PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دنیای فوتبال

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34

Actros
07-02-2007, 02:08
هیتسفلد به کریمی بازی میده؟
من طرف بایرن هستم خفن:cool:

مجید فینا
11-02-2007, 15:38
هامبورگ با درخشش مهدوي‌كيا بروسيا دورتموند را شكست داد

تيم هامبورگ با درخشش " مهدي مهدوي‌كيا " به يك پيروزي پرگل مقابل تيم بروسيا دورتموند دست يافت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به گزارش خبرگزاري آسوشيتدپرس از برلين ، تيم هامبورگ ديشب در زمين خود با نتيجه ‪ ۳‬بر صفر بر تيم بروسيا دورتموند چيره شد ولي همچنان در قعر جدول رده‌بندي مسابقات فوتبال قهرماني دسته اول باشگاه‌هاي آلمان باقي ماند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
" مهدوي‌كيا " ديشب در دقيقه ‪ ۹۰‬گل سوم تيم هامبورگ را به ثمر رساند و يك پنالتي نيز براي اين تيم گرفت. " وان در وات " در دقيقه ‪ ۱۱‬از روي نقطه پنالتي و " كولين " ‪ ۳۹‬ديگر گل‌هاي تيم هامبورگ را به ثمر رساندند.

در ديگر ديدارهاي ديشب تيم ماينز ‪ ۴‬بر يك انرژي كاتبوس را شكست داد ، بروسيا مونشن گلادباخ مقابل تيم آلمانيا آخن به تساوي بدون گل رسيد ، ديدار تيم‌هاي بايرلوركوزن با اينتراخت فرانكفورت به تساوي ‪ ۲‬بر ‪ ۲‬رسيد ، شالكه ‪ ۲‬بر صفر هرتابرلين را مغلوب كرد و اشتوتگارت ‪ ۴‬بر يك بر تيم وردبرمن غلبه كرد.[/size]
جدول رده بندي بوندسليگاي المان

مملي ه ف
11-02-2007, 21:08
برهاني:
براي بازگشت به تيم ملي پاس را انتخاب كردم

--------------------------------------------------------------------------------

وقتي دامنه اختلافات سليقه‌اي با هولمان سرمربي النصر بالا گرفت به پاسي بازگشت كه تمام پيشرفت و جايگاه حال حاضرش در فوتبال را مديون آن است و دوست دارد يك بار ديگر تمام نگاه‌ها معطوف به وي شود و به تيم ملي باز گردد.

آري آرش برهاني مهاجم سرعتي كرماني پس از 9 ماه دوري در ديدار مقابل فولاد پيراهن پاس را به تن كرد و عملكرد قابل قبولي را از خود به نمايش گذاشت؛ گروه فوتبال خبرگزاري ورزشي ايران(ايپنا) دقايقي را با اين بازيكن همكلام شد كه اهم آن را در ذيل مي‌خوانيد.

گويا حسابي از النصر دل‌زده شده‌اي و ديگر دوست نداري در آنجا فوتبال بازي كني؟

وقتي ديدم ديگر نمي‌توانم با هولمان كنار بيايم و به قول معروف آبمان توي يك جوي نمي‌رود ترجيح دادم قراردادم را با النصر فسخ كنم و به ايران برگردم.

پس با اين حساب به طور كلي دور فوتبال امارات را خط كشيدي و در ايران ادامه فعاليت خواهي داد؟

بستگي به شرايط موجود در ليگ امارات دارد؛ ممكن است در يك تيم ديگر وضع فرق كند و با آنها به توافق برسم.

مگر چه شرايطي به ليگ اين كشور حاكم است كه رسول خطيبي، رضا عنايتي و حسين كعبي هم زمزمه جدايي سرداده‌اند و مي‌خواهند به فوتبال ايران باز گردند؟

در آنجا مربيان جنجال به پا مي‌كنند بازيكن خارجي بايد فراتر از انتظار ظاهر شوند و هر وقت كه تاكتيك تيمي گره خورد نقش ناجي را داشته باشند. وقتي اين تفكر به فوتبال امارات حاكم است جا براي پيشرفت بازيكنان ايران وجود نخواهد داشت.

پس از 9 ماه دوري يك بار ديگر در ليگ حرفه‌اي ايران بازي كردي؛ آيا شرايط با گذشته تغييري داشته است؟

سطح كمي و كيفي ليگ حرفه‌اي به لحاظ ترانسفر اكثر بازيكنان ملي‌پوش افت محسوسي پيدا كرده و پر فراز و نشيب نتيجه گرفتن استقلال و پرسپوليس هم دليل ديگري براي اين نقيصه است.

مقابل فولاد 57 دقيقه بازي كردي؛ در زميني كه اكثر تيم‌ها از وضعيت چمن آن گله‌مند هستند و بالطبع اين وضعيت تاكتيك پاس را تحت‌الشعاع قرار داده بود؟

در رابطه با عملكردم در مدت زماني كه مقابل فولاد بازي كردم بايد كادر فني تيم نظر بدهد اما چمن ورزشگاه از كيفيت نامناسبي برخوردار بود و نتوانستيم تمامي خواسته‌هاي مربيان را به اجرا گذاريم.

فكر مي‌كني بتواني خودت را با شرايط حاكم بر پاس تطبيق دهي يا نياز به زمان بيشتري داري؟

خدا را شكر پاس پس از پشت‌سر گذاشتن نيم فصل اول ليگ رفته‌رفته به روزهاي آرماني گذشته‌اش نزديك‌تر مي‌شود و من هم به عنوان يك بازيكن موظف هستم پا به پاي ساير نفرات پيش بروم و خواسته‌هاي مربيان را به بهترين شكل انجام دهم.

اما بازيكنان پاس هنوز در زدن ضربات آخر مشكل دارند فرصت‌هاي گلزني آنها يكي پس از ديگري به هدر مي‌رود؟

طبيعي است؛ هر فراز و نشيبي در نتيجه‌گيري بد روحيه و تفكرات بازيكنان تاثير منفي مي‌گذارد و آرامش آنها را به هم مي‌زند؛ همين دليل كافي است تا آنها نتوانند براي تيم مثمرثمر واقع شوند و گلزني كنند.

همين عدم تمركز و كم دقتي بازيكنان در ورزشگاه دستگردي بيشتر نمود پيدا مي‌كند و آنها بايد ابتدا گلي را بخورند تا به خودشان بيايند؟

تدابيري كه كادر فني در دستور كار خود قرار داده تاثيرگذار بوده و خواهيد ديد پاسي‌ها مقابل صباباتري در ورزشگاه دستگردي طور ديگري ظاهر مي‌شوند.

پاس در ليگ و جام حذفي هدفش رسيدن به قهرماني است؛ فعاليت در هر 2 جبهه امكان دارد فشار مضاعفي بر بازيكنان وارد كند و آنها نتوانند ارزش‌هاي خود را به نمايش بگذارند با اين ايده موافق هستي يا نظر ديگري داري؟

يكي از اهدافي كه دست‌اندركاران باشگاه در دستور كار خود قرار داده‌اند رسيدن به يك عنوان قهرماني است جام حذفي يا ليگ فرقي نمي‌كند؛ پاس شانس قهرماني در هر دو رقابت را دارد، اما من هم اعتقاد دارم اگر جام حذفي را كه يك مسير كوتاه‌تري تا رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسياست جدي‌تر بگيريم بهتر در ليگ كار خواهيم كرد و پتانسيل بازيكنان در هر 2 جبهه تقسيم خواهد شد.

استقلال اهواز طعم شكست را مقابل پاس چشيده و اين بار در جام حذفي قرعه ‌طوري بوده كه بايد يك بار ديگر در ورزشگاه دستگردي به ميدان برود؛ شرايط حاكم بر اين ديدار را چطور ارزيابي مي‌كني؟

يك تيم منسجم با وجود بازيكنان باتجربه‌اي مثل فريدون فضلي، سعيد رمضاني، علي بداوي و ابراهيم ميرزاپوري كه خيلي زود با توجه به مصدوميتش ادامه ليگ را از دست داد و هدايت فيروز كريمي تا هفته هجدهم عالي نتيجه گرفته و مي‌تواند خود را به جمع مدعيان اصلي قهرماني نزديك‌تر كند اما همان‌طوري كه گفتم پاس براي حضور در ورزشگاه دستگردي و هدفي كه در جام حذفي دنبال مي‌كند بي‌تاب است و فقط به دنبال پيروزي مي‌گردد.

پاس مي‌تواند فاصله امتيازاتش را با سايپا، استقلال، پرسپوليس و ابومسلمي كه شرايط بهتر نسبت به ديگر تيم‌ها دارند كمتر كند و به جمع مدعيان اضافه شود؟

در فوتبال امروزي هر ثانيه مي‌تواند نتيجه يك ديدار را تغيير دهد؛ پس با توجه به دوازده هفته‌اي كه تا پايان ليگ 85 فرصت باقي است رسيدن به اين هدف چندان هم دشوار به نظر نمي‌رسد.

در پايان قصد داري با ارائه بازي‌هاي بي‌نقص يك بار ديگر به تيم ملي باز گردي و در جام ملت‌هاي آسيا حضور داشته باشي؟

من با پاس قرار داد داشتم و پس از فسخ با النصر چاره‌اي به جز بازي در ليگ ايران برايم باقي نمانده بود؛ پس بهترين راه براي بازگشت به تيم ملي اين بود كه در ليگ كشوري ادامه فعاليت دهم.

انتهاي خبر // ایپنا - وب سایت خبرگزاری ورزش ایران//[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

--------------------------------------------------------------------------------

مملي ه ف
11-02-2007, 21:10
مرادي:
مهم، موفقيت جامعه داوري ايران در جام ملت‌هاي آسياست

داور بين‌المللي كشورمان گفت: اينكه من شانس اول قضاوت در جام ملت‌ها باشم اهميتي ندارد، مهم موفقيت جامعه داوري ايران در جام ملت‌هاي آسياست.

مسعود مرادي درگفت‌وگو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ اظهار داشت: به هر شكل از هر كشور آسيايي نماينده‌اي براي قضاوت در اين جام معتبر اعزام مي‌شود كه بايد با انجام داوري‌هاي بي‌نقص، از اعتبار داوري كشور خود دفاع كند.

وي افزود: به همين منظور براي هر داوري كه از كشورمان به اين رقابت‌ها اعزام شود، آرزوي موفقيت مي‌نمايم و معتقدم داوران ايراني از تمام آسيايي‌ها يك سر و گردن بالاتر هستند.

وي در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود به قضاوت در ديدار راه‌آهن و استقلال اهواز اشاره كرد و گفت: برخلاف آنچه كه تصور مي‌شد، اين بازي بسيار خوب انجام شد و نيمكت‌ها روز بسيار آرامي را پشت سر گذاشتند.

وي افزود: با اينكه راه‌آهن براي بقاء و استقلال اهواز براي حضور در جمع مدعيان تلاش مي‌كردند و نتيجه اين ديدار برايشان حياتي به نظر مي‌رسيد، گزارش بسيار خوبي را به كميته داوران ارجاع دادم.

مرادي در خاتمه به اشتباه مطبوعات در درج گل دوم استقلال اهواز به نام "سعيد رمضاني" اشاره كرد و گفت: در اين صحنه "فريدون فضلي" با تأثير مستقيم سر توپ را به طاق دروازه راه‌آهن دوخت كه بنده نيز با مشاهده آن از نزديك نام فضلي را به عنوان زننده گل گزارش كردم.

انتهاي خبر // ایپنا - وب سایت خبرگزاری ورزش ایران//[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مملي ه ف
11-02-2007, 21:16
عرفان اولروم:
به من گفتند ميثاقيان به خاطر تو اخراج شد!

مهاجم سيه‌چرده ابومسلم مشهد كه اين روزها نام و نشاني دوباره در فوتبال ما پيدا كرده است، اميد زيادي به ادامه روند خود و كسب عنوان آقاي گلي ليگ برتر دارد. "عرفان اولروم" در گفت‌وگو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ حرف‌هايي زد كه حاوي نكات جالبي است.

اين روزها همه جا صحبت از "عرفان" است، صحبت‌هايت براي علاقمندي به حضور در تيم ملي ايران واقعي بود؟

بله، تمايل زيادي به بازي در كنار بازيكنان بزرگ ايراني همچون نكونام، مهدوي‌كيا، خطيبي، نصرتي و ... دارم و با توجه به اظهارنظرهاي امير قلعه‌نوعي در مورد من، به تلاش خود ادامه مي‌دهم. اما صحبت از درخشش من تنها در ايران خلاصه نشده و به گفته برادرم پيش از 20 روزنامه نيجريه‌اي اخبار هت‌تريك‌هاي پپاپي مرا منتشر كرده‌اند.

پس با اين اوصاف مربيان تيم ملي نيجريه هم به تو نيم نگاهي خواهند داشت.

چند روز پياپي جواب تلفن‌هاي زيادي را از كشورم در اين خصوص داده‌ام و احتمال آن بسيار بالاست كه كادر مربيگري تيم ملي نيجريه، نماينده‌اي را براي تماشاي بازي‌هايم به ايران بفرستند.

كمي به عقب برگرديم و به باشگاهت ابومسلم بپردازيم، چه طور شد دوباره در اين تيم متولد شدي؟

من سه سال در فوتبال ايران گذراندم كه 2 سال آن به حاشيه‌سازي و جوسازي‌هاي برخي‌ها برعليه من سپري شد. به طور مثال در فولاد هر روز حرف تازه‌اي پشت سرم مي‌گفتند كه دني براي تفريح به خوزستان آمده و اين شد كه فوتبالم را نابود كردند اما در ابومسلم خداداد نه تنها از من حمايت كرد و روحيه‌اي مضاعف داد بلكه به خاطرم با ميثاقيان هم دعوا كرد.

چرا دعوا ...؟

با وجود اين كه او را مربي بزرگي مي‌دانم و دوستش دارم اما پشت سر من حرف‌هاي زيادي زد و رفت. ميثاقيان مرا اصلا قبول نداشت و حمايت‌هاي خداداد هم از من قائله به پا كرد و اتفاقات ناگواري روي داد.

پس مي‌گويي كه ميثاقيان به خاطر تو اخراج شد ...؟

روز بعد از اخراجش كه تمامي بازيكنان شمالي تيم دورم حلقه زدند و همين موضوع را به من گفتند!

بگذريم، فكر مي‌كني امسال بتواني عنوان آقاي گلي ليگ برتر را به دست آوري؟

تمام سعي‌ام را مي‌كنم كه به گل‌هايم اضافه كنم و با تمرينات ويژه‌اي كه حتي گاهي اوقات به تنهايي انجام مي‌دهم سعي در تصاحب اين عنوان دارم ضمن اينكه به قول خداداد من نياز به تمركز روحي در بازي‌هايم دارم.

مملي ه ف
11-02-2007, 21:19
بچه ها انشا آ... باکمک هم این تایپیک رو فعال تر کنیم. لطفآ بقیه هم بیننده نباشند اونا هم به منابع برن و پیغام بفرستن
باتشکر کوچیک شما

مملي ه ف
11-02-2007, 21:26
احمدزاده: مشكل ملوان را خودم بهتر مي‌دانم

سرمربي تيم فوتبال ملوان انزلي گفت: متأسفانه ملوان چند هفته‌اي است كه خوب نتيجه نمي‌گيرد و من خود بهتر از هركس مشكل تيم را مي‌دانم.

"محمد احمدزاده" در گفت و گو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ عنوان كرد: در انزلي مقابل پيكان بازي بسيار ضعيفي انجام داديم و در نهايت امتيازات را با اين تيم تقسيم كرديم من به هيچ عنوان از نحوه عملكرد بازيكنانم راضي نيستم. مقابل پيكان فقط 20 دقيقه بازي مد نظر كادر فني انجام شد و اين موضوع مرا به عنوان سرمربي تيم راضي نمي‌كند حتي اين موضوع را به شاگردانم متذكر شده‌ام و از آنها خواسته‌ام تا آخرين لحظه براي رسيدن به هدف تلاش كنند.

وي ادامه داد: ما هم دوست داريم پيروز شويم و كسب 3 امتياز كاملا هيجان‌انگيز است اما نمي‌توانيم با توجه به مشكلاتي كه داريم به نتايج دلخواه دست پيدا كنيم. من خود مشكل ملوان را بهتر از هر كس ديگري مي‌دانم اما توان برطرف كردن مشكلات را نداريم.

مشكلات ما در خط حمله بسيار زياد است و در هر بازي موقعيت‌هاي زيادي را از دست مي‌دهيم اما در خط دفاع بسيار باتجربه بازي مي‌كنيم. من راهكارهايي در نظر گرفته‌ام تا از اين شرايط خارج شويم چون اگر به همين ترتيب ادامه بدهيم، مشكلات جبران‌ناپذيري پيش مي‌آيد.

مملي ه ف
12-02-2007, 13:48
نجف‌نژاد:
هدايت كلي استقلال بر عهده قلعه‌نوعي است

مديرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: هدايت كلي استقلال بر عهده امير قلعه‌نوعي است و من اعتقاد ويژه‌اي به كار وي دارم.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ مقداد نجف‌نژاد در حاشيه مراسم معارفه تئودو يونگ گفت: از نظر كاري با مرفاوي هماهنگي‌هاي لازم را به عمل آورده‌ايم و ايشان مانند گذشته تمرينات استقلال را زير نظر خواهد گرفت.

وي به برنامه‌ريزي بلند مدت باشگاه استقلال اشاره كرد و گفت: طي اين برنامه چشم به قهرماني در ليگ قهرمانان آسيا و قهرماني در ليگ 85 دوخته‌ايم و براي تحقق آن از هيچ كوششي فروگذار نخواهيم كرد.

نجف‌نژاد خاطرنشان ساخت: اضافه شدن تئودو يونگ به منظور تحقق اين اهداف بلندمدت استقلال صورت گرفته كه اميدواريم با حضور وي خواسته ما عملي شود.

مملي ه ف
12-02-2007, 13:50
فن هسن:
اشتباهات خط دفاع باعث پيروزي بايرن شد

بيلفلد كه 8 هفته بود در حسرت كسب 3 امتياز دست و پا مي‌زد در هفته بيست و يكم بوندس ليگا هم نتوانست كاري از پيش ببرد و مقابل بايرن تازه‌ جان گرفته با يك گل مغلوب شد.
به گزارش گروه فوتبال جهان ايپنا؛ توماس فن هسن سرمربي بيلفلد پس از شكست يک بر صفر مردانش مقابل بايرن مونيخ در حالي كه اعلام كرد همكاري‌اش را با باشگاه قطع خواهد كرد، درباره بازي اظهار داشت: "اشتباهات احمقانه ما در خط دفاع خصوصاً دفاع مياني مان باعث شد تا ما نتيجه را به حريف واگذار كنيم. البته بازي با بايرن بازي آساني نبود، اما ما مي‌توانستيم به خوبي مسابقه را كنترل كنيم و حداقل كار را به تساوي بكشانيم كه خب اين کار را نكرديم. من در 14 روز اخير در باشگاه روزهاي سخت و پراسترسي را گذراندم و حالا مي‌خواهم آرامش داشته باشم به همين دليل هم به آنها گفتم باشد من مي‌روم تا حداقل تيم به آرامش برسد و در بازي بعد موفق عمل كند."

مملي ه ف
12-02-2007, 13:53
هانس ماير: شاگردانم عالي بودند

نورنبرگ اين هفته هم مثل هفته گذشته 3 امتياز شيرين به اندوخته‌هايش اضافه كرد تا با غلبه بر بوخوم و نشستن در رده پنجم به حضور در جام يوفا اميدوار باشد.
به گزارش گروه فوتبال جهان ايپنا؛ پس از اينكه نورنبرگي‌ها موفق شدند در هفته چهارم از دور برگشت بوندس لگيا ميزبان خود بوخوم را با حساب 2 بر صفر مغلوب سازند، هانس ماير سرمربي اين تيم درباره بازي گفت: "بازي كه تيم ما در نيمه دوم مقابل بوخوم انجام داد را من تا به حال از تيمم نديده بودم. شايد اگر مسابقه با نتيجه يک بر صفر تمام مي‌شد خيلي از كارهاي ما به حساب اتفاق گذاشته مي شد، اما ما با دو گل و مقتدرانه به پيروزي رسيديم. از بازي مردانم واقعاً راضي ‌ام و اميدوارم در ديدارهاي آتي هم مثل نيمه دوم اين بازي توانيم نفس حريفان را بگيريم."

MORINIO
13-02-2007, 17:44
"علي دايي" بازيكن ـ مربي تيم فوتبال سايپا به دليل دريافت سومين كارت زرد خود در ليگ 85 بازي مقابل ملوان را از دست داد.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ وي طبق آئين نامه انضباطي فدراسيون فوتبال بايد يك جلسه محروميت خود را مقابل ملوان سپري كند و با توجه به اين وضعيت، حق نشستن روي نيمكت سايپا را ندارد.

گفتني است در غياب دايي، رضا فروزاني و منصور رشيدي كار هدايت بازيكنان سايپا را برعهده خواهند داشت
همچنين احمد مؤمن‌زاده مهاجم اين تيم كه در ديدار مقابل سپاهان در جام حذفي اخراج شده بود، پس از پشت سر گذاشتن دوران محروميت خود مي‌تواند در تركيب سايپا به ميدان برود.
منبع: ایپنا

Geeksboy
14-02-2007, 19:40
از Ronaldo خبری ندارید؟

amir 110
20-02-2007, 07:55
کریمی : محره های دنیزلی در دست من بود
بعد از اتمام بازی پرسپولیس استقلال اهواز فیروز کریمی به این شایعات خاتمه داد و محره های دنیزلی رو در مقابل رسانه ملی به نمایش رسوند البته باید گفت که این مربی فهیم فوتبال در انتهای بازی دوان دوان به سوی اتوبوس حامل بازیکنان پرسپولیس رفت و محره های دنیزلی را به ایشان برگرداند تا این تیم در بازی بعد با مشکلات کمبود محره مواجه نشود
درضمن انگار در این بازی خبری از عمو لک لک نبود و دسته گل آقای کریمی اینبار به صورت سالم به آقای دنیزلی رسانده شد

Actros
22-02-2007, 18:46
نظرتون در مرود قهرمانان اروپا چیه
عسق کردم برا بایرن عشق خودم. حال رئال رو گرفت
1_0 بزنه تو برگشت تمومه.

nw_nk
22-02-2007, 21:00
بایرن که یک حال اساسی داد! ایول!

فقط خدا کنه بارسلون تو زمین لیورپول بترکونه!

نمیدونم چرا بعد از گل "دکو" کشیدن عقب! (مثل آلمانیها که به گل کم قانع هستند!)

کاش اون گل دقیقه 14 رو نزده بودن! ای کاش ....

اصلا ولش کن

قشنگیش به همینه که برد و باخت داره! با این نتیجه بازی برگشت تو لیورپول هم حساس شد!

...

(ولی رونالدینهو حتی وقتی در اوج نیست هم بهترینه! واقعا بعد از سالها با حرکاتش فوتبال رو جذاب کرد!)

Actros
22-02-2007, 22:21
باخت بارسلون منو ناراحت کرد.
خیلی مفت باخت
از بارسلون بعید بود. که بکشه عقب

Braveheart
23-02-2007, 21:50
این مهدی کجاس بیاد بگه جام باشگاهای اروپا چی شد ؛ یکی بگه منچستر و میلان چیکار کردند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شیردل

Actros
24-02-2007, 02:16
این مهدی کجاس بیاد بگه جام باشگاهای اروپا چی شد ؛ یکی بگه منچستر و میلان چیکار کردند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شیردل

منچستر 1 بر 0 برد از لیل

mir@
25-02-2007, 23:27
سلام عزیزان
بازی چلسی-آرسنال رو دیدید؟
از همه جاش قشنگ تر دعوای آخرش بید.
عجب مشتایی به هم میزدن.

3 تا اخراجی و یکی دو تا کارت زرد.

یه بابایی هم که اخراج شد هنوز 3-4 دقیقه از ورودش به زمین نگذشته بید.

نتیجه هم که 2-1 به نفع چلسی

چلسی برای 4 امین بار قهرمان شد.

همین دیگه

danijon_2006
26-02-2007, 01:04
اقا یکی نیست بگه این تری چی شد بدبخت بدجوری مصدوم شده کسی خبری ازش نداره

Behroooz
27-02-2007, 13:20
اعضاي هيات مديره استقلال همه با هم استعفا كردند .

ERP
02-03-2007, 00:08
از استقلال بگین
بگین بالاخره مقصر کی بود؟

vast_vision_office
02-03-2007, 18:09
پرسپولیس خاک بر سر 2 - سایپا خوش شانس 2

Behroooz
02-03-2007, 19:34
ديديه دروگبا مرد سال فوتبال افريقا شد .

al pacino_masoud
05-03-2007, 19:53
از استقلال بگین
بگین بالاخره مقصر کی بود؟

این دیگه پرسیدن داره؟؟

piishii
05-03-2007, 22:39
سلام..
نتیجه بازی ملوان استقلال چند چند شد ؟

Actros
06-03-2007, 02:46
دایی 4 جلسه محرومیت . 2میلیون جریمه نقدی
شیث 1 جلسه محرومیت 500 تومن جریمه

Behroooz
07-03-2007, 13:54
بارسلونا حذف شد . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BABAKAM
07-03-2007, 15:58
رئال مادريد درآستانه حذف

fery joon
11-03-2007, 02:36
عجب بازی بود بازیه رئال -بارسا حال کردمممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممم :rolleye:

Actros
11-03-2007, 03:03
عجب بازی بود بازیه رئال -بارسا حال کردمممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممم :rolleye:

بارسا با 10 نفر ............قد رئال
دقیق 93 پنالتی مسلام رو نگرفت

boy iran
18-03-2007, 09:01
قرعه کشي مرحله يک چهارم نهايي جام يوفا
قرعه کشي مرحله يک چهارم نهايي رقابت هاي فوتبال جام يوفا جمعه انجام شد و 8 تيم اين مرحله رقباي خود را شناختند.

برنامه ديدارهاي مرحله يک چهارم نهايي جام يوفا به شرح زير است:

آلکمار - وردربرمن (بازي شماره يک)
بايرلورکوزن - اوساسونا (بازي شماره 2)
سويا - تاتنهام (بازي شماره 3)
اسپانيول - بنفيکا (بازي شماره4)
مرحله نيمه نهايي
برنده بازي شماره 4 - برنده بازي شماره يک
برنده بازي شماره 2 - برنده بازي شماره 3

ديدارهاي رفت پنجشنبه 16/1/86 و ديدارهاي برگشت پنجشنبه 23/1/86 برگزار مي شوند.

boy iran
18-03-2007, 09:02
شکست هرتابرلين در آغاز هفته بيست و ششم

هفته بيست و ششم رقابت هاي بوندس ليگا شب گذشته با برگزاري يک ديدار آغاز شد.
در اين بازي هرتابرلين در المپيااشتاديون با نتيجه يک بر صفر مغلوب انرگي کوتبوس شد.
تنها گل کوتبوس را در اين بازي پربرخورد رادو در دقيقه 47 وارد دروازه هرتا کرد.

boy iran
18-03-2007, 09:03
در آستانه نوروز
مهدوي کيا و هاشميان به ديدار هم مي روند
هفته بيست و ششم ليگ دسته اول باشگاه هاي آلمان فردا شنبه 26 اسفند دو تيم هانوفر و هامبورگ در ورزشگاه اختصاصي هانوفر به مصاف هم خواهند رفت.

ياران مهدوي کيا که در نيم فصل دوم بوندس ليگا با تغيير کادر فني توانستند در از بحران خارج شوند در آخرين بازي سال 1385 ميهمان ياران هاشميان خواهند بود.

هانوفر نيز که به همراه هاشميان تونسته نتايج نسبتا قابل قبولي را تا اينجاي فصل به دست بياورد در اين ديدار حساس به دنبال کسب پيروزي خانگي و 3 اميتاز اين بازي است.

ياران هاشميان هم اکنون با 34 امتياز در رده هفتم جدول رده بندي قرار دارند و در آن سوي ميدان ياران مهدوي کيا با 28 امتياز در جايگاه دوازدهم قرار دارند. از طرفي تقابل دو ملي پوش نامدار ايراني در آستانه سال نو در نوع خود جالب است.

در ديگر بازي اين هفته بايرن مونيخ در شهر فرانکفورت ميهمان آينتراخت فرانکفورت خواهد رفت. اين بازي در حالي برگزار مي شود که احتمال حضور کريمي در بين بازيکنان بايرن بسيار ضعيف به نظر مي رسد.

بايرن هم اکنون با 44 امتياز در رده چهارم جدول قرار گرفته است. اين تيم در ادامه مسابقات بوندس ليگا روز جمعه 10 فروردين ميزبان شالکه صدرنشين اين رقابت ها خواهد بود.

در ديگر بازي هاي هفته بيست و هفتم هامبورگ ميزبان ولفسبورگ خواهد. با توجه به ابراز علاقه سرمربي ولفسبورگ به جذب مهدوي کيا اين بازي مي تواند جذابيت خاصي داشته باشد.

ياران هاشميان نيز در اين هفته ميهمان بوخوم خواهند بود. تقابل هاشميان با تيم سابق خود در هفته بيست و هفتم هم يکي از عوامل جذابيت اين بازي خواهد بود.

boy iran
18-03-2007, 09:04
تمرينات تيم فوتبال استقلال اهواز در آستانه فرا رسيدن سال نو تعطيل شد.

سرپرست تيم فوتبال استقلال اهواز گفت : تمرينات تيم فوتبال استقلال از روز گذشته تا روز چهارم فروردين ماه تعطيل خواهدبود.

"بهمن روشنايي " روز شنبه به خبرنگار ايرنا افزود: تمرينات اين تيم از روز چهارم فروردين ماه دوباره آغاز مي‌شود تا اين تيم خود را براي حضور قدرتمند در ليگ فوتبال باشگاه‌هاي برتر ايران آماده كند.

تيم استقلال اهواز اولين ديدار خود را در سال آينده مقابل تيم ذوب آهن اصفهان برگزار خواهدكرد.

تيم استقلال اهواز در حال حاضر با كسب ‪ ۳۶‬امتياز در مكان سوم جدول ليگ برتر قرار دارد.

boy iran
18-03-2007, 09:05
گري نويل " كاپيتان تيم فوتبال منچستريونايتد انگليس ، به علت مصدوميت به مدت سه هفته از شركت در تمامي مسابقات بازماند.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از منچستر ، نويل عصر روز شنبه در ديدار تيم منچستريونايتد با بولتون در برخورد با " گري اسپيد " بازيكن تيم حريف از ناحيه زانو دچار مصدوميت شد.

اين ديدار كه در چارچوب مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر انگليس برگزار شد ، با نتيجه ‪ ۴‬بر يك به سود تيم منچستر به پايان رسيد.

مصدوميت نويل سبب شد كه اين بازيكن نتواند تيم ملي فوتبال انگليس را در دو ديدار اين تيم مقابل تيم‌هاي رژيم صهيونسيتي و آندورا در چارچوب مسابقات فوتبال مقدماتي جام ملت‌هاي اروپا همراهي كند.

asire_eshgh
22-03-2007, 12:24
یک خبر خوب
استقلال بخشیده شد

ERP
30-03-2007, 01:21
الان 9 فروردینه ولی هیچ خبری از بخشش استقلال نیست.می دونی چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

s_hamed
30-03-2007, 01:27
دیه گو مارادونا در بیمارستان بستری شد

دیه گو آرماندو مارادونا بازیکن افسانه ای فوتبال آرژانتین روز گذشته در بیمارستان گومز بوئنس آیرس بستری شد.
به نقل از رویترز، مارادونا که تیم فوتبال آرژانتین را به عنوان قهرمانی در رقابت های فوتبال جام جهانی ۱۹۸۶ رساند، در هفته های اخیر بشدت از وزن زیاد رنج می برد.
سخنگوی بیمارستان گومز مشخص نکرد که ملی پوش اسبق آرژانتین به چه دلیل در بیمارستان بستری شده اما تاکید کرد که حضور او به هیچ وجه ارتباطی با مصرف مواد مخدر ندارد.
دکتر آلفردو کاهه پزشک مخصوص مارادونا در گفتگو با رادیو میتره اظهار داشت: حال این بازیکن در شرایط حاضر خوب است اما وی در خصوص تغذیه مشکلاتی داشته است.
به گفته این پزشک ، مارادونا چند روزی را در بیمارستان بستری خواهد ماند.
کاهه تصریح کرد مارادونا طی روزهای گذشته مشکلاتی را در خصوص اضافه وزن داشته و مصرف بیش از حد سیگار ، به مشکلات جسمانی این ستاره سابق تیم ملی آرژانتین دامن زده است. او قرار بود به سوییس برود تا وزن خود را تعدیل کند.
مارادونا در سال ۱۹۹۱ به استفاده از مواد مخدر متهم و در سال ۱۹۹۴ به همین دلیل از جام جهانی فوتبال اخراج شد.

M O H S E N
30-03-2007, 01:34
واقعا که این مواد مخدر ه چه خانمان سوز هست.

الان هم کم نیستند بازیکنانی که مواد مخدر مصرف میکنن. ولی بالاخره اونها ورزشکار هستند و الگوی دیگران.

نباید مرتکب چنین اشتباهاتی شوند.

Mohsen khan
03-04-2007, 19:20
"كيومرث هاشمي" سرپرست فدراسيون فوتبال ايران گفت : اساسنامه جديد فدراسيون فوتبال پس ازتصويب از سوي فدراسيون بين‌المللي فوتبال/ فيفا/ براي اجرايي شدن نياز به تصويب هيات وزيران نيز دارد.

هاشمي روز سه‌شنبه در گفت وگو با ايرنا با بيان اين مطلب گفت : كميته انتقالي فدراسيون فوتبال ، پيش از پايان سال گذشته نسبت به تدوين‌اساسنامه جديداين فدراسيون اقدام كرد و هم اكنون اين اساسنامه در حال ويراستاري و ترجمه است.

وي گفت:اين اساسنامه پس از ويراستاري و ترجمه به فيفاارسال خواهد شد.

وي در ادامه اظهارداشت: پس از تصويب اين اساسنامه از سوي فيفا ، براي اجرايي كردن آن نياز به‌تصويب هيات وزيرات داريم وپس ازآن نسبت به برگزاري مجمع عمومي فدراسيون فوتبال براي انتخاب رييس جديد اقدام خواهيم كرد.

هاشمي در ادامه گفت به‌نظر مي‌رسد اين مجمع خردادماه امسال تشكيل شود.

وي در پاسخ به سووالي درباره وضع تيم فوتبال اميد ايران در رقابت‌هاي مقدماتي بازي‌هاي المپيك ‪ ۲۰۰۸‬پكن اظهارداشت تيم اميد ايران مشكل گلزني دارد ، مشكل گلزني تنها به اين تيم باز نمي‌گردد ، بلكه فوتبال ايران با اين مشكل روبه‌روست كه اميد داريم كادر فني در اين خصوص چاره‌اي بينديشد.

سرپرست فدراسيون فوتبال تصريح كرد تيم اميد از بازيكنان مستعدي تشكيل شده‌است و با انجام سه ديدار با تيم‌هاي استراليا ، عربستان و اردن آنان با تجربه‌تر شده‌اند.

وي گفت: ما اميد داريم بازيكنان تيم فوتبال اميد ايران در سه ديدار باقي مانده خود در اين مسابقات به نتايج خوبي دست يابند و جواز حضور در مرحله دوم را كسب كنند.

سرپرست فدراسيون فوتبال درباره وضع تيم استقلال گفت با توجه به اينكه روز بيست و دوم فروردين ماه،تيم‌هاي شركت‌كننده دررقابت‌هاي فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي آسيا سومين ديدار خود را برگزار خواهند كرد ، ما انتظار داريم كنفدراسيون تا آن زمان وضع استقلال را مشخص كند.

ما به كنفدراسيون فوتبال آسيا اعلام كرده‌ايم تا هر چه زودتر وضع اين تيم را مشخص كند تا بتوانيم براي فصل آينده ليگ فوتبال باشگاه‌هاي ايران كه تيم استقلال يكي از تيم‌هاي شركت‌كننده در آن است ، برنامه‌ريزي كنيم.

هاشمي متذكر شد با توجه به پيگيري‌هايي كه از سوي فدراسيون فوتبال صورت مي‌گيرد و اقدامات وكيل مدافع باشگاه استقلال انتظار داريم كنفدراسيون فوتبال آسيا با بازگشت اين تيم به ليگ باشگاه‌هاي قاره كهن موافقت كند.

وي همچنين از " امير قلعه‌نويي " سرمربي تيم ملي فوتبال ايران حمايت كرد و گفت قلعه‌نويي از زماني كه به عنوان سرمربي تيم ملي فوتبال كشورمان انتخاب شده است ، نتايج خوبي با اين تيم كسب كرده است و ما از او و برنامه‌هايش حمايت مي‌كنيم .

Mohsen khan
03-04-2007, 19:25
علي دايي مصدوم شد
تهران- خبرگزاري كار ايران

سرمربي و بازيكن تيم فوتبال سايپاي تهران در آخرين تمرين اين تيم قبل از بازي با سپاهان اصفهان مصدوم شد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزش خبرگزاري كار ايران ( ايلنا ) آخرين تمرين تيم فوتبال سايپا صبح امروز در ورزشگاه ايران تاير برگزار شد و طي آن علي دايي از ناحيه پا دچار مصدوميت شد تا حضور وي در ديدار مقابل سپاهان اصفهان در هاله‌‏اي از ابهام قرار گيرد.
براساس اين گزارش, اعضاي تيم سايپا امروز تهران را به مقصد اصفهان ترك كردند تا آماده ديدار مقابل سپاهان اصفهان شوند.
محسن ارزاني, كاظم برجلو, مجيد ايوبي و علي دايي مصدومان سايپا هستند. از سوي ديگر سيدجلال حسيني هم تنها محروم اين تيم در ديدار مقابل سپاهان است با وجود اين گفته مي‌‏شود مصدوميت دايي جزئي است و مي تواند در ديدار مقابل سپاهان به ميدان برود.
ديدار تيم‌‏هاي سپاهان اصفهان و سايپاي تهران ساعت 15 فردا در ورزشگاه نقش جهان برگزار مي‌‏شود.

Mohsen khan
03-04-2007, 19:26
" حسين بادامكي " بازيكن ملي‌پوش تيم فوتبال پرسپوليس تهران از شركت در تمرينات اين تيم منع شد.

به گزارش خبرنگار ايرنا، وي كه صبح امروز سه‌شنبه براي شركت در تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس در ورزشگاه شركت واحد حضور يافته بود، با ممانعت دنيزلي از حضور در تمرينات مواجه شد.

بادامكي درتمرين روزيكشنبه گذشته‌پرسپوليس به علت آنچه كه خستگي عنوان كرده بود، حضور نيافته بود.

وي كه بعد ازممانعت از شركت در تمرين بسيار عصباني شده‌بود، راهي دفتر باشگاه پرسپوليس شد تا به گفته خود تكليفش را روشن كند.

پرسپوليس براي جذب بادامكي مبلغي بالغ بر دو ميليارد ريال در اين فصل هزينه كرده است.

محمد رضا ماماني نيز كه هفته گذشته از شركت در تمرينات تيم پرسپوليس منع شده بود،امروز بر سرتمرينات اين تيم حاضر شد كه وي نيز اجازه تمرين نگرفت.

فراز فاطمي و صلاح حسن كه قبلا از تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس اخراج شده بودند به تمرينات اين تيم بازگشتند.

طبق برخي شنيده‌ها بادامكي از نيمكت نشيني در تيم فوتبال پرسپوليس راضي نيست.

تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس صبح امروز از ساعت ‪ ۱۱/۳۰‬آغاز شده‌است و هم‌اكنون جريان دارد.

تيم فوتبال پرسپوليس در هفته بيست و چهارم ليگ برتر باشگاههاي ايران، روز جمعه آينده با مس كرمان ديدار خواهد كرد.

Mohsen khan
03-04-2007, 19:27
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

مربي هلندي تيم فوتبال استقلال تهران بعد از تمرين امروز (سه‌شنبه) مسموم شد و از سفر به مشهد بازماند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، تيم فوتبال استقلال تهران آخرين تمرين خود پيش از رويارويي با تيم فوتبال ابومسلم خراسان را در حالي انجام داد كه مربي هلندي اين تيم پس از پايان تمرينات دچار مسموميت شد و بر اين اساس نخواهد توانست استقلال را در ديدار با ابومسلم همراهي كند.

خشايار محسني، مدير برنامه‌هاي يونگ در گفت‌وگو با ايسنا در اين باره گفت: متاسفانه “يونگ“ دچار مسموميت شديدي شده است و نمي‌تواند همراه تيم به مشهد برود.

وي تصريح كرد: وي در حال حاضر در هتل محل اقامتش به استراحت مي‌پردازد و بايد حداقل 24 ساعت استراحت مطلق داشته باشد.

محسني گفت: اگر وضعيت يونگ بهتر شود صبح چهارشنبه عازم مشهد خواهد شد.

تيم استقلال عصر روز سه‌شنبه (امروز) تهران را به مقصد مشهد ترك خواهد كرد تا روز چهارشنبه ديدار هفته‌ي بيست و چهارم برابر ابومسلم مشهد را برگزار كند.

Mohsen khan
03-04-2007, 19:28
تناقض گویی ها همچنان ادامه دارد / ابهامات جدید در نحوه ارسال مدارک و یک ادعای عجیب
خبرگزاری مهر - گروه ورزشی: در شرایطی که علاقمندان به فوتبال منتظر مشخص شدن وضعیت استقلال برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا هستند به نظر می رسد تناقض گویی های برخی مسئولان این باشگاه نه تنها مشکلی را حل نکند بلکه این تیم را درگیر مشکلات جدیدی خواهد کرد که عواقب خوشایندی برای فوتبال ایران به دنبال نخواهد داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، روز جمعه 27 بهمن ماه کنفدراسیون فوتبال آسیا با خبری فوتبال ایران را غافلگیر کرد. تیم فوتبال استقلال که می بایست تا روز 11 فوریه (22 بهمن) برای ارسال اسامی بازیکنانش به کنفدراسیون فوتبال آسیا اقدام می کرد، به علت دیر کرد در فرستادن اسامی بازیکنان از حضور در مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا محروم شد.

گرچه در روز اعلام این رای مدیرعامل و برخی از مسئولان باشگاه استقلال تاکید کردند که در مهلت قانونی نسبت به ارسال اسامی مبادرت ورزیده اند اما اظهارات مسئولان فدراسیون فوتبال از اهمال آنها حکایت می کرد. به طور مثال کریمپور یکی از مسئولان کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال در روز 27 بهمن ماه در گفتگو با مهر تاکید کرد: " باشگاه استقلال روز شنبه 21 بهمن ماه تنها اسامی 26 بازیکن را بدون اسامی کادر فنی در اختیار فدراسیون فوتبال قرار داد که طبق مقررات باید اسامی 30 بازیکن و 7 همراه در اختیار ما قرارمی گرفت و در واقع مدارک اولیه نیز ناقص بود. باشگاه استقلال حتی با یونگ روز یکشنبه گذشته و درست روزی که مهلت AFC به پایان رسیده بود ، قرارداد بست و علیرغم تاکیدی که بر تسریع در ارسال مدارک به سرپرست تیم فوتبال استقلال داشتیم ، توجه ای به این امر نشد.

روز پنج شنبه 26 بهمن ماه سرپرست باشگاه استقلال پس از چهار روز تاخیر مدارک کامل شده خود را در اختیار فدراسیون فوتبال قرار داد و پس از تماس آقای مهدی محمد نبی ، حوالی ساعت 16 بعدازظهر پنجشنبه این مدارک به مقرAFC ارسال شد که طبیعی است این زمان خارج از مهلت تعیین شده بوده و کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا مدارک ارسالی را نپذیرد. "

[Image]

درهمین حال مانوسی فر که در آن زمان به عنوان کارشناس بین المللی فوتبال با باشگاه استقلال همکاری می کرد نیز بر این نکته اذعان داشت که این باشگاه آیین نامه ومقررات کنفدراسیون فوتبال آسیا برای شرکت درمسابقات فوتبال لیگ قهرمانان را رعایت نکرده و یا دراین زمینه دیر اقدام کرده است.

اظهارات ضد و نقیض مسئولان باشگاه در نهایت پس از اعلام رای نهایی کنفدراسیون فوتبال آسیا پایان پذیرفت و آنها نیز قبول کردند که در تاریخ مورد نظر اسامی را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال نکرده اند. ( صحبت های مسئولان باشگاه استقلال در برنامه 90 روز دوشنبه 7 اسفند ماه )

با گذشته چند هفته از اعلام رای کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص تجدید نظر خواهی باشگاه استقلال در بازگشت به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بحث شکایت از کنفدراسیون فوتبال آسیا به دادگاه داوری ورزش مطرح شد و در نهایت این دادگاه روز 29 اسفندماه رای به بازگشت تیم فوتبال استقلال به این رقابت ها داد. در بخشی از این رای آمده است : " مستندات و مدارک استقلال نشان می دهد اسامی بازیکنان این باشگاه پیش از پایان مهلت تعیین شده به وسیله ایمیل ارسال شده بود و به همین دلیل این باشگاه باید درمسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا حضور یابد."

در حالیکه مسئولان باشگاه استقلال مدعی بودند با پست DHL اقدام به ارسال اسامی به کنفدراسیون فوتبال آسیا کرده اند و حتی در نامه صفایی فراهانی به محمد بن همام نیز به این نکته اشاره شده است، چطور در تاریخ 21 بهمن ماه برابر با 10 فوریه اسامی با ایمیل به مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا فرستاده شده است؟! باید مشخص شود این ایمیل از فدراسیون فوتبال به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شده یا باشگاه استقلال خودسرانه دست به ارسال اسامی بازیکنانش زده است؟ چرا مستندات محکم باشگاه استقلال که دادگاه داوری ورزش را مجاب به صدور حکم به نفع این باشگاه کرده برای کنفدراسیون فوتبال آسیا قانع کننده نبود؟

شاید مدارکی که به این 2 نهاد تحویل شده تفاوت هایی با هم دارند! چرا زمانی که مدیران باشگاه استقلال با محرومیت از حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا روبرو شدند به تاریخ ایمیل به کنفدراسیون فوتبال آسیا اشاره نکردند.

در شرایطی که مسئولان باشگاه استقلال از طریق وکیل این باشگاه پیگیر پرونده خود در کنفدراسیون فوتبال آسیا و دادگاه ورزش هستند به نظر می رسد برخی اقدامات خودسرانه باعث خواهد شد مشکلات جدیدی برای استقلال و فوتبال ایران بوجود آید.

تناقض گویی هایی که در طول هفته های گذشته شاهد آن بوده ایم آینده روشنی را برای پرونده استقلال در لیگ قهرمانان آسیا ترسیم نمی کند و بعید به نظر می رسد این پیگیریها ثمره اش حضور این تیم در لیگ قهرمانان باشد. در صورتیکه تلاش های مسئولان استقلال به نتیجه نرسد و دادگاه ورزش و کنفدراسیون فوتبال آسیا رای به حذف این تیم بدهد ، قطعا عواقب برخی اقدامات لطمات جبران ناپذیری را به فوتبال ایران خواهد زد.

همه این اتفاقات در شرایطی روی می دهد که وکیل باشگاه استقلال در اظهار نظری عجیب عنوان کرده است در صورتیکه مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا رای دادگاه ورزش را عملی و اجرایی نکنند، باشگاه استقلال می تواند 70 میلیون دلار غرامت از کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کند!

Mohsen khan
03-04-2007, 19:28

حسين كعبي در نخستين بازي كه با پيراهن پرسپوليس انجام داد، ستاره‌ي تيمش بود. شماره‌ي 9 اين روزهاي پرسپوليس، نمايش عالي در ديدار برابر استقلال داشت تا جايي كه پس از داربي شصت و دوم، همه‌ي كارشناسان او را بازيكن برتر پرسپوليس در اين بازي معرفي كردند.

حسين كعبي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره‌ي ديدار پرسپوليس برابر استقلال، آينده‌اش در پرسپوليس، وضعيت تيم اميد و پيش بيني‌اش از نتايج تيم ملي در جام ملت‌هاي آسيا سخن گفت.

* نظرت در مورد بازي پرسپوليس - استقلال چيست؟

بازي خوبي بود. اين بهترين بازي استقلال - پرسپوليس بود. به ويژه پرسپوليس كه نمايش بسيار عالي را ارايه كرد و فكر مي‌كنم تماشاگران پرسپوليس به دليل بازي خوب تيم، خوشحال به خانه‌هايشان رفتند.

* به نظرت تساوي، نتيجه‌ي عادلانه‌اي بود؟

احترام زيادي براي استقلال قائلم اما، استقلال بايد در ديدار برابر پرسپوليس شكست مي‌خورد. جمعه روز استقلال نبود و اگر شانس با ما همراه بود بايد با چهار، پنج گل استقلال را شكست مي‌داديم، به هر حال استقلال هم تيم بزرگي است، درست مثل پرسپوليس.

* تو هم خيلي در اين بازي با انگيزه بودي؟

هيچ وقت دوست ندارم از اسمم سو استفاده كنم. نمي‌خواستم كه همه بگويند كه تنها نامي از كعبي مانده و بازي‌هايش در جام جهاني شانسي بوده است. بنابراين دوست دارم مثل جام جهاني براي پرسپوليس بازي كنم. شكر خدا مربيان و بازيكنان هم شرايطي برايم فراهم كردند كه خيلي زود خودم را با شرايط تطبيق دادم.

* يعني در بازي‌هاي بعدي هم حسين كعبي در همين حد از آمادگي خواهد بود؟

هيچ وقت براي خوب بودن قول نمي‌دهم اما، هميشه براي خوب بودن تلاش مي‌كنم.

* بعد از مصدوميت شرايطت چگونه است؟

فعلا، دستم در آتل است. يكشنبه و دوشنبه دو روز با تيم تمرين كردم و امروز هم دستم را باز مي‌كنم. اميدوارم كه پس از باز كردن دستم، شرايط لازم را براي حضور در ديدار برابر مس كرمان داشته باشم.

* فكر مي‌كني علي انصاريان به عمد تو را مصدوم كرد؟

اطمينان دارم كه اين گونه نيست. علي انصاريان شيوه ي بازي‌اش هميشه اين طور بوده است و من را به عمد نزد. علي هميشه با جان و دل براي تيمش بازي مي‌كند و در اين چند روز هم دو بار با من تماس گرفته است. من از علي ناراحت نيستم.

* قراردادت را با پرسپوليس تمديد مي‌كني؟

تا پايان فصل با پرسپوليس قرارداد دارم اما، با ايمان مبعلي هم صحبت كرده‌ام كه به پرسپوليس بيايد و سال آينده با هم در پرسپوليس باشيم. من به قولم عمل كرده‌ام، اين ديگر با ايمان است كه به قولش عمل كند.

* شرايط تيم اميد را چه طور مي‌بيني؟

وضعيت بسيار سختي داريم. بايد سه بازي فوق‌العاده دشوار انجام دهيم كه دو بازي‌مان در اردن و استراليا خواهد بود. نمي‌توانم پيش بيني كنم چه اتفاقي مي‌افتد اما، اميدوارم كه اردن را شكست دهيم.

* اما با شكست اردن هم شانس كمي براي صعود خواهيم داشت؟

بله، متاسفانه همين طور است. بايد بازي به بازي جلو برويم. اما صد در صد به صعود اميدوارم.

* فكر مي‌كني دليل اصلي بازي‌هاي ضعيف تيم اميد چيست؟

اميد، تيم بسيار جديدي است. ما مي‌توانستيم استراليا و حتي عربستان را شكست بدهيم اما، نداشتن مهاجم نوك كامل باعث شده كه نتوانيم امتياز لازم را كسب كنيم.

* عملكرد بگوويچ را چگونه ارزيابي مي‌كني؟

وينگو مربي بسيار خوبي است. او در شرايط سخت، سرمربي تيم اميد شد. ضمن آنكه ما در سخت‌ترين گروه رقابت‌ها حاضر هستيم. بگوويچ مربي با تعصبي است و او ايراني است! در شرايط فعلي بايد از تيم اميد حمايت كنيم.

* از نتايج تيم ملي در جام ملت‌ها چه پيش بيني‌اي داري؟ تيم ملي مي‌تواند قهرمان آسيا شود؟

در حال حاضر ما پنج تيم ملي داريم. هر چند روز يك بار چند بازيكن جديد در فوتبال ايران متولد مي‌شوند. ما بايد با اين بازيكنان و مربيان قهرمان آسيا شويم. هر چند كه وعده‌ي قهرماني دادن آسان است اما، كسب قهرماني در آسيا كار بسيار مشكل اما، در عين حال شدني‌اي است

Mohsen khan
03-04-2007, 19:29
رونالدينيو با پيراهن ميلان به ميدان مي رود

خبرگزاري فارس: مديربرنامه هاي رونالدينيو، ستاره برزيلي تيم بارسلونا اسپانيا براي بررسي شرايط انتقال احتمالي اين بازيكن به شهر ميلان مي رود.
[Image]

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل ازسايت اخبار فوتبال جهان، برادر رونالديينو كه مسئوليت مدير برنامه هاي اين بازيكن را برعهده دارد، گفت :هفته آينده جلسه مهمي با مقامات ميلان، به خصوص آدريانو گالياني دارم. قرار است شرايط احتمالي برادرم را مورد مطالعه و بررسي قرار دهيم.
و ي خاطر نشآن ساخت: هنوز هيچ چيز در مورد آينده رونالديينو مشخص نيست. فقط قرار است شرايط انتقال او در صورت حضور در ايتاليا مورد بررسي قرار گيرد.
مدير برنامه هاي رونالدينيو گفت: اين بازيكن به بارسلون عشق مي ورزد و همه اركان بارسلونا را دوست دارد. او دلش مي خواهد باز هم بتواند براي تيم بازي كند؛ اما سفر به ايتاليا و انجام مذاكره با ميلاني ها، تنها به اين معناست كه اگر به هر عللي امكان ادامه اين بازيكن در بارسلونا فراهم نباشد،‌ او را با پيراهن ميلان خواهيم ديد.

Mohsen khan
03-04-2007, 19:30
"بابي چارلتون" يكي از مديران باشگاه منچستريونايتد انگليس شايعات مختلف در مورد وضعيت "كريستيانو رونالدو" را تكذيب كرد.

به‌گزارش خبرگزاري فرانسه از لندن، هر دو باشگاه بارسلونا و رئال مادريد همواره در مورد خريد هافبك ‪ ۲۲‬ساله و پرتغالي باشگاه منچستر خبرساز بوده‌اند.

رونالدو با آمادگي خود در اين فصل، نقش مهمي در بيرون كشيدن عنوان قهرماني از دست چلسي و انتقال آن به منچستر داشته است.

چارلتون روز دوشنبه به راديو بي.بي.سي گفت: اين دو باشگاه نام خود را به هر بازيكني كه آماده است، مي‌چسبانند و اين كار اصلا درست نيست.

فكر نمي‌كنم اين رفتار شايسته‌اي در حصول اهداف آنها باشد.

وي ابراز اطمينان كرد رونالدو هر پيشنهادي از طرف اسپانيا را رد كرده و قرارداد فعلي خود را كه تا سال ‪ ۲۰۱۲‬مهلت دارد، تمديد خواهد كرد.

بازيكن سابق منچستر افزود: هيچ دليلي نمي‌بينم كه او بخواهد در باشگاه ديگري بازي كند. انتشار اين همه شايعه كه منشا خارجي دارد، به او و باشگاه لطمه خواهد زد.

رونالدو بعد از رقابتهاي جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬كه در ديدارميان انگليس و پرتغال باعث اخراج "وين روني" شد، آماج انتقادات شديد و در آستانه ترك اولدترافورد قرار گرفت اما ماه گذشته اعلام كرد براي امضاي قرارداد جديد آماده است.

Mohsen khan
03-04-2007, 19:30
"بابي چارلتون" يكي از مديران باشگاه منچستريونايتد انگليس شايعات مختلف در مورد وضعيت "كريستيانو رونالدو" را تكذيب كرد.

به‌گزارش خبرگزاري فرانسه از لندن، هر دو باشگاه بارسلونا و رئال مادريد همواره در مورد خريد هافبك ‪ ۲۲‬ساله و پرتغالي باشگاه منچستر خبرساز بوده‌اند.
a هفته بيست و چهارم مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران از فردا چهارشنبه آغاز مي‌شود و در مهمترين ديدارها تيم‌هاي سايپا و استقلال تهران ميهمان تيم‌هاي سپاهان و ابومسلم هستند.

تيم‌هاي سايپا و استقلال كه رقابت شانه به شانه‌اي براي كسب عنوان قهرماني اين رقابت‌ها دارند ، فردا روزي سخت را برابر حريفانشان خواهند داشت چرا كه هر دو تيم سپاهان و ابومسلم براي كسب هر سه امتياز گام به ميدان خواهند گذاشت.

تيم سايپا تهران كه به علت تفاضل گل بهتر در صدر جدول رده‌بندي اين رقابت‌ها قرار دارد فردا در حالي به مصاف تيم فولاد سپاهان اصفهان مي‌رود كه " علي دايي " بازيكن و مربي خود را در اختيار دارد.

نبرد تيم‌هاي ابومسلم خراسان و استقلال تهران نيز ديدني خواهد بود چرا كه هر دو تيم دو تساوي ارزشمندي مقابل تيم‌هاي پاس و پرسپوليس تهران كسب كردند و اكنون براي كسب هر سه امتياز به مصاف هم مي‌روند..

برنامه ديدارهاي هفته بيست و چهارم مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران به شرح زير است :
تيم‌هاي اول ميزبان هستند.

‪ ۸۶/۰۱/۱۵‬برق شيراز با پاس تهران ورزشگاه حافظيه شيراز ‪ ۸۶/۰۱/۱۵‬فولاد سپاهان با سايپا ورزشگاه نقش جهان اصفهان ‪ ۸۶/۰۱/۱۵‬استقلال اهواز با پيكان تهران ورزشگاه تختي اهواز ‪ ۸۶/۰۱/۱۵‬ابومسلم با استقلال تهران‌ورزشگاه ثامن الائمه مشهد ‪ ۸۶/۰۱/۱۷‬صباباطري با ذوب آهن ورزشگاه درخشان رباط كريم ‪ ۸۶/۰۱/۱۷‬راه آهن با فجر سپاسي ورزشگاه اكباتان تهران ‪ ۸۶/۰۱/۱۷‬ملوان انزلي با فولاد خوزستان ورزشگاه تختي انزلي ‪ ۸۶/۰۱/۱۷‬پيروزي تهران با مس كرمان ورزشگاه آزادي تهران ورزشي.
رونالدو با آمادگي خود در اين فصل، نقش مهمي در بيرون كشيدن عنوان قهرماني از دست چلسي و انتقال آن به منچستر داشته است.

چارلتون روز دوشنبه به راديو بي.بي.سي گفت: اين دو باشگاه نام خود را به هر بازيكني كه آماده است، مي‌چسبانند و اين كار اصلا درست نيست.

فكر نمي‌كنم اين رفتار شايسته‌اي در حصول اهداف آنها باشد.

وي ابراز اطمينان كرد رونالدو هر پيشنهادي از طرف اسپانيا را رد كرده و قرارداد فعلي خود را كه تا سال ‪ ۲۰۱۲‬مهلت دارد، تمديد خواهد كرد.

بازيكن سابق منچستر افزود: هيچ دليلي نمي‌بينم كه او بخواهد در باشگاه ديگري بازي كند. انتشار اين همه شايعه كه منشا خارجي دارد، به او و باشگاه لطمه خواهد زد.

رونالدو بعد از رقابتهاي جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬كه در ديدارميان انگليس و پرتغال باعث اخراج "وين روني" شد، آماج انتقادات شديد و در آستانه ترك اولدترافورد قرار گرفت اما ماه گذشته اعلام كرد براي امضاي قرارداد جديد آماده است.

Mohsen khan
03-04-2007, 19:31

تيم ملي فوتبال ايران در نخستين ديدار رسمي خود در سال جديد با يك گل قطر را در دوحه شكست داد. امير قلعه‌نويي باور دارد كه از اين بازي نتايج خوبي گرفته و ديدار چهارم فروردين، آزمايش خوبي براي بازيكنان داخلي و لژيونر بوده است.

سرمربي تيم ملي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره‌ي مسايل مختلفي همچون ديدار ايران - قطر، عملكرد بازيكناني نظير فريدون زندي و مسعود شجاعي در اين بازي، برنامه‌هاي تيم ملي و راي دادگاه عالي ورزش درباره‌ي بازگشت استقلال به ليگ قهرمانان آسيا سخن گفت.

امير قلعه‌نويي درباره‌ي ديدار تيم ملي برابر قطر گفت: چندي پيش مسوولان فدراسيون فوتبال قطر با ارسال نمابري به فدراسيون فوتبال ايران درخواست انجام بازي دوستانه‌اي را مطرح كردند. ما هم پس از دريافت اين پيشنهاد براي اين كه تيم ملي از شرايط مسابقه دور نباشد، به آن پاسخ مثبت داديم و توانستيم به اهداف خود از اين بازي برسيم.

وي درباره‌ي اهداف انجام اين بازي گفت: قصد داشتيم كه به بازيكنان داخلي و بعضي از بازيكنان لژيونر كه چند ماهي از تيم ملي دور بودند فرصت دهيم و خوشبختانه آنها هم از اين فرصت به خوبي استفاده كردند.

قلعه‌نويي درباره‌ي عملكرد فريدون زندي در اين ديدار به ايسنا گفت: زندي كه تا دقيقه‌ي هفتاد در بازي بود، عملكرد خوبي داشت، هر چند كه ما از او انتظار بيشتري داريم و او مي‌تواند در آينده براي تيم ملي بازيكن موثري باشد.

وي خستگي بازيكنان را دليل اصلي، افت تيم ملي در نيمه‌ي دوم دانست و گفت: دوم فروردين، در آخرين دقايق تمرين تيم ملي، به ما اعلام كردند كه ساعت پروازمان تغيير كرده است و بايد چهار صبح سفر خود را آغاز كنيم. اين مشكل بر سفر شانزه ساعت ما به دوحه اضافه شد. سفري كه بايد يك ساعت و نيم طول مي‌كشيد، شانزده ساعت به طول انجاميد و زمان حضور در فرودگاه دوحه به دليل عدم هماهنگي، هيچ كس به استقبال تيم ملي نيامد تا اين كه پس از چند ساعت يك نفر از سفارت به استقبال تيم ملي آمد. اين مسايل سبب شد كه تيم ملي با خستگي بسيار زيادي بازي با قطر را انجام دهد. به هر حال از نتايجي كه براي تيم ملي به دست آمد، رضايت داريم.

وي از تشريح دلايل اين ناهماهنگي‌ها خودداري كرد و گفت: اجازه بدهيد كه دلايل اين مشكلات را باز نكنم. تيم ملي براي انجام هماهنگي‌ها مشكلات فراواني دارد و هيچ دور از ذهن نيست كه ما در آينده دوباره با اين مشكلات و ناهماهنگي‌ها روبرو شويم. اما به طور قطع مردم در آينده با كساني كه اين مشكلات را در راه آماده‌سازي تيم ملي ايجاد مي‌كنند، آشنا مي‌شوند، هر چند كه هم اكنون قصد ندارم نام و دلايل اين مشكل سازي‌ها را فاش كنم.

قلعه‌نويي در پاسخ به اين پرسش كه چرا تيم ملي با تيم قطر كه جزو تيم‌هاي درجه دو آسيا به حساب مي‌آيد، بازي دوستانه انجام داد؟ به ايسنا گفت: اين مشكلي نيست كه ما ايجاد كرده باشيم. در گذشته بايد مسوولان سابق فدراسيون و كادر فني تيم ملي روزهاي فيفا را رزرو مي‌كردند اما، متاسفانه اين گونه نشد و ما مجبور شديم كه با قطر بازي كنيم.

وي افزود: براي اين كه اين مشكل در آينده گريبان تيم ملي را نگيرد، چند روز پيش و پس از جلسه‌اي كه با اعضاي كادر فني داشتيم، مسابقات روزهاي فيفا در دو سال آينده كه چهارشنبه برگزار مي‌شود را از تقويم بيرون آورديم و به فيفا نامه زديم و اين روزها را رزرو كرديم. اين كاري است كه تا به حال در فوتبال ملي ما انجام نشده است.

قلعه‌نويي درباره‌ي برنامه‌هاي آينده‌ي تيم ملي، به ايسنا گفت: ما، تيم ملي را به دو گروه، بازيكنان داخلي و لژيونر تقسيم كرده‌ايم. تا پايان ارديبهشت تمام ليگ‌هاي اروپايي به پايان مي‌رسد و از دوازدهم خرداد بازيكنان لژيونر تمريناتشان را در تيم ملي شروع مي‌كنند. همچنين با توجه به صحبتي كه با دبير ليگ برتر داشته‌ايم، كاظمي قول داده كه ليگ تا پانزدهم خرداد به پايان برسد و پس از دو، سه روز استراحت بازيكنان داخلي به لژيونرها مي‌پيوندند. در روزهاي ششم، يازدهم و شانزدهم تير، سه بازي دوستانه برگزار مي‌كنيم و از فدراسيون خواسته‌ايم كه در يازدهم تير يك ديدار دوستانه با يكي از تيم‌هاي برتر جهان داشته باشيم، فدراسيون هم در حال رايزني است و به شدت به دنبال محقق شدن اين امر است.

قلعه‌نويي، ايران را يكي از شانس‌هاي اصلي قهرماني در جام ملت‌هاي آسيا دانست و به ايسنا گفت: به نظر من تيم ملي شرايط بسيار خوبي دارد. ما چه به لحاظ بازيكن و چه به لحاظ رده‌بندي در فيفا شرايط بسيار خوبي داريم و معتقدم كه شرايط قهرماني در آسيا را داريم اما، فوتبال فراز و نشيب‌هاي بسيار دارد.

سرمربي تيم ملي درباره‌ي عملكرد ضعيف تيم اميد در نتيجه‌گيري گفت: پيش از شروع مسابقات مقدماتي المپيك، حرف‌هايي مطرح كردم كه هيچ كس گوش نكرد و بعضي از روزنامه‌ها از من انتقاد كردند اما، تيم اميد شرايط خوبي نداشت و بعضي از تيم‌ها، با اين تيم همكاري لازم را انجام نداند و بگوويچ نتوانست به طور كامل بازيكنانش را در اختيار داشته باشد.

قلعه‌نويي افزود: هنوز از تيم اميد نااميد نيستم و اگر بتوانيم اردن را در كشورش شكست بدهيم واز استراليا يك تساوي بگيريم، آن وقت كليد صعود در دستان خودمان خواهد بود و مي‌توانيم با پيروزي در ديدار آخر برابر عربستان به مرحله‌ي بعد صعود كنيم. در اين شرايط بايد همه از تيم اميد حمايت كنند.

قلعه‌نويي درباره‌ي راي دادگاه عالي ورزش در خصوص بازگشت استقلال به ليگ قهرمانان آسيا گفت: اين راي ثابت كرد كه ما بي‌گناه هستيم و ذهن مردم روشن شد كه ما در محروميت استقلال كوتاهي نكرديم اما، اميدواريم كه با پيگيري‌هاي عليپور استقلال به ليگ قهرمانان آسيا بازگردد. ضمن آن كه نبي هم تلاش‌هاي بسياري براي بازگشت استقلال به ليگ قهرمانان آسيا داشته و دو نامه‌ به Afc ارسال كرده است. اميدوارم با حل اين مشكل استقلال به ليگ قهرمانان بازگردد

Mohsen khan
03-04-2007, 19:32
فرزاد مجيدي ديدار مقابل ابومسلم را از دست داد
تهران- خبرگزاري كار ايران

فرزاد مجيدي به دليل مصدوميت ديدار تيم‌‏هاي استقلال تهران و ابومسلم مشهد را از دست داد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزش خبرگزاري كار ايران ( ايلنا)فرزاد مجيدي پس از ديدار استقلال مقابل پرسپوليس از ناحيه پا دچار مصدوميت شد و به همين دليل در تمرينات آبي پوشان حضور نداشت .
بر اساس اين گزارش ، نام مجيدي در ليست 18 بازيكن استقلال نيست و علاوه بر او فكري نيز ديگر غايب اين تيم است.
همچنين اگوستين گيلائوري براي ديدار مقابل ابومسلم در تركيب استقلال نيست و به جاي او و مجيدي از ياورزاده و اميرآبادي استفاده مي شود.
از سوي ديگر محسن يوسفي از بند مصدوميت رهايي يافته اما جايي در تركيب اصلي اين تيم ندارد.
ديدار تيم هاي ابومسلم مشهد استقلال تهران فردا ساعت 17 در ورزشگاه ثامن‌‏الائمه برگزار مي شود .

Mohsen khan
03-04-2007, 19:42
تهران IranSport.Net - علي رغبتي عضو كميته انتقالي فدراسيون فوتبال گفت: اساسنامه فدراسيون فوتبال در مرحله ويرايش متن انگليسي است و طي روزهاي آينده به فيفا ارسال مي‌شود. احتمالا ويرايش متن انگليسي اساسنامه فدراسيون فوتبال ايران تا هفته آينده به پايان مي‌رسد و بعد از ان به فدراسيون بين‌المللي فوتبال (فيفا) ارسال خواهد شد.

وي افزود: ما اميدواريم كه طي روزهاي اغازين هفته اينده اين اساسنامه به فيفا ارسال شود.

وي اظهار اميدواري كرد كه فيفا نيز براساس مقررات موجود ظرف هفت روز به آن پاسخ دهد.

رغبتي گفت : چنانچه نياز باشد دو نفر از اعضاي كميته انتقالي نيزبراي دفاع از اساسنامه به مقر فدراسيون بين‌المللي فوتبال در زوريخ سفر خواهد كرد تا به سوالات احتمالي پاسخ دهند.

وي درباره تاريخ احتمالي مجمع فدراسيون فوتبال براي برگزاري انتخابات گفت: بعد از تصويب اساسنامه از سوي فيفا و هيات دولت جمهوري اسلامي ايران، ما موظف هستيم كه طي ‪ ۴۵‬روز انتخابات را برگزار كنيم.

وي تاكيدكرد كه كميته انتقالي فدراسيون فوتبال علاقمند است تا با وسواس تمام اين انتخابات را در موعد مقرر برگزار كند.

Mohsen khan
03-04-2007, 19:42
هران IranSport.Net - "علي سامره" بازيكن تيم الشعب در آخرين بازي اين تيم مقابل الوصل چهار گل به ثمر رساند و لقب "آقاي سوپر هت تريك" فوتبال باشگاههاي امارات عربي متحده را به خود اختصاص داد.

به گزارش روز سه‌شنبه روزنامه "البيان"، سامره كه نتوانسته بود در سه بازي گذشته تيم الشعب را همراهي كند با بازي مقتدرانه خود در مقابل تيم الوصل توانست بار ديگر توانايي‌هاي خودش را در ليگ فوتبال امارات عربي متحده به اثبات برساند.

"علي سامره" در هفته پانزدهم ليگ فوتبال امارات عربي متحده موفق شد در دقايق ‪ ۷۷ ، ۱۸ ، ۱۶‬و ‪ ۸۲‬چهار بار دروازه تيم الوصل صدرنشين ليگ اين كشور را باز كند.

تيم الشعب با چهار گل "علي سامره" و تك گل "جواد كاظميان" تيم الوصل را با نتيجه شگفت‌انگيز ‪ ۵‬بر ‪ ۲‬شكست داد.

تيم الشعب با اين پيروزي كه پس از چهار هفته ناكامي به دست آمد با ‪۲۵‬ امتياز تا رده چهارم صعود كرد.

روزنامه البيان نوشت: سامره در دقيقه ‪ ۱۶‬اولين گل تيمش را به ثمر رساند و دو دقيقه بعد و در بين شگفتي همگان گل دوم خود و تيمش را وارد دروازه حريف كرد.

سامره در نيمه دوم نيز دو گل ديگر به ثمر رساند تا در پايان بازي به عنوان بهترين بازيكن ميدان انتخاب شود.

به نوشته اين روزنامه، سامره با گلهايي كه در اين بازي به ثمر رساند تيمش را كه در آستانه سقوط قرار داشت به ماندن در ليگ فوتبال امارات اميدوار كرد.

سامره با بازي خوبش در مقابل تيم الوصل در حال حاضر از محبوبيت ويژه‌اي در بين بازيكنان و طرفداران الشعب برخوردار شده است.

در حال حاضر "علي سامره" با ‪ ۱۴‬گل زده بعد از "گريگوري دو فرانس" كه ‪۱۵‬ گل به ثمر رسانده در رده دوم جدول برترين گلزنان ليگ فوتبال امارات عربي متحده قرار دارد.

Mohsen khan
03-04-2007, 19:44
تهران IranSport.Net - مسابقات فوتبال قهرماني كشورهاي غرب آسيا با شركت شش تيم از جمله ايران ،اواخر بهار و اوايل تابستان سال جاري، در لبنان برگزار مي‌شود.

اين مسابقات كه قرار بود سال گذشته در اين كشور انجام شود، كه به علت جنگ رژيم صهيونيستي عليه لبنان به تعويق افتاد.

اتحاديه فوتبال غرب آسيا بر برگزاري اين دوره از مسابقات در لبنان پايبند بود و از اين رو مقرر شد، رقابتها در همين كشور برگزار شود.

اين مسابقات از پانزدهم تا بيست و چهارم ماه ژوئن سال جاري ميلادي ( ‪ ۲۵‬خرداد تا ‪ ۳‬تير ) در شهر طرابلس در شمال لبنان انجام خواهد شد.

شش كشور ايران، عراق، اردن، فلسطين، سوريه و لبنان در اين مسابقات حضور مي‌يابند و بازيها در دو گروه شامل سه كشور انجام خواهد شد.

Mohsen khan
03-04-2007, 19:44
تهران IranSport.Net - پزشك شخصي "ديه‌گو مارادونا" چهره اسطوره‌اي فوتبال آرژانتين اعلام كرد مارادونا در اثر افراط در مصرف مشروبات الكلي به بيماري هپاتيت مبتلا شده است.

به‌گزارش خبرگزاري فرانسه از بوينوس آيرس، "آلفردو كائه" افزود درمان وي مستلزم دو هفته استراحت مطلق است.

كائه به راديو ميتره گفت: نوع بيماري كه وي بدان مبتلا شده، ناشي از مصرف الكل است.

روز يكشنبه هفته جاري، كائه و "هكتور پزلا" رييس بيمارستان محل درمان مارادونا اعلام كردند وضعيت وي نسبت به روزهاي گذشته بهتر شده درحاليكه كائه يك روز بعد گفت كاپيتان سابق تيم ملي فوتبال آرژانتين وضعيت پيچيده‌اي دارد كه فعلا مساله اصلي، هپاتيت است.

وي توضيح داد: ابتدا نگران بودم كه ناراحتي او از لوزالمعده است.

معاينه ديه‌گو به طور دائم ادامه داشت و فكر مي‌كنم اكنون با يقين كامل بيماري شناخته شده است.

مارادونا ‪ ۴۶‬ساله يكي از بهترين بازيكنان تاريخ فوتبال جهان شناخته شده اما اعتياد مداوم به الكل و مواد مخدر وجهه او را در داخل و خارج از زمين فوتبال خدشه دار كرد. وي در سال ‪ ۱۹۹۷‬از فوتبال خداحافظي نمود.

ديه گو مارادونا در سال ‪ ،۱۹۹۱‬هنگامي كه براي باشگاه بارسلونا اسپانيا بازي مي‌كرد، به بيماري هپاتيت ب مبتلا شد. سپس در سال ‪۲۰۰۴‬ در اثر زياده روي در مصرف كوكائين دچار حمله قلبي گرديد. وي روز چهارشنبه گذشته از منزل پدرش به بيمارستان منتقل شد.

چندي قبل كائه هشدار داده بود كه مارادونا، عضو سابق باشگاه ناپولي، بارسلونا و بوكاجونيور، دوباره اضافه وزن دارد و بايد براي درمان به سوييس اعزام شود.

اوايل ماه جاري روزنامه‌هاي مختلف تصاوير او را كه دوباره چاق شده منتشر كردند درحاليكه وي در سال ‪ ۲۰۰۵‬با انجام جراحي حدود ‪ ۵۰‬كيلوگرم كم كرده بود. در تصاوير ديگر، مارادونا در يك كلوب شبانه با بيني آسيب ديده در اثر سقوط از صندلي، نشان داده شد.

Mohsen khan
03-04-2007, 19:45
"منوچهر نظري" يكي از پيشكسوتان داوري، قضاوت داوران آلماني ديدار تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس تهران را مطلوب ارزيابي كرد.

وي عصر سه‌شنبه در گفت وگو با سايت فدراسيون فوتبال گفت : هميشه ديدار دو تيم استقلال و پرسپوليس تهران، حساسيت‌ها و ويژگي‌هاي خاص خود را دارد.

نظري با بيان اينكه در گذشته داوران ايراني اين بازي حساس را قضاوت مي كردند، اظهار داشت : دو تيم استقلال و پرسپوليس تهران در ديدار اخير خود بازي خوبي را به نمايش گذاشتند و كمتر به حاشيه و خشونت پرداختند.

داوران آلماني نيز به خوبي بازي را اداره كردند.

وي درباره داوران آلماني اين ديدار گفت : "فليكس پريش"يكي از داوران بين‌المللي آلمان است كه تاكنون ‪ ۴۴‬بازي از ديداهاري بوندس ليگا را سوت زده است. علاوه بر اينكه كمكهاي او نيز در ديدار دو تيم صاحب نام پايتخت بسيار خوب عمل كردند.

نظري در بخش ديگري از سخنانش از داوران خارجي كه ديدار دو تيم همشهري پايتخت را در سالهاي اخير سوت زده‌اند به نيكي ياد كردو گفت : در بسياري از موارد قضاوت آنها براي ما جنبه آموزشي داشته است.

اين پيشكسوت داوري افزود : نمره اين داوران نمي‌تواند كمتر از ‪۸/۵‬ باشد و اميدوارم كساني كه كار اين داوران را كارشناسي مي‌كنند حداقل در حد و اندازه اين داوران باشند.

شصت و دومين ديدار دو تيم استقلال و پرسپوليس تهران جمعه گذشته با نتيجه تساوي يك بر يك خاتمه يافت.

Mohsen khan
03-04-2007, 19:46
"وينكو بگوويچ" سرمربي كروات تيم فوتبال اميد ايران در اقدامي غير منتظره و بحث برانگيز، "مسعود دانشور" ملي‌پوش فوتسال تيم اميد كشورمان را به اردوهاي آمادگي اين تيم دعوت كرد.

دانشور بازيكن تيم فوتسال صدراي شيراز در حالي به اردوي تيم فوتبال اميد ايران دعوت شده است كه درطول سه سال گذشته در هيچ تيم فوتبال چمني بازي نكرده است.

اين بازيكن شيرازي ابتداي سالجاري بدون اطلاع كادرفني تيم فوتسال اميد در تمرينات تيم فوتبال اميد كشورمان حضور يافت تا باعث اعتراض مربيان تيم فوتسال شود.

دانشور درگفت وگو با خبرنگار ايرنا با تاييد خبر فوق افزود: با صلاحديد بگوويچ از ابتداي سال در تمرينات تيم اميد حضور يافتم.

ملي پوش فوتسال اميد ايران گفت : از اين پس فعاليت خود را در فوتبال ادامه خواهم داد و ديگر به فوتسال باز نمي‌گردم.

وي با بيان اينكه هنوز يك سال از مدت قراردادش با تيم فوتسال صدراي شيراز باقي مانده است، اظهار داشت : با موافقت مسئولان اين باشگاه از تيم صدرا جدا مي‌شوم.

دانشور سابقه بازي در تيم‌هاي جوانان فوتبال فجر و برق شيراز و چند ماهي در تيم الاهلي امارات را دارد.

تمرينات تيم اميد ايران براي رويارويي با تيم اردن در مرحله مقدماتي رقابت‌هاي فوتبال بازي‌هاي المپيك ‪ ۲۰۰۸‬آتن از روز هفدهم فروردين ماه جاري در كمپ تيم‌هاي ملي آغاز مي‌شود.

ديدار برگشت تيم‌هاي فوتبال اميد ايران و اردن روز بيست و نهم فروردين ماه جاري در اردن برگزار خواهد شد.

تيم ايران در پايان دور رفت اين مسابقه‌ها تنها با كسب دو امتياز در قعر جدول رده بندي گروه چهارم ايستاد.

Mohsen khan
03-04-2007, 19:46
مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت : پرسپوليس بدشانس‌ترين تيم حاضر در ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران است.

"مهرزاد معدنچي" عصرسه‌شنبه درگفت وگو باسايت اينترنتي باشگاه پرسپوليس تهران افزود:متاسفانه اكثر داوري‌ها درفصل جاري ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران به ضرر اين تيم بوده است تا بدشانسي‌هاي پرسپوليس در اين فصل تكميل شود.

وي درباره ديدار تيم پرسپوليس مقابل استقلال ادامه داد : بي‌دقتي مهاجمان و اشتباهات داوران آلماني باعث شد تا پرسپوليس نتواند برابر حريف سنتي خود به برتري دست يابد.

معدنچي نتيجه شهرآورد شصت و دوم دو تيم پرسپوليس و استقلال تهران را ناعادلانه خواند و گفت : تيم استقلال تهران با درخشش "وحيد طالب‌لو" از يك شكست حتمي نجات يافت.

وي با بيان اينكه داور آلماني اين بازي بايد دو يا سه بازيكن استقلال را از زمين بازي اخراج مي‌كرد، افزود : اگر بازيكنان پرسپوليس از موقعيت‌ها به درستي استفاده مي‌كردند، اشتباهات داوري هم نمي‌توانست مانع پيروزي اين تيم شود.

مهاجم تيم پرسپوليس تهران با عذرخواهي از هواداران اين تيم به علت هدر دادن ضربه پنالتي به نفع اين تيم در بازي مقابل استقلال تهران افزود :
متاسفانه فرصت طلايي را به سود پرسپوليس هدر دادم تا اين تيم از يك پيروزي باارزش محروم شود.

معدنچي در پايان گفت : بازيكنان پرسپوليس براي دفاع از حيثيت نام پرسپوليس برابر تيم سپاهان اصفهان در مرحله نيمه پاياني جام حذفي باشگاه‌هاي كشور قرار خواهند گرفت.

تيم پرسپوليس تهران روز جمعه هفته جاري در هفته بيست و چهارم ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران به مصاف مس كرمان مي‌رود.

اين تيم هم اكنون با كسب ‪ ۳۴‬امتياز در رده پنجم اين مسابقه‌ها قرار دارد.

Mohsen khan
03-04-2007, 19:47
سرپرست تيم فوتبال سايپا تهران گفت: خبر مصدوميت "علي دايي" سرمربي و بازيكن اين تيم صحت ندارد.

دكتر"محمدرضا زادمهر" روز سه‌شنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا، افزود:
اين خبر صحت ندارد و وي در ديدار مقابل تيم سپاهان اصفهان به ميدان خواهد رفت.

وي درباره ديدار با تيم سپاهان گفت : براي حفظ صدرنشيني پيكارهاي ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران نيازمند كسب هر سه امتياز اين ديدار هستيم .

وي در خصوص شرايط روحي و رواني بازيكنان اين تيم گفت:با توجه به آغاز تمرينات منظم اين تيم از چهارم فروردين ماه بازيكنان اين تيم در دو نوبت صبح و بعدازظهر تمرينات خود را زير مربيان خود پيگيري كردند و اكنون در شرايط مطلوبي قرار دارند.

زادمهر با تمجيد از عملكرد كادر فني و بازيكنان تيم سپاهان اصفهان در رقابت‌هاي جام باشگاه‌هاي آسيا گفت: تيم سپاهان به‌نتايج خوبي دست يافته ولي ما براي باقي‌ماندن در كورس قهرماني مجبور به شكست اين تيم در اصفهان هستيم.

سرپرست تيم سايپا افزود: تيم سايپا در هفت ديدار باقي مانده خود براي كسب عنوان قهرماني بايد حداكثر امتيازات لازم را كسب كند.

وي از سيد جواد حسيني به علت محروم بودن و كاظم برجلو و محسن ارزاني به علت مصدوميت به عنوان بازيكناني كه نمي‌توانند در ديدار مقابل تيم سپاهان به ميدان بروند ، ياد كرد.

تيم سايپاتهران در هفته بيست و چهارم رقابت‌هاي فوتبال قهرماني باشگاههاي برتر كشور فردا ساعت ‪ ۱۵‬در ورزشگاه "نقش جهان" ميهمان تيم سپاهان اصفهان خواهد بود.

تيم سايپا هم اكنون با ‪ ۴۶‬امتياز و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به تيم استقلال تهران در صدر جدول قراردارد و تيم سپاهان نيز با‪ ۳۸‬امتياز در مكان چهارم ايستاده است.

s_hamed
03-04-2007, 20:37
مارادونا باید در بیمارستان بماند

پزشکان مارادونا اعلام کرده اند این ستاره سابق تیم ملی آرژانتین باید دست کم تا دو هفته دیگر در بیمارستان بوئنس آیرس بستری بماند. او به دلیل افراط در خوردن ، سیگار کشیدن و نوشیدن الکل در بیمارستان بستری شده است.

erroring
07-04-2007, 11:25
راستي چرا اينقدر چاق شد يه دفعه؟؟؟

Mohsen khan
08-04-2007, 06:40
هران IranSport.Net - آندرانيك تيموريان با دو گلي كه شنبه شب به تيم ويگان زد و سبب پيروزي ‪۳‬بر ‪۱‬بولتون شد، بخت تيمش را براي كسب مكاني مناسب در ليگ قهرمانان انگليس و راهيابي به رقابتهاي باشگاههاي اروپا بشدت افزايش داد.با اين پيروزي، بولتون كه اكنون فقط دو امتياز كمتر از آرسنال دارد، اميدوار شده كه بتوانند براي نخستين بار در تاريخ اين باشگاه به رقابتهاي جام باشگاههاي اروپا راه يابد.

تيموريان كه پيش از اين در باشگاه ابومسلم مشهد عضويت داشت پس از بازيهاي جام جهاني 2006 به تيم بولتون انگليس پيوست .

Mohsen khan
08-04-2007, 06:40
سايت گل: روماريو 41 ساله تاکنون فکر مي کرد، گل اخير او در ديدار تيم واسکودوگاما برابر فلامينگو در روز 25مارس (5 فروردين)، نهصد و نود و نهمين گلش است ؛ اما روزنامه وولکز کرانت ، چاپ هلند نوشت: روماريو گلي را که در اوت 1990 در ديدار دوستانه برابر تيم آماتور نيوبوئينن ، براي باشگاه آيندهوون به ثمر رساند، از قلم انداخته است.
مانس هبلز، عضو سابق هيات مديره باشگاه نيوبوئينن به اين روزنامه گفت: روماريو چند بازيکن را دريبل زد و سپس دروازه بان را جاگذاشت. درک پيبس ، دروازه بان نيز تصديق کرد که از روماريو گل خورده است.
روماريو بارها اعلام کرده که دوست دارد هزارمين گل خود را در ماراکانا به ثمر برساند؛ ورزشگاهي که په له در سال 1969 هزارمين گل را به نام خود ثبت کرد.

Ahmad
08-04-2007, 07:13
هفته پيش مهدوي كيا خوب بازي كرد. اين هفته آندو.

مهدوي كيا كه ديروز وحشتناك بازي كرد و بين دو نيمه تعويض شد.

Mohsen khan
09-04-2007, 15:59
مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس تهران در خصوص بازگشتش به تيم سابق خود استقلال گفت : به تيم استقلال باز نمي‌گردم .

" عليرضا نيكبخت واحدي " روز دوشنبه در گفت وگو با ايرنا افزود: من نمي‌دانم مسوولان تيم استقلال بر چه اساسي خبر بازگشت من را به اين تيم اعلام كرده‌اند.

وي افزود: آنچه مشخص است من پس از پايان فصل جاري ليگ فوتبال باشگاه‌هاي برتر ايران ، يك سال ديگر با تيم پرسپوليس قرارداد دارم و مسوولان اين تيم هستند كه درباره آينده حرفه‌اي من تصميم مي‌گيرند.

نيكبخت واحدي تصريح كرد: آينده را نمي‌شود پيش بيني كرد كه چه اتفاقي خواهد افتاد.

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس تهران با رد خبري كه عنوان شده بود وي در فصل آينده فقط به پول فكر مي‌كند ، اظهارداشت : من دراين مورد با هيچ رسانه‌اي صحبت نكرده‌ام و متاسفم براي آنهايي كه هر روز از قول من مصاحبه‌اي چاپ مي‌كنند.

وي ادامه داد : من نمي‌دانم آنها با درست كردن اين شايعات دنبال چه چيزي هستند.

بازرس ويژه سازمان تربيت بدني و سرپرست باشگاه استقلال تهران روز گذشته اعلام كرده بود "عليرضا واحدي نيكبخت "در فصل آينده ليگ برتر باشگاه‌هاي ايران پيراهن تيم استقلال تهران را برتن خواهد كرد.

"محمدرضا بهمني" عنوان كرده بود : واحدي نيكبخت پس از اتمام قراردادش با پرسپوليس در پايان فصل جاري ليگ برتر، بار ديگر به تيم استقلال تهران باز خواهد گشت.

M O H S E N
09-04-2007, 17:40
واحدي نيكبخت پس از اتمام قراردادش با پرسپوليس در پايان فصل جاري ليگ برتر، بار ديگر به تيم استقلال تهران باز خواهد گشت

آخه کی راهش میده بیاد استقلال ؟

تیم ما به چنین بازیکنان بی تعصبی نیاز ندارد.

Actros
10-04-2007, 00:50
آخه کی راهش میده بیاد استقلال ؟

تیم ما به چنین بازیکنان بی تعصبی نیاز ندارد.

بابا با این تیمتون
:5:

peyman_nn
10-04-2007, 19:25
راست می گه این مردک رو نمی خواهیم
صد رحمت به هافبکهای خودمون
فقط برای بازار گرمی این تیم اون تیم می کنه
اس اس جای سوسول نیست
زاغول

ALI.ARB
10-04-2007, 19:46
اس اس جای سوسول نیست
زاغول

زیبا گفتی ... باهاتم ... :5:

Actros
11-04-2007, 01:34
وای
وای
منچستر 7
رم1
اصلا نمیشه درکش کرد

فردا شب بایرن میلان رو سوراخ میکنه

آرش-19
11-04-2007, 11:35
وای
وای
منچستر 7
رم1
اصلا نمیشه درکش کرد

فردا شب بایرن میلان رو سوراخ میکنه

سلام همشهری .خوبی ؟
ببخشید ولی بایرن کی قد این حرفاس.:2: :2: :2:
در ضمن خداییش حق منچستر برد 3-0 یا 4-0 بود بقیه گلها
یه جوری شانسی بود هر شوت زدن رفت تو سه کنج دروازه.

peyman_nn
11-04-2007, 13:20
ارش راست میگه
بدبخت دروازه بان شانس نداشت
در ضمن بایرن هنوز بوی شیر میده

Actros
12-04-2007, 04:01
بایرن در این بازی به قضاوت باخت
گل دوم مسلما آفساید بود
اصلا جریان بازیو عوض کرد
نیمه دوم بایرن هرچی شوت میزد به علت تراکم زیاد بازیکن های میلان (10 نفر دفاع) به دروازه نمیرسید همش تو راه تغییر مسیر میدادبه بازیکنا میخورد
خداییش حق میلان نبود. گل اولشونم که اشتباه فردی بود. اصلا شب بایرن نبود . تو سنسیرو 2_2 توخونه 2_0
اصلا فکرشم نمیکردم.:41:

peyman_nn
12-04-2007, 12:22
بایرن در این بازی به قضاوت باخت
گل دوم مسلما آفساید بود
اصلا جریان بازیو عوض کرد
نیمه دوم بایرن هرچی شوت میزد به علت ترک زیاد بازیکن های میلان (10 نفر دفاع) به دروازه نمیرسید همش تو راه تغییر مسیر میداد
خداییش حق میلان نبود. گل اولشونم که اشتباه فردی بود. اصلا شب بارین نبود . تو سنسیرو 2_2 توخلنه 2_0
اصلا فکرشم نمیکردم.:41:

ولی باخت و
ح ذ ف

B3HZ@D
12-04-2007, 22:38
حال کردم
میلان بایرن را ترکوند
بایرن زیر قدمهای میلان له شد
دنیا فقط اث میلان
راستی بازی رفت یادت رفته که گل جیلا را داور به اشتباه افساید گرفت
یا همون خطای لوسیو که داور نگرفت
بایرن توسط میلان سرویس شد
میلان امسال قهرمان ارو پاست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Actros
13-04-2007, 02:45
حال کردم
میلان بایرن را ترکوند
بایرن زیر قدمهای میلان له شد
دنیا فقط اث میلان
راستی بازی رفت یادت رفته که گل جیلا را داور به اشتباه افساید گرفت
یا همون خطای لوسیو که داور نگرفت
بایرن توسط میلان سرویس شد
میلان امسال قهرمان ارو پاست

بابا فاشیست تو که باید عشق آلمان باشی.پس اواتورتو عوض کن
من که زندگیم المانه
میبینیم کی قهرمان میشه
من دیگه طرف منچستر هستم
این بار 8تا میزنه به میلان

Vahed
15-04-2007, 22:59
خوبه ! ایول به میلان........!

Actros
16-04-2007, 02:48
خوبه ! ایول به میلان........!

اصولا آدمهایی که بویی از فوتبال نبردند
یا طرف رئال یا میلان یا چلسی هستند

ramin_zero1818
17-04-2007, 01:30
فقط یووه فقط

m2stech
17-04-2007, 08:41
1 مدتیه همه جا پخش شده که کاپلو 2 هفته پیش ایران بوده و پس از پایان قرار دادش با real سرمربیه ایران میشه و قلعه نوعی هم میره استقلال... شایعس یا واقعیت داره ؟

peyman_nn
17-04-2007, 12:35
1 مدتیه همه جا پخش شده که کاپلو 2 هفته پیش ایران بوده و پس از پایان قرار دادش با real سرمربیه ایران میشه و قلعه نوعی هم میره استقلال... شایعس یا واقعیت داره ؟

سلام
حیف امیر خانو دوست دارم وگرنه یه تیکه خوب برای فرمایش دوست عزیزم داشتم
( تو رو خدا ناراحت نشی )
کاپلو گفته بوده ملی کار نمی کنه
قبلا

peyman_nn
17-04-2007, 12:39

من از سال 92 طرفدار میلانم
اون موقعها اخبار فوتبال دو سه روز یه بار می آمد
اصولا کسانی که از فوتبال سر رشته ندارند
یا به خاطر رونالدینیو طرفدار بارسا هستند
( الان boy iran میاد منو میزنه )
یا به خاطر علی کریمی طرفدار بایرن
یا به خاطر زیدان و رونالدو و بکهام طرفدار رئال

آرش-19
17-04-2007, 14:59

شما که طرفدار بایرن هستی و بویی از فوتبال بردی میشه بگی
به چیه بایرن می نازی؟

B3HZ@D
17-04-2007, 22:10
اهای بایرنی
نکنه تو بویی از فوتبال بوده
مطمئنی بوی فوتبال بوده
در مورد فاشیست
موسیلینی ایتایایی را فراموش کردی
دنیا میلان
فقط میلان
میلان تیم برتر جهان

B3HZ@D
17-04-2007, 22:13
سری به وب من بزنید تا بفهمی میلان یعنی چه؟
دوستان میلانی یا غیر میلانی یه سر بزنید
خوشحال میشم

Actros
18-04-2007, 16:10
چیه بابا
مثلا برزیل در فوتبال ملی خدایشش بیشتر از نصف طرفداراش هیچی سرسون از فوتبال نمیشه فقط شنیدن برزیل
تو باشگاهی هم رئال همین وضعیتو داره
بعدشم من نگفتم که همشون اینجورین شما همتون داغ کردین
بایرن کیو داره که من به خاطر اون طرفدار بایرن بشم
من فقط دیوانه اولیور کان هستم
الانم 18 سالمه از ساله 97 98 هم طرفدار بایرن بودم

Behroooz
19-04-2007, 21:53
گل ديشب مسي به ختافه رو ديديد . بارسلون با اين برد در استانه صعود به فينال جام حذفي است .

fery joon
20-04-2007, 01:58
گل ديشب مسي به ختافه رو ديديد . بارسلون با اين برد در استانه صعود به فينال جام حذفي است .

دمش گرم چه گلی زد :18: شبیه گل مارادونا بود :18: حال کردم خدایی :8:

Actros
20-04-2007, 03:11

خود اون گل مارادونا نمیدونم در جام جهانی چند بود 78 ........که زد به انگلیس
خدایشش دمش جوش

hezaro-yekshab
21-04-2007, 05:14
یک حالی کردم من دیروز این استقلال باخت
دم سپاهان گرم
:8:

آرش-19
21-04-2007, 10:13
دم سپاهان گرم

برو بابا سپاهان مگه چیکار کرد
باید بگی دم افشارین گرم

fery joon
21-04-2007, 16:50
چرا کلوپ اس اس قفل شده :41:

هرکی شاه کلید داره بیاد بازش کنه :41:

Actros
22-04-2007, 00:35
دم سپاهان گرم

ایول استقلا به حقش رسید
یعنی باخت
3 تا 4تا بازی داره مفت میبره

fery joon
23-04-2007, 02:04
برد پرسپولیس مقابل فولاد و صعود به رده پنجم جدول :2:

کسب این افتخار بزرگ رو به همه قرمزا تبریک میگم :19:

Actros
23-04-2007, 02:23
برد پرسپولیس مقابل فولاد و صعود به رده پنجم جدول :2:

کسب این افتخار بزرگ رو به همه قرمزا تبریک میگم :19:

ممنون فری جون حیف که نوکیا یی هستی و از کاربرای مورد علاقه من
ولی زیاد زور نزن چون استقلال اهواز قهرمانه
خدایشش استقلال خجالت نمیکشه با این بازی کردنش با اوت دستی

fery joon
23-04-2007, 02:33
ممنون فری جون حیف که نوکیا یی هستی و از کاربرای مورد علاقه من
ولی زیاد زور نزن چون استقلال اهواز قهرمانه
خدایشش استقلال خجالت نمیکشه با این بازی کردنش با اوت دستی

چاکرتیم اکتورز جان :40: :11:

منم قبول دارم این فصل مثل فصل قبل نبودیم ولی مهم قهرمانیه :27:
حالا استقلال تهران یا استقلال اهواز چه فرقی داره مهم اینه که استقلال قهرمانه :21:

Actros
23-04-2007, 03:07
چاکرتیم اکتورز جان :40: :11:

منم قبول دارم این فصل مثل فصل قبل نبودیم ولی مهم قهرمانیه :27:
حالا استقلال تهران یا استقلال اهواز چه فرقی داره مهم اینه که استقلال قهرمانه :21:

ولی خدایی خیلی فاز میده اگه فیروز کریمی با تیمش قهرمان بشه ببینیم چیمیگه .چه تیکه های میندازه.خدای دیوونس:31:

fery joon
23-04-2007, 05:05
ولی خدایی خیلی فاز میده اگه فیروز کریمی با تیمش قهرمان بشه ببینیم چیمیگه .چه تیکه های میندازه.خدای دیوونس:31:

ولی خداییش آدم باحالیه :31: من هرموقع قیافشم میبینم از خنده روده بر میشم :38: چه برسه به اینکه حرفم بزنه :39:
جذابیتش اینه که در حین صحبت کردن با اینکه قیافش جدی نشون میده ولی آدمو روده بر میکنه با تیکه هاش

peyman_nn
23-04-2007, 12:12
سلام
از آقای دنیزلی خواهش میکنم کفشهای کعبی رو واکس بزنه
ارزششو داره نه
یک میلیارد با دویست تومان
از اینکه پیروزی به 9 امتیازی اس اس رسید خوشحالم :39:
به امید پیروزی اس اس اث میلان مقابل منچستر که تقریبا قطعیه

Actros
24-04-2007, 01:45
ولی خداییش آدم باحالیه :31: من هرموقع قیافشم میبینم از خنده روده بر میشم :38: چه برسه به اینکه حرفم بزنه :39:
جذابیتش اینه که در حین صحبت کردن با اینکه قیافش جدی نشون میده ولی آدمو روده بر میکنه با تیکه هاش

جمله آخرت شدیدا تایید میشه

Actros
24-04-2007, 01:47
سلام
از آقای دنیزلی خواهش میکنم کفشهای کعبی رو واکس بزنه
ارزششو داره نه
یک میلیارد با دویست تومان
از اینکه پیروزی به 9 امتیازی اس اس رسید خوشحالم :39:
به امید پیروزی اس اس اث میلان مقابل منچستر که تقریبا قطعیه
اولا میلان شانس آورد بایرن رو برد که من دیوونه بایرنمو شیت اولیور کان
اس استم میبینم شق القمر کرده با اوت دستی رسیده بالای جدول:2:

faraz_n
24-04-2007, 04:05

اکتورز جان با بایرنی بودنت حل کردم خیلی نوکرتم ولی اس اس رو خوب نیومدیا
آخه این اوت دستی انداز که تا پارسال تو تیم شما بود چرا شما باهاش قهرمان نشدید
ولی بایرن مهمتره پس دمت گرم

Mohsen khan
24-04-2007, 06:44
سايت گل: روزنامه مارکا از درگيري لفظي شديد پويول و اتوئو در رختکن تيم فوتبال بارسلونا پس از شکست 2بر صفر اين تيم مقابل ويارئال خبر داد. خبر منتشر شده در مارکا را مديريت ورزشگاه ال مادريد نيز رسما تائيد کرد؛ اما اين خبر در منابع خبري رسمي اسپانيا از قول ريکارد تکذيب شد. جنگ لفظي پويول و اتوئو بر سر نوع تاکتيک تيمي و نقش آنها در جناح راست ، باعث شد ستارگان بارسلونا در نيمه دوم از انسجام کافي برخوردار نباشند و دو گل ساده از حريف دريافت کنند. شايد خوشبين ترين هوادار ويارئال نيز توقع چنين پيروزي را از مردانش نداشت. مانچيني با اينتر تمديد کرد روبرتو مانچيني ، سرمربي تيم فوتبال اينترميلان قرارداد خود را تا سال 2011با اين تيم تمديد کرد. مربي 42ساله اينتري ها که پانزدهمين قهرماني در سري Aرا براي اين تيم به دست آورد، در اين باره گفت: هنوز قراردادي منعقد نشده ، اما همه کارهاي آن از قبل انجام شده و مشکلي براي ماندن وجود ندارد.

آرش-19
24-04-2007, 12:29

آره عزیزم تو درست میگی میلان دو سال پشت سر هم
شانسی حذفتون کرد ولی به هر حال حذف شدید می دونی یعنی چی؟
حححححححححذذذذذذذذذذذذذذفف ففففففففففف
یعنی دیگه حرف نزنین . البته اونایی که از حذف دو سال پشت سر هم توسط
میلان خیلی بهشون فشار اومده الان طرفدار منچستر شدن.
ولی باز هم منچستر تیمی نیست که جلوی میلانو بگیره.:5:
FORZA MILAN

peyman_nn
24-04-2007, 15:18
ارش جان دربست مخلصیم
همه گفته های شما طلا گرفته میشه

آرش-19
24-04-2007, 16:12
ما بیشتر درخشانی جان.
به امید موفقیت در بازی امشب.

rezasafa2000
24-04-2007, 23:29
بارسا امسال گند زده

Mohsen khan
25-04-2007, 12:29
یک هفته خوبه
یک هفته بد

peyman_nn
25-04-2007, 16:06
kakakakakakakakakakakakakakakakakakakakakakakaka
منچستر را آتش زد

Actros
25-04-2007, 23:28
آره عزیزم تو درست میگی میلان دو سال پشت سر هم
شانسی حذفتون کرد ولی به هر حال حذف شدید می دونی یعنی چی؟
حححححححححذذذذذذذذذذذذذذفف ففففففففففف
یعنی دیگه حرف نزنین . البته اونایی که از حذف دو سال پشت سر هم توسط
میلان خیلی بهشون فشار اومده الان طرفدار منچستر شدن.
ولی باز هم منچستر تیمی نیست که جلوی میلانو بگیره.:5:
FORZA MILAN

نه پارسالو خدایی حژف کرد ولی امسال نه
شانسی بود بازی برگشت
منچستر رو هم به همین طریق نزدیک بود ببرین که نشد
دفاعهای منچستر با هم دعوا داشتند
خدایی اون گل بود.؟
بایرنی کجایی که منو کشتن بیا

peyman_nn
26-04-2007, 12:54
دو تا گل اونا که غیر مستقیم بود و به درو دیوار خورد تا گل شد

fery joon
27-04-2007, 19:19
این مرفاوی هم شورشو درورده با این مربیگری و ترکیب گذاشتنش :2:

بازی امروز افتضاح بود افتضاححححححححححححححححح :2: واقعا اگه با این مربی بتونیم قهرمان بشیم شاهکار کردیم :18:
همش تقصیر اون قلعه نوییه ........ که اینو گذاشت بالا سر تیم که هم تیم ملی رو داشته باشه هم از راه دور استقلال رو هم داشته باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چقدر حرص میزنن اینا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به یه تیم هم راضی نیستن

زنده باد ناصر خان حجازی که اهل هیچ دغل بازی و پاچه خواری نیست و واسه همینه که بهش میدون نمیدن :40:

V A H I D
27-04-2007, 20:04
سلام
استقلال باید دستبوس مرفاوی باشه که با این بازیکنای عتیقه تونسته این جوری بازی کنه

fery joon
28-04-2007, 00:51
منم قبول دارم واقعا بعضی بازیکنامون از اتیغه هم اتیغه ترن :41: ولی مربیمون هم اتیغس :41:

Jadda2
28-04-2007, 03:44
مربی فقط ناصر حجازی...........

بعد من موندم حالا که یونگ هست چرا صمد رو با اردنگی پرتش نمی کنن بیرون .... شانس اوردیم از جام باشگاههای آسیا محروم شدیم وگرنه با این مربی و این بازیکنا فکرشو بکنین چه آبرو ریزی ای میشد....

okay300
28-04-2007, 16:10
به نام خدا
سلام
اگه دوست دارید که اشخاصی که دچار بدترین اعتیاد دنیا ( نه اعتیاد به مواد مخدر !) شدند کمک کنید تا خوب بشوند این وبلاگ رو تبلیغ کنید

peyman_nn
01-05-2007, 13:09
فردا امشب میلانم تیم پنچرستر رو
شوت میکنه اولترافورد ها
دوستان من این بازی رو قبلا دیدم دیگه لازم نیست شما ببینید ( میلان به مرحله بعد پر )
در ضمن به همه پرسپولیسی ها بات برد شون تبریک میگم
پنالت بیرون بود
خطای روی گل محمدی پنالت بود
به نقل از برنامه نود

Actros
02-05-2007, 01:40
در ضربات پنالتی بازی چلسی و لیورپول
لیورپول 4 بر 1 پیروز شد وبه فینال رفت.
امیدوارم قهرمان نشه

Mehrdad.007
02-05-2007, 01:46
سلام
لیگ قهرمانان اروپا زیر پاهای سرخپوشان انفیلد
امسال هم قهرمانه
در ضمن عشق است سپاهان

Asalbanoo
02-05-2007, 14:34
جیانلوئیجی بوفون (جی‌جی)) بهترین دروازه‌بان ایتالیا و یكی از بهترین دروازه‌بان‌های این رشته در دنیاست. او در حال حاضر دروازه‌بان اول تیم یوونتوس و تیم ملی ایتالیا محسوب می‌شود. بوفون در سال ۲۰۰۱ از تیم پارما كه از نوجوانی در آن بازی می‌كرد به تیم بزرگ و معتبر یوونتوس انتقال یافت. قیمت او در زمان این انتقال ۳۲ میلیون پوند بود كه بیشترین قیمت در میان دروازه‌بان‌های دنیاست. بوفون از برترین‌های تاریخ فوتبال محسوب می‌شود و تاكنون سه بار در سال‌های ۲۰۰۳، ۲۰۰۴ و ۲۰۰۶ عنوان بهترین دروازه‌بان دنیا را به دست آورده است.
● دوران كودكی و خانواده
(جی‌جی بوفون) روز ۲۸ ژانویه سال ۱۹۷۸ در (كارارا) و در یك خانواده ورزش‌دوست و ورزشكار به دنیا آمد. مادرش (ماریا استلا) در رشته پرتاب دیسك فعالیت می‌كرد و پدرش (آدریانو) وزنه‌بردار بود. او دو خواهر به نام‌های (ورونیكا) و (جوندالینا) دارد كه والیبالیست می‌باشند و دایی‌اش (آنجلو ماسوكو) یك بسكتبالیست است. او با دروازه‌بان سابق ایتالیا و تیم آث.میلان كه (لورنزو بوفون) نام داشت نیز نسبت فامیلی دارد. لورنزو پسرعموی پدربزرگ جیانلوئیجی می‌باشد.
● فعالیت حرفه‌ای
بوفون در كودكی هافبك تیم بود. وقتی چهارده ساله شد یك روز به اجبار دروازه‌بان تیم شد زیرا در آن روز هر دو دروازه‌بان تیم مصدوم شده بودند و نمی‌توانستند در زمین بازی كنند. دو هفته بعد او دروازه‌بان اول تیمش بود. در سال ۱۹۹۵ وقتی هفده سال داشت با تیم مطرح (پارما) قرارداد بست و اولین بازی قهرمانی سری A خود را مقابل (آث.میلان) بازی كرد.
مدتی بعد او یكی از بهترین‌های تیم پارما شد و اولین كاپ را درتیم ملی ایتالیا و در نوزده سالگی در دست گرفت. در آن زمان او در بازی پلی‌آف جام‌جهانی ۱۹۹۸ جانشین دروازه‌بان مصدوم تیم ملی كشورش (جیانلوكا پاگلیوكا) شد و در مسكو برابر تیم روسیه بازی كرد. البته بوفون خود برای تیم ملی ایتالیا در آن جام‌جهانی انتخاب شده بود ولی حتی در یك مسابقه هم ظاهر نشد و در تمام بازی‌ها خود (جیانلوكا) دروازه‌بان بود.
بوفون پس از پایان بازی‌های مقدماتی یورو ۲۰۰۰ در سال ۲۰۰۱ از (پارما) به (یوونتوس) رفت. قیمت او در این انتقال ۳۲ میلیون پوند بود كه تعجب همگان را برانگیخت. زیرا با وجود این‌كه بوفون دروازه‌بان بسیار خوبی بود ولی تاكنون هیچ باشگاهی این مقدار پول را برای خرید یك دروازه‌بان هزینه نكرده بود. او در آن زمان در مصاحبه‌ای گفت (این پول برای یك بازیكن خیلی زیاد است ولی من احساس ناراحتی نمی‌كنم و به خاطر آن تحت فشار روحی نیستم.) بوفون نخستین بازی ملی خود را در جام فیفا ۲۰۰۲ انجام داد و در سال ۲۰۰۳ از سوی یوفا برنده جایزه (باارزش‌ترین بازیكن) و (بهترین دروازه‌بان) شد.
(پله) فوتبالیست سرشناس برزیلی به (بوفون) توجهی خاص دارد و او را یكی از ۱۲۵ پدیده فوتبال زنده دنیا می‌داند. (بوفون) در سال‌های ۲۰۰۴ و ۲۰۰۵ در چهار فصل بازی‌ها برای یوونتوس دروازه‌بانی می‌كرد. در تابستان ۲۰۰۵ بوفون در بازی سالانه به افتخار (لوئیجی برلوسكونی) با (كاكا) برخورد شدیدی كرد و در نتیجه این اتفاق، استخوان كتفش در رفت و مجبور شد تن به عمل جراحی بدهد. عمل او موفقیت‌آمیز بود ولی او را مدتی از بازی‌ها دور كرد. بوفون در نوامبر همان سال دوباره به زمین برگشت ولی فقط توانست در یك بازی حاضر شود زیرا ناراحتی‌اش دوباره تجدید و او اجبارا تا ژانویه نیمكت‌نشین شد.
● رسوایی
روز ۱۲ ماه می‌ سال ۲۰۰۶ شایعه شد كه بوفون به همراه (آنتونیو چیمنتی) دروازه‌بان سابق یوونتوس و چند تن از بازیكنان دیگر به طور غیرقانونی بر روی بازی‌های سری A شرط‌بندی كرده‌اند. روز بعد بوفون به طور داوطلبانه به اداره پلیس (تورین) رفت تا از او بازجویی شود و بدین ترتیب می‌خواست این لكه ننگ را از روی نام خود پاك كند. او در این بازجویی‌ها اعتراف كرد كه قبلا بر روی بازی شرط‌بندی می‌كرده ولی این كار را تنها تا اواخر سال ۲۰۰۵، یعنی زمانی كه مقررات جدید شرط‌بندی بازیكنان را غیرقانونی كرد، انجام می‌داده است. او به شدت شرط‌بندی بر روی مسابقات فوتبال ایتالیا را انكار كرد. همه می‌ترسیدند كه او به خاطر این رسوایی موقعیت خود را در جام‌جهانی ۲۰۰۶ به مخاطره انداخته باشد ولی در پانزدهم می سال ۲۰۰۶ نام او به عنوان دروازه‌بان تیم ملی ایتالیا در لیست اسامی انتخاب‌شدگان به چشم می‌خورد.
بوفون می‌گوید:
ـ (فكر می‌كنم از وقتی وارد سری B شده‌ام جذابیتم بین مردم كمتر شده است چون وقت كمتری برای جلب توجه دارم.)
ـ بدترین عادت من پرخوری است. سعی می‌كنم خودم را كنترل كنم چون هر چه باشد یك ورزشكارم ولی دلم می‌خواهد هفته‌ای یك‌بار پرخوری كنم.
● كوتاه از بوفون
▪ تولد بوفون و (جیمی كاراگر) بازیكن تیم لیورپول در یك روز است. این دو در بازی‌های یك چهارم نهایی قهرمانی یوفا ۲۰۰۵ در زمان بازی یوونتوس برابر لیورپول با یكدیگر ملاقات كردند و در همان روز بود كه این موضوع را فهمیدند.
▪ انتقال او به یوونتوس ازاین جهت نیز جالب بود كه مبلغ ۲۵میلیون پوند به خاطر توانایی اش در دروازه بانی و هفت میلیون پوند به خاطر شخصیتش به او پرداخته شد!
▪ نام مستعار او (سوپرمن) است و ۱۹۰ سانتیمتر قد و ۷۸ كیلوگرم وزن دارد.
▪ فوتبالیست‌های مورد علاقه بوفون (توماس نكونو) دروازه‌بان كامرون و (لوكا مارچه جیانی) دروازه‌بان ایتالیا هستند.
▪ او به پازل و مرتب كردن آن علاقه زیادی دارد.
▪ بوفون به گفته خودش صادق، بی‌ریا و واقع‌بین است. او اشتباهاتش را می‌پذیرد و یك انسان واقعی است.
▪ وقتی برای نخستین بار در سری A بازی كرد قبل از شروع بازی برای عكس گرفتن در كنار بازیكنان هم‌تیمی‌اش نایستاد و به دنبال توپ دوید زیرا نمی‌دانست عكس گرفتن قبل از بازی یك كار رسمی است.
▪ وقتی برای نخستین بار و به خاطر مصدوم شدن دروازه‌بان اصلی مجبور شد در یك بازی بین‌المللی وارد زمین شود دوست داشت زمین دهان باز كند و او را ببلعد. آن روز خداخدا می‌كرد مسابقه زودتر تمام شود چون هوا در مسكو خیلی سرد بود و او از سرما می‌لرزید.
▪ در خانه دفترچه‌ای دارد كه همه پنالتی‌های گل شده و دفع‌شده‌اش را در آن یادداشت می‌كند.
▪ او هنوز اولین پیراهن شماره ۱۲ قرمزرنگ سری A و دستكش‌های دروازه‌بانی كه وقتی كوچك بود (تافارل) به او داد را دارد.
▪ می‌گوید تا قبل از هفده سالگی یك هیولا بود زیرا آن‌قدر زشت بود كه اگر همان طور می‌ماند هیچ دختری راضی نمی‌شد با او ازدواج كند.
▪ از موسیقی آمریكای لاتین لذت می‌برد.
▪ آدم خوش خوراكی است.
▪ دوست دارد قبل از كناره‌گیری از حرفه‌اش یك‌بار گل بزند یا از نقطه پنالتی یا به هر صورت دیگری.
▪ وقت‌شناس نیست و همیشه آخرین كسی است كه سر تمرین می‌رسد.
▪ از آدم‌های چاپلوس بدش می‌آید و تحمل این جور افراد را ندارد.
▪ او با دختری به نام (آلنا سارادوا) از اهالی جمهوری چك نامزد است ولی هنوز تاریخی برای ازدواج معین نكرده است. آلنا متولد (پراگ) می‌باشد. او تاكنون در دو فیلم نیز بازی كرده است. آنها در تابستان سال ۲۰۰۵ با هم نامزد شدند.
مجله خانواده سبز

Asalbanoo
02-05-2007, 14:35
منتظر انتهای فصل هستم تا با جدایی از بایرن مونیخ به تیم جدیدم بروم. این جمله یأس آور از آن علی كریمی است . هم او كه با یك دنیا آرزو وامید به بایرن مونیخ رفت و البته چندی باعث مباهاتمان شد. كریمی از حضور در تیمی كه خیلی ها خواب پوشیدن پیراهنش را هم نمی بینند خسته شده و دوست دارد هر چه سریع تر وارد باشگاهی جدید شود. باشگاه جدید البته كوچكتر از بایرن خواهد بود چه در بوندس لیگا باشگاهی بنام تر از بایرن مونیخ نداریم و كریمی هم قرار نیست به لیگ های پرفشاری چون ایتالیا و اسپانیا برود. او یا به اتریش می رود یا به امارات بر می گردد.
گفته نقل و قول شده از كریمی یك معنای مشخص دارد وآن یعنی او دیگر تحمل تمرینات باشگاه های تمام حرفه ای را ندارد و از حضور در میان ستارگان طراز اول اشباع شده است. از سوی دیگر نیمكت نشینی طولانی او در این فصل نشان داد جادوگر آسیا توان مبارزه با مردان حرفه ای را برای گرفتن جایگاهش از دست داده است. او باز یاد اصل خویش افتاده و در جست وجوی جایی است كه بخورد و بخوابد و در سایه قدرت دریبلزنی اش محبوب باشد. آن سالی كه خبر پیوستن كریمی به قهرمان بوندس لیگا مثل بمب تمام قاره آسیا را لرزاند او هنوز شلاق تمرینات حرفه ای ها را به تن ندیده بود و هنوز سوداهای بزرگی در سرداشت. پس با انرژی آغاز كرد و شروعی خوب داشت اما رفته رفته با بالاگرفتن توقعات و طاقت فرسا شدن تمرینات راحت طلبی كریمی هم دوباره شكوفا شد و او پس از مصدومتی بد موقع و استراحتی طولانی دیگر توان مبارزه را در خود ندید و به فكر بازگشت به خوش نشینی با اعراب افتاد. متأسفانه مشكل بزرگ كریمی با آن همه تكنیك و استعداد، زوداشباع شدن از موقعیت ها و كوتاه بودن سقف آرزوهاست. او ترجیح می دهد به راحتی پول دربیاورد و زندگی بی دردسری داشته باشد. او مرده شرایطی است كه در الاهلی داشت و مطمئناً برای بازگشت به آن شرایط لحظه شماری می كند.
بازیكنان بزرگ اما هیچ گاه زود اشباع نمی شوند و برای قرار گرفتن در شرایط بهتر تلاش می كنند. اینكه كریمی می گوید منتظر پایان بوندس لیگا هستم تا به تیم دیگری بپیوندم در حقیقت پایان راه نه چندان پر افتخار او در دنیای حرفه ای است. طعنه آمیز اینكه كریمی در حالی برای جدایی از بایرن لحظه شماری می كند كه ستاره هایی چون نكونام و آندرانیك برای پیشرفت در فوتبال روز دنیا و پیوستن به ابر تیم هایی چون بارسلونا ومنچستر یونایتد نقشه می كشند و لحظه ای از ممارست دست نمی كشند. امروز آندو در بولتون در حال طی كردن سریع پله های ترقی است و نكونام در اوساسونا ستاره ای غیر قابل چشم پوشی است. كریمی اما قدر جایی راكه ایستاده نمی داند و به دنبال فرار از موفقیت است. او الان در یكی از بزرگترین باشگاه های دنیا و زیر نظر یكی از بزرگترین مربیان قرار دارد و می تواند با افزایش تمرینات و تحمل فشارها به جایگاهی بهتر هم دست پیدا كند اما صد افسوس كه كریمی مرد روزهای سخت نیست. كریمی می گوید الان هیچ بازیكنی در بایرن مونیخ خوب نیست و تعداد زیاد مصدومان اجازه نمی دهد تیم خوب نتیجه بگیرد. خنده دار است نه؟ آیا این بهترین فرصت برای او نیست تا با به رخ كشیدن توانایی هایش هیتسفلد را متقاعد كند تا بیشتر روی او حساب كند؟ كریم نشان داده توان مبارزه با بازیكنان فیكس بایرن و گرفتن جایگاهش را ندارد اما آیا او در نبود بازیكنان فیكس هم نمی تواند خودی نشان دهد؟ نمی تواند یا نمی خواهد؟ جواب كمی غافلگیر كننده است. او نه می خواهد و نه می تواند.
ذات بازی و تمرین كریمی به گونه ای است كه بهترین و راحت ترین راه ممكن را برای رسیدن به پول و آسایش را انتخاب خواهد كرد. او قطعاً در پایان فصل از بایرن جدا می شود و با پیوستن به تیمی نه چندان مطرح به پایان دوران درخششش نزدیك می شود. حقیقتش را بخواهید با این رویه ای كه او درپیش گرفته حتی نمی توان به حضور مؤثرش در رقابت های آتی تیم ملی فوتبال هم امیدوار بود. او یك بار در اوج آمادگی در جام جهانی، بزرگترین فستیوال فوتبالی دنیا برای ما گربه رقصاند. حالا كه او كلافه از تمرینات حرفه ای با آلمان ها به دنبال خوش نشینی و استراخت در تیم های باشگاهی كوچك است باید دید چه نقشه ای برای ما دارد؟
سینا سیناپور
روزنامه ايران ورزشي

okay300
02-05-2007, 14:38
به نام خدا
لطفا به قسمت امضا توجه کنید

peyman_nn
02-05-2007, 19:13
سلام okay جان
خب مومن خودمون داریم می بینیم
ولی خدا وکیلی خیلی جالب بودو مطالب بسیار مفیدی در آن نوشته شده
بیا من به امضای خودم اضافه کردم

vast_vision_office
03-05-2007, 18:58
سلام دوستان
کلوپ پرسپولیس چرا بسته شد؟؟؟
خبر خوشی دارم بیات و کاشانی برای منحرف کردن ذهن هواداران و برای اینکه بعدا با دل راحت مدیرعامل بشن به گفته خودشون برای حمایت از انصاری فرد با هم استعفا دادن راست و دروغش با روزنامه ها ولی خیلی خوشحال شدم خدا کنه هر طوری شده برگرده

با تشکر
بای

Actros
05-05-2007, 01:17
لوکا تونی مهاجم ایتالییه فیورنتینا با 18 میلیون یورو به بایرن مونیخ پیوست
عالی شد. فقط یه بازیساز توووووووووووپ میخواد

V A H I D
06-05-2007, 20:38
سلام
علی کریمی هست دیگه
چلسی باخت!
منچستر قهرمان شد!
به همه ی چلسی ها تسلیت میگم
به همه ی منچستری ها تبریک می گم

vast_vision_office
06-05-2007, 21:50
سلام دوستان
شنیدم که علی کریمی پاس گل داد راسته؟؟؟

با تشکر
بای

peyman_nn
08-05-2007, 22:18
سلام
به امید برد acmilan در بازی نهایی :12:
مالدینی جان کاپ فقط لایق تیم توست :15: :thumbsup:

Actros
09-05-2007, 02:05
سلام دوستان
شنیدم که علی کریمی پاس گل داد راسته؟؟؟

با تشکر
بای

بله 87 دقیق بازی کرد وپاس گل داد
ولی گفته دیگه طاقت تمرنات سخت رو ندارم.
دوباره میخواد برگرده به امارات
میبینی چهطوری قدرهجایی که هست نمیدونه؟
به راحتی میتونه خودشو جا کنه

peyman_nn
09-05-2007, 12:07
گفته طاقتشو ندارم ؟
از علی اقا بعیده این حرف
actros جان از کجا شنیدی

END_BOY
09-05-2007, 14:24
بله 87 دقیق بازی کرد وپاس گل داد
ولی گفته دیگه طاقت تمرنات سخت رو ندارم.
دوباره میخواد برگرده به امارات
میبینی چهطوری قدرهجایی که هست نمیدونه؟
به راحتی میتونه خودشو جا کنه

من فکر کنم پولی که بهش دادن خیلی زیاد بوده دیده تا اخر عمرش دیگه نیازی نداره به پول
داره اونجا رو بیخیال میشه. پیش خودش گفته میاد همین لیگ خودمون با بچز گول کوچیک میزنه :21:

دور از شوخی طاقت نداره یعنی چی ؟ این همه بازیکن تو جهان دارن بازی میکنند بعد این استثناء شده توشون
حرف منطقی نمیزنه .یکم از مهدوی کیا یاد نمیگیر ه که چه زندگی راه انداخته تو المان برا خودش :27:

gogole magole
11-05-2007, 21:05
استقلال قهرمان میشه
خدا میدونه که حقشه

gogole magole
11-05-2007, 21:06
هههههه
بارسا 4 تا خورد
اخی به همه تسلیت میگم

Actros
12-05-2007, 03:01
استقلال قهرمان میشه
خدا میدونه که حقشه

خدایی کجا حقشه
تیم بی تاکتیک نتیجه گرا

V A H I D
12-05-2007, 16:22
هههههه
بارسا 4 تا خورد
اخی به همه تسلیت میگم

چه حالی کردم من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فرانک رو دیدی چه جوری دهنش وا مونده بود؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsan_khatar
12-05-2007, 17:02
سلام
این عکسارو فعلاً داشته باشید تا بعد ...

ALI_KARIMI
12-05-2007, 17:41
تیمی که نتیجه گرا بازی میکنه نشون میده حرفه ای. پرسپولیس که با تاکتیککککککککککککککک بازی میکنه کجای جدوله ؟؟!!

shakerifar
12-05-2007, 19:55
تیمی که نتیجه گرا بازی میکنه نشون میده حرفه ای. پرسپولیس که با تاکتیککککککککککککککک بازی میکنه کجای جدوله ؟؟!!

خیلی خوب اومدی:27:
واقعا پرسپولیس باتاکتیک ولی استقلال بی تاکتیک
استقلال اوله پرسپولیس چندمه؟؟؟؟

persian365
12-05-2007, 20:41
تهران IranSport.Net - كميته تيمهاي ملي فدراسيون فوتبال از ‪ ۴۲‬بازيكن براي حضور در اردوي آمادگي تيم ملي فوتبال ايران به‌منظور اعزام به مسابقات فوتبال غرب آسيا دعوت كرد.

بازيكنان دعوت شده ساعت ‪ ۱۰‬صبح روز سه‌شنبه ‪ ۸‬خرداد ماه بايد در محل كمپ تيم‌هاي ملي حضور يابند.

به گزارش سايت فدراسيون فوتبال اسامي نفرات دعوت شده به شرح زير است:
سوشا مكاني، هاشم بيگ زاده، غلامرضا رضايي، ميثم اميري (فجر سپاسي)، مهدي واعظي، شيث رضايي، فرزاد آشوبي (پرسپوليس)، محمد محمدي، مهدي نوري، محسن بياتي نيا(پيكان)، جلال اكبري، محمد نوري، سيد حسين سيد صالحي(سپاهان) ، محسن يوسفي، ميثم بائو، سياوش اكبرپور، علي عليزاده(استقلال تهران)، محمد منصوري، شهاب گردان(ابومسلم)، امير شاپورزاده(هانزاراشتوك آلمان)، خسرو حيدري، كيانوش رحمتي(پاس)، علي حمودي، مجتبي شيري، محمد آل نعمه، ميلاد ميداودي، مصطفي حقي‌پور، حجت زادمحمود(استقلال اهواز)،سپهر حيدري، محمد منصوري، وحيد امرايي(ذوب آهن)، سيد جلال حسيني، محسن خليلي، ميثاق معمارزاده(سايپا)، پژمان منتظري، عادل كلاه كج (فولاد خوزستان)، محسن حنيفي، علي كريمي (تراكتورسازي)، مازيار زارع (ملوان)، مجتبي انصافي (برق شيراز)، صابر ميرقرباني (مس كرمان)، سعيد دقيقي (صبا باتري).

Actros
13-05-2007, 02:44

همینه دیگه
استقلال طرفداراشم نتیجه گرا هستن
پرسپولیسم امسال گند زده . کسی نگفته پرسپولیس خوب بوده

Behroooz
13-05-2007, 11:46
امروز بارسلونا برای صدر نشینی میجنگه .

arash_zp
14-05-2007, 14:29
يوهو
صدر نشين شديييييييييييييييييييم

ALI_KARIMI
14-05-2007, 16:06
بارسا هم که مالید دیشب. رئال مادرید عشقه........

ALI_KARIMI
14-05-2007, 16:12
راستی پارسال که همه تیمها محو فوتبال شناور و هجومی استقلال بودن کجا بودین ؟ نمیشه یک تیم تو ایران چند سال بالانس باشه سیستم بازیش. اما میشه با تعویض سیستم بازی باز هم قهرمان شد و این هنر استقلاله عزیزان.

arash_zp
14-05-2007, 23:46
ايول
خوشمان اومد
به اميد 30 امين قهرماني ريال مادريد و 2 مين قهرماني استقلال تو ليگ برتر
( -:

Actros
15-05-2007, 02:07
راستی پارسال که همه تیمها محو فوتبال شناور و هجومی استقلال بودن کجا بودین ؟ نمیشه یک تیم تو ایران چند سال بالانس باشه سیستم بازیش. اما میشه با تعویض سیستم بازی باز هم قهرمان شد و این هنر استقلاله عزیزان.

ضعیف بازی کردن هنر نمیخواد
پارسال ای بد نبود بازی کردنش .خیلی از امسالش بهتره

ولی تو اسپانیا فقط بارسلون که قهرمان میشه

arash_zp
15-05-2007, 10:02
هه هه
حالا جوجه رو آخر فصل ميشمرن
تيم هاي ما كه فعلا صدر نشين اند
و از صدر هم جدا نميشن

Actros
16-05-2007, 00:21
هه هه
حالا جوجه رو آخر فصل ميشمرن
تيم هاي ما كه فعلا صدر نشين اند
و از صدر هم جدا نميشن

خوشم اومد بایرن عشق خودم رئال رو به زیبایی از لیگ قهرمانان حذف کرد

ehsan_khatar
16-05-2007, 09:22
سلام
چند تا عکس میزارم . ببینید اگه بدرد میخوره بازم بزارم...

arash_zp
16-05-2007, 19:33
اون واسه وقتي بود كه ريال افتاده بود رو دور ماليدن
مردشي حالا بيا جلو ........

Actros
17-05-2007, 01:45
اون واسه وقتي بود كه ريال افتاده بود رو دور ماليدن
مردشي حالا بيا جلو ........

تا جایی که یادمه بایرن همیشه متخصص حذف کردن رئال بوده

hamed_u139
18-05-2007, 23:59
faghat ronaldo
ronaldoye bozorg
dvd film film film فيلم فيلم فيلم

d_a_n_t_e
21-05-2007, 21:57
ورود داوران ژاپنی دیدار سپاهان و الشباب به اصفهان

داوران ژاپنی دیدار تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و الشباب عربستان روز دوشنبه وارد شهر اصفهان شدند.

"نی شی مورا یوچی" داور ژاپنی دیدار تیم‌های سپاهان و الشباب به همراه دو هموطن خود که او را در امر قضاوت این دیدار همراهی خواهند کرد و همچنین "مادو سووارنا" ناظر هندی این بازی، وارد اصفهان شدند.
همنین "محمد جدشاتا" نماینده باشگاه الشباب عربستان نیز روز گذشته به منظور انجام هماهنگی‌های لازم به منظور ورود این تیم وارد اصفهان شد.

طلایی‌پوشان تیم فوتبال سپاهان اصفهان پس تمرین عصرامروز خود در مجموعه ورزشی صفائیه، ساعت ‪ ۱۱‬روز سه‌شنبه (فردا) در ورزشگاه فولاد شهر محل برگزار این دیدار به تمرین خواهند پرداخت.

تیم فوتبال الشباب نیز بعدازظهر امروز وارد اصفهان شده و ساعت ‪ ۱۶‬روز سه‌شنبه در زمین ورزشگاه فولاد شهر تمرین خواهد کرد.

بر اساس این گزارش جلسه هماهنگی قبل از این دیدار نیز ساعت ‪ ۱۹‬روز سه‌شنبه با حضور سرپرستان دو تیم، داوران و نماینده کنفدراسیون آسیا در محل هتل آسمان اصفهان انجام خواهد شد.

همچنین مسوولین باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان اعلام کرده‌اند که ورود هوادارانی که با پیراهن زرد به ورزشگاه بیایند، رایگان خواهد بود.

شرکت اتوبوسرانی اصفهان، نیز به منظور رفاه حال فوتبال دوستان اصفهانی و هوادران تیم فولاد مبارکه سپاهان، سرویس‌هایی در میادین اصلی شهر و ترمینال‌های مسافربری پیش‌بینی کرده است که از ساعت ‪ ۱۳‬روز چهارشنبه آماده جابجایی علاقه‌مندان خواهد بود.

تیم فوتبال سپاهان اصهفان هم‌اکنون با کسب ‪ ۱۰‬امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به تیم الشباب در صدر جدول رده بندی گروه چهارم مرحله مقدماتی رقابتهای فوتبال باشگاههای آسیا قرار دارد.

d_a_n_t_e
21-05-2007, 21:59
مسابقه چهارشنبه‌شب تیم‌های فوتبال لیورپول انگلیس و آث میلان ایتالیا با توجه به رویارویی "استیون جرارد" و "گنارو گتوسو" شاید بیش از یک فینال دیگر در جام باشگاه‌های اروپا بین این دو تیم باشد.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس از لندن، دو سال بعد از اینکه در بزرگترین برگشت نتیجه در تاریخ ‪ ۵۱‬ساله جام باشگاه‌های اروپا، لیورپول بازی ‪ ۳‬بر صفر باخته را در ضربات پنالتی به سود خود خاتمه داد، دو تیم بار دیگر روبه‌روی هم قرار گفته‌اند.

بر همین اساس متعهدترین هافبک‌های این مسابقه بار دیگر در آتن رو در روی هم قرار می‌گیرند و شاید جرارد و گتوسو که هنوز درد شکست سال ‪ ۲۰۰۵‬در استانبول را احساس می‌کند، یکدیگر را هدف قرار داده‌اند.

گتوسو بازیکن چهارشانه و سرسختی که به همراه ایتالیا به قهرمانی در جام جهانی ‪ ۲۰۰۶‬رسیده است در این‌باره گفت: خاطره تلخی است که فراموش نمی‌شود. امیدوارم این امر به ما قدرت و انرژی بیشتری برای پیروزی بدهد.

خاطره این شکست در دو سال گذشته از ذهن ما بیرون نرفته است و همیشه به آن فکر کرده‌ایم.

در آن سال این جرارد بود که لیورپول را در حالیکه به نظر می‌رسید میلان کنترل مسابقه را در دست دارد و می‌تواند دوباره گل بزند، از شکست ‪ ۳‬بر صفر نجات داد.

ضربه سر او، اولین گل از سه گلی بود که لیورپول در شش دقیقه به ثمر رساند تا بازی به وقت اضافه کشیده شود.

لیورپول سپس در ضربات پنالتی ‪ ۳‬بر ‪ ۲‬به برتری دست یافت و برای پنجمین بار یعنی یک بار کمتر از میلان، به عنوان قهرمانی اروپا دست یافت.

جرارد که اکنون به دنبال کسب ششمین قهرمانی این تیم است، گفت: رسیدن به دو فینال در عرض سه سال، دستاورد قابل توجهی است. اما ما به عنوان بازیکن نمی‌خواهیم از آتن با ناراحتی و افسوس برگردیم. می‌خواهیم تاریخ ساز شویم. می‌خواهیم با قهرمانی بازگردیم.

بنابراین گزارش، آث میلان باتجربه که تعدادی از بازیکنان آن پا به ‪۳۰‬ سالگی گذاشته‌اند در تلاش است پس از اینترمیلان در مکان دوم جدول سری قرار گیرد.

این تیم اگرچه به دلیل شرکت در رسوایی تبانی در مسابقات سری آ در ابتدای فصل هشت امتیاز از دست داد اما هم اکنون با توجه به یک مسابقه باقی مانده، با اینترمیلان قهرمان ‪ ۳۳‬امتیاز فاصله دارد.

شاگردان "کارلو آنجلوتی" با درخشش "کاکا"ی برزیلی در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی جام باشگاه‌های اروپا منچستریونایتد را ‪ ۳‬بر صفر شکست دادند و به فینال راه یافتند.

این در حالیست که لیورپول با ‪ ۲۱‬امتیاز اختلاف با منچستریونایتد، در مکان سوم جدول لیگ برتر انگلیس ایستاده است.

لیورپول در این فصل یکی از بهترین عملکردهای خود را در جام باشگاه‌های اروپا به نمایش گذاشت و در کل مسابقات نیز جرارد نقش به سزایی ایفا کرد.

گتوسو که قصد دارد نشان دهد که جرارد نمی‌تواند نقش مهمی در فینال چهارشنبه شب داشته باشد، گفت: به نظر من جرارد بازیکن بزرگی است. این تنها پاسخ من است.

این بدان مفهوم است که پاسخ گتوسو وقتی در ورزشگاه المپیک آتن مقابل جرارد قرار گیرد، بیشتر از این یک جمله است.

جرارد هم با اشاره به زندگی‌نامه گتوسو، این بازیکن را به بازی با احساسات هواداران، حرکات تئاتری و پوزخند زدن هنگام ترک زمین پس از پایان نیمه اول متهم کرده است.

وی که گفته است چهارشنبه شب فقط به گتوسو توجه نخواهد کرد، افزود: من خود را برای بازی مقابل گتوسو آماده نمی‌کنم. من می‌خواهم مقابل آث میلان بازی کنم. او بازیکن فوق‌العاده و باتجربه‌ای است که به قهرمانی در جام جهانی رسیده است. فکر می‌کنم او سالهاست خود را به عنوان یک بازیکن درجه یک اثبات کرده است.

جرارد ادامه داد: با وجود این با نگرانی از گتوسو، به این مسابقه نمی‌روم. من نگران آث میلان و بازی خودم هستم. اگر بتوانم خوب بازی کنم، گتوسو نمی‌تواند مرا متوقف سازد.

d_a_n_t_e
21-05-2007, 22:00
دیدارهای برگشت از مرحله نیمه نهایی جام حذفی برزیل روز پنج شنبه برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اینترنتی الکره ، براساس برنامه ، بوتافوگوبی بی با تیم فیگورنس مسابقه می دهد و برازیلنس با فلومینزه روبه می شود.

در دیدارهای رفت این مرحله تیم فیگورنس دو برصفر بوتافوگوبی بی را مغلوب کرد و فلومینزه دو بر یک برازیلنس را برد.

d_a_n_t_e
21-05-2007, 22:00
دیدارهای برگشت از مرحله یک چهارم نهایی رقابت های فوتبال جام لیبرتادورس (جام قهرمانی باشگاههای آمریکای جنوبی ) از فردا آغاز می شود.

به گزارش پایگاه اینترنتی الکره ، براساس برنامه ، فردا سه شنبه تیم ناسیونال اروگوئه با تیم کوکوتا کلمبیا مسابقه می دهد و روز چهارشنبه تیم گرمو برزیل با تیم دونسور اروگوئه به رقابت خواهد پرداخت .

همچنین روز پنج شنبه تیم سانتوس برزیل با تیم کلوپ آمریکا مکزیک و روز جمعه تیم لیبرتاد پاراگوئه با تیم بوکا جونیورز آرژانتین رو به رو خواهد شد.

نتایج مسابقات رفت به شرح زیر است :

کوکوتا لکمبیا دو .................... ناسیونال اروگوئه صفر

دونسور اروگوئه دو ................ گرمو برزیل صفر

کلوپ آمریکا مکزیک صفر ............. سانتوس برزیل صفر

بوکاجونیورز آرژانتین یک ............... لیبرتاد پاراگوئه صفر

d_a_n_t_e
21-05-2007, 22:01
تیم فوتبال منچستریونایتد انگلیس در سفر آسیایی خودکه از هفدهم ژوئن آغاز می شود با تیم هایی از ژاپن ، کره جنوبی و چین مسابقه خواهد داد.

به گزارش پایگاه اینترنتی الکره ، براساس برنامه ، منچستریونایتد در هفدهم ژوئن با تیم اوراوا رد ژاپن و بیستم ژوئن با تیم سئول کره جنوبی مسابقه خواهد داد .
همچنین این تیم روز بیست و سوم ژوئن با تیم شینزن جبانلیبائو چین و بیست و هفتم ژوئن با تیمی از بازیکنان برتر رقابت های فوتبال دسته یک مالزی رو به رو می شود .

d_a_n_t_e
21-05-2007, 22:02
تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا از بیشترین شانس در کسب قهرمانی این فصل رقابتهای فوتبال دسته اول باشگاههای اسپانیا برخوردار است.

به گزارش خبرگزاری المان از مادرید ، در یک نظرسنجی که روزنامه ورزشی "آس" اسپانیا انجام داد یکصد و بیست هزار و هشتصد و بیست و چهار نفر شرکت کردند که پنجاه درصد از انها معتقدند رئال مادرید قهرمان این فصل لالیگا خواهد شد.

سی و سه درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی به بارسلونا و هشت درصد به سویا و سه درصد هم به والنسیا رای دادند.

تیم فوتبال رئال مادرید با شصت و نه امتیاز در صدر جدول لالیگا قرار دارد و بارسلونا با همین امتیاز و با وجود تفاضل گل بهتر دوم است و سویا با شصت و هفت امتیاز در رده سوم قرار دارد.

تفاضل گل بارسلونا از رئال مادرید بهتر است ولی بر اساس قوانین فوتبال اسپانیا تیم رئال مادرید به دلیل اینکه در بازی مستقیم با بارسلونا نتایج بهتری کسب کرده در صدر قرار گرفته است.

d_a_n_t_e
21-05-2007, 22:15
"کاکا" هافبک برزیلی تیم فوتبال آث میلان ایتالیا در آستانه دیدار فینال جام باشگاه‌های اروپا گفت: "پیتر کراچ" خطر اصلی برای تیم آث میلان در این دیدار است.

دو تیم چهارشنبه‌شب در ورزشگاه المپیک شهر آتن، فینال دو سال پیش جام باشگاه‌های اروپا را تکرار خواهند کرد.
کاکا اظهار داشت: تمرینات خوب بوده است. ما در مورد مسائلی که در این مسابقه مهم هستند، صحبت کرده‌ایم.

وی که خطرناکترین حریفش کراچ، است، افزود: ما آرامش داریم. قدرت و توانایی خود را می‌دانیم. کراچ بازیکن خطرناکی در توپ‌های بلند است. همیشه وقتی در درون محوطه جریمه قرار می‌گیرد، خیلی خوب از فرصت‌ها استفاده می‌کند. باید مراقب بازی او باشیم.

این بازیکن با تمجید از عملکرد "کارلو آنجلوتی" ادامه داد: ما به فینال رسیدیم و فرصت قهرمانی داریم. خیلی خوب است. آنجلوتی مربی ویژه‌ای است. او می‌داند چطور یک گروه را اداره کند و چطور با افراد رفتار کند که این امر در فوتبال بسیار مهم است.

کاکا خاطر نشان کرد: میلان تیمی است که افتخارات و بازیکنان بزرگ بسیاری دارد پس باید چنین مربی خوبی داشته باشد.

d_a_n_t_e
22-05-2007, 09:12
کاخا کالادزه" مدافع تیم فوتبال آث میلان ایتالیا گفت: "آندری شوچنکو" از حضور در چلسی راضی نیست و ممکن است این تیم را ترک کند.

این دو بازیکن که مدتی در میلان هم بازی بوده‌اند، همچنان با هم دوست هستند.
کالادزه اظهار داشت: یک بازیکن برای خوب بازی کردن در یک باشگاه جدید به کمک هم‌تیمی‌های خود نیاز دارد و من فکر نمی‌کنم که تیم چلسی به هیچ عنوان به شوچنکو کمک کرده باشد.

وی افزود: شوچنکو و من هنوز دوست هستیم. ما زیاد با هم صحبت می‌کنیم و او از اتفاقاتی که در سال جاری افتاده است، راضی نیست. نمی‌دانم تابستان امسال چه کار خواهد کرد اما فکر نمی‌کنم پس از فصلی که گذشت و با توجه به رفتار سرمربی چلسی با او، بخواهد در این تیم بماند.

شوچنکو در مسابقات فصل جاری لیگ برتر فقط ‪ ۴‬گل به ثمر رسانده و اغلب کمتر از حد یک بازیکن ‪ ۳۰‬میلیون پوندی ظاهر شده است.

گفته می‌شود، این بازیکن رابطه خوبی هم با "خوزه مورینیو" ندارد.

کالادزه که دو سال پیش مورد توجه چلسی قرار گرفته بود، ادامه داد: در سال ‪ ۲۰۰۵‬با باشگاه چلسی صحبت کردم و خواستم که به این تیم بروم اما هنوز یک سال از قراردادم با میلان باقی مانده بود و آنها نمی‌خواستند مرا بفروشند.

وی گفت: اکنون واقعا از اینکه ماندم خوشحالم چون چیزهای زیادی عوض شده است و در حال حاضر فرصت این را پیدا کرده‌ام که در فینال جام باشگاه‌های اروپا بازی کنم.

d_a_n_t_e
22-05-2007, 09:13
براساس گزارش‌های منتشره، سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس دعوت از "دیوید بکام" برای دیدار مقابل تیم‌های برزیل و استونی را بررسی می‌کند.

یکی از اولین اقدامات "استیو مکلارن" پس از انتخاب به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انگلیس، حذف نام کاپیتان سابق این تیم از ترکیب بازیکنان خود بود با وجود عملکرد اخیر بکام در رئال مادرید ممکن است به بازگشت او به تیم ملی، ابتدا برای دیدار دوستانه مقابل برزیل و سپس مقدماتی یورو ‪ ۲۰۰۸‬برابر استونی بینجامد.
بکام در جریان پیروزی ‪ ۳‬بر ‪ ۲‬رئال مادرید مقابل رکرتیو هوئلوا و حفظ صدرنشینی جدول لالیگا، یک گل ساخته و پرداخته کرد و همچنین به "روبرتو کارلوس" برای به ثمر رساندن گل سوم کمک نمود.

"فابیو کاپلو" سرمربی رئال مادرید پس از اعلام تصمیم بکام برای پیوستن به گالکسی آمریکا، ابتدا مدعی شد وی دیگر هرگز برای این تیم بازی نخواهد کرد اما بعد تحت تاثیر عملکرد او قرار گرفت.

تیم ملی فوتبال انگلیس جمعه هفته آینده در ورزشگاه ویمبلی در یک مسابقه دوستانه به مصاف تیم ملی برزیل می‌رود.

d_a_n_t_e
22-05-2007, 09:14
تیم رئال مادرید اسپانیا به رهبری "فابیو کاپلو" دیشب با عبور از سد تیم رکرتیو هوئلوا به بهترین تیم اسپانیا در تاریخ خود از نظر کسب پیروزی در خارج از خانه مبدل گشت.

روزنامه ورزشی "مارکا" چاپ مادرید امروز دوشنبه گزارش داد: رکورد قبلی پیروزی رئال مادرید در بازیهای خارج از خانه نیز در اختیار کاپلو بود که از دوره قبلی سرمربیگری خود، آن را در اختیار داشت.

رئال مادرید با پیروزی ‪ ۳‬بر ‪ ۲‬دیشب خود در خانه رکرتیو در مجموع به ‪۱۱‬ پیروزی خارج از زمین در فصل جاری ورزشی دست یافته است که به این صورت رکورد جدیدی را در لالیگا بر جای می‌گذارد.

رکورد پیشین را رئال مادرید در لالیگا با ‪ ۱۰‬پیروزی در سالهای ورزشی ‪ ۱۹۶۱ ۱۹۶۰‬و دوره اول کاپلو در سالهای ‪ ۱۹۸۷ ۱۹۸۶‬در اختیار داشت.

در فصل جاری که سه هفته دیگر به پایان آن باقی است و رئال مادرید با ‪ ۶۹‬امتیاز در صدر قرار دارد، این تیم در زمین تیمهای لوانته ‪ ۴‬بر ‪، ۱‬ بتیس ‪ ۱‬بر صفر، راسینگ سانتاندر ‪ ۳‬بر ‪ ،۱‬اوساسونا ‪ ۴‬بر ‪ ،۱‬والنسیا ‪ ۱‬بر صفر، اسپانیول ‪ ۱‬بر صفر، مایورکا ‪ ۱‬بر صفر،رئال سوسیداد ‪ ۲‬بر ‪ ، ۱‬سلتا ‪۲‬ بر ‪ ، ۱‬آتلتیکو بیلبائو ‪ ۴‬بر ‪ ۱‬و رکرتیو ‪ ۳‬بر ‪ ۲‬به پیروزی رسیده است.

بارسلونا نیز پس از پیروزی ‪ ۶‬بر صفر شب گذشته در خانه آتلتیکو مادرید ‪ ۶۹‬امتیاز دارد و در رده دوم جدول جای دارد.

به این ترتیب، رئال مادرید و بارسلونا بر سر کسب جام لالیگا رقابت شانه به شانه‌ای با یکدیگر دارند.

d_a_n_t_e
22-05-2007, 09:26
تیم فوتبال بارسلونای اسپانیا به همراه بازیکنان بزرگ خود به چین می‌رود.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس از پکن، به گفته مسوولان ، تیم بارسلونا تضمین کرده است که روز ‪ ۵‬اوت (‪ ۱۴‬مرداد) به همراه بازیکنان اصلی خود در پکن بازی کند.

بر همین اساس اگر "ساموئل اتوئو"، "لیونل مسی" و "رونالدینیو" هم تا آن زمان هنوز عضو این تیم باشند، در این مسابقه بازی خواهند کرد.

تیم‌های اروپایی به دلیل استفاده از بازیکنان ذخیره در تورهای آسیایی خود در سال‌های اخیر به شدت مورد انتقاد قرار گرفته‌اند.

به نظر می‌رسد این تیم‌ها بیشتر نگران درآمد خود از این تورها هستند تا برگزاری مسابقات جدی.

باشگاه بارسلونا تایید کرده‌است که در سفر به چین با تیم محلی "گوآن" در ورزشگاه فنگتای بازی خواهد کرد.

به گفته مسوولان ، ظرفیت این ورزشگاه ‪ ۳۰‬هزار نفر است که تا زمان برگزاری مسابقه فوق تا ‪ ۳۵‬هزار نفر افزایش خواهد یافت.

ورزشگاه بزرگتر این شهر در دست بازسازی است و اواخر سال جاری آماده خواهد شد.

بارسلونا در سفر خود به آسیا در ژاپن و هنگ کنگ هم بازی خواهد کرد.

arash_zp
22-05-2007, 09:40
1. بکام حقشه
2. رئال هم حقشه
( -:

d_a_n_t_e
22-05-2007, 13:53
" کارلو آنجلوتی " سرمربی آث میلان زوج کاکا را در خط حمله تیمش در فینال چهارشنبه شب در برابر لیورپول را تعیین کرده ولی وی از افشای اینکه در این انتخاب تجربه " فیلیپو اینزاگی " یا جوانی " آلبرتو جیلاردینو " کدام بر دیگری چربیده ، خودداری کرده است.

آنجلوتی پیش از نخستین دیدار دو تیم از زمان فینال ‪ ۲۰۰۵‬که به پیروزی لیورپول با ضربات پنالتی انجامید گفت :" من تصمیم خود را در مورد اینکه چه کسی بازی کند گرفته ام ولی هنوز به بازیکنان این موضوع را نگفته ام." وی افزود :" همه حق بازی دارند ، نه تنها یازده بازیکنی که از اول در ترکیب تیم قرار می‌گیرند ."
آنجلوتی ادامه داد: " من می‌توانم بگویم که تیم در وضعیت خوبی بسر می‌برد . ما خوب کار کردیم و ما برای چهارشنبه آماده‌ایم ."
در این فصل، کاکا نیروی محرکه میلان در اروپا بود و تاکنون ده گل در این رقابتها به ثمر رسانده و لیورپول سعی خواهد کرد که این برزیلی خلاق را مهار کند که سه ضربه وی در مرحله نیمه نهایی باعث حذف منچستر یونایتد شد.

لذا، انتخاب مهاجم دوم میلان حائز اهمیت است و به نوشته مطبوعات ایتالیا این اینزاگی است که مورد تایید قرار گرفته است .

اینزاگی ‪ ۳۳‬ساله دارد و ‪ ۹‬سال کوچکتر از جیلاردینو است ولی غریزه گلزنی وی در گذشته برای میلان بویژه در رقابتهای اروپایی بی‌ثمر بود.

ولی در حالیکه اینزاگی یک گل زن تمام عیار است که تنها دغدغه خاطر رساندن خود به محل مناسب را در وقت مناسب برای گلزنی دارد ، جیلاردینو مهاجم سریعی بوده و با خط میانی به خوبی جفت می‌شود .

" سیلویو برلوسکونی " مالک میلان و نخست وزیر سابق ایتالیا که هرگز ابایی ندارد در مورد ترکیب این تیم اظهار نظر کند معتقد است که جیلاردینو زننده ‪ ۱۶‬گل برای میلان در این فصل باید در ترکیب تیم قرار گیرد .

برلوسکونی گفت: " اگر من باشم جیلاردینو را از ابتدا وارد زمین می‌کنم و پس از خستگی تیم حریف از اینزاگی استفاده می‌کنم ."
" پائولو مالدینی " کاپیتان میلان هفته گذشته احتمال داد که خود را برای رویارویی با لیورپول آماده کند ولی هنوز معلوم نیست که مشکل زانوی چپ وی اجازه حضور در چنین رویارویی را به وی بدهد.

چهار بازیکن خط میانی میلان ، " گنارو گتوسو " ، " آندره‌آ پیرلو"، " کلارنس سیدورف " و " ماسیمو آمبروسینی " خواهند بود .

d_a_n_t_e
22-05-2007, 13:55
اگه تو این انجمن پست بزنی به تعداد پستا اضافه نمی شه:18: :18:

Actros
22-05-2007, 14:02

پست تو انجمن متفرقه حساب نمیشه.:5:

D o l f i n
23-05-2007, 00:00

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
فدا سرت خودتو عشقه با خبرهات

Actros
24-05-2007, 01:33
میلان قهرمان شد:41: :41: :41:

alirezamt2006
25-05-2007, 12:34
میلان قهرمان شد:41: :41: :41:

این که ناراحتی نداره :31:

vast_vision_office
25-05-2007, 13:00
سلام دوستان
بهتره پرسپولیس هم جزء مدعیان قهرمانی دانست ولی با شانس 0.01 درصد چون اگر استقلال حتی اگر مساوی کنه و سایپا و استقلال اهواز ببازن و پرسپولیس ببره قهرمان می شه به لطف تفاضل گل بیشتر واقعا چی می شه اگر پرسپولیس قهرمان بشه من که هنوز امید دارم ولی نه زیاد شما دعا کنید اصلا هر سه تیم ببازن و پرسپولیس ببره

با تشکر
بای

Y@var
26-05-2007, 09:40
من که از قهرمانی میلان خیلی خوشحالم
البته بیشتر به خاطر اینکه لیورپول قهرمان نشد خوشحالم...

ramyar.v
26-05-2007, 22:19
من که از قهرمانی میلان خیلی خوشحالم
البته بیشتر به خاطر اینکه لیورپول قهرمان نشد خوشحالم...

خداییش لیورپول خیلی قشنگ تر بازی می کرد
هر چند که گذشت
کسی نمی دونه بایرن تا حال چه بازیکن هایی رو خریده؟

Actros
27-05-2007, 01:47
خداییش لیورپول خیلی قشنگ تر بازی می کرد
هر چند که گذشت
کسی نمی دونه بایرن تا حال چه بازیکن هایی رو خریده؟

من نوکر هرچی بایرنی هستم
خرید لوکا تونی قطعی شده فعلا
ولی تیم بازی ساز نداره
جای بالاک خالیه و دیگه پرنمیشه
:41:

ramyar.v
27-05-2007, 01:51
من نوکر هرچی بایرنی هستم
خرید لوکا تونی قطعی شده فعلا
ولی تیم بازی ساز نداره
جای بالاک خالیه و دیگه پرنمیشه
:41:

ای گل گفتی
ما بیشتر :11:
بازی ساز من شنیدم که بازی ساز فصل اینده دوس سانتوز هست
خدا کنه که اینقدر پیشرفت کرده باشه که بتونه موثر باشه
هر چند که امروز تو یکی از روزنامه ها خوندم که ریبری هم با بایرن بست
که خیلی خوشحال شدم
میتونه حمیدزیچ رو بگیره
اونموقع چی میشه
وایییییییی
لام و اشتایگر از چپ
و سانیول و ریبری از راست
عالی میشه

Actros
27-05-2007, 02:45
دوس سانتس به نظر من نمیتونه بازی سازی کنه
یه بازیکن مهم مثل همون با لاک که بی معرفت رفت
ری بری هم ماخواد بخره درسته
من یه جایی خوندم که میروسلاو کلوزه رو میخواد.
آخه اینهمه مهاجم واسه چشه؟؟؟؟؟؟

ramyar.v
27-05-2007, 11:00
دوس سانتس به نظر من نمیتونه بازی سازی کنه
یه بازیکن مهم مثل همون با لاک که بی معرفت رفت
ری بری هم ماخواد بخره درسته
من یه جایی خوندم که میروسلاو کلوزه رو میخواد.
آخه اینهمه مهاجم واسه چشه؟؟؟؟؟؟

اره منم در شگفتم
چرا اینقدر مهاجم میگیره
البته پیزارو و سانتاکروز رو که داره رد میکنه
میمونه
ماکای
پودولسکی
تونی
مایرهاف
و کلوزه(انگار داخلی بسته)

piremard
28-05-2007, 21:08
علی دايي، از دنيای فوتبال خداحافظی کرد

دایی تاکید کرد: از این پس به عنوان مربی در کنار سایپا خواهم بود. هر چند که هنوز هیچ مذاکره ای برای فصل بعد نداشته ام اما تصمیم گرفته ام دیگر در زمین بازی حاضر نشوم.:20:

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان پس از قهرمانی سایپا در لیگ ششم برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

به گزارش مهر، علی دایی پس از قهرمانی تیمش در رقابتهای لیگ برتر اعلام کرد دیدار با مس آخرین بازی او در لباس بازیکن بوده و دیگر هیچگاه او را به عنوان بازیکن در میادین فوتبال نخواهید دید.

دایی تاکید کرد: از این پس به عنوان مربی در کنار سایپا خواهم بود. هر چند که هنوز هیچ مذاکره ای برای فصل بعد نداشته ام اما تصمیم گرفته ام دیگر در زمین بازی حاضر نشوم.

علی دایی پس از پایان رقابتهای جام جهانی 2006 آلمان برای همیشه از حضور در تیم ملی فوتبال کشورمان خداحافظی کرد و امروز نیز از بازی در تیم های باشگاهی خداحافظی کرد.

Tornado2800
28-05-2007, 21:33
کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان پس از قهرمانی سایپا در لیگ ششم برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.
به قول بچه ها
کفر میگی؟

علی دایی پس از پایان رقابتهای جام جهانی 2006 آلمان برای همیشه از حضور در تیم ملی فوتبال کشورمان خداحافظی کرد
چون می دونست دعوتش دیگه نمی کنند

مجید فینا
28-05-2007, 21:41
به عنوان یه پرسپولیسی به نظرم سایپا لیاقت قهرمانی داشت

نیم فصل اول تمام و کمال صدر جدول بود و نیم فصل دوم دائی رو کشوندن به حاشیه...

بیخودی 2 تا بازی محروم شد

بهش کارت مربیگری صادر نشد و یه بازی رو از رو سکو تماشا کرد

با این بازیکنای تقریبا گمنام خیلی خوب کار کرد

nw_nk
28-05-2007, 21:50
به عنوان یه پرسپولیسی به نظرم سایپا لیاقت قهرمانی داشت

نیم فصل اول تمام و کمال صدر جدول بود و نیم فصل دوم دائی رو کشوندن به حاشیه...

بیخودی 2 تا بازی محروم شد

بهش کارت مربیگری صادر نشد و یه بازی رو از رو سکو تماشا کرد

با این بازیکنای تقریبا گمنام خیلی خوب کار کرد

به نظر من هم حقش بود! خوب شد که سایپا قهرمان شد!

علارغم سختیها و حواشی های اخیر , پایان نسبتا خوشی برای بازیش بود!

saviss
28-05-2007, 21:58
علی دايي، از دنيای فوتبال خداحافظی کرد

دایی تاکید کرد: از این پس به عنوان مربی در کنار سایپا خواهم بود. هر چند که هنوز هیچ مذاکره ای برای فصل بعد نداشته ام اما تصمیم گرفته ام دیگر در زمین بازی حاضر نشوم.:20:

علی دایی پس از پایان رقابتهای جام جهانی 2006 آلمان برای همیشه از حضور در تیم ملی فوتبال کشورمان خداحافظی کرد و امروز نیز از بازی در تیم های باشگاهی خداحافظی کرد.
کاری به مسائل حاشیه ای نداریم........(چون جاشون اینجا نیست)
اما ایشون حقشون رو به مردم وعلاقمندان به فوتبال ادا کردن.....
وواقعا زحمت کشیدن .........حالا یا برای پول یا برای هرچیزی.......
خسته نباشند:11:

pillx
28-05-2007, 22:01
میدونست دیگه کسی واسش ارزش قائل نیست خودش کشید کنار

بهترین کار رو کرد

meysam2145
28-05-2007, 22:11
میدونست دیگه کسی واسش ارزش قائل نیست خودش کشید کنار

بهترین کار رو کرد

کی گفته این حرفرو؟:2:
علی دایی به نظر من یکی از بهرین ها بوده چه در فوتبال و چه در مربی گری!
به نظر منم حقشون بود قهرمانی!!
و خسته نباشند:11:

Asalbanoo
28-05-2007, 22:49
الحمد لله .. خدا رو شکر معجزه شد......

pedram_ashena
28-05-2007, 22:56
ما ايرانيا خصيصه جالبي داريم تا طرف زنده است قدرش را نميدانيم
تا طرف مدير است متهمش ميكنيم ولي پس از اينكه بركنار شد تمجيدها شروع ميشه(نمونش كرباسچي و...)
رئيس جمهور است اخه ولي وقتي دورش تمام شد ميگيم كاش كانديد بشه از اون بهتر نداريم
عجب ما ايرانيها مـــــــــــــــرده پرستيم.عجب

pedram_ashena
28-05-2007, 23:03
دايي يك فوتباليست مطرح و بزرگيه.وگرنه هم من ميدانم و هم شما كه مستطيل سبز فريب اسم پدر و ... را نميخورد.من با فوتبال از رقابتهاي اسيايي 1996 آشنا شدم.بازيهايي كه ديگه مشابه اش را از تيم ملي نديدم
دايي كفه ترازوي خدمتش سنگينتر از كفه زحمتش است.
بازيكني كه هنوز جزو برترين گلزنهاي ليگه بازيكن كوچكي نيست.
من هم مثل شما موقع عصبانيت كاسه و كوزه ها را سر دايي ميشكستم.اين خصيصه مردان بزرگ است كه هميشه سپر بلا ميشوند.من نه از اخلاق دايي ميدانم نه .... من فقط بازي دايي را ديدم.
به احترام يكي از مردان بزرگ ايرانم سر تعظيم فرود مياورم
انسان جايز خطاست.حتي دايي هم اشتباه ميكند

Babak_King
28-05-2007, 23:21
والا من وقتایی که فوتبال ایران میدیم ( اون قدیما ) جز سواری گرفتن از بازیکنا از این دائی دیگه چیزی ندیدم !

meysam2145
28-05-2007, 23:22
دايي يك فوتباليست مطرح و بزرگيه.وگرنه هم من ميدانم و هم شما كه مستطيل سبز فريب اسم پدر و ... را نميخورد.من با فوتبال از رقابتهاي اسيايي 1996 آشنا شدم.بازيهايي كه ديگه مشابه اش را از تيم ملي نديدم
دايي كفه ترازوي خدمتش سنگينتر از كفه زحمتش است.
بازيكني كه هنوز جزو برترين گلزنهاي ليگه بازيكن كوچكي نيست.
من هم مثل شما موقع عصبانيت كاسه و كوزه ها را سر دايي ميشكستم.اين خصيصه مردان بزرگ است كه هميشه سپر بلا ميشوند.من نه از اخلاق دايي ميدانم نه .... من فقط بازي دايي را ديدم.
به احترام يكي از مردان بزرگ ايرانم سر تعظيم فرود مياورم
انسان جايز خطاست.حتي دايي هم اشتباه ميكند

ما ايرانيا خصيصه جالبي داريم تا طرف زنده است قدرش را نميدانيم
تا طرف مدير است متهمش ميكنيم ولي پس از اينكه بركنار شد تمجيدها شروع ميشه(نمونش كرباسچي و...)
رئيس جمهور است اخه ولي وقتي دورش تمام شد ميگيم كاش كانديد بشه از اون بهتر نداريم

ایول!! تایید میشه شدید!!

Tornado2800
28-05-2007, 23:26
والا من وقتایی که فوتبال ایران میدیم ( اون قدیما ) جز سواری گرفتن از بازیکنا از این دائی دیگه چیزی ندیدم !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedram_ashena
28-05-2007, 23:43
وظيفه يك مهاجم همينه.
دايي به نظر من زماني افت پيدا كرد كه فوتبال ياد گرفت.يعني وقتي كه خواست در خدمت تيم در همه نقاط باشه.در دفاع،ميانه ميدان و...
برگرديم به گذشته و ببينيم گلهاي و پاسهاي سرنوشت ساز را چه كسي ميداد.از ملبورن گرفته تا بازي با امريكا و....من الان بيطرفانه دارم به گذشته نگاه ميكنم و اينها هم حرفهاي امروز منه.من هم مخالف دايي بودم.چرا؟نميدانم.نميدانستم .بعضي وقتها ما هيپنوتيزم جمعي ميشويم.

S a f a 6 4
29-05-2007, 00:16
بازیکن خوبی بود ,حداقل به فوتبال ایران خیلی خدمت کرد

Actros
29-05-2007, 01:15
لیگ برتر با قهرمانی سایپا به پایان رسید
1_سایپا
2_استقلال اهواز
3_ پرسپولیس
4_استقلال تهران
حال کردم پرسپولیس رو استقلاله

fery joon
29-05-2007, 02:06
واقعا جزء نوادر فوتبال ایرانه :20: من همیشه تحسینش میکنم واقعا مرد بزرگیه

کسیه که اگه چیزیو بخواد همه تلاششو میکنه تا به دستش بیاره

کوهی از تلاش و تعصب و پشتکاره :20: از نظر من که مرد خیلی بزرگیه و خداحافظی باشکوهی هم داشت

Doyenfery
29-05-2007, 03:52
واقعا جزء نوادر فوتبال ایرانه من همیشه تحسینش میکنم واقعا مرد بزرگیه

دقیقا همینطوره

الحمد لله .. خدا رو شکر معجزه شد......

iman_s
29-05-2007, 05:00
خدایا تورا شکر و سپاس می گوییم که این مصیبت را از فوتبال ما دور کردی.
ولی از فرداها بترسید که بخواد مربی تیم ملی بشه.همون وقتهایی هم که بازیکن بود تو کارهای مربیان دخالت میکرد.

Hossein_Bahal
29-05-2007, 05:17
بازيكن خوبي بود اگر زودتر از دنياي فوتبال و به خصوص از تيم ملي خداحافظي مي‌كرد .
با اين خوره بازي‌هاش مخصوصا تو تيم ملي در اين اواخر سابقه و كارنامه درخشان خودش رو خراب كرد .

mahsoft
29-05-2007, 06:36
البته اقای علی دایی این نکته رو فراموش کردن که

فعلا در زمین حاظر نمیشم البته تا ببینم !

شاید خواستم برای بار چندم از فوتبال خداحاظی کنم

bb
29-05-2007, 06:43
چرخ گردون عجب کارا که نمی کنه
یه زمان تو اسادیوم ها همه دایی دایی صدا می زدن حالا ....

به هر حال علی دایی به فوتبال این مملکت خدمت زیادی کرده و به نظر من دیگه هیچ کسی مثل اون پیدا نخواهد شد .
پاسی که تو ملبورن به خداد عزیزی داد به تمام گل هایی که زده می ارزید .
این ادم هر چقدر که بد هم باشه باید به خاطر زحماتی که کشیده بهش ارزش داد .

Asalbanoo
29-05-2007, 07:02
از این موضوع میشه به یک نتیجه گیری رسید
اینکه. کاش قهرمانها یا هنرمندان بدونن که همه کارهای و اعمال اون تو حافظه مردوم می مونه و فقط به صرف محبوب بودن یا زحمت کشیدن برای مملکت(در هر عرصه ای).. کارهای نادرستشون از یاد نمی ره
اگر این اقای داییی به موقع از فوتبال کناره می گرفت و از برخی اعمال و شیوها دوری می کرد... مطمئنا الان فقط و فقط تحسین از ایشون می شنیدیم...

Ahmad
29-05-2007, 07:26
بزرگترين خصلتي كه دايي داره و همين باعث شده احترام خاصي براش قائل باشم اينه كه هر موقع با بحران مواجه شده خوب تونسته خودش رو از اون بحران نجات بده و خودش رو دوباره در شرايط جديد به اوج برسونه.

الان هم به نوعي با يك موفقيت بزرگ و در يكي از نقاط اوج ورزشي با بازي كردن خداحافظي ميكنه.

FarhadP30
29-05-2007, 08:13
از این موضوع میشه به یک نتیجه گیری رسید
اینکه. کاش قهرمانها یا هنرمندان بدونن که همه کارهای و اعمال اون تو حافظه مردوم می مونه و فقط به صرف محبوب بودن یا زحمت کشیدن برای مملکت(در هر عرصه ای).. کارهای نادرستشون از یاد نمی ره
اگر این اقای داییی به موقع از فوتبال کناره می گرفت و از برخی اعمال و شیوها دوری می کرد... مطمئنا الان فقط و فقط تحسین از ایشون می شنیدیم...

1-اولا دوست عزيز اين مطلق گرايي كه شما مد نظرتون هست فقط توي ايران هست كه انتظار دارند يك شخصيت برجسته، پاك و معصوم و فارق از خطا باشه.
رييس جمهور و يا وزير دفاع آمريكا توي جمع عمومي ترومپت مي زنند و مي رقصند كسي توي دنيا بجز صدا و سيماي ايران :2: اومد بگه واي چه كار بدي؟ متاسفانه چيزي كه دست و پاي ما ايروني ها رو بسته همين افكار ارتجاعي و متحجرانه مون هست كه علتش فرهنگ حاكم بر جامعه هست
علي دايي مثل من وتو داراي عيبهايي هست ولي بماچه؟ كجاي دنيا تا اين حد ژورناليسم سياه بر افكار مردم حكومت كرده كه توي ايران؟متاسفم عميقا
2-شما نوشته اي اگه علي دايي بموقع از فوتبال كناره مي گرفت...
ممكنه شما كه اصلا فكر نمي كنم اهل ورزش باشيد خودتون تا چه رسد به فوتبال....بفرماييد وقتش كي بوده؟
يا مگه من و شمايي كه فوتباليست و ورزشكار نيستيم مي تونيم براي ديگران تعييت تكليف كنيم كه چه وقت بروند كنار و چه وقت بيايند؟
3-من بعنوان يك آدمي كه سعي كردم هميشه بي طرف باشم و اصلا طرفدار هيچ تيم و يا شخصي نيستم ميگم به همهء شما كه علي دايي با گلي كه در بازي پايانيش زد و با كسب قهرماني براي تيم خودش توي دهن همهء بدگويان و حسودان زد

Asalbanoo
29-05-2007, 09:30
1-اولا دوست عزيز اين مطلق گرايي كه شما مد نظرتون هست فقط توي ايران هست كه انتظار دارند يك شخصيت برجسته، پاك و معصوم و فارق از خطا باشه.
رييس جمهور و يا وزير دفاع آمريكا توي جمع عمومي ترومپت مي زنند و مي رقصند كسي توي دنيا بجز صدا و سيماي ايران :2: اومد بگه واي چه كار بدي؟ متاسفانه چيزي كه دست و پاي ما ايروني ها رو بسته همين افكار ارتجاعي و متحجرانه مون هست كه علتش فرهنگ حاكم بر جامعه هست
علي دايي مثل من وتو داراي عيبهايي هست ولي بماچه؟ كجاي دنيا تا اين حد ژورناليسم سياه بر افكار مردم حكومت كرده كه توي ايران؟متاسفم عميقا
2-شما نوشته اي اگه علي دايي بموقع از فوتبال كناره مي گرفت...
ممكنه شما كه اصلا فكر نمي كنم اهل ورزش باشيد خودتون تا چه رسد به فوتبال....بفرماييد وقتش كي بوده؟
يا مگه من و شمايي كه فوتباليست و ورزشكار نيستيم مي تونيم براي ديگران تعييت تكليف كنيم كه چه وقت بروند كنار و چه وقت بيايند؟
3-من بعنوان يك آدمي كه سعي كردم هميشه بي طرف باشم و اصلا طرفدار هيچ تيم و يا شخصي نيستم ميگم به همهء شما كه علي دايي با گلي كه در بازي پايانيش زد و با كسب قهرماني براي تيم خودش توي دهن همهء بدگويان و حسودان زد

من نخواستم واسه کسی تعیین تکلیف کنم.. نظرمو گفتم .. اگر کسی تحمل شنیدن نظر کسی دیگر را نداره.. مخصوصا اگر به مذاقش خوش نیاد می تونه. نخونه..

دوم شوما از کوجا به این نتیجه رسیدید که من با ورزش مخصوصا با فوتبال اشنایی ندارم....

سوم من قطعا بهتر از شوما می دونم... که هر کسی ممکنه اشتباه کنه.. اما خوب... واقعا اشتباه کردن من نوعی.. همون نتیجه ای رو می تونه داشته باشه که اشتباه کسی مثل علی دایی
در ضمن منظور من اشتباه ایشون در دنیایی ورزش هست نه چیزه دیگه..

سوم وقتی که میگم بهتر بود ایشون به موقع کناره می گرفتن.. با توجه به حرفهای دیگر اهالی فوتبل و ورزش و رفتار دیگر ورزشکاران هست(مثل رسول خادم.. که در اوج خداحافظی.. یادم نیست توی کودوم مسابقه بود اما با یک کشتی گیر سیاه پوست مسابقه داشت... باخت چهار گوشه زمین را بوسید و کنار رفت)

نمی دونم انگاری همه یادشون رفته طی مسابقات تتدارکاتی و مقدماتی جام جهانی و خود مسابقات جام جهانی چقدر انتقاد از علی دایی شد و خیلی ها این نظر را داشتن که ایشون الان دیگه توی اوج خودش نیست و بهتر بود که کناره گیری می کرد.. که باز هم درست صحبتهای ایشون یادم نیست. اما می دونم که خودش هم واکنش نشون داده بود....

من و شوما ورزشکار نیستیم.. اما حمایتها و نظرات ما هست که یک ورزشکار را محبوب کرده و در کنار تلاش خودش به اوج می رسونه
پس نظراته ما همچین بی ارزش هم نیست....

در ضمن..... ایا چون ایشون علی دایی هستند نمی شه ازش انتقاد کرد؟؟؟؟؟
این چند صفحه به به چه چه از ایشون.. ایا واقعا خوندن مطلب انتقادی در مورد ایشون اینقدر به مذاق شوما خوش نیومده؟؟؟؟

که در این صورت من هم متاسفم

Ahmad
29-05-2007, 09:53
مثل رسول خادم.. که در اوج خداحافظی.. یادم نیست توی کودوم مسابقه بود اما با یک کشتی گیر سیاه پوست مسابقه داشت... باخت چهار گوشه زمین را بوسید و کنار رفت

سلام مژگان خانم

من فقط اومدم درباره اين قسمت يه توضيحي بدم. اين آقا : رسول خادم. درباره خداحافظيش درست ميگيد ولي مثل اينكه يادتون رفته كه برادرش وقتي كه رياست در اختيارش بود چجوري ميخواست اونو با پارتي برگردونه به مسابقات. چقدر خودشونو اين دو نفر پيش مردم ضايع كردن.

ميگن طرف رو تو ده راه نميدادند ادعاي كدخدايي ميكرد.

اين دو نفر رو تو مشهد محلشون نذاشتند. اومدن تو تهرون نماينده شدن و مردم ما هم اگه يكي مثل سياوش اكبرپور يا انصاريان بياد كانديد رياست جمهوري بشه به اونا راي ميدن (اينجا هر كي معروفتر مردم بيشتر به اونا راي ميدن كاري هم ندارن طرف چه تخصص يا چه پيشينه اي داره) اونا رو انتخاب كردند.

كم نيستند ورزشكاراني كه براي مردم (يا لااقل براي من) زماني قهرمان بودند و حال نيستند.

... .

Asalbanoo
29-05-2007, 09:59
سلام مژگان خانم

من فقط اومدم درباره اين قسمت يه توضيحي بدم. اين آقا : رسول خادم. درباره خداحافظيش درست ميگيد ولي مثل اينكه يادتون رفته كه برادرش وقتي كه رياست در اختيارش بود چجوري ميخواست اونو با پارتي برگردونه به مسابقات. چقدر خودشونو اين دو نفر پيش مردم ضايع كردن.

ميگن طرف رو تو ده راه نميدادند ادعاي كدخدايي ميكرد.

اين دو نفر رو تو مشهد محلشون نذاشتند. اومدن تو تهرون نماينده شدن و مردم ما هم اگه يكي مثل سياوش اكبرپور يا انصاريان بياد كانديد رياست جمهوري بشه به اونا راي ميدن (اينجا هر كي معروفتر مردم بيشتر به اونا راي ميدن كاري هم ندارن طرف چه تخصص يا چه پيشينه اي داره) اونا رو انتخاب كردند.

كم نيستند ورزشكاراني كه براي مردم (يا لااقل براي من) زماني قهرمان بودند و حال نيستند.
نمونه زياده و اين آخريش هادي ساعي كه چقدر براي من يكي محبوب بود با كارها و مسابقات و اون كاري كه براي بم كرد. ولي حالا چي هم سيايت رو ميخواد هم ورزش رو. ديدي چه قشنگ هم مردم بهش راي دادن. چند روز پيش هم با افتضاح كامل از يه افغانستاني باخت. همش رو هم انداختند زير سر داوري. درحاليكه خودش اصلا خوب بازي نميكرد.

... .

کاملا باهات موفقم....

مثال خداحافظی رسول خادم رو واسه کناره گیری از اوج در دنیایی ورزش اوردم....

خودم هم می خواستم رفتار سیاسی ایشون را واسه رفتار نادرست مثال بزنم که دیدم بحث منحرف می شه....

در هر حال حرف من اینه ورزشکاران بایستی در زمان اوج برن کنار وگرنه بعد از اون عملکردی از خودشون نشون می دن که قعطا قابل مقایسه با عملکرد انها در دوران درخشش و اوج نیست
و این امر می تونه سایه بندازه بر روی موفقیتهای انها...

nw_nk
29-05-2007, 10:16
جالب بود , فکر نمیکردم تو 90 مربیگری علی دایی رای بیاره! هرچند من هم بهش رای دادم!

ولی با 51 درصد به عنوان مهمترین عامل قهرمانی سایپا انتخاب شد!

فردوسیپور هم مثل اینکه زیاد از این انتخاب مردم راضی نبود! با ناراحتی و خیلی کوتاه نتایج رو اعلام کرد!

arash_zp
29-05-2007, 10:19
استقلال قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه .........
ولی ........ :41:

MORINIO
29-05-2007, 10:32
چه خوب که با گلزنی از فوتبال خداحافظی کرد

Mohsen6558
29-05-2007, 11:10
در ضمن من خودم همشری علی داییم خاطرشم بد جور می خوام اما استقلالی ام ...

تهران IranSport.Net - "علي دايي"مربي و بازيكن تيم فوتبال سايپا گفت:ديدار با تيم مس كرمان آخرين حضور من در فوتبال به عنوان بازيكن بود. در پايان ديدار تيم‌هاي سايپا و مس كرمان در چارچوب رقابت‌هاي فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران كه با پيروزي ‪ ۲‬بر صفر تيم سايپا و قهرماني اين تيم به پايان رسيد،اين مطلب را درجمع خبرنگاران بيان كرد.

وي اظهارداشت: من پيش از اين تصميم گرفته بود كه در پايان ليگ فوتبال باشگاه‌هاي برترايران از صحنه رقابت‌ها به عنوان بازيكن كنار بروم كه اكنون زمان آن فرا رسيده است.

مربي تيم فوتبال سايپا باابراز خرسندي ازكسب عنوان قهرماني تيم سايپا گفت:ما براي تمامي بازي‌هاي خود برنامه داشتيم ، من قهرمان نشدم بلكه اين تيم سايپا بود كه قهرمان شد و من تنها به اين امر كمك كردم .

وي گفت: من هيچوقت خودم را سرمربي نمي‌دانستم وعضوي ازمجموعه مي‌دانستم خوشحالم كه زحمات تيم ما جواب داد .

وي درباره ادامه مربيگري خود در تيم سايپا گفت: هنوز هيچ صحبتي براي تمديد قرار داد نشده است و اگر بمانم برنامه كامل تر و قوي تري براي ليگ بعد و قهرمانان اسيا خواهم داشت.

سرگروه سابق تيم ملي فوتبال ايران گفت: از تمام كساني كه از من حمايت كردند ممنون هستم و اگر از صدر جدول دور شديم به دليل اشتباهات خودمان بود و حاشيه‌هايي كه براي ما درست شد .

وي درباره اينكه چرا خداحافظي خود از فوتبال را قبلا اعلام نكرده بود، گفت: احتياجي به اعلام نبود و از قبل تمصميم گرفته بودم كه در اين بازي از فوتبال به عنوان بازيكن خداحافظي كنم.

وي افزود: درس‌هاي خيلي زيادي از ليگ برتر گرفتم و مهمترين اين بود كه آدم نبايد با وجود چند امتياز اختلاف قبل از پايان مسابقات خود را قهرمان بداند .

جدول آخرین هفته لیگ برتر

جدول

ليگ برتر فوتبال هفته سی ام
ج گلها خ م ب ت تيمها ر
56 31-45 04 11 15 30 سايپا 1
54 28-33 08 06 16 30 استقلال اهواز 2
53 33-49 05 11 14 30 پرسپوليس 3
52 30-39 06 10 14 30 استقلال 4
49 28-41 09 07 14 30 سپاهان 5
43 36-40 09 10 11 30 ابومسلم 6
41 42-37 11 08 11 30 پيکان 7
39 42-39 11 09 10 30 ذوب آهن 8
36 39-35 10 12 08 30 مس کرمان 9
34 32-29 10 13 07 30 فجرشيراز 10
33 36-36 10 13 07 30 پاس 11
33 43-33 13 09 08 30 برق 12
32 31-28 12 11 07 30 صبا باتری 13
32 29-21 12 11 07 30 ملوان 14
28 32-24 12 13 05 30 فولاد 15
20 47-30 14 14 02 30 راه آهن 16

MORINIO
29-05-2007, 11:15
چی چی قهرمانی حقشه... همین چهارمی هم زیادشه

FarhadP30
29-05-2007, 11:23
من نخواستم واسه کسی تعیین تکلیف کنم.. نظرمو گفتم .. اگر کسی تحمل شنیدن نظر کسی دیگر را نداره.. مخصوصا اگر به مذاقش خوش نیاد می تونه. نخونه..

دوم شوما از کوجا به این نتیجه رسیدید که من با ورزش مخصوصا با فوتبال اشنایی ندارم....

سوم من قطعا بهتر از شوما می دونم... که هر کسی ممکنه اشتباه کنه.. اما خوب... واقعا اشتباه کردن من نوعی.. همون نتیجه ای رو می تونه داشته باشه که اشتباه کسی مثل علی دایی
در ضمن منظور من اشتباه ایشون در دنیایی ورزش هست نه چیزه دیگه..

سوم وقتی که میگم بهتر بود ایشون به موقع کناره می گرفتن.. با توجه به حرفهای دیگر اهالی فوتبل و ورزش و رفتار دیگر ورزشکاران هست(مثل رسول خادم.. که در اوج خداحافظی.. یادم نیست توی کودوم مسابقه بود اما با یک کشتی گیر سیاه پوست مسابقه داشت... باخت چهار گوشه زمین را بوسید و کنار رفت)

نمی دونم انگاری همه یادشون رفته طی مسابقات تتدارکاتی و مقدماتی جام جهانی و خود مسابقات جام جهانی چقدر انتقاد از علی دایی شد و خیلی ها این نظر را داشتن که ایشون الان دیگه توی اوج خودش نیست و بهتر بود که کناره گیری می کرد.. که باز هم درست صحبتهای ایشون یادم نیست. اما می دونم که خودش هم واکنش نشون داده بود....

من و شوما ورزشکار نیستیم.. اما حمایتها و نظرات ما هست که یک ورزشکار را محبوب کرده و در کنار تلاش خودش به اوج می رسونه
پس نظراته ما همچین بی ارزش هم نیست....

این چند صفحه به به چه چه از ایشون.. ایا واقعا خوندن مطلب انتقادی در مورد ایشون اینقدر به مذاق شوما خوش نیومده؟؟؟؟

که در این صورت من هم متاسفم
1- شوما نه >>>شما !!
2- مشكل شما بعنوان يكي از ايراني جماعت اينه كه مي خواد توي همه چيز اظهار نظر كنه حتي اگه خودش متخصص و كارشناس نباشه.اين خصلت ما در دنيا زبانزد هست

وقتی که میگم بهتر بود ایشون به موقع کناره می گرفتن.. با توجه به حرفهای دیگر اهالی فوتبل و ورزش و رفتار دیگر ورزشکاران هست
شما اگه با فوتبال آشنا بودي مي ديدي كه در عالم فوتبال اونايي كه عليه دايي حرف مي زنند2 دسته اند:بيشتريها مغرض ها كه از روي حسادت چشم ديد ايشون رو ندارند و يك عدهء كمي هم كساني كه از سر دلسوزي و با شناختي كه از فوتبال پرحاشيهء ايران دارند صلاح رو در اين مي دونستند كه خداحافظي كنه بره
در كنار اينها قشر زيادي هستند كه طرفدار علي دايي بودند كه در همين برنامه هاي ورزشي تلويزيون و همين تاپيك هم خوشبختانه حضورشون محسوسه
مگه دونگا ساليان سال در فوتبال برزيل حضور نداشت كه اگه سنش از دايي بيشتر نبود كمتر هم نبود؟همينطور كافو و خيلي هاي ديگه؟چقدر فوتبال اونها سرتر از علي دايي بود؟با توجه به اينكه دايي نمونهء يك ورزشكار موفق ايران و جهان سوم هست بايد قضاوت كني دوست عزيز
همين علي دايي رو ميگم كه هنوز ركورد گل هاش رو كسي نتونسته بشكنه:5:
متاسفانه همون كه دوستمون گفت:ايراني مرده پرست هست
تا طرف هست لجن مالش مي كنيد وقتي از دست رفت آه و ناله سر مي كنيد ...مرده پرستي ريشه اش در همين اخلاق شماست اما مقاومت مي كنيد و نمي خواهيد قبول كنيد... خب نكنيد!
همين رضازاده چند سال پيش تر اگه رفته بود تركيه و 10ميليون دلار رو گرفته بود همه شروع مي كردند به تاسف خوردن اما الان كه هست كم كم دارند حرفها و توهين هايي كه براي دايي زدند رو براش در ميارند

فايده نداره دوست عزيز اين بحثها...نرود ميخ آهنين در سنگ{منظور از سنگ يعني كلهء ايراني}

انتقاد از يك ورزشكار رو بايد يك متخصص ورزشي بي طرف بكنه نه فلان روزنامه ورزشي نويس طرفدار قرمز يا آبي! يا شخص شوما:tongue:
من بيشتر مي بينم كه حرف حق به مذاق شوما خوش نيومده تا انتقاد از دايي به مذاق من!:21: :27:

arash_zp
29-05-2007, 11:27
اصلا هم این طور نیست
استقلال حقش قهرمانی بود

Mehran NZ
29-05-2007, 12:11
ادم بزرگی هستش با اعتماد بنفس واقعا بالا و پشتکار عالی

دمش گرم همیشه براش احترام قائل بودم و هستم

رييس جمهور و يا وزير دفاع آمريكا توي جمع عمومي ترومپت مي زنند و مي رقصند كسي توي دنيا بجز صدا و سيماي ايران اومد بگه واي چه كار بدي؟ متاسفانه چيزي كه دست و پاي ما ايروني ها رو بسته همين افكار ارتجاعي و متحجرانه مون هست كه علتش فرهنگ حاكم بر جامعه هست

تایید می شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hektor
29-05-2007, 12:51
ادم بزرگی هستش با اعتماد بنفس واقعا بالا و پشتکار عالی

دمش گرم همیشه براش احترام قائل بودم و هستم

تایید می شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به به آقا مهران...ديگه طرف انجمن برنامه نويسي نميايي؟:46:
خوشحالم كه هنوز كسايي هستند كه يك جو معرفت و قدرشناسي در وجودشون پيدا ميشه در اين زمونهء نامرد
به خوب نكته اي اشاره كردي:اعتماد بنفس بالا و پشتكار....انصافا هر كسي جاي علي بود بعد جام جهاني و اون فضاي مسموم و جوسازي هايي كه براش راه انداختند ديگه حتي ايران هم نميامد و ميرفت با افتخار بعنوان يك عضو تيم ملي در خارج زندگي مي كرد
اما نشون داد كه از خرابه ميتونه كاخ بسازه...اين چيزيه كه مهمه و بس...:20:
الان هم كه با بازيكني فوتبال خداحافظي كرد بهترين وقتش براي خداحافظيش بود...از همه لحاظ كه فكرشو بكني...
زمستون ميره ولي روسياهي به ذغال و بدخواهان و بدگويان ميمونه...
اينم توي يه وبلاگ ديدم و تقديم به هر چي آدم بامرام و با معرفته :
» آرشیو گلهای علی دائی بر روی یوتیوب به مناسبت خداحافظی اش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فقط اگه يوتيوب براتون مسدود نباشه:19:

Mehran NZ
29-05-2007, 13:10
به به آقا مهران...ديگه طرف انجمن برنامه نويسي نميايي؟
خوشحالم كه هنوز كسايي هستند كه يك جو معرفت و قدرشناسي در وجودشون پيدا ميشه در اين زمونهء نامرد
کرتیم داداش
اتفاقا الان از اونجا میام به هر حال هر روز که بگذره تو برنامه نویسی بیشتر پیشرفت حاصل می شه و ساکن دائمی اونجا می شم و از متفرقه ...... خلاص می شم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی یه سوال هم پرسیدم در مورد اعداد اول تو بخش دلفی فکر نکنم برای شما حرفه ایها چیز سختی باشه اگه می تونی بیا اونجا و کمک کن که بد جور تو کفم

R10MessiEtoo
29-05-2007, 13:25
زمان جام جهانی در اوج منفوریت!! بود اما کم کم داره محبوبیتش رو بدست می یاره بقول فردوسی پور به هر چیزی که تو فوتبال بخواد دست پیدا می کنه (بهترین گلزن جهان بازی تو بایرن مونیخ گلزنی در لیگ قهرمانان و ...) هیچکسی تو ایران می شناسید این جور باشه؟؟؟؟

piremard
29-05-2007, 13:38
آقایون دوست عزیز هر کسی نظری داره و مخالفی بهرحال حرمت همدیگر رو لطفا حفظ کنید
اصولا ورزشکاران حرفه ای از مردم جدا نیستند نه آنها باید هر جور عشقشون کشید رفتار کنند و نه مردم ناسپاس باشند
هر دو با هم
این وسط کل منیجر ها و شبکه های ورزشی تصمیم می گیرند که البته تو ایران قضیش کلا فرق داره " چی فرق نداره"
وقتی کسی مثل زیدان اون کار رو تو مراسم آخر انجام داد یکی بد می گفت ، یکی تایید می کرد و یکی هم بعنوان funny به کل قضیه نگاه می کرد
کل ورزش قهرمانی و حرفه ای به همین حواشیو بازی هاست وگرنه مردم می رفتند تو خانه هاشون یا تو زیر زمین ورزش می کردند . ما بکسی مدال می دیم و برای سفیر صلح شدنش هوورا می کشیم که برامون رضایت مندی حالا از هر نوعش رو بیاره
خواندن زندگی نامه ی یک فوتبالیست در موقع غذا خوردن رو مردم دوست دارند ، همون طوری که داد زدن در ورزشگاه
موفق باشید

gogole magole
29-05-2007, 13:41
خوبه خدارو شکر خداحافظی کرد
اخرین کاری که کرد ..سر بلندش کرد

vast_vision_office
29-05-2007, 14:07
سلام آرش جان
من طرفدار پرسپوليس هستم ولي هميشه حرف حق رو مي زنم.
فصل قبل استقلال بهتر از پرسپوليس بود و حقش هم قهرماني بود كه رسيد و پرسپوليس هم همون جا بود كه حقش بود ولي اين فصل واقعا حق پرسپوليس قهرماني يا دومي بود ولي سايپا بهتر از پرسپوليس و استقلال بود و به حقش رسيد و تو امسال همش اول بود به نظر من استقلال خيلي شانس داره وگرنه بايد مثل پارسال پرسپوليس مي شد كه نشد ولي پرسپوليس بايد امسال دوم مي شد كه نشد خدا كنه دنيزلي و نيكبخت و كعبي و معدنچي بمونن اگر بمونن پرسپوليس سال ديگه قهرمانه

با تشكر
باي

Asalbanoo
29-05-2007, 15:43
[QUOTE=FarhadP30;1134868]1- شوما نه >>>شما !!
2- مشكل شما بعنوان يكي از ايراني جماعت اينه كه مي خواد توي همه چيز اظهار نظر كنه حتي اگه خودش متخصص و كارشناس نباشه.اين خصلت ما در دنيا زبانزد هست

شما اگه با فوتبال آشنا بودي مي ديدي كه در عالم فوتبال اونايي كه عليه دايي حرف مي زنند2 دسته اند:بيشتريها مغرض ها كه از روي حسادت چشم ديد ايشون رو ندارند و يك عدهء كمي هم كساني كه از سر دلسوزي و با شناختي كه از فوتبال پرحاشيهء ايران دارند صلاح رو در اين مي دونستند كه خداحافظي كنه بره
در كنار اينها قشر زيادي هستند كه طرفدار علي دايي بودند كه در همين برنامه هاي ورزشي تلويزيون و همين تاپيك هم خوشبختانه حضورشون محسوسه
مگه دونگا ساليان سال در فوتبال برزيل حضور نداشت كه اگه سنش از دايي بيشتر نبود كمتر هم نبود؟همينطور كافو و خيلي هاي ديگه؟چقدر فوتبال اونها سرتر از علي دايي بود؟با توجه به اينكه دايي نمونهء يك ورزشكار موفق ايران و جهان سوم هست بايد قضاوت كني دوست عزيز
همين علي دايي رو ميگم كه هنوز ركورد گل هاش رو كسي نتونسته بشكنه:5:
متاسفانه همون كه دوستمون گفت:ايراني مرده پرست هست
تا طرف هست لجن مالش مي كنيد وقتي از دست رفت آه و ناله سر مي كنيد ...مرده پرستي ريشه اش در همين اخلاق شماست اما مقاومت مي كنيد و نمي خواهيد قبول كنيد... خب نكنيد!
همين رضازاده چند سال پيش تر اگه رفته بود تركيه و 10ميليون دلار رو گرفته بود همه شروع مي كردند به تاسف خوردن اما الان كه هست كم كم دارند حرفها و توهين هايي كه براي دايي زدند رو براش در ميارند

فايده نداره دوست عزيز اين بحثها...نرود ميخ آهنين در سنگ{منظور از سنگ يعني كلهء ايراني}

انتقاد از يك ورزشكار رو بايد يك متخصص ورزشي بي طرف بكنه نه فلان روزنامه ورزشي نويس طرفدار قرمز يا آبي! يا شخص شوما:tongue:
من بيشتر مي بينم كه حرف حق به مذاق شوما خوش نيومده تا انتقاد از دايي به مذاق من!:21: :27:[/

QUOTE]

متوجه نشدم اسمایلی خنده چی بود کنار کلمه شوما گذاشته بودی

اگر تونسته بودی بخونی دیدی که مکان زندگی من اصفهان هست .. در نتیجه باز هم اگر می تونستی تجزیه و تحیلی کنی متوجه می شدی.... شوما به خاطر لهجه داشتن نوشتم.. (کاری که همیشه می کردم)

در ضمن لحن حرف زدنت ا به مذاقم خوش نیومد ......

من انسانم و حق دارم در مورده هر چیزی اضهار نظر کنم... به شرطی که نه خودمو بالاتر از کسی بودنم و نه توهین کنم

که من هم هیچ کودوم این کارهارو نکردم..... من توی پستهای بعد نظرمو کامل گفتم.. و اگر شوما نمی خواهی قبول کنی... مهم نیست... من منکر افتخاراتی که علی دایی برای فوتبال این مملکت به ارمغان اورده نبوده و نیستم.... اما هنوز هم معتقدم چه ایشون چه هر قهرمان دیگه ای باید وقتی در اوجه کنار بره.. چون بعد از دوران اوج قطعا نمی تونه عملکردی به خوبی عملکرد دوران درخشش داشته باشه..معتقدم ایشون هم بایستی در دوران اوجش کنار می رفت و به همین مربی گری می پرداخت قطعا در معرض خیلی از انتقاد ها قرار نمی گرفت

باز هم می گم اگر خواستی جوابی بدی
اول روشن کن منظورت از اون اسمایلی چی بوده؟؟؟؟؟

Behroooz
29-05-2007, 16:01
دایی بهترین بازیکن تاریخ فوتبلال ایران بود

خسته نباشی کاپیتان .....

amin-se
29-05-2007, 16:11
دایی بازیکن بزرگیه با همه ی خوبیها و بدیهاش . میگین دایی بد بود ؟ انتقاد میکنین ؟ درسته یه مشکلاتی وجود داشت ولی خوبیهاش خــــــــــــیلی بیشتر از بدیهاش بود ...

یکی مثل مایلی کهن که میاد بعد از جام جهانی توی 90 دایی رو میکوبه ، وقتی تیم میدن دستش (فولاد خوزستان) میاد ته جدول !!! ولی همون دایی که تا دیروز سوژه انتقاد مایلی کهن بود ... حالا میبینیم تیمش با شایستگی قهرمان میشه ... !!!

Saman-tci
29-05-2007, 16:14
به قوله بهروز عزیز یاشاسین کاپیتان ...

mx_2dar
29-05-2007, 16:25
صبوری وشکیبایی دایی در بازیکنان ایرانی نظیر نداره
این همه می کوبیدندش ولی دایی اصلا جواب نمی داد :18:

Behroooz
29-05-2007, 16:31
من استقلالی دو اتیشه هستم . ولی دلیلی نمی بینم که از کار علی دایی تمجید نکنم .

افتخاراتی که علی دایی بهش رسید هیچ کس تا حالا بهش نرسیده ....

vast_vision_office
29-05-2007, 21:31
سلام دوستان
قبل از قهرماني دايي همه ي شما باور كنين ازش ظاهرا بدتون مي اومد و فحشش مي دادين ولي حالا كه قهرمان شده تمجيد مي كنين ازش دايي خودش هم اينو مي دونست و مي خواست با خوبي و در اوج خداحافظي كنه اينم نتيجه ش تو اين تاپيك واقعا كارش درسته

با تشكر
باي

H A M A S
01-06-2007, 19:03
راستي فکر کنم امروز پرسپوليس 4 تا گل خورد و از جام خذفي حذف شد!!!!

Hazy
01-06-2007, 19:30
خوا هشا بسه دیگه
بابک هم که فقط بلده تاپیک پرسپولیسی ها رو قفل کنه
برو بابا
الان چند نفر هستن مرتب دارن تاپیک اینجوری میزنن و پست های اینچنین میدن
چرا برخورد نمیشه؟
وقتي تو اون تاپيك شما فحش مي دادي يا كل كل مي كردي دنبال كسي نبودي كه برخورد كنه!!!!

persian365
01-06-2007, 19:38

Babak
01-06-2007, 19:38
جناب رامیار کی بره بابا ؟؟؟

من که هر چی تاپیک پرسپولیسی استقلالی بستم یا تراش کردم
ادامه پیدا کنه شرمنده چند نفری از دوستان هم میشم

persian365
01-06-2007, 19:39

ramyar.v
01-06-2007, 19:41
جناب رامیار کی بره بابا ؟؟؟

من که هر چی تاپیک پرسپولیسی استقلالی بستم یا تراش کردم
ادامه پیدا کنه شرمنده چند نفری از دوستان هم میشم

بله
منم دارم همینو میگم
خودتون ببینین این چند تفر رو
من نمی دونم این اخطار ها تا کی باید ادامه پیدا کنه

matin_blue
01-06-2007, 19:46
چرا تاپیک استقلال یا پرسپولیس اصلا باید قفل بشه؟ چه اینجا چه توی انجمن متفرقه
اصلا نگا کنین تاپیک پرسپولیس تا 12 صفحه میذارن پیش بره و هیچکی جلودارشون نیست ولی مال استقلال هنوز تاپیک زده نشده مستقیم تو تراشه. چرا؟

Babak
01-06-2007, 19:52
جناب متین
مدیر ها دم در ننشستن
باید بیان به انجمن تا ببینن چه تاپیکی باز شده
12 صفحه بودن اون تاپیک در چند ساعت هم نشان از توانایی بعضی ها در کل کل داره

اخطار

ramyar.v
01-06-2007, 19:54
چرا تاپیک استقلال یا پرسپولیس اصلا باید قفل بشه؟ چه اینجا چه توی انجمن متفرقه
اصلا نگا کنین تاپیک پرسپولیس تا 12 صفحه میذارن پیش بره و هیچکی جلودارشون نیست ولی مال استقلال هنوز تاپیک زده نشده مستقیم تو تراشه. چرا؟

اتفاقا من دقیقا بر عس فکر می کنم

pedram_ashena
01-06-2007, 19:59
جناب متین
مدیر ها دم در ننشستن
باید بیان به انجمن تا ببینن چه تاپیکی باز شده
12 صفحه بودن اون تاپیک در چند ساعت هم نشان از توانایی بعضی ها در کل کل داره
اخطار

البته آخرين باري كه من قوانين متفرقه را ديدم ،بحثهاي فوتبالي كلا ممنوع بود.حالا يا قانون عوض شده يا ....من بي خبرم

fery joon
01-06-2007, 21:04

منم کاملا تایید میکنم :13: بعضیا یه مقدار کم لطفی میکنن :13:

اگه یادتون باشه بعد از بازی استقلال و پاس دیدید که پرسپولیسیا چه تاپیکایی زدن و چه پستایی دادن ولی کسی برخورد نکرد

Babak
01-06-2007, 22:38
منم کاملا تایید میکنم :13: بعضیا یه مقدار کم لطفی میکنن :13:

اگه یادتون باشه بعد از بازی استقلال و پاس دیدید که پرسپولیسیا چه تاپیکایی زدن و چه پستایی دادن ولی کسی برخورد نکرد

دوست عزیز برخوردی که شد اون روز مشابه برخورد امروز بود
تاپیک ها تراش شد
یکی دو تا اخطار و تذکر داشتیم

fery joon
02-06-2007, 02:13
دوست عزیز برخوردی که شد اون روز مشابه برخورد امروز بود
تاپیک ها تراش شد
یکی دو تا اخطار و تذکر داشتیم

آقا بابک عزیز منظورم این بود که با این سرعت عملی که امروز برخورد شد و تاپیکا به تراش رفتن

اونروز برخورد نشد و یادمه تاپیکای اونروز خیلی بیشتر دووم داشتن :20: بهرحال بگذریم

با تشکر از زحمات شما :10:

Babak
02-06-2007, 03:13
سلام دوستان
قبل از قهرماني دايي همه ي شما باور كنين ازش ظاهرا بدتون مي اومد و فحشش مي دادين ولي حالا كه قهرمان شده تمجيد مي كنين ازش دايي خودش هم اينو مي دونست و مي خواست با خوبي و در اوج خداحافظي كنه اينم نتيجه ش تو اين تاپيك واقعا كارش درسته

با تشكر
باي

این شاید اخلاق ما باشه
که اگر از کار کرد کسی خوشمون نیاد
خودمون رو مجاز میدونیم همه جوره تخریبش کنیم
شخصیتش رو و انسانیتش رو خورد کنیم

این دیگه مرسومه ، عادی شده ، روزمره ست
دیروز دایی فردا هزاران نفر دیگه

اما کاش همه شهامت اقرار به اشتباه رو داشتن

هست تاپیک ها و پست های زمان جام جهانی
و میبینم که چه کسانی بودند که هر واژه بالای 18 رو که بلد بودند نثار دایی و تمام اعضای مونث خانواده اش کردن

دایی تنها هویت فوتبال ایرانه که در جهان میشه دربارش حرف زد با معیار های جهانی ورای استاندارد ایران
گاهی یادمون میره که آدم های بزرگ و آدم های معروف هم انسان هستن

آره دایی خودش رو به همه ثابت کرد
اما یادی هم از مردم ایران همیشه در یاد ها میمونه در یاد او هم میمونه و قهرمانان آینده هم همیشه بیاد خواهند آورد که ما با قهرمانمون چه کردیم
که چه نا مهربان بودیم

روز های ورزشگاه آزادی
و ده ها هزار نفر که به تو فحش میدادند
یادته ؟

Actros
02-06-2007, 04:11
هست تاپیک ها و پست های زمان جام جهانی
و میبینم که چه کسانی بودند که هر واژه بالای 18 رو که بلد بودند نثار دایی و تمام اعضای مونث خانواده اش کردن

دایی تنها هویت فوتبال ایرانه که در جهان میشه دربارش حرف زد با معیار های جهانی ورای استاندارد ایران
گاهی یادمون میره که آدم های بزرگ و آدم های معروف هم انسان هستن

خدایی درسته

arash_zp
03-06-2007, 12:46
تبريك
4 به هيچ باختيم ( در واقع لگد مال شديم )
بازي رو ديديد
دفاع تيم ملي جزو باقالي ها بود
اين تيم دور اول آسيا حذفه
مگه با كمك آندو و جادوگر و موشك اخراجيمون شايد يه فرجي حاصل بشه
دركل ديشب آبرو و شخصيت تيم مثلا 1 آسيا رفت زير گل
) -:

Mehran NZ
03-06-2007, 12:59
هر چند اصلا تو کار فوتبال نیستم ولی از نظر من این مربی مربی نیست از وقتی اومده تیم ما هیچ پیشرفتی نداشته هیچ فقط پسرفت داشتیم

mofi
03-06-2007, 15:10
منم موافقم اصلاً مربي،مربي نيست!

saeed_cpu_full
03-06-2007, 15:29
هر چند اصلا تو کار فوتبال نیستم ولی از نظر من این مربی مربی نیست از وقتی اومده تیم ما هیچ پیشرفتی نداشته هیچ فقط پسرفت داشتیم

موافقم کانال 5 گفت 50 میلیون دادن بهش حالا پشیمون شدن اومدن می گن می تونستیم با این پول کار های بهتری انجام بدیم :41:

R10MessiEtoo
03-06-2007, 20:18
با اینکه پرسپولیسیم ولی میگم جزء 5 مربی برتر ایرانه تازه اگر بدترین مربی دنیا هم باشه الان نمیشه عوضش کرد

Actros
04-06-2007, 02:38
منم با این مربی اصلا حال نمیکنم
برانکو خیلی بهتر بود
نمیدونم چرا رحمتی رو گزاشته بود دروازه!!!!!

arash_zp
04-06-2007, 12:53
بابا خواسته بود ببينه عين طالب لو تو بازي هاي ملي هوا ميكنه يا نه؟
ولي خداييش مربي فقط برانكو
به نظر من هنوزم ميشه اينو برداشت جاش يكي مثل رنه سيمويز رو آورد ( جلوي ضرر رو هرجا بگيري منفعته)
با اين كه خودم استقلالي ام ولي بازي وحشتناك بود انگار مالديو داره با برزيل بازي ميكنه
:31:
( -:

Rock Magic
10-06-2007, 02:14
تیم فوتبال رئال مادرید باتساوی 2بر2 برابر رئال ساراگوسا ضمن تثبیت صدرنشینی فقط به یک برد برای قهرمانی نیاز دارد.:20:

هفته سی و هفتم با تساوی تیم های بارسلون ورئال برابر حریفانشان همراه بود.بارسلونا با نتیجه 2بر2 وبه سختی توانست در خانه خود اسپانول را متوقف کند.آن هم به لطف درخشش مسی.:41:
رئال مادرید هم در زمین سارگوسا به تساوی 2بر 2 رسید.هر دو گل رئال را نیستلروی به ثمر رساند تا بیست و پنج گله شود.:21:

MOJIX
10-06-2007, 08:29
رئال قهرمان میشه......