقندي يزد

10/6/84 استقلال اهواز ـ فولادخوزستان

* هفته دوم

16/6/84 پاس تهران ـ استقلال‌تهران

18/6/84 صباباطري تهران ـ ملوان انزلي

18/6/84 شموشك نوشهر ـ فجرشهيدسپاسي شيراز

18/6/84 برق‌شيراز ـ ابومسلم خراسان

18/6/84 شهيد قندي يزد ـ فولادمباركه‌سپاهان

18/6/84 ذوب‌آهن اصفهان ـ استقلال اهواز

18/6/84 فولادخوزستان ـ راه آهن

18/6/84 پيروزي تهران ـ سايپا تهران

* هفته سوم

پيروزي تهران ـ پاس‌تهران

25/6/84 ابومسلم‌ خراسان ـ صباباطري‌تهران

25/6/84 فجرشهيدسپاسي شيراز ـ شهيدقندي‌يزد

25/6/84 استقلال ‌اهواز ـ برق‌شيراز

25/6/84 فولادمباركه‌سپاهان ـ فولادخوزستان

25/6/84 راه آهن ـ ذوب‌آهن اصفهان

25/6/84 سايپا‌تهران ـ شموشك‌نوشهر

25/6/84 ملوان انزلي ـ استقلال‌تهران

* هفته چهارم

3/7/84 پاس تهران ـ ملوان انزلي

31/6/84 صباباطري تهران ـ استقلا‌ل اهواز

1/7/84 فولادخوزستان ـ‌ فجرشهيدسپاسي شيراز

1/7/84 برق شيراز ـ راه آهن

31/6/84 ذوب‌آهن اصفهان ـ فولادمباركة‌سپاهان

1/7/84 شهيد قندي يزد ـ سايپا تهران

1/7/84 استقلا‌ل تهران ـ ابومسلم خراسان

1/7/84 شموشك نوشهر ـ پيروزي تهران

* هفته پنجم

8/7/84 شموشك نوشهر ـ پاس تهران

7/7/84 راه‌آهن ـ صباباطري تهران

8/7/84 فجرشهيدسپاسي شيراز ـ ذوب‌آهن اصفهان

8/7/84 فولادمباركه سپاهان ـ برق‌شيراز

8/7/84 سايپا تهران ـ فولادخوزستان

7/7/84 استقلال‌اهواز ـ استقلال تهران

8/7/84 پيروزي تهران ـ شهيد قندي يزد

7/7/84 ابومسلم خراسان ـ ملوان انزلي

* هفته ششم

15/7/84 پاس تهران ـ ابومسلم خراسان

15/7/84 صباباطري تهران ـ فولادمباركه سپاهان

15/7/84 برق شيراز ـ فجرشهيدسپاسي شيراز

15/7/84 ذوب‌آهن اصفهان ـ سايپا تهران

15/7/84 استقلال تهران ـ راه آهن

14/7/84 فولادخوزستان ـ پيروزي تهران

15/7/84 ملوان انزلي ـ استقلال اهواز

15/7/84 شهيد قندي يزد ـ شموشك نوشهر

* هفته هفتم

22/7/84 شهيد قندي يزد ـ پاس تهران

22/7/84 فجرشهيد سپاسي شيراز ـ صباباطري تهران

22/7/84 سايپا تهران ـ برق شيراز

21/7/84 فولادمباركه سپاهان ـ استقلال تهران

22/7/84 پيروزي تهران ـ ذوب‌آهن اصفهان

22/7/84 راه آهن ـ ملوان انزلي

22/7/84 شموشك نوشهر ـ فولادخوزستان

22/7/84 استقلال اهواز ـ ابومسلم خراسان

* هفته هشتم

29/7/84 پاس تهران ـ استقلال اهواز

28/7/84 صباباطري تهران ـ سايپا تهران

29/7/84 استقلال‌ تهران ـ فجرشهيد سپاسي شيراز

28/7/84 برق شيراز ـ پيروزي تهران

29/7/84 ملوان انزلي ـ فولادمباركه‌سپاهان

29/7/84 ذوب‌آهن اصفهان ـ شموشك نوشهر

29/7/84 ابومسلم خراسان ـ راه آهن

29/7/84 فولادخوزستان ـ شهيد قندي يزد

* هفته نهم

7/8/84 فولادخوزستان ـ پاس تهران

8/8/84 پيروزي تهران ـ صباباطري‌ تهران

7/8/84 فجرشهيدسپاسي شيراز ـ ملوان انزلي

7/8/84 شموشك نوشهر ـ برق شيراز

7/8/84 فولادمباركه سپاهان ـ‌ ابومسلم خراسان

7/8/84 شهيد قندي يزد ـ ذوب‌آهن اصفهان

8/8/84 راه آهن ـ استقلال اهواز

7/8/84 سايپا تهران ـ استقلال تهران

* هفته دهم

13/8/84 پاس تهران ـ راه آهن

13/8/84 صباباطري تهران ـ شموشك نوشهر

13/8/84 ابومسلم خراسان ـ فجرشهيد سپاسي شيراز

13/8/84 برق شيراز ـ شهيد قندي يزد

13/8/84 استقلال اهواز ـ فولادمباركه سپاهان

13/8/84 ذوب‌آهن اصفهان ـ فولادخوزستان

13/8/84 ملوان انزلي ـ سايپا تهران

13/8/84 استقلال تهران ـ پيروزي تهران

* هفته يازدهم

20/8/84 پاس تهران ـ ذوب آهن اصفهان

20/8/84 شهيد قندي يزد ـ صباباطري تهران

20/8/84 فجرشهيد سپاسي شيراز ـ استقلال اهواز

20/8/84 فولادخوزستان ـ برق شيراز

20/8/84 فولادمباركه سپاهان ـ راه آهن

20/8/84 سايپا تهران ـ ابومسلم خراسان

19/8/84 شموشك نوشهر ـ استقلال تهران

20/8/84 پيروزي تهران ـ ملوان انزلي

* هفته دوازدهم

27/8/84 فولاد مباركه سپاهان ـ پاس تهران

27/8/84 صباباطري تهران ـ فولادخوزستان

26/8/84 راه آهن ـ فجرشهيد سپاسي شيراز

27/8/84 برق شيراز ـ ذوب‌آهن اصفهان

27/8/84 استقلال اهواز ـ سايپا تهران

27/8/84 استقلال تهران ـ شهيد قندي يزد

26/8/84 ابومسلم خراسان ـ پيروزي تهران

27/8/84 ملوان انزلي ـ شموشك نوشهر

* هفته سيزدهم

4/9/84 پاس تهران ـ برق شيراز

4/9/84 ذوب آهن اصفهان ـ صباباطري تهران

4/9/84 فجرشهيد سپاسي شيراز ـ فولادمباركه سپاهان

4/9/84 سايپا تهران ـ راه آهن

3/9/84 فولادخوزستان ـ استقلال تهران

4/9/84 پيروزي تهران ـ استقلال اهواز

4/9/84 شهيد قندي يزد ـ ملوان انزلي

4/9/84 شموشك نوشهر ـ ابومسلم خراسان

* هفته چهاردهم

18/9/84 فجرشهيد سپاسي شيراز ـ پاس تهران

18/9/84 صباباطري تهران ـ برق شيراز

18/9/84 فولادمباركه سپاهان ـ سايپا

18/9/84 استقلال تهران ـ ذوب‌آهن اصفهان

17/9/84 راه آهن ـ پيروزي تهران

18/9/84 ملوان انزلي ـ فولادخوزستان

18/9/84 استقلال اهواز ـ شموشك نوشهر

18/9/84 ابومسلم خراسان ـ شهيد قندي يزد

* هفته پانزدهم

25/9/84 پاس تهران ـ صباباطري تهران

25/9/84 سايپا تهران ـ فجرشهيد سپاسي شيراز

24/9/84 برق شيراز ـ استقلال تهران

25/9/84 پيروزي تهران ـ فولادمباركه سپاهان

25/9/84 ذوب‌آهن اصفهان ـ ملوان انزلي

25/9/84 شموشك نوشهر ـ راه آهن

25/9/84 فولادخوزستان ـ ابومسلم خراسان

25/9/84 شهيد قندي يزد ـ استقلال اهواز

* توضيحات:

موارد زير موجب تغيير در برنامه بازيها خواهد گرديد:

1- برگزاري بازيهاي باشگاههاي آسيا

2- روزهاي بازيهاي ملي

3- تغييرات آئين نامه اي

Friend
17-08-2005, 11:13
فيفا در پرونده صنعت نفت دخالت نمي‌كند
طي نمابري كه از سوي فدراسيون جهاني فوتبال به فدراسيون فوتبال ارسال شد. فيفا در جواب نامه صنعت نفت به فدراسيون فوتبال اعلام نمود كه مورد را براساس ماده 76 آئين‌نامه انضباطي فيفا يك موضوع داخلي فدراسيون فوتبال جمهوري اسلامي ايران مي‌داند و به همين دليل نمي‌تواند ماده 76 آئين‌نامه انضباطي فيفا فدراسيونهاي ملي و كنفدراسيونهاي زير مجموعه خود را در بازيهاي كه برگزار مي‌كنند و در اعمال جريمه‌هايي كه براي تخلفات انجام شده در نظر مي‌گيرند صاحب ا ختيار مي‌داند

Ronaldiniho
17-08-2005, 15:58
خب ديدار ايران و ژاپن
تمام شد با نتيجه 2 بر 1 به سود ژاپن
منتظر گزارش تحليلي اين بازي باشيد

Ronaldiniho
17-08-2005, 16:05
برانکو ایانکویچ بعد از دیدار گفت :
هر دو تیم در شرایط اب و هوایی خیلی بدی بازی می کردند و من نمیتونم به بچه های تیم ایراد بگیرم با این شرایط ابو هوایی ما داشتیم در مقابل قهرمان اسیا و در زمینش بازی میکردیم
غیر از 20 دقیقه اول ژاپن نتونست خودش رو به ما تحمیل کنه
و ما تا اخرین دقیقه پا به پای ژاپن بازی کردیم
و حتی در خیلی از دقایق توپ دست ما بود

Ronaldiniho
17-08-2005, 16:08
اينم بايد دونست كه ما بدون 5 بازيكن ثابت خود داشتيم بازي ميكرديم
اما ژاپن بدون 3 بازكن ثابت خود
ما در مقابل حدود 78 هزار ژاپني داشتيم بازي ميكرديم
نبايد زياد به تيم ملي ايراد گرفت بد بازي نكرد
ولي يك تيم حرفه اي نبايد به 5 بازيكن متكي باشد و بايد 2 تيم داشته باشديعني يه تيم براي زمين
ويك تيم ذخيره
كه قدرت هردوبايد يكسان باشه

Ronaldiniho
17-08-2005, 16:10
برنامه ديداهاي دور رفت ليگ برتر
برنامه ديدارهاي پانزده هفته ابتدايي ليگ برتر به شرح زير است:

هفته اول

11/6/84 سايپا تهران ـ پاس تهران

11/6/84 استقلال تهران ـ صباباطري‌تهران

11/6/84 فجرشهيدسپاسي شيراز ـ پيروزي تهران

11/6/84 ملوان انزلي ـ برق‌شيراز

11/6/84 فولادمباركه‌سپاهان ـ شموشك نوشهر

11/6/84 ابومسلم خراسان ـ ذوب‌آهن اصفهان

10/6/84 راه آهن ـ شهيدقندي يزد

10/6/84 استقلال اهواز ـ فولادخوزستان

* هفته دوم

16/6/84 پاس تهران ـ استقلال‌تهران

18/6/84 صباباطري تهران ـ ملوان انزلي

18/6/84 شموشك نوشهر ـ فجرشهيدسپاسي شيراز

18/6/84 برق‌شيراز ـ ابومسلم خراسان

18/6/84 شهيد قندي يزد ـ فولادمباركه‌سپاهان

18/6/84 ذوب‌آهن اصفهان ـ استقلال اهواز

18/6/84 فولادخوزستان ـ راه آهن

18/6/84 پيروزي تهران ـ سايپا تهران

* هفته سوم

پيروزي تهران ـ پاس‌تهران

25/6/84 ابومسلم‌ خراسان ـ صباباطري‌تهران

25/6/84 فجرشهيدسپاسي شيراز ـ شهيدقندي‌يزد

25/6/84 استقلال ‌اهواز ـ برق‌شيراز

25/6/84 فولادمباركه‌سپاهان ـ فولادخوزستان

25/6/84 راه آهن ـ ذوب‌آهن اصفهان

25/6/84 سايپا‌تهران ـ شموشك‌نوشهر

25/6/84 ملوان انزلي ـ استقلال‌تهران

* هفته چهارم

3/7/84 پاس تهران ـ ملوان انزلي

31/6/84 صباباطري تهران ـ استقلا‌ل اهواز

1/7/84 فولادخوزستان ـ‌ فجرشهيدسپاسي شيراز

1/7/84 برق شيراز ـ راه آهن

31/6/84 ذوب‌آهن اصفهان ـ فولادمباركة‌سپاهان

1/7/84 شهيد قندي يزد ـ سايپا تهران

1/7/84 استقلا‌ل تهران ـ ابومسلم خراسان

1/7/84 شموشك نوشهر ـ پيروزي تهران

* هفته پنجم

8/7/84 شموشك نوشهر ـ پاس تهران

7/7/84 راه‌آهن ـ صباباطري تهران

8/7/84 فجرشهيدسپاسي شيراز ـ ذوب‌آهن اصفهان

8/7/84 فولادمباركه سپاهان ـ برق‌شيراز

8/7/84 سايپا تهران ـ فولادخوزستان

7/7/84 استقلال‌اهواز ـ استقلال تهران

8/7/84 پيروزي تهران ـ شهيد قندي يزد

7/7/84 ابومسلم خراسان ـ ملوان انزلي

* هفته ششم

15/7/84 پاس تهران ـ ابومسلم خراسان

15/7/84 صباباطري تهران ـ فولادمباركه سپاهان

15/7/84 برق شيراز ـ فجرشهيدسپاسي شيراز

15/7/84 ذوب‌آهن اصفهان ـ سايپا تهران

15/7/84 استقلال تهران ـ راه آهن

14/7/84 فولادخوزستان ـ پيروزي تهران

15/7/84 ملوان انزلي ـ استقلال اهواز

15/7/84 شهيد قندي يزد ـ شموشك نوشهر

* هفته هفتم

22/7/84 شهيد قندي يزد ـ پاس تهران

22/7/84 فجرشهيد سپاسي شيراز ـ صباباطري تهران

22/7/84 سايپا تهران ـ برق شيراز

21/7/84 فولادمباركه سپاهان ـ استقلال تهران

22/7/84 پيروزي تهران ـ ذوب‌آهن اصفهان

22/7/84 راه آهن ـ ملوان انزلي

22/7/84 شموشك نوشهر ـ فولادخوزستان

22/7/84 استقلال اهواز ـ ابومسلم خراسان

* هفته هشتم

29/7/84 پاس تهران ـ استقلال اهواز

28/7/84 صباباطري تهران ـ سايپا تهران

29/7/84 استقلال‌ تهران ـ فجرشهيد سپاسي شيراز

28/7/84 برق شيراز ـ پيروزي تهران

29/7/84 ملوان انزلي ـ فولادمباركه‌سپاهان

29/7/84 ذوب‌آهن اصفهان ـ شموشك نوشهر

29/7/84 ابومسلم خراسان ـ راه آهن

29/7/84 فولادخوزستان ـ شهيد قندي يزد

* هفته نهم

7/8/84 فولادخوزستان ـ پاس تهران

8/8/84 پيروزي تهران ـ صباباطري‌ تهران

7/8/84 فجرشهيدسپاسي شيراز ـ ملوان انزلي

7/8/84 شموشك نوشهر ـ برق شيراز

7/8/84 فولادمباركه سپاهان ـ‌ ابومسلم خراسان

7/8/84 شهيد قندي يزد ـ ذوب‌آهن اصفهان

8/8/84 راه آهن ـ استقلال اهواز

7/8/84 سايپا تهران ـ استقلال تهران

* هفته دهم

13/8/84 پاس تهران ـ راه آهن

13/8/84 صباباطري تهران ـ شموشك نوشهر

13/8/84 ابومسلم خراسان ـ فجرشهيد سپاسي شيراز

13/8/84 برق شيراز ـ شهيد قندي يزد

13/8/84 استقلال اهواز ـ فولادمباركه سپاهان

13/8/84 ذوب‌آهن اصفهان ـ فولادخوزستان

13/8/84 ملوان انزلي ـ سايپا تهران

13/8/84 استقلال تهران ـ پيروزي تهران

* هفته يازدهم

20/8/84 پاس تهران ـ ذوب آهن اصفهان

20/8/84 شهيد قندي يزد ـ صباباطري تهران

20/8/84 فجرشهيد سپاسي شيراز ـ استقلال اهواز

20/8/84 فولادخوزستان ـ برق شيراز

20/8/84 فولادمباركه سپاهان ـ راه آهن

20/8/84 سايپا تهران ـ ابومسلم خراسان

19/8/84 شموشك نوشهر ـ استقلال تهران

20/8/84 پيروزي تهران ـ ملوان انزلي

* هفته دوازدهم

27/8/84 فولاد مباركه سپاهان ـ پاس تهران

27/8/84 صباباطري تهران ـ فولادخوزستان

26/8/84 راه آهن ـ فجرشهيد سپاسي شيراز

27/8/84 برق شيراز ـ ذوب‌آهن اصفهان

27/8/84 استقلال اهواز ـ سايپا تهران

27/8/84 استقلال تهران ـ شهيد قندي يزد

26/8/84 ابومسلم خراسان ـ پيروزي تهران

27/8/84 ملوان انزلي ـ شموشك نوشهر

* هفته سيزدهم

4/9/84 پاس تهران ـ برق شيراز

4/9/84 ذوب آهن اصفهان ـ صباباطري تهران

4/9/84 فجرشهيد سپاسي شيراز ـ فولادمباركه سپاهان

4/9/84 سايپا تهران ـ راه آهن

3/9/84 فولادخوزستان ـ استقلال تهران

4/9/84 پيروزي تهران ـ استقلال اهواز

4/9/84 شهيد قندي يزد ـ ملوان انزلي

4/9/84 شموشك نوشهر ـ ابومسلم خراسان

* هفته چهاردهم

18/9/84 فجرشهيد سپاسي شيراز ـ پاس تهران

18/9/84 صباباطري تهران ـ برق شيراز

18/9/84 فولادمباركه سپاهان ـ سايپا

18/9/84 استقلال تهران ـ ذوب‌آهن اصفهان

17/9/84 راه آهن ـ پيروزي تهران

18/9/84 ملوان انزلي ـ فولادخوزستان

18/9/84 استقلال اهواز ـ شموشك نوشهر

18/9/84 ابومسلم خراسان ـ شهيد قندي يزد

* هفته پانزدهم

25/9/84 پاس تهران ـ صباباطري تهران

25/9/84 سايپا تهران ـ فجرشهيد سپاسي شيراز

24/9/84 برق شيراز ـ استقلال تهران

25/9/84 پيروزي تهران ـ فولادمباركه سپاهان

25/9/84 ذوب‌آهن اصفهان ـ ملوان انزلي

25/9/84 شموشك نوشهر ـ راه آهن

25/9/84 فولادخوزستان ـ ابومسلم خراسان

25/9/84 شهيد قندي يزد ـ استقلال اهواز

* توضيحات:

موارد زير موجب تغيير در برنامه بازيها خواهد گرديد:

1- برگزاري بازيهاي باشگاههاي آسيا

2- روزهاي بازيهاي ملي

3- تغييرات آئين نامه اي
دوست عزيز من برنامه بازي ها رو خيلي قبل تر گذاشته بودم دقت كن پست تكراري ندي

K053_LSH_KV90
17-08-2005, 16:12
مرگ بر دايي مرگ بر برانكو مرگ بر فدراسيون
آقا يكي چسب قويه داره مي خوام دهن مزدا رو ببندم
ميگه زرافه تمام نشدنيه آخه مزدا دايي 11سال و 11 ماه پيش تموم شده بود.
برهاني سمت راست علف ميخورد
نيكي هم كه ديگه مرده داره موها رو درست ميكنه
ايول علوي ماشالله بعدا يه چيزي ميشي
كاملي كامل سوتي هستي
ايول ميرزاپور خوب بود بعد از بازي بد تويه انگيليس
زرافه رو يكي جمع كنه
ايمان از تو بعيد بود
كاضميان اصلا بهش توپ ندادن نامردا
ايول نكونام
ماشالله به منيعي آينده درخشاني داره بايد از اول تو بود
اه اه نصرتي بي خاصيت
يحيي چي بگم خوب بد بود

mehdi87
17-08-2005, 16:17
مزخرف بود - آدم حالش بهم ميخوره اين بازي رو ميبيني - نميدونم از اين برانكو چي ديدن - مزخرف ...............

K053_LSH_KV90
17-08-2005, 16:21
مهدي جون از برانكو احمق سكوت ديدن كه زرافه رو تا دقيقه 90 داخل نگه مي داره

Ronaldiniho
17-08-2005, 16:32
بچه ها من خودم اصلا از بازي دايي خوشم نمي ايد و ميگويم وقتي اون هست تيم ده نفره بازي ميكنه
اما نميشه به بازي ايران و برانكو ايراد گرفت
جو ورزشگاه طوري ايجاد ميكرد كه دايي تو زمين بمونه
چون ژاپنيها از ايي ميترسند
به خهر حال ب نظر من تيم ملي از اوني كه ما انتظار داشتيم بهتر بازي كرد
بدون لژيونر ها

Ronaldiniho
17-08-2005, 16:36
اين 1600 نفر نمي گذارند «ايران» غريب بماند!
كميته فرهنگي فدراسيون فوتبال اعلام كرد: با تمهيداتي كه نمايندگان اين كميته در ژاپن انديشيده اند، به منظور تشويق تيم ملي ايران كه فردا «چهارشنبه» آخرين ديدار دور مقدماتي خود را در توكيو مقابل ژاپن برگزار مي كند؛ با حمايت و همكاري سفارت جمهوري اسلامي ايران در ژاپن، فرستاده هاي كميته فرهنگي فدراسيون، هماهنگي هاي لازم را جهت حضور 1600 هوادار تيم ملي در استاديوم محل بازي به عمل آورده است.

ما 2000 تماشاگر تو بازي با ژاپن داشتيم
اما طبق قانون فيفا تيم ميهمان ميتونه 10 ٪‌از ورزشگاه رو بگيره يعني 7هزار تا
بنابر گفته رئيس اين كميته به تعداد هواداران ايراني حاضر در استاديوم پرچم هاي مقدس كشورمان در اختيار آنها قرار خواهد گرفت

1600 نفر نبودند و 2000 نفر بودند
بر طبق قانون فيفا 10 ٪ از ورزشگاه را تماشاگران ميهمان ميتوانند بگيرند
يعني در اين مسابقه 7 هزار نفر ايراني بايد مي رفت
جان اصلاح شد firend

Ronaldiniho
17-08-2005, 16:37
اينم تيتر روزنامه هاي امروز

Ronaldiniho
17-08-2005, 16:39
به دليل اينكه
پست هاي من رو براي تيتر روزنامه ها برداشته اند من ديگه تيتر روزنامه ا رو نميزنم
براي ديدن تيتر روزنامه ها به وبلاگم مراجعه كنيد
اما يكي بگه چرا اين پستها رو برداشته اند

Ronaldiniho
17-08-2005, 16:42
مهرعليزاده: پرسپوليس و استقلال مثل فرزندانم هستند

پرسپوليس و استقلال نبودند فوتبال ما رشد فعلي را نداشت»
«باشگاه‌هاي ما بايد همانند چلسي و رئال مادريد شوند»

رييس سازمان تربيت بدني در حاشيه‌ي مراسم كلنگ زني ورزشگاه اختصاصي باشگاه پرسپوليس تهران گفت: اين كار يكي از بزرگ‌ترين آرزوهاي قلبي من را محقق كرد.

محسن مهرعليزاده اظهار كرد: از نخستين روز حضورم در سازمان تربيت بدني احداث ورزشگاه براي دو تيم استقلال و پرسپوليس يكي از آرزوهاي قلبي من بود كه خوشبختانه اين اقدام در مورد پرسپوليس صورت گرفت و اميدوارم در مورد استقلال و ساير باشگاه‌ها نيز در آينده شاهد تحقق اين هدف باشيم.

وي تاكيد كرد: باشگاه‌هاي استقلال و پرسپوليس با توجه به قدمت، محبوبيت و نقش تعيين كننده در ميان جوانان استحقاق چنين اقدامي را دارند.

مهرعليزاده در ادامه خاطر نشان كرد: در دو ماه نخست دوران حضورم در پست رياست سازمان تربيت بدني در سفري كه به سوييس براي ملاقات با ژاك روگ رييس كميته‌ي بين المللي المپيك داشتم سفر كوتاهي نيز به اسپانيا انجام دادم و در آنجا باشگاه رئال مادريد را با تمامي امكاناتش و نحوه‌ي باشگاه‌داري آنها مورد بررسي قرار دادم و تصميم گرفتم دو باشگاه به نام كشور را در حد همين باشگاه‌هاي مطرح دنيا توانمند سازم و اميدوارم تا هر جا كه مي‌توانيم با توجه به توانمندي‌هاي فني و مديريتي‌مان به پيش برويم.

رييس سازمان تربيت بدني در ادامه با اشاره به اين كه تمامي ايراني‌ها همواره حالت بلند پروازي دارند تصريح كرد:

Ronaldiniho
17-08-2005, 16:43
كاشاني: داشتن زمين مهم نيست، به فكر بزرگ نيازمنديم

بهزادي: اداره‌ي باشگاه پرسپوليس به افراد بزرگ نياز دارد»
«زادمهر: امروز شروعي نو براي باشگاه است»

مراسم كلنگ زني نخستين مجموعه‌ي ورزشي تاريخ باشگاه پرسپوليس تهران امروز در حضور تعدادي از پيشكسوتان اين تيم برگزار شد.

جعفر كاشاني، محمد زادمهر، حسين كلاني، همايون بهزادي، بيوك وطن خواه و رحيمي از جمله‌ي بازيكنان قديمي پرسپوليس بودند كه امروز شاهد تحقق يكي از آرزوهاي بزرگ اين باشگاه بودند. تعدادي از آنها در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا نظرات خود را در مورد اين اتفاق اعلام كردند.

جعفر كاشاني سخنگوي باشگاه پرسپوليس گفت: خوشبختانه اكنون مقدمات تاسيس نخستين مجموعه‌ ورزشي پرسپوليس فراهم شده است. امري كه زمان بسيار برده است و امروز به اين مرحله رسيده و من بسيار اميدوارم اين حركت رو به رشد در آينده نيز ادامه يابد.

وي افزود: مهم تلاش آيندگان است تا بتوانند با ادامه دادن راهي كه امروز سنگ بناي آن گذاشته شد شرايط قدرتمند ساختن پرسپوليس را فراهم كنند.
كاشاني خاطر نشان كرد: براي يك باشگاه تنها داشتن زمين اختصاصي مهم نيست. بلكه مهم انديشه و فكري است كه بايد براي پيشبرد اهداف يك باشگاه پياده شود. نگاه ما تنها به فردا نيست بلكه بايد فرداها را در نظر بگيريم. مسلما احداث ورزشگاه اقدامي بود كه بايد بسيار پيش از اين صورت مي‌گرفت. اما در هر صورت اين كار مهم انجام شد و اكنون وظيفه‌ي آيندگان است كه زمينه‌هاي بهره‌برداري كامل را از آن فراهم كنند.

Ronaldiniho
17-08-2005, 16:45
با لژيونر هاي ايراني در پايان هفته دوم بوندسليگا

سير رو به رشد بازيكنان ايراني شاغل در بوندسليگا در اين هفته كاملآ به چشم آمد. جدا از گلزني علي كريمي و حضور هاشميان در تركيب اصلي هانوفر، مهدي مهدوي كيا نيز با حضورش در ميدان بيلفلد در پيروزي هامبورگي ها نقش بزرگي را ايفا كرد.
فريدون زندي نيز همانند كيا يا حضورش در تركيب اين هفته ي تيمش، همه را به شگفتي واداشت.

علي كريمي:

علي كريمي با يك گل زده و با يك پاس گل توانست در مجموع با دو امتياز وارد جدول امتياز آورترين بازيكنان بوندسليگا شود.

كريمي كه اولين حضورش در تركيب ابتدايي بايرن را تجربه مي كرد توانست با نمايش فوق تصورش، نظر مثبت تمامي كارشناسان ليگ آلمان را به خود معطوف كند. او اكنون به همراه دميكيليس آرژانتيني دومين بازيكن امتياز آور بايرن است و عنوان پانزدهمين بازيكن امتياز آور ليگ آلمان را نيز به همراه هم تيمي اش دميكيليس و 9 بازيكن ديگر بوندسليگا يدك مي كشد.
در روزي كه ماكاي با نمره ي يك كيكر، بازيكن هفته ي بوندسليگا لقب گرفت، كريمي نمره ي 1.5 اين مجله ي آلماني را به خود اختصاص داد. بازيكني كه قول داده بود برفهاي مونيخ را درببل بزند و در مونيخ بماند، مطمئنآ ديگر با دريبل از برفها نخواهد گذشت، او اكنون با سختكوشي و جنگندگي، تكنيكي ناب و چشماني باز منتظر برفهاي مونيخ است،همان شيوه اي كه همه را به شگفتي واداشته و چشم هاي اروپايي ها را خيره نموده است. شايد در بهار مونيخ، كريمي كمك بزرگي در رسيدن تيم بايرن به مراحل پاياني ليگ قهرمانان باشد.

كريمي با معدل امتيازي 2.25 ، هشتمين بازيكن برتر كنوني بوندسليگاست و اين هفته نيز توانسته است به جمع 11 مرد برتر هفته ي بوندسليگا از ديد كيكر، راه يابد.

Ronaldiniho
17-08-2005, 16:46
گزارش ويژه روزنامه‌ آبندبلات از وضعيت مهدي مهدوي‌كيا

روزنامه‌ي آبند بلات در جديدترين گزارش خود درباره‌ي مهدي مهدوي‌كيا بازيكن ايراني تيم فوتبال هامبورگ اين سوال را مطرح كرد كه آيا حضور او در ديدار برابر بيله‌فلد يك بازگشت به عقب مسوولان هامبورگ است يا خير؟

در گزارش ويژه‌ي روزنامه‌ي آبند بلات آمده است:« چطور هامبورگ مي‌خواهد گران‌ترين بازيكن خود را به فروش برساند و آن را از ليست حقوقشان كنار بگذارد اما ناگهان او را به زمين بازمي‌گرداند. آيا اين يك شروع مجدد است؟

لبخند مهدوي‌كيا معني‌دار است يا او به خاطر شخصيتش به مخاطب احترام مي‌گذارد؟ وقتي از او پس از پيروزي دو بر صفر هامبورگ برابر بيله‌فلد در مورد وضعيتش مي‌پرسيم او با لبخندي كه بر لبان خود دارد و در حالي كه شانه‌اش را بالا مي‌اندازد مي‌گويد ببينم در هفته‌هاي آينده چه مي‌شود.

امروز كه همبازي‌هاي مهدوي‌كيا براي ديدار چهارشنبه‌ي تيم ملي ايران برابر ژاپن آماده مي‌شوند مهدوي‌كيا در آلمان مي‌خواهد خود را اثبات كند. اين بازيكن 28 ساله در كشور خود بسيار محبوب است و شكي نيست كه در تيم ملي ايران در جام جهاني بازيكن ثابتي خواهد بود. با اين همه اين بازيكن ايراني مشكلات بسياري در هامبورگ دارد. مهدوي‌كيا به دليل دو اخطاره بودن نمي‌تواند تيم ملي ايران را برابر ژاپن همراهي كند.

اما او در هامبورگ اصلا بازي نمي‌كند چه برسد به اين كه بخواهد اخطار بگيرد. در اين فصل جايگاه مهدوي‌كيا بيشتر بر روي سكوهاي تماشاگران يا نيمكت ذخيره‌هاي هامبورگ بوده است. ولي در بازي برابر بيله‌فلد بعد از مدت‌ها به ميدان رفت.

Ronaldiniho
17-08-2005, 16:50

جديدترين رده‌بندي برترين تيم‌هاي ملي فوتبال جهان در ماه آگوست اعلام شد كه بر اين اساس تيم ملي فوتبال كشورمان بدون تغيير جايگاه جهاني به صدر آسيا صعود كرد. به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، بر اساس جديدترين رده‌بندي اعلام شده از سوي فدراسيون بين‌المللي فوتبال (فيفا)، تيم ملي فوتبال ايران با كسب 708 امتياز، بالاتر از تيم‌هايي نظير سوئد، ژاپن، يونان، دانمارك و كرواسي در رده‌ي پانزدهم جهان قرار گرفته است.

تيم ملي ژاپن كه در رده‌بندي ماه پيشين فيفا رده‌ي نخست برترين تيم‌هاي آسيايي را از آن خود كرده بود با چهار پله سقوط و كسب 706 امتياز در رده‌ي هفدهم جهان و دوم آسيا ايستاده است. در ميان تيم‌هاي آسيايي پس از ايران و ژاپن تيم‌هاي كره‌ي جنوبي، عربستان و بحرين به ترتيب در مكان‌هاي بيست و سوم، بيست و هفتم، و پنجاهم جهان ايستاده‌اند. نكته‌ي جالب توجه دررده‌بندي اعلامي فيفا سقوط دوباره‌ي فرانسه از مكان هفتم به جايگاه نهم است.

اسامي تيم های برتر جهان در ماه آگوست ميلادي به اين شرح است:

1 ـ برزيل، 837 امتياز
2 ـ آرژانتين 782 امتياز
3 ـ هلند 780 امتياز
4 ـ چك 777 امتياز
5 ـ مكزيك 770 امتياز
6 ـ آمريكا 768 امتياز
7 ـ انگليس 743 امتياز
8 ـ اسپانيا 739 امتياز
9 ـ فرانسه 737 امتياز
10- پرتغال 737 امتياز
...
15- ايران 708 امتياز
17- ژاپن 706 امتياز

Ronaldiniho
17-08-2005, 16:51
اما فكر كنم با اين شكست دوباره ژاپن بياد بالاي ما

Ronaldiniho
17-08-2005, 16:54
زیکو : فوتبال ایران همواره قابل احترام است

بازی سختی پیش رو داریم
سرمربی تیم فوتبال ژاپن گفت : ایران یکی از تیم های سطح اول فوتبال آسیاست و هرگز نمی توان توانایی های فوتبال این کشور را نادیده گرفت به گزارش خبرنگار"مهر" زیکو که در پایان تمرینات روز گذشته تیمش در جمع خبرنگاران سخن می گفت افزود : فوتبال ایران همواره قابل احترام است و بازی مقابل این تیم تحت هیچ شرایطی آسان نخواهد بود .
وی اضافه کرد : هرچند این دیدار تاثیری در صعود هیچیک از دو تیم برای صعود به جام جهانی نخواهد داشت ولی این باعث نخواهد شد ما برای جبران شکست بازی رفت و کسب عنوان سرگروهی تلاش نکنیم . شرایط این مسابقه نسبت به بازی رفت از هر نظر متفاوت است و ما می خواهیم پیروزی های اخیرمان را مقابل ایران نیز ادامه دهیم .سرمربی تیم ملی فوتبال ژاپن با بیان اینکه در این دیدار تعدادی از لژیونرهای این تیم حضور نخواهند داشت تصریح کرد : ما با ترکیبی که به تازگی در بازیهای شرق آسیا موفق شد کره جنوبی را شکست دهد مقابل ایران قرارخواهیم گرفت و قصد دارم چند بازیکن جوان را در این دیدار درترکیب اصلی قرار دهم تا آنها را برای بازیهای آینده آزمایش کنم .
زیکودر پایان درمورد نتیجه دیدار فردا گفت : به اعتقاد من هردو تیم ازیکدیگر شناخت کافی دارند و این مسئله باعث می شود دو تیم رقابت نزدیک و فشرده ای پیش روی داشته باشند ولی امیدوارم در پایان این ژاپن باشد که برتری اش را به میهمان خود دیکته می کند .

اينم گفتم يه ذره دلمون به تيم مليمون خوش باشه

Ronaldiniho
17-08-2005, 16:56
درسته بازي تمام شده اما صحبتهاي برانكو قبل بازي جالبه

برانکو : سر گروه هستیم سر گروه می مانیم

خیال سرمربی تیم ملی راحت است . او خودش به این نکته اشاره می کند : ( با توجه به صعود ایران به جام جهانی بدون استرس مقابل ژاپن به میدان خواهیم رفت و تلاش خواهیم کرد از این دیدار نهایت استفاده را ببریم . ) برانکو که در پایان تمرین عصر دیروز سخن می گفت اضافه کرد : ( تیم ملی در وضع بسیار خوبی قرار دارد و از هر نظر برای این مسابقه اماده است . این بازی را فرصت خوبی می دانم تا بازیکنان جوان ، خود را به تیم ملی تحمیل کنند . انها در غیاب لژیونرها شایستگی های خود را برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیم ملی نشان می دهند این باور من است . ) برانکو فراموش نمیکند : ( هر چند با توجه به صعود هر دو تیم به جام جهانی نتیجه این دیدار از اهمیت انچنانی برای هر دوتیم برخوردار نیست ولی مطمئنا ژاپن برای جبران شکست بازی رفت انگیزههای زیادی خواهد داشت و ما نیز امادگی یک بازی پایاپای را مقابل این تیم داریم .) برانکو در خصوص شیوه بازی تیم ملی در این دیدار تصریح کرد : ( قصد داریم در دقایق ابتدایی با چاشنی احتیاط به اداره بازی بپردازیم و با توجه به شیوه بازی ژاپن سیستم های بازی خود را مشخص کنیم . با این که در این دیدار لژیونر ها را در اختیار نداریم ولی بازیکنان جوان ما از انگیزه بالایی برای حضور در این دیدار برخوردارند و با چنین انگیزه ای می خواهیم ضمن ارائه یک بازی خوب در زمین ژاپن همچنان سرگروه باقی بمانیم . )

Friend
17-08-2005, 19:05
دوسته من آقایه رونالدینهو چرا از من نقل قول می گیرید و فقط پست می دهید :?: :?:

Ronaldiniho
17-08-2005, 19:32
friend
درسته ببخشيد من وطلب زيرش را يادم رفت بنويسم
ممنون كه ياد اوري كردي

mehshad
18-08-2005, 03:55
راستي بچه ها دقت كردين مهرعليزاده درباره احداث ورزشگاه پرسپوليس چي گفته:هزينه احداث اين ورزشگاه 70 ميليارد تومنه كه سازمان 500 ميليون ميپردازه و بقيه اش هم از بودجه پرسپوليس تامين ميشه :shock:

Friend
18-08-2005, 08:52
مگه پرسپولیس بودجه داره =))

Friend
18-08-2005, 09:06
لوپس: جور كاسياس را مي كشم
به احتمال فراوان رئال مادريد ايكر كاسياس دروازه بان ملي پوش و توانمند خود را چند هفته ابتدايي لاليگا در اختيار نخواهد داشت.
لوپس در اين خصوص گفت: "متاسفانه كاسياس مصدوميت شديدي دارد و به احتمال فراوان در چند هفته نخست لاليگا رئال مادريد را همراهي نخواهد كرد. مقامات رئال نبايد نگران چيزي باشند چرا كه من توانايي پوشش اين نقطه ضعف بوجود آمده را دارم. من به توانايي هاي خودايمان دارم و مطمئن هستم كه لوكزمبورگو از اعتماد به من پشيمان نخواهدشد. هيچ فشاري هم بر من حاكم نيست و با اعصاب راحت لاليگا را آغاز خواهم كرد

Friend
18-08-2005, 09:08
بارسلونا به دنبال خوواكين
روزنامه آس ضمن بيان اين مطلب، نوشت: "باشگاه بارسلونا قصد دارد در كنار لودويك ژولي مرد فرانسوي خود يك زوج مطمئن مثل خوواكين را نيز خريداري كند. چرا كه ديگر هيچ اميدي به ادامه همكاري ساويولا با بارسلونا وجود ندارد.
مانوئل رويس ده لوپه را رئيس باشگاه رئال بتيس نيز با رد اين پيشنهاد تاكيد كرده است: "خوواكين فروشي نيست و ما قبل از اين رقمي به مراتب بالاتر از چنين پيشنهادي را كه از طرف چلسي بوده رد كرده ايم. تيم هاي بارسلونا و رئال مادريد بايد بدانند كه ما خوواكين را نخواهيم فروخت

Friend
18-08-2005, 09:09
وين روني:
از حضور در اولترافورد راضي ام
وین مي گويد: "تمرين هاي پيش از فصل باعث شده اند كه موتور فوتبال من دوباره روشن شود. فصل گذشته به دليل مصدوميت موفق به گذراندن پيش فصل موفقي نشدم. اما هفته هاي گذشته توانستم تا اولين پيش فصل موفق را در اولترافورد تجربه كنم. حال احساس هيجان بيشتري براي شروع فصل دارم و از نظر آمادگي در اوج هستم."

با حضور در تركيب 3-3-4 سرالكس فرگوسن روني با توانايي بيشتري به مصاف حريفان اين فصل خود خواهد رفت.
وي با اشاره به مطلب فوق افزود: "اصولاً عادت داشتم تا به عنوان يك هافبك مياني در زمين توپ بزنم، اما طي فصل گذشته هميشه دورتر از اين پست ايفاي نقش كردم و اين امر باعث شده تا توانايي هايم براي بازي در اولترافورد افزايش يابد. آموزش هاي فرگوسن باعث شده تا به پختگي بيشتري در فوتبال دست يابم."
روني همچنين تاكيد كرد كه حضور نيافتن در جمع آبي پوشان استمفوربريج به هيچ عنوان به ضررش تمام نشده است.
وي گفت: "مطمئناً خيلي از بازيكنان در هنگام جابجايي بين باشگاه هاي بزرگ تنها به مسائل مالي مي انديشند، اما من شياطين سرخ را انتخاب كردم، زيرا اين باشگاه بهترين گزينه پيش روي من بود. در حال حاضر هم هيچ علاقه اي براي زندگي در لندن ندارم. هميشه دوست داشتم كه نزديك به خانه ام به فوتبال حرفه اي بپردازم و حال اين موفقيت خوب در جمع شياطين سرخ پيش آمده است. از زماني كه اورتون را ترك كردم، سختي تمرينات و فوتبال هر روز بيشتر شده است. در اين جا دريافتم كه براي موفق شدن در فوتبال بايد بيش از توانايي هايت فوتبال بازي كني. بودن در كنار ستارگاني چون گري نويل و روي كين مي تواند در چنين مسيري يك كمك بزرگ باشد.

Friend
18-08-2005, 09:10
اصرار گراوسن براي حفظ اوون
مايكل اوون اين روزها سرگرم مذاكره با باشگاه هايي نظير ليورپول، نيوكاسل و اورتون است. گراوسن در اين باره گفت: "به صورت كتبي از مسئولين رئال مادريد خواسته ام كه هر طور شده گراوسن را نفروشند. او اگر بهترين نباشد يكي از بهترين ها است و هر بار كه وارد زمين شده براي رئال مادريد گل زده و توانايي هايش را به اثبات رسانده است.
اگر اوون از رئال مادريد برود، يك شكست بزرگ خواهيم خورد. خط هافبك ما ضعيف است و به نفوذهاي اين ستاره ريزنقش محتاج هستيم. نمي شود با خريدن روبينيو و باپتيستا ديگر به اوون فكر نكرد.

Friend
18-08-2005, 09:11
كانتالخو دربي بزرگ روسيه را قضاوت مي كند
---------------------------------------------------------
وي دومين داور خارجي آن هم از اسپانيا است كه براي اين دربي جنجالي انتخاب مي شود. فدراسيون فوتبال روسيه كه سال گذشته به خاطر جدال بازيكنان و آشوب هواداران متحمل ضرر مالي سنگيني شده است، از اين داور اسپانيايي خواست تا با تمام قدرت ديدار بين زسكا مسكو و زنيت سنت پترزبورگ را قضاوت نمايد.
كانتالخو با 41 سال سن افتخار كسب جايزه برترين داور اسپانيا در فصل گذشته لاليگا را يدك مي كشد و متعهد شده يكي از بهترين قضاوت هاي تاريخ داوري خود را در اين دربي بزرگ و جنجالي به نمايش بگذارد

Friend
18-08-2005, 09:11
يك مدافع برزيلي به رئال مادريد پيوست
وي كه 20 سال سن دارد به دستور پرس بايد در خدمت رئال مادريد كاسيتا يا همان تيم دوم رئال مادريد باشد تا در صورت صلاحديد لوكزمبورگو جانشين دوم روبرتو كارلوس شود.
وي به صورت قرضي يك فصل باشكوه همراه با لباس آياكس را نيز تجربه كرده است و مشكل نداشتن گذرنامه اروپايي باعث شده با موافقت دولت اسپانيا به صورت موقت در خاك اين كشور اقامت داشته باشد.
فلورنتينو پرس با تماشاي قسمت هايي از بازي وي در لباس آياكس آمستردام، گفت: "او شايستگي جانشيني كارلوس را دارد و اميدوارم بداند كه چه شانسي نصيبش شده است

Friend
18-08-2005, 09:12
مارله با ولفسبورگ 2 ساله بست
استيو مارله مهاجم فرانسوي فولام با عقد قراردادي 2 ساله رسماً به ولفسبورگ آلمان ملحق شد.
مارله كه به عنوان يار قرضي از فولام به مارسي ملحق شده بود، پس از پايان مدت كل قراردادش توانست به عنوان يار آزاد راهي فولكس واگن آره نا شود.
مارله كه در سال 2001 با قراردادي 5/11 ميليون پوندي توسط ژان تيگانا مربي وقت فولام به خدمت گرفته شده بود از تيم هاي مطرحي چون نانسي، اوسر، ليل، منچسترسيتي و اسپانيول پيشنهاداتي دريافت كرده بود، ولي ترجيح داد تا در فوتبال آلمان تجربه اي جديد را كسب كند و به همين علت به ولفسبورگ ملحق شد تا جانشين پتروفي شود كه به اتلتيكو مادريد پيوسته است.

Friend
18-08-2005, 09:12
ليون، اوون را مي خواهد
باشگاه ---- پس از فروش ميكائيل اسين به چلسي حالا قصد دارد تا مايكل اوون مهاجم انگليسي باشگاه رئال مادريد را جذب كند.
مبلغ 26 ميليون پوندي كه چلسي براي جذب اسين به حساب ---- واريز كرده نه تنها يك ركورد در نقل و انتقالات فوتبال فرانسه محسوب مي شود، بلكه به ژارد هوليه مربي اين تيم كمك مي كند تا بتواند بازيكنان مورد نياز خود را به خدمت گيرد.
هوليه كه سال ها استاد اوون در باشگاه ليورپول بوده مي گويد: "من مايكل را به خوبي مي شناسم. با او مدتي است كه در تماس هستم و او نيز سوالاتي در خصوص ---- داشت كه كاملاً او را در جريان گذاشتم. فكر مي كنم در صورت توافق اين بازيكن تا پيش از 31 آگوست به ما ملحق خواهد شد

Friend
18-08-2005, 09:14
انگليس در تدارك ميزباني جام جهاني 2018

----------------------------------------------------------
پس از موفقيت ورزشي انگلستان در راه كسب ميزباني المپيك 2012، حال اتحاديه فوتبال اين كشور در تدارك است تا خود را براي ميزباني جام جهاني 2018 آماده كند.
برايان براويك دبير اتحاديه فوتبال انگليس ضمن اعلام اين مطلب گفت: "ما براي سال 2006 شانس خود را از دست داديم و از آنها شكست خورديم، ولي فكر مي كنم كه در سيستم چرخشي فيفا جام جهاني 2018 متعلق به اروپا باشد و به همين خاطر از حالا خود را آماده كرده ايم تا بتوانيم با شكست رقبا ميزباني اين جام را كسب كنيم.
وقتي لندن توانسته است ميزباني المپيك را از آن خود كند چگونه ما نتوانيم مجدداً برگزاركننده يك جشنواره بزرگ ورزشي چون جام جهاني فوتبال باشيم

Friend
18-08-2005, 09:14
دورتموند، روسيسكي را از دست نمي دهد
-------------------------------------------------------
باشگاه بورسيا دورتموند اعلام كرد كه قصد از دست دادن توماس روسيسكي هافبك چك تبار خود را ندارد و باشگاه ليورپول بايد از فكر جذب اين بازيكن خارج شود.
ميشائيل سورك مدير فني تيم بورسيا دورتموند در مصاحبه با مجله كيكر ضمن اعلام اين مطلب گفت: "روسيسكي اين فصل نيز بازيكن دورتموند خواهد بود. ما قصد داريم براي تمديد قرارداد وي مذاكراتي را آغاز كنيم.
توماس بازيكن بزرگي است. از سوي ديگر باشگاه سخت در پي تمديد قرارداد يان كولر مهاجم چك تبار خود است و حتي به او پيشنهاد تمديد قرارداد براي 2 سال ارائه شده است.
كولر خود مي تواند تصميم بگيرد كه قصد دارد با ما يك ساله تمديد كند يا دو ساله.

Friend
18-08-2005, 09:15
قرارداد سه پرسپوليسي ديگر در هيات فوتبال ثبت شد
-----------------------------------------------------------------
دو مدافع و يک هافبک، بازيکناني بودند که پس از توافق با علي پروين در هيأت فوتبال استان تهران حضور يافتند و قرار داد جديدشان را با پرسپوليس به ثبت رساندند.

حامد کاويانپور و بهروز رهبري فرد براي يکسال و رضا نيک نظر که به تازگي از تيم صبا باتري به پرسپوليس پيوسته براي مدت دو سال با اين تيم به توافق رسيدند.

قرار است ظرف روزهاي آتي پژمان نوري و مهرزاد معدنچي نيز با حضور در هيأت فوتبال استان تهران قرار داد جديدشان را با پرسپوليس منعقد سازند

Friend
18-08-2005, 09:16
اميد پاس قهرمان تورنمنت كيش
پاس 3 ـ ملوان انزلي 2
بعد از ظهر روز گذشته اميد پاس با پيروزي سه بر دو در فينال تورنمنت كيش مقابل ملوان انزل قهرمان اين دوره از مسابقات شد.
گل هاي تيم پاس را در اين ديدار پويا سيف پناهي و ميلاد مي داودي (دو گل) به ثمر رساندند و گل هاي ملوان را نيز مدافع تيم پاس (به اشتباه) و محمد غلامين وارد دروازه كردند.
گفتني است تيم اميد پاس در اين دوره از مسابقات با دو تيم قدرتمند و البته بزرگسال ديدار كرد كه در هر دو ديدار موفق شد مقابل حريفان پيروز شود.
اين تيم که با ترکيبي از بازيکنان زير 20 سال با حضور چند بازيکن با تجربه در ديدار فينال مقابل تيم اصلي ملوان قرار گرفته بود مي توانست با استفاده از موقعيت هاي زيادي که در اختيار داشت حتي با فاصله بيشتري به پيروزي برسد.
گفتني است به تيم قهرمان تورنمنت کيش مبلغ يکصد ميليون ريال و به تيم دوم مبلغ هشتاد ميليون ريال پرداخت شد

Friend
18-08-2005, 09:17
رئيس هيات فوتبال خوزستان:
مشاجره بداوي با مسئولان فولاد به ضرر فوتبال خوزستان است
--------------------------------------------------------------------------
سیف الله دهکردی اظهار داشت: خوشحالم كه مشاجره لفظي كه بين علي بداوي بر سر پاره اي از مسائل با مسئولان فولاد به وجود آمده بود به پايان رسيد.

وي در ادامه افزود: اين گونه مسائل نبايد به رسانه هاي گروهي مخصوصا مطبوعات كشيده شود و به دور از هر گونه جنجال و حاشيه بايد در محيطي آرام حل و فصل گردد.

دهكردي در پايان خاطرنشان كرد: مطمئنا اين گونه مسائل به فوتبال خوزستان لطمه خواهد زد لذا بايد در چنين مواقعي طرفين با سعه صدر بيشتر مشكل خود را حل كنند.

Friend
18-08-2005, 09:18
ميروسلاو كوزاك جانشين بهنام سراج در صنعت نفت
ميروسلاو كوزاك مهاجم فصل پيش عقاب به تيم صنعت نفت آبادان مي پيوندد اما در مقابل بهنام سراج مهاجم با تجربه و كاپيتان اين تيم به مدت يك فصل و به صورت قرضي به تيم تراكتورسازي پيوست.

تيم تراكتورسازي امسال با سرمايه گذاري وسيع در كنار تيم هايي چون عقاب و نفت مدعي اصلي صعود به ليگ برتر است

Friend
18-08-2005, 09:18
پيش از رويارويي با ژاپن؛
ايران ، صدرنشين فوتبال آسيا شد
جديدترين رده بندي تيم هاي فوتبال امروز از سوي سايت رسمي فيفا اعلام شد. در آخرين رده بندي تيم ملي ايران در مكان پانزدهم جهان باقي ماند و در قاره آسيا به مكان اول صعود كرد.

ايران با 708 امتياز و يك پله صعود در مكان اول آسيا قرار گرفت و پس از آن تيم ملي ژاپن با 706 امتياز در مكان دوم قرار گرفت.
كره جنوبي و عربستان سعودي هر يك با 681 و 645 امتياز در مكان هاي سوم و چهارم آسيا قرار گرفتند.
در رده بندي جهاني نيز ژاپن با چهار پله سقوط در مكان هفدهم قرار گرفت. با اين امتياز ايران پس از آلمان، تركيه، ايتاليا و ايرلند در مكان پانزدهم فوتبال جهان ايستاده است

Friend
18-08-2005, 09:19
حريفان استقلال اهواز در تركيه مشخص شدند
استقلال اهواز كه در اولين ديدار خود مقابل يكي از تيم هاي تركيه اي با برد چهار بر يك زمين را ترك كرده بود در نظر دارد ظرف روزهاي پنجشنبه و جمعه هفته جاري دو ديدار را برگزار نمايد.

اين تيم پنجشنبه رودرروي شكر اسپور تركيه و متعاقب آن جمعه رودرروي سايپا قرار مي گيرد.

استقلال اهواز به غير از روزهاي باز در دو جلسه به تمرين مي پردازد در حال حاضر تنها غايب تمرينات اين تيم در تركيه آلوز و بداوي محسوب مي‌شوند

Friend
18-08-2005, 09:20
جلسه بي نتيجه شفيع زاده و خليفه اصل در تركيه

پس از آن كه امير خليفه اصل به ثبت قرارداد سه ساله با اين تيم راضي نشد روز گذشته در تركيه جلسه اي ميان طرفين برگزار شد اما پس از يك ساعت گفت و گو خليفه اصل عنوان كرد تنها يك فصل ديگر با استقلال اهواز قرارداد دارد و فعلا قصد تمديد قرارداد خود را با تيم فعلي اش ندارد.
خليفه اصل در گفت و گو با شفيع زاده اعلام كرد: چنانچه بخشنامه اي در فدراسيون وجود داشته باشد كه وي را وادار به عقد قرارداد سه ساله كند او بدون درنگ اين پيشنهاد را مي پذيرد اما در غير اين صورت هيچ كسي نمي تواند او را به عقد قرارداد سه ساله مجاب سازد

Friend
18-08-2005, 09:22
دايي بهترين گلزن مسابقات مقدماتي جام جهاني در آسيا
هاشميان چهارم است
علي دايي مهاجم ملي پوش ايراني با ثبت هشت گل تا الان عنوان بهترين گلزن مسابقات انتخابي جام جهاني 2006 آلمان را به خود اختصاص داده است.
پس از علي دايي، لي دونگ گوك مهاجم كره اي با شش گل، الكساندر گينريخ مهاجم ازبكستاني با چهار گل زده عنوان هاي دوم و سوم را كسب كرده اند.
همچنين بازيكناني مثل سامي الجابر، سعد الحارثي، طلال مشعل، ابراهيم السوير و محمد شلهوب هر كدام با ثبت سه گل به نام خود در مقام چهارم بهترين گلزنان اين مسابقات قرار دارند.
گفتني است وحيد هاشميان مهاجم ايراني تيم فوتبال هانوفر آلمان نيز با همين تعداد گل زده در مکان چهارم قرار گرفته است

Friend
18-08-2005, 09:23
پرسپوليس امروز با اميدهايش بازي مي‌كند
-----------------------------------------------------
ين سومين بازي تداركاتي پرسپوليس از شروع تمرينات است. طبق برنامه ساعت يازده فردا نيز آخرين جلسه تمرين خود را در كارگران انجام مي دهند.

قرار است بازيكنان ساعت 17 امروز در محل تمرين حاضر و در جلسه تيمشان شركت كنند.

گفتني است تيم فوتبال پرسپوليس هفته آينده براي برگزاري اردوي تداركاتي احتمالا به منطقه چالدران اروميه مي رود

Friend
18-08-2005, 09:23
بعد از جلسه با مديرعامل نفت
مظلومي به تمرينات اين تيم بازگشت
طي روزهاي گذشته مشكلاتي بين ناصر گودرزي و سرمربي اين تيم به وجود آمد كه نهايتا موجبات كناره گيري مظلومي را فراهم ساخته بود اما در نهايت در جلسه اي كه بين مديرعامل تيم و سرمربي اين تيم برگزار شد پرويز مظلومي مجاب شد به تمرينات صنعت نفت باز گردد.

برهمين اساس از فردا اردوي تيم صنعت نفت در تهران برگزار خواهد شد.

تمرينات تيم صنعت نفت براي حضور در مسابقات دسته اول در حال حاضر به طور جدي پيگيري مي‌شود

Friend
18-08-2005, 09:24
هامبورگ و هانزاروشتوك، حريفان فولاد در آلمان
-----------------------------------------------------------
پس از بازي تيم فولاد كه امروز در برابر تيم آماتور هامبورگ ملقب به گيوسي انجام خواهد پذيرفت طي روزهاي يكشنبه يا دوشنبه هفته آينده اين تيم به مصاف هانزاروشتوك خواهد رفت.
همچنين تيم فولاد در ادامه پنجشنبه هفته آينده به مصاف تيم آماتور ديگر هامبورگ خواهد رفت در اين بين به گفته رضاييان ممكن است در اين تيم چند تن از بازيكنان اصلي هامبورگ كه به دلايلي از تركيب تيم شان دور مانده اند به صلاحديد توماس دال بازي كند

Friend
18-08-2005, 09:24
با حضور در هيات فوتبال تهران
مهدي هاشمي نسب با عقاب سه ساله امضا كرد
------------------------------------------------------------
مهدي هاشمي نسب صبح امروز با حضور در هيات فوتبال استان تهران قرارداد سه ساله اي را با تيم عقاب به امضا رساند.
گفتني است مدافع فصل گذشته سايپا از دو هفته پيش تمريناتش را با اين تيم آغاز كرده است.
در همين راستا خداداد عزيزي نيز طي 3ـ2 روز آينده قراردادش را رسما با عقاب امضا مي‌كند

Friend
18-08-2005, 09:25
وزيري و ابراهيميان به سايپا پيوستند
دو مهاجم تيم فوتبال پيكان تهران به سايپا پيوستند.امير وزيري و علي ابراهيميان كه در ليگ برتر گذشته نتوانستند به همراه تيم خود فصل موفقي را پشت سر بگذارند روز گذشته قرارداد دو ساله اي با تيم سايپا در هيات فوتبال استان تهران به ثبت رساندند.

اين دو بازيكن صبح امروز به تركيه رفتند تا در تمرينات آمادگي سايپا كه در حال حاضر در كشور تركيه در حال برگزاري است شركت نمايند.
سايپا در اين فصل حميد رضا رجبي ، ارشاد يوسفي، سيد جلال حسيني و داريوش يزداني را از تيم هاي ليگ برتري به خدمت گرفته است

Friend
18-08-2005, 09:25
بازديد مسئولان فولاد از كمپ تمريني هامبورگ
--------------------------------------------------------
روز گذشته مسئولان فولاد از كمپ تمريني تيم فولاد كه مجهز به چهارده زمين چمن با كيفيت عالي بود را مورد بازبيني قرار دادند.
يکي از اين زمين ها مجهز به سيستم ويژه گرمايشي بود که در زمستان مورد استفاده قرار مي گيرد.
امکانات ويژه اين زمين مورد توجه بازيکنان فولاد قرار گرفت.
همچنين مسئولان به همراه بازيكنان اين تيم روز پنجشنبه (فردا) از مسجد معروف شهر هامبورگ بازديد به عمل خواهند آورد

Friend
18-08-2005, 09:26
رضا جباري: از پروين اجازه گرفتم
رضا جباري گفت: با مسئولان ابومسلم صحبت كرده ام و هيچ مشكلي هم ندارم اما براي ثبت قراردادم نياز به تسويه حساب و مشخص شدن وضعيت مالياتي ام بود كه روز گذشته از آقاي پروين اجازه گرفتم تا تسويه حساب خودم را دريافت كنم.
وي در پايان گفت: امروز هم به باشگاه مي روم تا ضمن دريافت مدارك آن‌ها را به مسئولان ابومسلم تحويل دهم. از امروز به اردوي ابومسلم در تهران اضافه مي شوم و با آن‌ها تمرين ميكنم

Friend
18-08-2005, 09:27
احد شيخ لاري:به ديدار سرمربي تركيه مي روم
-------------------------------------------------------------
احد شيخ لاري سرمربي برق تهران از آخرين وضعيت اين تيم و برنامه آينده اش صحبت به ميان آورد.

پس از تمرينات بدنسازي كه در منطقه كردان كرج برگزار خواهيم كرد در نظر داريم سه ديدار دوستانه از اول شهريورماه مقابل تيم هاي ابومسلم، پگاه و اتكا برگزار نماييم تا با آمادگي كامل وارد مسابقات ليگ دسته اول شويم.
وي در ادامه افزود: در اين فصل بازيكنان مستعدي نظير نشاط جو، ميرحسيني، زعفراني، طاهري، نجمي و ... را به خدمت گرفته ايم كه اين نفرات قادرند تيم را به ليگ برتر رهنمون سازند.
شيخ لاري در پايان خاطرنشان ساخت: چنانچه در نيم فصل مشكل خاصي پيش نيايد جهت ديدار از كمپ تيم ملي تركيه و تمرينات تمرينات اين تيم راهي اين كشور خواهم شد. ضمن آن كه به طور حتم با ادسون سرمربي اين تيم نيز ديدار و ملاقات خواهم

Friend
19-08-2005, 00:46

مجید فینا
19-08-2005, 10:27
اینم عکس اعضای تیم بایرن مونیخ
علی کریمی از پائین سمت راسته

خب اینم بخاطر friend عزیز
عکس اعضای تیم هامبورگ و مهدی مهدوی کیا از پائین سمت راسته

اینم اعضای تیم هانوفر 96 که اقای وحید هاشمیان عضو این تیم هستند
در وسز بازیکنان مشخص هستند

عکس اعضای تیم کایزرسلاترن که در وسط اقای فریدون زندی معلومه

Ronaldiniho
19-08-2005, 11:06
friend
تو رو خدا دقت كن خيلي تايپيك تكراري ميزني
بابا اول مطالب رو بخون بعد تايپيك بزن

Ronaldiniho
19-08-2005, 11:07
friend
ديگه تيتر اول روزنامه ها رو نزن
چون من ميزدم ولي پاكش ميكردند

Ronaldiniho
19-08-2005, 11:13
صحبتهاي مربيان بعد از بازي

برانكو : تيمهاي ايران و ژاپن بازي سختي را پشت سر گذاشتند

ايرنا ـ "برانكوايوانكوويچ" سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت كه‌تيم‌هاي ژاپن و ايران چهارشنبه‌شب بازي سنگين و دشواري را پشت سرگذاشتند. وي كه‌پس ازپايان مسابقه فوتبال ايران و ژاپن درورزشگاه‌نيسان يوكوهاما ژاپن با خبرنگاران سخن مي‌گفت، عنوان كرد: تيم‌هاي ياد شده دراين بازي ثابت كردند كه بهترين تيم‌هاآسياهستند.

ايوانكوويچ درخصوص اين بازي كه ۲ بريك به نفع تيم ژاپن خاتمه يافت، عنوان كرد: در۲۵ دقيقه اول ژاپني‌ها بر بازي تسلط داشتند وبر اثر ناتواني و ضعف تيم ايران در دقيقه ۲۸ موفق شدند كه گل اول را بزنند. وي با اشاره‌به برخورد شوت دايي به تيردروازه ژاپن اضافه كرد: پس ازدريافت گل سعي كرديم ازضربات ايستگاهي استفاده كنيم تابه گل برسيم.

ايوانكوويچ گفت: در كل ازنيمه دوم راضي هستم و دراين نيمه تيم ايران توانست تسلط بيشتري برحريف داشته باشداگرچه به دليل اينكه دوره آماده‌سازي تيم خيلي مطلوب سپري نشده بود، نتوانستيم به نتيجه دلخواه برسيم. وي افزود: در اين ديدار مجتبي جباري و ميثم منيعي براي اولين بار بود كه در سخت‌ترين لحظات و در يك ديدار رسمي و دشوار در تيم ملي ايران، بازي كردند.

ايوانكوويچ اضافه كرد: علاوه براينكه چهاربازيكن ديگرهم داشتيم كه اين بازي براي آنان تجربه بزرگي شمرده مي‌شد. وي گفت: من از مسابقه در مجموع اظهار رضايت مي‌كنم كه بازيكنان ايران توانستند مسابقه سختي را پشت سربگذرانند وما باخوشبيني به آينده، به كار ادامه خواهيم داد.

ايوانكوويچ در ادامه اين نشست خبري در پاسخ به يكي از خبرنگاران گفت:
درطول دوره آماده‌سازي براي خود مانيزاين سووال وجودداشت كه برخي بازيكنان در طول بازي چگونه خواهند بود و جاي تعجب ندارد كه جباري و برهاني كه هر دو جوان هستند بويژه‌جباري كه براي اولين باردرتيم ملي بازي مي‌كرد نتوانند كارايي مورد نظر را داشته باشند. سرمربي تيم فوتبال ايران افزود: درنيمه دوم بازي با انجام تعويض‌هايي سعي كردم قدرت تيم را افزايش داده تا بتوانيم به نتيجه مساوي برسيم.

وي در پاسخ به سوال يكي ديگر از خبرنگاران عنوان كرد: ما دراين ديدار حداقل با داشتن رحمان رضايي دو گل را به آن شكل دريافت نمي‌كرديم و البته وجود بازيكناني چون كريمي، هاشميان، زندي و نويدي كيا نيز مي‌توانست به خط حمله ما قدرت بيشتري بدهد. ايوانكوويچ گفت: نظر مااين بود كه تيم هرچه بهتري را به ژاپن بياوريم اما بايد اين نكته را در نظر داشت كه دراين برهه زماني اين امكان وجود نداشت و با بهترين بازيكناني كه در اختيار داشتيم دراين بازي شركت كرديم.

Ronaldiniho
19-08-2005, 11:17
صحبتهاي مربيان بعد از بازي

زيكو شكست تهران را جبران كرديم

ايرنا ـ زيكو سرمربي برزيلي تيم ملي فوتبال ژاپن پس از پيروزي تيمش بر تيم ملي فوتبال ايران گفت كه تيمش توانست شكست خود در تهران را جبران كند.

تيم ملي فوتبال ژاپن چهارشنبه شب به وقت اين كشور، در آخرين بازي مقدماتي براي راهيابي به جام جهانی ۲۰۰۶ ‪در ورزشگاه نيسان در شهر يوكوهاما با نتيجه دو بر يك بر تيم ملي فوتبال ايران پيروز شود . زيكو در گفت وگو با خبرنگاران پس از اين بازي گفت كه نبايد از اين پيروزي مغرور شويم ، ما بايد خود را براي حضور قدرتمند در جام جهاني آماده كنيم .

زيكوگفت كه تيم ايران از نظر تكنيكي در سطح بالايي قرار دارد و به همين دليل تلاش بر اين بود كه با دادن پاسهاي سريع، ابتكار بازي را به‌دست آوريم . زيكو افزود كه هدف در اين بازي اين بود كه از اشتباه‌هاي حريف خوب استفاده كنيم و بسوي دروازه تيم ايران حمله كنيم.

زيكو همچنين درباره علت پيروزي تيمش گفت كه تيم ملي فوتبال ژاپن از روحيه بالايي برخوردار بود و با اين روحيه اراده كرده بود كه صدرنشين گروه "بي" شود. سرمربي تيم ملي فوتبال ژاپن گفت كه در طول ۱۰ ماهي كه تا آغاز بازيهاي جام جهاني مانده است، تلاش خواهد كرد كه با برنامه ريزيهاي لازم تيمش را پرقدرتر كند.

Ronaldiniho
19-08-2005, 11:20
مجيد جان ممنون خيلي جالبق بود
با ارزوي موفقيت براي
علي كريمي

ehsanzlatan
19-08-2005, 12:59
کلنگ ورزشگاه جدید پرسپولیس تهران با حضور رییس تربیت بدنی و هیئت مدیره این تیم در روز 27 مرداد به زمین زده شد

Ronaldiniho
19-08-2005, 15:37
احسان جان ميگم زود اين خبر رو دادي

Friend
19-08-2005, 19:39
سلام رونالدینهو جان امیدوارم خوب باشی
من کی خبر تکراری دادم :?: :?: :?:

Friend
19-08-2005, 19:45
آقا کسی همچین عکسی در مورد باشگاههایه دیگه داره بزاره

مجید فینا
19-08-2005, 21:52
خب اقایون عکسای وحید هاشمیان و مهدی مهدوی کیا رو هم ویرایش کردم

Ronaldiniho
20-08-2005, 08:37
friend
جان مثلا رتبه ايران تو فيفا خب ن اينو گفته بودم
يا برامه مسابقات ليگ
به هر حال اميدوارم ديگه تكرار نشه

Friend
20-08-2005, 11:20
ببخشین دیگه تکرار نمی شه

Friend
20-08-2005, 11:20
اینم عکس اعضای تیم بایرن مونیخ
علی کریمی از پائین سمت راسته

خب اینم بخاطر friend عزیز
عکس اعضای تیم هامبورگ و مهدی مهدوی کیا از پائین سمت راسته

اینم اعضای تیم هانوفر 96 که اقای وحید هاشمیان عضو این تیم هستند
در وسز بازیکنان مشخص هستند

عکس اعضای تیم کایزرسلاترن که در وسط اقای فریدون زندی معلومه

سلام دستت درد نکنه مجید جان یک چیز جالب و کمیاب من در این پست مجید دیدم و آن هم این بود که مجید پست قبلی خودش رو ویرایش کرد و دوباره پست جدید نداد من واقعا به این کار مجید تبریک می گم نشون داد که فقط قصدش رسوندن اطلاعات است

Friend
20-08-2005, 15:15
هيدينک:
جايي براي كيول در تيم استراليا در نظر گرفته ام
گاس هيدينك سرمربي جديد استراليا قصد دارد به هري كيول، هافبك ليورپول اين اعتماد را بدهد كه اين ستاره مي تواند در راه رسيدن به دومين جام جهاني به تيمش كمك كند.
كيول كه به تازگي مراحل بهبودي خود را طي مي كند و يك عمل جراحي را پشت سر گذاشته، در تمرينات هيدينك كه سه روز پيش در هلند برگزار شد، شركت كرد.
هيدينك پس از عملكردهاي فوق العاده اين ستاره، آينده خوبي را براي وي در فينال جام جهاني 2006 پيش بيني مي كند.
آخرين باري كه مردان استراليا در فينال جام جهاني حضور داشتند به سال 1974 و حضور آنها در آلمان غربي بازمي گردد.
هيدينك در گفت و گويي با خبرنگاران در كنفرانس خبري اظهار داشت: "كيول به من گفت كه در تلاش است تا آنجايي كه امكان دارد در تركيب تيم ملي باشد، اما از آنجا كه او به تازگي تحت عمل جراحي قرار گرفته، فكر مي كنم اين مساله برايش دشوار باشد. به او گفتم كه در مورد راه هاي حضور او در مرحله مقدماتي جام جهاني فكر مي كنم. طي توري كه به هلند داشتيم، فرصت براي فكر كردن راجع به اين مساله زياد بود و من در پايان به او اطمينان دادم كه او را در تركيب تيمي جاي مي دهم

Friend
20-08-2005, 15:18
موزارت به اسپارتاك پيوست
سانتوس باتيستا موزارت هافبك برزيلي رجينا با امضاء قرارداد 5 ساله به تيم اسپارتاك مسكو پيوست تا دومين خريد باشگاه روسي از بازار نقل و انتقالات ايتاليا باشد.
اين بازيكن 26 ساله در سال 2000 از فلامينگو به رجينا پيوست و بازي هاي خوبي را در ليگ ايتاليا به نمايش گذاشت. يوونتوس و آ.اس رم تلاش بسياري كردند تا اين جوان برزيلي را به خدمت بگيرند، اما مبلغ 5/6 ميليون يورويي روس ها باعث شد تا سران رجينا برگه را براي اين بازيكن به مسكو امضا كنند. قرارداد موزارت 5 ساله خواهد بود و اين بازيكن در هر فصل 2 ميليون يورو، دستمزد دريافت مي كند، قبل از وي تريانوس دلاس مدافع يوناني رم نيز به تيم اسپارتاك ملحق شده بود

Friend
20-08-2005, 15:19
جرارد:
هيچ بهانه اي پذيرفته نيست
استيون جرارد ستاره ارزنده ليورپول معتقد است، در صورتي كه تيم ملي انگلستان روند چهارشنبه شب را پيش بگيرد، در جام جهاني با فاجعه ها و مصيبت هاي فراواني مواجه مي شود.

جرارد در اين خصوص اظهار داشت: "آنچه كه اتفاق افتاد مايه شرم است. اگر انگليس به همين روش ادامه دهد، شانسي در جام جهاني نخواهد داشت. هر چه زودتر بايد مشكلات تيم را حل و فصل كنيم و به روزهاي اوج برگرديم. اين نتيجه باورنكردني شوك بزرگي بر ما وارد كرد. همه تيم ها قصد عرض اندام در عرصه جام جهاني دارند و همه روي انگليس حساب خاصي باز كرده اند."
استيو به خاطر شكست 4 بر يك از اريكسون و 5 هزار هواداري كه به دانمارك سفر كرده بودند، معذرت خواست، زيرا با اين روند، آينده درخشاني كه مدت ها براي انگليس پيش بيني مي شد، زير سوال رفته است.
جرارد ادامه داد: "از نيمه اول كه بگذريم، نيمه دوم فاجعه بود. آن شب در هر جاي زمين مي شد اشكالي پيدا كرد، اما مساله اصلي اين بود كه ما خود را باختيم و باعث افت هواداران و سرمربي تيم شديم و بايد پاسخي قانع كننده داشته باشيم. 45 دقيقه اول در كوپنهاگ بد نبود، اما نيمه دوم به منزله تجربه اي بزرگ بود كه بايد از آن درس گرفت. هواداران از ذوق و شوق افتاده بودند. بازي تيمي را رها كرده بوديم و هر كس براي خودش بازي مي كرد. اميدوارم در بازي هاي ماه آينده برابر ولز و ايرلند شمالي اين شکست را جبران كنيم.

Friend
20-08-2005, 15:19
نيوكاسل به دنبال لوكه
-----------------------------
گريم سونس مربي كلاغ ها مبلغ 7 ميليون پوند براي استخدام اين ستاره پيش بيني كرده است، اما آگوستو سزار لندويرو رئيس لاكرونيا حاضر نيست به كمتر از 12 ميليون پوند قناعت كند.
تلاش نيوكاسل براي فتح لوكه به طرز واضحي حكايت از شكست اين باشگاه در به خدمت گرفتن مايكل اوون مهاجم گلزن رئال مادريد دارد. لوكه، گلزن اول لاكرونيا از ليورپول، بارسلونا و منچستريونايتد نيز پيشنهادات رسمي دريافت كرده است، اما خوواكين كاپاروش مربي دپور قصد دارد مقامات باشگاه را براي حفظ او متقاعد كند

Friend
20-08-2005, 15:20
مهاجم آياكس در اتاق عمل
نيكولا ميتا بازيكن تيم ملي روماني و مهاجم گلزن باشگاه آياكس به علت مصدوميت بايد پاي خود را به تيغ جراحان بسپارد و اين احتمال مي رود كه از 6 تا 9 ماه خانه نشين شود.
اين بازيكن در ديدار دوستانه تيم ملي روماني برابر آرژانتين در روز 31 جولاي دچار مصدوميت شده است.
پزشكان معالج ميتا در باشگاه آياكس پس از معاينات كامل اين بازيكن اعلام كرده اند كه تصميم نهايي براي اين عمل جراحي بر عهده شخص اين بازيكن است، اما وي نمي تواند با استراحت به سلامتي دست يابد و بايد تحت عمل جراحي قرار گيرد

Friend
20-08-2005, 15:21
عمل جراحي موفقيت آميز بوفون
عمل جراحي بر روي شانه راست جان لوئيجي بوفون سنگربان ملي پوش يوونتوس كاملاً موفقيت آميز بود.
پس از مصدوميت بوفون در بازي با ميلان در جام برلوسكني كه در پي برخورد با ريكاردو كاكا نصيب اين دروازه بان برتر جهان شد، وي به مدت يك ساعت و نيم تحت عمل جراحي از ناحيه شانه راست قرار گرفت و به گفته پزشكان، بوفون جراحي موفقيت آميزي را سپري كرد.
بنابر اظهارات آنها مرد شماره يك دروازه تيم ملي ايتاليا و يوونتوس تا 3 ماه قادر به بازگشت به ميدان نيست و خوش بينانه ترين زمان براي حضور او در زمين 30 نوامبر و هفته دوازدهم رقابت هاي سري A در ديدار با آ.اس رم در المپيكوي شهر رم خواهد بود.

Friend
20-08-2005, 15:21
دميكليس و 4 هفته استراحت اجباري
يك خبر بد براي فليكس ماگات مربي بايرن مونيخ: مارتين دميكليس مدافع تيم ملي آرژانتين پيش از ديدار دوستانه تيم ملي كشورش برابر مجارستان در تمرينات مصدوم شد و مجبور است به مدت 4 هفته به استراحت بپردازد.
وي كه 24 سال سن دارد از ناحيه رباط پاي چپ مصدوم شده و با اين مصدوميت به ديدار هفته جاري بايرن در جام حذفي آلمان و همچنين 2 بازي اين تيم در بوندس ليگا نخواهد رسيد.
اين در حالي است که وي به بازي 3 سپتامبر تيم ملي كشورش در برابر پاراگوئه در مرحله مقدماتي جام جهاني 2006 در منطقه آمريكاي لاتين نيز نخواهد رسيد

Friend
20-08-2005, 15:22
كمپل، آرسنال را ترك نمي کند
سول كمپل مدافع ملي پوش آرسنال اعلام كرد كه قصد ترك هايبري را ندارد و حتي با حضور فيليپ كريستانوال فرانسوي در اين باشگاه او همچنان به كارش در جمع توپچي هاي با قدرت ادامه خواهد داد.
آرسن وانژه سرمربي تيم آرسنال نيز ضمن ابراز خرسندي از سخنان اخير كمپل مي گويد: "سول قسمت مهمي از تركيب تيم آرسنال است و من اميدوارم او در بازگشت به تركيب اصلي پس از كسب سلامت كامل بتواند فصل خوبي را در كنار كريستانوال داشته باشد.
قصد من از جذب كريستانوال پيدا كردن يك زوج خوب دفاعي براي سول بوده است، نه پيدا كردن يك رقيب براي اين بازيكن.

Friend
20-08-2005, 15:24
لوانته در چند قدمي پورتيو
مقامات باشگاه لوانته تلاش مي كنند خاوير پورتيو ستاره نيمكت نشين رئال مادريد و هدف اصلي وستهام را به خدمت بگيرند.
اين تيم دسته دومي ارزش فراواني براي اين مهاجم گلزن قايل شده و در وب سايت اختصاصي خود از او به عنوان مرد اول لوانته در آينده اي نزديك ياد كرده است.
همزمان، لوانته قصد دارد كريس ساتن مهاجم سرشناس و باتجربه سلتيك را نيز به خدمت بگيرد تا زوج مناسبي در كنار پورتيو داشته باشد. پورتيو كه سابقه بازي قرضي در لوانته را يدك مي كشد قصد دارد هر طور شده در رئال مادريد بماند، اما طبق قرارداد مشروط خود در مقابل جواب مثبت احتمالي پرس چاره اي جز تسليم شدن و انتقال به لوانته نخواهد داشت. پورتيو مشترياني مثل چارلتون و راسينگ سانتاندر را نيز در کنار خود مي بيند.

Friend
موجي:
كاسانو به ميلان نزديك تر است
لوچانو موجي مدير ورزشي يوونتوس تصريح كرد، آنتونيو كاسانو در صورت جدايي از رم به سمت ميلان خواهد رفت.
مرد همه كاره توريني ها در جريان ديدار دوستانه يوونتوس A با يوونتوس B گفت: "آنتونيو كاسانو به ميلان نزديك تر است تا يانوي پير!
او بازيكني بزرگ و مهاجمي تيزهوش است كه اينجا هم طرفداران زيادي دارد، اما ما نمي خواهيم او را به خدمت بگيريم و علتش را هم بارها توضيح داده ام. در خط حمله يوونتوس مهاجمان بزرگ و صاحب نامي دارد. من ترديد ندارم در صورتي كه كاسانو بخواهد رم را ترك كند، ميلان از هر باشگاه ديگري براي به خدمت گرفتن او شايسته تر است. به خوبي مي دانم سيلويو برلوسكني علاقه بسيار زيادي به او دارد

Friend
كلينزمن از تساوي راضي است
تيم ملي آلمان چهارشنبه شب در شهر روتردام موفق شد تيم ملي هلند را با نتيجه 2 بر 2 متوقف کند.
اين دو تيم براي آخرين بار در جام ملت هاي 2004 به مصاف يكديگر رفته بودند كه آن مسابقه نيز به تساوي انجاميده بود. (يک بر يک)
ژرمن ها براي حضور موفق در جام جهاني 2006 جدال با تيم هاي مطرح را سرلوحه كار خود قرارداده اند كه در ادامه اين روند در نوامبر سال جاري در شهر پاريس به مصاف تيم ملي فرانسه خواهند رفت.
تيم ملي آلمان با مربيگري يورگن كلينزمن در کارنامه خود 10 پيروزي، 5 تساوي و 2 شكست را به ثبت رسانده است.
كلينزمن مربي آلمان علي رغم پذيرفتن انتقادات بسيار، ضمن ابراز رضايت از نتيجه گفت: "از ديدن اين بازي لذت بردم. چه دليلي دارد كه ما تمامي بازي هاي خود را با پيروزي پشت سر بگذاريم؟ ما بايد در جام جهاني تيم هاي بزرگ را شكست دهيم و از حالا براي آن زمان در حال تمرين كردن هستيم

Friend
20-08-2005, 15:26
حميدزيچ
بايرن را به ليورپول ترجيح مي دهد
-------------------------------------
اين ملي پوش اهل بوسني و هرزگوين پيشنهادي را از رافائل بنيتس دريافت كرده، اما دوست دارد به قراردادش با آليانتس آره نا احترام بگذارد.

اين در حالي است که گفته مي شود، اگر ليورپول در مورد پيشنهادش جدي باشد، مهره سابق هامبورگ راهي آنفيلد خواهد شد.
با توجه به اين مساله كه هافبك هاي زيادي چون ميشائيل بالاك، باستين شواينشتايگر، سباستين دايسلر، اوون هارگريوز، مهمت شول، علي كريمي، خوزه زي روبرتو و ينس يره ميس با مونيخ قرارداد دارند، حميدزيچ با رقابت سختي با هم تيمي هايش مواجه است و اگر مقامات بايرن مبلغ خوبي دريافت كنند، اجازه خروج اين چهره 28 ساله را صادر خواهند كرد.
وي در گفت و گويي با روزنامه بيلد اظهار داشت: "از خبر پيشنهاد ليورپول مطلعم و خوشحالم كه قهرمان اروپا در پي من است، اما بايد بگويم كه تا 2007 با باواريايي ها قرارداد دارم

Friend
20-08-2005, 15:27
فان باستن ناراحت از خط دفاعي هلند
ماركو فان باستن سرمربي جوان تيم ملي هلند از اينكه تيمش در جدال با ژرمن ها تن به تساوي 2 بر 2 داده هرگز راضي نيست!
وي كه در استراحت بين دو نيمه 4 بازيكن تيمش را تعويض كرد، گفت: "در نيمه دوم نظام تيمي ما بهم خورد. در حالي كه 4 مهاجم قوي داشتيم، ولي در دفاع كاملاً مشكل داشتيم و اين باعث شد تا 2 گل دريافت كنيم. من در جدال با آلمان سيستم 2-4-4 پيشرفته را به كار بستم، اما عملاً مشاهده كردم كه اين سيستم جواب نداد و ديگر قصد ندارم تا اين روش را كه باعث بهم ريختن نظم تيمي ما مي شود استفاده كنم."
آرين روبن زننده دو گل هلند نيز از عملكرد مدافعان اين تيم ناراحت است و اعتقاد دارد پيروزي در اين ديدار حق مسلم تيمش بوده است.

Friend
20-08-2005, 15:27
بازگشت توتي به تمرينات رم
فرانچسكو توتي كاپيتان آ.اس رم با شرايطي نسبتاً بهتر تمرينات خود را با جالوروسي ها از سر گرفت.
تب شديد توتي مانع از آن شد كه وي همراه تيم ملي ايتاليا به دوبلين سفر كند، ولي اكنون كاپيتان رم با بهبود نسبي و شرايطي بهتر نسبت به هفته گذشته در تريگوريا حاضر شد و خيلي منظم در كنار ساير بازيكنان تمرين كرد.
توتي در مصاحبه كوتاهي كه با يك كانال راديويي انجام داد از پيروزي تيم ملي ايتاليا مقابل ايرلند تمجيد کرد و اذعان داشت در اين بازي ويه ري، دل پيه رو و جيلاردينو فوق العاده كار كردند و هر سه نفر بازي خوبي را به نمايش گذاشتند. وي سپس تاكيد كرد در بازي دوستانه شنبه مقابل مسينا حضور خواهد داشت چرا كه تب او پايين آمده است

Friend
20-08-2005, 15:28
تمجيد برگومي از اينتر جديد
جوزپه برگومي كاپيتان و مدافع اسبق تيم ملي ايتاليا و اينتر از تيم جديد روبرتو منچيني تمجيد كرد.
يكي از مستحكم ترين مدافعان ايتاليا در دهه 1990 كه به همراه فرانكو باره زي و پائولو مالديني دفاع غير قابل نفوذي را تشكيل داده بودند اذعان داشت، اينتر با خريدهاي خيلي خوب كه در تابستان داشته فصل خوبي را پشت سر خواهد گذاشت.
وي در آستانه ديدار سوپرجام ايتاليا كه قرار است در دل آلپي تورين برگزار شود گفت: "مطمئن هستم كه اينتر تيم خوبي را تشكيل داده است. مثل ميلان و يوونتوس مي تواند تيمي فوق العاده در فصل جديد باشد. من براي منچيني و هواداران اينتر خيلي خوشحالم. تماشاگران يكي از بهترين تيم هاي سال هاي اخير را در مسابقات خواهند ديد

Friend
رونالدينيو فقط تا 2010 تمديد مي كند
رونالدينيو گائوچو ستاره برزيلي باسلونا پس از هفته ها جنجال در نهايت اعلام كرد، قراردادش را تنها تا پايان سال 2010 تمديد خواهد کرد.
به گزارش گروه فوتبال جهان ايپنا، خووان لاپورتا رئيس بارسلونا پس از ممانعت از پرداخت كامل مبلغ 85 ميليون پوند به برادر و وكيل رونالدينيو با نامه كتبي اين ستاره مواجه شد كه در آن آمده است: "اگر قرار باشد چك مورد نظر تكه تكه پرداخت شود، من هم قراردادم را تكه تكه تمديد خواهم كرد! اين مساله هيچ تاثيري در روند بازي من نخواهد داشت و من همچنان و با تمام وجود براي بارسلونا بازي خواهم كرد، اما در كل انتظار برخورد مناسب تري را از طرف مسئولين باشگاه بارسلونا داشتم.

Ronaldiniho
friend
جان اصلا لازم به معذرت خواهي نيست من فقط
اينو گفتم كه تايپيك بهتذ بشه و از تكرار پرهيز بشه

Friend
20-08-2005, 15:29
تشكر آبياتي از ميلان
---------------------------
كريستين آبياتي دروازه بان ميلان با مساعدت سران اين باشگاه براي يك فصل به صورت قرضي به يونتوس پيوست تا در شرايطي كه توريني ها جان لوئيجي بوفون را به علت جراحي شانه راست 3 ماه در اختيار ندارد، وي با شماره 32 جاي خالي او را پر كند.
وينچنتزو مورابيتو مدير برنامه آبياتي از ميلاني ها به خاطر اجازه حضور اين دروازه بان در يوونتوس تقدير كرد و پيام تشكر آبياتي را هم تقديم سران روسيونري نمود.
وي گفت: "ما در اين انتقال بايد از ميلان تشكر كنيم. اين لحظه بزرگي براي كريستين است و او به خوبي مي داند براي مدتي جانشين دروازه بان بزرگي چون جي جي بوفون شده و بايد توانايي هايش را نشان دهد. او حتي از پيوستن به جنوا خوشحال بود، زيرا بازي هاي بيشتري به وي مي رسيد، اما با سقوط اين تيم به سري B ترك جنوا عاقلانه ترين كار بود. خوشحاليم كه آبياتي در تيم بزرگ مثل يوونتوس مي تواند روزهاي خوب خود را تداعي كند.

Friend
20-08-2005, 15:32
در پي اعتراض كارواليو
دروگبا از مورينيو دفاع كرد
كارواليو 27 ساله اصرار دارد تا دليل اين که مورينيو او را در تركيب ديدار يكشنبه گذشته برابر ويگان قرار نداده، متوجه شود و اعلام كرد كه زماني كه در پورتو حضور داشته، اوقات سختي را در كنار مورينيو گذرانده است.
در اين ميان دروگبا به دفاع از سرمربي آبي پوشان برخاست و اذعان داشت که گالاس بهتر از زوج جان تري در دفاع مركزي مي درخشد.
ديديه در اين خصوص اظهار داشت: "شكي نيست كه در مركز خط دفاعي مدافعي بهتر حضور دارد. همه معتقدند كه گالاس از بهترين مدافعان مركزي است

Friend
20-08-2005, 15:32
جيلاردينو:
باهوش تر شده ام
------------------------
آلبرتو جيلاردينو مهاجم ميلاني تيم ملي ايتاليا با گلي كه برابر ايرلندجنوبي در دوبلين زد تعداد گل هاي ملي خود را به عدد 4 رساند.
در ديداري كه چهارشنبه شب گذشته انجام شد، جيلاردينو روي پاس زيباي دل پيه رو گل دوم نراتزوري ها را به ثمر رساند.
او پس از بازي گفت: "خوشحالم، زيرا باهوش تر شده ام و قدرت و تجربه زيادي كسب كرده ام. گيون ضربه اول من را خيلي خوب مهار كرد، اما در برگشت توانستم توپ را به گل تبديل كنم. پاس الكس زيبا و خيلي با اهميت بود. همگي در اين ديدار خوب بازي كردند. در مورد كريستين ويه ري هم بايد بگويم که او مثل هميشه خوب بود. فقط متاسفم كه نتوانست گل بزند. ليپي تركيب خوبي را براي خط حمله انتخاب كرده بود، ولي در مجموع مقابل ايرلند همه خيلي خوب بازي كرديم.

Friend
20-08-2005, 15:33
اسپانيول چند ثانيه تا دي وايو
وب سايت اسپانيول از عقد قرارداد رسمي دي وايو با اسپانيول خبر داده، اما اين خبر از طرف روزنامه هاي آس و ماركا اسپانيا تاييد نشده است.
تلاش اسپانيول براي جذب دي وايو در پي شكست اين باشگاه در پروژه خريد كلوديو لوپس ستاره آمه ريكاي مكزيك صورت مي گيرد. مقامات باشگاه اسپانيول قصد دارند از دي وايو زوجي مناسب براي رائول تامودو بسازند. هواداران اسپانيول نيز از هم اكنون پيراهن منقش به نام و شماره 8 دي وايو را در خيابان ها بر تن كرده اند!

Friend
20-08-2005, 15:33
آنري از پيشنهاد رونالدينيو استقبال كرد

تيه ري آنري ستاره فرانسوي آرسنال در مصاحبه با فرانس فوتبال گفت، از رونالدينيو به خاطر تعريف هايي كه از وي داشته متشكر است.
وي گفت: "رونالدينيو مثل همه نيست و نمي شود با او مثل يك آدم معمولي در كوچه و خيابان برخورد كرد. وقتي ستاره بزرگي مثل او از من تعريف مي كند، اين يعني يك افتخار بزرگ و هر كسي در جايگاه من احساس غرور مي كند. مشخص است كه درخواست او از من براي پيوستن به بارسلونا بسيار مهم و قابل تامل خواهد بود، اما بايد به من حق بدهد در اين مورد فرصت زيادي بخواهم. من بيشتر به فكر يك شروع خوب با آرسنال هستم تا با بارسلونا. اما شايد در پايان نيم فصل اول در اين مورد جدي تر و پيگيرتر فكر كنم.

Friend
20-08-2005, 15:40
داوود سيدعباسي:
فردا با پرسپوليس ثبت مي کنم /اميدوارم قهرماني ليگ برتر را با پرسپوليس تجربه کنم
------------------------------------------------------------------------
داوود سيدعباسي چهارشنبه هفته گذشته در يک اقدام عجيب و غيرمنتظره به تمرينات پرسپوليس آمد تا ورزشگاه کارگران يک پارچه تحت الشعاع حضور اين بازيکن قرار گيرد. هرچند سيدعباسي يک سال از استقلال دور بود ولي او سابقه پوشيدن پيراهن اين تيم را داشت و حتي به پرسپوليس هم گل زد. حضور سيدعباسي در جمع سرخ پوشان پايتخت هم يکي ديگر از سوژه هاي جذاب و خبرساز فصل نقل و انتقالات ليگ برتر است . پرسپوليسي ها با اطلاع از اينکه سيدعباسي قصد ماندن در سپاهان را ندارد، با اين بازيکن وارد مذاکره شدند تا او پس از جدايي از سپاهان بلافاصله به دفتر پروين در توانير برود. مدير فني پرسپوليس سال هاي گذشته هم خواهان جذب سيدعباسي بود اما بنا به دلايل مختلف شرايط براي آمدن او مهيا نشد. انتظار نمي رفت که سيدعباسي پيراهن پرسپوليس را بر تن کند ولي پروين حدود سي دقيقه با او صحبت کرد تا هافبک سابق استقلال پس از توافق با مدير فني پرسپوليس براي فصل آينده در اين تيم بازي کند.

در خصوص اين موضوع گفتگويي را با سيدعباسي انجام داده است:

- حضورت در تمرينات پرسپوليس بسيار غير منتظره بود؟

چندين بار با سپاهاني ها صحبت کردم اما به توافق نرسيديم و من هم در نهايت تصميم گرفتم که جدا شوم. در چنين شرايطي پروين خواست که به پرسپوليس بيايم و من هم رفتم سر تمرين. موضوع پيوستنم به پرسپوليس از مدت ها پيش مطرح بود.

- از کي؟

پس از اتمام فصل مذاکراتي در اين زمينه صورت گرفت ولي پس از قطعي شدن جدايي ام از سپاهان صحبت ها جدي تر شد و من هم در نهايت تصميم گرفتم که به پرسپوليس بيايم.

- با آنها به توافق رسيده اي؟

با پروين صحبت کردم و در تمامي زمينه ها با يکديگر به توافق رسيديم، مشکل خاصي وجود ندارد.

- قراردادت را کي ثبت مي کني؟

فردا به هيئت فوتبال استان تهران خواهم رفت تا قرارداد رسمي خود را ثبت کنم.

- با پرسپوليس چند ساله امضا مي کني؟

فردا مشخص مي شود، البته اين موضوع چندان مهم نيست چرا که پرسپوليسي شدن من قطعي است.

- دوجلسه با پرسپوليس تمرين کردي، جو حاکم بر اين تيم چطور است؟

همه چيز خوب است. من از گذشته با اکثر بازيکنان پرسپوليس دوست هستم و از کادر فني اين تيم هم شناخت کافي دارم.

- از پيوستن به پرسپوليس چه احساسي داري؟

اين موضوع چندان برايم عجيب نيست. همانطور که گفتم من با اکثر بازيکنان پرسپوليس دوست هستم و احساس غريبي هم نمي کنم.

- تو سه چهار سال پيش بايد پرسپوليسي مي شدي اما ...

ببينيد، من دوست ندارم که راجع به گذشته صحبت کنم. بله با پرسپوليس قرارداد داخلي بستم ولي رفتم استقلال. خب شايد قسمت نبود ولي حالا پرسپوليسي هستم.

- بالاخره پرسپوليسي هستي يا استقلالي؟

دوست ندارم که وارد حاشيه شوم و از شما هم خواهم مي کنم که چنين سوالاتي نپرسيد. من براي پيراهني که مي پوشم ارزش قائلم، حال چه پرسپوليس و چه تيم هاي ديگر.

- دو فصل پيش در استقلال عالي کار کردي ولي در سپاهان عملکرد چندان موفقي نداشتي، چرا؟

نمي توان انتظار داشت که يک فوتباليست هميشه در دوران اوج باشد. قبول دارم که در سپاهان زياد موفق نبودم ولي من به گذشته فکر نمي کنم و با انگيزه بسيار زياد آماده شروع مسابقات ليگ برتر هستم.

- با رفتن به پرسپوليس فکر نمي کني که تماشاگران استقلال براي تو مشکل ايجاد کنند؟

طي اين چند سال با هيچ يک از تماشاگران استقلال و پرسپوليس مشکل نداشته ام و همه مي دانند که سيدعباسي اهل حاشيه نيست. اميدوارم که مشکلي در اين زمينه ايجاد نشود.

- به غير از پرسپوليس از چه تيم هايي پيشنهاد داشتي؟

با چند تيم صحبت کرده بودم ولي در نهايت پرسپوليس را انتخاب کردم.

- از استقلال هم پيشنهاد داشتي؟

قبل از اينکه با پرسپوليس صحبت کنم از استقلال پيشنهاد نداشتم.

- يعني پس از قطعي شدن حضورت در پرسپوليس، استقلالي ها با تو تماس گرفتند؟

بهتر است که راجع به اين موضوع صحبت نکنيم.

- قرارداد تو با پرسپوليس داخلي است، شايد استقلالي ها نظرت را عوض کنند؟

من با پرسپوليس توافق کرده ام و مطمئن باشيد که جاي ديگري نخواهم رفت.

- با اضافه شدن تو خط هافبک پرسپوليس قوي تر خواهد شد، در اين خصوص صحبت کن.

خط هافبک پرسپوليس از اول هم قوي بود. در اين منطقه بازيکنان طراز اولي چون حامد کاويانپور، کريم باقري، ابراهيم اسدي و ... بازي مي کنند و اين بسيار خوب است که فصل آينده در کنار چنين نفراتي بازي خواهم کرد.

- فکر مي کني که در پرسپوليس موفق باشي؟

دوست ندارم در اين خصوص زياد صحبت کنم ولي مطمئن باشيد که در پرسپوليس احيا خواهم شد. گذر زمان همه چيز را ثابت خواهد کرد.

- چند درصد احتمال مي دهي که پرسپوليس قهرمان ليگ برتر شود؟

پرسپوليس يکي از قطب هاي فوتبال ايران است و مطمئن باشيد که اين تيم مدعي قهرماني خواهد بود. من سابقه قهرماني در ليگ برتر را ندارم و اميدوارم که با پرسپوليس به اين افتخار دست پيدا کنم. نهايت سعي و تلاش خود را انجام خواهد داد تا براي اين تيم بازيکن موثري باشم.

Friend
20-08-2005, 15:40
تكليف مهاجم نيجريه اي استقلال فردا مشخص مي‌شود
محرم نژاد و خضيراوي از ليست خارج مي شوند
---------------------------------------------------------------
پس از بازگشت استقلال از تركيه مهاجمي از كشور نيجريه در تمرينات اين تيم حضور يافته است مهاجمي كه از قامت بلندي برخوردار است و سابقه هفت بازي ملي در رده تيم ملي جوانان نيجريه را داراست.

امير قلعه نوعي پيش از اين اعلام كرده بود كه براي تقويت خط حمله تيمش نياز به مهاجمي گلزن دارد.

در همين راستا پس از به نتيجه نرسيدن مسئولان استقلال در جذب فرشيد طالبي مهاجم فجر سپاسي، حالا استقلالي ها تمام تلاش خود را بر روي جذب مهاجم خارجي معطوف كرده اند.

قرار است امير قلعه نوعي تا فردا تكليف اين مهاجم نيجريه اي را مشخص کند.

اين در حاليست كه رامين محرم نژاد و مجاهد خضيراوي از ليست اين تيم كنار گذاشته خواهند شد

Friend
20-08-2005, 15:41
چارت باشگاه استقلال تغيير مي‌كند
برهمين اساس عمده ترين تغييرات در رده معاونين اين باشگاه انجام مي‌شود و معاونت اين باشگاه از چهار معاونت به عدد سه تغيير خواهد يافت.

همچنين جدا از رده معاونت ها چارت اداري استقلال نيز تغيير و تحولاتي خواهد داشت در اين زمينه به احتمال زياد مديرعامل باشگاه نفرات جديدي را در برخي سمت هاي باشگاه منصوب خواهد كرد

Friend
20-08-2005, 15:42
مرتضي محصص:برانكو بايد در تفكرات خود تجديد نظر كند
قصد تخريب تيم ملي را ندارم
به وضوح ديديم كه تيم ملي بدون بازيكنان اصلي و لژيونر خود با مشكلات بسيار زيادي مواجه است و اگر اين گونه به مسابقات جام جهاني برويم هيچ شانسي براي موفقيت نداريم.

مرتضي محصص كارشناس فوتبال كشورمان ضمن بيان مطلب فوق گفت: به اعتقاد من تنها راه حل مشكل تيم اين است كه به نفرات ذخيره و آن هايي كه كمتر بازي كرده اند شانس داده شود، همچنين ما در ايران نفرات بسيار بهتري نيز داريم اما به هر حال برانكو نفرات خود را انتخاب كرده است.
تيمي كه مقابل ژاپن بازي كرد تجربه بين المللي بالايي ندارد و بايد به آن‌ها ميدان داد تا جام جهاني وقت زيادي نداريم و بايد در ديدارهاي تداركاتي و دوستانه البته با تيم‌هاي معتبر و قدرتمند به تيم دوم خود ميدان داده تا آن‌ها نيز در فرم خوبي قرار بگيرند.
وي در ادامه افزود: اگر در اين يك سال باقي مانده تا جام جهاني يكي از لژيونرهاي ما مصدوم شدند و يا از فرم آمادگي خارج شوند چه بايد كار كرد. برانكو بايد تيم خود را به دو قسمت تقسيم كند و به طور منطقي به آن‌ها ميدان دهد در واقع اين كار باعث خواهد شد تا تيم تعادل داشته باشد.
تيم هايي كه در دنيا مطرح هستند و در سطح قابل قبولي فوتبال بازي مي‌كنند بين نفرات ذخيره و اصليش فاصله زيادي وجود ندارد و ما نيز بايد از قضيه پيروي كنيم.
محصص خاطرنشان كرد: بازي‌هاي دوستانه هيچ ارزشي ندارند و ما نبايد به خاطر توجه به زيكنيگ فيفا به فكر پيروزي در اين ديدارها باشيم. يكي دو شكست چيزي را عوض نمي كند و بايد در اين گونه ديدارها به بازيكناني نظير جباري، تيموريان و منيعي ميدان داده شود.
محصص ادامه داد: اين مسائل را به اين خاطر مي گويم كه مثلا اگر زندي در جناح چپ حضور نداشته باشد حداقل شخصي بتواند مانند وي در اين جناح بازي كند. در ديدار مقابل ژاپن نبود زندي جناح چپ تيم ملي را فلج كرده بود و اين موضوع ضعف در تفكرات تيمي ايران محسوب مي‌شود.
وي در مورد تصميم تيم ملي و تفكرات برانكو تصريح كرد: برانكو با يك سيستم بازي مي‌كند و برايش فرقي ندارد كه بازيكنان اصلي در زمين حضور دارند يا بازيكنان ذخيره، اين موضوع هم به خاطر نبود مشاوران قدرتمند و ايراني در كنار كادر فني است. در هيچ كجاي دنيا ديده نمي شود كه تيم ملي بدنساز نداشته باشد و يا مثلا دو مربي دروازه باني داشته باشد و بعدا نيز دروازه بانها اين گونه عمل كنند.
قصد تخريب تيم ملي را ندارم ولي برانكو بايد در تفكرات خود و نحوه بازي تيمش به نوعي تجديد نظر كند.
محصص در ادامه گفت: مربي بايد مشكلات تيم را پيدا كند و در طول مدتي كه در اختيار دارد مشكلات را برطرف كند اين يك تعريف ساده از مربيگري است. برانكو بايد با سرمربيان تيم‌هاي ليگ برتر در تماس باشد و در تمرينات آن‌ها نيز شركت كند تا به يك جمع بندي كلي درخصوص تغيير تفكرات و سيستم بازي تيمش برسد.
محصص در پايان گفت: البته نبايد اين تغييرات به يك باره و صددرصد باشد. اين تغييرات بايد در طول يك سال مانده تا جام جهاني به تيم تزريق شود. بايد توجه كرد كه تغيير بايد در راه پيشرفت باشد نه بازگشت به عقب، اين مسئله اي است كه برانكو بايد مورد نظر قرار دهد.

Ronaldiniho
20-08-2005, 15:42
خب اينم اخبار كوتاهي در مورد باشگاه پيروزي
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
معدنچي - سيد عباسي - نوري امروز ليست پرسپوليس را كامل ميكنند
مهرعليزاده گفت 2/2 ميليارد براي ورزشگاه پرسپوليس ميدهد
كاظميان امروز ساعت 19 تصميم ميگيرد كايزسلاترن يا پرسپوليس
گل محمدي گفت شرمند راه برگشت وجود ندارد

Friend
20-08-2005, 15:43
كنفرانس مطبوعاتي باشگاه استقلال
جلسه مطبوعاتي باشگاه استقلال قبل از شروع مسابقات ليگ برتر با حضور نمايندگان ارباب جرائد و مسئولان و سرمربي استقلال برگزار خواهد شد.

در اين جلسه قرار است به تفصيل درخصوص اهداف باشگاه استقلال در فصل جاري و آخرين تغيير و تحولات پيرامون آن توضيحات لازم به خبرنگاران ارايه شود

Friend
20-08-2005, 15:44
استقلال به دنبال اسپانسر خارج
مذاكراتي با يك شركت خارجي معتبر كه در ايران نيز فعاليت مي‌كند، صورت گرفته كه تاكنون مثبت بوده است.
شنيده ها حاكي از آن است كه انعقاد قرارداد همكاري تا حدودي قطعي شده است. گويا اين شركت، آلماني است كه مي خواهد به اين شكل بر ميزان فعاليت هايش در ايران بيفزايد. در جلسه اي كه در روزهاي ابتدايي هفته آينده ميان مديران استقلال و اين شركت برگزار مي‌شود، تكليف اين موضوع مشخص خواهد شد

Friend
20-08-2005, 15:45
پيروزي تيم ملي جوانان مقابل اميدهاي استقلال
اين ديدار در كمپ تيم‌هاي ملي برگزار شد. كادر فني استقلال كه هدايت آن را ايمان عالمي برعهده دارد اين شكست را به دليل قرار گرفتن اين تيم در دوران بدنسازي مي دانند.
آن‌ها قصد داشتند با اين ديدار دوستانه به آشنايي بيشتر از تركيب اصلي خود دست يابند.
تيم ملي جوانان تحت هدايت آدمر برزيلي خود را براي مرحله مقدماتي رقابتهاي جام ملت هاي آسيا آماده مي‌كند

Friend
20-08-2005, 15:46
برنامه كامل جام حذفي آلمان؛
هاشميان امروز به ميدان مي رود، مهدوي كيا و زندي فردا
-------------------------------------------------------------------
در اين رقابتها امروز تيم هانوفر همراه وحيد هاشميان ميهمان تيم فورتنا كلن (تيم دسته دومي آلمان) خواهد بود. فردا نيز تيم‌هاي هامبورگ، كايزرسلاترن و هرتابرلين برابر حريفان خود قرار مي گيرند.
هامبورگ همراه مهدي مهدوي كيا ميهمان اشتوتگارت خواهد بود، كايزرسلاترن در خانه اينتراخت تريئر به مصاف اين تيم مي رود و هرتابرلين كه اشكان دژاگه را در اختيار دارد برابر تيم كوبلنز خواهد ايستاد.
تيم فوتبال بايرن مونيخ همراه علي كريمي نيز روز يكشنبه ميهمان نورپين است. به خاطر برگزاري مسابقات جام حذفي مسابقات ليگ آلمان يك هفته تعطيل خواهد بود.

Friend
20-08-2005, 15:46
روزنامه البيان امارات: با اشتباه ميرزاپور
ژاپن دين خودش را برابر ايران ادا کرد
در گزارش اين روزنامه آمده است:ژاپني ها شکست خودشان را در بازي رفت جبران کردند و با همان نتيجه دو بر يک در برابر ايران پيروز شدند.
پيروزي ژاپن با گلي محقق شد که ميرزاپور دروازه بان ايران به اشتباه وارد دروازه خودشان کرد.
اولين شکست ايران در اين رقابت ها رقم خورد و ژاپن به عنوان تيم نخست گروه راهي جام جهاني شد در حالي که ايراني ها در اين گروه به عنوان دوم دست پيدا کردند

spy99
20-08-2005, 15:47
آلن شيرر ، موضوع پايان‌نامه فوق ليسانس يك دانشجوي سوئدي

يك دانشجوي سوئدي تز فوق ليسانس خود را درباره آلن شيرر نوشته و پس از دفاع از آن توانست مدرك خود را در رشته جامعه و رسانه دريافت كند.
به گزارش آنانوا ، خانم جني ليندرستورم 27 ساله پايان نامه فوق ليسانس خود را درباره زندگي حرفه‌اي آلن شيرر فوروارد معروف انگليسي كه در تيم نيوكسل يونايتد باز مي‌كند نوشته است.
عنوان پايان نامه 32 صفحه‌اي اين دانشجوي 27 ساله «پادشاه نيوكسل – آلن شيرر فراتر از فوتبال» است و توانست براي او مدرك فوق ليسانس جامعه و رسانه را به ارمغان بياورد.
جني درباره پايان‌نامه خود مي‌گويد: «ارتباط آلن شيرر با نيوكسل يونايتد منحصر به فرد و استثنايي است و او قهرمان داستان‌هاي امروزي شاه و پريان است.»

Friend
20-08-2005, 15:47
منصور پورحيدري:
با مسئولان شهيد قندي مشكلي ندارد
منصور پورحيدري گفت: اين بازي‌ها براي ما بسيار مهم است، تعدادي از بازيكنان ما هنوز در استاديوم آزادي بازي نكرده اند و حضور در اين تورنمنت از نظر روحي تاثير زيادي خواهد داشت. آن‌ها بازي برابر تيم‌هاي بزرگ را هم تجربه مي‌كنند.
وي در ادامه گفت: شرايط تيم بد نيست و با انجام تمرينات تاكتيكي كمبودهاي خودمان را برطرف مي كنيم، البته به دنبال بازيكناني در حد ليگ برتري هستيم كه ميانه ميدان را به او بسپاريم. در هر صورت اگر 80 درصد تيم را جمع كنيم مي توانيم به كسب نتايج خوب اميدوار باشيم.
پورحيدري در پايان درخصوص مشكلاتش با شهيد قندي گفت: متاسفانه بعضي از دوستان در مطبوعات كم لطفي كردند و از خودشان مطالبي را انتشار دادند در حالي كه اصلا صحبت هاي من نبود، من گفته بودم با توجه به سال اول قندي در ليگ برتر نياز به بازيكنان با تجربه داريم. من هيچ مشكلي ندارم و اينجا همه براي موفقيت تيم تلاش مي‌كند

Friend
20-08-2005, 15:48
سرپرست تيم استقلال تهران:
براي بازي با پرسپوليس مشكلي نداريم
علي نظري جويباري سرپرست تيم فوتبال استقلال گفت: ما مشكل اسپانسر نداريم، در واقع 4ـ3 اسپانسر را هم در نظر داريم اما چون زمان لازم را در اختيار داريم، مي خواهيم 30ـ20 درصد از سال گذشته از نظر مالي بالاتر باشد به همين دليل عجله اي نداريم وگرنه فردا صبح هم مي توانيم اسپانسر خودمان را معرفي كنيم.
وي در مورد اردوي تركيه گفت: اردوي بسيار خوبي بود، بازيكنان روزهاي اول سه جلسه و در روزهاي آخر روزي دو جلسه تمرين مي كردند، از لحاظ بدني هم در شرايط خوبي قرار دارند كه اين مهم را در بازي‌هاي صلح و دوستي نشان خواهند داد.
جويباري در پايان درخصوص جام صلح و دوستي و بازي نكردن برابر پرسپوليس گفت: اين بازي‌ها قبل از ليگ براي هر چهار تيم فرصت بسيار خوبي است، ضمن اين كه ما مشكلي براي بازي با پرسپوليس نداريم اما شوراي تامين اين اجازه را به ما نمي دهد.

Friend
20-08-2005, 15:48
استقلال تهران با يك گل نيروي زميني را شكست داد
تيم استقلال تهران پس از بازگشت از تركيه و طي اردوي آماده سازي در اين كشور روز پنجشنبه گذشته در يك ديدار تداركاتي رودرروي تيم نيروي زميني قرار گرفت.
در اين ديدار كه در زمين شماره دو آزادي برگزار گرديد تيم استقلال با تك گل سبو شهبازيان به برتري دست يافت.
امير قلعه نوعي در اين ديدار با جابجايي فراوان سعي داشت تا بهترين تركيب را براي ليگ برتر فصل آينده پيدا كند. تمرينات استقلال از فردا پيگيري خواهد شد.

Friend
20-08-2005, 15:49
در يك ديدار تداركاتي؛
پاس امروز به مصاف پگاه گيلان خواهد رفت
تيم پاس در راستاي آماده سازي خود و هماهنگي بازيكنان جديد با ساير نفرات بعد از ظهر امروز در يك ديدار دوستانه در ورزشگاه اختصاصي خود به مصاف پگاه گيلان خواهد رفت.
پاس تا به حال دو ديدار دوستانه ديگر نيز با اكباتان و فجر سپاه انجام داده كه با نتايج پرگل به پيروزي رسيده است.
اين ديدار دوستانه راس ساعت 18 در ورزشگاه دستگردي تهران برگزار خواهد شد.
گفتني است تمرين تيم پاس صبح امروز تعطيل شد و بازيكنان راهي هتل المپيك شدند تا براي برگزاري مسابقه در شرايط مطلوبي قرار داشته باشند.

Friend
20-08-2005, 15:49
تساوي سايپا و استقلال اهواز در تركيه
تيم فوتبال استقلال اهواز در ادامه تمرينات و روند آماده سازي خود كه در كمپي در نزديكي استانبول در جريان است روز گذشته در دومين ديدار تداركاتي خود مقابل سايپا قرار گرفت.
اين ديدار در پايان با حساب يك بر يك خاتمه يافت، گل استقلال اهواز توسط فريدون فضلي در دقيقه 30 و گل سايپا در دقيقه 50 از روي نقطه پنالتي وارد دروازه شاگردان مارتيك خاچاطوريان شد.
تيم استقلال اهواز در اولين ديدار تداركاتي خود مقابل يكي از تيم‌هاي تركيه اي به برتري 4 بر يك دست يافته بود.

Friend
20-08-2005, 15:50
براي خصوصي سازي تيم‌هاي پايه؛
جلسه مديران تيم‌هاي پايه استقلال با اوليایی
صبح فردا در همين خصوص جلسه اي ميان مديرعامل و مدير تيم‌هاي پايه در دفتر باشگاه برگزار خواهد شد.
قرار است با واگذاري تيم‌هاي پايه به بخش خصوصي تمام هزينه هاي اين تيم را بخش مذكور پرداخت كند. ضمن اين كه در همين راستا روز گذشته جلسه اي در خصوص فروش بليت بازي‌هاي استقلال از طريق كارت هوشمند هم برگزار شد.

Friend
20-08-2005, 15:51
پرسپوليس در غياب نوري و معدنچي تمرين كرد
----------------------------------------------------
تيم فوتبال پرسپوليس صبح روز گذشته در ورزشگاه كارگران به تمرين پرداخت.
اين تمرين نود دقيقه به كارهاي تاكتيكي اختصاص داشت. پس از تمرينات بدني كه زير نظر پرويز كماسي صورت گرفت بازيكنان در قالب دو گروه به فوتبال پرداختند.
در اين تمرين پرسپوليس دو غايت ويژه داشت. پژمان نوري به علت مشغله شخصي و مهرزاد معدنچي با كسب اجازه از پروين در تمرين روز گذشته حضور نداشتند.
تمرين پرسپوليس امروز تعطيل است اما از فردا تمرينات راس ساعت 17 در مجموعه كارگران پيگيري مي‌شود

Friend
20-08-2005, 15:51
طالب نسب:در استقلال همه براي قهرماني تمرين مي‌كنند
استقلال شانس بيشتري براي قهرماني دارد
------------------------------------------------------------------------
وي به سوالات ما پاسخ داد؛
• با پشت سر گذاشتن اردوي تركيه چقدر به حضور در استقلال اميدوار شدي؟
با اهداف و اميد بسياري به استقلال آمدم از زمان شروع به كارم با اين تيم بزرگ مي دانستم كار سختي را پيش رو دارم و براي هر مسئله اي خودم را آماده كرده ام.
• حتي نيمكت نشيني؟
رقباي زيادي در استقلال دارم تيم ما در اين فصل هافبك هاي مجرب بسياري را در خدمت خود دارد كه همين مسئله تا حدود زيادي رقابت را در خط مياني سخت كرده است.
• اصلي ترين رقباي تو چه کساني خواهند بود؟
امير قلعه نوعي در اردوي تركيه با استفاده از سيستم چرخشي تقريبا از تمام بازيكنان به تناوب استفاده كرد اما با توجه به پست من فكر مي كنم ميثم بائو و عليرضا منصوريان اصلي ترين رقباي من خواهند بود.
• در مدت اردوي تركيه جو تيمي حاكم بر استقلال را چگونه ديدي؟
خوشبختانه بازيكنان استقلال خيلي زود رابطه عاطفي و منطقي را با من برقرار كردند در حال حاضر مشكل خاصي در اين تيم ندارم البته در اين بين نكته مهم به اين مسئله باز مي گردد كه در فصل جاري در استقلال همه براي قهرماني تمرين مي‌كنند، چون مي دانند پس از چند سال اين بار هواداران به كمتر از قهرماني رضايت نمي دهند.
• اردوي تركيه چطور بود؟
بسيار مفيد، در اين اردو شرايط يكساني براي تمام بازيكنان وجود داشت تا آن‌ها بتوانند با استفاده از اين محيط توانايي هاي خود را به مربي نشان دهند فشار خوبي در اين اردو به بازيكنان وارد شد و مهم تر آن كه در آن جا از حاشيه خبري نبود و فكر بازيكنان فقط و فقط معطوف به فوتبال بود.
• جريان درگيري بازيكنان استقلال در تركيه چه بود؟
اصلا درگيري در كار نبود. ما بازي اول را 3 بر يك برديم اگر اشتباه نكرده باشم در بازي اول تيمي را برديم كه دنيزلي در آن جا سابقه 14 سال كار داشت اما در بازي دوم در حالي كه تا دقيقه 70 يك بر صفر از حريف جلو بوديم به علت خشونت بيش از حد بازيكنان تيم مقابل به تشخيص سرمربي زمين را ترك كرديم ضمن آن كه داوري يك طرفه آن ديدار اعصاب همه اعضاي كادر فني و بازيكنان را برهم زده بود. داور اين ديدار دقايقي قبل از نيمه تمام ماندن عليرضا منصوريان را نيز به ناحق از زمين اخراج كرده بود.
• يعني واقعا هيچ مشكلي بين بازيكنان استقلال با يكديگر به وجود نيامده بود؟
اصلا باور كنيد بازيكنان ما در تركيه فقط به فكر فوتبال و ارايه تمريني منسجم و هدفمند بودند و هيچ مشكلي با يكديگر نداشتند.
• و سرانجام به عنوان سوال آخر در اين فصل چه تيمي قهرمان ليگ مي‌شود؟
به اعتقاد من در اين فصل چهار تيم استقلال، پرسپوليس، پاس و صباباتري مربع قهرماني را تشكيل مي دهند اما در اين بين استقلال از شرايط بهتري برخوردار است و امسال شانس زيادي براي قهرماني دارد.

Friend
20-08-2005, 15:52
دومين پيروزي پرگل ذوب آهن در آلمان
ذوب آهن عصر روز چهارشنبه مقابل تيم دسته چهارمي فيلينگ ويس قرار گرفت و حريف خود را با حساب شش بر صفر شكست داد.
فراز فاطمي، حسن اشجاري، رودريگرز داسيلوا، اسماعيل فرهادي، محمد منصوري و ايمان حيدري گل هاي ذوب آهن را به ثمر رساندند تا اين تيم دومين پيروزي پرگل خود در آلمان را به دست آورد.
شاگردان كربكندي در اولين بكازي خود تيم دسته پنجمي تال مسينگ را با حساب پنج بر صفر شكست داده بودند. ذوب آهن عصر امروز در سومين بازي تداركاتي خود به مصاف آماتورهاي مونيخ 1860 خواهد رفت

Friend
20-08-2005, 15:53
كريم باقري: قهرمان شدن سخت است
هيچ كس نمي تواند جاي يحيي را پر كند
خط هافبك پرسپوليس در فصل گذشته عملكرد چندان موفقي نداشت و در اين ميان كريم باقري هم در مجموع نتوانست انتظاراتي كه از او مي رفت را برآورده كند. در آستانه آغاز پنجمين دوره ليگ، اضافه شدن نفراتي چون حامد كاويانپور، داود سيدعباسي، پژمان نوري و مهرزاد معدنچي، آزادي عمل بيشتري به باقري خواهد داد تا او با تجربه بالاي خود نقش موثري در خط هافبك پرسپوليس داشته باشد.

جدايي يحيي گل محمدي هم يكي از نفرات با تجربه پرسپوليس را كم كرد تا وظايفي كه بر دوش باقري است حساس و مهم تر شود.
كريم معتقد است كه خود و تيمش در اين فصل راه بسيار سختي را براي رسيدن به قهرماني پيش رو خواهند داشت. وقتي از او در خصوص قهرماني سوال مي كنيم محتاطانه برخورد مي‌كند و دوست ندارد كه احساسي صحبت كند.
درخصوص آخرين وضعيت پرسپوليس گفتگويي را با كريم باقري انجام داده است؛
• از تمرينات پرسپوليس بگو، شرايط نفرات تيم چطور است؟
با اضافه شدن چند بازيكن جديد، تمرينات تيم نسبت به هفته هاي گذشته مشكل جدي تري به خود گرفته است. بازيكنان از لحاظ بدني در شرايط نسبتا خوب قرار دارند و تا شروع ليگ به آمادگي كامل خواهيم رسيد.
• نظرت راجع به نفرات جديدي كه به تيم اضافه شده اند چيست؟
فصل گذشته در چند پست ضعيف بوديم و كادر فني با جذب بازيكنان مورد نظر خود قصد دارند كه نقاط ضعف تيم را برطرف كنند. در خط هافبك معدنچي و پژمان نوري مهره هاي خوبي هستند، حاجي زاده و مصطفي مهدوي كيا هم مي‌توانند به پرسپوليس كمك كنند. البته در خط حمله هم مشكل خاصي نداريم.
• اضافه شدن سيدعباسي هم خط هافبك پرسپوليس را قوي تر خواهد كرد، اين طور نيست؟
مشكل سربازي پژمان جمشيدي احتمال جدايي او را قوت بخشيده، در چنين شرايطي آمدن سيدعباسي براي پرسپوليس مفيد است.
• شرايط بدني سيدعباسي چطور است؟
او يكي دو جلسه بيشتر تمرين نكرده و نمي توان گفت كه از لحاظ بدني در چه شرايطي قرار دارد. داود بازيكن بسيار خوبي است و اگر در آمادگي كامل قرار داشته باشد به طور حتم براي پرسپوليس موثر خواهد بود.
• به نظر مي‌رسد كه خط هافبك پرسپوليس نسبت به ديگر خطوط اين تيم قوي تر باشد؟
ما هافبك هاي بسيار خوبي داريم كه مي‌توانند به تيم كمك كنند. تلفيق بازيكنان جوان و با تجربه خط مياني پرسپوليس را در شرايط خوبي قرار داد. ولي بايد بگويم كه براي موفقيت يك تيم دفاع، هافبك و حمله به تنهايي نمي تواند كاري انجام دهد.
• با جدايي يحيي گل محمدي خط دفاعي پرسپوليس با مشكل مواجه نخواهد شد؟
پرسپوليس با رفتن يحيي ضرر خواهد كرد. گل محمدي دفاع مطمئن و خونسردي بود و بازيكنان با حضور او بسيار راحت بازي مي كردند.
• پرسپوليس نبايد يحيي را به راحتي از دست مي داد.
حالا اين اتفاق افتاده و نمي دانم چه بگويم، بهتر است از مسئولان و كادر فني تيم بپرسيد.
• مثل اين كه قرار است انصاريان دفاع آخر باشد؟
هيچ كس نمي تواند به اين زودي ها جاي يحيي را پر كند. كادر فني بايد هرچه زودتر اين مشكل را برطرف كند، اگر انصاريان دفاع آخر است بايد تمرينات ويژه اي را براي او در نظر گرفت تا در اين فصل به مشكل بر نخورديم.
• مثل اين كه گفته اي حاضر نيستي به عنوان مدافع آخر در پرسپوليس بازي كني؟
از من خواستند ولي قبول نكردم، به هيچ وجه دوست ندارم كه دفاع آخر باشم.
• حتي اگر پروين بخواهد؟
من قبول نمي كنم و ترجيح مي دهم كه در خط هافبك بازي كنم.
• وضعيت پرسپوليس را قبل از شروع ليگ برتر چطور مي بيني، آيا امسال قهرمان مي شويد؟
ببينيد، براي رسيدن به قهرماني تنها حضور بازيكن سرشناس و يا كادر فني قوي كافي نيست. بايد تمامي شرايط مهيا باشد تا به اين هدف برسيم. اول شدن در ليگ برتر در ميان تيم هاي مدعي كار ساده اي نيست و ما راه سختي را پيش رو خواهيم داشت.
• فراهم شدن شرايط بيشتر به مسائل مالي بر مي گردد، اين طور نيست؟
به هر حال مسائل مالي آن هم در اين دوره و زمانه از همه چيز مهم تر است. نبود مشكلات مالي تيم را از حاشيه و جنجال دور خواهد كرد و اين مي تواند پرسپوليس را به هدفش نزديك تر كند

Friend
20-08-2005, 15:53
عباس آقايي به سپاهان بازگشت
آقايي برسر مسائل مالي با سپاهان به توافق نرسيده و جدايي او تقريبا قطعي شده بود اما طي جلسه اي كه چهارشنبه شب بين محمدرضا ساكت و آقايي برگزار شد طرفين درخصوص مسائل مالي و زمينه هاي ديگر با يكديگر به توافق رسيدند.
آقايي قرارداد خود را به مدت يك سال ديگر با سپاهان تمديد كرد تا فصل آينده هم در اين تيم بازي كند. او روز گذشته همراه ديگر بازيكنان سپاهان زير نظر كادر فني تمرين كرد.

Friend
20-08-2005, 15:54
عيسي ترائوره:بازيکنان جديد پاس در سطح خوبي هستند
-------------------------------------------------------------------
روزي چند نوبت با تيم و به صورت اختصاصي تمرين مي كنم تا در شرايط مطلوب بدني قرار بگيرم.

عيسي ترائوره بازيكن تيم فوتبال پاس تهران ضمن بيان مطلب فوق گفت: پاس هم اكنون در شرايط بدني و هماهنگي بسيار خوبي قرار دارد و بازيكنان نيز با روحيه و انگيزه بسيار بالايي تمرين مي‌كنند. به علت اين كه من در تعطيلات به سر مي بردم و تا حدودي تمرينات تيمي را دير شروع كردم به طور صددرصد آماده نيستم اما با انجام تمرينات فشرده و سنگين خيلي زود آماده خواهم شد.
وي در ادامه افزود: فصل آينده مسابقات بسيار حساس و سختي را پيش رو داريم از اين رو بايد مسابقات را با تمام قوا آغاز كنيم.
ترائوره خاطر نشان كرد: اسكلت تيمي فصل گذشته پاس حفظ شده است و بازيكناني هم که جديدا به تيم اضافه شده اند نيز در سطح بسيار خوبي قرار دارند. مطمئنا اين مجموعه خوب فصل بعد پاس را به جايگاه معتبري خواهد رساند.

Ronaldiniho
20-08-2005, 22:08
خب بالاخره
بعد از اين همه
كش وقوس كاظميان 1 سال ديگه با پرسپوليس تمديد كرد

Ronaldiniho
20-08-2005, 22:09
البته اين را هم اضافه كنم
سيد عباسي
رهبري فرد
معدنچي
انصاريان
و...
از سر شناس ترين بازيكناني بودند كه در اخرين روزنقل و انتقالات
با پرسپوليس بستند

Ronaldiniho
20-08-2005, 22:11
البته سر شناسترين بازيكناني كه از پرسپوليس رفتند
گل محمدي كه به صباباتري رفت
و جمشيدي كه به پاس رفت
و البته مومن زاده هم فكر كنم به سايپا پيوست

Ronaldiniho
20-08-2005, 22:13
به نظر من امسال پرسپوليس خط مياني بسيار محكمي دارد و يكي از قوي ترين تيمها ميتواند باشد
بايد صبر كرد
حدود 12 - 11
روز ديگر مشخص ميشود

K053_LSH_KV90
20-08-2005, 22:14
خدا رو 10000000000000000000000000 ميليارد مرتبه شكر كه جمشيدي رفت امسال فقط حامد و مهرداد با سس كاضميان بقيه رو ول كنيد

Friend
20-08-2005, 23:11
موفق ترین تیم در بازار نقل و انتقالات پرسپولیس اعلام شد

Friend
20-08-2005, 23:24
برنامه رقابت هاي امشب ليگ برتر انگلستان به وقت تهران
برنامه رقابت هاي امشب ليگ برتر انگلستان به وقت تهران به شرح زير است:
منچستريونياتد – استون ويلا (16:15)
بلکبرن – فولام (18:30)
چارلتون – ويگان (18:30)
ليورپول – ساندرلند (18:30)
نيوکاسل – وستهام (18:30)
تاتنهام – ميدلزبرو (18:30)
وست برومويچ – پورتسموث (18:30)
بيرمنگام – منچسترسيتي (20:45)

Friend
20-08-2005, 23:25
برنامه رقابت هاي امشب لوشامپيونه به وقت تهران
------------------------------------------------------------------
برنامه رقابت هاي امشب لوشامپيونه به وقت تهران به شرح زير است:
بوردو – موناکو (19:45)
آژاکسيو – لومان (22:30)
لان – اوسر (22:30)
---- – نانسي (22:30)
متز – استراسبورگ (22:30)
نيس – نانت (22:30)
رن – مارسي (22:30)
سوشو – ليل (22:30)

Friend
20-08-2005, 23:25
استام موافق درفاع 3 نفره
شيوه جديد بازي ميلان كه دفاع با 3 بازيكن به جاي 4 بازيكن است، از نظر ياپ استام مدافع هلندي انتخاب درستي به نظر مي رسد.
بازيكن اسبق منچستريونايتد و لاتزيو در مصاحبه با وب سايت ميلان گفت: "با حضور 3 بازيكن در خط دفاعي ما مدافعان فضاي بيشتري براي كار كردن خواهيم داشت، من كاملاً با انتخاب آنچلوتي موافق هستم. با حضور 3 مدافع، كافو به خط مياني خواهد رفت و اين قدرت مرکز ميدان را براي تيم بيشتر خواهد كرد.
به عقيده من حريفان ميلان در اسكودتو يوونتوس و اينتر هستند و به نظرم با حضور ويه ري و جيلاردينو خط حمله ميلان قدرت فراواني پيدا كرده است

Friend
20-08-2005, 23:26
وانژه:
ليگ برتر ميدان اسب دواني نيست
آرسن وانژه سرمربي آرسنال معتقد است كه فصل جديد ليگ برتر، رقابت ميان اسب هاي ابتدايي جدول ليگ نيست، اما ديدار يکشنبه برابر چلسي را بسيار با اهميت و بحراني مي خواند.
سرمربي فرانسوي توپچي ها در اين خصوص گفت: "چلسي، منچستريونايتد و ليورپول هم در طلب عنوان قهرماني ليگ برتر هستند و به نظر من نيوكاسل هم فرصت عرض اندام را خواهد داشت. تيم هايي چون تاتنهام، ويلا و ميدلزبرو به صدر جدول نزديكند و بولتون هم فصل گذشته به مکان هاي بالاي جدول نزديك بود، اما كسي چه مي داند، شايد اينها قهرمان اين فصل باشند. همه فكر مي كنند كه چلسي قطعاً قهرمان خواهد بود و البته اين مساله را مي توان با نگاه به ديدار يكشنبه گذشته اين تيم مقابل ويگان متوجه شد!

Friend
20-08-2005, 23:27
سولانو، ليورپول را دوست دارد
نولبرتو سولانو بازيكن پروئي استون ويلا اميدوار است در آينده اي نزديك به ليورپول ملحق شود.
مسئولان ليورپول پس از توافق براي انتقال باروش به استون ويلا سولانو را از اين تيم طلب كرده اند.
وي در اين خصوص گفت: "خيلي هيجان انگيز است كه يك باشگاه بزرگ به دنبال يك بازيكن باشد و آن بازيكن من باشم. اگر شما از تمامي بازيكنان جهان فوتبال اين سوال را بپرسيد بدون شك آنها عاشق بازي كردن در تيم هاي بزرگ و مطرح چون ليورپول هستند.
من هرگز به درخواست ليورپول پاسخ منفي نمي دهم، ولي نمي توانم به شخصه براي انتقال به اين تيم تصميم گيري كنم، زيرا استون ويلا نيز بايد نظر بدهد

Friend
20-08-2005, 23:28
سوپر جام 2005
دل آلپي ميزبان برترين‌هاي ايتاليا
امشب تكليف تيم برتر فصل 2005-2004 فوتبال ايتاليا مشخص خواهد شد و از بين يوونتوس و اينتر يكي اين عنوان باارزش را به خود اختصاص مي‌دهد.
سوپر جام ايتاليا در شرايطي امشب در استاديوم دل آلپي شهر تورين برگزار مي‌شود كه هر دو تيم نسبت به فصل گذشته رقابت‌هاي سري آ تغييرات بسياري داشته‌اند. فصل نقل و انتقالات در تابستان موجب شده تا هر دو تيم بازيكنان بزرگي را به خدمت بگيرند و در اين بين اينتر خيلي قوي‌تر از رقيب توريني‌اش عمل كرد.

يوونتوس تا قهرماني در سري آ و به دست آوردن اسكودتو 28 قدم به فينال سوپر جام گذاشت و اينتر پس از برتري مقابل آ.اس. رم در فينال جام حذفي فاتح كوپا ايتاليا شد و حريف يووه در اين ديدار با اهميت گرديد.

مدت زمان زيادي از آخرين رويارويي دو تيم در جام سه جانبه پيراموره‌تي نمي‌گذرد، ديداري كه در مدت 45 دقيقه با گل‌هاي دقايق يك و ده زلاتان ابراهيموويچ با برتري تيم فابيو كاپلو به پايان رسيد و آنها به نوعي باخت دو بر يك در جام Tim را برابر اينتر به فراموشي سپردند.

لشگر مصدوم يوونتوس در تورين

يوونتوس در هفته‌اي كه سپري شد، روزهاي سختي را پشت سر گذاشت. ابتدا مصدوميت مائورو ژرمن كامورانزي در بازي با ناپولي در تورنمنت سه جانبه مورتي بود و سپس صدمه‌ديدگي بازيكناني نظير جان لوئيجي بوفون، زلاتان ابراهيموويچ و پاول ندود در جام برلوسكني مقابل ميلان، اما اين پايان دردسرهاي فابيو كاپلو نبود و مصدوميت ليليان تورام در دقيقه 23 بازي دوستانه فرانسه مقابل ساحل عاج و احتمال نرسيدن اين مدافع فرانسوي به ديدار امشب با اينتر آخرين خبر بد براي دن فابيو بود.

به رغم اين مشكلات مديران يوونتوس از برتري تيم‌شان مقابل اينتر حرف مي‌زنند. در شرايطي كه بوفون حداقل سه ماه را خارج از ميادين بسر خواهد برد، كريستين آبياتي سنگربان ميلان با امضاي قراردادي قرضي و يكساله راهي تورين شد تا جاي خالي بوفون را پر كند. اين موضوع حتي باعث خوشحالي سنگربان ملي‌پوش يوونتوس شد و اذعان داشت فرصت بسيار خوب و بزرگي نصيب دوستش آبياتي شده است و از اينكه وي به يوونتوس پيوسته ابراز رضايت كرد. لوچانوموچي هم در تأييد حرف‌هاي كاناوارو، از كريستين آبياتي به عنوان مهره‌اي ارزشمند نام ‌برد و در ادامه از قدرت بالاي يوونتوس در فينال سوپر جام ايتاليا و برتري مقابل اينتر حرف زد.

به هر حال فابيو كاپلو آگاه‌تر از سايرين است و به خوبي مي‌داند، تيمش كار سختي را برابر اينتري پرقدرت در پيش دارد، ولي او هم به آمادگي بازيكناني چون كاناوارو، زامبروتا، ويه‌را، دل‌پيه‌رو و تره‌ز‌گه دلخوش است.

ستاره‌هاي آماده اينتر

برخلاف يوونتوس، اينتر در شرايط بسيار خوبي قرار دارد. بازيكنان اين تيم از هر جهت آماده رويارويي با قهرمان سري آ هستند.

لوئيس فيگو بيشترين اشتياق را براي بازي در اين فينال بزرگ دارد. او مي‌خواهد پرقدرت در اين بازي ظاهر شود تا جواب مخالفانش را بدهد، آنهايي كه او را در رئال نيمكت‌نشين كردند و سرانجام راه خروج را برايش بازگذاشتند.

روبرتو منچيني هم براي كسب اين جام خيلي انگيزه دارد. در سال گذشته وي به همراه لاتزيو سه بر صفر بازي را به ميلان باخت تا با يك قهرماني در جام حذفي ديار بيانكوچلستي را ترك كند. او مي‌خواهد به همه اثبات نمايد لياقت نشستن روي صندلي مربيگري اينتر را دارد و با بازيكناني كه در تابستان اين سال به خدمت گرفته، تيمي پرقدرت را روانه سري آ و ليگ قهرمانان اروپا مي‌كند، اما در حال حاضر سوپر جام مهم‌تر است.

مقايسه ستارگان آماده اينتر با يوونتوس در شرايطي كه تيم توريني با مصدومان زيادي مواجه شده است، كار درستي نيست ولي در هر حال از همين حالا مي‌توان پيش‌بيني كرد تيم روبرتو منچيني برتري زيادي نسبت به تيم فابيو كاپلو دارد. درون دروازه، تولدو و خوليو سزار هر دو آماده هستند و در خط دفاعي، مياني و حمله هم بايد اشاره‌اي به بازيكناني نظير ساموئل، زه‌ماريا، ماتراتزي، سولاري، پيزارو، فيگو، استانكوويچ، آدريانو و مارتينز كرد.

يوونتوس در انديشه برابري با ميلان

يكي از موضوعاتي كه يوونتوسي‌ها را براي پيروزي در اين جام شارژ روحي مي‌كند، رسيدن به ركورد قهرماني‌هاي ميلان در كسب سوپر جام ايتاليا است كه هم اكنون با 5 قهرماني در اختيار تيم روسونري است اين هدف نخست آنهاست.

توريني‌ها شش بار به فينال رسيده‌اند و چهار بار به قهرماني دست يافته‌اند و در صورتي كه بتوانند در بازي امشب هم فاتح سوپر جام شود، آن وقت با ميلاني‌ها برابر شده‌اند. هدف بزرگي كه تيفوسي‌هاي يووه از كاپلو و بازيكنان تيمشان انتظار دارند.

در اينتر هم اوضاع تقريباً خوب است هر چند كه از آخرين و تنها قهرماني آنها در سوپر جام ايتاليا در سال 1990 با 15 سال مي‌گذرد ولي اين تيم يك‌بار ديگر هم به بازي نهايي راه يافته است و در سال 1996 مغلوب لاتزيو شدند و در جاي دوم ايستادند. امشب ماسيمو ده‌سانتيز داور باتجربه ايتاليايي قضاوت اين ديدار مهم را در اختيار خواهد داشت وي مي‌داند كار سختي را در پيش خواهد داشت

Friend
20-08-2005, 23:28
سرمربي گوادالاخارا اخراج شد
مقامات باشگاه گوادالاخارا معروفترين باشگاه مكزيك در وب سايت رسمي خود اعلام كردند كه گاليندو، سرمربي تيم را اخراج كرده و در عوض خاوير آسكارگورتا اسپانيايي را به اين سمت منصوب نموده اند.
از زمان خريداري باشگاه توسط خورخه ورگارا در سال 2002، اين چهارمين مربي است كه هدايت تيم را بر عهده گرفته و جالب اينجاست كه باشگاه تنها عرصه عرض اندام بازيكنان مكزيكي بوده است. گاليندو طي فصلي كه گذشت گوادالاخارا را به مرحله نيمه نهايي جام ليبرتادورس سوق داد، اما اين تيم فصل جديد را متفاوت آغاز كرد و از 3 ديدار تنها 4 امتياز به دست آورد.
آسكارگورتا 51 ساله در سرزمين مادري اش هدايت اسپانيول، وايادوليد، سويا و تنه ريف را بر عهده داشته و در سال 94، بوليوي را به آخرين حضورش در جام جهاني سوق داده است. وي همچنين مدتي در تيم ملي شيلي پست مربيگري را بر عهده داشته است.
نستور دوله تور، نايب رئيس باشگاه در خصوص رفتن گاليندو گفت: "شرايط كنوني طي زماني بلند مدت ساخته شده بود

Friend
20-08-2005, 23:29
تورام 10 روز استراحت مي كند
ليليان تورام مدافع فرانسوي يوونتوس فقط 10 روز نياز به استراحت دارد تا مصدوميتش برطرف شود.
اين بازيكن در ديدار دوستانه فرانسه با ساحل عاج كه به برتري 3 بر صفر آبي پوشان انجاميد در دقيقه 23 دچار مصدوميت شد و ديدار فينال سوپرجام ايتاليا را نيز از دست داد.
تورام در پاريس تحت معاينه پزشكان فرانسوي قرار گرفت و مشخص شد وي تنها نياز به 10 روز استراحت دارد. اين خبر بسيار خوبي براي يوونتوسي ها بود. به عقيده پزشك معالج تورام، صدمه ديدگي او چندان سنگين نيست و فقط با استراحت و فيزيوتراپي مي تواند شرايط لازم را دوباره به دست آورد. مدافع پرقدرت يووه براي بازي يكشنبه آينده مقابل كيه وو آماده خواهد شد

Friend
20-08-2005, 23:29
دل وكيو به پارما پيوست
با تغيير و تحولاتي كه در باشگاه پارما صورت گرفته و لورنسو سانس رياست اين تيم اميليايي را در دست گرفته است، هواداران هر روز اخبار خوبي را از اوضاع و احوال تيم خود مي شنوند. بعد از حضور برناردو كورادي مهاجم فصل قبل والنسيا، ماركو دل وكيو نيز راه اينوتارديني را در پيش گرفت.
مهاجم 32 ساله و اسبق اينتر، اودينزه، ونتزيا، آ.اس رم و برشا از روز 13 آگوست گذشته به طور مداوم در تمرينات پارما حضور يافته و سرانجام توانست رضايت كادر فني را جلب كرد. دل وكيو فصل قبل را با برشا گذراند و به دنبال سقوط اين تيم به سري B و پايان قراردادش از جمع آنها جدا شد. پارما با رفتن جيلاردينو انتقادات زيادي را پذيرا شد، اما آمدن كورادي و دل وكيو موجب جلب رضايت هواداران شده است.

Friend
20-08-2005, 23:30
خارجا به آ.اس رم ملحق شد
خارجا حسين هافبك فرانسوي – مراكشي ترنانا به جاي رفتن به گالاسوو كورويا به آ.اس رم منتقل شد.
اين بازيكن 23 ساله 4 فصل را با ترنانا سپري كرده است و در آخرين فصل حضورش 33 بازي انجام داده و 2 گل نيز به ثمر رسانده است تا تعداد گل هايش براي ترنانا به عدد 7 برسد.
دانيله پراده مدير ورزشي رمي ها از به خدمت گرفتن اين بازيكن خوش تكنيك ابراز رضايت كرد و او را يك هافبك جوان اما پرقدرت براي رم ناميد. در همين حال لوچانو اسپالتي مربي جالوروسي ها حضور خارجا را براي رم بسيار مفيد خواند و اذعان داشت در صورتي كه بازيكناني از تيم او جدا شوند، وي اصلاً نگران نخواهد شد چون ستاره هاي جواني به خدمت گرفته است

Friend
20-08-2005, 23:31
اسپالتي:
كاسانو را از دست نمي دهيم
لوچانو اسپالتي مربي آ.اس رم يك بار ديگر به طور صريح اعلام كرد، جالوروسي ها قصد فروش آنتونيو كاسانو را ندارند.
وي كه تيم خود را براي آغاز فصل جديد آماده مي كند، گفت: "كاسانو بازيكني است كه من روي توانايي هاي او حساب ويژه اي باز كرده ام و در حال حاضر هيچ مشكلي بين ما وجود ندارد و تاكيد مي كنم آنتونيو در رم مي ماند. در تيم من همه با رفتن او مخالف هستند. متاسفانه مارچلو ليپي بدون ديدن تمرينات و آمادگي در مورد دعوت نكردن او به تيم ملي اظهار نظر كرد و تصميم گرفت. ليپي با من صحبت نكرد و اگر اين كار را انجام مي داد او را متقاعد مي كردم كه كاسانو از هر نظر در شرايط خوبي قرار دارد. من تمرينات او را مي بينم و مي دانم كه او چقدر آماده و سرحال است

Friend
20-08-2005, 23:32
تشكر وودگيت از لوكزمبورگو
جاناتان وودگيت مدافع رئال مادريد به خاطر حساسيت لوكزمبورگو در مداوا و روند بازگشت به حالت ايده آلش، از مربي برزيلي خود تشكر كرد.
وودگيت كه پس از 2 هفته تمرين با ستارگان 14 ساله رئال مادريد به دستور لوكزمبورگو در ديدار دوستانه و تمريني مادريد مقابل كاستيانا حضور پيدا كرده بود گفت: "او بسيار حساب شده و دقيق روند بهبود من را دنبال مي كند و من به خاطر رفتن در جمع نوجوانان مادريد هرگز ناراحت نيستم.
16 ماه تمام از ميادين فوتبال حرفه اي به دور بوده و حالا 45 دقيقه اجازه بازي پيدا كرده ام و اين بسيار خوب بود. هيچ دردي ندارم و بدون هيچ مشكلي در خدمت تيم لوكزمبورگو هستم.

Friend
20-08-2005, 23:32
برنامه رقابت هاي فرداشب جام حذفي آلمان
برنامه رقابت هاي فرداشب جام حذفي آلمان به شرح زير است:
هوفنهايم – اشتوتگارت
لايپزيک – دينامودرسدن
اوزنابروک – گروتر فورت
سيگن – فرايبورگ
اشبورن – نورنبرگ
هانزاروستوک (2) – ماينتس
کوتسهوف – مونشن گلادباخ
ماگدبورگ – آرمينيا بيلفلد
نوروپين – بايرن مونيخ
ولفسبورگ آماتور – دويسبورگ
دوشنبه
براونشوينگ - دورتموند

Friend
20-08-2005, 23:33
برنامه رقابت هاي امشب جام حذفي آلمان
برنامه رقابت هاي امشب جام حذفي آلمان به شرح زير است:
سن پائولي – برگاوزن
اينگولشتات – ساربروکن
رگنزبورگ – آلمانيا آخن
آينتراخت ترير – کايزرسلاترن
ويلينگن – هانزاروستوک
کيکرز اوفنباخ – کلن
پادربورن – ولفسبورگ
ارفورت (2) – بايرلورکوزن
اشتوتگارت کيکرز – هامبورگ
ته به برلين – بوخوم
واتنشيد – وردربرمن
برمرهافن – شالکه
کوبلنتس – هرتابرلين

Friend
20-08-2005, 23:34
نتايج رقابت هاي شب گذشته جام حذفي آلمان
نتايج رقابت هاي شب گذشته جام حذفي آلمان به شرح زير است:
ووپرتال يک – مونيخ (1860) 2
بوخوم (2) 2 – ارسگبيرگه 3
هولشتن کيل صفر – اونترهاخينگ 2
اوبرهاوزن يک - آينتراخت فرانکفورت 2
اسن 2 – انرگي کوتبوس 2 (در ضربات پنالتي کوتبوس به پيروزي رسيد.)
کلن آماتور صفر – هانوفر 4
ماينتس (2) صفر – کالسروهه 3
ارفورت 2 - آهلن يک

Friend
20-08-2005, 23:34
برنامه رقابت هاي فرداشب ليگ برتر انگلستان به وقت تهران
-----------------------------------------------------------------------
برنامه رقابت هاي فرداشب ليگ برتر انگلستان به وقت تهران به شرح زير است:
بولتون – اورتون (17)
چلسي – آرسنال (19:30)

Friend
20-08-2005, 23:35
برنامه رقابت هاي فرداشب لوشامپيونه به وقت تهران
----------------------------------------------------------------
برنامه رقابت هاي فرداشب لوشامپيونه به وقت تهران به شرح زير است:
تولوز – سن اتين (20:30)
تروا – پاري سن ژرمن (23:15)

Friend
20-08-2005, 23:35
برنامه ادامه رقابت هاي فوتبال باشگاه هاي هلند
------------------------------------------------------------
برنامه ادامه رقابت هاي فوتبال باشگاه هاي هلند به شرح زير است:
شنبه 29/5/84
دن هاخ – هراکلس آلملو
روسندال – آياکس
هيرنووين – رودا کرکراده
توانت آينشده – نايميخن
يکشنبه 30/5/84
اسپارتاروتردام – فاينورد
اوترخت – آلکمار
آيندهوون – ويتسه آرنهم
والويک – خرونينخن

Friend
20-08-2005, 23:36
آغاز هفته دوم فوتبال باشگاه هاي هلند
/بره دا يک – ويلم تيبلورگ صفر/
هفته دوم رقابت هاي فوتبال باشگاه هاي هلند جمعه شب با برگزاري يک ديدار آغاز شد.
در اين مسابقه تيم فوتبال بره دا در زمين خود با تک گل دقيقه 87 فونلانتن برابر ويلم تيلبورگ به برتري يک بر صفر دست يافت

Friend
20-08-2005, 23:36
برنامه رقابت هاي ليگ برتر اسکاتلند
برنامه رقابت هاي ليگ برتر اسکاتلند به شرح زير است:
شنبه 29/5/84
گلاسکو رنجرز – سلتيک
فالکرک – هايبرنيين
هارتس – آبردين
اينورنس – کيلمارناک
ليوينگ استون – دانفرم لاين
مادرول – داندي يونايتد

Friend
20-08-2005, 23:37
هيوز بلكبرن پاك مي خواهد
مارك هيوز سرمربي بلكبرن قصد دارد تا تيمي پاك و بدون خشونت و كارت هاي مختلف در فصل جديد داشته باشد.
بازيكنان بلكبرن در فصل گذشته در مجموع 73 كارت زد و 6 كارت قرمز دريافت كردند و مبلغي در حدود 50 هزار پوند جريمه به FA پرداخت نمودند و اين باعث نگراني هيوز شده و وي اميدوار است كه تيم او در فصل جديد چنين آمار بدي را تكرار نكند.
جالب اين است كه پل ديكوف بازيكن بلكبرن در هفته اول ليگ برتر و طي جدال اين تيم برابر وستهام كارت قرمز دريافت كرد.
هيوز مي گويد: "برنامه هاي زيادي براي تغيير و پاك شدن تيم خود دارم، چون احساس مي كنم رفتار زشت بازيكنانم باعث ناراحتي طرفداران بلكبرن خواهد شد و به همين خاطر تلاش مي كنم تا آمار بد سال گذشته از ذهن پاك شود

Friend
20-08-2005, 23:38
بلامي جدال ولز و انگليس را از دست داد
كريگ بلامي مهاجم تيم ملي ولز و باشگاه بلكبرن به علت مصدوميت شديد بازي ماه آينده تيم ملي كشورش برابر تيم ملي انگليس در مرحله مقدماتي جام جهاني 2006 را از دست داد.
جان توشاك سرمربي تيم ملي ولز اسامي ملي پوشان خود را براي جدال در برابر انگليس و لهستان اعلام كرد كه نام بلامي نيز در ليست او به چشم مي خورد، ولي پزشكان معالج اين بازيكن اعلام كرده اند که بلامي نياز به استراحت دارد.
توشاك گفت: "غيبت بلامي غمي بزرگ براي من است! به غير از بلامي مرداني چون تاچر و مارك دلاني نيز به علت محروميت و مصدوميت در دو ديدار ولز در مرحله مقدماتي جام جهاني 2006 حضور نخواهند داشت.

Friend
20-08-2005, 23:38
اسين: آماده هستم
سرانجام قرارداد ميکائيل اسين غنايي تکميل شد و وي با دريافت پيراهن شماره 5 چلسي رسماً کار خود را در استمفوردبريج آغاز کرد.
به گزارش سرويس فوتبال جهان ايپنا، اسين تازه وارد در خصوص ورودش به جزيره گفت: "هدف من، حضور در ليگ برتر بود و حالا كه آمده ام، بسيار خوشحالم. من عاشق ليگ برتر هستم. مشكل است اما براي چلسي مي جنگم. هماهنگي من با شرايط جديد چندان هم دشوار نيست، زيرا من زبان انگليسي را مي دانم و در تيم، دوستاني نيز دارم. از لحاظ بدني هم آماده ام، زيرا به اندازه كافي با باشگاه سابقم تمرين كرده ام

Friend
20-08-2005, 23:39
مورينيو از ورود اسين خوشحال است
اسين 22 ساله با عقد قراردادي 5 ساله، آينده خود را در استمفوربريج رقم زد.
سرمربي پرتغالي چلسي در خصوص هافبك غنايي جديد باشگاه گفت: "او را به خدمت گرفتم تا كلكسيون ستارگانم تكميل شود و پروژه عظيمي كه در ذهن داشتم، به بهره برداري برسانم. او در هر جاي خط مياني مي درخشد. جوان است و با استعداد و خصوصيات يك بازيكن منحصر به فرد را داراست. همگان متعجب مبلغي هستند كه چلسي براي جذب وي خرج كرد، اما چه مي شود كرد. دنيا، دنياي فوتبال مدرن است. بازيكنان بزرگ، باشگاه هاي بزرگ مي خواهد و تيم هاي بزرگ نيز بازيكنان بزرگشان را حفظ مي كنند

Friend
20-08-2005, 23:40
سرمربي جديد جنوا
در حالي كه باشگاه جنوا فرجام خواهي جديدي را به مسئولان قضايي فدراسيون فوتبال ايتاليا ارائه داده است، تغييراتي در سيستم مربيگري اين تيم به وجود آمد.
انريكو پرزيوزي رئيس جنوا طي حكمي رسمي كه توسط آنجلو فابياني مدير جديد باشگاه اعلام شد، جوواني واواسوري سرمربي اسبق آتالانتا را جانشين فرانچسكو گويدولين نمود.
اين مربي 53 ساله برگامويي در حالي قدم به جنوا مي گذارد كه گويدولين حاضر نشد با حضور جنوا در سري C1 در اين تيم بماند. واواسوري روز دوشنبه در ويلا روزتان در پگلي اولين تمرين جنوا را در ساعت 15 بر عهده خواهد گرفت. در فصل گذشته سرسه كوزمي كه اكنون در اودينزه بسر مي برد رهبري جنوا را در دست داشت و با رفتن او گويدولين از پالرمو راهي اين تيم شد، اما شرايط بحراني جنوا مانع از ماندن وي در اين تيم گشت.

Friend
20-08-2005, 23:40
به دليل نژادپرستي هواداران
استوابخارست جريمه شد
يكي از سخنگويان باشگاه استوابخارست در گفت و گويي اعلام كرد كه اين باشگاه به دليل اعمال نژادپرستانه هواداران طي ديدار خانگي مرحله دوم ليگ قهرمانان برابر شلبورن، از سوي يوفا به پرداخت 500/16 يورو (180/20 دلار) محکوم شده است.
هواداران استوابخارست به محض ورود بازيكنان سياهپوستي همچون كريتس فلمينگ و جوزف اندو در نيمه دوم به هو كردن و سوت زدن به نشان تمسخر پرداختند.
استوا با نتيجه 4 بر يك در اين ديدار موفق شده و راهي مرحله سوم شد.
سورين كوجوكارو، سخنگوي باشگاه در اين خصوص گفت: "استوا 500/16 يورو بابت برخوردهاي هوادارانش جريمه شده است."
وي همچنين خبر از اعتراض اين باشگاه نسبت به تصميم اتخاذ شده داد.
قهرمانان اروپا در سال 1986 در مرحله سوم و در ديدار برگشت به مصاف روزنبورگ خواهند رفت. دو تيم در ديدار رفت در بخارست به نتيجه يك – يك رضايت داده بودند

Friend
20-08-2005, 23:41
ته وز سه جلسه محروم شد
كارلوس ته وز، مهاجم كورنتيانس به دليل توهين به داور و اخراج از زمين از سوي هيات انضباطي فوتبال برزيل 3 جلسه محروم شد.
وي در شكست 2 بر صفر برابر سائوكتانو از زمين اخراج شد و تاكنون يك جلسه از محروميتش را طي كرده است. اين محروميت شوك ديگري براي مقامات اين تيم برزيل بود، چرا كه ادسون نيز به دليل وارد كردن ضربه به گردن يكي از بازيكنان حريف، به مدت 120 روز راهي زندان شده است!
ته وز جلسات تمريني باشگاهش را زودتر رها كرد و اين ابهام را در اذهان ايجاد كرد كه با مارسيو بتين كورت، سرمربي تيم مشكل دارد.
بتين كورت تمامي شايعاتي كه در مورد ته وز مبني بر ترك زمين بدون اجازه از سوي سرمربي بوده را رد كرد و در اين خصوص گفت: "برخي از خبرنگاران تنها ابهامات را مي بينند و چشمشان را بر واقعيت ها مي بنندند.

Friend
20-08-2005, 23:42
بنيتس: اوون را نمي خواهم
رافائل بنيتس، سرمربي ليورپول اعلام كرد كه در حال سبك سنگين كردن درخواست هاي استون ويلا و المپيك ---- براي فروش ميلان باروش، مهاجم آنفيلد است.
بنيتس در گفت و گويي كه در يك كنفرانس خبري داشت، گفت: "همزمان با اينكه پيشنهادات باشگاه ها را بررسي مي كنيم، باروش در كنار ما خواهد بود و بازي خواهد کرد."
همچنين سرمربي اسپانيا شايعات روزنامه هاي اسپانيايي را مبني بر علاقه مندي آنفيلد به جذب مايكل اوون، مهاجم رئال مادريد تكذيب كرد و اظهار داشت كه از تيمي كه هم اكنون در اختيار دارد، كاملاً راضي است و هدف اول او جذب يك مدافع مياني است.
بنيتس افزود: "روزنامه هاي اسپانيايي را مطالعه كردم و خبر كذب پيشنهاد ليورپول به اوون را مشاهده نمودم. من به دنبال مدافع مياني هستم و مهاجم نمي خواهم. مايكل بازيكن خوبيست، اما من 6 مهاجم ديگر نيز دارم و به دليل حل مشكلات تيم در قسمت دفاع هستم، نه تقويت خط حمله! حتي اگر با يك مهاجم كار كنيم و يك مهاجم را از دست بدهيم، 4 فوروارد ديگر داريم. حتي اگر او را قرضي در اختيار من قرار دهند. ترجيح مي دهم با بازيكنان موجود كار كنم تا اينكه روي حدسيات، آينده باشگاه را بنا كنم

Friend
20-08-2005, 23:42
سريال دنباله دار تمديد قرارداد رونالدينيو

در حالي كه منابع آگاه خبري اعلام كرده بودند كه رونالدينيو فقط تا پايان سال 2010 قراردادش را تمديد مي كند، اخبار متناقضي به دست رسيده است.

روبرتو ده آسيس برادر و وكيل رونالدينيو در گفت و گو با ماركا اذعان داشت: "موكل من مي خواهد در لباس باشكوه بارسلونا از دنياي فوتبال حرفه اي خداحافظي كند. بنابراين دليلي وجود ندارد قرارداد روني تا 2014 تمديد نشود. فقط مشكل مالي باقي مي ماند كه مطمئن هستم لاپورتا هر چه سريع تر آن را حل مي كند. برادر من آن قدر در حق بارسلونا گام برداشته است كه حق داشته باشد با كوچكترين بدقولي مردان باشگاه دلگير شود. ما قراردادمان را تا پايان سال 2014 تمديد خواهيم كرد

Friend
20-08-2005, 23:43
كارواليو عذرخواهي كرد
ريكاردو كارواليو مدافع پرتغالي تيم چلسي رسماً از طرفداران، مربيان و اعضاي اين تيم به خاطر سخنان اخيرش عذرخواهي كرد.
كارواليو چند روز قبل پس از نيمكت نشيني در بازي تيمش برابر ويگان از خوزه مورينيو مربي شيرهاي لندني انتقاد كرده بود و اظهار داشته بود من به اشتباه خود اعتراف مي كنم و برايم مهم نيست كه در تركيب اصلي ثابت باشم يا خير!
وي در اين خصوص گفت: "كاملاً قبول دارم اشتباه كرده ام و از مورينيو و تمامي طرفداران و بازيكنان چلسي عذرخواهي مي كنم. مي خواهم در چلسي بازي كنم و بخشي از جمع مردان اين تيم باشم و براي همين سخت تلاش خواهم كرد تا جاي اصلي خود را در تيم مجدداً به دست آورم.

Friend
20-08-2005, 23:43
توافق انگليسي ها براي جدال با آرژانتين
اتحاديه فوتبال انگليس موافقت رسمي خود را براي ديدار دوستانه تيم ملي اين كشور برابر آرژانتين اعلام كرد.
قرار است اين ديدار دوستانه روز 12 نوامبر در شهر ژنو سوئيس برگزار شود و قطعي شدن اين بازي پس از توافق فدراسيون فوتبال آرژانتين و انگليس شكل گرفته است.
تيم ملي آرژانتين كه حضورش پس از پيروزي 3 بر يك برابر تيم ملي برزيل در جام جهاني 2006 محرز شده است، در جام جهاني 2002 براي آخرين بار به مصاف تيم ملي انگليس رفت كه با حساب يك بر صفر تن به شكست داد.
با اين حال اگر انگليسي ها نتوانند سرگروه دور انتخابي شوند و در صورت حضور در مرحله پلي اف جام جهاني نتوانند به مصاف آرژانتين بروند و در اين صورت اين بازي دوستانه به زمان ديگري موكول خواهد شد

Friend
20-08-2005, 23:44
كمك مالي رئال مادريد به پوشكاش
طبق ادعاي MTI، آژانس خبري مجارستان مبلغ 128 هزار دلار رقم قطعي كمك مالي رئال مادريد به پوشكاش بوده است.
در حالي كه چند روزي از پيروزي 3 بر يك رئال مادريد مقابل تيم پوشكاش مجارستان در استاديوم پوشكاش مي گذرد، منابع خبري ادعا مي كنند پرس در عمل به وعده خود مبني بر كمك مالي به پوشكاش 78 ساله و بستري در بيمارستان بدقولي كرده است، اما خبرگزاري مجارستان با تشكر از فلورنتينو پرس نوشت: "باشگاه رئال مادريد نه تنها 128 هزار دلار براي مخارج بيمارستان پوشكاش كمك كرده است، بلكه كل مبلغ كه از حامي مالي آن مسابقه دريافت كرده بود را به خود مجاري ها داده است. بنابر اين پرس به قول خود عمل كرده است."
گفتني است پوشكاش براي مجارستان شخصيتي ملي است و امروز به شدت از بيماري پيچيده اي شبيه به آلزايمر رنج مي برد. او مجارستان باشكوه سال 1952 را رقم زد و در فينال جام اروپا به آينتراخت فرانكفورت 4 گل زد.

Friend
20-08-2005, 23:44
دپورتيوولاكرونيا به دنبال ده الساندرو
مقامات باشگاه دپورتيوو لاكرونيا تلاش مي كنند، آندرس ده آلساندرو ستاره آرپانتيني ولفسبورگ آلمان را به خدمت بگيرند.
آگوستو سزار لندويرو رئيس باشگاه دپورتيوولاكرونيا قصد دارد با قوت گرفتن شايعه رفتن آلبرت لوكه ستاره لاكرونيا به مقصد نيوكاسل، اين ستاره آرژانتيني را به هر قيمتي خريداري كند. وكيل ده الساندرو در فصل تابستان هيچ مذاكره اي با هيچ باشگاهي نداشته و به خاطر حساسيت او، تمام امور را به رئيس ولفسبورگ واگذار نموده است. ده الساندرو خود خواهان تكرار حضور در بوندسليگا است و نمي خواهد آلمان را ترك كند

Friend
20-08-2005, 23:50
جانملكي و توپالوويچ به عقاب ملحق شدند
علي جانملكي مدافع فصل گذشته پاس و جورج توپالوويچ دروازه بان استقلال با اين تيم قرارداد داخلي امضا كرده اند.
به گفته رمضاني سرپرست عقاب جانملكي و توپالوويچ امروز با حضور در هيات فوتبال استان تهران قراردادشان را ثبت خواهند كرد.
گفتني است تيم عقاب از فردا اردوي يك هفته اي را با حضور تمامي بازيكنانش در اردبيل برگزار مي‌كند

Friend
شش بازيكن راه آهن ثبت كردند
داود مهابادي، احمد تقوي، افشين غنچه عراقي، رضا آقامحمدي، محرم حبيبي و شهرام مهربان شش بازيكن فصل قبل تيم راه آهن بودند كه صبح امروز با حضور در هيات فوتبال استان تهران قرارداد خود را با اين تيم تمديد كردند.
ضمن اين كه مطلبي سرپرست راه آهن نيز خبر از پيوستن چهار بازيكن جديد به اين تيم داد.
حميد سرآباداني از پيكان، ميثاق معمارزاده از سايپا، روح الله بيگدلي از صبا و مصطفي سيفي چهار بازيكني هستند كه امروز با حضور در هيات فوتبال قرارداد رسمي خود را با تيم راه آهن ثبت مي‌كنند

Friend
جام مرحوم قايقران
تقابل شاگردان صالح نيا با تيم ملوان
در گروه اول تيم‌هاي سپيدرود، شهرداري لاهيجان و سبحان رشت و در گروه دوم تيم‌هاي ملوان، شهرداري انزلي و شهرداري لنگرود حضور دارند.
گفتني است طبق برنامه امروز ملوان با شهرداري لنگرود بازي خواهد كرد و تيم شهرداري انزلي با سرمربيگري بهمن صالح يا فردا به مصاف ملوان مي رود.
اين بازي با توجه به حضور صالح نيا حساسيت زيادي خواهد داشت.

Friend
20-08-2005, 23:51
در ديدار بايرن مونيخ و نئوروپين
كريمي در تركيب ثابت ماگات
بايرن مونيخ فردا در چارچوب رقابتهاي جام حذفي آلمان ميهمان تيم نئوروپين خواهد بود و علي كريمي در ميان يازده بازيكن اصلي فيليكس ماگات قرار دارد. در اين ديدار اليوركان، سانيول، لوسيو، والرين اسماعيل، ليزارازو، هارگريوز، كريمي، شوان اشنايدر، بالاك، ماكاي و سانتاكروز به رهبري فيليكس ماگات به ميدان مي روند.

Friend
20-08-2005, 23:52
رضا شاهرودي به پيكان پيوست
شاهرودي صبح امروز با حضور در هيات فوتبال قرارداد رسمي خود را با تيم فوتبال پيكان منعقد كرد.
وي كه فصل گذشته در تيم پاسارگاد حضور داشت چندي قبل با حضور در اردوي اردبيل تيم پيكان توانست رضايت فرهاد كاظمي را جلب كند و قرارداد رسمي خود را با اين تيم تهراني منعقد سازد

Friend
20-08-2005, 23:55
مسابقات جام حذفي آلمان
هاشميان گلزني كرد، هانوفر پيروز شد
وحيد هاشميان كه از ابتداي اين ديدار در زمين حضور داشت موفق شد در دقيقه شش گل اول اين ديدار و گل اول خود را براي هانوفر به ثمر برساند.
بعد از هاشميان در دقيقه 51 برداريچ، در دقيقه 54 يانكوف و در دقيقه 66 اشتاينر سه گل به ثمر رساندند تا هانوفر در مجموع با حساب 4 بر صفر به پيروزي دست يابد.
در ضمن نيكينگ بازيكن تيم كلن در دقيقه 25 از بازي اخراج شد تا اين تيم ده نفره به بازي ادامه دهد.

Friend
20-08-2005, 23:57
فروش امتياز پاسارگاد به جنوب اهواز منتفي شد
--------------------------------------------------------
پيش از اين قرار بود با فروش تيم پاسارگاد از اين پس اين تيم با نام جنوب اهواز در مسابقات دسته اول كشور حضور يابد اما بروز برخي از مشكلات مانع اين كار شد.
در همين راستا يك شركت خصوصي در ساري اخيرا خواهان خريد امتياز اين تيم شده است.
برهمين اساس ظرف چند روز آينده تكليف قطعي فروش پاسارگاد مشخص خواهد شد.

Friend
20-08-2005, 23:58
احمد مومن زاده به سايپا پيوست
مومن زاده صبح امروز در باشگاه سايپا حضور يافت و با مسئولين اين باشگاه راهي هيات فوتبال استان تهران شد.
اين بازيكن در ساعت 30/12 دقيقه در هيات فوتبال قرارداد رسمي خود را با تيم سايپا منعقد كرد.
با ثبت قرارداد رسمي مومن زاده ليست تيم سايپا براي فصل آينده كامل شد.
پيش از اين فرزانه، حسيني، يوسفي و حميدرضا رجبي از تيم هاي ليگ برتري و داريوش يزداني، امير وزيري و محمد علي ابراهيميان از تيم هاي دسته اولي به تيم سايپا پيوسته بودند.

Friend
20-08-2005, 23:59
اسامي بازيكنان قندي به فدراسيون ارسال شد؛
گولر آلماني به قندي مي پيوندد
در اين ليست نام 14 بازيكن بزرگسال، چهار بازيكن اميد و سه بازيكن رده هاي پايه ديده مي‌شود.
مسعود ملكي، حسن بيك، سيدمحمد سادات زاده، رحيم ابراهيم پور، عبدالحسين ميان دربندي، جعفر فولادي، محسن حنيفي، محسن رسولي، مهدي سيفي، حميد غلامحسين، جوليو سزارفابيا، دنيس ساتوز، هوشنگ كيا و كارلوس سانتوز بازيكنان بزرگسال قندي هستند.
مجتبي انصافي، بهشاد ياورزاده، عليرضا بيك زاويه و نادر آقازاده در ليست اميد قرار دارند و محمد سعيد فرد، اويس كرد جهان و ايمان نخست كار جزو بازيكنان رده پايه باشگاه به حساب مي آيند.
لازم به ذكر است رسول زماني نيز كه با تيم قندي قرارداد داخلي امضا كرده بود به دليل عدم رضايت پورحيدري از اين تيم جدا شد و مجددا كورش مرادي جانشين او مي‌شود.
همچنين سزار گولر كه چندي قبل در تمرينات قندي حضور داشت و سپس در تمرينات عقاب شركت كرد، به احتمال زياد ظهر امروز قرارداد رسمي خود را با تيم قندي و در هيات فوتبال تهران امضا مي‌كند

Friend
21-08-2005, 00:00
زمان نقل و انتقالات ليگ يك تا اول شهريور تمديد شد
تا ظهر امروز خبري مبني بر تمديد اين زمان از طريق فدراسيون فوتبال منتشر نشده است.
از سويي، به گفته اكبر قاسمي مسئول هيات فوتبال استان تهران، زمان تعيين شده براي نقل و انتقال بازيكنان در ليگ يك تا اول شهريور ماه است.
گفتني است پيش از اين خبر تمديد ده روزه زمان نقل و انتقالات ليگ يك شنيده مي شد

Friend
21-08-2005, 00:00
گل محمدي به صباباتري پيوست/دايي تمديد كرد
----------------------------------------------------------
گل محمدي صبح امروز در هيات فوتبال حضور يافته و با تيم صباباتري قرارداد رسمي منعقد كرد.

ضمن اين كه علي دايي نيز با حضور در هيات فوتبال براي يك فصل ديگر قرارداد خود را با صباباتري تمديد كرد.

Friend
21-08-2005, 00:01
جام حذفي آلمان بدون مهدوي كيا و زندي
؛ در مسابقات امروز تيم هامبورگ كه مهدي مهدوي كيا هافبك ملي پوش كشورمان را در اختيار دارد ميهمان اشتوتگارت خواهد بود.

البته با توجه به اين كه در اين ديدار همچون سابق مهدوي كيا از روي نيمكت نظاره گر بازي خواهد بود، در ضمن كايزرسلاترن نيز ميهمان اينتراخت ترير است كه در اين ديدار نيز فريدون زندي هافبك ملي پوش كشورمان حضور نخواهد داشت

Friend
21-08-2005, 00:02
براي شركت در تورنمنت صلح و دوستي؛
قندي فردا به تهران مي آيد
اين تيم در صورت حل مشكل كمبود جا در هتل المپيك مستقر مي‌شود.
اين تيم با 27 بازيكن و همراه عازم تهران مي‌شود و پس از انجام دو مسابقه با تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال دوباره به يزد باز مي گردد.
براين اساس تيم قندي ساعت 30/16 دقيقه عصر روز دوشنبه در ورزشگاه آزادي مقابل پرسپوليس به ميدان مي رود و ساعت 30/16 دقيقه عصر روز چهارشنبه برابر استقلال تهران صف آرايي مي‌كند

Friend
21-08-2005, 01:21

Amin
21-08-2005, 01:25
اولين جام اين فصل باشگاههاي ايتاليا به اينتر رسيد
دقايقي قبل 120 دقيقه پيكار دو تيم اينتر و يوونتوس در سوپر كاپ باشگاههاي ايتاليا با نتيجه 1-0 به سود اينتر به پايان رسيد.
تنها گل اين اين ديدار را سپاستين ورون در دقيقه 95 وقتهاي اضافه به ثمر رساند تا يك آغاز باشكوه را براي تيم اينتر و هواداران اين تيم نويد دهد.

منبع : خودم :mrgreen: :wink:

K053_LSH_KV90
21-08-2005, 06:45
Amin101,جان اينا دست گرمي يووه ميذاره اينتر رو رفقا ببرن تويه ليگ نگاه كن كه غوغا ميكنه

Friend
21-08-2005, 08:34
حق با کوسه است چون اگه اینتر این جام ها رو هم نبره که دیگه اصلا تیم نیست

Friend
21-08-2005, 08:46
پخش زنده
----------------
چلسی --- آرسنال >>>>>>> پخش زنده شبکه سوم سیما
این بازی ساعت 19:35 دقیقه برگزار می شود

Amin
21-08-2005, 13:26
حق با کوسه است چون اگه اینتر این جام ها رو هم نبره که دیگه اصلا تیم نیست
خوب قبول ما اين جام رو مي‌بريم تا حداقل تيم باشيم.......شما كه جام رو نمي‌برين چي ؟؟؟ :wink:
خلاصه اولي رو ما برديم دومي و سومي هم ما مي‌بريم. شما تلاش كنين كه حداقل همين جور دوم بشين. تازه اينجا بين دو تا تيم دوم شدين !!!!
تازه تو اين بازي فيگو نبود. بزار ليگ شروع بشه و فيگو به اينتر اضافه بشه................

Amin
21-08-2005, 13:30
Friend دوست عزيز
من دير به اخبار رسيدم نفهميدم چه بازيكنايي اومدن پرسپوليس ميشه همه رو يكجا بنويسي (كيا اووومدن-كيا رفتن- كيا تمديد كردن) ؟؟؟
ممنون ميشم

K053_LSH_KV90
21-08-2005, 13:33
بامرام جون خيلي اينتر اينتر ميكني ها :mrgreen:
بزار فصل شروع بشه دل به من قول داده امسال هون دل سال هاي قبل بشه تازه زلاتان هم قول داده بهترين بازيكن اروپا بشه
============================
يووه بازي رو نبرد چون ميخواست ليگ حساسيتش رو از دست نده آخه نميشه كه 5 جام رو همه يووه بگيره آخر نامرديه تازه ما اين جام ها رو سه دستي تقديم به رقبا ميكنيم :mrgreen:

Friend
21-08-2005, 13:35
سخنراني لاپورتا در مجموع عمومي بارسلونا
------------------------------------------------------
خووان لاپورتا رئيس باشگاه بارسلونا در مجمع عمومي روساي اين باشگاه مراحل انتخابات بهار 2007 راتشريح كرد.
وي كه فعاليت هاي 2 سال گذشته خود را توصيف نمود و از خريدهاي موفق و سود مالي بسيار نجومي و موفقيت هايي كه تيم بسكتبال و فوتبال و هاكي بارسلونا به دست آوردند سخن گفت.
او جذب صد و سي هزار عضو فعال را از افتخارات دوران رياست خود دانست.
خووان لاپورتا تشريح كرد: "انتخابات براي باشگاه مردمي مثل بارسلونا بايد كاملاً آزادانه و مردمي صورت بگيرد. من تا سال 2007 به شرطي باقي مي مانم كه مردم بخواهند پس از آن نيز مردم شهر بارسلونا مدير آينده باشگاه را انتخاب خواهند نمود.

Friend
21-08-2005, 13:44
ريكاردينيو: به رئال مادريد نمي روم

ريكاردينيو كاپيتان سانتوس و ستاره پيشين ميدلزبرو انگليس تاكيد كرد که هرگز به رئال مادريد نمي رود، چرا كه نمونه زنده اي مثل روبينيو را با چشم باز تماشا مي كند.
وي گفت: "من نمي توانم چيزي در مورد انتقال خود بگويم، زيرا كنترل تمام امور در دستان مسئولين باشگاه سانتوس است. من هرگز در مورد ترك سانتوس فكر نكرده و نخواهم كرد. اين درست است كه من رابطه خوبي با لوكزمبورگو دارم، اما اين مساله ربطي به انتقال احتمالي من به رئال
مادريد نخواهد داشت. سانتوس واقعاً به من نياز دارد و من نمي خواهم راهي اروپا بشوم. به نظر من در برزيل نيز مي شود به تمام افتخارات در دنياي فوتبال حرفه اي رسيد.

Friend
21-08-2005, 13:44
جان تري:
در چلسي همه خوشحالند
جان تري كاپيتان آبي پوشان چلسي تاكيد كرد كه بازيكنان حال حاضر استمفوربريج از هماهنگي بسيار خوبي در تركيب خود برخوردارند.
خوزه مورينيو مربي شيرهاي لندن در ديدار هفته پيش تيمش برابر ويگان، نام ريكاردو كارواليو را از تركيب اصلي كنار گذاشت كه اين امر موجب بحث لفظي اين هافبك پرتغالي با مربي مغرور استمفوربريج شد.
با اين وجود به عقيده تري تيم از هماهنگي خوبي برخوردار است و اظهار نظرهاي حاشيه اي تنها از سوي اشخاصي است كه چشم ديدن موفقيت در اين تيم لندني را ندارند.
تري در مصاحبه اي گفت: "به نظر من خيلي ها تلاش مي كنند تا تيم را از ثبات معمول دور كنند. در حال حاضر چلسي موقعيت بسيار خوبي را براي موفقيت هاي بيشتر در فوتبال انگلستان و اروپا دارد. تمرين هاي مستمر روزانه باعث شده تا تيم به هماهنگي كامل دست يابد. اينجا همه مي دانند كه اگر خوب فوتبال بازي نكنند، بازيكن ديگري هست كه سريعاً جايگزين آنها شود. با اين وجود، مورينيو به خوبي درک مي كند كه ضعف يك بازيكن در يك ديدار به معناي عدم صلاحيت او در مقابله با حريفان آتي نيست. او مي داند كه يك بازيكن نمي تواند در تمام ديدارها بدرخشد. اما اگر بازيكني در دو يا سه ديدار ضعيف عمل كند. آن وقت است كه مورينيو به راحتي او را از تركيب تيم كنار مي گذارد. در چلسي تنها كسي مي تواند آبي بپوشد كه خوب فوتبال بازي كند

Friend
21-08-2005, 13:45
دل پيه رو هدف جديد آنچلوتي
شايعه سازان در فصل نقل و انتقالات تابستاني از پيوستن آلساندرو دل پيه رو به ميلان و حضور آنتونيو كاسانو در يوونتوس حرف مي زنند و در اين شرايط كارلو آنچلوتي از كاپيتان يووه دعوت مي كند تا پيراهن روسونري ها را بر تن كند.
مربي ميلان مي گويد: "بازيكنان خيلي زيادي زير نظر من كار كرده اند و دل پيه رو يكي از آنها است. الكس بازيكن فوق العاده و بي نظيري است كه هر مربي دوست دارد او را در اختيار داشته باشد. براي يك مربي به دست آوردن دل پيه رو هميشه يك اتفاق خوب است و از آن استقبال مي كند. الكس يك مهاجم مثل كاكا، جيلاردينو و يا ويه ري است، من دوست دارم او را در ميلان ببينم و خوشحال مي شوم كه وي تصميم به آمدن بگيرد.

Friend
21-08-2005, 13:46
مك كارتي ناراحت از داور
-------------------------------
يك ضربه آزاد كافي بود تا شوت سركش ژابي آلونسو بازيكن اسپانيايي ليورپول دروازه ساندرلند را باز كند.
ميكي مكارتي سرمربي ايرلندي ساندرلند هرگز از شكست ناراحت نيست، بلكه از اخراج اندي ولش هافبك تيمش توسط قاضي ميدان بسيار ناراحت و خشمگين است.
وي گفت: "بسيار ناراحتم كه بري نايت به سرعت و بدون تفكر ولش را با كارت قرمز از زمين اخراج كرد. وقتي نوار بازي را مشاهده كردم، شاهد بودم كه اين بازيكن حتي مستحق دريافت كارت زرد نيز نبوده است!
نايت هرگز با خط نگهدارانش هماهنگ نبود و اين مساله در نيمه اول و پس از چشم پوشي از پنالتي مسلم به سود ما، كاملاً مشخص شد

spy99
21-08-2005, 13:47
Friend دوست عزيز
من دير به اخبار رسيدم نفهميدم چه بازيكنايي اومدن پرسپوليس ميشه همه رو يكجا بنويسي (كيا اووومدن-كيا رفتن- كيا تمديد كردن) ؟؟؟
ممنون ميشم

این تیم علی علیزاده و مهرزاد معدنچی را از فجر سپاسی خریداری کرد و همچنین مصطفی مهدوی کیا(خواهر زاده مهدی مهدوی کیا) را نیز از بانک ملی خریداری کرد و همچنین مصطفی حاجی زاده نیز از تراکتور سازی به پرسپولیس پیوست، اما به احتمال زیاد جباری و امامی فر وسلمانی و چند نفر دیگر از پرسپولیس رفتنی هستند و جدایی محمد رضا مهدوی هم قطعی است.(يحيي هم به صبا رفت)

Friend
21-08-2005, 13:48
نيستلروي: شروع خوبي بود
منچستريونايتد موفق شد در دومين بازي خود در ليگ برتر انگليس با تك گل رود فان نيستلروي از سد استون ويلا بگذرد.
نيستلروي طي 2 بازي اول خود در ليگ برتر 2 گل به ثمر رسانده كه اين خود يك آمار خوب و موفق براي اين بازيكن به حساب مي آيد.
وي مي گويد: "من سعي كردم در فصل جديد به هيچ چيزي غير از فوتبال فكر نكنم و قصد دارم گل هاي زيبايي به ثمر برسانم، همانطور كه هر مهاجم ديگري اين وظيفه را دارد.
زدن 2 گل در 2 بازي و همچنين گلزني در جام قهرمانان باشگاه هاي اروپا براي من شروع خوبي است و اميدوارم كه تا پايان فصل با اين موفقيت ادامه دهم.

Friend
21-08-2005, 13:49
توتي ستاره رم در سن فليپو
فرانچسكو توتي كاپيتان آ.اس رم با زدن 2 گل ستاره درخشان تيمش برابر مسينا در جام فرانتزا بود.
در ديدار دوستانه اي كه شنبه شب رمي ها در استاديوم سن فليپو مقابل مسينا انجام دادند آنها موفق شدند با برتري 3 بر صفر بازي را به سود خود به پايان برساندند و توتي 2 گل پيروزي بخش جالوروسي ها را به ثمر رساند.
در دقيقه 49 استوراري دروازه بان مسينا با اشتباهي كه مرتكب شد گل اول را تقديم رمي ها كرد. در دقيقه 59 پاس آلساندرو مانسيني را توتي تبديل به گل دوم نمود و 9 دقيقه بعد باز هم اشتباه استوراري و همكاري خوب مانسيني و توتي موجب شد تا رم به گل سوم هم دست يابد. در اين ديدار اسپالتي بازيكناني چون شيوو، نوندا و مكسس را به علت مصدوميت در اختيار نداشت و حريف سيسيلي هم بازي ضعيفي را از خود به نمايش گذاشت

Friend
21-08-2005, 13:50
ليورپول دسامبر به ژاپن سفر مي كند

رافائل بنيتس سرمربي سرخ پوشان آنفيلد خبر از سفر تيمش در ماه دسامبر به ژاپن داد.
سرمربي اسپانيايي ليورپول در خصوص اين سفر تداركاتي گفت: "حضور ما در ژاپن الزامي است. زيرا در ليگ برتر تنها يك جور فوتبال، آن هم از نوع انگليسي را تجربه مي كنيم و در ژاپن مي توانيم شانس خود را به عنوان تيم قهرمان اروپا محك بزنيم. مشكل هميشگي ما تعداد بازي هايي است كه در ليگ فوتبال جزيره انجام مي دهيم و اين تقصير ما نيست. بهتر است كه با تيم هاي قدرتمند قاره هاي ديگر نيز ديدارهايي داشته باشيم. البته با وجود مسابقات فراوان اين امر به راحتي امكان پذير نيست. ما مثبت مي انديشيم. فراموش نكنيم كه ليورپول، قهرمان فصل گذشته اروپا پيش از اين، اينگونه قدرتمند نبوده است. شايد در فصل جديد ما رشد بيشتري نيز داشته باشيم. من مطمئن هستم که سال هاي آينده براي ليورپول قهرمان درخشان تر خواهد بود.

spy99
.:آخرين اخبار از پرسپوليس:.

~آخرين وضعيت بازيكنان جديد و قديم و مورد نظر پرسپوليس(مختصر و مفيد و به صورت كاملا فشرده!!!)

علي علي زاده(فجر) <<<اون قرارداد رسميش رو در هيات ثبت كرده و خودشو داره خيلي خوب تو تمرينات نشون مي ده.به نظر من كه علي زاده بهترين بازيكنيه كه تو اين فصل براي ما شده.

مهرزاد معدنچي(فجر) <<<وضعيت قراردادش مثل علي زاده ست و در تمرينات هم شركت مي كنه.

رضا نيك نظر(صباباتري) <<<نيك نظر يكي از مدافعاي فصل قبل صباس كه اين روزا در تمرينات پرسپوليس شركت مي كنه.اون مورد تاييد كادر فني تيممون قرار گرفته و گفته مي شه امروز قراردادشو ثبت مي كنه.

پژمان نوري(پگاه) <<<چند ساله كه به دلايل مختلف از اومدن به پرسپوليس باز مي مونه.اما مثل اينكه امسال ديگه قراره هر جور شده سرخ پوش شه.پژمان ديروز براي اولين بار در تمرينات پرسپوليس حاضر شد و خوشحال و خندون از اومدن به تيممون تمرين كرد! قراره امروز قرارداد نوري در هيات فوتبال ثبت بشه.

محسن رسولي(سايپا) <<<هافبك-مهاجم سابق سايپا هم با شركت در تمرينات پرسپوليس،نظر مسئولين رو به خودش جلب كرده.

ساشا اصلحي <<<شايد تا حالا اسمشو نشنيده باشين چون اون يه بازيكن دورگه س كه تازه به كشورمون اومده! البته هنوز معلوم نيست كه ساشا مورد تاييد پرسپوليسيا قرار يگيره يا نه؟!

ابوالفضل حاجي زاده،هادي مهدوي كيا،اردلان آشتياني،علي رضا حقيقي و محمد پروين <<<همه اين بازيكنا به صورت قطعي به پرسپوليس پيوستن.

يحيي گل محمدي <<<يحيي دوست داشت تو پرسپوليس بمونه،اما به علت بي توجهيه مسئولين به جواب صباباتري پاسخ مثبت داد و به اين تيم پيوست.

محمدرضا مهدوي <<<واقعا نمي دونم بالاخره پرسپوليس مهدوي رو نمي خواد يا مهدوي ديگه تمايلي به تمديد قرارداد نداره! اما انگار اونم به علت كم محلي مسئولين،تصميم گرفته از پرسپوليس بده.مهدوي از راه آهن،شهيد قندي و استقلال كيش پيشنهاد داره.

علي سلماني <<<با قرار گرفتن در ليست مازاد پرسپوليس،از تيممون جدا شد.مثل اينكه علي مذاكراتي با باشگاه پاس انجام داده.

بهروز رهبري فرد <<<به علت كمبود مدافع،امكان بازگشت بهروز به پرسپوليس وجود داره!

حسن خان محمدي <<<انگار پروين ديگه اعتقادي به اون نداره.اميدوارم پرسپوليس در برابر اين بازيكن به رودروايسي بر نخوره!

رضا جباري <<<به خاطر كم محلي مسئولين براي تمديد قرارداد باهاش،خيلي از دست پرسپوليسيا شاكي شده و به پيشنهاد مشهديا جواب مثبت داده.پروين گفته برش مي گردونيم،اما قرارداد رضا تو هيات فوتبال خراسان ثبت شده و سردار ملاحي(مدير عامل ابومسلم ايران خودرو!!!) هم حاضر به پس دادن اون نيست! جباري پرسپوليسو دوست داره و خيلي ناراحته كه چرا پرسپوليس زودتر به فكر تمديد قرارداد با اون نيوفتاده.

جواد كاظميان <<<امروز تمديد كرد

احمد مومن زاده(فولاد) <<<اين آقا كه بدجوري دنبال پوله،هنوز داره پيشنهادات آنچنانيشو (شايدم به قول خودمون خيالي!) بررسي مي كنه!

علي بداوي(فولاد) <<<خدا رو شكر كه پيوستنش به پرسپوليس منتفي شد.اون قراره فصل بعد در استقلال اهواز بازي كنه.

خسرو حيدري <<<ابومسلم و پرسپوليس،هر دو به دنبال اين بازيكن هستن

Friend
روبن:
به سياست هاي مورينيو اعتراضي ندارم
آرين روبن هافبك چلسي شايعاتي كه وي را به اعتراض نسبت به سيستم و استراتژي مورينيو مربوط مي كند، تكذيب کرد.
روزنامه هاي صبح روز شنبه، خبر انتقاد آرين روبن را به سياست هاي مورينيو در استمفوربريج اشاعه داده بودند، اما اين ملي پوش هلندي معتقد است كه تفكرات مورينيو در فصل جديد، روح تازه اي را به استمفوربريج دميده و آنان را قهرمان فصل گذشته ليگ برتر نموده است.
در بيانيه اي كه در وب سايت باشگاه منتشر شده بود، روبن اعلام كرده است: "قوياً اخبار دروغ اعتراضاتم به شيوه هاي مورينيو را تكذيب مي كنم. من تنها در يك روز هفته اي كه گذشت، يک مصاحبه داشتم که آن هم روز يكشنبه چاپ شد."
اين خبر به روبن نسبت داده شده بود كه اگر شما 2 يا 3 بازي را خوب انجام دهيد و در بازي سوم درخششي نداشته باشيد، فوراً نيمكت نشين خواهيد شد. اين مساله براي اعتماد به نفس بازيكنان ضررهاي فراواني دارد، زيرا نمي تواند با بقيه اعضا هماهنگ باشيد. به نظر من تيم را بايد حول اعضاي ثابتي بنا كرد و اگر اين روش هاي تعويض و نيمكت نشيني ادامه دار شود، تصميم ديگري خواهيم گرفت.
اين هافبك هلندي از تمامي اين سخنان اظهار بي اطلاعي مي كند و در تكذيب اين شايعات اين چنين مي گويد: "رقابت براي كسب جايگاه در چلسي ضريب بالايي دارد و براي تثبيت موقعيت بايد با بازيكنان فوق العاده اي رقابت كرد. شخصاً دوست دارم در تمام ديدارهاي چلسي حاضر باشم، اما چنين چيزي ممكن نيست. اين مساله را درك مي كنم و به نظر سرمربي احترام مي گذارم."

Friend
21-08-2005, 13:51
فرگوسن:
مطمئن هستم، نيستلروي موفق مي شود
گلزني رود فان نيستلروي در ليگ برتر و پيروزهاي متوالي منچستريونايتد باعث شده تا سر الكس فرگوسن از وي تمجيد کند.
وي گفت: "اين براي من بسيار مهم است كه بازيكنان و به خصوص نيستلروي گلزني كنند، زيرا قصد ندارم در فصل جديد توقف داشته باشيم و مي خواهم به دنبال موفقيت بدويم.
رود طي دو فصل اول حضورش در انگليس به ترتيب 36 و 44 گل به ثمر رسانده است و من مطمئن هستم كه او بار ديگر مي تواند اين روند را تكرار كند.
ديدار برابر استون ويلا بازي سختي بود، ولي مردان من فوتبال خوب و موفقي را به نمايش گذاشتند. ما در نيمه دوم خيلي بهتر از نيمه اول ظاهر شديم و در نهايت رود با گلش سه امتياز را به حساب يونايتد واريز كرد.