PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دنیای فوتبال

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Ronaldiniho
12-08-2005, 22:41
امین عزیز با یه قسمتی از حرفهات موافقم
اما چند تا نکته رو باید بهت تذکر بدم
البته قبل از اونها باید بگم من اصلا از پروین طرفداری نمیکنم
وفقط طرفدار صلاح پرسپولیسم
1- ببین پروین اونقدر طرفدار کله گنده داره که اگه بخواهد هر کدومشون میتونن یک میلیارد بهش بدن
دقت کن من نمیگم دلش برای جیبش نمیسوزه اما همش به ایت دلیل نیست
2-منم یه جورایی قبول دارم پروین نباید سر مربی پرسپولیس بشه اما نمیگم انش مربی گری نداره
3-من میگم دانش مربی گری اون قدیمی شده ولی این را هم قبول دارم که بر حسب تجربه تیمهای ایرانی رو خیلی خوب میشناسه ولی به نظر من تفکرات او به همراه تفکرات مربی که با دانش روز فوتبال پیش میره میتونه پرسپولیس رو موفق کنه
4-شما میگید پرسپولیس بر بر حسب خرید های خوب بتونه قهرمان بشه که به نظر من امسال خریذ های شاهکاریهم نکرده ( مدنچی – علیزاده – مهدوسی کیا و ... ) فکر نکنم خرید های خیلی خوبی باشن
5-شما میگید اون سالی که نبود به خاطر خراب کاری های طرفدارانش من هم میگم اون سالی که نبود از طرفداران پرسپولیس کم شدن اره قبول دارم خراب کاری کردن
6-پروین یه جور قوت قلبه برای بازیکنان
7-به نظر من اگه امسال پروین تو پرسپولیس باشن ولی فقط کار خودشون را بکنن پرسپولیس بسیار موفقه
8-ولی به نظر من باید کسانی مثل استیلی از پرسپولیس برن
9-در اخر هم اینو ذکر کنم منم اصلا از اینکه پروین سر مربی شد خوشحال نشدم دلیلش رو هم تو مورد 3 ذکر کردم

Ronaldiniho
12-08-2005, 22:47
friend
من كه نگفتم نتونستم ترجمه كنم
شما لطف ميكردي بقيشم ميخوندي
در ضمن به وبلاگت هم سر زدم جالب بود

Friend
12-08-2005, 22:47
آقا رونالدینهو در مورده کادر فنی که گفتم نظرت چیه

Amin
12-08-2005, 22:51
رونالدينهو عزيز
بايد بگم من هم با رفتن استيلي از پرسپوليس موافقم و ميگم خريدهايي مثل (معدنچي-عليزاده-نوري-...) از خيلي از بازيكناي فصل پيشمون مثل (سلماني-رهبري‌فر-جباري-محمدوند-...)بهترن وگرنه قبول همچين خريدهاي شاهكاري نيستن.
اما مگه ميشه پروين تو پرسپوليس باشه و دخالت نكنه!!!

Friend
12-08-2005, 22:56
من تو رو قبول دارم وبلاگتم با حاله نظرت راجبه تبادله لینک چیه

Ronaldiniho
12-08-2005, 22:59
اصلا با
كادر فني كه گفتي موافق نيستم غير از 1 يا 2 تا شون
صبر كني بهت ميگم چرا
امين جان شما هم اگه صبر كني جوابت رو ميدم

Friend
12-08-2005, 23:02
آقا کسی سنه این بازیکنانه جدیده پرسپولیس رو می دونه می گن پژمان نوری 25 سالشه :wink:

Iranian_sports
12-08-2005, 23:02
سلام
به نظر من (همونطور که دوستان گفتند) پروین خودش رو خراب کرد باور کنید من خودم یک زمان وقتی اسم پروین رو میشنیدم لرزه به جونم میافتاد که وای پرسپولیس پروین رو داره ولی الان دیگه اینجوری نیست.
پروین باید در کلاسهای مربیگیری شرکت کنه و دانش خودش رو بروز کنه وگرنه شاید فقط بتونه اونهم برای همین امسال پرسپولیس رو قهرمان کنه ولی برای آسیا چی؟
راستی من چند روز از اخبار دور بودم آیا ابراهیمی در پرسپولیس مربی شد؟
موفق باشید
فعلا

محمد امين
12-08-2005, 23:23
من هم كه استقلالي هستم خوشحال ميشم پروين تو پرسپوليس بمونه به نفع ماست :mrgreen: :wink:

Friend
13-08-2005, 00:01
من هم كه استقلالي هستم خوشحال ميشم پروين تو پرسپوليس بمونه به نفع ماست :mrgreen: :wink:
آقا محمد امین من از شما انتظار نداشتم :arrow: :arrow:

Friend
13-08-2005, 03:35
دل پیرو پس از درخشش در بازی جلویه رم به تیمه ملی ایتالیا دعوت شد

Friend
13-08-2005, 03:36
آقا یه خبره خوب برایه پرسپولیسیا یحیی گل محمدی به پرسپولیس بازگشت

Iranian_sports
13-08-2005, 03:46
سلام

برنامه‌ريزى‌ جديد بحرينى‌ها براى‌ محروم‌ کردن‌ ايران‌
پس‌ از اعلام‌ رأى‌ نهايى‌ فدراسيون‌ فوتبال‌ درخصوص‌ پرونده‌ تيم‌هاى‌ راه‌آهن‌ و صنعت‌ نفت، چندين‌ وکيل‌ ايرانى‌ و بحرينى‌ طى‌ تماس‌ با مسئولان‌ باشگاه‌ آبادانى‌ خواستار آگاهى‌ از جزئيات‌ اين‌ پرونده‌ شدند تا با شکايت‌ به‌ فيفا و مراجع‌ قانونى‌ در اين‌ پرونده‌ دخالت‌ کنند. البته‌ تاکنون‌ نفتى‌ها به‌ درخواست‌ بحرينى‌ها جواب‌ مثبت‌ نداده‌اند اما اگر به‌ خاطر داشته‌ باشيد در جريان‌ فوت‌ هفت‌ تماشاگر ايرانى‌ در جريان‌ بازى‌ تيم‌هاى‌ ايران‌ و ژاپن‌ در ورزشگاه‌ آزادي، بحرينى‌ها با فيفا ارتباط‌ برقرار کردند تا تيم‌ملى‌ از بازى‌هاى‌ آينده‌ خود در تهران‌ محروم‌ شود اما با تلاش‌ نمايندگان‌ فدراسيون‌ فقط‌ توانستيم‌ با نيمى‌ از تماشاگران‌ ورزشگاه‌ در برابر کره‌شمالى‌ به‌ ميدان‌ برويم.
بحرينى‌ها مجدداً‌ در تلاش‌ هستند باتوجه‌ به‌ مدارک‌ محکمه‌پسندى‌ که‌ نفت‌ در اختيار دارد فدراسيون‌ و تيم‌ملى‌ را به‌ ترتيب‌ به‌ مدت‌ يک‌ سال‌ و از حضور در جام‌جهانى‌ محروم‌ کنند تا به‌ هدف‌ اصلى‌ خود دست‌ يابند.
اميدواريم‌ فدراسيون‌ قبل‌ از اينکه‌ چنين‌ اتفاقى‌ به‌ وقوع‌ بپيوندد با تجديد نظر در رأى‌ اعلام‌ شده‌ جلوى‌ حرکت‌ تخريبى‌ بحرينى‌ها را بگيرد تا فوتبال‌ ما دچار بحران‌ و مشکلات‌ جديدى‌ نشود
موفق باشید
فعلا

Iranian_sports
13-08-2005, 03:48
سلام
منبع خبرورزشی
سوژه‌ روز نفت- راه‌آهن‌ بهانه‌ است‌ اختلاف‌ سازمان‌ و فدراسيون‌ علنى‌ شد
در شرايطى‌ که‌ شاهد آخرين‌ روزهاى‌ حضور مهرعليزاده‌ در سازمان‌ تربيت‌بدنى‌ هستيم‌ به‌ نظر مى‌رسد در اين‌ روزها زور فدراسيون‌ بيشتر از سازمان‌ است! روزى‌ که‌ ولاپان‌ در مصاحبه‌ مطبوعاتى‌اش‌ گفت‌ سازمان‌ حق‌ دخالت‌ در کار فدراسيون‌ فوتبال‌ را ندارد بايد متوجه‌ خيلى‌ چيزها مى‌شديم‌ اما به‌ هر حال‌ در قضيه‌ ديدار نفت- راه‌آهن‌ هم‌ نشانه‌هايى‌ از اختلاف‌ آشکار سازمان‌ و فدراسيون‌ هويداست‌ اختلافى‌ که‌ باعث‌ شده‌ پرونده‌ نفت- راه‌آهن‌ مختومه‌ نگردد و بدل‌ به‌ موضوعى‌ خسته‌ کننده‌ شود. سازمانى‌ها (يا حداقل‌ بعضى‌ از آنها که‌ پرونده‌ مزبور را بررسى‌ کرده‌اند) حق‌ را به‌ نفت‌ مى‌دهند اما فدراسيون‌ همچنان‌ روى‌ رأى‌ قبلى‌ پافشارى‌ مى‌کند. طبيعى‌ است‌ که‌ اگر فدراسيون‌ رأى‌ به‌ صعود نفت‌ مى‌داد در واقع‌ به‌ اشتباه‌ قبلى‌ خود اعتراف‌ کرده‌ بود اما چنين‌ نشد تا بازى‌ سازمان- فدراسيون‌ وارد مراحل‌ تازه‌ترى‌ شود.
عده‌اى‌ از کارشناسان‌ عقيده‌ دارند در روزهاى‌ آخر حضور مهرعليزاده‌ در سازمان‌ او از قدرت‌ اجرايى‌ چندانى‌ برخوردار نيست‌ و به‌ همين‌ خاطر نمى‌تواند برنامه‌ و تصميمات‌ مهم‌ فدراسيون‌ فوتبال‌ را وتو کند همين‌ مسأله‌ باعث‌ مى‌شود شانس‌ ابقاى‌ راه‌آهن‌ در ليگ‌ برتر بيشتر شود و دست‌ نفت‌ کوتاه‌ بماند. سازمان‌ فردى‌ را مسئول‌ بررسى‌ پرونده‌ نفت- راه‌آهن‌ کرده‌ بود که‌ آن‌ فرد رأى‌ فدراسيون‌ را قانونى‌ نمى‌داند اما فدراسيونى‌ها همچنان‌ روى‌ عقيده‌ خود پافشارى‌ مى‌کنند تا مشخص‌ شود که‌ بازى‌ نفت- راه‌آهن‌ در واقع‌ بازى‌ سازمان- فدراسيون‌ است‌ نه‌ يک‌ بازى‌ معمولي.
به‌ اعتقاد ما صرف‌ نظر از اينکه‌ سازمان‌ مى‌تواند تصميم‌ فدراسيون‌ را وتو کند يا نه، اين‌ وسط‌ بايد سراغ‌ قانون‌ را گرفت. اگر قانون‌ رأى‌ به‌ صعود راه‌آهن‌ مى‌دهد که‌ هيچ، ولى‌ اگر رأى‌ به‌ صعود نفت‌ مى‌دهد بايد هر چه‌ سريع‌تر اين‌ مسأله‌ اعلام‌ و به‌ سردرگمى‌ها پايان‌ داده‌ شود.
نشانه‌هاى‌ اختلاف‌ بين‌ سازمان‌ و فدراسيون‌ در اين‌ چند سال‌ بارها به‌ چشم‌ خورده‌ بود اما حالا که‌ سازمانى‌ها در حال‌ خداحافظى‌ هستند اين‌ اختلافات‌ بيشتر شده‌ است‌ بازى‌ نفت- راه‌آهن‌ هم‌ تنها يک‌ بهانه‌ است. اينکه‌ مثلاً‌ عرفانيان‌ دانشور مى‌گويد سازمان‌ حق‌ برکنارى‌ رئيس‌ فدراسيون‌ را ندارد علاوه‌ بر اينکه‌ وجود تمام‌ اختلافات‌ را تأييد مى‌کند، نشان‌ از بى‌اطلاعى‌ وى‌ دارد چرا که‌ همه‌ مى‌دانند مهرعليزاده‌ حتى‌ اگر يک‌ روز از حضورش‌ در سازمان‌ مانده‌ باشد مى‌تواند يک‌ رئيس‌ فدراسيون‌ را عزل‌ کند اما به‌ هر حال‌ طبيعى‌ است‌ که‌ او در اين‌ روزهاى‌ آخر چنين‌ کارى‌ را نکند و خيلى‌ بى‌سر و صدا به‌ حضور چهار ساله‌اش‌ در سازمان‌ خاتمه‌ دهد ختم‌ کلام‌ اينکه‌ در ماجراى‌ نفت- راه‌آهن‌ آنچه‌ حق‌ است‌ و قانون‌ مى‌گويد بايد انجام‌ شود. ما در اين‌ ماجرا بى‌طرف‌ هستيم‌ و اميدواريم‌ پرونده‌اى‌ که‌ بى‌جهت‌ تا به‌ امروز بازمانده‌ است، هر چه‌ سريع‌تر بسته‌ شود.
مکث
از آبادان‌ خبر رسيد که‌ هواداران‌ نفت‌ عليه‌ حکم‌ صادره‌ موضع‌گيرى‌ کرده‌ و اعتراض‌ خود را نشان‌ داده‌اند. نتيجه‌ طولانى‌ شدن‌ چنين‌ پرونده‌هايى‌ همين‌ اعتراضات‌ است‌ که‌ امروزه‌ شاهد آن‌ هستیم
موفق باشید
فعلا

Iranian_sports
13-08-2005, 03:49
سلام
منبع خبرورزشی

استقلال- يوزکات‌ اسپور در گلباشى‌ آبى‌پوشان‌ ساعت‌ 19 به‌ ميدان‌ مى‌روند
تيم‌ استقلال‌ که‌ در اردوى‌ تدارکاتى‌ ترکيه‌ به‌ سر مى‌برد عصر امروز در دومين‌ بازى‌ تدارکاتى‌ به‌ مصاف‌ يوزکات‌ اسپور از تيم‌هاى‌ دسته‌ اولى‌ شهر آنکارا مى‌رود. آبى‌پوشان‌ که‌ در اولين‌ بازى‌ با حساب‌ 3 بر يک‌ کارشيااسپور ازمير را شکست‌ دادند، مذاکراتى‌ را با مديران‌ اين‌ باشگاه‌ دسته‌ اولى‌ انجام‌ داده‌اند تا زمينه‌ انجام‌ آخرين‌ بازى‌ تدارکاتى‌ خود در اين‌ کشور را فراهم‌ نمايند که‌ مسئولان‌ اين‌ تيم‌ موافقت‌ اوليه‌ خود را اعلام‌ کرده‌اند.
البته‌ اختلافاتى‌ بين‌ دو طرف‌ درخصوص‌ زمان‌ بازى‌ وجود دارد به‌ طورى‌ که‌ استقلالى‌ها امشب‌ را براى‌ بازى‌ در نظر گرفته‌اند اما اين‌ تيم‌ ترکيه‌اى‌ براى‌ بازى‌ در روز يکشنبه‌ اعلام‌ آمادگى‌ کرده‌ است.
گفتنى‌ است؛ يوزکات‌ اسپور فصل‌ گذشته‌ در سوپر ليگ‌ ترکيه‌ حاضر بوده‌ و در اين‌ فصل‌ به‌ دسته‌ اول‌ سقوط‌ کرده‌ که‌ در صورت‌ توافق، آبى‌پوشان‌ از ساعت‌ 19 به‌ وقت‌ تهران‌ در ورزشگاه‌ گلباشى‌ به‌ مصاف‌ آنها خواهند رفت.
موفق باشید
فعلا

Iranian_sports
13-08-2005, 03:50
سلام
منبع خبرورزشی
سه‌ نفر از اخراجى‌هاى‌ پروين‌ برگشتند!
حدود 20 روز قبل‌ على‌ پروين‌ 6 بازيکن‌ پرسپوليس‌ را در ليست‌ فروش‌ قرار داد که‌ خبر مربوط‌ به‌ آن‌ تيتر يک‌ اکثر روزنامه‌هاى‌ ورزشى‌ شد. آن‌ 6 بازيکن‌ عبارت‌ بودند از بهروز رهبرى‌فرد، سهراب‌ انتظاري، پژمان‌ جمشيدي، على‌ سلماني، عارف‌ محمدوند و محمدرضا مهدوي. جالب‌ اينکه‌ طى‌ روزهاى‌ گذشته‌ 3 نفر اول‌ کم‌کم‌ به‌ پرسپوليس‌ برگشتند تا مشخص‌ شود اين‌ قبيل‌ ليست‌ها در تيم‌هايى‌ چون‌ پرسپوليس‌ و استقلال‌ اعتبار چندانى‌ ندارد.
جمشيدى‌ و انتظارى‌ مدتهاست‌ که‌ با تيم‌ پرسپوليس‌ تمرين‌ مى‌کنند و بهروز رهبرى‌فرد هم‌ در آستانه‌ بازگشت‌ است‌ ولى‌ تا به‌ امروز خبرى‌ از مهدوي، محمدوند و سلمانى‌ نشده‌ است. به‌ هر حال‌ عملکرد نسبتاً‌ ضعيف‌ پرسپوليس‌ در فصل‌ نقل‌ و انتقالات‌ باعث‌ شد تا پروين‌ دست‌ به‌ سوى‌ کسانى‌ دراز کند که‌ پيش‌ از اين، آنها را در ليست‌ فروش‌ قرارداده‌ بود. به‌ طور مثال‌ او قبلاً‌ در مورد رهبرى‌فرد گفته‌ بود «فعلاً‌ دست‌ نگه‌ داشته‌ام‌ تا ببينم‌ وضعيت‌ جذب‌ نفرات‌ جديد به‌ کجا کشيده‌ مى‌شود».
موفق باشید
فعلا

Iranian_sports
13-08-2005, 03:57
سلام

منبعش کجاست؟
موفق باشید
فعلا

Iranian_sports
13-08-2005, 03:59
سلام
منبع خبر ورزشی
نظرى‌ جويباري: با فروش‌ يک‌ دروازه‌بان، مهاجم‌ مى‌خريم‌
استقلال‌ با جذب‌ سيدمهدى‌ رحمتى‌ از سپاهان‌ هم‌اکنون‌ با ترافيک‌ شديدى‌ در ناحيه‌ دروازه‌بانان‌ خود روبه‌رو شده‌ که‌ ضمن‌ خوشحالى‌ کادر فنى‌ قطعاً‌ در طول‌ فصل‌ مشکلاتى‌ براى‌ آبى‌پوشان‌ به‌وجود خواهد آورد.
درهمين‌ زمين‌ على‌ نظرى‌ جويبارى‌ سرپرست‌ استقلال‌ گفت: باتوجه‌ به‌ تصميماتى‌ که‌ اتخاذ شده‌ طى‌ چند روز آينده‌ و با بازگشت‌ از ترکيه‌ زمينه‌ فروش‌ وحيد طالب‌لو و يا جورج‌ توپالوويچ‌ را به‌ يک‌ تيم‌ ديگر فراهم‌ خواهيم‌ ساخت.
وى‌ در ادامه‌ افزود: قطعاً‌ با فروش‌ يک‌ نفر از آنها به‌ دنبال‌ جذب‌ يک‌ مهاجم‌ ششدانگ‌ خواهيم‌ بود تا مشکل‌ خط‌ حمله‌ خود را برطرف‌ نمائيم.
جويبارى‌ در پايان‌ گفت: باوجود امکانات‌ و شرايط‌ مناسب‌ در اردوى‌ ترکيه‌ تيم‌ تمرينات‌ مناسبى‌ را پشت‌ سر گذاشته‌ و ما بدون‌ هيچگونه‌ حاشيه‌ و جنجالى‌ در حال‌ آماده‌سازى‌ تيم‌ بوده‌ و تمامى‌ اخبار منتشر شده‌ درخصوص‌ درگيرى‌ها کذب‌ محض‌ بوده‌ است.
موفق باشید
فعلا

Iranian_sports
13-08-2005, 04:01
سلام
منبع خبرورزشی
سرپرست‌ عقاب: همچنان‌ در حال‌ مذاکره‌ با مؤ‌من‌زاده‌ هستيم‌ خداداد باعث‌ افتخار "عقاب" است‌
عقاب‌ تهران‌ آنقدر وجاهت‌ دارد که‌ باب‌ گفتگو با خداداد عزيزى‌ را باز کند. مرد افتخارآفرين‌ فوتبال‌ ايران‌ روز پنجشنبه‌ به‌ طور ناگهانى‌ در محل‌ تمرين‌ عقاب‌ حاضر شد تا ديدارى‌ با رمضانى‌ سرپرست‌ اين‌ تيم‌ که‌ از دوستانش‌ هم‌ به‌ شمار مى‌رود داشته‌ باشد.
در اين‌ ارتباط‌ رمضانى‌ گفت: طى‌ ديدار با خداداد از فرصت‌ استفاده‌ کرديم‌ و به‌ او پيشنهاد داديم‌ فصل‌ بعد پيراهن‌ عقاب‌ را بر تن‌ کند ايشان‌ هم‌ که‌ عليرغم‌ آنکه‌ چند پيشنهاد دست‌ به‌ نقد دارد به‌ پيشنهاد ما حرمت‌ گذاشت‌ و گفت‌ احتياج‌ دارد تا در اين‌ خصوص‌ فکر کند. سرپرست‌ عقاب‌ گفت: باعث‌ افتخار عقاب‌ است‌ که‌ بتواند بازيکن‌ بزرگى‌ مثل‌ خداداد را جذب‌ کند.
عقاب‌ باتوجه‌ به‌ تشکيلات‌ منسجمى‌ که‌ دارد توانايى‌ استفاده‌ از خداداد را دارد.
رمضانى‌ در خصوص‌ پيوستن‌ احمد مؤ‌من‌زاده‌ به‌ عقاب‌ گفت: البته‌ يکي، دو تيم‌ ليگ‌ برترى‌ خواهان‌ به‌ خدمت‌ گرفتنش‌ هستند اما مذاکرات‌ ما با او همچنان‌ ادامه‌ دارد و طى‌ امروز و فردا همه‌ چيز مشخص‌ مى‌شود.
موفق باشید
فعلا

K053_LSH_KV90
13-08-2005, 06:26
مهر علی زاده بره بمیره
این کی بود
دیگه هیچی از ورزش سرش نمشد
با اون کفاشیان که استرس داشت همش
=-=-=-=-=-==
واقعا که عربها عجب بلایی هستن
همش از پشت خنجر میزنن
پروین هم که اصلا کارش معلوم یه روز میندازه بیرون یه روز راه میده یه روز گاز میگیره

Friend
13-08-2005, 09:03
سلام

منبعش کجاست؟
موفق باشید
فعلا
سلام عزیزم شما که کله روزنامه ی خبر ورزشی رو اینجا گذاشتی می گفتی بچه ها برن روزنامشو بخرند منبعه خبره من البرز ورزشی که گل محمدی گفته بخاطره هوادارایه پرسپولیس از هفتاد میلیون می گذرم و با پرسپولیس قرارداد می بندم :arrow:

Friend
13-08-2005, 09:05
آقا متنی که دیروز گفتم ترجمه کردم بخونید و لذت ببرید
لاپا الکان گفته که یوونتوس برایه خریده کاسانو و ماکسول در ماهه ژانویه عمل خواهد کرد :arrow: البته این لپه کلام بود بقیه اش چرت و پرته

Friend
13-08-2005, 09:09
حالا از بازگشته بهروز رهبری فرد بشنوید این بازیکن با پروین به توافق رسیده و گفته می شه که اگر یحیی به پرسپولیس بر نگرده او را جانشینه یحیی می کند :arrow:

Friend
13-08-2005, 09:23
قاسمپور: فوتبال ايران به برانکو اعتبار داد
--------------------------------------------------------------------
اين درست که فوتبال ايران در سال‌هاي اخير به نتايج مطلوبي رسيده است اما بايد توجه داشت که‌اين مربي کمترين سهم را در موفقيت‌ها داشته است. تيم ملي نسبت به ادوار گذشته از برتري تاکتيکي بهره نمي‌برد و وجود بازيکنان شايسته موجب شده تا ما بتوانيم به جام جهاني برويم.

قاسمپور كارشناس فوتبال در خصوص عملكرد برانكو ايوانكوويچ ضمن بيان مطلب فوق گفت: «با نگاهي به اتفاقاتي که در فوتبال ايران روي داده، به‌اين نتيجه مي‌رسيم که‌ايوانکوويچ در اوج خوش شانسي به موفقيت رسيده است. تيم ملي در دوره‌هاي قبل هم با اين نتيجه به کار خود پايان مي‌داد اما چون از هر گروه يک تيم به صورت مستقيم به جام جهاني راه مي‌يافت، براي گرفتن مجوز صعود به مشکل بر مي‌خورد. البته نبايد فراموش کنيم که ما در گروهي قرار داشتيم که تيم‌هاي ضعيفي چون بحرين و کره شمالي هيچ حرفي براي گفتن نداشتند و اين کار را براي تيم ملي راحت کرده بود.

وي افزود: مربيان ايراني به هيچ وجه با حضور مربي خارجي مخالف نيستند؛ البته به شرطي که‌اين مربي صاحب نام و صاحب سبک باشد تا بتواند به فوتبال ايران نکات مفيدي را تزريق کند. امثال برانکو مربيان کوچکي هستند که با حضور در ايران فقط به اعتبار مي‌رسن :arrow:

Friend
13-08-2005, 09:27
حميد درخشان: کنار گذاشتن برانکو اشتباه است
------------------------------------------------------------------
نتايجي که برانکو با تيم ملي گرفته است، براي فوتبال ايران ايده آل است و در اين مورد نمي‌توان هيچگونه‌ايرادي به او گرفت. اما بايد به‌اين مسأله هم توجه کرد که تيم ما هنوز در کار گروهي با مشکلات عديده‌اي مواجه است و با اين شرايط نمي‌توان براي موفقيت در ميدان‌هاي آينده اميدواري زيادي داشت.

وي افزود: «کنار گذاشتن برانکو در اين شرايط اشتباه است و اگر اين کار انجام شود، اشتباه را با اشتباه بزرگ‌تري جبران مي‌کنيم که نمي‌تواند براي تيم ملي اتفاق خوبي باشد.

حميد درخشان كارشناس فوتبال درباره تيم ملي و عملكرد ايوانكوويچ ضمن بيان مطلب فوق گفت: «برانکو اگر مي‌خواهد از انتقادات فعلي خلاص شود، بايد بيش از پيش از مشاوران و کارشناسان داخلي کمک بگيرد. به طور حتم در اين صورت او مي‌تواند عيوب خود را به حداقل برساند :arrow:

Friend
13-08-2005, 09:30
بازيکنان مازاد تيم فوتبال سايپا معرفي شدند
------------------------------------------------------
باشگاه سايپا تهران در بيانيه‌اي بازيکنان مازاد خود در فصل جديد رقابت‌هاي ليگ برتر اعلام کرد.

باشگاه فرهنگي ورزشي سايپا براساس ماده 22 (ليست فروش) آيين نامه نقل و انتقال بازيکنان، بازيکنان مازاد نياز خود را به شرح زير در ليست فروش قرار داده است. لذا بازيکناني که قرارداد آنان منقضي اعلام شده است، بازيکن آزاد محسوب شده و مي‌توانند با باشگاه مورد علاقه خود طبق مقررات قرارداد منعقد نمايند.

نام بازيکنان مورد نظر در زير آمده است :

داريوش شمس

ميثاق معمارزاده

علي کريمي

مهدي‌هاشمي‌نسب (اتمام قرارداد)

اميرحسين يوسفي (اتمام قرارداد)

پژمان رفيعي (سرباز)

فرهاد خانگلي

ابراهيم فارسي

مرتضي ايزدي

متين بيگدلي

مهدي آقامحمدي

سياوش سميعي‌نيا

احمد خضير (اتمام قرارداد)

Friend
13-08-2005, 09:32
هدفم، موفقيت در بايرن است
-------------------------------------------
علي كريمي ملي‌پوش فوتبال ايران گفت : صعود تيم ملي فوتبال ايران به مرحله نهايي مسابقات فوتبال جام جهاني ‪ ۲۰۰۶دستاوردهاي بسياري براي فوتبال كشورمان در بر خواهدداشت.

گزارش ويژه‌نامه ورزشي روزنامه اماراتي الخليج حاكي است: كريمي‌تصريح كرد،راهيابي تيم ايران به مسابقات جام جهاني مطلوب است و ما تلاش مي‌كنيم در اين پيكارها به نتايج مطلوبي دست يابيم.

وي از تيم ملي فوتبال ژاپن به عنوان سخت‌ترين حريف ايران در رقابت‌هاي مقدماتي ياد كرد و گفت : بايد تلاش بيشتري انجام دهيم و در مسابقات بهتر ظاهر شويم.

كريمي‌يادآور شد: تمرين‌هايي كه در تيم بايرن مونيخ انجام مي‌دهم به من كمك مي‌كند تا بهتر در خدمت تيم ايران باشم.

وي افزود:تيم ايران داراي بازيكنان بااستعدادي است كه مربي بايدبهترين تركيب را برگزيند تا در جام جهاني خود را نشان دهيم.

كريمي‌درباره حضورش در تيم بايرن مونيخ گفت: در اين تيم به خوبي از من استقبال كردند و با وجود اينكه با بازيكنان به‌وسيله اشاره ارتباط برقرار مي‌كنم، امادر كنار آنان خوشحال هستم.

وي بابيان اينكه براي يادگيري زبان آلماني تلاش خواهد كرد،گفت:باوجود اينكه قراردادم يكساله است،زياد نمي‌خواهم به‌اين مسأله فكركنم بلكه براي هماهنگي با وضعيت جديد تلاش خواهم كرد.

كريمي‌يادآور شد:موفقيت بايرن مونيخ اولويت نخست من است و هرچه در توان دارم در اين زمينه صرف مي‌كنم تا موفق شوم.

وي درباره عدم موفقيت علي دايي و وحيد‌هاشميان در بايرن مونيخ گفت اين دو بازيكن از بهترين بازيكنان ايران هستند ولي شانس، آنان را ياري نكرد تا در اين تيم به موفقيت دست يابند.

الخليج نوشت : علي كريمي‌مي‌توانست در باشگاه الاهلي دبي زندگي راحتي را به عنوان يك ستاره فوتبال منطقه‌اي داشته باشد،اما بهترين بازيكن سال ‪ ۲۰۰۴آسيا ترجيح داد به جاي آفتاب صحرا،درجست وجوي هواي سرد اروپا در كنار بهترين ستارگان فوتبال در بايرن مونيخ بدرخشد

Friend
13-08-2005, 09:33
پاس براي آسيا و ليگ آماده مي‌شود تولد دوباره
---------------------------------------------------------
در حالي كه كمتر از يك ماه به آغاز ليگ برتر باقي مانده است، تمام تيم‌ها در حال آماد‌ه‌سازي و برپايي اردوهاي تداركاتي هستند.

در اين ميان تيم فوتبال پاس حال و هواي ديگري دارد چراكه اين تيم به غير از اينكه بايد خود را براي شروع مسابقات ليگ برتر كه اولين ديدارش نيز برابر تيم سايپا خواهد بود، آماده كند، بايد به فكر جام ديگري نيز باشد كه شايد براي پاس به مراتب مهم‌تر و با اهميت‌تر باشد.

ليگ قهرمانان آسيا جامي است كه پاس فقط به كسب آن فكر مي‌كند و اين نكته را در مرحله قبلي نيز به خوبي نشان داده است.

پاس در مرحله يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا بايد به مصاف تيم العين برود كه اتفاقاً اين تيم قهرماني اين رقابت‌ها را نيز در كارنامه خود مي‌بيند.

البته العين در اين مدت بيكار نبوده و براي رفع نقاط ضعف و قدرتمند‌تركردن خود براي حضور در اين جام دست به خريدهاي جديد زده است.

اما پاس هم كه به اعتقاد اكثر كارشناسان ايراني و خارجي به عنوان يكي از شانس‌هاي نخست كسب عنوان قهرماني ليگ قهرمانان آسيا ياد بشود و در نظرسنجي كاربران اينترنتي سايت كنفدراسيون فوتبال آسيا هم بيشترين شانس به اين تيم داده شده نيز بيكار نمانده و برنامه‌‌ريزي گسترده‌اي انجام داده است.

پاس تمرينات خود را هفتم مردادماه آغاز كرد و دنيزلي از همان ابتدا با برگزاري تمرينات سخت و نفسگير و البته حرفه‌اي كار بدنسازي پيش فصل را با تيم خود شروع كرد.

دنيزلي هر روز بر فشار تمرينات اضافه مي‌كرد و البته براي اين كار خود دليل موجهي‌ داشت و آن هم حضور پاس در سه جام قهرماني يعني ليگ قهرمانان، ليگ برتر و جام حذفي كه طبيعتاً حضوري قدرتمند در هر سه جام مي‌خواهد.

بازيكنان پاس در مورد نحوه تمرينات بدنسازي تيم اعتقاد دارند كه اگرچه سخت و واقعاً نفسگير است اما كاملاً حرفه‌‌اي و جديد است.

بيژن كوشكي مدافع پاس در اين باره مي‌گويد: «ما روزي دو نوبت صبح و بعدازظهر تمرين مي‌كنيم و فشار زيادي نيز در تمرين متحمل مي‌شويم اما خسته نمي‌شويم و روند تمرينات برايمان كسل‌كننده نيست.

دنيزلي به‌گونه‌اي جديد و البته حرفه‌اي ما را تمرين مي‌دهد. نحوه تمرينات وي كاملاً متنوع است. نكته جالبي در تمرينات بدنسازي دنيزلي وجود دارد و آن هم استفاده از توپ است، تا به حال در تيم‌هايي كه حضور داشتم، مشاهده نكردم كه در تمرينات بدنسازي هم تيم با توپ تمرين كند و در پايان هر جلسه تمرين بازي درون گروهي برگزار كند. اين فقط يكي از كارهاي حرفه‌اي دنيزلي است.

خود من در حال حاضر در بهترين شرايط بدني قرار دارم. تا شروع ليگ نيز به صددرصد آمادگي خواهم رسيد. اعتقاد دارم پاس امسال سال بسيار خوبي را در پيش خواهد داشت چون به چيزي غير موفقيت فكر نمي‌كنيم.»

همچنين محسن بياتي‌نيا نيز در مورد نحوه تمرينات گفت: «به‌هر حال ما سال آينده بايد در سه جام معتبر حضور داشته باشيم و براي اينكه از نظر بدني دچار مشكل نشويم، بايد يك دوره بدنسازي كامل را پشت سر بگذاريم.

موفقيت در ليگ قهرمانان آسيا براي ما اهميت بسيار بالايي دارد و بايد با كسب عنوان قهرماني ثابت كنيم كه پاس همچنان بهترين تيم آسيا است. پاس در هفته‌ ابتدايي ليگ بايد به مصاف سايپا و استقلال برود سپس العين را در ليگ قهرمانان آسيا پيش رو دارد و بعد از آن بايد با پرسپوليس ديدار كند. اين برنامه سنگين فقط مربوط به 4 هفته است و اين يعني اينكه رقابت فشرده‌اي سال آينده انتظار ما را مي‌كشد.»

دنيزلي اين روزها به دقت تمرينات را زيرنظر گرفته است و اين نشان از اهميت بالاي موضوع براي سرمربي ترك‌تبار پاس و مسؤولان اين تيم دارد، دنيزلي در اين باره اظهار داشت: «در ليگ قهرمانان آسيا رقابت فشرده‌اي وجود دارد و تيم‌هاي پرقدرتي در اين جام شركت مي‌كنند اما هيچ چيز نمي‌تواند مانع پاس باشد در حال حاضر فقط به تمرينات فكر مي‌كنم و نزديك‌ترين مسابقاتي كه پيش رو داريم، ليگ برتر است اما ليگ قهرمانان بيشترين اهميت را براي ما دارد و تمام تمرينات براي موفقيت و البته قهرماني در اين جام متمركز شده است.

پاس تيم قدرتمندي است و نبايد در موفقيت‌مان در اين جام شك كنيد. پاس بازي به بازي قدرتمندتر و تبديل به يك تيم شكست‌ناپذير خواهد شد.»

اما در حالي كه دنيزلي و گروهش با انجام تمرينات سخت و حرفه‌اي به موفقيت مي‌انديشند، مديران پاس هم با جذب بازيكناني كه در خور شأن نام تيم پاس باشند، سعي در مضاعف كردن نيروي تيم خود از نظر بازيكن دارند.

اولين شكار پاس در اين فصل جذب جواد شيرزاد هافبك قدرتمند جناح چپ ملوان بود تا در كنار نفراتي همچون ميثم منيعي هافبك ملي‌پوش اين تيم، فرهاد ربيع‌خواه خيالشان بابت جناح چپ آسوده شود، در ادامه ستار همداني هم به پاس پيوست تا در كنار نكونام و رحمتي مثلث پرقدرت پاس در ميانه ميدان هم شكل بگيرد. پاسي‌ها به همين بسنده نكرده‌اند و چندين بازيكن ديگر نيز جذب كرده‌اند.

علي گل تكين دستيار اول دنيزلي درخصوص جذب بازيكن جديد مي‌گويد: «بازيكنان جديد فعلاً در تمرينات بدنسازي شركت كرده‌ا‌ند و از نظر بدني در شرايط نسبتاً خوبي قرار دارند اما هنوز نمي‌توان در مورد ساير مسائل نظري داد چون تمرينات تاكتيكي و با توپ آغاز نشده است اما تمامي اين بازيكنان مورد قبول دنيزلي بوده‌اند و با نظر مستقيم وي جذب شده‌اند.»

همچنين گل تكين در مورد نحوه تمرينات پاس گفت: «تمرينات فرم بسيار منظمي را طي مي‌كند و روزي دو جلسه صبح و بعدازظهر تمرين مي‌كنيم. فشار تمرينات بسيار بالاست و تيم از نظر بدني شرايط فوق‌العاده‌اي دارد. ما مسابقات متعددي را به قصد قهرماني در پيش داريم و بايد از نظر بدني در شرايط خوبي قرار داشته باشيم. از روز گذشته نيز تمرينات تاكتيكي آغاز شده است و درهمان روز نفرات بسيار خوب و هماهنگ كار كردند.»

نكته قابل توجه ديگري كه وجود دارد، عدم حضور 5 بازيكن ملي‌پوش پاس در تمرينات اين تيم است كه البته در تمرينات و اردوي تيم‌ملي فوتبال ايران شركت دارند اما به نظر مي‌رسد دنيزلي در اين خصوص نيز چاره‌اي انديشيده باشد البته با حضور اين 5 بازيكن كه مهره‌هاي تأثير‌گذار پاس نيز محسوب مي‌شوند، قدرت پاس نيز چند برابر مي‌شود. به‌هر حال دنيزلي از روز گذشته تمرينات تاكتيكي را آغاز كرده است و دنيزلي طبيعتاً تيمي هماهنگ را روانه مسابقات خواهد كرد

Friend
13-08-2005, 09:33
دو بازيكن جديد در شهيد قندي
-------------------------------------
سرپرست تيم فوتبال شهيد قندي يزد گفت: با پيوستن مجتبي انصافي و بهشاد ياورزاده به‌اين تيم، تعداد بازيكنان جديد آن در فصل آتي به شش نفر رسيد.

سيد محمود انصاري افزود: اين دو از ياران فصل گذشته تيم استقلال تهران بودند كه به مدت يكسال به تيم شهيد قندي ملحق شدند.

قبل از اين، پيوستن چهار بازيكن خارجي از تيم منتخب سائوپائولو برزيل قطعي شده بود.

او همچنين از انجام مذاكره رسمي‌با باشگاه استقلال براي جذب وحيدطالب لو در باشگاه شهيد قندي يزد خبر داد و گفت:همچنين جذب يك بازيكن ديگر از ليگ برتر نيز در رأس برنامه‌هاي باشگاه شهيد قندي قرار دارد.

انصاري گفت: برپايي اردوي شش روزه تيم قندي در ارمنستان يا اوكراين كه قبلاً اعلام شده بود، منتفي است.

وي افزود: به دعوت باشگاه اتكا تهران، تيم قندي در مسابقات چهارجانبه تهران حاضر مي‌شود.

سرپرست تيم فوتبال شهيد قندي يزد اضافه كرد: اين بازي‌ها از ‪ ۲۶مرداد ماه جاري باشركت تيم‌هاي ابومسلم، پيام ارتباطات، اتكا و قندي در ورزشگاه اختصاصي اتكا برگزار مي‌شود.

تيم شهيد قندي در فصل جديد با بهره‌گيري از منصور پورحيدري مربي سابق تيم ملي و استقلال تهران، به عنوان سرمربي و يورگن گده به‌عنوان مربي، قصد دارد با قدرت بيشتر در فصل جديد ليگ برتر حاضر شود.

اين تيم در رقابت‌هاي ليگ دسته اول كشور در فصل گذشته، به عنوان تيم نخست اين ليگ، راهي مسابقات فوتبال ليگ برتر كشور شد

Friend
13-08-2005, 09:34
ناصر ابراهيمي: مردم بايد شرايط پرسپوليس را درك كنند
-----------------------------------------------------------------
در فوتبال، آمادگي تاكتيكي تيم به رعايت صحيح اصول دفاع و حمله بستگي دارد.

ناصر ابراهيمي مربي تيم پرسپوليس ضمن بيان مطلب فوق گفت: ابتدا نبايد اجازه داد تيم مقابل به گل برسد و زماني هم كه صاحب توپ شديد به فكر گلزني باشيد.

دفاع از همان زمان و منطقه‌اي كه توپ از دست برود، آغاز مي‌شود و تمام بازيكنان بايد از لحاظ آمادگي به شرايطي برسند كه به خوبي در دفاع تيمي شركت كنند.

وي در ادامه افزود: بعضي از پست‌ها در زمين، اختصاصي است ولي در فوتبال روز دنيا به غير از سه، چهار پست ثابت، ساير بازيكنان شناور هستند. در اين شرايط هر تيمي كه خط هافبك بهتري داشته باشد، از نظر فني شرايط بهتري دارد و در زمان حركت بدون توپ يا هنگام صاحب توپ شدن موفق‌تر ظاهر مي‌شود.

سرمربي پرسپوليس اضافه كرد: اصول دفاع در دو نوع سه نفره و چهارنفره توسط تيم‌هاي حاضر در ليگ برتر انجام مي‌شود كه ما در زمان باقيمانده تا آغاز ليگ برتر روي تمام سيستم‌هاي دفاعي كار مي‌كنيم. ما سيستم را به بازيكنان تحميل نمي‌كنيم بلكه بايد بازيكنان به سيستم تيم وارد شوند.

جدايي گل‌محمدي كه بهترين مدافع پوششي ايران است، از پرسپوليس و پيوستن به صباباتري براي ما سخت است زيرا او وظيفه رهبري دفاع خطي را به خوبي ايفا مي‌كرد. البته هنوز انتقال گل‌محمدي به صباباتري قطعي نشده است ولي اگر او رفت، رهبري‌فرد و چند بازيكن جديد را در اين پست امتحان مي‌كنيم.

وي تأكيد كرد: انصاريان، رهبري‌فرد، حاجي‌زاده، شيث رضايي و نيك‌نظر پنج بازيكن خط دفاع فصل آينده پرسپوليس هستند كه در صورت استفاده شدن يك بازيكن جديد، مشكلي را در اين بخش احساس نخواهيم كرد.

ولي نبايد از 3 يا 4 نفري كه در خط دفاع قرار مي‌گيرند، بخواهيم كه تمام وظايف دفاعي را برعهده بگيرند، زيرا در اين شرايط شكست خواهيم خورد. تمام بازيكنان تيم بايد به موقع در كار دفاع و حمله شركت كنند تا انسجام و هماهنگي تيم با مشكل مواجه نشود.

ابراهيمي اين مسأله را چنين توضيح مي‌دهد: تيم مقابل از منطقه خالي دفاع يا عدم يارگيري مناسب به گل مي‌رسد كه در دفاع تركيبي مهم‌ترين مسأله ابتدا يارگيري است و بعد پركردن فضاهاي خالي خط دفاع.

مطمئناً باتوجه به بازيكناني كه در تيم ما حضور دارند، خط دفاع ما در فصل آينده كارايي خوبي خواهد داشت.

مربي پرسپوليس با اشاره به وضعيت بسيار خوب بدني بازيكنان ادامه داد: پرويز كماسي طي چند سال گذشته كار كرده است كه بازيكنان تيم مي‌توانند به راحتي 3 نيمه چهل و پنج دقيقه در زمين مسابقه بدوند.

طي روزهاي آينده نيز برنامه‌هاي بدنسازي به پايان مي‌رسد ولي بايد سعي كنيم با تمرينات خاص، بدن‌هاي بازيكنان را در شرايط فعلي حفظ كنيم تا با آمادگي كامل در مسابقات پنجمين دوره ليگ برتر شركت كنيم.

وي با اشاره به مشكلات مالي حاكم بر تيم افزود: بازيكنان شرايط باشگاه را درك مي‌كنند و متقابلاً مديريت نيز تمام تلاش خود را به كار مي‌بندد و به فكر بازيكنان هستند. بازيكنان مي‌دانند پرداخت حقوق و مزايا آنها دير و زود مي‌شود ولي سوخت و سوز نخواهد داشت.

ابراهيمي تأكيد كرد: پنج اصل براي موفقيت تيم بايد وجود داشته باشد. مديريت، امور مالي، گروه سرپرستي، فني و بازيكنان پنج اصلي هستند كه بايد براي نتيجه گرفتن تيم با هم هماهنگ شوند.

اما با آغاز مسابقات 3 اصل، كادر سرپرستي، فني و بازيكنان بيش از دو اصل ديگر اهميت پيدا مي‌كند و نبايد مشكلي در هماهنگي آنها به وجود آيد.

در حال حاضر همه توجهات به مديران و امور مالي باشگاه است كه در جذب بازيكنان جديد تا چه اندازه‌اي موفق مي‌شوند، اما با شروع مسابقات نگاه‌ها به عملكرد مربي معطوف مي‌شود و انتظارات از او بالاتر مي‌رود.

مربي پرسپوليس ادامه داد: در چهل سال قبل بازيكنان هدف‌هاي متفاوتي داشتند، حضور در يك تيم باشگاهي، سپس قرار گرفتن در تركيب تيم‌هاي بزرگ و پس از آن تيم‌ملي، اما امروزه ديدگاه‌ها فقط به باشگاه بزرگ و تيم‌ملي معطوف نمي‌شود.

حرف اول را در نقل و انتقالات بازيكنان فقط پول مي‌زند و مردم نيز بايد شرايط تيم‌هايي مثل پرسپوليس را درك كنند كه به دليل مشكلات مالي در جذب بازيكنان بزرگ ناموفق بوده است.

ابراهيمي در پايان تصريح كرد: يك تيم براي موفقيت بايد دروازه‌بان مطمئن، دفاع قابل اطمينان، هافبك طراح و مهاجم گلزن و چارچوب شناس داشته باشد و همچنين روي نيمكت ذخيره‌ها نيز از بازيكنان خوب و جوان سود ببرد.

امسال پرسپوليس نيز با جوانگرايي خوبي در مسابقات شركت مي‌كند و در مقابل حريفان از تركيب بازيكنان باتجربه و جوان سود خواهد برد

Friend
13-08-2005, 09:35
گزارش AFC از لغو ديدار ايران-عربستان
-----------------------------------------------
ديدار دوستانه تيم‌هاي ملي ايران و عربستان به دليل هواي آلوده مالزي لغو شد.

سايت رسمي كنفدراسيون فوتبال آسيا در خبري ويژه لغو شدن ديدار دوستانه ايران و عربستان را اطلاع داد.

بنا به گزارش طبق برنامه اين ديدار قرار بود روز پنجشنبه در ورزشگاه چراس برگزار شود، اما به علت آلودگي هوا اين ديدار به روز جمعه موكول شد.

اما پس از تصميم گيري فدراسيون فوتبال مالزي اين ديدار بنا به اعلام وضعيت ويژه لغو شد. تيم ملي ايران خود را براي سفر به يوكوهاما براي رويارويي با تيم ملي ژاپن آماده مي‌كند

Friend
13-08-2005, 09:35
گزارش ويژه دبي اسپورت از باشگاه پاس؛
--------------------------------------------------
شبکه تلويزيوني دبي اسپورت روزهاي چهارشنبه و پنجشنبه در چند نوبت گزارش ويژه اي را در خصوص باشگاه پاس تهران پخش کرد.

در اين گزارش که نزديک به پنج دقيقه بود ابتدا قسمت‌هايي از بازي‌هاي تيم پاس در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان باشگاه‌هاي آسيا در برابر تيم‌هاي پليس عراق و السالميه کويت پخش شد.

گوينده شبکه تلويزيوني دبي اسپورت در اين بخش به نتايج درخشان تيم پاس در اين مسابقات اشاره کرد و صعود مقتدرانه نماينده ايران را قابل توجه دانست.

همچنين در ادامه اين گزارش قسمت‌هايي از تمرينات آماده سازي تيم پاس و همچنين امکانات باشگاه از جمله استاديوم‌، ساختمان اداري‌، سالن سرپوشيده و استخر به تصوير کشيده شد.

پخش تصاويري از فعاليت‌هاي خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) و روزنامه پاس جوان و همچنين گفت‌وگو با مسؤولان اين دو رسانه از ديگر بخش‌هاي گزارش دبي اسپورت بود.

در ادامه‌، گزارشگر دبي اسپورت با فرماندهي نيروي انتظامي به گفت‌وگو پرداخت و سردار احمدي مقدم از شرايط حاکم بر اين باشگاه اظهار رضايت کرد پاس همچنين سردار آجورلو در گفت‌وگو با گزارشگر اين شبکه در خصوص امکانات باشگاه پاس و همچنين موقعيت اين باشگاه در فوتبال ايران توضيح داد.

در بخش پاياني گزارش دوبي اسپورت تصاويري از جشن باشگاه پاس پخش شد و گزارشگر اين شبکه تلويزيوني اظهار داشت: باشگاه پاس در ادامه موفقيت‌هاي خودش به کسب عنوان قهرماني در رقابت‌هاي باشگاهي آسيا اميدوارند

Friend
13-08-2005, 09:36
خوردبين: سازمان تربيت بدني ما را عذاب داد
-----------------------------------------------------
تغيير و تحولات باشگاه پرسپوليس همواره موردتوجه رسانه‌هاي گروهي و محافل خبري مختلف قرار گرفته است.

در فصل نقل و انتقالات، جذب بازيكنان جديد توسط باشگاه پرسپوليس بيش از تمام باشگاه‌ها توجهات را به خود جلب كرده بود. ولي مشكلات مالي تنها عامل اصلي موفقيت كامل اين باشگاه در جذب نفرات مدنظر كادرفني بوده است.

در شرايطي كه تمام نگاه‌ها به نقل و انتقالات اين باشگاه معطوف شده بود، حجت‌ا... خطيب مديرعامل پرسپوليس اعلام كرد كه قبل از آغاز پنجمين دوره ليگ برتر از سمت خود كناره‌گيري مي‌كند.

محمود خوردبين سرپرست پرسپوليس در مورد تصميم مديرعامل باشگاه گفت: خطيب فرد بسيار خوبي است كه در طول يك سال گذشته حمايت‌هاي زيادي از باشگاه كرده است. او بسيار زحمت مي‌كشيد و حتي بارها شده بود كه شخصاً ديدم تا ساعت 10 شب براي رتق و فتق امور در باشگاه حضور پيدا مي‌كرد.

اگر او در اين مدت كمتر مصاحبه مي‌كرد به خاطر مشغله كاري فراوانش بوده است.

وي در ادامه افزود: ايشان گفته‌اند مي‌روم؛ ولي فكر نمي‌كنم و اميدوارم اين موضوع تحقق پيدا نكند. ايشان اهدافي داشتند كه مي‌توانست مشكلات مالي را برطرف كند و در انجام آن نيز توانايي زيادي داشتند.

البته اگر ايشان از پرسپوليس بروند اتفاق جديدي نيست زيرا در طول ساليان گذشته مديران عامل‌ زيادي آمدند و رفتند ولي آنچه باقي مانده است تيم پرسپوليس است.

اما خوردبين از وضعيت حاكم بر نقل و انتقالات ناراضي است و در اين مورد تصريح كرد: شرايط مالي حاكم بر بازار نقل و انتقالات نابرابر است.

بازيكنان زيادي آمدند در تمرين پرسپوليس ولي تيم‌هاي ديگر سه برابر مبلغ ما را به آنها دادند و جذبشان كردند. نمي‌دانم چه كسي بايد به اين مسائل و بودجه حاكم بر فصل نقل و انتقالات نظارت كند.

تيم‌هايي مثل پرسپوليس و استقلال پشتوانه مالي ندارند. سازمان تربيت بدني براي پرداخت بودجه فصل گذشته ما را عذاب داد. اگر بودجه هست تيم ما را به خوبي تأمين كنند و اگر نيست تيم ما را به بخش خصوصي واگذار كنند كه اين موضوع به نفع باشگاه است، زيرا كساني هستند كه قصد دارند به پرسپوليس كمك كنند ولي مي‌گويند مشخص نيست پول ما به كجا مي‌رود، به همين خاطر تا به حال پيشقدم نشده‌اند.

عيسي اسحاقي سخنگوي سازمان تربيت بدني در مورد عدم كمك مناسب اين سازمان به پرسپوليس كه توسط خوردبين مطرح شد، اضافه كرد: پرسپوليس از يك طرف وابسته به سازمان تربيت بدني است و از طرف ديگر بودجه خاصي در سازمان براي اين باشگاه وجود ندارد.

البته مسائل حقوقي باشگاه پرسپوليس براي واگذاري به بخش خصوصي از سوي سازمان حل شد و امسال سال خوبي براي اين تيم خواهد بود. در اين شرايط سازمان تربيت بدني به شركت خصوصي‌سازي وكالتنامه داده است و در شهريور يا مهرماه جاري آگهي فروش سهام باشگاه اعلام مي‌شود.

وي در ادامه افزود: باتوجه به اين مسأله، باشگاه پرسپوليس وارد بخش خصوصي مي‌شود و علاقه‌مندان مي‌توانند سهام باشگاه را خريداري كنند. از سال 81 مهرعليزاده فعاليت‌هاي لازم را براي ورود پرسپوليس انجام داده است و فقط مسائل حقوقي آن طول كشيد.

سه هفته پيش از طريق سازمان تربيت بدني اين مشكل به طور كامل حل شد و بحث تغيير دولت باعث شد فروش سهام توسط شركت خصوصي‌سازي در شهريور و مهرماه انجام شود.»

اما خوردبين اعتقاد دارد در صورتي كه سازمان نمي‌خواهد پرسپوليس را به شركت خصوصي‌سازي تحويل دهد بايد ابتداي سال 5 تا 6 ميليارد بودجه در اختيار تيم قرار دهد تا اين تيم در سال جاري با مشكلي مواجه نشود.

سخنگوي سازمان تربيت‌بدني با اطمينان از كمك سازمان به پرسپوليس تا حل مشكل واگذاري به شركت خصوصي‌سازي صحبت كرده و گفت: اگر پرسپوليس در رديف بودجه سازمان باشد، پرداخت كمك به آنها مشكلي ندارد؛ در آن شرايط اگر بودجه آنها درجاي ديگري مصرف ‌شود، خلاف قانون خواهد بود.

اما كمك سازمان به پرسپوليس در حال حاضر از محل كمك‌هايي است كه مي‌گيرد ولي اگر از محل بودجه سازمان باشد، غيرقانوني است زيرا اين باشگاه در رديف بودجه قرار نگرفته است.

سرپرست پرسپوليس در شرايط فعلي كمك سازمان را به اين تيم پرطرفدار تهراني واجب مي‌داند و اسحاقي در اين مورد نيز تأكيد مي‌كند: ‌تا مهرماه كمك‌هايي از سوي سازمان به پرسپوليس خواهد شد. البته اعضاي هيأت مديره نيز براي كسر بودجه امسال بايد پيگيري‌هاي لازم را انجام دهند.

اگر مالكيت حقوقي پرسپوليس حل شود و هيچ مشكلي پيش نيايد، مي‌توان به بهتر شدن وضعيت پرسپوليس اميداور بود.

خوردبين نيز با اشاره به صحبت‌هاي اسحاقي در مورد فعاليت اعضاي هيأت مديره پرسپوليس اظهارداشت: «اين كار خيلي سخت است، مي‌بينم اعضاي هيأت مديره از صبح تا شب چگونه براي رفع كمبود بودجه باشگاه تلاش مي‌كنند. تمام جلسات هيأت مديره پرسپوليس براي رفع كسر بودجه است.

اميدوارم رئيس آينده سازمان تربيت بدني به پرسپوليس كمك ويژه‌اي كند تا حداقل چند ماه از مشكل كمبود بودجه نجات پيدا كنيم.»

حسين كلاني پيشكسوت تيم‌ملي و باشگاه پرسپوليس هم در مورد اوضاع پرسپوليس گفت: «همه ما آرزويمان اين است كه دو تيم پرسپوليس و استقلال يك روز به باشگاه بزرگي تبديل شوند. اين دو تيم ستون‌هاي فوتبال ايران هستند و اكثر مردم آنها را دوست داشته و نگران اوضاعشان هستند. »

وي در مورد خصوصي‌سازي تأكيد كرد: «متأسفانه همه، حرف خصوصي‌سازي پرسپوليس را مي‌زنند ولي از لحاظ اصولي و قوانين حاكم قابل اجرا نيست. وقتي شركتي مي‌خواهد وارد بخش خصوصي شود بايد چيزي داشته باشد تا مردم بتوانند سهام آن را بخرند، البته پرسپوليس اسم، محبوبيت‌، معروفيت و... دارد.» ضمن اينكه كسي كه سهام مي‌خرد هميشه به خاطر عشق و علاقه نيست و مي‌خواهد بهره مادي هم ببرد.

كلاني ادامه مي‌دهد:‌ «بودجه‌اي كه به پرسپوليس مي‌دهند، مثل مسكن است كه براي مدت زماني كوتاه، درد را تسكين مي‌دهد. آنها دو ماه اجاره زمين تمرين را پرداخت مي‌كنند اما ماه سوم و در مواقعي كه تيم بايد با خيال آسوده به فكر نتيجه گرفتن باشد، اين بودجه تأمين نمي‌شود و تيم با مشكل شديدي مواجه مي‌شود. شما نتيجه آن را امسال ديديد كه حتي با پرسپوليس تا كسب عنوان قهرماني ليگ و جام حذفي پيش رفت ولي در آخرين لحظه با هر دو جام وداع كرد.

بازيكن اسبق پرسپوليس در مورد استاديوم اختصاصي اين تيم تصريح كرد: «اين استاديوم به صورت يك مجموعه المپيكي ساخته خواهد شد و با سازمان تربيت‌بدني هماهنگي‌هاي لازم انجام شده است.

زمين پايين‌تر از استاديوم امام خميني خريداري شده است و قرار است اين ورزشگاه در آنجا راه‌اندازي شود.

نقشه‌هاي اين ورزشگاه را به سازمان ارائه داديم و در حال حاضر به دنبال تهيه وام هستيم تا ساخت آن را شروع كنيم كه بازدهي اين وام‌ها بين هفت تا 10 سال طول مي‌كشد.»

كلاني اظهار داشت: «البته باتوجه به اينكه عملي‌شدن اين طرح با ايام عيد نوروز و انتخابات رياست جمهوري همزمان شد، كمي عقب افتاد ولي اميدواريم طي هفته‌هاي آتي با حل مشكلات، كار احداث ورزشگاه اختصاصي پرسپوليس آغاز شود.»

با خواندن صحبت‌هاي مسؤولان متوجه مي‌شويم همچنان پرسپوليس در گرداب مشكلات مالي خود غرق است اگرچه پيشنهادها و راهكارهاي خوبي از سوي مسؤولان مطرح شد، اما فكر نمي‌كنيم امسال پرسپوليس بتواند خود را به يك استقلال مالي برساند

Friend
13-08-2005, 09:38
جزيره و سرآغاز هيجان و اضطراب
ليگ برتر از امروز آغاز خواهد شد. بالاخره پس از دو ماه تعطيلات، فوتبال جزيره از خواب تابستاني بيدار خواهد شد و رقابت‌هاي حساس و پرتنش اين كشور با حضور هواداران علاقه‌مند به فوتبال استارت خواهد خورد. در روز نخست چلسي مدافع عنوان قهرماني بازي نخواهدداشت اما ليورپول قهرمان ليگ قهرمانان در يك ديدار حساس به مصاف ميدلزبرو خواهد رفت.

استاديوم گوديسون پارك پذيراي دو تيم اورتون و منچستريونايتد است. اورتوني‌ها كه سه‌شنبه شب در مرحله مقدماتي ليگ قهرمانان در اين استاديوم با نتيجه دو بر يك مغلوب ويارئال شدند و ديگر اميدي به صعود ندارند، مصمم هستند تا با پيروزي در هفته نخست، آن هم مقابل شياطين سرخ غم شكست را به فراموشي بسپارند.

تيم‌هاي سوم و چهارم فصل گذشته در حالي به مصاف يكديگر مي‌روند كه حوادث زيادي در باشگاه منچستر به وقوع پيوسته است.

هواداران منچستر بسان گذشته اعتراضات خود را نسبت به خانواده گليزر در اين تيم بيشتر كرده و در آخرين تجمع خود در كنار دفتر باشگاه اعلام كرده‌اند كه گيلزر بايد بميرد از طرفي بسياري ديگر از طرفداران سرخپوش با تحريم ديدار تيمشان در ديدارهاي انتخابي ليگ قهرمانان مقابل دبرسن مجارستان باعث خالي ماندن صندلي‌هاي اولترافورد شدند.

اورتوني‌ها حالا در شرايطي قرار گرفته‌اند كه مي‌توانند نسبت به اوضاع پيش آمده در تيم رقيب نهايت استفاده را كرده و به پيروزي برسند.

آلكس فرگوسن به طور حتم ادوين فان درسار را به عنوان سنگربان خود روانه ميدان خواهد كرد تا ضعف‌هاي چند سال گذشته پوشش داده شود. پارك‌جي سونگ كره‌اي نيز در انتظار اين بازي است تا اثبات كند كه با شايستگي‌هايش به اولترافورد آمده است.

ديويد مويس مربي جوان آبي‌پوشان شهر ليورپول براي تكرار مقام سال گذشته، تيمش را آماده كرده و اگر بتواند در بازي امروز به پيروزي برسد، مسلماً روحيه تيم دو چندان شده و شايد بتوانند در ديدار برگشت مقابل ويارئال به پيروزي برسند.

به هر صورت اين ديدار حساس دستخوش حوادثي خواهد بود و بايد ديد كه آيا دوستداران منچستر تيمشان را در اين بازي همراهي خواهند كرد يا خير.

ميدلزبرو در استاديوم ريورسايد ميزبان ليورپول قهرمان اروپا خواهد بود. رافا بنيتس با حفظ موجودي خود و اضافه كردن بازيكني به نام بودوين زندن هلندي تيم مستحكمي را تدارك ديده و دو هدف مهم را در فصل جاري دنبال مي‌كنند.

ابتدا قهرماني در ليگ برتر پس از 17 سال و پس از آن دفاع از قهرماني‌‌شان در ليگ قهرمانان. بنيتس مربي هوشياري است و پس از يك فصل حضور در جزيره به خوبي مي‌داند كه تيمش را چگونه آماده نبرد كند.

از شانس بد او در هفته نخست بايد مقابل تيمي به ميدان برود كه هميشه مقابل بزرگان حريف دندان گردي بوده است اما براي پيروزي و رسيدن به هدف بايد همه تيم‌ها را از پيش رو برداشت.

تقابل زندن در روز اول با تيم اسبق خود بسيار جذاب خواهد بود او كه به خوبي با نقاط ضعف و قدرت ميدلزبرو آشناست، مي‌تواند برگ برنده بنيتس در اين ديدار باشد.

تنها برتري ليورپول نسبت به ميزبان اين است كه آنها تاكنون چند بار در بازي‌هاي مقدماتي ليگ قهرمانان به ميدان رفته و به مرز آمادگي رسيده‌اند اما ميدلزبرو تا به امروز به غير از چند بازي تداركاتي ديداري انجام نداده‌ و داراي انسجام كافي نيست.

اين بازي گل سرسبد ديدارهاي هفته نخست است و شايد يكي از پرگل‌ترين بازي‌ها باشد. استون ويلا ميزبان بولتون است. دو تيمي كه در فصل گذشته در ميانه جدول جا خوش كرده بودند در حالي به مصاف يكديگر مي‌روند كه از امروز بايد آنها را در همين رتبه‌ها ديد. هر چند كه بولتون در فصل 2005-2004 تيمي عجيب و شگفتي‌ساز بود و با قرار گرفتن در مكان هفتم به جام يوفا صعود كرد.

ديويد اولري سرمربي تيز هوش ويلا حالا به انتظار سرمايه‌گذاري خود است. او كه جوانان زيادي را به باشگاه آورده، مي‌خواهد مزد جوانگرايي‌اش را بگيرد و شايد اين فصل زمان پيش‌بيني شده باشد.

منچسترسيتي در خانه ميزبان وست‌برومويچ است. آبي‌هاي منچستر پس از فروش شون‌رايت فليپس از لحاظ تهاجمي دچار ضعف شده‌اند اما اسيتوارت پيرس با تدابير خود راه حلي را پيدا خواهد كرد.

آنها تيمي نيستند كه داعيه قهرماني داشته باشند و قرار گرفتن در ميانه‌هاي جدول نيز راضي كننده است. وست بروم فصل سختي را پشت سر گذاشته و حتي تا آستانه سقوط نيز پيش رفته‌ است. آنها يكي از كانديداهاي سقوط به دسته اول هستند و براي اينكه دچار چنين سرنوشتي نشوند، بايد با تمام قدرت به مصاف رقبا بروند. فولام و بيرمنگام ديگر ديدار هفته اول ليگ برتر خواهد بود. فولامي‌ها با فروش ادوين فان درسار دروازه‌بان مشهور خود در اين خط دچار ضعف شده‌اند.

اما كريس كولمن سرمربي اين تيم فكري به حال اين نقيصه خواهد كرد. هدف اين تيم نيز كاملاً مشخص است و مطمئناً به حضور در يكي از جام‌هاي اروپايي فكر نخواهند كرد و فقط در انديشه حفظ تيم در ليگ برتر هستند.

بيرمنگام نيز براي بهتر شدن نسبت به فصل گذشته وارد ليگ برتر مي‌شود و در اين راه بايد از تمام قدرت خود استفاده كند.

پورتسموث ميزبان تاتنهام خواهد بود. تاتنهام با سرمربيگري مارتين يول هلندي در انديشه مقام‌هاي بالاي جدول است. آنها اين توانايي را دارند كه حداقل به جام يوفا صعود كنند و بايد در فصل جديد به آرزوي ديرينه خود دست يابند. اما پورتسموث نيز براي بقا در ليگ برتر مي‌جنگد.

ساندرلند تيمي كه مجدداً به ليگ برتر راه يافته پذيراي چارلتون خواهد بود. آنها براي اينكه دچار سقوط نشوند، بايد گام اول را محكم بردارند اما حريف آنها تيمي سرسخت به نام چارلتون است كه در چند فصل گذشته نشان داده به راحتي تسليم نمي‌شود. كسب امتياز براي ساندرلند در هفته اول مي‌تواند تماشاگران زيادي را در هفته‌هاي آينده به استاديوم بياورد.

چارلتوني‌ها براي رسيدن به جايگاه بالاتر در انديشه فصلي پرتنش هستند. وستهام ديگر تيم تازه وارد با بلكبرن ديدار خواهد داشت، جدال اين دو تيم نيز مي‌تواند مهيج باشد، يكي براي شناساندن مجدد خود به فوتبال جزيره و ديگري براي اثبات شايستگي‌هايش.
به هر صورت هفته نخست در غياب قهرمان و نايب قهرمان ليگ برتر آغاز خواهد شد اما تيم‌هاي ديگر نيز هميشه فوتبال جذابي را به نمايش مي‌گذارند و از روز اول بايد به انتظار حاشيه‌هاي زيادي باشيم

Friend
13-08-2005, 09:40
مارك يانكولوفسكي در انتخاب ميلان اشتباه نكردم
------------------------------------------------------------
مارك يانكولوفسكي در اودينزه به يك ستاره ارزشمند تبديل شد و در حالي كه پاول ندود هموطن او يوونتوسي‌ها را از بابت به خدمت گرفتن وي مطمئن كرده بود، اين هافبك اهل چك راهي ميلان شد تا در كنار ستارگاني چون، روي‌كاستا، سيدورف، كاكا، پيرلو، گاتوزو، سرجينيو و يوهان ووگل هلندي در خط مياني رقابت تنگاتنگي براي قرار گرفتن در تركيب اصلي داشته باشد. در آخرين روزهاي فصل قبل دچار مصدوميت شد و هنوز هم به مرحله آمادگي كامل نرسيده است، حتي نتوانست همراه ميلان در تور آمريكايي روسونري‌ها و بازي با چلسي و شيكاگوفيره شركت كند و در ميلانو باقي ماند تا تحت نظر پزشكان و فيزيوتراپ تيم مراحل بهبودي را خيلي سريع طي كند.

صحبت‌هاي اخير كارلو آنچلوتي در مورد برنامه‌ها و اهداف ميلان در فصل آينده او را هم مثل ساير بازيكنان روسونري به سرزمين آرزوها برده و از حالا فقط به قهرماني فكر مي‌كند. او مي‌خواهد همراه ميلان فاتح اسكودتو و ليگ قهرمانان شود. مارك معتقد است تيم آنچلوتي در سطح آمادگي بالايي قرار دارد و مي‌تواند روزهايي پر از شادي و شعف را به همراه داشته باشد.

سطح آمادگي ميلان را چطور مي‌بيني؟

ما در وضعيت خوبي هستيم و با اطمينان مي‌گويم خيلي خوب، تيم از نظر جسماني و روحي در شرايط مناسبي است و ميانگين نمرات ما در هر تمرين بسيار بالاست. همه ما تصميم داريم فصلي به يادماندني را داشته باشيم. آنچلوتي همراه با قاطعيت مي‌گويد: ميلان مي‌تواند در فصل جديد، اسكودتو و جام قهرماني باشگاه‌هاي اروپا را فتح كند.

تمرينات ميلان براي تو سنگين نيست؟

اصلاً من سال‌هاست كه در ايتاليا زندگي مي‌كنم و به شيوه تمرينات تيم‌هاي سري آ عادت دارم. اعتراف مي‌كنم اوايل نمي‌توانستم راحت با آن كنار بيايم اما امروز توانسته‌ام با كمك ساير بازيكنان حتي بهتر از خيلي‌ها باشم. زماني شده كه زودتر از همه مي‌آيم و ديرتر مي‌روم. معمولاً وقتي كار را تمام مي‌كنم كه از بازدهي تمرين و حركات بدني خود راضي باشم. يكي بازيكن هر قدر هم با قدرت و با تكنيك باشد، تنها زماني مي‌تواند توانايي‌هايش را به كار گيرد و قابليت‌ها را نشان دهد كه صد در صد از آمادگي جسماني و قدرت بدني خوبي برخوردار باشد. من اين درس‌ها را در اودينزه فرا گرفتم.

در واقع منظور تو اول قدرت بدني است و بعد تكنيك يا تاكتيك؟!

در ايتاليا اين مسأله هم يعني تا زماني كه تكنيك توانايي‌هاي شما مربيان و مسؤولان باشگاه‌ها را راضي نكند، آنها به هيچ‌وجه با شما قراردادي امضا نمي‌كند. من زماني كه به ميلان آمد، تازه كار را شروع كرده‌ بودم. در اين جا همواره قدرت بدني حرف اول را مي‌زند و مربيان به اين مهم خيلي اهميت مي‌دهند و اگر از اين نظر توانايي‌هاي لازم را نداشته باشي. حتي يك فصل را هم در سري آ دوام نمي‌آوري. استفاده از تكنيك و تاكتيك به سطح قدرت بدني شما بستگي دارد.

چه اندازه به موفقيت ميلان اطمينان داري؟

زماني كه يك مربي مثل آنچلوتي اين چنين از موفقيت و موقعيت تيم صحبت مي‌كند همه ما به اين باور مي‌رسيم كه ديگر ترديدي وجود ندارد و ما قهرمان خواهيم شد. او افكارش را تزريق مي‌كنند زماني كه وي از بازي و آمادگي اينتر ابراز رضايت مي‌كند، ما چطور راضي نباشيم و بايد فقط كار كنيم و به تمام آنچه مربي پيش‌بيني مي‌كند دست پيدا كنيم. اطمينان او از موقعيت ميلان به تمام بازيكنان تيم روحيه مي‌دهد و اعتماد به نفس بازيكنان را افزايش مي‌دهد. ما هم ترديدي نداريم كه مي‌توانيم در اين فصل در كنار اسكودتو، ليگ قهرمانان را هم فتح كنيم.

به عنوان يك بازيكن در خط مياني چقدر اشتباه داشتي؟

خوشبختانه اشتباهاتم در حدي نبود كه باعث سوژه منتقدان شوم. اما معتقدم هيچ بازيكني نمي‌تواند ادعا كند كه در طول يك فصل اشتباهاتي نداشته است. در حال حاضر من به ميلان پيوسته‌ام و فعلاً اول راه هستم.

تو يك هافبك هستي. اما در تمرينات در دفاع هم بازي مي‌كني، چرا؟

چون آنچلوتي اين‌گونه مي‌خواهد. من در اودينزه اغلب در هافبك بازي مي‌كردم و اكنون هم ترجيح مي‌دهم در پستي كه به من تعلق دارد بازي كنم. من همواره توانايي‌هايم را در مركز زمين نشان داده‌ام اما اگر مربي ترجيح مي‌دهد از من در دفاع استفاده كند، هيچ اعتراضي ندارم و سعي مي‌كنم در اين پست هم موفق باشم.

بازي در دفاع روي كيفيت بازي تو اثر نمي‌گذارد؟

تا حدودي! اين مسأله باعث مي‌شود تحرك من در زمين كم شود، زيرا در اين پست در فضاي كمتري بازي مي‌كنم. اما من يك بازيكن حرفه‌اي هستم و هيچ مشكلي در اين رابطه ندارم.

تا چه حد به كارلو آنچلوتي اطمينان داري؟

تا حدي كه مي‌دانم و ايمان دارم در انتخاب ميلان اشتباه نكرده‌ام و همراه اين تيم به آرزوهايم مي‌رسم. او مربي فوق‌العاده موفقي است و خوشحالم كه به اين تيم آمده‌ام.

نظرت در مورد مالديني‌ چيست؟

پائولو يكي از بهترين مدافعان جهان است. او سمبل ميلان محسوب مي‌شود و خوشحالم به تيمي پيوسته‌ام كه مالديني كاپيتان آن است. ميلان پر از ستاره است و شك نداشته باشيد در اين تيم موفق مي‌شوم.

چرا ميلان را انتخاب كردي، يوونتوس و ندود هم منتظر تو در تورين بودند؟

مي‌دانم اما من هميشه دوست دارم موفقيت‌هاي خود را در تيمي به دست آورم كه از نظر شخصيت بازي نيز موفق است و آن تيم در حال حاضر فقط و فقط ميلان مي‌باشد

Friend
13-08-2005, 09:41
بوفون در انديشه كسب سوپر جام
---------------------------------------------
جان لوئيجي بوفون تابستان خيلي شلوغي را سپري كرده و حالا در انديشه كسب اولين موفقيت با تيم توريني است.

او مي‌گويد: دوست دارم فصل را با يك پيروزي آغاز كنم. براي اين موضوع مي‌خواهم تا 20 آگوست صبر كنم. برايم فوق العاده است كه در سوپر جام به پيروزي دست يابم. در اين 3 بازي آخر خودم درون دروازه قرار گرفتم و 3 پيروزي كسب كرديم و حالا سوپرجام را مي‌خواهم. بازي با اينتر آسان نيست. همچنين به نظرم نيمكت نشيني براي بازيكني چون الکس عادلانه نيست، اما من مطمئن هستم تصميمات فابيو كاپلو براي موفقيت تيم است. براي كاپلو و باشگاه خيلي مهم به نظر مي‌رسد كه تيم نتايج خوبي بگيرد و اين براي بازيكناني چون الكس اصلاً خوب نيست

Friend
13-08-2005, 09:42
نيستلروي: كابوس تمام شد
---------------------------------------
رود فان نيستلروي مهاجم منچستريونايتد معتقد است فصل خشك سالي اش براي گلزني در تيم به سر آمده است.

نيستلروي در اين باره اظهار داشت: فصل گذشته از نظر گل زدن چندان خوب نبود. پس از چند ماهي كه به ميادين بازگشتم، اوضاع طبق ميلم پيش نمي‌رفت. مي‌خواهم در هر ديدار حضور داشته باشم. مصدوميت باعث نااميدي و دلسردي خواهد شد و آنگاه نمي‌توانم خودم را آنگونه كه هستم نشان دهم، اما به نظر مي‌رسد كه پس از مدتي استراحت، فصلي خوب را آغاز خواهيم كرد. بازي نكردن و گل نزدن باعث شكنجه روحي شما در خارج زمين مي‌شود. حالا دوران آغاز است و فصل تجديد قوا پايان يافته است. آنچه كه طي فصول قبل و به ويژه پس از رد شدن در تست پزشكي پيش از قرارداد با يونايتد ياد گرفتم، اين بود كه هميشه مي‌توان بر مشكلات فائق شد

Friend
13-08-2005, 09:42
كاكا، استانبول را فراموش نكرده است
------------------------------------------------
ريكاردو كاكا ستاره برزيلي ميلان در انتظار فصل جديد و اهداف بزرگش با پيراهن روسونري‌ها است.

مهاجم‌هافبك خوش تكنيك ميلان مي‌گويد: دوست دارم اين فصل در فينال ليگ قهرمانان حضور يابيم و يك پيروزي بزرگ ديگر را كسب كنم. من هنوز فينال قبل را در ماه مي‌در استانبول فراموش نكرده‌ام. آن باخت را باور نمي‌كنم و برايم دركش خيلي سخت است، اما آن بازي هيچ چيز از شايستگي‌هاي ميلان كم نكرده است. در اين لحظه ما بايد توانايي‌هاي مالديني و كاستاكورتا را تمجيد كنيم كه بازيكنان بزرگي در فوتبال ما هستند. سال آينده ميلان با حضور در بازي‌هاي فينال ليگ قهرمانان جام را به دست خواهد آورد

Friend
13-08-2005, 09:46
تره زگه به بازي با ميلان مي‌رسد
داويد تره زگه مهاجم فرانسوي يوونتوس از نظر فيزيك بدني در شرايط خوبي بسر مي‌برد و مشكلي براي همراهي تيم توريني ندارد.

مصدوميت مچ پاي تره زگه برطرف شده، اما اين احتمال وجود دارد فابيو كاپلو براي ديدار حساس و دوستانه يكشنبه‌ آينده ميلان مقابل مهاجم فرانسوي اش استراحت دهد. بازي با ميلان در سن سيرو و تورنمنت برلوسكني، خيلي مهم تر از 2 ديدار سن پائولو برابر اينتر و ناپولي است. پزشكان يوونتوس هم اعلام كردند، صدمه ديدگي مچ پاي اين بازيكن برطرف شده و او هيچ مانعي براي حضور در بازي‌هاي يونتوس ندارد

Friend
13-08-2005, 09:46
سائوپائولو تكذيب كرد
-------------------------------
مقامات باشگاه بارسلونا هرگونه خبر در مورد سيسينيو را تكذيب كردند.

اين باشگاه اعلام كرد هيچ مذاكره‌اي بين سائوپائولو و باشگاه‌هاي اروپايي بر سر سيسينيو انجام نشده و ما نمي‌خواهيم وي را از دست بدهيم.

منچستريونايتد و ميلان تنها باشگاه‌هايي هستند كه نمابر رسمي‌براي ما ارسال كرده اند، اما هيچ پاسخي به‌اين نمابرها داده نشده است و ما هيچ پاسخي براي اين پيشنهادات نداريم. سيسينيو با ما تا پايان سال 2008 ميلادي قرارداد دارد و ما نمي‌خواهيم سرنوشت او به سرنوشت روبينيو از سانتوس كوچك‌ترين شباهتي پيدا كند. وي در اروپا بسر مي‌برد و سفرش هرگز با ما هماهنگ نشده و به خاطر اين بي نظمي‌بدون شك جريمه سنگيني خواهد شد

Friend
13-08-2005, 09:47
هشدار رائول به پورتيوو
---------------------------------
رائول گونسالس بلانكو كاپيتان رئال مادريد به خاوير پورتيوو هشدار داد که دست از تلاش براي ترك رئال مادريد بردارد.

پورتيوو كه از چندين باشگاه معتبر جهان پيشنهاد رسمي‌دريافت كرده، نمي‌خواهد در رئال مادريد بماند. در اين بين ايتاليايي‌ها جدي ترين مشتري او هستند.

رائول در اين خصوص گفت: دپورتيوو بايد بداند نيمكت نشيني در رئال مادريد بسيار با ارزش تر از بازي در سري A ايتاليا است و نبايد به‌اين همه هوادار خود پاسخ منفي بدهد. اين رئال مادريد است كه او را به فوتبال جهان معرفي كرده و بهتر است وي قدر تمامي‌اين توجه و اختصاص دادن امكانات را بداند

Friend
13-08-2005, 09:48
كاسياس: مذاكره‌اي با مقامات نداشته‌ام
ايكر كاسياس دروازه بان سرشناس رئال مادريد تأكيد كرد، در اين مدت هيچ مذاكره‌اي بين وي و مقامات رئال مادريد براي تمديد قرارداد وجود نداشته است.

كاسياس در اين خصوص گفت: مسلم است مسؤولان رئال مادريد در پي آن هستند كه من قراردادم را تمديد كنم، اما هنوز هيچ مذاكره‌اي بين وكيلم با آنها صورت نگرفته است. من نگران چيزي نيستم و هميشه گفته‌ام كه باشگاه مرا مي‌خواهد و اين يك ارتباط دوطرفه است. اطمينان دارم كه بزودي با رئال مادريد وارد مذاكره خواهم شد، اما شايعات مبتني بر تمديد قرارداد خود را قوياً تكذيب مي‌كنم. هيچ پيشنهادي نيز از باشگاه‌هاي ديگر دريافت نكرده‌ام ولي باز هم تكرار مي‌كنم كه مي‌خواهم در رئال مادريد بماند

Friend
13-08-2005, 09:49
منبعه این اخبار روزنامه ی پاس جوان بود

Friend
13-08-2005, 09:52
منبعه این اخبار روزنامه ی پاسه جوان بود

Friend
13-08-2005, 10:54
سلام دوستان اومدم تا بگم آقا خبر ورزشی نخرید چون من یک صفحه از این روزنامه رو دیدم که بهتون قول می دم کذب محض
شما هم ببینید می فهمید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

spy99
13-08-2005, 11:41
جام جم
زندي: جواد به لاترن بيا

مصطفي دنيزلي زير بار انتقال جواد نکونام به کايزرسلاترن نمي رود و مي خواهد اين ستاره ملي پوش را هر طور که شده براي ليگ قهرمانان آسيا حفظ کند.
در اين شرايط نه تلاشهاي سران کايزرسلاترن که قول جذب نکونام را داده اند کارساز خواهد بود و نه توصيه برادرانه فريدون زندي ، بازيکن اين تيم که از نکونام خواسته است به تيم کايزرسلاترن برود. اين توصيه زندي که از قول او در روزنامه فوکوس آلمان به چاپ رسيده ، شايد بتواند در راه انتقال نکونام به لاترن کارساز باشد.نکونام يکي از بازيکنان بي حاشيه و تواناي پاس و تيم ملي فوتبال ايران است و منطقي است اگر مسوولان کايزرسلاترن اين همه براي انتقال او به تيم خود اصرار داشته باشند.بازيکن خط مياني تيم ملي ايران توانايي بازي در چند سيستم را دارد و با تيمي که مجيد جلالي در ليگ برتر فصل قبل شرکت داده بود و همين طور تيمي که مصطفي دنيزلي براي مرحله يک چهارم نهايي ليگ قرمانان آسيا مهيا کرده کاملا سازگار است. بايد ديد در جنگ دنيزلي با کايزرسلاترن کدام يک پيروز خواهند شد

spy99
13-08-2005, 11:43
دادگاه قربانيان آزادي ، باز هم تعويق

به خانواده قربانيان حادثه ورزشگاه آزادي که به مجتمع قضايي شهيد قدوسي مراجعه کرده بودند ، گفته شد براي برگزاري دادگاه رسيدگي به اين حادثه 13 مهر تعيين وقت شده است.
اين ، يعني طولاني شدن انتظار خانواده هاي داغديده اي که تا همين الان هم از روند رسيدگي به پرونده ناراضي اند. هنوز احضاريه اي براي برگزاري دادگاه در روز 13 مهر به دست خانواده هاي قربانيان نرسيده است.

Friend
13-08-2005, 12:14
سنسي:
كاسانو مي خواهد در رم بماند
بعد از اظهارات لاپو الكان نايب رئيس کارخانه فيات در رابطه با آنتونيو كاسانو، روزلا سنسي بلافاصله اعلام كرد که اين مهاجم جوان، رم را ترك نخواهد كرد.
الكان اذعان داشته بود كه يوونتوس در سال 2006 مي تواند كاسانو را پس از اتمام قراردادش به صورت مجاني به خدمت بگيرد، اما دختر رئيس باشگاه جالوروسي تاكيد كرد که اين بازيكن تصميم دارد قرارداد جديدي را با رم به ثبت برساند.
وي گفت: "در حال حاضر درهاي فروش رم بسته شده است و ما فقط به دنبال بازيكنان مورد نياز هستيم. پيشنهاد جديدي را به كاسانو داديم كه خيلي اهميت دارد. من به آنتونيو اعتماد دارم و مطمئن هستم در اين شرايط وي قصد ترك رم را ندارد. ما به او نياز داريم و مي خواهيم با تركيبي فوق العاده فصل جديد را آغاز كنيم.

Friend
13-08-2005, 12:16
نيبت با مراكش خداحافظي كرد
نورالدين نيبت مدافع مراکشي تاتنهام بازنشستگي خود را از فوتبال ملي اعلام كرد.
به گزارش گروه فوتبال جهان ايپنا، اين بازيكن 35 ساله با تيم ملي مراكش خداحافظي كرد تا تمام تمركز خود را بر فوتبال باشگاهي و در كنار تاتنهام قرار دهد.
نيبت در گفت و گويي با تلويزيون مراكش اظهار داشت: "براي اتخاذ اين تصميم مدت ها فكر كردم و احساس كردم حالا زمان خداحافظي با تيم ملي است و وقت آن فرا رسيده كه فوتبال حرفه اي خود را وقف باشگاهم تاتنهام نمايم.

Friend
13-08-2005, 12:17
منچيني: اتفاقي رخ نداده است
--------------------------------------
پس از شكست اينتر در جام تروفئو مورتي، روبرتو منچيني از عملكرد بازيكنانش ابراز ناراضايتي نکرد!
به گزارش گروه فوتبال جهان ايپنا، منچيني پس از شكست گفت: "اين مهم است كه هيچ كدام از بازيكنان ما بد كار نكردند و ما بايد اين را باور كنيم كه اتفاقي رخ نداده و ما چيزي را از دست نداده ايم."
مربي نراتزوري در ادامه به سيستم و تاكتيك تيمي اينتر اشاره کرد و گفت: "اينتر در اين ديدار دو يار جديد خود به نام هاي لوئيس فيگو و والتر ساموئل را براي نخستين بار در تركيب خود مي ديد که حضور اين دو تاحدودي روش کار ما را تغيير داد

Friend
13-08-2005, 12:17
بايرن به دپورتيوو غرامت داد
-----------------------------------
باشگاه بايرن مونيخ مبلغ 500 هزار يورو به عنوان غرامت به باشگاه لاكرونيا پرداخت كرد.
چند هفته پيش لاكرونيا در خصوص شركت نكردن بايرن در تورنمنتي در اسپانيا که در زمان انتقال روي ماكاي بين دو باشگاه توافق شده بود به فيفا شكايت كرد و به همين خاطر اين تيم آلماني موظف شد 500 هزار يورو به مقامات دپورتيوو بپردازند.
ماركوس هورويك سخنگوي باشگاه بايرن در گفت و گو با اشپيگل اعلام كرد: "زماني كه ماكاي در تابستان 2003 به بايرن ملحق گشت، قرار شد كه تيم ما هر سال در تورنمنت اين تيم شركت كند، اما در اين فصل آغاز تورنمنت مصادف شد با هفته دوم بونس ليگا كه ما نتوانستيم به اسپانيا برويم. به همين دليل اين مبلغ را به لاكرونيا پرداخت كرديم

Friend
13-08-2005, 12:18
اسين از تركيب ---- خارج شد
ميكائيل اسين هدف اصلي باشگاه چلسي بار ديگر از تركيب اصلي تيم ---- در رقابت هاي لوشامپيونا خارج شد و بنابر اين در جدال با مارسي در تركيب اين تيم حضور نخواهد يافت.
داستان انتقال اسين به باشگاه چلسي اين روزها سوژه اصلي مطبوعات دو كشور فرانسه و انگليس شده است.
ژرار هوليه سرمربي ---- در اين ارتباط مي گويد: "قصد ندارم از وجود اسين در بازي هاي اين تيم تا زماني كه وضعيت نهايي او مشخص شود استفاده كنم."
ژان ميشل اولا رئيس باشگاه ---- نيز در اين ارتباط مي گويد: "من براي حفظ ميكائيل از تمام توان خود سود خواهم جست. اميدوارم او با توجه به شرايط بار ديگر براي ادامه كار در ---- اعلام آمادگي كند.

Friend
13-08-2005, 12:19
ويه را به آرسنال نمي آيد
-------------------------------
باشگاه آرسنال رسماً اعلام كرد كه قصد جذب سباستين ويه را سنگربان ناسيونال اروگوئه را ندارد.
مسئولان باشگاه آرسنال و به خصوص شخص آرسن وانژه مربي اين تيم سخت به دنبال جذب ويه را بودند، ولي پس از اينكه پيشنهاد با استقبال جالب اين بازيكن و باشگاه محبوبش روبرو نشد و در حالي كه نزديك پايان فصل نقل و انتقالات قرار داريم مربي آرسنال تصميم گرفت تا قيد اين بازيكن را بزند.
وانژه در مصاحبه با وب سايت اختصاصي آرسنال ضمن اعلام اين خبر گفت: "ويه را به ما ملحق نشد و عقد قرارداد با او كاملاً منتفي است. ما مذاكرات زيادي براي جذب اين جوان داشتيم، ولي در نهايت نتوانستيم با مسئولان ناسيونال به توافق نهايي برسيم. با اين حال من همچنان به دنبال جذب يك دروازه بان جديد هستم

Friend
13-08-2005, 12:19
مهاجم ويگان در يك قدمي وست بروم
ناتان الينگتون مهاجم انگليسي ويگان تا به زودي رسماً به وست بروم ملحق خواهد شد.
اين بازيكن 24 ساله پس از اينكه از تركيب اصلي تيمش براي آغاز هفته اول ليگ برتر خارج شد، تصميم به جدايي گرفت و حتي اردوي اين تيم را پيش از جدال با چلسي ترك گفت.
مسئولان تيم ويگان بر روي اين بازيكن متولد برندفورد قيمتي 3 ميليون پوندي گذاشته اند و وي اميدوار است كه مقامات وست بروم با اين قيمت موافق باشند.
برايان رابسون سرمربي وست بروم مي گويد: "وي بازيكن بزرگي است. او از قدرت و سرعت خوبي برخوردار است و فكر مي كنم با حضور در وست بروم بتواند گل هاي بيشماري به ثمر برساند

Friend
13-08-2005, 12:20
فرديناند رسماً ثبت كرد
----------------------------
ريو فرديناند مدافع ملي پوش منچستريونايتد قراردادش را با اين تيم رسماً ثبت كرد تا 4 سال ديگر در خدمت شياطين سرخ اولترافورد باشد.
وي روز دوشنبه گذشته موافقت خود را براي تمديد قرارداد اعلام كرده بود و بالاخره روز جمعه با حضور در دفتر باشگاه منچستريونايتد تا سال 2009 قراردادش را با اين تيم مطرح ثبت كرد.
سرالكس فرگوسن سرمربي منچستريونايتد در مصاحبه با وب سايت اختصاصي اين باشگاه ضمن ابراز خرسندي گفت: "ما بسيار خوشحال و راضي هستيم كه ريو قراردادش را با ما رسماً ثبت كرد.
فرديناند در حالي قراردادش را تمديد كرد كه طرفداران منچستريونايتد از وي به خاطر به تاخير انداختن عقد قراردادش ناراحت هستند

Friend
13-08-2005, 12:20
اتلتيكو مادريد به دنبال روسيسكي
-----------------------------------------
توني مونوس رئيس بخش ورزشي اتلتيكو مادريد ميهمان مسئولين بورسيا دورتموند است تا به دستور كارلوس بيانكي مربي آرژانتيني اتلتيكو مادريد، پيشنهاد 5/8 ميليون پوندي باشگاه براي به خدمت گرفتن روسيسكي را تحول آ نها دهد. اين در حالي است كه بورسيا دورتموند قيمت پايه اين ستاره گلزن و بازيساز را 15 ميليون پوند تعيين كرده است. وكيل روسيسكي انتقال موكلش را به اتلتيكو حادثه اي شيرين در فوتبال حرفه اي او مي داند و اعتقاد دارد مي شود به خاطر ارزشمند بودن اين انتقال در مورد مسائل مالي كوتاه آمد

Friend
13-08-2005, 12:21
ماكاي مقابل ژرمن ها
-----------------------------
روي ماكاي مهاجم هلندي تيم بايرن مونيخ با پيراهن تيم ملي كشورش به مصاف آلمان خواهد رفت.
ماركو فان باستن سرمربي تيم ملي هلند از روي ماكاي دعوت كرد تا مقابل ژرمن ها به ميدان برود.
اين بازي چهارشنبه 17 آگوست در روتردام برگزار مي شود. ماكاي در اين مسابقه به مصاف همبازيانش در بايرن خواهد رفت و بايد اين بار رو در روي اوليور كان قرار گيرد.
مهاجم شماره ده بايرن در خصوص اين ديدار گفت: "بازي بسيار خوبي خواهد بود. چرا كه آلمان و هلند بازي هاي دلپذيري را به نمايش گذاشته اند. اميدوارم كه در اين ديدار موفق به زدن گل بشوم.

Friend
13-08-2005, 12:21
فصل جديد، عرصه خودنمايي رومه دال
اين ملي پوش دانماركي با پشت سر گذاشتن و فراموش كردن خاطرات بد و نااميد كننده فصل قبل، براي آغاز فصل جديد لحظه شماري مي كند.
اين بازيکن 27 ساله در اين باره اظهار داشت: "هيچگاه فكر نكرده ام كه پيوستنم به چارلتون خطا بوده است. طبيعي و منطقي به نظر مي رسد كه يك هفته در زمين باشيد و هفته ديگر نيمكت نشين شويد. مي توانيد از سرمربي جواب منطقي بخواهيد و دلايل او را بشنويد. صحبت با سرمربي و شنيدن عقايد او گهگاه كارساز خواهد بود. هر وقت به بازي گرفته نشدم، نااميد شدم، زيرا مي خواستم خودي نشان دهم. البته روي حرف سرمربي كه شما را نيمكت نشين كرده، نمي تواند حرف زد

Friend
13-08-2005, 12:22
ناپولي فاتح تورنمنت مورتي شد
----------------------------------------
تيم فوتبال ناپولي با غلبه بر تيم هاي بزرگي چون اينتر و يوونتوس فاتح تورنمنت 3 جانبه بيرامورتي در استاديوم سن پائولو شد.
در اولين دور اين رقابت ها ابتدا يوونتوس توانست، اينتر را با نتيجه 2 بر صفر شكست دهد. زلاتان ابراهيموويچ مهاجم سوئدي يووه در دقايق يک و 10 هر 2 گل بازي را به ثمر رساند. در تركيب اينتر، لوئيس فيگو براي اولين بار پيراهن نراتزوري ها را بر تن كرد.
45 دقيقه دوم بين ناپولي و اينتر انجام شد كه تيم دسته سومي و ميزبان اين تورنمنت توانست قهرمان جام حذفي را 2 بر يك مغلوب كند. منچيني با آوردن بازيكناني نظير آدريانو، مارتينز، سولاري، كامبياسو و زانتي سعي كرد از شكست بگريزد، اما ناپولي در پايان به ديدار نهايي راه يافت.
در آخرين بازي يوونتوس و ناپولي در 45 دقيقه به تساوي يك بر يك رسيدند، اما تيم ناپولي توانست در ضربات پنالتي با نام Shout Out يووه را 3 بر يك شكست دهد و فاتح اين تورنمنت شود.

Friend
13-08-2005, 12:23
ساويولا بازهم قرض داده شد
مهاجم ملي پوش بارسلونا پس از هماهنگي با فدراسيون فوتبال آرژانتين و توافق او با باشگاه بارسلونا و سويا به صورت قرضي راهي سويا شد. او جانشين مناسبي براي خوليو باپتيستا به حساب مي آيد و از اين نظر مهره ارزشمندي براي اين باشگاه محسوب خواهد شد.
وي كه يك دوره قرضي در آ.اس موناكو را نيز تجربه كرده است، در ساعت 11 روز جمعه تست پزشكي – ورزشي خود را نيز با موفقيت پشت سر گذاشت و در سانچس پيخوان زمين اختصاصي سويا حاضر شد و تمرين كرد.

Friend
13-08-2005, 12:24
وانژه:
كول كاپيتان آرسنال مي شود
آرسن وانژه سرمربي تيم آرسنال اعتقاد دارد، اشلي كول مدافع ملي پوش اين باشگاه صلاحيت اين را دارد كه در آينده اي نزديك به عنوان كاپيتان اين تيم معرفي شود.
سرمربي آرسنال در حالي اين مطلب را عنوان كرده است كه كول به تازگي به خاطر مذاكره غير قانوني با مسئولان چلسي به پرداخت جريمه سنگين 60 هزار پوندي محكوم شده است.
وانژه مي گويد: "شايد كول با جدايي از آرسنال و ملحق شدن به تيمي مطرح پيشرفت بهتري داشته باشد، ولي من فكر مي كنم كه حضور او در آرسنال برايش بهتر باشد و من اعتقاد دارم وي مي تواند كاپيتاني اين تيم را نيز برعهده گيرد. اشلي در اينجا رشد كرده است و من اميدوارم اين موفقيت در رشد همچنان ادامه داشته باشد.

Friend
13-08-2005, 12:24
سونس:
اوون به نيوكاسل خواهد آمد
----------------------------------
به چنگ آوردن مهاجم 25 ساله برنابئو يك امتياز مثبت براي سرمربي زاغ هاي سنت جيمز پارك كه اخيراً كريگ بلامي و پاتريك كلايورت را از دست داده، محسوب مي شود.
اين در حالي است که نيوكاسل عملاً دست از تلاش براي جذب نيكولا آنلكا بازيكن فنرباغچه برداشته است، اما در دوئل براي جذب لوئيس بوآمورته چهره فولام در كنار رقيبان همچنان به تاخت و تاز خود ادامه مي دهد.
سونس در خصوص اوون گفت: "موقعيت مايكل را درك مي كنم. او همچنان هدف اول ما باقي خواهد ماند، اما در كنار او اهداف ديگري نيز در برنامه خود داريم.

Friend
13-08-2005, 12:25
الگه را، نامطمئن از آينده
--------------------------------
ايوان الگه را در گفت و گو با ماركا اذعان داشت: "من تا يك سال ديگر در لباس رئال مادريد خواهم بود و قصد ترك باشگاه را ندارم، اما اگر پيشنهادات رسمي ارسال شده وسوسه انگيز باشند، كمي بيشتر در اين باره فكر خواهم كرد. من هيچ پيشنهاد جدي از طرف باشگاه براي تمديد قرارداد ندارم و اين برايم بسيار معني دار است. پس از اين همه سال تلاش و تعصب انتظار چنين برخورد دوگانه اي را از مسئولين رئال نداشتم. آنها بايد بدانند كه وودگيت توانايي براي جانشيني من را ندارد. تمديد قرارداد به من بستگي ندارد كه هواداران بخواهند از دست من عصباني باشند

Friend
13-08-2005, 12:25
رئال مايوركا به دنبال دو نروژي
------------------------------------
رئيس مايوركا به دستور هكتور كوپر از استعدادياب هاي باشگاه مسقتر در نروژ خواسته در صورت شكست احتمالي در مذاكره با باشگاه روزنبورگ بر سر خريد يوهانسن و حتي انتقال قرضي وي، به سراغ ايورسن از والرنگا بروند.
ايورسن ستاره پيشين تاتنهام قدرت بازيسازي فوق العاده اي دارد. وكيل استيون ايورسن نيز از اين حركت استقبال كرده و تا پايان هفته ميهمان مسئولين رئال مايوركا خواهد بود. كوپر از باشگاه خواسته است دست كم 2 مهاجم و 3 مدافع بخرد

Friend
13-08-2005, 12:26
دل پيه رو به تيم ملي دعوت مي شود
----------------------------------------------
مطبوعات ايتاليا با انتقاد از مارچلو ليپي كه سعي مي كند از نام دل پيه رو و توتي به راحتي چشم پوشي كند، نوشتند: "اين 2 بازيكن در بازي با ايرلند به طور حتم در تركيب اصلي تيم قرار خواهند گرفت."
روزنامه كوريره دلواسپورت به نقل از مارچلو ليپي نوشت، ايتاليا در بازي دوستانه با ايرلند تيم اصلي خود را امتحان خواهد كرد. چرا كه براي صعود به جام جهاني زمان زيادي پيش رو ندارد. الكس در بازي با رم 2 گل به ثمر رساند و توتي هم در نقش يك سانتر فوروارد توانست 2 پاس گل بدهد و هر دو نشان دادند آماده اند تا به تيم ملي ايتاليا دعوت شوند.

Friend
13-08-2005, 12:27
دوشر از لاكرونيا مي رود
--------------------------------
اين هافبك آرژانتيني با چند باشگاه از سري A ايتاليا وارد مذاكره شده است و مي گويد: "اگر اتفاق جالبي رخ دهد و احساس كنم كه به نفع من است حتماً از آن استقبال خواهم كرد. فقط اميدوارم باشگاه در اين مورد با من همكاري لازم را داشته باشد. درهاي مذاكره بسته نيستند و امكان انتقال من به يكي از باشگاه هاي معتبر ايتاليايي وجود دارد. چرا وقتي يك بازيكن پيشنهادات بسيار خوبي دارد از هيچكدام آنها استفاده نكند؟ من بايد از شانس به وجود آمده نهايت بهره برداري را داشته باشم.

Friend
13-08-2005, 12:27
كالاچ رسماً به ميلان پيوست
باشگاه ميلان رسماً اعلام كرد زليكو كالاچ دروازه بان استراليايي با امضا قراردادي 3 ساله، فصل بعد پيراهن روسونري ها را بر تن خواهد كرد.
كالاچ با سقوط پروجا به دسته سوم رقابت هاي ليگ ايتاليا ترجيح داد اين تيم را ترك کند و از بين ميلان و رم اولي را به عنوان تيم آينده خود انتخاب كرد.
ميلان چندي پيش الفتروپولوس يوناني را از مسينا خريد و در شرايطي كه كريستين آبياتي هم از اين تيم رفته بود، آنها تصميم گرفتند كالاچ را كه مطمئن تر از دروازه بان يوناني است به خدمت بگيرند.
وي پس از قبولي در تست پزشكي قراردادي تا 30 ژوئن 2008 به امضا رساند. كالاچ پس از امضاء قرارداد با ميلان گفت: "خوشحالم كه به يك تيم بزرگ آمده ام. كار كردن در كنار ديدا يك تجربه گرانبها براي من خواهد بود. از آنچلوتي به خاطر اين اعتماد متشكرم و براي بهتر شدن تلاش خواهم كرد."
ميلان چندي پيش الفتروپولوس يوناني را از مسينا خريد و در شرايطي كه كريستين آبياتي هم از اين تيم رفته بود، آنها تصميم گرفتند كالاچ را كه مطمئن تر از دروازه بان يوناني است به خدمت بگيرند

Friend
13-08-2005, 12:28
كاپلو از بازيكنانش راضي است
فابيو كاپلو مربي يوونتوس بعد از پايان تورنمنت 3 جانبه در ناپولي از بازي تيم خود در اين رقابت ها ابراز رضايت كرد.
يووه در شرايطي كه بازي نهايي را مقابل ناپولي برگزار مي كرد در ضربات SHOAT OUT اين تورنمت مغلوب شد و به مقام دوم رسيد.
كاپلو گفت: "خوشحالم كه يووه براي بازي در جام در شرايط خوبي است. در اين 2 بازي مقابل اينتر و ناپولي همه چيز مثبت بود، ولي در هر حال بايد بيشتر تمرين و كار كنيم. در مجموع من از تيم خود راضي هستم و شب خوبي را در سن پائولو داشتيم. در مورد آدرين موتو هم بايد بگويم که او بازيكن خيلي خوبي در اين تورنمنت بود. من تيم خود را براي بازي نهايي با اينتر در سوپر جام كاملاً آماده مي بينيم در مورد قرار گرفتن بازيكنان در زمين هم حس مي كنم از سيستم چرخشي استفاده كنم تا بازيكنان فشار كمتري را متحمل شوند

Friend
13-08-2005, 12:28
رئيس سابق رئال مالك پارما شد
وب سايت رسمي پارما با اعلام اين خبر نوشت: شرکت INVERSIONES RENFISA S.L كه مالك آن لورنسو سانس است توانست تمامي صد درصد سهام اين باشگاه اميليايي را از آن خود كند و تا پايان ماه آگوست هم طبق مذاكرات تمامي مبلغي كه اعلام شده پرداخت خواهد شد. رئيس اسبق رئال (از 1995 تا 2000) بعداز اين خبر كه به سرعت در تمامي رسانه هاي گروهي پخش شد گفت: "دوست دارم پارما در اروپا به يك تيم تراز اول تبديل شود. قهرماني در جام هاي بزرگ اروپا هدف اول ما است."
در همين حال مطبوعات ايتاليايي هم با ابراز رضايت از نجات و رهايي پارما از بحران مالي سانس را فرشته نجات اميليايي ها ناميدند!

Friend
13-08-2005, 12:33
رحمان رضايي: با دو گل ژاپن را شكست مي دهيم
بعد از جام جهاني به يك باشگاه بزرگ مي روم
--------------------------------------------------------------
مشكلات مالياتي مسينا اين تيم را تا مرز سقوط به سري B كالچو پيش برد تا ماندن رحمان رضايي هم در هاله اي از ابهام قرار بگيرد، اما مسئولان اين باشگاه در نهايت ماليات خود را پرداخت كردند تا فدراسيون فوتبال ايتاليا راي به ماندن مسينا در سري A بدهد.

رحمان كه قصد جدايي از اين تيم را داشت در مسينا ماندگار شد تا امسال سومين فصل حضورش در اين تيم را تجربه كند. رضايي نسبت به ديگر بازيكنان مسينا تمرينات خود را ديرتر آغاز كرده است، البته او با اين شرايط پنجشنبه هفته گذشته توانست در يك بازي تداركاتي براي تيمش گلزني كند.
برانكو براي بازي با ژاپن رحمان را دعوت كرده تا به اردوي تيم ملي بپيوندد، او به احتمال فراوان در اين ديدار حضور خواهد داشت تا همراه ديگر ملي پوشان كشورمان مقابل تيم ملي ژاپن قرار بگيرد.
گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ درخصوص آخرين وضعيت رحمان رضايي در مسينا و همچنين بازي با ژاپن گفتگويي را با رحمان رضايي انجام داده است؛
• از تمرينات مسينا بگو، وضعيت چطور است؟
شرايط تيم بسيار خوب است، ما براي انجام تمرينات بدنسازي اردويي را در يك منطقه كوهستاني در مركز ايتاليا برگزار كرده بوديم و امروز هم آخرين جلسه تمريني خود را انجام داديم. خوشبختانه بازيكنان از لحاظ بدني وضعيت مطلوبي دارند.
• مثل اين كه در يك بازي دوستانه براي مسينا گلزني كردي؟
بله، با يك تيم بازي كرديم كه اسمش را نمي دانم. با سه گل حريف خود را شكست داديم كه گل اول را من زدم، سرمربي تيم هم از عملكردم راضي بود.
• مشكلات مالي مسينا حل شده است؟
ما به هيچ عنوان مشكل مالي نداشتيم. مسئولان باشگاه ماليات را يك روز ديرتر از موعد مقرر پرداخت كرده بودند كه اين براي مسينا مشكل ساز شد. خوشبختانه اين مشكل حل شد تا ما در سري A ماندگار شويم.
• قبل از اين كه با مسينا به توافق برسي از چند تيم پيشنهاد داشتي، چرا قبول نكردي؟
از دو تيم ايتاليايي و همچنين بوندسليگا پيشنهاد داشتم اما من دو سال است كه در مسينا بازي مي‌كنم و دوست نداشتم كه به راحتي از اين تيم جدا شوم. در ضمن اينجا از لحاظ مالي هم مشكلي ندارم.
• با توجه به اين كه جام جهاني در آلمان برگزار مي‌شود، بوندسليگا هم مي توانست گزينه خوبي باشد؟
اين مهم نيست كه بازيكن در چه باشگاهي بازي مي‌كند. يك فوتباليست حرفه‌اي بايد در درجه اول اعتماد به نفس داشته باشد و اين فاكتور موفقيت را براي بازيكن تضمين مي‌كند حال چه در ليگ ايتاليا و چه در ليگ آلمان، اسپانيا، انگليس و ... .
• مسينا بازيكن جديد گرفته است؟
دو سه بازيكن از لاتزيو و برشيا به تيم اضافه شده اند و من فكر مي‌كنم كه نسبت به سال گذشته وضعيت بهتري داريم.
• يعني از لحاظ بازيكن قوي‌تر شده ايد؟
بله، بازيكنان فصل گذشته مسينا با اين تيم قرارداد دارند و اكثر آن‌ها ماندگار شدند در ضمن حضور چند بازيكن جديد هم شرايط ما را نسبت به سال قبل بهتر كرده است.
• فكر مي كني كه مسينا نسبت به فصل گذشته بهتر نتيجه بگيرد؟
نتيجه گرفتن در سري A بسيار سخت است ولي ما نهايت سعي و تلاش خود را به خرج خواهيم داد تا بهتر نتيجه بگيريم.
• تا حالا به اين فكر كرده اي كه در يك باشگاه بزرگ اروپايي بازي كني؟
هر بازيكني دوست دارد كه چنين تجربه اي را به دست آورد. من بايد امسال در مسينا بهترين بازي‌ها را از خود به نمايش بگذارم تا با آمادگي كامل به جام جهاني بروم. درخشش در چنين تورنمنت مهمي شرايط را به كلي تغيير خواهد داد تا من در يك باشگاه بزرگ اروپايي بازي كنم، مطمئنم كه به اين مهم دست پيدا خواهم كرد.
• ليگ ايتاليا از چه روزي آغاز مي‌شود؟
از 28 آگوست (دهم شهريورماه).
• هفته اول با چه تيمي بازي داريد؟
به دليل مشكلاتي كه براي بعضي از تيم‌ها به وجود آمد، قرعه كشي مسابقات به تعويق افتاد. مثل اين كه قرار است فردا قرعه كشي فصل جديد را انجام دهند.
• براي بازي با ژاپن هستي؟
من براي رفتن به ژاپن همه كارهايم را انجام داده ام و تا به امروز رفتنم هفتاد درصد قطعي است.
• يعني قطعي نشده؟
من هنوز با مسينا قرارداد نبسته ام، البته در تمامي موارد با آن‌ها به توافق رسيده ام و فقط مانده كه پاي برگه را امضا كنم. پس از بستن قرارداد به اردوي تيم ملي مي روم.
• چه زماني قراردادت را ثبت مي کني؟
قرار بود هفته گذشته اين كار را بكنم كه براي مديرعامل باشگاه كار پيش آمده بود. به احتمال فراوان روز سه‌شنبه قرارداد خود را ثبت مي‌كنم تا با خيالي راحت به ژاپن بروم.
• به نظر تو بهتر نبود كه برانكو در اين بازي از هيچ يك از لژيونرها استفاده نمي كرد و به ذخيره ها ميدان مي داد؟
اين بستگي به نظر سرمربي تيم ملي دارد و من نمي توانم حرف خاصي بزنم.
• بازي با ژاپن را چطور مي بيني؟
ما در زمين آن‌ها بازي مي‌كنيم و روز سختي پيش رو خواهيم داشت. البته پيروزي در بازي رفت ما را از لحاظ روحي در شرايط مطلوبي قرار داده و من فكر مي‌كنم كه ژاپن را با دو گل شكست خواهيم داد.

Friend
13-08-2005, 12:34
رضا جباري:جدايي از پرسپوليس سخت بود
مي خواهم جايگاه ثابتي پيدا کنم
-------------------------------------------------------
ابومسلم تيم خوب و پرمهره اي است كه امسال براي قهرماني در ليگ برتر رقابت خواهد كرد.

رضا جباري بازيكن تيم فوتبال ابومسلم خراسان در گفتگو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) ضمن بيان مطلب فوق گفت: سال گذشته ابومسلم تا يك قدمي كسب جام حذفي پيش رفت كه نشان دهنده شخصيت بالاي آن تيم براي رسيدن به مقام هاي بالاتر است.
يكي از دلايل انتخاب من و پيوستنم به ابومسلم همين موضوع بود و قصد دارم امسال با اين تيم عنوان خوبي كسب كنم و به تيم ملي برسم.
وي در ادامه افزود: پنج سال در پرسپوليس حضور داشتم و مشكلات بسيار زيادي را در اين تيم متحمل شدم اما با تمام اين اوصاف جدايي از پرسپوليس برايم مشكل بود ولي گاهي اوقات براي مطرح شدن در فوتبال بايد تصميمات مهم و سختي گرفت.
جباري در پايان گفت: از امروز تمريناتم را با ابومسلم شروع كرده ام و اميدوارم كه بتوانم نظر مربيان اين تيم را جلب كنم تا فصل آينده حضوري ثابت در ابومسلم داشته باشم. مطمئن باشيد سال آينده ابومسلم در كورس قهرماني قرار خواهد گرفت

Friend
13-08-2005, 12:35
تورنمنت شش جانبه گيلان از سي و يكم مرداد آغاز مي‌شود
-----------------------------------------------------------------------
در اين رقابتها شش تيم ملوان بندرانزلي، شهرداري لنگرود، شهرداري انزلي، سپيدرود رشت، سبحان رشت و شهردار لاهيجان در قالب دو گروه سه تيمي مقابل حريفان خود صف آرايي مي‌كنند.
در گروه اول اين رقابت ها تيم‌هاي ملوان بندرانزلي، شهرداري لنگرود، شهرداري انزلي حضور داشته و تيم‌هاي سپيدرود رشت، سبحان رشت و شهرداري لاهيجان در گروه دوم قرار دارند.
اين رقابتها از روز سي و يكم مرداد ماه آغاز مي شود. مسابقات گروه اول در شهر انزلي و رقابت هاي گروه دوم در شهر رشت برگزار مي‌شود.
در پايان بازي‌هاي مرحله گروهي تيم‌هاي سرگروه به ديدار پاياني كه در شهر رشت برگزار خواهد شد راه مي‌يابند.
لازم به ذكر است تيم پگاه گيلان به دليل عدم هماهنگي برنامه‌هاي سرمربي خارجي اش (بگوويچ) با برنامه‌هاي كلي اين مسابقات، از شركت در اين رقابتها انصراف داد

Friend
13-08-2005, 12:36
پيروزي تيم پيشكسوتان پرسپوليس در رشت

اين مسابقه در شهر رشت برگزار شد و گل‌هاي تيم پيشكسوتان پرسپوليس را رحيم يوسفي و مهدي زاده به ثمر رساندند و تك گل تيم سپيدرود متقي طلب در نيمه اول و از روي نقطه پنالتي وارد دروازه پرسپوليس كرد.
همايون بهزادي و حميد جاسميان هدايت تيم پيشكسوتان پرسپوليس را برعهده داشتند و رحيم يوسفي، سيد علي خاني، محمود كلهر، مجتبي محرمي و سعيد عزيزيان بازيكنان مطرح اين تيم بودند.
لازم به ذكر است عصر روز پنجشنبه تيم پيشكسوتان سپيدرود در مقابل تيم خبرنگاران تهران (قلم ورزش) قرار گرفت كه آن مسابقه هم با تساوي سه بر سه به پايان رسيد

Friend
13-08-2005, 12:37
پاشينگ، ايراني هاي آدميرا واكر را اميدوار مي کند
امروز از ساعت 19 و 30 دقيقه به وقت محلي، مالزبورگ با واكرتيرول ديدار مي‌كند و يكشنبه نيز چهار بازي صورت مي‌گيرد كه طي آن‌ها آستريا وين با اشتورم گراتس، گراتس آ.ك با راپيدوين، ماترزبورگ با ريد و پاشينگ با آدميرا واكر رودررو مي‌شوند. پاشينگ تيم هفتم جدول محسوب مي‌شود و آدميرا واكر بدون امتياز در رده آخر قرار دارد.
اگر آدميرا در اين بازي نيز طعم شكست را بچشد، احتمال بركناري سرمربي تيم و بازگشت ايراني هاي آدميرا واكر (خداداد عزيزي و جواد رزاقي) به ليگ اتريش وجود خواهد داشت.
آدميرا واكر چهار گل زده و 9 گل خورده در كارنامه دارد.

Friend
13-08-2005, 12:37
پورحيدري صبح امروز وارد يزد شد
آغاز مجدد تمرينات شهيد قندي
------------------------------------------
پس از اتمام اردوي آمادگي تيم قندي در كردان كرج، بازيكنان اين تيم عصر چهارشنبه به يزد بازگشتند و بعد از دو روز استراحت تمرينات آماده سازي خود را از ساعت 9 صبح امروز برگزار مي‌كنند.
اين تمرين در زمين چمن ورزشگاه نصيري و زير نظر يورگن گده و منصور پورحيدري انجام مي‌شود.
لازم به ذكر است گده به همراه تيم به يزد بازگشت اما منصور پورحيدري در تهران ماند و با پرواز ساعت 6 صبح امروز به يزد رفت تا در تمرين صبح حضور يابد.

Friend
13-08-2005, 12:39
نصرت ايراندوست سرمربي تيم ملوان بندرانزلي براي تماشاي مسابقه ژاپن ـ ايران، در چارچوب رقابتهاي مقدماتي جام جهاني 2006 آلمان به ژاپن مي‌رود
ايراندوست بنا بر دعوت دكتر دادكان رئيس فدراسيون فوتبال راهي ژاپن خواهد شد.
از اين رو اين مربي براي تدارك وسائل سفر خود به همراه تيم ملوان به كيش (محل برگزاري مسابقات چهار جانبه كيش) نرفت.
ضمن اين كه ايراندوست قبل از اين اعلام كرده مسابقات چهار جانبه كيش محك بسيار جدي براي تيم ملوان خواهد بود و در اين رقابتها از وضعيت نهايي بازيكنانش اطلاع خواهد يافت.
همچنين ايراندوست گفته است جذب بازيكن غير بومي توسط ملوان منتفي است و اين تيم با بازيكنان فعلي در پنجمين دوره ليگ برتر شركت مي‌كند

Friend
13-08-2005, 12:40
هافبك استقلال اهواز تا روز دوشنبه فرصت دارد
-------------------------------------------------------------
حقي كه سال گذشته به علت مشكلات شخصي به تيم دسته اولي راه آهن پيوسته بود در اين فصل نيز صدد ادامه فوتبال خود در راه آهن است كه به تازگي به ليگ برتر راه يافته است.
بر همين اساس طي صحبت هايي كه معاون ورزشي باشگاه استقلال اهواز با مسولين راه آهن داشته از آنها خواسته است در صورتي كه خواهان اين بازيكن هستند با پرداخت مبلغ مورد نظر استقلال اهواز رضايتنامه او را دريافت کنند.
باشگاه استقلال اهواز تا روز دوشنبه به داود حقي براي تعيين وضعيتش فرصت داده است

Friend
13-08-2005, 12:41
پرويز مظلومي: شايد در آبادان نمانم
خوشحالم که فدراسيون موضع خودش را اعلام کرد
----------------------------------------------------------------
پرویز مظلومی گفت: از مدت‌ها پيش اين راي را شنيده بوديم حتي قبل از جلسه سازمان آقاي دانشور راي را اعلام كردند، به هر حال ما منتظر راي كميته انضباطي سازمان هستيم كه رسما اعلام كنند.
وي در ادامه افزود: راي فدراسيون از ابتدا همين بود و تعجبي هم ندارد و من خوشحالم كه آن‌ها موضع خودشان را رسما اعلام كردند، اما سوال من اين است كه اگر كميته انضباطي سازمان وجود دارد چرا خودش راي را اعلام نمي كند.
مظلومي اظهار داشت: از آن جا كه وضعيت نفت در اين خصوص رسما مشخص نشده بود ما نتوانستيم با بازيكنان مورد نظر رسما قرارداد امضا كنيم. در حالي كه از سه هفته گذشته تمرينات تيم را آغاز كرده ايم.
مظلومي در پايان گفت: طبق برنامه اي كه از قبل داده بوديم اردويي را از روز سه‌شنبه در تهران خواهيم داشت. اما من به دليل مشكلات شخصي شايد نتوانم نفت آبادان را در فصل آينده همراهي كنم، به همين دليل تا قبل از اردوي تهران تكليفم را با مسئولان باشگاه مشخص مي‌كنم. بايد بگويم هيچ مشكلي با مديران باشگاه و هواداران خوب آبادان ندارم و تا امروز هم به عشق آن‌ها كار كرده ام اما به خاطر مسائلي كه به خودم مربوط است شايد نتوانم در اين تيم بمانم.

Friend
13-08-2005, 12:41
استقلال دوشنبه شب به ايران باز مي گردد
استقلال تهران در راستاي آمادگي هرچه بيشتر امروز مقابل تيم ديگري از كشور تركيه قرار خواهد گرفت.
استقلال در اولين ديدار خود مقابل تيم ديگري از تركيه با حساب سه بر يك به پيروزي دست يافته بود.
تيم فوتبال استقلال تهران تا روز دوشنبه به تمرينات خود ادامه خواهد داد.
تمرينات تيم استقلال دوشنبه بعد از ظهر در تركيه خاتمه مي‌يابد و اين تيم دوشنبه شب عازم تهران خواهد شد.
تيم استقلال تهران در حال حاضر در كمپي در نزديكي استانبول اردو زده است

Friend
13-08-2005, 12:42
برق در ارمنستان سه ديدار تداركاتي برگزار مي‌كند
-----------------------------------------------------------
به منظور آمادگي هرچه بيشتر تيم برق جهت حضور در رقابت هاي ليگ برتر اين تيم در تاريخ بيست و هشتم ماه جاري به مدت هفت روز اردوي تداركاتي خود را در كشور ارمنستان برگزار خواهد كرد و در طول اين اردو بازيكنان برق سه ديدار تداركاتي را برابر تيم‌هاي ارمنستاني برگزار خواهند كرد.
تيم فوتبال برق در هفته اول رقابت هاي ليگ برتر به مصاف تيم ملوان خواهد رفت

Ronaldiniho
13-08-2005, 15:55
رونالدينهو عزيز
بايد بگم من هم با رفتن استيلي از پرسپوليس موافقم و ميگم خريدهايي مثل (معدنچي-عليزاده-نوري-...) از خيلي از بازيكناي فصل پيشمون مثل (سلماني-رهبري‌فر-جباري-محمدوند-...)بهترن وگرنه قبول همچين خريدهاي شاهكاري نيستن.
اما مگه ميشه پروين تو پرسپوليس باشه و دخالت نكنه!!!

ببین امین جان
شما میگی مگه میشه پروین تو تیم باشه و دخالت نکنه
اگه لیگ ما کامل حرفه ای بشه اره اینم امان داره

Ronaldiniho
13-08-2005, 15:56
به نظره من بعضی از هوادارهایه پرسپولیس به عشقه پروین به استادیوم میرن به نظره من سر مربی پرسپولیس باید فرشاد آقایه گل باشه و مربی استیلی مربیه دروازبانها عابدزاده مدیر عامل پروین لطفا نظرتون رو در مورده این کادر فنی بدین

Friend
جان شما میگی
پیوس سر مربی بشه اینو بهت بگم که پرسپولیس با مربی ایرانی نمیسازه
میگی عابدزاده بشه مربی دروازبان ها من نمیگم عابدزاده بده خیلی هم خوبه ولی قیلیچ با پرسپولیس ساخته
و به نظر من او بهترین گزینه برای پرسپولیس هست
و شما میگی پروین بشه مدیر ببین او همین طوری تو کار ها دخالت میکنه دیگه چه برسد به اینکه مدیر
امیدوارم تونسته باشم بهت بفهمونم

Ronaldiniho
13-08-2005, 15:59
سلام دوستان اومدم تا بگم آقا خبر ورزشی نخرید چون من یک صفحه از این روزنامه رو دیدم که بهتون قول می دم کذب محض
شما هم ببینید می فهمید

قبول دارم انگار خبر
توافق نامه رو فراموش كرده
پرسپوليس - استقلال - پاس

Ronaldiniho
13-08-2005, 16:02
اولين گل ليگ برتر را دقايقي پيش رو فن نيستر روي زد
در بازي با اورتون
دقيقه 43 نيمه اول

Ronaldiniho
13-08-2005, 16:04
بازي بايرن مونيخ
و لوركوزن
امروز مستقيم
از شبكه سوم پخش ميشود
علي كريمي هم در تركيب اصلي بايرن بازي ميكند

Ronaldiniho
13-08-2005, 16:08
friend
جان ممنون
مطالبت جالب بود
ولي سعي كن اين مطالب رو خلاصه كني
براي بچه هايي كه ميخواهند با يه نگاه از اخبار با خبر شوند بهتره
اينجور مطالب بلندبالا
براي كساني خوبه كه بخواهند
كامل از مطالب با خبر شوند
بازم ممنون

spy99
13-08-2005, 16:19
كسي ميدونه بازي بايرن ساعت چنده؟ همون 11 شب؟؟

Ronaldiniho
13-08-2005, 16:27
نه اسپاي جان ساعت 6:10
دقيقه
بعد بازي منچستر

Ronaldiniho
13-08-2005, 16:35
دوستان از امروز سعي دارم صفحه اول روزنامه ها رو بذارم
اميدوارم استقبال كنيد
روزنامه پيروزي

Ronaldiniho
13-08-2005, 16:37
روزنامه جهان فوتبال

Ronaldiniho
13-08-2005, 16:38
روزنامه نود

Ronaldiniho
13-08-2005, 16:39
روزنامه البرز

Ronaldiniho
13-08-2005, 16:41
روزنامه ايران ورزشي

Ronaldiniho
13-08-2005, 16:42
روزنامه استقلال جوان

Ronaldiniho
13-08-2005, 16:43
روز نامه پاس جوان

Ronaldiniho
13-08-2005, 16:44
روزنامه ابرار ورزشي

Mehdi_Best
13-08-2005, 17:15
بايرمونيخ تا دقيقه 11 بازي 2 گل به باير له وركوزن زده است.
گل دوم بايرمونيخ روي پاس عالي علي كريمي و توسط روي ماكاي به ثمر رسيد.
2 دقيقه قبل از اين گل باز هم علي كريمي روي يك پاس عالي كه پشت دفاع به روي ماكاي داد اين بازيكن رو با دروازه بان حريف تك به تك كرد كه متاسفانه روي ماكاي قدر اين پاس رو ندانست.
گل اول بايرمونيخ هم روي ضربه زيباي ميشاييل بالاك از پشت محوطه هجده قدم به ثمر رسيد.

Friend
13-08-2005, 17:37
آقا الان علی کریمی گل زد :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Friend
13-08-2005, 17:39
کریمی باید بهترین بازیکن اروپا بشه

Ronaldiniho
13-08-2005, 17:40
دوستان تبريك ميگم
علي كريمي بعد از پاس گل ديديني در دقيقه 11
در دقيقه 35 اولين گل بوندسليگايي خود را به ثمر رساند

Ronaldiniho
13-08-2005, 17:42
مهدي و friend
جان مطالب خود را در مورد لژيونر ها در تايپيك
اخبار فوتبال ايران بزنيد ممنون

Friend
13-08-2005, 17:43
علی کریمی گل زد و پاسه گل داد از الان می شه فهمید که فردا روزنامه ها چه تیتری می زنند

Friend
13-08-2005, 17:51
مهدي و friend
جان مطالب خود را در مورد لژيونر ها در تايپيك
اخبار فوتبال ايران بزنيد ممنون
آقا رونالدینهو مگه علی کریمی تو اروپا بازی نمی کنه پس چرا خبرهایه مخصوصه این بازیکن را در اخبار اروپا ننویسیم :?: :arrow:

Ronaldiniho
13-08-2005, 17:56
ببين اون يه بازيكن ايراني است
اول هم كه من اين تايپيك را به همراه اقا ماهان راه انداختم
گفتيم لژيونر ها در ابار فوتبال ايران
چه طور مقاله ها ي در مورد اين بازكن تو اخبا ر فوتبال ايران باشه

Mehdi_Best
13-08-2005, 18:31
دوست عزيز سلام
من مدتها بود كه اصلا در اين تاپيكها پست نمي دادم و حتي نخونده بودم
يادم نبود چي به چي هست
اينقدر از بازي كريمي خوشحال شدم كه همينجا فكر كردم بايد پست بدم
به هر حال بازي بايرمونيخ و له وركوزن هم يك بازي اروپايي است. زياد سخت نگير! :wink:

Ronaldiniho
13-08-2005, 20:25
مهدي جان من اصلا قص توهين نداشتم
فقط ميخواستم ياد اوري كنم
بازم ممنون از اينكهاينقدر توجه ميكني
و جواب رو اينقدر سريع ميدي

Friend
14-08-2005, 03:01
دوستان من یک پیشنهاد دارم آقا به ماهان جان بگید این تاپیک رو استیکی کنه :arrow:

Friend
14-08-2005, 03:05
آقا نظرتون راجبه استیکی شدنه این تاپیک چیه ؟؟

Iranian_sports
14-08-2005, 03:12
سلام
به نظر من هم باید استیکی بشه و من خودم هم میخواستم این پیشنهاد رو بدم.
موفق باشید
فعلا

Friend
14-08-2005, 03:13
گفتم منتظره تیترهایه فردا باشید و این پاسه جوان و اولین تیتر

Friend
14-08-2005, 03:16
درباره تيم فوتبال دانشجويان ايران آنها قهرماني مي‌خواهند
تيم‌ملي فوتبال دانشجويان كشورمان جمعه شب در دومين ديدار خود در چارچوب رقابت‌هاي دانشجويان جهان مقابل چك به نتيجه تساوي دو-دو دست يافت. گل‌هاي تيم ايران را سعيد دقيقي در دقيقه 13 و بهمن طهماسبي در دقيقه 75 به ثمر رساندند. اين نتيجه تساوي باارزشي محسوب مي‌شود چراكه چك يكي از تيم‌هاي پرقدرت اين دوره از مسابقات است. البته از آنجايي كه بر اساس قوانين فيزو در پايان برخي از مسابقات حتماً بايد يك تيم برنده امتيازي ميدان باشد، هر دو تيم با زدن 5 ضربه پنالتي تكليف تيم برنده را مشخص كردند كه در نهايت جمهوري چك با نتيجه 4-5 به پيروزي رسيد. البته نتيجه نهايي اين ديدار همان 2-2 است اما در صورتي كه كار صعود تيم‌ها در روز پاياني به گل‌ شماري برسد، تيمي كه در ضربات پنالتي برنده شده، راهي مرحله بعد خواهد شد.

تيم‌ملي دانشجويان كشورمان در نخستين ديدار خود نيز مقابل تيم انگليس به پيروزي 1-2 رسيد و تيم كشورمان امشب در سومين ديدار خود برابر مكزيك قرار خواهد گرفت و در صورت كسب نتيجه تساوي به مرحله بعد صعود خواهد كرد.

تيم دانشجويان ايران در حال حاضر با چهار امتياز وضعيت خوبي در جدول دارد. احمد خداداد سرمربي تيم‌ملي دانشجويان در خصوص وضعيت اين تيم مي‌گويد: «از بازيكنان تيمم راضي هستم. آنها واقعاً نمايش دلپذيري داشتند. ما بازي سختي مقابل جمهوري چك پشت سر گذاشتيم چراكه اين تيم از بازيكنان بلند قامت و با قدرت بدني بالا سود مي‌برد و بسيار قدرتمند ظاهر شد. با اين حال بازيكنان جوان ايران فوتبال بسيار زيبا و قابل قبولي از خود به نمايش گذاشتند و موفق شدند با ارائه يك بازي خوب به آنچه مي‌خواستيم دست پيدا كنند. ضمن آنكه اگر در ضربات پنالتي آنچه به بچه‌ها گفته بودم اجرا مي‌كردند، امتياز پنالتي نيز از آن ما بود.»

خداداد درباره بازي مقابل مكزيك مي‌گويد: «شناخت نسبي از اين تيم داريم. آنها تيم تكنيكي و خوبي هستند كه مسلماً براي پيروزي به ميدان خواهند آمد اما ما هم دست و پا بسته نيستيم و قصد داريم با پيروزي در اين ديدار،‌ صعود خود را به مرحله بعد قطعي كنيم. ما به تركيه آمده‌ايم كه بازي‌هاي خوبي به نمايش بگذاريم و به عنوان قابل توجهي دست يابيم.»

فريدون معيني يكي ديگر از مربيان تيم‌ملي دانشجويان نيز از شرايط موجود اظهار رضايت مي‌كند: «بازيكنان ما خوب بازي كردند. اگر مقداري كنترل بازي را در لحظات پرفشار در دست داشتيم، بازي را برده بوديم. جمهوري چك نيز تيم خوب و قدرتمندي است. آنها در بازي هوايي تبحر داشتند. با اين حال بازيكنان ما دو شانس صددرصد گلزني را با توجه به درخشش سنگربان حريف از دست دادند. البته تيم چك هم يك بار تير دروازه ما را به لرزه درآورد. اما نكته‌اي كه برايم مبهم است، اين است كه داور به چه دليل براي تيم حريف پنالتي گرفت و آنها از اين طريق به گل دست يافتند.»

معيني نتيجه تساوي را عادلانه مي‌داند: «اين بازي، مسابقه سختي براي هر دو تيم بود و در حالي كه بازي را دو بر يك برده بوديم، با حملات بي‌امان چك‌ها يك گل ديگر وارد دروازه ايران شد. با اين وجود تساوي 2-2 نتيجه عادلانه‌اي بود.»

مربي تيم دانشجويان در مورد بازي با مكزيك چنين مي‌گويد: «بازي اين تيم را نديده‌ام، اما شنيده‌ام كه مكزيك تيم خوبي است. مكزيك سه بر يك از چك شكست خورد ولي همواره فوتبال تكنيكي داشته و روي زمين خوب بازي مي‌كند. به نظر من حق مكزيكي‌ها نبود كه سه بر يك ببازند. ما بايد مقابل آنها خيلي مصمم باشيم.»

با اين حال تيم‌ملي دانشجويان كشورمان متشكل از بازيكناني است كه مي‌توانند در رقابت‌هاي جهاني عملكرد مثبتي داشته باشند. پيروزي مقابل انگليس و تساوي برابر جمهوري چك نتايج قابل قبولي محسوب مي‌شود. موفقيت تيم دانشجويان مي‌تواند امروز و با پيروزي برابر مكزيك تكميل شود

Friend
14-08-2005, 03:17
با واقعيت ها زندگي مي‌كنم
به نظر مي‌رسد ميثاقيان فصلي راحت تر پيش رو دارد.ابومسلم از اين پس زير نظر ايران خودرو فعاليت مي‌كند و اين كافي است تا سياه جامگان از اين پس با مشكلي به نام بي پولي مواجه نشوند.

«پول و امكانات نداريم»، اين بهانه ديگر از جانب سرمربي ابومسلم توجيه پذير نيست؟

من قبل از اين هم از شرايط حاكم بر باشگاه اظهار نارضايتي نمي كردم.البته قبول دارم كه شرايط فعلي خيلي بهتر از گذشته است.

البته انتظارات هم از اين تيم به مراتب بالاتر رفته است.

اين بالارفتن انتظارات نمي تواند منطقي باشد.ابومسلم با همان ظرفيت فني در ليگ شركت مي‌كند.

رضا جباري، خسرو حيدري، امير وزيري، اينها بازيكنان كارآمد و بزرگي هستند؟

مجتبي جباري و فريدون فضلي هم كه ابومسلم را ترك كرده اند، بازيكنان كارآمد و بزرگي بودند.بازيكنان جديد به جاي آنها در تركيب قرار مي‌گيرند.

يعني ابومسلم باز هم براي هشتم شدن به مصاف رقيبان ليگ مي‌رود؟

ما سال گذشته چشم به بالاي جدول داشتيم اما مسائلي پيش آمد كه نگذاشت به هدفمان برسيم.

پس منتظر ابومسلمي باشيم كه مدعي قهرماني است؟

نبايد فراموش كنيد كه تيم هاي ديگر با امكاناتي به مراتب بهتر پا به ليگ مي‌گذارند.حتي مدعي شدن نيز در ليگ برتر دشوار است.

آقاي ميثاقيان! اين نااميدي براي يك مربي جالب به نظر نمي رسد؟

من نااميد نيستم؛ واقع گرا هستم و با واقعيت ها زندگي مي‌كنم.

ابومسلم را تا چه حد آماده حضور در ليگ برتر مي‌دانيد؟

بالاخره ابومسلم انتظارات را بالا برده است.در تمام هفته ها با هدف پيروزي به ميدان خواهيم رفت.

دوم شدن در جام حذفي كارتان را مشكل كرده است؟

حيف شد! ما بايد حالا قهرمان جام حذفي بوديم

Friend
14-08-2005, 03:17
در مورد بازي صنعت نفت و راه‌آهن سخنگوي سازمان تربيت بدني: فدراسيون فوتبال تصميم‌گير نهايي است
---------------------------------------------------------------------------
‌ـ‌سخنگوي سازمان تربيت بدني ضمن تكذيب هر گونه اختلاف بين فدراسيون فوتبال و سازمان تربيت بدني در مورد رأي صادره در مورد بازي صنعت نفت آبادان و راه‌آهن تهران گفت: تصميم گيرنده نهايي در اين مورد فدراسيون فوتبال است.

عيسي اسحاقي افزود: مسؤولان سازمان تربيت بدني دو جلسه سه ساعته مشورتي با مسؤولان فدراسيون فوتبال داشتند و نظر مشورتي خود را ارائه كردند.

وي افزود: طبق قوانين و آيين نامه‌هاي انضباطي تصميمات انضباطي مسابقات فوتبال و ليگ با فدراسيون فوتبال است و تصميم گيرنده نهايي نيز فدراسيون فوتبال است و سازمان نظر مشورتي خود را اعلام كرده است.

لازم به ذكر است كه كميته انضباطي فدراسيون فوتبال رأي نهايي را در خصوص اين پرونده اعلام كرد و مجدداً رأي به پيروزي 3 بر صفر تيم تهراني داد.

پس از كدام رأي سه بر صفر مسؤولان نفت آبادان تصميم گرفتند اين پرونده را به فيفا ارجاع دهند چرا كه مرجع قانوني كه مي‌تواند درباره عملكرد فدراسيون فوتبال تصميم بگيرد فيفاست. البته رأي صادر شده از سوي فدراسيون فوتبال نيز به گفته اسحاقي با مذاكرات مشورتي سازمان اعلام شده و آنها نظري در اين باره ارائه ندادند

Iranian_sports
14-08-2005, 03:18
اینهم مال خبر ورزشی
کريمى‌ به‌ همان‌ رنگ‌ دوست‌ داشتنى
تعظيم‌ فوتبال‌ ماشينى‌ به‌ جادوى‌ شرقي!
کريمى‌ دوباره‌ همان‌ شد که‌ دوست‌ داشتيم. همان‌ جادوگر ويرانگر که‌ هيچکس‌ جلودارش‌ نيست. همان‌ که‌ هر حرکتش‌ بهانه‌اى‌ است‌ براى‌ پريدن‌ و به‌ سقف‌ آسمان‌ چسبيدن(!) فوتبال‌ ماشينى‌ نتوانست‌ براى‌ کريمى‌ قفس‌ باشد. او اسير تاکتيک‌ها نشد. در دو بازى‌ قبلى‌ کريمى‌ خوب‌ بود و عالى‌ اما خود کريمى‌ نبود، جادوگر نبود، مارادونا نبود! مى‌دويد، مى‌جنگيد، تکل‌ مى‌زد و ما هم‌ تحسينش‌ مى‌کرديم‌ اما آنکه‌ در زمين‌ بود کريمى‌ نام‌ داشت‌ شايد يکى‌ مثل‌ جواد نکونام‌ آن‌ هم‌ بدون‌ قدرت‌ شوتزني!
روز گذشته‌ بوندس‌ليگا ستاره‌ تازه‌اش‌ را شناخت‌ و به‌ آن‌ تعظيم‌ کرد. استاديوم‌هاى‌ آلمان‌ از اين‌ پس‌ بايد سعى‌ کنند که‌ يک‌ نام‌ شرقى‌ را ياد بگيرند تا در فرياد نام‌ على‌ کريمى‌ مشکلى‌ نداشته‌ باشند.
ديروز جادوى‌ شرقى‌ آلمان‌ را فرا گرفت، نامهاى‌ بزرگى‌ نظير بالاک‌ و ماکاى‌ در کنار کريمى‌ گم‌ بودند و به‌ چشم‌ نمى‌آمدند. او هر کارى‌ که‌ خواست‌ با توپ‌ کرد، پاس‌ سى‌ مترى‌ داد، دريبل‌ زد، گل‌ زد و... ديروز کريمى‌ را دوباره‌ شناختيم، همان‌ جادوگر دوست‌داشتنى‌ که‌ دنيا را به‌ تعظيم‌ وا مى‌دارد.

موفق باشید
فعلا

Friend
14-08-2005, 03:19
مشكل جديد استقلال در جذب بازيكن
استقلال كه فصل گذشته نتوانست به عنوان درخور توجهي دست يابد، برنامه‌ريزي گسترده‌اي انجام داده تا در پنجمين دوره ليگ برتر به قهرماني برسد. به همين دليل فهرستي از ستاره‌هاي ليگ را مقابل خود قرار داد تا با جذب آن به اهدافش دسترسي پيدا كند. در چنين شرايطي بود كه استقلال وارد فصل نقل و انتقالات شد. آنها مذاكرات فراواني با بازيكنان مورد نظر انجام دادند تا آنكه توانستند گزينه‌هاي خود را جذب كرده و فهرست تيم را تكميل كنند. اما اين پايان كار نبود. وقتي آبي‌پوشان به بررسي وضعيت مي‌پردازند، با انبوهي از بازيكنان مواجه مي‌شوند كه از تعداد استاندارد هم بيشتر است. هم اكنون فهرست بازيكنان فصل آينده به اتمام رسيده اما چالش‌هايي جديد به وجود آمده است كه جاي تعجب و پرسش از مسؤولان دارد.

جورج توپالوويچ، اميرحسين صادقي، گيلائوري، محمود فكري، هاشمي‌زاده، محرم‌نژاد، طالب‌نسب، مرتضي ابراهيمي، حسين كاظمي، سعيد لطفي، فرزاد مجيدي، عليرضا اكبرپور،‌ مجاهد خذيراوي،‌ پيروز قرباني، مهدي اميرآبادي، رضا عنايتي، عليرضا نيكبخت‌واحدي، سبو شهبازيان، سيدمهدي رحمتي و شاهين خيري بازيكنان حاضر در فهرست اصلي استقلال هستند. نگاهي گذرا حاكي از آن است كه يك بازيكن، زياد بوده و آبي‌پوشان در خريدهايشان زياده‌روي كرده‌اند. در اين بين رحمتي، محرم‌نژاد، هاشمي‌‌زاده، جباري و طالب‌نسب بازيكنان ليگ برتري اين تيم هستند. با اين حساب آنها نمي‌توانند از ليگ بازيكن ديگري جذب كنند. در فهرست اميدها نيز سياوش اكبرپور، ميثم بائو، وحيد طالب‌‌لو، مجتبي جباري و سعيد رمضاني قرار دارند. با توجه به اين اسامي به نظر مي‌رسد كه استقلال فصل نقل و انتقالات را به پايان رسانده و خود را براي حضور در پنجمين دوره رقابت‌هاي ليگ برتر آماده مي‌كند اما ماجرا به گونه‌اي ديگر است.

امير قلعه‌نوعي كه هدايت استقلال تهران را بر عهده دارد، از اين فهرست راضي نيست. او به يك مهاجم ديگر نياز مبرمي دارد. فرشيد طالبي از فجر سپاسي يا يك بازيكن خارجي ديگر،‌ گزينه‌هاي مورد نظر سرمربي هستند. البته مذاكرات هنوز به پايان نرسيده و اين جاي خالي پر نشده است. اما مگر فهرست آبي‌پوشان جاي خالي هم دارد؟ پاسخ اين پرسش منفي است. به همين دليل شنيده مي‌شود كه بزودي دو بازيكن از استقلال جدا خواهند شد تا اين مشكل حل شود.

اين نكته را هم نبايد فراموش كرد كه قرارداد رضا عنايتي و عليرضا نيكبخت واحدي هنوز به ثبت نرسيده تا اين مشكل از بين برود. اخبار دريافتي از اردوي استقلال در تركيه حاكي از آن است كه قلعه‌نوعي موافق جدايي محرم‌نژاد و بائو است. اين دو نتوانسته‌اند تا اين لحظه نظر مثبت وي را جلب كنند. البته پيش از اين خبر مي‌رسيد كه محرم‌نژاد و هاشمي‌زاده به صورت قرضي به تيم‌هاي ديگر منتقل خواهند شد اما اين گزينه منتفي به نظر مي‌رسد. در شرايط كنوني كه فرصت چنداني تا شروع ليگ باقي نمانده، استقلال بايد دو بازيكن خود را از فهرست خارج كرده و با آنها فسخ قرارداد كرده يا آنها را به عنوان بازيكن آزاد معرفي كند.

با توجه به شرايط كنوني، استقلال با وضعيت نامطلوبي مواجه شده كه حاصل عملكرد ضعيف و انتقاد برانگيز مديران و كادر فني در جذب بازيكن است. آنها چگونه از اين وضعيت رهايي يافته و فهرست خود را تعديل مي‌كنند؟ پاسخ اين پرسش به اصلي‌ترين دغدغه امير قلعه‌نوعي و همكارانش تبديل شده است

Iranian_sports
سلام
موفق باشید
فعلا

Friend
ذوب آهن استپانيان را مي‌خواهد
ـ‌تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان خواستار به خدمت گرفتن لئون استپانيان نيست.

برخلاف اين كه گفته مي‌‏شد لئون استپانيان، هافبك تيم فوتبال سپاهان اصفهان پس از جدايي از اين تيم با مسؤولان ديگر تيم اصفهاني مذاكره داشته است اما سعيد آذري، مدير عامل باشگاه ذوب آهن اصفهان در اين خصوص گفت: نه تنها تاكنون با استپانيان مذاكره نداشتيم بلكه نام اين بازيكن در ليست ارائه شده از سوي كادر فني هم وجود ندارد بنابراين مي‌توان گفت كه ذوب آهن خواهان جذب لئون نيست

Friend
14-08-2005, 03:20
مدافع پرسپوليس در آستانه حضور در تيم فوتبال شهيد قندي يزد
-----------------------------------------------------------------------------
ـ‌مدافع فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس تهران در آستانه پيوستن به تيم شهيد قندي يزد قرار دارد.

پس از اعلام عدم نياز تيم فوتبال پرسپوليس تهران به محمد رضا مهدوي مدافع فصل گذشته اين تيم، وي با مسؤولان تيم شهيد قندي يزد به مذاكره پرداخت.

در اين ارتباط وي ديروز با سفر به يزد نشست نهايي را با عبدالرضا دست مدير عامل اين باشگاه برگزار كرد كه نتيجه آن امروز اعلام خواهد شد.

مهدوي با نظر منصور پور حيدري به تيم فوتبال شهيد قندي مي‌پيوندند در اين ميان گفته مي‌شود اين بازيكن از تيم استقلال كيش نيز پيشنهاد داد

Friend
14-08-2005, 03:21
جلالي: با جذب يك بازيكن تيم را كامل مي‌كنيم
معضل دروازه باني در صباباتري پاياني ندارد.دروازبانان از كشورهاي مختلف درتمرينات تيم صباباتري شركت كرده‌، اما هيچ كدام نتوانسته اند نظر مجيد جلالي را به خود جلب كنند.

مجيد جلالي سرمربي تيم صباباتري تهران گفت: پس از نا اميدي از دروزاه‌بانان خارجي تست شده در تمرينات اين تيم، تصميم گرفتيم با دروازبان تيم اميد عراق كه در رقابت‌هاي المپيك آتن نيز با اين تيم به عنوان چهارم رسيد، وارد مذاكره شويم تا شايد او بتواند گره مشكل ما را باز كند، اما اين گلر نيز نتوانست چندان شايسته عمل كند و به همين دليل به دنبال يك گلر باتجربه هستيم.

سال گذشته اصغر كرم‌اللهي دروازه‌بان كوتاه قامت صباباتري وظيفه حراست از دروازه اين تيم را برعهده داشت ولي با صعود صبا به رقابت‌هاي آسيايي مسؤولان اين تيم درنظر گرفتند تا سنگرباني مطمئن را جذب كنند تا از اين جهت خيال خود را راحت كرده و هيچ مشكلي را حس نكنند. البته كرم‌اللهي در فصل گذشته به خوبي از دروازه اين تيم حراست كرد و اوج خلاقيت خود را در ديدار فينال برابر ابومسلم و در ضربات پنالتي نشان داد.

Friend
14-08-2005, 03:21
تيم فوتبال فولاد خوزستان بامداد فردا عازم هامبورگ مي‌شود
ـ‌قهرمان ليگ برتر بامداد فردا عازم هامبورگ مي‌شود.

تيم فوتبال فولاد خوزستان براي برپايي اردويي ده روزه فردا تهران را به مقصد هامبورگ ترك مي‌كند.

تيم فولاد خوزستان كه به عنوان قهرماني چهارمين دوره رقابت‌هاي ليگ برتر ساعت 3 بامداد فردا از تهران به فرانكفورت خواهد رفت و از فرانكفورت نيز عازم هامبورگ خواهد شد.

تيم فوتبال فولاد خوزستان با 25 بازيكن و 18 همراه عازم آلمان مي‌شود و طي ده روز اردوي آمادگي در كمپ اسپورت والد هتل هامبورگ سه ديدار دوستانه را با تيم‌هاي هامبورگي برگزار خواهد كرد

Friend
14-08-2005, 03:22
پرسپوليسي‌ها عباس‌آباد را به كانادا و كيش ترجيح دادند
----------------------------------------------------------------------
ـ‌تيم فوتبال پرسپوليس اردوي عباس آباد را به سفر كانادا و تورنمنت چهار جانبه كيش ترجيح داد.

تيم فوتبال پرسپوليس كه كمتر از يك ماه است زير نظر مستقيم علي پروين و ناصر ابراهيمي تمريناتش را آغاز كرده است، قرار بود اردوي آمادگي را در شهر تورنتو كانادا برگزار كند، اما با نظر علي پروين اين اردو لغو شد.

پرسپوليسي‌ها پس از لغو اردوي كانادا قرار بود در تورنمنت چهار جانبه كيش شركت كنند اما اين سفر نيز بنا به دلايلي لغو شد و قرار است از روز دوشنبه 24 مرداد ماه اردوي پنج روزه‌اي را در عباس آباد بر پا كنند.

تيم فوتبال پرسپوليس كه اين روزها صبح‌ها را در آكادمي ملي المپيك و بعد از ظهرها در مجموعه ورزشي كارگران تمرين مي‌كند در اردوي آمادگي عباس آباد از تمرينات پرفشار خواهد كاست و به تمرينات سبك و كار بيشتر با توپ روي خواهد آورد.

تيم پرسپوليس در زمين چمن شهرداري عباس آباد مستقر خواهد شد و احتمالاً ديداري دوستانه را نيز با منتخب اين شهر برگزار مي‌كند

Friend
14-08-2005, 03:23
سه شنبه ديدار نهايي برگزار مي‌شود
ـ‌قرعه‌كشي تورنمنت چهار جانبه كيش صبح ديروز با حضور نمايندگان چهار تيم پاس، ملوان، استقلال كيش و منتخب كيش برگزار شد.

در آيين قرعه‌كشي تورنمنت كيش كه با حضور نمايندگان چهار تيم، دبير هيأت فوتبال و مشاور فني مؤسسه ورزشي و تفريحات سالم جزيره كيش برگزار شد، ديدارهاي مقدماتي از ديروز شروع و تا سه‌شنبه هفته جاري ادامه خواهد داشت.

بر اين اساس ديروز در نخستين ديدار تيم منتخب كيش ميزبان ملوان بندر انزلي بود. امروز تيم فوتبال پاس ميهمان استقلال كيش است.

ديدارهاي رده‌بندي و نهايي نيز به ترتيب روزهاي دوشنبه و سه‌شنبه هفته جاري در ورزشگاه المپيك كيش برگزار خواهد شد.

كليه اين رقابت‌ها به صورت زنده از شبكه سوم سيما نيز پخش خواهد شد.

قضاوت اين مسابقات نيز بر عهده مسعود مرادي و نويد مظفري به همراه كمك داورهاي بومي جزيره خواهد بود.

مسعود مرادي هنگام ورود به فرودگاه كيش، گفت: اين تورنمنت به دليل پخش مستقيم در كشورهاي حوزه خليج فارس بازتاب خواهد داشت بنابراين ما تمام سعي خودمان را خواهيم كرد، عادلانه‌ترين قضاوت‌ها را انجام دهيم و تيم‌ها نبايد توقعي از داوران داشته باشند چرا كه تمام سعي خود را خواهيم كرد طبق قوانين بين‌المللي اين تورنمنت را داوري كنيم

Friend
14-08-2005, 03:23
كادر فني سايپا تكميل است
با پيوستن 3 تا 4 بازيكن جديد به تيم، ليست بازيكنان سايپا به 30 نفر رسيد كه به خاطر قانوني شدن آن حدود 10 نفر را در ليست فروش قرار داده و به عنوان بازيكن آزاد معرفي كرديم.

بيژن ذوالفقار نسب، سرمربي تيم سايپا در اين خصوص افزود: سال گذشته 27 بازيكن در تيم حضور داشتند و با جذب بازيكنان جديد بالطبع بايد چند نفر از سايپا جدا مي‌شدند.

وي از تصميم خود جهت جذب يك مهاجم ديگر خبر داد و گفت: در ابتدا به دنبال سهراب انتظاري بوديم كه پرسپوليس آن را به ما نداد.در حال حاضر هم چند گزينه داخلي و خارجي را مد نظر داريم كه هرچه زودتر بايد نسبت به جذب يكي از آنها اقدام كنيم.

سرمربي سايپا تهران تمرينات اين تيم را مطلوب توصيف كرد و افزود: هنوز در مرحله بدنسازي قرار داريم و شرايط تيم هم مطلوب است.

ذوالفقار نسب اظهار داشت: كادر فني تيم نيز تكميل است و ديگر فردي به ما اضافه نمي شود.

وي در خصوص ديدار تيم ملي برابر ژاپن گفت: اگر قرار است نتيجه خوبي برابر ژاپن بگيريم و حيثيتي بازي كنيم بهتر است لژيونرها نيز در اين ديدار حاضر شوند. ذوالفقارنسب فصل پرفراز و نشيبي را طي كرد تا به سايپا رسيد و حالا قصد دارد با اين تيم در ليگ برتر شگفتي ساز شود. نه شگفتي كه سال گذشته اين تيم در ابتداي فصل داشت اما در پايان با شكست‌هاي فراوان خطر سقوط را حس مي‌كرد

Friend
14-08-2005, 03:24
بيست متعصب به خانه برگشت
«يك سال ديگر مي‌توانم بازي كنم، براي پرسپوليس، براي تيمي كه دوستش دارم و آن وقت با خيالي راحت به خداحافظي فكر مي‌كنم.» اينها حرف‌هاي بهروز رهبري‌فرد است. حرف‌هايي كه قبل از دعوت‌شدن دوباره به پرسپوليس مطرح كرد. اما شرايطي كه پيش آمد چيز ديگري را نشان مي‌داد. خيلي‌ها معتقد بودند كه او ديگر برنمي‌گردد. بهروز طي اين مدت هيچ مصاحبه‌اي نكرد.

بدون هيچ حرف و حديثي در مجموعه ورزشي انقلاب تحت نظر كماسي مشغول به تمرين بود. در شرايطي كه مي‌رفت اطمينان حاصل كند كه قرار نيست به پرسپوليس برگردد، حتي كلامي نگفت و اعتراضي نكرد.

صبر كرد تا با او تماس بگيرند. شجاعانه گفت كه اگر پروين او را نخواهد فوتبال را كنار خواهد گذاشت و اين عاقبت‌انديشي نبود؛ ديوانگي بود. آخرين بار كه با او صحبت مي‌كرديم هنوز چند روزي از اظهارنظر تند علي پروين كه گفته بود «حامياني مثل رهبري‌فرد نمي‌خواهم» نگذشته بود اما بهروز يك مفهوم را مدام تكرار مي‌كرد «من علي پروين را دوست دارم، من پرسپوليس را دوست دارم.»

بهروز به خانه‌اش برگشت و حالا اين بازگشت اصلاً مهم نيست. مهم اين است كه او مسؤوليتي به مراتب سنگين‌تر از سال گذشته دارد.

كاپيتان پرسپوليس فصل گذشته چندان خوب كار نكرد، خود او نيز اين مسأله را قبول دارد. اما ماجراي اين فصل تفاوت‌هاي زيادي با سال گذشته دارد.

بهروز بازيكن با اراده‌اي است. او نزد هواداران دوآتشه پرسپوليس محبوبيت خاصي دارد. بهروز تعصب زيادي دارد و همه اينها فاكتورهايي است كه او دارد و مي‌تواند با تكيه بر آنها سال خوبي را در پرسپوليس تجربه كند. او بايد به منتقدان خود پاسخ مناسبي بدهد. اينكه مي‌تواند خيلي خوب باشد. اينكه شايد اگر يك فصل در نشيب بوده، اين اراده را دارد كه به فراز برسد. فراز و سپس خداحافظي.

اگر بهروز رهبري‌فرد فصل خوبي را امسال سپري كند، اين فرصت را خواهد داشت كه در اوج خداحافظي كند. اما براي رسيدن به اين فرصت او تنهاست و به تنهايي بايد به اين فرصت برسد.

بهروز رهبري‌فرد بايد مطمئن باشد كه از امروز روزنامه‌ها به شدت بازي و رفتار او را تحت نظر مي‌گيرند. او كاپيتان پرسپوليس است و اين دليل موجهي است براي زير ذره‌بين قرار دادن او.

حالا علي پروين يك‌بار ديگر به شماره 20 خود فرصت داده است. يك فرصت مغتنم. امروز رهبري‌فرد به راحتي لبخند نمي‌زند چون مي‌داند كه چه روزهاي سخت و پرمسؤوليتي را در پيش دارد.

بيست متعصب برگشته است. مدتي تنهايي پيشه كرده بود و حالا قرار است پرسپوليس يك سال ديگر روي خوش نشان دهد. او فقط بايد به اين جمله بينديشد كه بيست ماندن مهم است.

Iranian_sports
14-08-2005, 03:26
فوق العاده بود پسر!
يك گل و يك پاس گل سهم كريمى از پيروزى درخشان بايرن
ايران ورزشى- يك گل، يك پاس گل. اين آمار على كريمى در بازى با لوركوزن بود. در روزى كه ۲۲۵۰۰ نفر در «باى آره نا» جمع شده بودند على كريمى ۱۱ دقيقه وقت لازم داشت تا با يك پاس ۴۰ مترى توپ را بياندازد زير پاى روى ماكاى.
او با اين حركت باعث شد كه دومين گل بايرن در اين بازى و اولين پاس گل كريمى در بوندس ليگا ثبت شود اما اين پايان كار كريمى نبود. ساعت ورزشگاه دقيقه ۳۵ را نشان مى داد كه روى ماكاى از پشت محوطه جريمه توپ را روى سر دميكليس فرستاد و او هم با ضربه سر، كريمى، دروازه و توپ را تنها گذاشت تا اولين گل جادوگر در بوندس ليگا به تور بچسبد.
بايرن در اين بازى ۲-۵ حريف را برد و روى ماكاى با سه گل با اختلاف زيادى ستاره بازى بود. با وجود اين، كريمى با يك گل و يك پاس گلى كه داد هم در ليست بهترين بازيكنان زمين بود. او حالا با دو امتياز مثبت در جدول گلزنان و گل سازان بوندس ليگا در رده هشتم بازيكنان باارزش است. البته كريمى پس از ۵۹ دقيقه با تابلوى تعويض داور چهارم از زمين بيرون آمد تا جايش را به زى روبرتو بدهد. يك هافبك برزيلى كه با آسيب ديدگى جا را براى كريمى باز كرده بود و حالا ماگات نمى داند بين آنها بايد كدام را انتخاب كند.
كريمى با اين نمايشى كه داشت، احتمالاً از كيكر نمره اى بين ۲ تا ۵/۲ را مى گيرد و اين براى كسى كه دومين بازى خودش را در بوندس ليگا انجام داده عالى است.
بايرن با اين پيروزى، ۱۶ امتيازى شد تا با ۸ گل زده و دو گل خورده، صدرنشين بوندس ليگا شود. در اين هشت گلى كه بايرن مونيخ را صدرنشين كرده، بايد دو گل را به حساب كريمى گذاشت. آمارى كه حتماً بالاتر هم مى رود.
بازيكنان بايرن مونيخ: كان، سانيول، لوسيو، دميكليس، ليزارازو، صالى حميدزيچ (اوتل ۴۶)، بالاك، هارگريوز، كريمى (زى روبرتو ۵۹)، ماكاى، سانتاكروز (دايسلر ۸۰)
گل ها: بالاك (۳ پاس گل صالى حميدزيچ)، ماكاى (۱۱ پاس گل كريمى)، كريمى (۳۵ پاس گل دميكليس)، ماكاى (۵۷ پاس گل سانيول)، ماكاى (۶۰ پاس گل زى روبرتو) براى بايرن مونيخ
برباتف (پنالتى ۳۱) و بابيچ (۸۲ پاس گل برباتف) براى بايرلوركوزن

جادوگر در مصاحبه با پرمير و ARD
على كريمى: از خودم راضى نيستم!
ايران ورزشى- دو شبكه تلويزيونى پرمير و ARD پس از مسابقه بايرن مونيخ- لوركوزن با على كريمى مصاحبه كوتاهى انجام دادند. هافبك تيم ملى كه اين روزها يكى از دوستان مدير برنامه هايش نقش مترجم را برايش بازى مى كند، جلوى دوربين ايستاد. سؤال اول مجرى برنامه اين بود كه در اولين بازى بايرن مونيخ يك نيمه در زمين بودى و جلوى لوركوزن از ابتداى مسابقه، حتماً خوشحالى؟ اما كريمى پاسخ سردى داد: «نه. اينجورى هم نبود. از خودم راضى نيستم.»مجرى تلويزيونى كه از اين جواب شوكه شده بود سؤال كرد ديگر چه مى خواهى و على گفت: «توانايى من بيش از اينها است. من مى توانم بهتر از اين بازى كنم ...» و ادامه داد: «ما تمرينات بدنسازى خوبى انجام داديم. مطمئن باشيد بازيهاى بهترى از من و بايرن خواهيد ديد.»

آره نا كريمى را تشويق كرد
ايران ورزشى- نمايش على كريمى در ديدار لوركوزن- بايرن همه حاضران را در باى آره نا شگفت زده كرد.
او به عنوان هافبك چپ و ميانى بازى مى كرد و در طول بازى با حركات و پاس هايش بارها تماشاگران را وادار به تشويق كرد. جالب اينكه خيلى از تماشاگران حاضر در استاديوم او را نمى شناختند. كريمى با گل اش بار ديگر آنها را مجبور كرد تا با آهنگ خاصى او را تشويق كنند. او در هنگام تعويض هم مورد لطف تماشاگران قرار گرفت.
موفق باشید
فعلا

Friend
14-08-2005, 03:28
دوستان این هم تیتره روزنامه یه البرزه ورزشی برایه من جالب بود چون تیتره اصلیه این روزنامه در مورده کریمی نبود :!:

Friend
14-08-2005, 03:29
خرگوش مادريد در آس اسپانيا رونالدو: 35 گل مي‌زنم
رونالدو نازاريو ستاره برزيلي رئال مادريد در گفت و گو با آس اسپانيا ضمن اطمينان دادن در مورد قهرماني بلامنازع رئال مادريد در لاليگاي 2006-2005 گفت: «در لاليگاي امسال آقاي گل خواهم شد و 35 گل مي‌زنم.»

اين ستاره برزيلي چنين قولي را براي لاليگاي 2005-2004 نيز داده بود اما به آن عمل نكرد و در رقابت با اتوئو و ديه‌گو فورلان جهت كسب افتخار pichichi يا همان كفش طلاي اسپانيايي‌ها شكست را پذيرا شد.

آيا از تمرينات شديد و اندرلي لوكزمبورگو خسته شده‌ايد؟

بله! اما اين خستگي را دوست دارم. مثل ساير هم تيمي‌هايم. ما براي خسته شدن و تلاش بيش از حد توانمان در رئال مادريد هستيم نه براي تفريح! تا حدوي از ناحيه ماهيچه‌هاي پا احساس خستگي و گرفتگي مي‌كنم كه اينها نيز بزودي حل خواهند شد. تور جهاني رئال مادريد خيلي خسته كننده بود اما براي حيات سياسي و اقتصادي باشگاه لازم و ضروري به نظر مي‌رسيد. اين تورهاي جهاني و بزرگ در تبلغ وجهه ما بسيار مؤثر هستند و بازيكنان معترض بايد بدانند كه ثروت كلان امروز رئال مادريد با همين تبليغات و ارتباطات رقم خورده است.

در كدام كشور سود مالي بيشتري نصيب باشگاه رئال مادريد شد؟

چين؛ حضور در چين براي رئال مادريد بسيار ارزشمند بود. پرس براي تأسيس يك پارك بزرگ و مجهز با چيني‌ها به توافق رسيد و نزديك به 1500 كارت رسمي هواداري در يك روز نخست اقامت ما در پكن به فروش رسيد. پرس مجبور شد باز هم سفارش تي‌شرت و ليوان منقش به آرم رئال مادريد بدهد چرا كه تمام ذخيره انبار مادريد در اين موارد در پكن به فروش رسيد. اما به نظر من جدا از سود مالي، اتريش تنها كشوري بود كه از لحاظ فني به درد ما خورد. زمين تمرين اتريشي‌ها عالي بود و ما توانستيم تمرينات بسيار فشرده و جدي را در اتريش تجربه كنيم.

در مورد تمرين در شن‌هاي ساحلي بگوييد.

اين تمرين به دستور لوكزمبورگو صورت گرفت. او هم مثل ما برزيلي است و خيلي خوب مي‌داند كه تمرين روي شن و ماسه چقدر براي آمادگي جسماني بازيكنان مفيد است. بعضي‌ها اعتراض كردند اما برزيلي‌هاي تيم هيچ مشكلي با اين تمرين نداشتند چرا كه ما از كودكي روي همين ماسه‌هاي داغ فوتبال را آموخته‌ايم.

آيا به نظر تو لوكزمبورگو براي آغاز فصل استرس ندارد؟

نه هرگز اين‌گونه نيست. من سال‌هاست كه او را مي‌شناسم. او يك مربي بزرگ است و در كنار اين لقب يك مدير و روانشناس بزرگ نيز هستند. او تجربه فراواني دارد و هرگز دچار استرس و اضطراب نمي‌گردد.

تست سرعت، روز گذشته برگزار شد و تو نفر نهم شدي، چرا؟!

اين تست هر چند وقت يك بار برگزار مي‌شود و بسيار مفيد است اما در تست روز گذشته بسيار خسته بودم و اصلاً شرايط لازم جهت شركت در اين تست را نداشتم. بكهام در اين تست سرعت به مقام اول رسيد و من نهم شدم. چندان مهم نيست و به هر حال ما باز هم شبيه اين تست را پيش رو داريم و براي آن تلاش بيشتري خواهم كرد. از طرفي اين تست شرايط استاندارد نداشت چرا كه معمولاً طبق قانون فيفا در 100 متر اين تست برگزار مي‌شود ولي ما در 2000 متر اين تست را پشت سر گذاشتيم.

آيا قبول داري كه رئال مادريد به يك تيم سراسر برزيلي تبديل شده است؟

بله (با خنده)، لوكزمبورگو، من، روبينيو، باپتيستا، كارلوس و شايد در آينده‌اي نزديك، تيچه‌ريا - رئيس حال حاضر سانتوس- به عنوان رياست بخش ورزشي! به هر حال اين نشان دهنده نفوذ برزيلي‌ها در مادريد است و من از اين بابت بسيار خوشحالم.

و مثلث طلايي!

بله، اين مثلث تشكيل خواهد شد و من اطمينان دارم كه در كنار روبينيو و باپتيستا مثلثي زهردار و واقعاً طلايي را تشكيل خواهيم داد. رئال مادريد امسال قهرماني قاطعانه و بلامنازعي را جشن خواهد گرفت و من از اين بابت كاملاً مطمئن هستم.

آيا به هواداران رئال مادريد قول خاصي مي‌دهي؟

بله، صد در صد؛ من با شجاعت كامل ادعاي فصل گذشته خود را تكرار مي‌كنم و از همين طريق به آنها قول مي‌دهم كه در لاليگاي فصل جديد، 35 گل بزنم. من مطمئن هستم كه در فصل 2005-2006 خواهم درخشيد و فلورنتينو پرس، رياست باشگاه از اعتمادي كه به من كرده است هرگز پشيمان نخواهد شد. من 35 گل مي‌زنم و اطمينان دارم كه با كنار زدن تك تك حريفان خود، آقاي گل لاليگا 2006-2005 خواهم شد.

Iranian_sports
14-08-2005, 03:30
سايت بايرن عليه كريمى
ايران ورزشى - قبل از شروع بازى بايرن همه نگران اند. كيكر همچنان كريمى را در تركيب اعلام مى كند ولى در تركيب سايت بايرن خبرى از كريمى نيست. وقتى بازى شروع مى شود و موهاى پريشان اش نصف صفحه تلويزيون را مى گيرد مى فهميم كه كار كيكر درست تر است و سايت بايرن چندان هم قابل اطمينان نيست. يكى مى گويد «دارند توى كار على مى گذارند» بى خيال!
اولين امتياز كريمى
دقيقه ۱۰ پاس گل كريمى باوركردنى نيست. همان جا پشت هجده قدم بايرن يك توپ گيرى و يك ارسال براى ماكاى كافى است تا مهاجم هلندى بايرن تمام ايران را خوشحال كند. فقط ۱۰۰ دقيقه از بوندس ليگا گذشته است و جادوگر با يك امتياز از يك پاس گل وارد جدول ارزشيابى كيكر شده است، هورا.
كريمى اينجا، كريمى اونجا
دقيقه ۳۲ روى ضد حمله لوركوزنى ها اين على كريمى است كه با يك تكل به موقع توپ را جمع مى كند و رو به جلو راه مى افتد. آقا يكى اين كريمى را بگيرد.
كريمى، كريمى، كريمى
دقيقه ۳۵ او كار را تمام مى كند. يك سانتر از دميكليس و يك ضربه تمام كننده از جادوگر. بايرن ۳ _ لوركوزن يك.او فوق العاده است.
اصلاً مهم نيست كه مى گويند توپ خوب به پايش نگرفته. هيچ اهميتى ندارد كه براى اولين گل بوندس ليگايى اش ذوق كردن بلد نيست. او حالا يك ستاره اروپايى است.
كريمى مؤدب
دعوا سر اينكه چرا كريمى خوشحالى نكرده، ادامه دارد. يكى از دوستان كه شرايط اينگونه مسابقات را تجربه كرده (!) مى گويد به خاطر اينكه بازى در خانه حريف يعنى لوركوزن است او نخواست طرفداران تيم ميزبان را ناراحت كند.
گلزنى هاى بى پايان كريمى
بيست دقيقه از گل على گذشته و تلويزيون تا حالا ۲۰ بار گل او را نشان داده. همه اش هم از يك زاويه، همه اش هم با دقيقه ۳۵! خوب شد على يك گل زد اگر نه، مجبور بوديم بيست بار پاس گل اش را ببينيم، آن هم لابد به انتخاب كارگردان آلمانى.
كريمى بيچاره مى كند
دقيقه ۵۷ يكى از همان حركات ديدنى كريمى از مركز زمين كافى است تا راملو كاپيتان حريف مجبور به خطاى پنالتى شود. با يك گل، يك پاس گل و يك كارت زرد كه داور به راملو مى دهد، مى شود گفت او پدر لوركوزنى ها را درآورده.
تعويض كريمى
هنوز كريمى درست و حسابى از زمين بلند نشده كه تابلوى تعويض بالا مى رود و معلوم مى شود كه على بايد بيايد بيرون. معلوم بود. او به رسم قديمى در چند دقيقه اخير داشت توى زمين راه مى رفت و اين از آن كارهايى نيست كه ماگات خوشش بيايد، حتى اگر تيم اش سه گل جلو باشد.
آينده كريمى
كريمى تعويض شده و گلزنى هاى بايرن و ماكاى ادامه دارد. جاى خوشحالى است كه او شصت دقيقه درخشان بوده و جاى نگرانى است كه با بازى خوب زى روبرتو نكند كريمى تبديل به يك بازيكن تعويضى براى باقى بازيها شود.

Friend
14-08-2005, 03:30
آبراموويچ: سايه‌اي كه بر ليگ برتر سنگيني مي‌كند
‌ـ‌فصل جديد رقابت‌هاي ليگ برتر انگلستان در حالي شروع شده است كه به نظر مي‌رسد مردان آبي‌پوش استمفوردبريج، قصد دارند همچون فصل گذشته با اختلاف امتياز زياد نسبت به دو رقيب اصلي خود، يعني آرسنال و من‌يونايتد تنها يكه‌تاز قهرمان ميدان باشند. قهرماني چلسي با چنين فاصله‌اي شباهت بسيار زيادي به مسابقه سواركاري داشت كه يك اسب بي‌نظير فاصله خود را با ساير اسبان اصيل ميدان زياد كرد و كار را براي آنهايي كه پيش از بازي بر روي او سرمايه‌گذاري كرده بودند، يكسره كرد!

چلسي تصميم گرفته است با تمام توان بتازد و بار ديگر مسابقه‌اي دهد كه تنها قهرمانش خودش باشد. پتانسيل قهرماني نيروهاي اين تيم به قدري شگفت‌انگيز است كه مدعيان قديمي را براي عرض‌اندام دچار ترديد كرده است.

جاه‌طلبي انگليسي

پيش از قهرماني چلسي و گام بلندي كه مورينيو با ثبت رويدادي بياد ماندني در تاريخ افتخارات اين باشگاه برداشت، بسياري جدال براي فتح ليگ برتر را تنها در حيطه توانمندي‌هاي دو تيم مي‌ديدند اما امروز با جان گرفتن حس جاه‌طلبي‌هاي انگليسي در ميان ساير تيم‌ها نه تنها انگيزه پيروز شدن در دل مربيان ليگ برتر تقويت شده است بلكه ميدان رقابت اصلي ميان چند تيم بزرگ‌تر تقسيم شده و از انحصار در آمده است. اما نبايد فراموش كرد كه هنوز هم سايه بزرگي چلسي بر سر ديگر رقيبان حاضر در ليگ سنگيني مي‌كند.

به دنبال افتخارات از دست رفته

اكثر تيم‌ها، با شروع فصل جديد به شدت خود را گرم كرده‌اند تا قبل از اينكه فرصت از دست برود، نتيجه و پيامد برنامه‌ريزي‌ها و سرمايه‌گذاري‌هايي را كه در طول تعطيلات كرده‌اند، برداشت كنند.

چشم همه به دنبال كسب افتخارات فراموش ناشدني و رسيدن به جايگاهي است كه ساير رقيبان با حسرت به دنبال آن هستند.

آرسنال و منچستر يونايتد هم سعي خواهند كرد تا قبل از اينكه كار از كار بگذرد و بار ديگر اختلاف امتيازهاي بسيار با صدرنشين جدول، فرصت جبران را از آنها بگيرد، جاي پاي خود را براي تصاحب افتخاراتي كه از دست داده‌اند، سفت و محكم كنند.

آبراموويچ عامل دشمني

چگونه جاه‌طلبي بر رقابت‌هاي سنتي متداول در انگلستان غلبه كرد، در كمتر از يك سال از يك تيم قهرمان دشمن ساخت؟

اين سؤالي است كه هر يك از مربيان حاضر در ليگ به سبك و شيوه خاص خود پاسخ آن را خواهند داد اما جالب‌ترين نكته اين است كه جواب تمام پرسش‌ها در نهايت به يك مرد ميلياردر روس به نام رومان آبراموويچ و پوندهاي بي‌حساب و كتابي كه در چلسي براي قهرماني در ليگ برتر و حتي جام باشگاه‌هاي اروپا خرج مي‌كند، باز مي‌گردد.

برخي معتقدند كه مشكلات من يونايتدي هم ريشه در ورود آبراموويچ به انگلستان دارد.

معادله دو سويه

مالك روس استمفوردبريج با چنان زيركي و ترفندي اقدام به خريد ستاره‌هاي بزرگ فوتبال كرده است كه هيچ يك از رقيبانش به اين سادگي جرأت نزديك شدن به گزينه‌هاي منتخب او را به خود نمي‌دهند.

با اينكه كلكسيون بازيكنان فوق حرفه‌اي مورينيو تقريباً كامل شده است اما هنور تا بستن اين مجموعه چند گام ديگر باقيمانده است. اين مربي پرتغالي با مديريت كاملاً حساب شده خود ظرف پانزده ماه چنان به تيم آشفته كلوديو رانيه‌ري سامان داد كه امروز به عنوان يكي از بهترين‌هاي انگلستان و اروپا به خود مي‌بالد. معادله دو سويه رومان آبراموويچ و خوسه مورينيو موجب شده است تا آبراموويچ با ارضاي خواسته‌هاي مورينيو تمام نقشه‌ها و رؤياهاي زيبايش را عملي شده و به حقيقت پيوسته ببيند.

امنيت نامحسوس

شيوه شخصي مورينيو براي قهرمان كردن چلسي نه تنها با سياست‌هاي راينه‌ري متفاوت و كاملاً بيگانه بود بلكه هيچ شباهتي به افتخاراتي كه 12 ماه پيش از آن آرسن وانژه براي آرسنالي‌ها به ارمغان آورده بود، هم نداشت.

مورينيو قبل از هر اقدامي به طرز كاملاً غير محسوسي امنيت را به بازيكنانش هديه داد و پس از آن از اين دستاوير خارجي به نفع خود و براي قهرماني در ليگ برتر سود جست.

او حواس 5 گانه مردانش را به خدمت خود در آورد و از آنها خواست تا فوتبال را با گوشت و خون خود بازي كنند اما از لحاظ روحي نيز همه آنان را تأمين كرد تا جايي كه هيچ يك از شاگردانش برخلاف ميل او عمل نكرده و همگي نحوه مديريت و مربيگري‌اش را مي‌ستايند. همكاري جو كول، جان تري و فرانك لمپارد براي تحقق برنامه‌هاي مورينيو و رسيدن به جايگاه بالا در فوتبال دنيا نيز ريشه در همين سياست دارد.

حمايت پنهان

بازگشت هرنان كرسپو به چلسي آن هم پس از 12 ماه بازي قرضي در ميلان نشان داد كه مورينيو همه چيز را تحت كنترل دارد و هرنان هم مي‌تواند بار ديگر به عنوان يكي از مردان آبي‌پوش استمفوردبريج خودنمايي كند. او كه در سياست‌هاي چرخشي رانيه‌ري بدون حامي مجبور به ترك لندن شد اينك با اطمينان از شيوه مربيگري مورينيو آن هم در حالي كه كمتر از يك سال به شروع جام جهاني 2006 آلمان باقي مانده است، به انگلستان بازگشته تا هر زمان كه او مناسب بداند، نيمكت ذخيره‌ها را ترك كند و وارد زمين شود. چرا كه مطمئن است مربي پرتغالي چلسي بهتر از هر كس ديگري از بازيكنانش حمايت مي‌كند.

اصيل‌ترين اسب ميدان

آنچه اين روزها از استمفوردبريج به گوش مي‌رسد نشان مي‌دهد كه چلسي به هيچ وجه قصد ندارد ميدان را براي آرسن وانژه يا الكس فرگوسن خالي كند. حتي پيتر كيفون، مدير اجرايي چلسي كه پيش از اين تجربه حضور در كادر اجرايي اولترافورد را داشته است هم معتقد است اين تيم با تمام تيم‌هايي كه او تاكنون ديده، تفاوت دارد، آنها يك تيم واقعي هستند و به عنوان بهترين اسب اصيل ميدان دوباره از ساير اصيل‌زاده‌ها پيشي خواهند گرفت و قهرمان خواهند شد. به نظر كيفون مبارزه چلسي با خودش است، آنها با خودشان كورس گذاشته‌اند و مي‌خواهند از خودشان جلو بزنند

Friend
14-08-2005, 03:31
بچه ها تیتره بالا خیلی برایه من جالب بود برایه شما چه طور

Friend
14-08-2005, 03:33
اگر اطلاعاته بیشتری از فوتباله جهان و ایران می خواین به وبلاگه من تشریف ببرید :arrow:

Friend
14-08-2005, 03:36
یعنی می شه خداداد به پرسپولیس بیاد :arrow: :?:

Iranian_sports
14-08-2005, 03:42
سلام
خداد به احتمال نود درصد رفت به عقاب
موفق باشید
فعلا

Friend
14-08-2005, 03:58
قابله توجهه دوسته خوبم Iranian_sports, اگر منبعی صحبتی که گفتی خداداد به عقاب می ره خبر ورزشی باشه مطمئن باش همه جا میره به جز عقاب

Iranian_sports
14-08-2005, 04:19
سلام
Friend, جان خبرورزشی که نوشته بود ولی این رو هم بخون از ایران ورزشی
خداداد عزيزى به عقاب پيوست
ايران ورزشى- خداداد عزيزى در دسته اول! باورش مشكل است اما پس از كش و قوس فراوان و حرف هاى زيادى كه مبنى بر مذاكرات او با پرسپوليس و استقلال شنيده مى شد خداداد روز گذشته با عقاب پاى ميز قرارداد نشست و كار را تمام كرد.
او كه ديروز عصر به ملاقات پروين هم رفته بود به مدير فنى قرمزها گفت با توجه به تعهدى كه به عقابى ها داده است امكان اينكه به تيم ديگرى برود وجود ندارد. امروز ساعت ۱۲ ظهر جلسه معارفه او در باشگاه عقاب برگزار خواهد شد.مبلغ قرارداد خداداد را نپرسيد، سكرت است.

موفق باشید
فعلا

Iranian_sports
14-08-2005, 04:20
سلام
تعطيلى يكى ديگر از برنامه هاى تداركاتى تيم ملى
ال جى
كنسل شد
ايران ورزشى - پس از كلى بالا و پايين رفتن براى انتخاب تيم چهارم تورنمنت ال جى، دست آخر اين شركت الكترونيكى فكر انجام اين مسابقات را از سرش بيرون كرد. يكى از مديران ال جى به ايران ورزشى مى گويد: «شركت ال جى براى انتخاب تيم چهارم مسابقات نتوانست با فدراسيون فوتبال به جمع بندى برسد. براى همين ال جى مى خواهد اين تورنمنت را در زمان ديگرى برگزار كند.»
پس احتمالاً شركت ال جى اين مسابقات را به چند ماه بعد مى اندازد. وقتى كه تيم ملى زير فشار مسابقات دوستانه مختلف له نشود و البته چند تيم قوى براى شركت در اين تورنمنت پا پيش بگذارند تورنمنت چهارجانبه ال جى بايد در روزهاى دوم و چهارم شهريور در شيراز انجام مى شد. حتى حضور ليبى و ونزوئلا هم در اين مسابقات قطعى بود اما گويا پيدا نكردن تيم چهارم آبرومندانه فكر انجام اين بازيها را از سر فدراسيون بيرون كرد. پيش از اين حرف از حضور تيم ملى عراق در مسابقات بود كه البته عراق هم به خاطر مشكلاتى كنار كشيد.البته يك فاكتور ديگر هم در لغو اين تورنمنت تأثير زيادى داشت. تيم ملى ايران در ۱۶ شهريور با رومانى بازى مى كند و اگر تورنمنت ال جى هم انجام مى شد، مسابقات ليگ برتر زير سايه بازيهاى دوستانه تيم ملى مى رفت. با اجراى آن برنامه تيم ملى در ۱۴ روز سه بازى دوستانه انجام مى داد. آن هم در ماهى كه احتياج زيادى به انجام مسابقه تداركاتى ندارد. با اين حساب براى تورنمنت ال جى بايد تا چند ماه ديگر صبر كرد. پاييز يا زمستان معلوم نيست. با وجود اين مدير ال جى مى گويد: «براى چند ماه بعد سه تيم بزرگ را به ايران مى آوريم.»يك تيم آفريقايى، يك تيم اروپايى و يك تيم از آسياى شرقى يا امريكاى جنوبى در كنار ايران. اين فرمول رؤيايى ال جى براى يك تورنمنت چهارجانبه است.

موفق باشید
فعلا

Iranian_sports
14-08-2005, 04:22
سلام
بازگشت از نيمكت به ميدان
دنيا به زندى و كيا لبخند زد
۷۰ دقيقه هاشميان، ۲۲ دقيقه مهدوى كيا و ۲۱ دقيقه زندى. اگر اين را در كنار ۵۹ دقيقه على كريمى بگذاريم مى فهميم كه تنها لژيونر نيمكت نشين ايران در بازى دوم بوندس ليگا اشكان دژاگه بوده. البته غير از كريمى هيچ كدام از آنها نتوانستند گلى بزنند يا پاس گلى بدهند. با وجود اين پس از آمدن مهدوى كيا هامبورگ بازى را برد و با حضور زندى لاترن تساوى ۳-۳ را به پيروزى ۵-۳ تبديل كرد.
۱- وحيد هاشميان: پس از يك بازى ضعيف جلوى هرتابرلين تمام تماشاگران هانوفر انتظار داشتند كه او ديگر يك نمايش خوب داشته باشد. با وجود اين هاشميان باز هم نتوانست گلى بزند.او كه كنار اشتاينر و برداريچ در خط حمله تيم بود پس از ۷۰ دقيقه از زمين بيرون كشيده شد تا وينيسيوس جاى او را در خط حمله تيم بگيرد. اما با اين تغييرات هانوفر نه تنها نتوانست به گلى كه در دقيقه ۸ زده بود گل ديگرى اضافه كند بلكه پيروزى يك- صفر را هم در دقيقه ۹۰ با تساوى يك- يك عوض كرد. هانوفر با اين يك امتياز در رده دهم بوندس ليگا قرار گرفت.
۲- مهدى مهدوى كيا: بالاخره به زمين آمد. شصت و هشت دقيقه از مسابقه هامبورگ با آرمينيا بيله فلد گذشته بود و «توماس دال» دست به هر كارى مى زد تا هامبورگ بازى را ببرد. با اين حساب اصلاً عجيب نبود كه او پس از گذشت اين مدت مهدى مهدوى كيا را از روى نيمكت بلند كند و جاى «تروچوفسكى» به زمين بفرستد. مهدى با اين تعويض كنار ياروليم بازى كرد و اين تركيب جادويى هامبورگ را در عرض ده دقيقه پايانى به دو گل رساند. باربارز و فن درفارت هامبورگ را به پيروزى ۲- صفر رساندند ولى مهدى روى هيچ كدام از اين گل ها تأثيرى نداشت. با وجود اين نمى توان از تأثير او روى بازى هامبورگ در نيم ساعت پايانى غافل شد. هامبورگ با اين برد ۶ امتيازى شد تا پس از بايرن دومين تيم بوندس ليگا باشد.
۳- اشكان دژاگه: او باز هم به زمين نيامد. در روزى كه هرتا ۲- صفر اينتراخت فرانكفورت را برد، دژاگه نود دقيقه روى نيمكت بود. هرتا با اين پيروزى به رده چهارم بوندس ليگا رسيد.
۴- فريدون زندى: گويا مصدوميت او برطرف شده چرا كه دقيقه ۶۹ بازى لاترن با دويسبورگ ميشائل هنكه سرمربى كايزرسلاترن زندى را به جاى سايتز به زمين فرستاد. بازى پيش از اين تعويض ۳-۳ پيش مى رفت اما با حضور زندى لاترن دو گل زد تا تيم ۵-۳ بازى را ببرد. الان كايزر سلاترن ششمين تيم بوندس ليگاست.

موفق باشید
فعلا

Iranian_sports
14-08-2005, 04:33
سلام
‬بازيكن به اردوي تيم فوتبال جوانان ايران دعوت شدند

تهران IranSports.Net_ كميته جوانان فدراسيون فوتبال ‪ ۲۷‬بازيكن را به اردوي تيم فوتبال جوانان ايران دعوت كرد. "احمد ذبيحي‌فر"، دبير كميته جوانان فدراسيون فوتبال روز شنبه با بيان اين مطلب گفت نفرات دعوت شده بايد روز دوشنبه هفته جاري خود را به مسوولين اين تيم در كمپ تيم‌هاي ملي معرفي كنند.
وي افزود: فعاليتهاي تيم فوتبال جوانان كشورمان با قدرت پيگيري مي‌شود و ما به‌اين تيم بسيار اميدواريم.
ذبيحي‌فر با اشاره به ديدار تيم‌هاي ايران و بنگلادش در مرحله مقدماتي مسابقات جوانان آسيا كه آذرماه‌جاري برگزار مي‌شود، گفت : دو تيم دو ديدار رفت و برگشت برگزار خواهند كرد كه در پايان تيم برتر به مرحله بعد گام خواهد گذاشت.
اسامي بازيكنان دعوت شده به اردو به شرح زير است :
مهرداد عزيزوند از اردبيل ، سينا عشوري و مصطفي مهدوي ازاصفهان ، عليرضا حقيقي ، اميرمشهدي آقاجان ، سيدعلي حسيني پراچان ، حسن يوسفي ، سامان آقازماني ، مهرداد پولادي ، شهاب يانپي و مصطفي چترآبگون از تهران، محمدرضا خرسندنيا از خراسان ، علي عبيداوي ، فرهاد آل خميس ، مهدي چمن آرا ، ميلاد زيندپور ، علي اميري و پيمان يارعلي از خوزستان ، شهرام گودرزي ، حميد جوكار و ميلاد حيدري‌فر از فارس ، ياشا خليلي از كرمان، محسن فروزان ، محمد آبشك و ميثم مهاجر از گيلان ، حسن نجفي از مازندران و رسول كر از گلستان.
موفق باشید
فعلا

Iranian_sports
14-08-2005, 04:53
سلام
موفق باشید
فعلا

Friend
14-08-2005, 10:59
برنامه رقابت هاي امشب ليگ برتر هلند
آياکس – دن هاخ
خرونينخن – روسندال
فاينورد – بره دا
نايميخن – اوترخت

Friend
14-08-2005, 11:00
درخشش پائولتا پاري سن ژرمن را برنده کرد
پدرو پائولتا در ديدار شنبه شب پاري سن ژرمن برابر تيم ده نفره تولوز، در هر دو نيمه گل‌هاي تيمش را به دروازه دوخت تا صددرصد آمادگي تيمش را از همان آغاز فصل جديد لوشامپيونه به همگان نشان دهد.
گل اول اين مهاجم پرتغالي در نيمه اول، چند دقيقه مانده به پايان وقت و با فاصله كمي از دروازه، به تور دوخته شد. شانس با او و تيمش يار بود، زيرا در نيمه دوم پائولتا از اشتباهي كه در خط دفاعي حريف رخ داد، نهايت استفاده را برد و دومين گل را هم به ثبت رساند.

Friend
14-08-2005, 11:04
برنامه امشب رقابت هاي لوشامپيونه
--------------------------------------------
استراسبورگ – موناکو
مارسي – ----

Friend
14-08-2005, 11:04
برنامه امشب رقابت هاي بوندس ليگا
ماينتس – وردربرمن
اشتوتگارت – کلن

K053_LSH_KV90
14-08-2005, 11:05
Friendجون تبليغات ممنوع
حتي شما دوست عزيز :mrgreen:
=-=-=-=-=-==-

خرگوش مادريد در آس اسپانيا رونالدو: 35 گل مي‌زنم

مثل اينكه زيادي كلشو طاس كرده آفتاب روش اثر گذاشته
اون نيهات بود كه قول بود رونالو مرده خواره
جيلاردينهو روي ماكاي يا نيهات يا حتي آنري ميتونن چنين ادعايي بكنن رونالدو بره وزنشو كم كنه
تپه

Friend
14-08-2005, 11:05
برنامه رقابت هاي امشب ليگ برتر انگلستان
آرسنال – نيوکاسل >>>>>>> پخش زنده شبکه 3 ساعت 17
ويگان – چلسي

Friend
14-08-2005, 11:06
نتايج رقابت هاي شب گذشته ليگ برتر انگلستان
اورتون صفر – منچستريونايتد 2
گل ها: نيستلروي 43 ، روني 46
استون ويلا 2 – بولتون 2
گل ها: کوين فيليپس 5 ، ديويس 11 براي استون ويلا – کوين ديويس 8 ، کمپو 10 براي بولتون
فولام صفر – بيرمنگام صفر
منچسترسيتي صفر – وست بروم صفر
پورتسموث صفر – تاتنهام 2
گل ها: گريفين 45 (گل به خودي) ، دفو 64
ساندرلند يک – چارلتون 3
گل ها: گري 33 براي ساندرلند – بنت 11 و 90، مورفي 64
وستهام 3 – بلکبرن يک
گل ها: شرينگهام 46 ، رئو – کوکر 62 ، اترينگتون 80 براي وستهام – تاد 18 براي بلکبرن
ميدلزبرو صفر – ليورپول صفر

Friend
14-08-2005, 11:06
نتايج رقابت هاي شب گذشته بوندس ليگا
آرمينابيلفلد صفر – هامبورگ 2
گل ها: باربارز 79 پنالتي ، فان در وارت 90
بايرلورکوزن 2– بايرن مونيخ 5
گل ها: برباتوف 31 پنالتي ، بابيچ 83 براي بايرلورکوزن - بالاک 3 ، ماکاي 11، 57 و 60 ، کريمي 35 براي بايرن
دورتموند يک – شالکه 2
گل ها: اسمولارک 17 براي دورتموند – کوراني 23 و 58 براي شالکه
هرتابرلين 2 – آينتراخت فرانکفورت صفر
گل ها: اشردر 53 ، لنت 78 (گل به خودي)
کايزرسلاترن 5 - دويسبورگ 3
گل ها: آلتينتوپ 3، 58 و 81 ، لمبي 27 ، سانوگو 68 براي کايزرسلاترن – مهرله 23 و 63 ، آهانفوف 67 براي دويسبورگ
مونشن گلادباخ يک – ولفسبورگ يک
گل ها: بگلوند 90 براي گلادباخ – هانکه 41 براي ولفسبورگ
نورنبرگ يک – هانوفر يک
گل ها: مينتال 90 براي نورنبرگ – برداريچ 8 براي هانوفر

Friend
14-08-2005, 11:07
نتايج رقابت هاي شب گذشته ليگ برتر اسکاتلند
----------------------------------------------------------
سلتيک 3 – فالکرک يک
دانفرم لاين صفر – اينورنس يک
هايبرنين 3 – ليوينگ استون صفر
کيلمارناک 4 – مادرول يک

Friend
14-08-2005, 11:08
نتايج رقابت هاي شب گذشته فوتبال باشگاه هاي هلند
هراکلس آلملو يک – آيندهوون يک
روداکرکراده 2 – توانت آينشده صفر
ويلم تيلبورخ يک – والويک 2
ويتسه آرنهم 2 – هيرنووين 2

Friend
14-08-2005, 11:10
نتايج رقابت هاي شب گذشته لوشامپيونه
---------------------------------------------------
پاري سن ژرمن 2 – تولوز صفر
اوسر يک – بوردو صفر
لومان 4 – رن صفر
ليل يک – تروا 2
نانسي يک – لان 2
نانت صفر – آژاکسيو 2
نيس يک – سوشو 2
سن اتين 2 – متز صفر

Friend
14-08-2005, 11:11
برنامه رقابت هاي امشب ليگ برتر اسکاتلند
آبردين – رنجرز
داندي يونايتد – هارتس

Friend
14-08-2005, 11:11
مويس نا اميد شده است
فصل جديد براي اورتون چندان جالب شروع نشد.
شكست در برابر ويارئال در چارچوب رقابت هاي جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا و حالا هم شكست در هفته اول ليگ برتر در برابر منچستريونايتد!
ديويد مويس مربي جوان اورتون از اين شكست به شدت ناراحت است.
وي مي گويد: "ما هرگز نتوانستيم در برابر منچستر آن بازي خوب خود را به نمايش بگذاريم و از بدشانسي در نيمه اول دو گل پشت سر هم دريافت كرديم.
از گل هايي كه دريافت كرديم بسيار ناراحتم و از مردانم نااميد شدم. اشتباهات باعث شد تا به راحتي بازيكنان منچستر خود را به دروازه ما برسانند.
براي رسيدن به شرايط ايده آل راه زيادي در پيش داريم و من اميدوارم كه بتوانيم زودتر به شرايط ايده آل برسيم."

Friend
14-08-2005, 11:12
اوگن تالر:
پس از گل دوم شوك زده شديم
تيم فوتبال بايرلوركوزن در استاديوم خانگي خود مقابل قهرمان بوندس ليگا با نتيجه سنگين 5 بر 2 مغلوب شد.
كلاوس اوگن تالر سرمربي لوركوزن پس از اين شكست گفت: "چنين روزهايي هم در فوتبال وجود دارد. ما با دو گل دقايق ابتدايي بايرن شوك زده شديم و هرگز نتوانستيم از زير فشار حريف خارج شويم. همچنين گل سوم ميهمان تمامي افكار بازيكنانم را خراب كرد تا در همان نيمه اول شكست را بپذيريم.
من چند بار اين بازي را نگاه كرده و آناليز خواهم کرد. اميدوارم هرچه سريع تر مشكلات را برطرف كنيم

Friend
14-08-2005, 11:12
اسپالتي شايعات را تكذيب كرد
لوچانو اسپالتي به شدت از اخبار دروغين در رابطه با رم و آنتونيو كاسانو ناراحت و عصباني است.
مربي فصل گذشته اودينزه پس از پايان بازي با تريتينا كه به برتري 2 بر يك رمي ها انجاميد اذعان داشت، كاسانو تا وقتي كه بازيكن او است به تصميم وي به زمين خواهد رفت و بازي مي‌كند و قرار گرفتن اين مهاجم 23 ساله در تركيب تيم ربطي به تمديد قراردادش نخواهد داشت.
او گفت: "من هرگز نگفته ام اگر كاسانو قراردادش را تمديد نكند اجازه بازي كردن ندارد. براي من شرايط او مثل سايرين است و تا وقتي كه او اينجا حضور دارد، من روي توانايي هايش حساب باز كرده ام. آنتونيو در حال حاضر بازيكن رم است و يك سال ديگر هم با ما قرارداد دارد. تا لحظه اي كه در اينجا حضور دارد، در صورت آمادگي در تركيب اصلي بازي خواهد كرد.

Friend
14-08-2005, 11:13
هيوز:
اميدوارم ديگر از اين اتفاقات رخ ندهد
بلكبرن به مربيگري مارك هيوز در روزي كه شايد حتي خود مربي ولزي اين تيم باور نمي كرد، برابر وستهام تازه وارد تن به شكست 3 بر يك داد.
هيوز در پايان اين بازي گفت: "انتظار داشتم كه به راحتي پرواز كنيم و از سد وستهام بگذريم. در نيمه اول برابر حريف خيلي راحت بازي كرديم، ولي در نيمه دوم آن‌ها اختيار بازي را در دست گرفتند و توانستند سه بار دروازه ما را باز كنند.
در جدال با وستهام هيچ كدام از بازيكنانم با يكديگر هماهنگ نبود و اين واقعاً بد بود. با اين حال اميدوارم كه ديگر هرگز چنين اتفاق وحشتناكي رخ ندهد

Friend
14-08-2005, 11:14
جانسون به تيم ملي انگلستان دعوت شد
اندي جانسون مهاجم خلاق كريستال پالاس براي ديدار دوستانه چهارشنبه آينده برابر دانمارك در ليست تركيب اصلي تيم ملي انگلستان قرار گرفت. اين ديدار دوستانه در شهر كوپنهاك دانمارك برگزار مي شود.
جانسون نگران بود كه در صورت سقوط كريستال پالاس به دسته پايين تر، جايگاه او در تيم ملي انگلستان از دست برود. اما دعوت اريكسون از اين مهاجم خلاق باعث شد تا نگراني هاي او به پايان برسد.
در حال حاضر پيتر كروچ، سول كمپل، لدلي كينگ و وين بريج هر كدام به دليل مصدوميت در تركيب اصلي حضور ندارند، در حالي كه كايرون داير نيز پس از مصدوميت فصل گذشته خود هنوز نتوانسته به وضعيت ايده آل خود دست يابد.
آلن اسميت، ستاره شياطين سرخ نيز در تركيب اصلي تيم ملي قرار ندارد.
نفرات دعوت شده به تيم ملي عبارتند از:
رابينسون (تاتنهام)، جيمز (منچسترسيتي)، گرين (نورويچ سيتي)، گري نويل (منچستريونايتد)، گلن جانسون (چلسي)، اشلي كول (آرسنال)، فرديناند (منچستريونايتد)، تري (چلسي)، كاراگر (ليورپول)، اپسون (بيرمنگهام)، فيليپ نويل (اورتون)، بكهام (رئال مادريد)، جرارد (ليورپول)، لمپارد (چلسي)، جو كول (چلسي)، هارگريوز (بايرن مونيخ)، رايت فيليپس (چلسي)، جناس (نيوكاسل)، كريك (تاتنهام)، اوون (رئال مادريد)، روني (منچستر يونايتد)، دفو (تاتنهام)، جانسون (كريستال پالاس)

Friend
14-08-2005, 11:15
پيروزي درخشان بارسا مقابل قهرمان كوپادل ري
آبي و اناري پوشان بارسلونا موفق شدند در ديدار رفت از سوپر جام اسپانيا با نتيجه 3 بر صفر رئال بتيس را شكست دهند.
لودويك ژولي، ساموئل اتوئو و رونالدينيو سه گل زيبا و ديدني بارسلونا را به ثمر رساندند تا بارسا يك ديدار ساده و تداركاتي را در نيوكمپ و در تاريخ 20 آگوست تجربه كند و جام با ارزش سوپركاپ اسپانيا را به موزه بزرگ خود منتقل نمايد.
دائودن ايبانيس داور اين ديدار به ژولي، دكو ، آنخل، خووانيتو و ريومرا كارت زرد نشان داد.
بارسا در يك ديدار يك طرفه و كاملاً تحت كنترل، قهرمان كوپادل ري را مغلوب كرد و به فتح سوپرجام اسپانيا بسيار نزديك شد

Friend
14-08-2005, 11:19
خشم كالدرون از لغو ديدار تيم‌هاي ملي ايران و عربستان
در پي لغو كليه فعاليت‌هاي ورزشي از سوي مقامات مالزي در اين كشور خصوصا عدم برگزاري ديدار تيم‌هاي ملي ايران و عربستان كه قرار بود پنجشنبه گذشته در مالزي برگزار شود كالدرون سرمربي تيم ملي عربستان عصبانيت خود را از وقوع اين مشكل اعلام كرد.
كالدرون همچنين در مصاحبه اي تاكيد كرد: بازي با ايران مي توانست دستاوردهاي زيادي براي تيم ملي عربستان به دنبال داشته باشد كه متاسفانه با لغو اين ديدار دوستانه ما از دستيابي به اين تجارب محروم مانديم.
سرمربي تيم ملي عربستان در پايان تاكيد كرد: به هر حال ما به جام جهاني صعود كرده ايم و از اين بابت خوشحال هستيم چون با خيالي آسوده با تيم ملي كره جنوبي در سئول ديدار خواهيم كرد.

Friend
14-08-2005, 11:20
كريمي در گفتگو با تلويزيون آلمان؛
مي توانم بهتر از اين باشم
پيروزي بايرن مونيخ برابر بايرلوركوزن با گلزني علي كريمي بازيكن ارزنده تيم ملي كشورمان همراه بود. كريمي موفق شد با انجام يك بازي زيبا اولين گل خود را در بوندس ليگا براي بايرن به ثمر برساند. كريمي پس از اين ديدار برابر دوربين هاي تلويزيوني قرار گرفت و به گفتگو پرداخت. سايت بايرن مونيخ صحبت هاي كريمي با شبكه هاي تلويزيوني آلماني را در صفحه اول خود آورده است.

پيش از هر چيز اين سايت به نياز كريمي به مترجم پرداخت؛ كريمي براي اولين بار مقابل دوربين هاي تلويزيوني قرار گرفت در حالي كه به مترجم نياز داشت. بدون شك بازيكن جديد بايرن مونيخ به دليل حضور در تمرنيات سخت و دشوار اين باشگاه فرصت پيدا نكرده تا براي تقويت زبان خود اقدام كند. در هر حال او با گلزني برابر بايرلوركوزن جاي هر حرف و حديث و انتقادي را براي منتقدان باز نگذاشت و با عملكرد عالي خود همه را حيرت زده كرد.
علي كريمي بهترين بازيكن سال آسيا توانست در دومين بازي خود در بوندس ليگا اولين گل خود را به ثمر برساند. وي در اين خصوص گفت: اين گل براي من مفهوم خاصي داشت و با شكوه بود. توانستم اولين گل خود را براي بايرن به ثمر برسانم و اميدوارم اين گلزني همچنان ادامه پيدا كند.
مارادوناي آسيا در صحبت هاي خود به سرمربي و هواداران تيم اشاره كرد و گفت: اميدوارم توانسته باشم رضايت سرمربي، كادر فني و همچنين هواداران را به دست بياورم.
البته پس از بيرون آمدن كريمي از ميدان مسابقه هواداران او را با تشويق هاي خود بدرقه كردند و در پايان بازي نيز از وي تقدير به عمل آوردند.
كريمي ملي پوش ايراني بايرن مونيخ كه به غير از به ثمر رساندن گل موفق شد پاس گل دوم را نيز به ماكاي بدهد، ثابت كرد مي‌تواند پيشرفت خوبي در آينده داشته باشد.
وي ادامه داد: هنوز به طور صددرصد از خودم راضي نيستم چرا كه مي دانم بيشتر از اين‌ها توان دارم و مي توانم بهتر باشم.
كريمي درباره چگونگي بهتر شدن خود در آينده افزود: بدون شك با تمرينات سخت مي توانم به چيزي كه مي‌خواهم دست يابم. بنابراين بايد سخت كار كنم و با قدرت در تمرينات حاضر شوم و هر كاري كه سرمربي از من مي خواهد را در زمين به اجرا بگذارم تا به پيشرفتي كه انتظارش را دارم برسم.

Friend
14-08-2005, 11:22
جادوی کریمی
بایرن مونیخ 5 - بایر لورکوزن 2
تيم فوتبال بايرن مونيخ آلمان روز گذشته در هفته دوم رقابت هاي ليگ دسته اول باشگاههاي آلمان بوندسليگا در برابر لورکوزن به پيروزي دست يافت و علي کريمي بازيکن ايراني اين تيم نقش قابل توجهي در اين پيروزي داشت.

کريمي که در اين بازي سومين حضور رسمي خودش را در ترکيب بايزن مونيخ تجربه مي کرد توانست يکي از گل هاي اين تيم را به نيز به ثمر برساند و همچنين سازنده يک گل ديگر باشد.
کريمي پاس گل دوم بايرن مونيخ را از ميانه ميدان براي ماکاي ارسال کرد و خودش گل سوم اين تيم را به ثمر رساند تا روز موفقي را پشت سر بگذارد.
در اين بازي ماکاي (3 گل) و بالاک ديگر گل هاي بايرن را به ثمر رساندند و تيم سرخ پوش شهر مونيخ با مجموع 6 امتياز و تفاضل گل +6 در صدر جدول رقابت ها قرار گرفت.

Friend
14-08-2005, 11:22
اخراج جمشيدي از تمرين پرسپوليس
ابراهيمي تهديد کرد
-------------------------------------------------
تمرينات نوبت صبح پرسپوليس در مجموعه آكادمي ملي المپيك برگزار شد که نکته قابل توجه در اين تمرينات اخراج پژمان جمشيدي به دليل بي نظمي بود.

صبح امروز بازيكنان پرسپوليس زير نظر پرويز كماسي، ناصر ابراهيمي و حميد استيلي به تمرينات بدنسازي پرداختند که در اين تمرين تمامي بازيكنان پرسپوليس حضور داشتند و تنها اردلان آشتياني به علت مصدوميت جزئي كه داشت در كنار ساير بازيكنان تمرين نكرد.
از نكات جالب تمرين روز گذشته حضور رضا شاهرودي در كنار بازيكنان پرسپوليس بود. بازيكن سابق پرسپوليس و پاسارگاد با اجازه كادر فني به همراه ساير بازيكنان به دويدن پرداخت اما نكته قابل توجه تمرين به اخراج پژمان جمشيدي از تمرين باز مي گشت.
جمشيدي پيستون راست پرسپوليس كه به علت فراهم نشدن مشكل خروجي خود نتوانست به همراه تيم دانشجويان به تركيه سفر كند روز گذشته يكي از حاضران تمرين پرسپوليس بود كه در اوائل تمرين از سوي ناصر ابراهيمي از تمرين اخراج شد.
ابراهيمي علت اين امر را بر هم زدن نظم تمرينات و شوخي بيش از حد اين بازيكن با سايرين عنوان كرد و به جمشيدي اعلام كرد كه در نوبت بعد از ظهر هم اجازه تمرين با پرسپوليس را ندارد و همه چيز را در اين خصوص به علي پروين موكول كرد.

Friend
14-08-2005, 11:23
پس از جلسه اضطراري هيئت مديره؛
کاظمي در پيکان ماندني شد
فرهاد کاظمي همچنان به عنوان سرمربي تيم فوتبال پيکان تهران فعاليت مي کند. ساعتي پيش اعضاء هيئت مديره باشگاه پيکان در غياب ناصر شهسواري(مديرعامل) جلسه ويژه اي را در خصوص استعفاء کاظمي تشکيل دادند که فرهاد کاظمي نيز در اين جلسه حضور داشت .طي اين جلسه با استعفاء سرمربي پيکان مخالفت شد.

سردار مقدم رئيس هيئت مديره باشگاه پيکان در اين جلسه از کاظمي خواست که به همکاري خود با اين باشگاه ادامه بدهد و کاظمي هم با توجه به فراهم شدن شرايط مورد نظر خود در نهايت تصميم گرفت که به عنوان سرمربي پيکان در اين تيم بماند .
در اين ميان دکتر تقي خاني امور مربوط به فوتبال باشگاه پيکان را بر عهده گرفت و طالبيان هم در سمت معاونت مالي کماکان به فعاليت خود ادامه خواهد داد.
کاظمی ضمن تاييد اين خبر اظهار داشت :تمرينات پيکان از عصر فردا در ورزشگاه ايران خودرو پيگيري خواهد شد.

Friend
14-08-2005, 11:24
نيكبخت و جباري غايبان استقلال در هفته اول
-------------------------------------------------------
دو بازيكن موثر استقلال قادر نيستند در هفته اول تيم خود در شروع مسابقات ليگ برتر همراهي نمايند.

باشگاه استقلال علاوه بر مشكلات عديده اي كه در اين فصل براي جذب بازيكنان جديد روبرو بوده در حال حاضر با مشكل ديگري مواجه شده است.
مجتبي جباري و عليرضا نيكبخت واحدي دو بازيكن موثر استقلال كه امير قلعه نوعي حساب خاصي روي آنان براي رقابت هاي سال آتي باز كرده است قادر نيستند در هفته اول براي تيم خود بازي كنند. قرارداد نيكبخت و مجتبي جباري هنوز در هيات فوتبال استان تهران به ثبت نرسيده اين در حالي است كه طبق قوانين فدراسيون فوتبال كليه بازيكنان حداقل بايد دو هفته قبل از شروع ليگ قراردادشان را به ثبت رسانده باشند اما نيكبخت واحدي و جباري بعد از بازي تيم ملي با ژاپن در روز بيست و نهم مردادماه به ايران باز خواهند گشت و با توجه به شروع ليگ در روز دهم شهريور ماه و بازي استقلال در برابر صباباتري در هفته اول اين دو بازيكن قادر نيستند در مقابل حريف خود به ميدان آيند مشكلي كه يحيي گل محمدي نيز در صورت پيوستن قطعي به صباباتري با آن روبرو خواهد بود.

Friend
14-08-2005, 11:25
خبر فوري
هيئت مديره پيکان با استعفاء کاظمي مخالت کرد
اعضاء هيئت مديره باشگاه پيکان تهران امروز تشکيل جلسه دادند و در اين جلسه استعفاء فرهاد کاظمي سرمربي تيم فوتبال اين باشگاه پذيرفته نشد.

در حالي که کاظمي در روزهاي پاياني هفته گذشته به دليل دخالت مسئولان اين باشگاه در امور فني از سمت خود استعفا داده بود مسئولان اين باشگاه استعفاء وي را نپذيرفته اند.
بايد ديد عکس العمل کاظمي در قبال تصميم هيئت مديره باشگاه پيکان چه خواهد بود؟

Friend
14-08-2005, 11:26
رسول كربكندي:آليانس آره نا را ديدم و ناراحت شدم

تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان در آستانه شروع رقابتهاي ليگ برتر، از روز جمعه اردوي تداركاتي را در كشور آلمان برگزار كرده تا با انجام چندبازي دوستانه آماده بازي هاي ليگ شود.

براي اطلاع از آخرين وضعيت اين تيم گفت و گويي را با رسول كربكندي انجام داده است:
*در خصوص اردوي آلمان صحبت كنيد.
ما از روز جمعه تمرينات خود را در دو نوبت صبح و عصر آغاز كرده ايم و بازيكنان در شرايط مطلوبي قرار دارند. البته شش بازيكن ما به نام هاي استراتولات، صالحي نژاد،ايمان حيدري، عباس قاسمي، اسماعيل فرهادي و ابراهيم محمدي هنوز در ايران هستند و به اردو ملحق نشده اند.
*اين شش نفر چه زماني به آلمان مي آيند؟
قرار بود ويزاي آنها پنجشنبه صادر شود تا جمعه در آلمان باشند كه متاسفانه اين كار انجام نشد. به احتمال فراوان اين مشكل تا يكشنبه حل خواهد شد تا آنها صبح دوشنبه به آلمان بيايند.
*غيبت اين شش بازيكن باعث مي شود كه آنها نسبت به ديگر بازيكنان كمتر تمرين كنند.
به احتمال فراوان مدت زمان اين اردو را دو روز بيشتر خواهيم كرد تا اين مشكل برطرف شود. اگر دو روز بيشتر بمانيم در تاريخ 31 شهريور به ايران باز خواهيم گشت.
*ورزشگاه آليانس آره نا را از نزديك ديديد؟
بله، روز يكشنبه مونيخ 1860و هانزاروستوك در چارچوب رقابت هاي ليگ دسته دوم آلمان بازي داشتند و ما هم به استاديوم رفتيم. 51200 نفر بازي را از نزديك ديدند كه اين براي ما بسيار جالب و تعجب آور بود. نماي بيروني ورزشگاه آليانس آره نا هنگام بازي هاي مونيخ 1860 با چراغ هاي آبي تزئين مي شود و زماني هم كه بايرن بازي دارد چراغ هاي قرمز روشن مي شود. اين جلوه خاصي به استاديوم داده است.
*هنگام تماشاي ورزشگاه آليانس آره نا چه احساس داشتيد؟
ياد كمبودها و امكانات كم در فوتبال ايران افتادم و ناراحت شدم. اينجا همه چيز كنترل شده و آرام است، از فحاشي در استاديوم ها خبري نيست و هيچ درگيري هم بوجود نمي آيد.
*چه تيمي برنده بازي شد؟
مونيخ 1860 با حساب چهار بر يك حريف خود را شكست داد.
*كمپي كه در آنجا اردو زده ايد از لحاظ امكانات در چه شرايطي قرار دارد؟
ما در يك هتل مستقر هستيم كه امكاناتي چون سالن بدنسازي، استخر و سونا دارد. اينجا منطقه اي است توريستي به نام باواريا كه آب و هواي مناسبي هم دارد.
*اين هتل زمين چمن هم دارد؟
دو زمين چمن در فاصله سيصد متري از هتل قراردارد كه ما در آنجا تمرين مي كنيم.
*در آلمان چند بازي تداركاتي انجام مي دهيد؟
طبق برنامه ريزي هايي كه صورت گرفته سه بازي تداركاتي انجام خواهيم داد. روز سه شنبه مقابل تيم" بدگونينگ "از منطقه باواريا قرار خواهيم گرفت، روز چهارشنبه هم يك بازي ديگر انجام مي دهيم كه هنوز حريفمان مشخص نيست و روز جمعه نيز با تيم دوم مونيخ 1860 بازي خواهيم كرد.
*اصلي ترين هدف شما از برپايي اين اردو چيست؟
با توجه به ميزباني جام جهاني 2006 و حضور لژيونرها، اردوي تداركاتي در آلمان براي ما جذابيت داشت و اين اردو انگيزه بازيكنان را براي بهتر تمرين كردن بالا مي برد.
*لژيونرهاي حاضر در ليگ آلمان را از نزديك ديده ايد؟
خير. هيچ يك از بازيكنان ايراني حاضردر آلمان را نديده ايم.
*احتمال دارد كه در اين اردو چند بازيكن خارجي به ذوب آهن اضافه شوند؟
خير. ما فقط دروازه بان مي خواهيم و بازيكن ديگري جذب نخواهيم كرد.
*بالاخره چه زماني دروازه بان مورد نظرتان را انتخاب مي كنيد؟
قرار است كه از فردا دو دروازه بان آلماني و اسلواك در تمرينات ما شركت كنند تا در صورت فراهم شدن شرايط يكي از آنها را جذب كنيم.
*از شرايط بدني بازيكنان و اردوي تداركاتي كه در آلمان برگزار كرد ه ايد راضي هستيد؟
بله، تنها مشكل ما غيبت شش بازيكني است كه نام بردم و اميدوارم كه آنها هر چه زودتر به جمع ما ملحق شوند.

Friend
14-08-2005, 11:26
مرور كارهاي تاكتيكي در تمرين امروز پاس
درخشش رحمتي با به ثمر رساندن چهار گل
دوران بدنسازي پيش فصل تيم پاس به تازگي پايان يافته و از چند روز گذشته تمرينات تاكتيكي و هماهنگي آغاز شده است.
در همين راستا ساعت 10 صبح امروز بازيكنان اين تيم در زمين شماره دو كمپ تيم ملي يك جلسه تمرين متفاوت را زير نظر مصطفي دنيزلي برگزار كردند.
در ابتدا بازيكنان با دويدن به دور زمين و انجام حركات كششي بدن خود را براي شروع تمرين گرم كردند. بازيكنان به طور منظم و در ميانه زمين حركات منظم كششي و نرمشي انجام مي دادند و دنيزلي نيز ايستاده نظاره گر بود.
در مرحله بعدي تمرين دنيزلي تيم را به سه گروه تقسيم كرد و بازيكنان ضمن انجام تمرين آقاوسط به پاسكاري در فضاي كوچك و تحت فشار نيز تمرين كردند. مثل هميشه تمرين آقاوسط با شور و هيجان بالا برگزار شد و در اين تمرين كري خاصي بين بازيكنان برقرار بود و همين موضوع باعث شد كه اين تمرين با انگيزه بالايي انجام شود.
همچنين در تمرين صبح امروز يك بازيكن اهل اسلووني به نام سوا كه پست تخصصي اش هافبك راست است نيز در تمرين شركت بود كه جذب بستگي به نظر دنيزلي دارد و هنوز دنيزلي چيزي در اين باره اعلام نكرده است.
آخرين مرحله تمرين صبح امروز پاس بازي درون گروهي بود كه دنيزلي بازيكنان را به دو گروه تقسيم كرد و فوتبال بازي كردند.
در طول اين بازي فوتبال دنيزلي مدام داخل زمين راه مي رفت و به دقت باز را زير نظر گرفته بود، به هر حال تمرينات تاكتيكي آغاز شده است و دنيزلي كارهاي زيادي را براي قدرتمندتر و هماهنگ كردن پاس دارد.
گفتني است در اين فوتبال درون گروهي كيانوش رحمتي هافبك خوش نقش پاس كه فصل گذشته را به علت مصدوميت نتوانسته بود بازي كند، درخشش فوق العاده اي داشت و با به ثمر رساندن چهار گل آمادگي خود را به دنيزلي ثابت كرد.

Friend
14-08-2005, 11:27
پرسپوليس به مصاف نفت مي‌رود
تيم فوتبال پرسپوليس به منظور آمادگي بيشتر روز دوشنبه هفته جاري به مصاف يكي از تيم‌هاي زيرگروه كشور خواهد رفت.
در اين ديدار شاگردان ناصر ابراهيمي راس ساعت 6 بعد از ظهر در ورزشگاه كارگران به مصاف تيم نفت خواهند رفت تيمي كه سال گذشته پس از قهرماني در مسابقات دسته اول تهران با مربيگري ناصر فرياد شيران به مسابقات زيرگروه كشور راه يافت.
پرسپوليس در ديدار دوستانه قبلي خود با حساب 8 بر صفر از سد تيم ابزارفروشان گذشته بود ضمن اين كه علي پروين در نظر دارد زمينه يك ديدار دوستانه ديگر را براي پرسپوليس مقابل تيم اميد اين باشگاه در آينده اي نزديك مهيا سازد

Friend
14-08-2005, 11:27
ديدار استقلال اهواز و سايپا در تركيه
از آن جا كه امكان انجام بازي تداركاتي مناسب در اين فصل در تركيه ميسر نمي باشد بهترين راه انجام بازي با تيم‌هاي خودي است.
برهمين اساس مسئولان تيم استقلال اهواز در نظر دارند تا يك بازي تدركاتي را با سايپا انجام دهند.
صحبت هاي اوليه شده و دو تيم در اواسط هفته جاري به مصاف يکديگر مي روند

Friend
14-08-2005, 11:28
قرعه كشي جام ملت هاي آسيا
پس از دادن فرصت يک ماهه به مسئولين ورزش كشور تايلند براي تجهيز و آماده سازي امكانات ورزشي و ورزشگاه ها سرانجام از سوي مقامات کنفدراسيون آسيا تايلند به عنوان چهارمين كشور ميزبان براي مسابقات جام ملت هاي آسيا در سال 2007 انتخاب شد.
اين در حالي است كه كنفدراسيون فوتبال آسيا قبلا اعلام كرده بود در صورت عدم صلاحيت تايلند براي ميزباني اين مسابقات، كشور سنگاپور به عنوان چهارمين ميزبان برگزيده خواهد شد.
بدين ترتيب تايلند نيز در كنار کشور هاي مالزي، اندونزي و ويتنام اين مسابقات را ميزباني خواهد كرد. از طرف ديگر مراسم قرعه كشي مرحله مقدماتي مسابقات جام ملت هاي آسيا روز چهارم ژانويه با حضور بيست و چهار تيم برگزار خواهد شد.
اين كشورها عبارتند از: ايران، امارات، استراليا، بحرين، چين، تايوان، هنگ كنگ، هند، عراق، ژاپن، اردن، كره جنوبي، كويت، لبنان، عمان، فلسطين، قطر، عربستان، سنگاپور، سري لانكا، سوريه، ازبكستان و يمن.
گفتني است آخرين كشور از ميان تيم‌هاي ملي بنگلادش و پاكستان براي حضور در اين مسابقات پس از انجام دو بازي انتخاب خواهد شد

Friend
14-08-2005, 11:29
حريف پاس با ويا رئال مساوي کرد
العين در اين بازي به تساوي دو بر دو دست يافت. غريب حارب و عبدالله علي گل‌هاي العين را وارد دروازه ميزبان كردند.
تيم الوحده امارات نيز كه خود را براي پيكارهاي فصل آينده ليگ دسته اول اين كشور آماده مي‌كند، در ديداري دوستانه با نتيجه چهار بر يك مغلوب بوروسيا دورتموند آلمان شد.
تنها گل الوحده را فابيو جونيور مهاجم برزيلي جديد اين تيم به ثمر رساند. الجزيره كه در اردوي هلند حضور داشت، زودتر از دو تيم ديگر به امارات بازگشت. سه تيم الوحده، العين و الجزيره، از هم اكنون رقابت سختي را با يكديگر در آماده سازي تيم هايشان آغاز كرده‌اند تا در فصل آينده بتوانند عنوان قهرماني را از آن خود كنند

Friend
14-08-2005, 12:58
خداداد عزيزي بازيكن سال‌هاي گذشته‌ي تيم ملي كشورمان امروز رسما به تيم عقاب تهران پيوست
--------------------------------------------------------------------------
عزيزي بعد از ظهر امروز با حضور در محل باشگاه عقاب تهران با قراردادي يك ساله به اين تيم پيوست.

اين قرارداد با حضور ايمن‌پور مدير عامل عقاب، رمضاني سرپرست اين تيم و مدير برنامه‌هاي خداداد عزيزي به امضاي طرفين رسيد.

عزيزي سه ماه پيش با قراردادي به باشگاه آدميرا واكر رفت اما پس از مشكلاتي كه در اين باشگاه بوجود آمد شرايط ادامه‌ي حضور خود در اين تيم را فراهم نديد و بدون حضور حتي يك دقيقه‌اي در بازي‌هاي اين تيم، وين را به مقصد تهران ترك كرد.

پيش از اين خبرهايي مبني بر پيوستن عزيزي به تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس شنيده مي شد

Friend
14-08-2005, 13:00
كارلو آنچلوتي گفت كه ديدار امشب برابر يوونتوس هيچ جنبه دوستانه‌اي ندارد
-------------------------------------------------------------------
سرمربي ميلان گفت:« اين يك بازي واقعي است و هر دو طرف با آخرين توانشان مي‌دوند. رويارويي با يوونتوس هرگز دوستانه نيست به ويژه هنگامي كه مي‌دانيم آنها رقيب اصلي ما در «اسكودتو» و «ليگ قهرمانان اروپا» هستند.»

اين دو گروه قدرتمند ايتاليايي آگوست هر سال در سن سيرو برابر هم قرار مي‌گيرند و عده‌اي مي‌گويند كه بازنده اين ديدار، اسكودتو را فتح مي‌كند، اما يوونتوس سال گذشته اين طلسم را شكست.

آنچلوتي در اين باره گفت:« اين نخستين بازي خانگي ماست و به لحاظ رواني اهميت دارد زيرا يك تيم نبايد حس كند كه برابر حريفش كم مي‌آورد. يوونتوس از فصل گذشته شده اما اين تنها به سبب آمدن پاتريك ويرا نيست. آنها تجربه آدريان موتو و استواري رابرت كواچ در دفاع را همراه دارند. فكر مي‌كنم در مقايسه با اينتر كمي بالاتر باشند.»

به نظر مي‌رسد ميلان با آوردن آلبرتو جيلاردينو، كريستين ويري، مارك يانكلوسكي و يوهان وگل بيشترين تغيير را از بين گروه‌هاي ايتاليايي در فصل جديد ديده است:« ما با ديدي تهاجمي به فوتبال نگاه مي‌كنيم. دفاع سه نفرمان نيز اين ويژگي را نمايان‌تر مي‌سازد. شوچنكو با رهايي از شكستگي استخوان صورت يك نيمه در كنار ويري قرار مي‌گيرد. ويري تمرين‌هايش را پيش از جيلاردينو شروع كرد بنابراين آماده‌تر است. حرفه‌اي‌گريش مرا خيلي متعجب كرد زيرا با اشتياق و انگيزه بالايي كار مي‌كند و زود در تيم جا افتاد. از نظر من او هميشه يك مهاجم كامل بوده و بايد بگويم تا كنون چنين بازيكني با قدرت بدني بالا در گروهم نداشته‌ام. شيوه بازيش هم با جيلاردينو متفاوت است

Friend
14-08-2005, 13:01
استون ويلا تصميم دارد با دادن پيشنهادي به ميلان باروش، او را از چنگ ليورپول درآورد
-------------------------------------------------------------------------

ويلا به مهاجم جمهوري چك شش ميليون پوند (‌٩/١٠ ميليون دلار) پيشنهاد داد و اعلام كرد كه با وجود تمايل اورتون، شالكه ‌٠٤، وستهام، ---- و والنسيا به اين بازيكن بيست و سه ساله اين مبلغ را افزايش نخواهد داد.

با وجود اين كه به نظر مي‌رسد توافق‌ها بين دو باشگاه صورت گرفته اما، ليورپول به روشني اعلام كرد كه باروش را با مبلغ كمتر از هفت ميليون پوند (‌٧/١٢ ميليون دلار) نمي‌فروشد. مذاكرات دو تيم در حالي ادامه دارد كه بيرمنگام نيز ‌٥/٦ ميليون پوند (‌٨/١١ ميليون دلار) روي ميز گذاشته است.

فصل گذشته به دنبال آسيب ديدگي جبرييل سيسه، باروش فرصت يافت بيشتر بازي كند و با زدن سيزده گل بهترين گلزن مردان آنفيلد لقب گيرد.

اگر باروش در ليورپول بماند به نظر نمي‌رسد با وجود سيسه، فرناندو و مورينتس و پيتر كروچ بتواند ثابت بازي كند

Friend
14-08-2005, 13:02
دادگاه عالي ايتاليا سقوط جنوا به دسته‌ي C را به دليل تباني پذيرفت
---------------------------------------------------------------------------
دادگاه فرجام خواهي ليگ ايتاليا پس از دو روز شور و مشورت، محروميت پنج ساله انريكو پرزيوسي رييس جنوا را نيز پذيرفت.

جنوا متهم است در ديدار پاياني فصل گذشته‌اش برابر ونتسيا مرتكب كلاهبرداري ورزشي شده است. اين تيم با پيروزي سه بر دو در آن ديدار پس از ده سال از سري B به A راه يافت.

جنوا از سه امتياز فصل آينده نيز محروم شد.

گفته مي‌شود كه تروسيو تيم دسته B جانشين جنوا در «كالچو» مي‌شود اما سران ليگ ايتاليا در مورد اين خبر حرفي نزده‌است

Friend
14-08-2005, 13:02
پاول ندود آماده است در ديدار فردا برابر ميلان ستاره زمين باشد
------------------------------------------------------------------------
ندود با اشاره به اين ديدار سنتي در سن سيرو گفت:« البته اين ديدار ديگر دوستانه نيست و هرگز هم نبوده. در اين مرحله هر بازي اهميت خودش را دارد و هيچ كس نمي‌خواهد بازنده باشد.»

شب گذشته يوونتوس در «تروفئو مورتي» در نخستين ديدار از سه بازي چهل و پنج دقيقه‌اي، دو بر صفر اينتر را شكست داد اما در ضربات پنالتي به ناپولي باخت.

زلاتان ابراهيموويچ در اين تورنمنت آسيب ديد اما به بازي ميلان مي‌رسد.

مرد مياني جمهوري چك در ادامه گفت:« ما شاهد مبارزه شانه به شانه دو تيم قدرتمند هستيم. به ويژه اين كه هر دو خط حمله‌ي خوبي دارند اما در آخر روشن مي‌شود كه كدام توان بيشتري دارد. مي‌دانم كه ميلان تمايل دارد شکست برابر ليورپول را در جام قهرمانان جبران كند اما بايد بداند ليگ قهرمانان هدف ما هم هست. آنها براي بازداشتن ما از به دست آوردن اين جام بايد خيلي كارها بكنند. فكر مي‌كنم كه يوونتوس بهترين جا براي كسي باشد كه هدفش قهرماني اروپا است. فكر مي‌كنم يوونتوس اين فصل جام قهرماني اروپا را بالاي سر ببرد.»

ندود مي‌تواند پس از بازگشت به تيم ملي، دنيا را به چنگ آورد:« تا به حال در هيچ جام جهاني‌اي بازي نكرده‌ام و دوست دارم آن را تجربه كنم. هم تيمي‌هايم در تيم ملي و حتي سرمربي‌مان خواسته‌اند برگردم و تا پنج روز آينده تصميمم را مي‌گيرم. هنوز چك چهار ديدار مقدماتي ديگر دارد و من فرصت دارم در تيم حاضر شوم.»

Friend
14-08-2005, 13:06
پيرلوئجي كولينا داور سرشناس ايتاليايي از داوري چند بازي محروم خواهد شد.
----------------------------------------------------------------------------
اين جريمه به دنبال درگيري او با حاميان مالي ميلان در نظر گرفته شد.

تابستان امسال معروف‌ترين داور جهان قراردادي را با شركت خودروسازي «اوپل» حامي مالي ميلان امضا كرد كه با واكنش تند روزنامه‌هاي ايتاليا روبرو شد.

آدريانو گالياني رييس ميلان به روزنامه‌ي Gazzetta dello Sport گفت:« اگر ما سبب‌ ساز اين مساله شديم، حاضريم فداكاري كنيم و دوباره به او شانس داوري در سري A و كوپا ايتاليا را بدهيم. نمي‌دانم موضوع رسوا كننده‌اي در اين باره وجود دارد يا نه زيرا در انگلستان «شركت Emirates» و حتي باشگاه چلسي از داورها حمايت مي‌كنند. چنين واكنشي بار ديگر به من نشان مي‌دهد كه در ايتاليا شرايط فرق مي‌كند بايد راه حلي پيدا كنيم. ترديد دارم كولينا ناگهان زير قراردادش بزند، در حالي كه دنياي فوتبال نمي‌تواند بهترين چهره داوري را از دست بدهد.»

گالياني همچنين گفت كه باور دارد تنها راه براي خروج از بن بست اين است كه مطمئن شويم كولينا هرگز به سود ميلان كار نمي‌كند:« اگر در ايتاليا، سرمربي‌ها، داورها، روزنامه‌نگاران و هواداران فكر مي‌كنند كه شركتي وابسته به يك باشگاه مي‌تواند روي كولينا تاثير بگذارد بايد بدانند كه او مي‌تواند بدون ميلان هم به كارش ادامه دهد.»

توليولانس، رييس انجمن داوران ايتاليا (AIA) بيان كرد كه اين مساله «هياهوي بسيار بر سر هيچ» است:« درست است كه كولينا بايد پيش از بستن قرارداد حمايت مالي به ما خبر مي‌داده اما، اگر او با هر يك از شركت‌هاي خودروسازي ديگر مانند تويوتا و مزدا كه حامي چند باشگاه هستند هم قرارداد مي‌بست باز هم هيچ كس به روي خود هم نمي‌آورد.

Friend
14-08-2005, 13:07
فابيو كاپلو با ايجاد تغييراتي در تركيب گروهش مي‌تواند از آدريان موتو در جايگاه جديدي در ديدار برابر ميلان استفاده كند
سرمربي يوونتوس در سن سيرو گفت:« اين يك بازي واقعي است و ارزشش بيش از ديدار دوستانه تابستان است. رقابت مهمي است و هر دو تيم با بيشترين توان بازي مي‌كنند.»

موتو مهاجم پيشين چلسي نيز گفت:« در جناح چپ خط مياني خوب جا افتاده‌ام و انتظار سرمربي‌مان را برآورده كردم. شش، هفت ماه گذشته سخت تمرين كردم و اكنون حس مي‌كنم روي فرم آمده‌ام. پاهايم ديگر براي بازي آماده شده‌اند و به مرور بهتر مي‌شوم. بنابراين مطمئنم فصلي عالي را در پيش خواهم داشت.»

بازيكن روماني در ژانويه به سبب خودداري از شركت در آزمايش‌هاي دوپينگ چلسي به طور قرضي به يوونتوس آمد. قهرمان انگلستان به سبب زير پا گذاشتن قرارداد، از موتو ‌٥/٧ ميليون پوند درخواست كرد اما، به فرجام خواهي اين بازيكن، بيست و چهار اكتبر در دادگاه TAS لوزان سوئيس رسيدگي مي‌شود

Friend
14-08-2005, 13:34
یوونتوس فردا در جامه برلوسکونی در مقابله میلان قرار می گیره

AveCina
14-08-2005, 13:38
Friend, صفحه قبل رو دیدم ولی این صفحه 14 تا پست پشت سر هم :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: خیلی باحالی !

راستی خبری از علی کریمی نیست ؟ کسی راجبش چیزی نگفته بعد از اینکه یه پاس گل داد و خودش هم یه گل زد ؟

K053_LSH_KV90
14-08-2005, 13:53
Friendجون پشخ مستقيمه يا نه
ليگ ايتاليا كي شروع ميشه من منتظر لوكا توني و بقيه برو بچه ها باحال كالچو هستم كه با تمام گمنامي هر نامداري رو به التماس ميندازن
منتظر يووه دفاع يووه و خط حمله لچه هم هستن
دلم براي بوينوف تنگ شده
كي ليگ شروع ميشه

Friend
14-08-2005, 16:01
Friend, صفحه قبل رو دیدم ولی این صفحه 14 تا پست پشت سر هم :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: خیلی باحالی !

راستی خبری از علی کریمی نیست ؟ کسی راجبش چیزی نگفته بعد از اینکه یه پاس گل داد و خودش هم یه گل زد ؟
سلام دوسته من اول از همه بگم که من امروز کلی خبر از علی کریمی نوشتم چه طور ندیدی دوما این تاپیک تاپیکه خبره نه تاپیکه بحث که من بیام و منتظره جوابه بچه ها باشم من خبرمو می دم هر کس که خواست نظر میده همین

Friend
14-08-2005, 16:12
Friendجون پشخ مستقيمه يا نه
ليگ ايتاليا كي شروع ميشه من منتظر لوكا توني و بقيه برو بچه ها باحال كالچو هستم كه با تمام گمنامي هر نامداري رو به التماس ميندازن
منتظر يووه دفاع يووه و خط حمله لچه هم هستن
دلم براي بوينوف تنگ شده
كي ليگ شروع ميشه
لیگ ایتالیا 25 مرداد برنامه اش اعلام می شه و بازیه فردا هم پخش نمی کنن

K053_LSH_KV90
15-08-2005, 09:23
آقا يه لحظه صبر كنيد :arrow:
گل شوانتون رو ديدين يا نه؟؟؟؟؟
:!: :!: :!:

Friend
15-08-2005, 13:51
نه کدوم گل عشقه شوانتون که فکر کنم چوانتون درست باشه :mrgreen:

Ronaldiniho
15-08-2005, 14:01
اينم صفحه اول روزنامه هاي امروز

Ronaldiniho
15-08-2005, 14:03

Ronaldiniho
15-08-2005, 14:05

Ronaldiniho
15-08-2005, 14:07

Ronaldiniho
15-08-2005, 14:09

Ronaldiniho
15-08-2005, 14:11

Ronaldiniho
15-08-2005, 14:12

Ronaldiniho
15-08-2005, 14:13

Ronaldiniho
15-08-2005, 14:15

Ronaldiniho
15-08-2005, 14:17
اينم تيتر روزنامه هاي امروز 2 شنبه
حالا هي بگيد رونالدينيهو
هيچي حاليش نيست

Iranian_sports
15-08-2005, 14:24
سلام

اينم تيتر روزنامه هاي امروز 2 شنبه
حالا هي بگيد رونالدينيهو
هيچي حاليش نيست
دستت درد نکنه
ببخشید
کی همچین جسارتی کرده :?: :evil:
موفق باشید
فعلا

K053_LSH_KV90
15-08-2005, 17:27
Friendفرند جون اون گزارشگر هاي بي سواد رو ول كن شوانتون درسته نه چه اصلا تو زبون اروگوئه چه نداريم كه :arrow:
============================
مثل همون سوتي كه در مرود پيتر كش ميدن
چك سچ سك
تلفظ اصليش ميشه همون كه من گفتم
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Friend
15-08-2005, 19:55
متشکر که منو از اشتباه در اووردی

Friend
15-08-2005, 20:02
نتايج رقابت هاي شب گذشته ليگ برتر انگلستان
نتايج رقابت هاي شب گذشته ليگ برتر انگلستان به شرح زير است:
آرسنال 2 – نيوکاسل صفر
گل ها: آنري 81 پنالتي ، فان پرسي 87
ويگان صفر – چلسي يک
گل: کرسپو 90

Friend
15-08-2005, 20:03
نتايج رقابت هاي شب گذشته بوندس ليگا
نتايج رقابت هاي شب گذشته بوندس ليگا به شرح زير است:
ماينتس صفر – وردربرمن 2
گل ها: کلاسنيچ 21 ، کلوزه 62
اشتوتگارت 2 – کلن 3
گل ها: اشتلرر 58 ، تيفرت 69 براي اشتوتگارت – فولنر 9 ، اشتريت 47 و 55 براي کلن

Friend
15-08-2005, 20:04
نتايج رقابت هاي شب گذشته لوشامپيونه
نتايج رقابت هاي شب گذشته لوشامپيونه به شرح زير است:
استراسبورگ يک – موناکو 2
مارسي يک – ---- يک

Friend
15-08-2005, 20:05
گلزني نوندا براي رم
--------------------------
شعباني نوندا مهاجم جديد آ.اس رم در اولين ديدار تداركاتي پس از معارفه رسمي به خبرنگاران براي اين تيم مقابل تريستينا گلزني كرد.
در ديدار دوستانه اي كه شنبه شب در استاديوم نرو روكو برگزار شد رم موفق شد 2 بر يك ميزبان خود را شكست دهد.
در ابتدا كوواس در دقيقه ده با ضربه اي ديدني توانست دروازه رم را باز كند. اما كريستين پانوچي مدافع كهنه كار جالوروسي 5 دقيقه بعد بازي را به تساوي كشاند. ستارگان لوچانو اسپالتي براي رسيدن به گل پيروزي تنها 5 دقيقه ديگر انتظار كشيدند و شعباني نوندا در دقيقه 20 بازي را 2 بر يك كرد تا هم رم برنده اين مسابقه دوستانه شود وهم او كار با رم را خوب شروع كند.
در اين ديدار آنتونيو كاسانو نزديك به 90 دقيقه در زمين حضور داشت، اما هنوز بحث بر سر رفتن او به يوونتوس وجود دارد

Friend
15-08-2005, 20:06
مك لارن خوشحال از تساوی
ميدلزبرو در بازي اول خود در چارچوب ليگ برتر انگليس موفق شد قهرمان اروپا را در ريورسايد متوقف کند.
استيو مك لارن مربي مطرح اين تيم پس از اين تساوي ضمن ابراز رضايت از عملكرد مردانش گفت: "كسب يك امتياز در ديدار با ليورپول براي ما بسيار جالب بود. اين خيلي مهم است كه در اولين بازي فصل جديد شما بتوانيد يا پيروز ميدان باشيد و يا اين كه حداقل يك امتياز نيز كسب كنيد!
بازيكنان در برابر تيمي بزرگ چهره موفق از خود به نمايش گذاشتند، ليورپولي ها در فصل جديد بهتر از فصل قبل بازي مي‌كنند، ولي ما توانستيم با درايت خاصي جنگندگي و خطرناك بودن آن‌ها را خنثي كنيم و به يك امتياز حساس دست پيدا كنيم

Friend
15-08-2005, 20:06
آرسنال به دنبال استفان کلوس
آرسن وانژه، مربي توپچي هاي آرسنال قصد دارد تا استفان كلوس، دروازه بان گلاسكو رنجرز را به هايبري دعوت كند.
پس از ناكامي سباستين ويه را در تست پزشكي هفته گذشته باشگاه، وانژه اميدوار است تا با خريد كلوس، مشكل كمبود دروازه بان خود را حل كند.
كلوس چندي پيش پيراهن شماره يك دروازه باني را به رونالد واتريوس واگذار كرد تا به عنوان دروازه بان دوم آيبراكس مورد توجه وانژه قرار بگيرد. مربي توپچي ها قصد دارد از كلوس به عنوان ذخيره ينس لمان در هايبري استفاده كند.

Friend
15-08-2005, 20:07
يول:
انتظارات طرفداران به حق است
مارتين يول سرمربي هلندي تاتنهام بر اين باور است که انتظار هواداران از تيمش درست و بجا است.
مردان مارتين يول هلندي موفق شدند در هفته اول ليگ برتر با دو گل از سد پورتسموث در فراتون پارك بگذرند و سه امتياز حساس را از آن خود كنند.
يول پس از پايان بازي گفت: "فكر مي‌كنم كه انتظارات طرفداران در فصل جديد از ما به حق و درست بايد باشد. از بازي كه امروز مردانم در برابر حريف از خود به نمايش گذاشتند راضي و خوشحال هستم و اين يعني بازي خوب و موفق يا يك نمايش با اقتدار!
روي به ثمر رساندن گل اول خوش شانس بوديم چون مدافع پورتسموث در اين گل نقش داشت، اما روي گلي كه جرمن دفو به ثمر رساند نمي‌توان گفت كه شانس با ما همراه بود

Friend
15-08-2005, 20:07
نتايج رقابت هاي شب گذشته فوتبال باشگاه هاي هلند
------------------------------------------------------------------
نتايج رقابت هاي شب گذشته ليگ برتر اسکاتلند به شرح زير است:
آبردين 3 – رنجرز 2
داندي يونايتد صفر – هارتس 3

Friend
15-08-2005, 20:08
گوارديولا:
پيرس، دليل رفتن به سيتي است
گوارديولا در اين باره گفت: "از اين كه استوارت پيرس شخصاً با من تماس گرفت و دعوت كرد كه به باشگاهش بروم، هيجان زده هستم. اين خود نشان دهنده اهميت بالاي من است. به ياد دارم كه پيرس بازيكن بزرگي در دوران خود بود و حالا آماده ام كه بهترين سطح فوتبالم را ارائه دهم. مردم كمي من را فراموش كرده‌اند، اما من ناراحت نمي شوم كه به صورت آزمايشي راهي سيتي شوم، زيرا تواضع در خون من است. اگر بتوانم قراردادي با منچسترسيتي ببندم، عالي مي‌شود و اگر هم قراردادي به من ارائه نشد، از استوارت تشكر كرده و شانسم را جاي ديگري محك مي زنم. مي توانم بازنشسته شوم، اما از آن جايي كه عاشق فوتبال هستم، مي‌خواهم ادامه دهم

Friend
15-08-2005, 20:09
رنگنيک:
توپ و ميدان در اختيار ما بود
شالکه در استاديوم وست فالن موفق شد با نتيجه 2 بر يک بورسيا دورتموند را شکست دهد.
رالف رنگنيک سرمربي شالکه در پايان بازي گفت: "در بيست دقيقه ابتدايي بازي مشکلاتي داشتيم و نتوانستيم آن طور که بايد و شايد بازي کنيم. به مرور بر توپ و ميدان تسلط پيدا کرده و حريف قدر خود را با شکست مواجه ساختيم.
اين پيروزي حق واقعي ما بود. چرا که شاگردانم حريف را تحت فشار قرار داده بودند. به نظرم زيباترين بازي هفته را همگان شاهد بودند

Friend
15-08-2005, 20:09
ندود در روياي جام جهاني و ليگ قهرمانان
بازگشت زين الدين زيدان و ليليان تورام به تيم ملي فرانسه، پاول ندود را هم در انديشه برگشت به تيم ملي کشورش انداخته است.
هافبک اهل چک يوونتوس و مرد سال فوتبال اروپا در سال 2003 تصميم دارد به تيم ملي بازگردد و آخرين جام جهاني اش را تجربه کند و اين در حاليست که مربيان تيم ملي چک طي 4 ديدار گذشته در مرحله انتخابي جام جهاني بارها از وي خواستار بازگشت بودند، اما ندود راضي به اين کار نمي شد.
وي قصد دارد در اين يکي دو روزه تصميم نهايي خود را بگيرد و اذعان مي کند بعد از جام جهاني آلمان رسماً از تيم ملي خداحافظي خواهد کرد.
در همين حال ستاره طلايي يووه ابراز اميدواري کرد، تيمش در ليگ قهرمانان اروپا صاحب پيروزي هاي بزرگي تا رسيدن به قهرماني شود.
وي گفت: "دوست دارم در جام باشگاه هاي اروپا به قهرماني برسيم و در ايتاليا هم شک ندارم جنگ بر سر اسکورتو بين ميلان و يوونتوس است

Friend
15-08-2005, 20:10
كريستين زانتي در راه رئال مادريد
اينتر و رئال مادريد همچنان رابطه خيلي خوبي در فصل نقل و انتقالات تابستاني دارند و اكنون نوبت رئالي ها است كه از تيم ايتاليايي بازيكن بخرند.
بعد از حضور 3 بازيكن به نام هاي خاوير سانتياگو سولاري، والتر ساموئل و لوئيس فيگو در اينتر 2 باشگاه در رابطه با انتقال كريستين زانتي هافبك ايتاليايي به برنابئو با هم مذاكره مي كنند.
سران اينتر قصد دارند با فرستادن اين بازيكن به مادريد، تخفيفي در مبلغ 16 ميليون يورويي والتر ساموئل بگيرند، اما هنوز توافق نهايي به دست نيامده است. در شرايطي كه يوونتوس خواهان جدي كريستين زانتي است، اينتر تنها به دنبال هدفي كه دارد، از مذاكره با يووه سر باز زده و منتظر دريافت جواب از باشگاه مادريدي است. مطبوعات ايتاليا انتقال زانتي به رئال را خيلي سخت توصيف مي كنند، چرا كه تيم اسپانيايي هافبك هاي سرشناسي در اختيار دارد

Friend
15-08-2005, 20:10
تشکر رسمي اريکسون از مورينيو و تبريک به وودگيت
اسون گوران اريکسون سرمربي تيم ملي انگلستان با اظهار تشکر رسمي از خوزه مورينيو مربي موفق آبي پوشان چلسي از وي به خاطر بهبود بخشيدن به نحوه عملکرد جو کول قدرداني کرد.
مربي سوئدي تيم ملي در مصاحبه اي با شبکه تلويزيوني اسکاي اسپورتس گفت: "بايد از خوزه مورينيو تشکر کنم. او باعث شد تا جو کول از يک استعداد بالقوه به يک بازيکن تمام عيار فوتبال تبديل شود. اميدوارم تا اين روند پيشرفت همچنان ادامه پيدا کند. چرا که وي مي تواند به يکي از ستارگان بزرگ استمفوردبريج و تيم ملي انگلستان تبديل شود."
اريکسون همچنين به وودگيت تبريك گفت و از او خواست با تمام وجود براي رئال مادريد بازي كند.
وي در اين خصوص گفت: "من تمام بازي‌هاي وودگيت را تماشا خواهم كرد و اگر لياقت بازگشت به تيم ملي را داشته باشد، حتماً اين كار را خواهم كرد. او مدافع بزرگ و ارزشمندي است و اطمينان دارم كه رئال مادريد بابت صبوري خود در مراحل درمان او پشيمان نخواهد شد.
مصدوميت وودگيت كاملا برطرف شده و آخرين بازي او در 5/2 سال پيش همچنان در خاطر من وجود دارد و من هنوز به او اميدوار هستم. وودگيت براي خط دفاعي مادريد يك مهره كليدي محسوب مي‌شود و رئالي ها بايد قدر او را بدانند

Friend
15-08-2005, 20:11
لوتينا نگران است
---------------------------
لوتينا در نامه اي كتبي از رئيس اسپانيول خواست تا در فرصت باقي مانده 2 يا 3 ستاره بزرگ براي خط حمله و هافبك تيم خريداري كند.
وي از دست دادن خاوير ساويولا را بدترين حادثه در فصل نقل و انتقالات دانست و گفت: "مذاكره با بارسلونا را جدي نگرفتيم و همين باعث شد تا ساويولا را از دست بدهيم. اميدوارم اسپانيول هرچه سريع تر خريد موفقي داشته باشد تا در لاليگاي سخت و فشرده اي كه در پيش داريم، موفق عمل كند. مدافعين ما خط دفاعي بسيار خوبي را تشكيل داده اند، اما در خط هافبك و حمله مشكلات زيادي داريد

Friend
15-08-2005, 20:11
هت تريك دي ناتاله برابر المپياكوس
اودينزه با هدايت سرسه كوزمي همچنان يك تيم موفق در بازي‌هاي دوستانه و رسمي در تابستان 2005 است.
فريولاني ها پس از شكست اسپورتينگ ليسبون در مرحله سوم ليگ قهرمانان اروپا، در يك بازي دوستانه موفق شدند المپياكوس يونان را 4 بر 2 شكست دهند.
آنتونيو دي ناتاله ستاره اودينزه برابر حريف يوناني بود. اين بازيكن در دقايق 13 و 20 نيمه اول و 60 نيمه دوم زننده سه گل براي تيمش بود و وينچنتزو ياكينتا هم در دقيقه 67 گل چهارم تيم كوزمي را به ثمر رساند. گل‌هاي المپياكوس را هم بابانگيدا و يوآرز (مدافع اودينزه) به ثمر رساندند.
فريولاني ها بعد از اين بازي، امشب به مصاف والنسيا خواهند رفت. تيمي كه در ليگ قهرمانان توانسته بود المپياكوس را در خانه 3 بر يك شكست دهد.

Friend
15-08-2005, 20:12
دال: شاگردانم دچار استرس شدند
هامبورگ با 2 گل ميزبان خود آرمينيا بيلفلد را شکست داد تا صاحب 6 امتياز شده و به همراه بايرن در صدر قرار گيرد.
توماس دال سرمربي هامبورگ پس از پايان ديدار گفت: "بازي بسيار سنگيني بود. شاگردانم خيلي دير خود را پيدا کردند. به هر حال به آنها حق مي دهم که در خانه حريف کمي دچار استرس شوند. اين پيروزي براي هامبورگ حياتي بود.
ما مي خواهيم فصل خوبي داشته باشيم. به همين دليل با اقتدار ليگ را آغاز کرديم. اميدوارم در پايان به مقام درخوري دست يابيم

Friend
15-08-2005, 20:12
ساويولا:
به قهرماني فكر مي‌كند
ساويولا گفت: "هر چند فوتبال يك ورزش كاملاً گروهي است، اما مطمئن هستم ستارگان سويا نيز مثل من چنين نظري دارند و ما با تمام وجود براي حضوري قدرتمند در لاليگا آماده خواهيم شد. ما رقابت هاي حساسي را در جام يوفا پيش رو داريم و اطمينان دارم كه با گلزني هاي خود خيلي چيزها را به مقامات بارسلونا ثابت خواهم كرد. از اين كه عضو سويا هستم بسيار خوشحالم و از مقامات سويا مي‌خواهم در صورت درخشش من به قول خودشان براي خريد من به صورت قطعي عمل كنند

Friend
15-08-2005, 20:13
بنيتس از جرارد راضي نيست
رافائل بنيتس سرمربي ليورپول اميدوار بود كه مردانش بتوانند در گام اول خود در ليگ برتر به سه امتياز كامل جدال با ميدلزبرو دست يابند، ولي شانس با آن‌ها يار نبود.
بنيتس پس از پايان بازي گفت: "فكر مي‌كنم كه در هر نيمه بيشتر از 30 دقيقه نتوانستيم در مجموع بازي خوب خود را به نمايش گذاريم و باعث شديم تا آن‌ها كنترل كامل بازي را در اختيار گيرند.
جرارد در اين روز فرصت هاي زيادي را از دست داد. او به راحتي 3 الي چهار گل را به ثمر رساند تا ما از رسيدن به يك پيروزي پرگل محروم شويم.
مي دانم كه جرارد بازيكن خوبي است، ولي اين بازيكن خوب بايد گل بزند كند و بازي خوب خود را با گل زدن بيشتر نشان دهد

Friend
15-08-2005, 20:14
فرگوسن راضي از پيروزي
يك شروع خوب براي مردان سرالكس فرگوسن كافي بود تا آن‌ها گربه سياه يعني خود اورتون را با حساب 2 بر صفر به زانو در آورند و سه امتياز حساس را در هفته اول از آن خود كنند.
فرگوسن مربي نام آشناي منچستر خوشحال است كه مردانش در چنين ديدار سختي به سه امتياز دست يافتند.
وي پس از پايان بازي گفت: "همگان به خوبي مي دانند كه ما در يك بازي فكري حريف خود را شكست داديم. گل هايي كه به ثمر رسانديم بسيار به موقع و در جريان اصلي بازي به ثمر رسيد تا كنترل كامل بازي در دست ما قرار گيرد.
ما سال‌هاي گذشته در جدال با اورتون امتيازات زيادي از دست داديم، ولي ديگر اجازه تكرار چنين مسئله اي را نداديم. بسياري از تيم‌ها از اورتون وحشت دارند، اما ما در يك بازي سخت پيروز شديم

Friend
15-08-2005, 20:14
ماكاي:
بايرن تيم برتر بوندس ليگا است
روي ماكاي مهاجم هلندي بايرن مونيخ سه گل از پنج گل تيمش را وارد دروازه لوركوزن كند تا استارت خود را براي كسب عنوان بهترين گلزن بوندس ليگا بزند.
ماكاي پس از بازي به خبرنگاران گفت: "ما تمرينات خود را در حالي شروع كرديم كه چند بازيكن ما به دليل شركت در جام كنفدراسيون ها غيبت داشتند به همين دليل در هفته اول كمي متزلزل نشان داديم، اما امروز همگان مشاهده كردند كه بايرن در سطح بسيار بالايي قرار دارد. لوركوزن هم در مقاطعي خوب عمل كرد، اما ما ثابت كرديم كه تيم برتر بوندس ليگا كدام است.
خوشحالم كه سه گل زدم تا به هدفي كه در سر دارم نزديك تر شوم

Friend
15-08-2005, 20:15
ماگات:
تمامي برنامه‌ها به خوبي پيش رفت
بايرن مونيخ در يك ديدار سراسر هجومي با نتيجه 5 بر 2 ميزبان خود بايرلوركوزن را شكست داد تا در صدر جدول قرار بگيرد.
فليكس ماگات سرمربي بايرن پس از اين پيروزي حيرت انگيز به خبرنگاران گفت: "خيلي زود به دو گل دست يافتيم تا عملاً پيروزي خود را مسجل كنيم. هرچند كه هميشه اين گونه نخواهد بود. امروز تمامي برنامه‌هاي ما به خوبي پيش رفت تا ثابت كنيم به مرز آمادگي رسيده ايم.
روي ماكاي با زدن سه گل نشان داد كه در اوج آمادگي به سر مي برد و براي كسب عنوان بهترين گلزن بوندس ليگا از همين امروز شانس زيادي دارد. بازي بعدي ما مقابل هرتابرلين بسيار سخت تر از اين بازي خواهد بود، اما تلاش مي‌كنيم در آن ديدار هم پيروز شود

Friend
15-08-2005, 20:15
بولتون به دنبال دابو
---------------------------
باشگاه بولتون پس از ابراز علاقه مندي به هيده توشي ناكاتا هافبك ژاپني فيورنتينا، اكنون تمايل به جذب عثمان دابو هافبك فرانسوي لاتزيو دارد.
به نوشته مطبوعات ايتاليا اين باشگاه انگليسي روز سه‌شنبه و در صورت روند خوب مذاكرات با فيورنتينا، هيده توشي ناكاتا را براي يك فصل قرضي به خدمت خواهد گرفت، ولي اين موضوع پايان كار آن‌ها در بازار نقل و انتقالات فوتبال ايتاليا نيست. بين هدف هاي اين باشگاه نام عثمان دابو هافبك لاتزيو هم به چشم مي خورد. بازيكن فرانسوي كه تنها يك سال ديگر با بيانكوچلستي قرارداد دارد و بدش نمي آيد مدتي را در فوتبال انگلستان توپ بزند. اين در حالي است كه اورتون هم خواستار دابو است و هر دو باشگاه مايلند تا اين فرانسوي را به صورت قرضي به خدمت بگيرند

Friend
15-08-2005, 20:16
کولينا بازي هاي ميلان را سوت نمي زند
پير لوئيجي كولينا اسطوره داوري دنياي فوتبال اجازه ندارد ديدارهايي را كه ميلان يک طرف آن باشد قضاوت كند.
كولينا و مقامات روسونري هر دو از يک شركت ساخت اتوموبيل به عنوان حامي مالي خود استفاده مي‌كنند.

طي هفته‌هاي گذشته مطبوعات ايتاليا مطالب فراواني را در مورد اين قضيه نوشته بودند، اما آدريانو گالياني نايب رئيس باشگاه ميلان در مصاحبه اي با گاتزتا دلو اسپورت گفت: "اگر اوضاع همين طور پيش برود ما حاضر مي شويم تا از حق خود گذشته و در عوض از قضاوت بهترين داور دنيا در سري A و رقابت هاي كوپا ايتاليا سود ببريم. فكر نمي كنم اين مسئله زياد هم جاي اشكال داشته باشد. در انگلستان چلسي و برخي از داوران به صورت مشترك از طريق يکي از خطوط هوايي حمايت مالي مي‌شوند. متاسفانه در ايتاليا طرز تفكر اندكي تفاوت دارد و ما بايد به دنبال راه حلي براي اين مشكل باشيم.
شك دارم كه كولينا به اين سادگي ها حاضر به دل كندن از حامي مالي خود شود، در حالي كه روسونري ها نيز به هيچ وجه قصد از دست دادن قضاوت داور شناخته شده اي چون كولينا را ندارند

Friend
15-08-2005, 20:16
پافشاري يووه براي خريد كاسانو
باشگاه يوونتوس سرانجام موضع اصلي خود را براي خريد آنتونيو كاسانو مشخص نمود و اعلام کرد، آماده است تا يك معاوضه خوب را با رم ترتيب دهد.
لوچانو موجي مدير يوونتوس هنوز هم نسبت به خريد كاساني ابراز بي علاقگي کرده و هر گونه مذاكره با مدير برنامه او را تكذيب مي كند، اما وب سايت يووه خبر داد باشگاه توريني قصد دارد با فرستادن فابريتزيو ميکولي به رم، كاسانو را به خدمت بگيرد و راه دوم امضاء قراردادي 4 ساله با كاسانو و ارائه دستمزدي 5/4 ميليون يورويي در هر فصل به وي است.
با اين حال هنوز هم مديران 2 باشگاه هر گونه توافقي را تكذيب مي كنند و هم اين طور هرگونه مذاكره در اين رابطه را، اما فابيو كاپلو در مصاحبه با يكي از مجلات خانوادگي در ايتاليا فاش ساخت، آنتونيو كاسانو در نهايت تا ژانويه به يوونتوس ملحق مي شود

Friend
15-08-2005, 20:21
پايان اردوي استقلال در تركيه
شاگردان قلعه نوعي عصر امروز سومين بازي تداركاتي خود را در برابر يك تيم تركيه اي برگزار مي‌كنند. به همين دليل آن‌ها صبح امروز تمرين نكردند و به استراحت پرداختند. استقلالي ها كه در هتل پاتاليا آنكارا اقامت دارند ، در اردوي 13 روزه خود به غير از سه بازي تداركاتي، در دو نوبت صبح و عصر تمرين كردند.

گفتني است، استقلالي ها پس از دو روز استراحت تمرينات خود را از روز پنجشنبه آغاز مي‌كنند.

استقلال در دو ديدار تداركاتي قبلي اش صاحب دو پيروزي شده بود

Friend
15-08-2005, 20:22
فجر سپاسي خواهان تمديد قرارداد فرشيد طالبي
استقلال تهران و فولاد خوزستان كه به طور جدي خواهان جذب اين بازيکن بودند با جواب منفي فجري ها مواجه شدند. مسئولان فجر سپاسي دوست ندارند كه تحت هيچ شرايطي طالبي را از دست بدهند.

طالبي تا آذرماه سال جاري با فجر قرارداد دارد ولي مسئولان اين تيم در صدد تمديد قرارداد اين بازيكن هستند. آن‌ها پيشنهاد خود را هم ارائه داده اند اما فرشيد طالبي هنوز تصميم نهايي خود را نگرفته است

Friend
15-08-2005, 20:23
محسن بياتي نيا:
پاس پر قدرتي خواهيد ديد
دوران بدنسازي به اتمام رسيده و كادر فني سعي دارد با برگزاري ديدارهاي دوستانه تيم را به شرايط مسابقه نزديك كند.

محسن بياتي نيا بازيكن تيم پاس ضمن بيان مطلب فوق گفت: تمرينات سبك تر شده و وارد مراحل تاكتيكي و هماهنگي شده ايم. اين مرحله از تمرينات براي تيم بسيار حساس است و بايد به خوبي آن را پشت سر بگذاريم و خودمان را براي ديدارهاي حساس ليگ قهرمانان و ليگ برتر مهيا كنيم.

وي در ادامه افزود: شرايط بسيار خوبي دارم و اين فصل با پيراهن پاس درخشش خوبي خواهم داشت. با اين تيم سه جام ليگ قهرمانان، ليگ برتر و جام حذفي را فتح خواهم كرد.

بياتي نيا در پايان گفت: پاس در اين فصل تيم بسيار پرقدرتي خواهد بود و هيچ حريفي توان مقابله با ما را نخواهد داشت.

Friend
15-08-2005, 20:24
مهدي مهدوي كيا:مي شوم همان کيايي که همه مي خواهند
كريمي ستاره بايرن مونيخ خواهد شد
--------------------------------------------------------------------
مهدي مهدوي كيا طي يكي دو ماه اخير روزهاي سختي را در هامبورگ سپري كرد. توماس دال بارها در مصاحبه هاي مختلف گفت كه مهدي را نمي خواهم و او مي‌تواند جدا شود اما مهدوي كيا به دور از اين مسائل فقط به فوتبال و انجام تمرينات منظم فكر كرد تا نظر سرمربي تيمش را تغيير دهد.

كيا با قرار گرفتن در يك شرايط بحراني آن قدر در تمرينات آماده نشان داد كه دال در نهايت مجبور شد از او استفاده كند. مهدي در حالي كه در هفته اول بوندسليگا يك دقيقه هم به بازي گرفته نشد در هفته دوم مقابل آرمينيا بيلفلد به ميدان آمد تا طلسم بازي نكردن هاي او شكسته شود.
مهدوي كيا در شرايطي به بازي آمد كه دو تيم با نتيجه تساوي به كار خود ادامه مي دادند اما ورود محبوب ترين بازيكن هامبورگ شرايط را تغيير داد تا اين تيم در دقايق پاياني با زدن دو گل بيلفلد را شكست دهد. مهدوي كيا از دقيقه 68 به بازي آمد تا اين شانس را داشته باشد كه در هفته‌هاي آينده بيشتر از اين بازي كند.
در خصوص بازي روز دوشنبه هامبورگ و آرمينيا بيلفلد و همچنين آخرين وضعيت مهدوي كيا گفتگويي را با اين بازيكن انجام داده است:
• پس از مدت‌ها براي هامبورگ بازي كردي، اين براي تو راضي كننده است؟
بله، من بسيار خوشحالم كه پس از مدت‌ها براي هامبورگ بازي كردم . توماس دال اين فرصت را داد تا در هفته دوم بوندسليگا دقايقي براي هامبورگ بازي كنم.
• بازي چطور بود؟
تا دقايق مياني نيمه دوم كار گره خورده بود و تيم ما علي رغم موقعيت هاي مناسبي كه داشت در گلزني ناكام مانده بود. از دقيقه 70 به بعد فشار را بيشتر كرديم و در ده دقيقه پاياني با زدن دو گل سه امتياز بازي را گرفتيم.
• جالب اينجاست كه هامبورگ پس از ورود تو به بازي گل‌هاي پيروزي را به ثمر رساند.
تعويض هاي دال براي هجومي تر كردن تيم بود و خوشبختانه نتيجه هم گرفتيم.
• از عملكرد خودت راضي هستي؟
مربيان بايد در اين خصوص نظر بدهند اما من فكر مي‌كنم كه براي شروع بد نبود. در مجموع راضي هستم اما در آينده بهتر از اين خواهم شد.
• با توجه به شرايط موجود انتظار نمي رفت كه به اين زودي ها بازي كني، دال چرا تو را به زمين فرستاد؟
من در طول هفته گذشته بسيار سرحال و با انگيزه تمرين كرده بودم و از لحاظ آمادگي بدني نيز در شرايط مطلوبي قرار داشتم. دال هم تصميم گرفت كه در برابر بيلفلد از من استفاده كند.
• قبل از ورود به زمين دال با تو صحبت خاصي نكرد؟
خير، فقط كمك مربي تيم با من حرف زد. او گفت كه ما به سه امتياز اين مسابقه احتياج داريم و تو بايد در كارهاي نفوذي به تيم كمك كني، من هم خوشحالم كه توانستم خواسته هاي كادر فني را در زمين پياده كنم.
• مقابل بيلفلد وقتي به بازي آمدي ياروليم كماكان در جناح راست بازي كرد؟
خير، با ورود من او به سمت چپ رفت تا از هر دو طرف به حريف فشار وارد كنيم.
• توماس دال از عملكرد تو راضي بود؟
بله، او بعد از بازي مصاحبه كرد و از عملكرد من رضايت داشت.
• خودت فكر مي كردي كه براي هامبورگ بازي كني؟
من خيلي خوب تمرين كرده بودم و از لحاظ روحي در شرايط بسيار مناسبي قرار داشتم. خيلي خوب شد كه پس از مدت‌ها شانس بازي كردن به من رسيد.
• با توجه به اين شرايط اميدوار هستي كه در هفته‌هاي آينده بيشتر بازي كني؟
من قبلا گفتم كه از اندك دقايق هم استفاده خواهم كرد، البته در اين ميان حرف آخر را دال مي‌زند و اگر او فرصت بازي كردن به من بدهد به طور حتم جايگاهم را در هامبورگ به دست آورده و به تركيب اصلي باز خواهم گشت.
• يعني بايد منتظر درخشش مجدد تو باشيم؟
بله، من دوباره تبديل مي شوم به همان مهدوي كيايي كه همه مي خواهند، مثل گذشته.
• در طول يكي دو هفته اخير رفتار دال با تو چگونه بوده است؟
ما مشكلي با يكديگر نداريم. من به عنوان يك بازيكن فقط وظيفه دارم كه تمرين كنم تا مربي هم در صورت صلاحديد از من استفاده كند.

• نشريات آلماني چه نمره اي به تو دادند؟
هفته نامه اشپورت بيلد نمره سه (يعني خوب) به من داد، هفته نامه كيكر هم فردا چاپ مي‌شود.
• دو بازي و شش امتياز. اين يك شروع خوب براي هامبورگ است، اين طور نيست؟
بله، در طول 19 سال اخير اين بهترين شروع هامبورگ در بوندسليگا بود و اميدوارم كه تا آخر فصل همين روند را ادامه دهيم.
• به نظر مي رسد كه هامبورگ نسبت به فصل گذشته قوي‌تر شده است؟
بله، از لحاظ تاكتيكي تيم ما پيشرفت قابل ملاحظه اي داشته و خط دفاعي و دروازه بان ما شش، هفت بازي است كه بدون نقص عمل مي‌كنند.
• فكر مي‌كني امسال نتايج بهتري به دست مي آوريد؟
تمام تلاش ما اين است كه با كسب حداكثر امتيازات بتوانيم به طور مستقيم به ليگ قهرمانان اروپا راه پيدا كنيم.
• بازي برگشت با والنسيا در جام اينترتوتو چه روزي است؟
سه‌شنبه هفته آينده يك بازي سخت در اسپانيا خواهيم داشت، البته برد يك بر صفر در آلمان شرايط را تا حدودي بهتر كرده و ما حتي در صورت كسب يك تساوي هم مي‌توانيم به جام يوفا راه پيدا كنيم.
• قبل از بازي با والنسيا در بوندسليگا بازي خواهيد داشت؟
خير، روز شنبه بايد در چارچوب رقابت هاي جام حذفي به مصاف تيم دسته سومي اشتوتگارت كيكرز برويم.
• تمرينات هامبورگ امروز تعطيل بود؟
بله، دال به بازيكنان استراحت داد و تمرينات از فردا پيگيري مي‌شود.
• گل علي كريمي به لوركوزن را ديدي؟
بله، از گلزني علي خيلي خوشحال شدم و پس از بازي به او تبريك گفتم. كريمي تازه در اول راه قرار دارد و مطمئن باشيد كه در هفته‌هاي آينده بهتر از اين كار خواهد كرد.
• عده اي معتقدند كه بعضي از هافبک هاي بايرن به دليل مصدوميت غايب هستند و بازگشت آن‌ها كريمي را نيمكت نشين خواهد كرد. نظر تو چيست؟
من از روز اول هم گفتم كه كريمي پتانسيل بالايي دارد. مطمئن باشيد كه او يكي از ستاره هاي بايرن خواهد شد، او در برابر لوركوزن ثابت كرد كه مي‌تواند پيش‌بيني ها را برهم بريزد.
• درخصوص بازي تيم ملي مقابل ژاپن صحبت كن.
خوشبختانه صعود ايران قطعي است و اين بازي حساسيت چنداني ندارد. البته ژاپني ها براي سرگروه شدن و انتقام شكست دور رفت براي برد به ميدان مي‌آيند اما ملي پوشان كشورمان به اين سادگي تسليم نخواهند شد.
• زيكو در اين بازي از لژيونرهاي ژاپن استفاده نخواهد كرد اما برانكو از زندي، رحمان رضايي و نويدكيا خواسته كه به اردوي تيم ملي ملحق شوند. بهتر نبود كه ما هم با بازيكنان جوان و ذخيره خود بازي مي كرديم؟
اين نظر سرمربي تيم است و من نمي توانم حرفي بزنم، اما در ليگ ايران بازيكنان مستعدي وجود دارد كه مي توانند مقابل ژاپن هنرنمايي كنند

Friend
15-08-2005, 20:25
پژمان نوري غايب تمرين صبح پرسپوليس
تمرينات پرسپوليس در غياب علي پروين با حضور ساير مربيان پرسپوليس در زمين گلف مجموعه ورزشي انقلاب تهران برگزار شد.
در اين تمرين كه نود دقيقه به طول انجاميد بازيكنان به دويدن و انجام كارهاي بدني پرداختند .غايب بزرگ تمرينات نوبت صبح پژمان نوري بود كه در تمرين چند روز گذشته پرسپوليس حضوري ثابت داشت.
جدا از اين بازيكن تمامي بازيكنان پرسپوليس در تمرينات نوبت صبح حضور داشتند.
بازيكنان پرسپوليس عصر امروز راس ساعت 30/17 در ورزشگاه كارگران به تمرينات تاكتيكي مي پردازند و عصر فردا در ديداري تداركاتي به مصاف نفت تهران خواهند رفت

Friend
15-08-2005, 20:26
برنامه اردوي فولاد در آلمان
راس ساعت سه بامداد سه‌شنبه هفته جاري عازم آلمان خواهيم شد در اين رابطه طبق برنامه از پيش تعيين شده در نظر داريم سه ديدار دوستانه را برابر تيم‌هاي آلماني برگزار كنيم اين سه ديدار در تاريخ 26، 29 مردادماه و اول شهريور برگزار خواهد شد كه اولين ديدار آن را در برابر تيم آماتور هامبورگ انجام خواهيم داد.
وي در ادامه افزود: طي اردوي آلمان 13 جلسه تمرين فشرده تاكتيكي را مد نظر داريم تا به اهداف از پيش تعيين شده دست يابيم. تيم فولاد با 25 بازيكن و چند همراه عازم آلمان خواهد شد و در تاريخ سوم شهريورماه به ايران باز مي‌گردد

Friend
15-08-2005, 20:26
پس از بازگشت از كيش؛
دو اردوي تداركاتي ديگر در دستور كار ملوان
كاروان ملوان پس از پايان اين رقابتها به انزلي باز مي‌گردد و پس از استراحتي كوتاه به قزوين سفر كرده تا در تورنمنت چهار جانبه قزوين شركت كند.
ملواني ها پس از اين تورنمنت در تورنمنت ديگري كه در اردبيل و با نام جام علي دائي برگزار مي‌شود حضور خواهند يافت.
كادر فني ملوان در نظر دارد با حضور فعال در اين تورنمنت ها بازيكنان جوان و كم تجربه خود را براي شركت در پنجمين دوره ليگ برتر به شرايط ايده آل برساند.

Friend
15-08-2005, 20:27
تغيير عقيده پس از 48 ساعت
مظلومي: در نفت آبادان مي مانم!
جمعه گذشته پرويز مظلومي سرمربي نفت آبادان اعلام كرد كه بنا به دلايل مشخص ادامه فعاليتش را با اين تيم قطع خواهد كرد. مظلومي برنامه هايش را نيز براي فصل جديد به مسئولان باشگاه تحويل داده است.

پرويز مظلومي گفت: طي يك ماه گذشته فشارهاي روحي زيادي را متحمل شديم و به خاطر همين مسائل گفتم احتمالا از نفت آبادان جدا مي شوم، اما الان كه فكر مي‌كنم مي بينم من به مردم آبادان و مسئولان باشگاه تعهد دارم، آن‌ها هميشه مرا حمايت كرده‌اند و هيچ وقت هم مشكلي نداشته ام پس دليلي ندارد كه از جمع آن‌ها جدا شوم.
وي در پايان گفت: با اين كه هيچ قراردادي را امضا نكرده ام اما به خاطر تعهد اخلاقي و عشقي كه به مردم آبادان دارم مي مانم و تمام تلاشم را هم براي صعود تيم به ليگ برتر انجام مي دهم.

Friend
15-08-2005, 20:27
عذرخواهي سليماني از پروين
ميثم سليماني كه پيش از اين مذاكراتي را با علي پروين براي حضور در تيم پرسپوليس انجام داده بود، عاقبت با اصرار مسئولان فولاد قرارداد خود را براي سه فصل ديگر با اين تيم تمديد كرد، مسئله اي كه باعث ناراحتي مدير فني پرسپوليس شد.
برهمين اساس روز گذشته سليماني با تماسي كه با علي پروين داشت رسما از وي به خاطر عدم قرارداد با پرسپوليس عذرخواهي كرد.
ميثم سليماني با قراردادي كه چندي پيش با فولاد به ثبت رساند تا آذر 87 در اين تيم ماندگار شد

Friend
15-08-2005, 20:29
عليرضا امامي فر:
از پرسپوليس شكايت مي‌كنم
وقتي علي پروين چندي قبل صراحتا اعلام كرد براي سال آينده به من نيازي ندارد، براي گرفتن تسويه حساب به باشگاه پرسپوليس رفتم.

عليرضا امامي فر هافبك تيم پرسپوليس ضمن بيان مطلب فوق گفت: در آن جا خطيب مديرعامل پرسپوليس از من خواست تا كمي صبر كنم و گفت تو بازيكن پرسپوليس هستي و بدون گرفتن تسويه حساب طي چند روز آينده حق و حقوق كامل خود را دريافت خواهي كرد.
وي در ادامه افزود: با توجه به صحبت هاي مديرعامل باشگاه چند روز ديگر صبر كردم اما وقتي مجددا شنيديم علي پروين اعلام كرده است ديگر نياز به من ندارد، با محمود خوردبين سرپرست تيم تماس گرفتم.
خوردبين نيز با تاكيد بر صحبت هاي پروين گفت: براي فصل آينده در تيم احتياجي به من ندارند.
هافبك پرسپوليس تاكيد كرد: در اين مدت با توجه به مذاكرات خود با مديرعامل باشگاه تصميم گرفته ام صبر كنم، اما حالا قصد دارم با اين مسئله حرفه‌اي برخورد كنم.
برطبق قانون هر باشگاهي كه نياز به بازيكن ندارد، سه ماه قبل از آغاز بازي‌ها اسم او را در ليست فروش قرار داده و تسويه حساب و رضايت نامه اش را صادر مي‌كند.
اما حالا پرسپوليسي ها يك هفته قبل از پايان فصل نقل و انتقالات به من مي گويند تيم آينده ات را انتخاب كن.
وي در ادامه صحبت هايش افزود: من در اين زمان كوتاه چگونه تيم مد نظر خود را براي آينده انتخاب كنم.از اين رو مجبور هستم از طريق قانوني براي احقاق حق خود اقدام كنم. نامه اي تنظيم كرده ام و درصدد هستم از پرسپوليس در صورتي كه نام من را در ليست فصل آينده خود وارد نكنند شكايت كنم.
در اين شرايط آن‌ها مجبور هستند ضمن پرداخت ضرر و زياني كه بر من وارد كردند، طلب هشتاد ميليون توماني من را نيز پرداخت كنند.
شماره بيست و سه تيم پرسپوليس تصريح كرد: بعد از اين همه سال زحمت حقم نبود اين گونه با من برخورد شود. اگر عملكردم را نيز در طول فصل گذشته ارزيابي كنيد متوجه مي شويد هر زمان كه به زمين رفتم براي تيم خود موثر بودم.
سال قبل در معدود بازي هايي كه براي پرسپوليس به ميدان رفتم دو گل زدم و پنج، شش پاس گل نيز دادم كه نسبت به تعداد بازي هايم عملكرد بسيار خوبي است.
اين بازيكن ادامه داد: وقتي به بازيكن مي گويند صبر كن درست مي‌شود، من هم با احتمال حل شدن اين مشكل علي رغم پيشنهادات متعدد با تيم ديگري مذاكره نمي كنم.
حالا هم كه اكثر تيم‌ها ليست خود را بسته اند و در اردوهاي آماده سازي قرار دارند و براي انتخاب تيم جديد با مشكل مواجه مي شوم.
امامي فر در پايان گفت: چون مي دانم اگر مجددا صبر كنم هيچ مشكلي حل نمي شود مجبورم برخلاف ميل باطني ام از تيم محبوبم، پرسپوليس، شكايت كنم و به صورت جدي اين موضوع را پيگيري مي‌كنم

Friend
15-08-2005, 20:29
علي بداوي:
قضاوت را به مردم واگذار كرده ام
سفر هافبك تازه به خدمت گرفته استقلال اهواز به تركيه به احتمال زياد منتفي خواهد شد.

علي بداوي درخصوص آخرين وضعيت خود اظهار داشت: فعلا قادر نيستم به تركيه سفر كنم متاسفانه به دليل آن كه گذرنامه و ساير مدارك خروج از كشورم همراه مسئولان تيم ملي است و آن‌ها نيز در حال حاضر در ژاپن به سر مي‌برند عملا امكان حضورم در تركيه ميسر نيست.

برهمين اساس به خواسته سرمربي تيم از روز گذشته در تمرينات تيم اميد استقلال اهواز حاضر شده ام تا از آمادگي دور نشوم.

وي در ادامه درخصوص اظهار نظرهاي ضد و نقيض در مورد جدايي اش از فولاد افزود: بگذاريد بعضي ها هر حرفي دارند بازگو كنند هشت سال تمام براي فولاد زحمت كشيدم و عرق ريختم حرف كسي نيز در اين خصوص برايم ارزش ندارد چون قضاوت را در اين مورد به مردم واگذار كرده ام.

Friend
15-08-2005, 20:30
محمدرضا مهدوي:
مسائل مالي برايم اهميت دارد
نزديك به بيست روز است كه محمدرضا مهدوي از پرسپوليس جدا شده اما هنوز تيم جديد خود را انتخاب نكرده است.

مهدوي در گفتگو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ درخصوص آخرين وضعيت خود اظهار داشت: با سه تيم شهيد قندي، راه آهن و استقلال كيش صحبت كرده ام و حتي پيشنهاد مالي خود را هم ارائه داده ام اما آن‌ها هنوز جوابي به من نداده اند و همچنان بايد منتظر بمانم.

وي در ادامه گفت: براي من فرقي نمي كند كه در ليگ برتر بازي كنم يا ليگ دسته اول، در حال حاضر مسائل مالي برايم از اهميت بيشتري برخوردار است و به تيمي مي روم كه شرايط مالي اش بهتر باشد.

فصل گذشته 27 بازي براي پرسپوليس ثابت بازي كردم كه هيچ فايده اي نداشت، بهتر است كه بيشتر به مسائل مالي فكر كنم

Friend
15-08-2005, 20:30
ابومسلم ـ نفت آبادان شنبه هفته آينده در تهران
تيم فوتبال نفت آبادان از روز پنجشنبه هفته جاري اردوي آماده سازي خود را در تهران برگزار خواهد كرد.

پس از اعلام راي نهايي كميته انضباطي فدراسيون فوتبال در خصوص شكايت باشگاه نفت آبادان از راه آهن، بازيكنان اين تيم تمرينات خود را جدي‌تر از گذشته پيگيري مي‌كنند.

از آن جا كه زمان اردوي نفت آبادان در تهران با اردوي ابومسلم تقارن پيدا خواهد كرد، مديران دو تيم صحبت هايي را در خصوص برگزاري يك بازي تداركاتي انجام داده اند.

طبق توافق طرفين اين بازي روز شنبه هفته آينده مي‌باشد

Friend
15-08-2005, 20:31
مشكل جديد مومن زاده
مذاکره با سايپا ادامه دارد
احمد مومن زاده مهاجم تيم فولاد هنوز تسويه حساب خود را از مسئولان فولاد دريافت نكرده است اين در حالي است كه فصل نقل و انتقالات رو به پايان است و نكته مهم تر آن كه تيم فولاد نيز فردا عازم آلمان يا تركيه خواهد شد و مسئولان اين تيم نيز به همراه اين تيم عازم يكي از دو كشور فوق خواهند شد.
اين امر باعث خواهد شد تا عملا تسويه حساب مومن زاده به بعد از ده روز ديگر موكول شود.
گفتني است علاوه بر مسئولان سايپا، تيم‌هاي عقاب و پرسپوليس نيز خواهان جذب اين مهاجم هست

Friend
15-08-2005, 20:32
در تورنمنت چهار جانبه كيش
اميد پاس امروز به مصاف استقلال كيش مي‌رود
تيم فوتبال اميد پاس بعد از ظهر امروز در مسابقات چهار جانبه كيش به مصاف استقلال كيش خواهد رفت.تيم فوتبال اميد پاس را در اين تورنمنت چند بازيكن از تيم بزرگسالان همراهي مي‌كنند و مربيگري اين تيم را علي گل تكين دستيار دنيزلي برعهده دارد.

اولين ديدار اميد پاس در اين تورنمنت مقابل استقلال كيش است كه راس ساعت 20 انجام خواهد شد.
گفتني است مربيگري تيم استقلال كيش را كريم بوستاني برعهده دارد و قضاوت اين ديدار را مسعود مرادي انجام خواهد داد.
گفتني است در اين تورنمنت تيم‌هاي منتخب كيش، استقلال كيش، ملوان انزلي و اميد پاس حضور دار

Friend
15-08-2005, 20:32
براي برپايي اردوي تداركاتي؛
برق شيراز پنجشنبه به تركيه مي‌رود
تيم فوتبال برق شيراز پنجشنبه هفته جاري براي برپايي اردوي تداركاتي راهي تركيه خواهد شد. برقي ها قرار بود كه اردوي تداركاتي خود را در ارمنستان برگزار كنند اما با نظر زلاتكو ايوانكوويچ اين تيم روز پنجشنبه به تركيه خواهد رفت تا در كمپ پاتاليا اردويي هفته روزه برپا كند.

بازيكنان برق شيراز پس از پشت سر گذاشتن تمرينات بدنسازي روز گذشته را استراحت كردند تا از امروز زير نظر ايوانكوويچ به مرور تمرينات تاكتيكي و كار با توپ بپردازند. آن‌ها در تركيه دو بازي تداركاتي را انجام خواهند داد تا در آستانه شروع ليگ برتر در شرايط مسابقه قرار بگيرند

Friend
15-08-2005, 20:33
كريمي هجدهمين گلزن بوندس ليگا
كريمي با به ثمر رساندن اين گل نام خود را در ميان گلزنان بوندس ليگا ثبت كرد.
طبق محاسبات انجام شده از سوي سايت كيكر گل كريمي به خاطر حضور در بازي خارج از خانه 2 امتياز دريافت كرد و نام او در مكان هجدهم گلزنان بوندس ليگا به ثبت رسيد. نفر اول روي ماكاي باز هم از بايرن مونيخ با پنج گل و نفر دوم حليل آلتينتاپ از تيم كايزرسلاترن هستند. كريمي با اين امتياز بالاتر از مهاجماني همچون برداريچ از هانوفر و وندروارت از هامبورگ قرار گرفته است

Friend
15-08-2005, 20:34
كيانوش رحمتي: اين فصل جبران مي‌كنم
به دنبال هر دو جام هستيم
پاس در شرايط تيمي و هماهنگي فوق العاده اي قرار دارد و بازيكنان با انگيزه بسيار بالايي تمرين مي‌كنند.

كيانوش رحمتي بازيكن تيم فوتبال پاس تهران ضمن بيان مطلب فوق گفت: يك دوره كامل دوران بدنسازي پيش فصل را پشت سر گذاشتيم و از نظر بدني مشكل خاصي نداريم،از چند روز گذشته نيز تمرينات تاكتيكي و هماهنگي شروع شده و كادر فني در حال پياده كردن سيستم هاي مورد نظر خود روي تيم است.
وي در ادامه افزود: سال گذشته من يك دور مصدوميت بلند مدت را پشت سر گذاشتم و به خوبي نتوانستم بازي كنم اما امسال مي‌خواهم جبران كنم و با پاس دوباره قهرمان شوم در حال حاضر نيز در بهترين شرايط آمادگي قرار دارم.
رحمتي خاطرنشان كرد: براي اين كه بدن بازيكنان در شرايط مسابقه قرار بگيرد چند ديدار دوستانه در دستور كار تيم قرار گرفته است و به نظر من اين بازي‌هاي دوستانه براي هماهنگي نفرات جديد با تيم بسيار خوب است.
وي در پايان گفت: پاس در اين فصل تيم خوب و نسبتا متحولي نسبت به فصل گذشته خواهد بود و قصد داريم كه امسال جام قهرماني ليگ قهرمانان آسيا و ليگ برتر را كسب كنيم

Friend
15-08-2005, 20:34
مديرعامل فجر سپاسي:
باز هم بازيكن مي سازيم
تيم ما تمرينات بسيار منظمي را پشت سر گذاشته است و براي قرار گرفتن در شرايط مسابقه سه بازي تداركاتي را در تهران برگزار خواهيم كرد.

سرهنگ جعفري مديرعامل فجر سپاسي ضمن بيان مطالب فوق اظهار داشت: براي برپايي اردويي ده روزه فردا به تهران مي آييم تا سه بازي دوستانه نيز مقابل تيم‌هاي كوثر، فجر سپاه و سرخ پوشان دلوار افزار انجام دهيم.
وي در ادامه گفت: براي فصل آينده چند بازيكن كليدي خود ازجمله علي عليزاده، مهرزاد معدنچي و صمد زارع را از دست داديم ولي با اين حال هرگز نااميد نخواهيم شد و مطمئن باشيد كه در اين فصل باز هم بازيكن مي سازيم.
سرهنگ جعفري تاكيد كرد: ما به بازيكنان جوان اعتماد داريم و حضور در رده هاي بالاي جدول يكي از اهداف اساسي فجر سپاسي خواهد بود

Friend
15-08-2005, 20:35
اردوي خارج از كشور لغو شد؛
پگاه دوباره به تهران مي آيد
تمرينات اين هفته پگاه به صورت صبح و بعد از ظهر در شهر رشت برگزار مي‌شود و پس از استراحت در روز جمعه كاروان اين تيم براي برگزاري اردويي دوازده روزه مجددا به تهران سفر مي كند.
براساس تصميم بگوويچ اردوي اين تيم در كشور آذربايجان لغو شد و تمرينات تاكتيكي پگاه هفته آينده در اردوي تهران برگزار مي‌شود.
دليل اصلي برگزاري اردوي مجدد پگاه در تهران وجود تيم‌هاي متعدد براي انجام بازي‌هاي تداركاتي است.
كادر فني پگاه درصدد است در اين دوازده روز بيش از چهار بازي دوستانه در تهران برگزار كند تا پس از بازگشت به رشت با آمادگي كامل مقابل حريفان خود در دسته اول جام آزادگان به ميدان برود.

Friend
15-08-2005, 20:35
پيروزي ملوان در مسابقات چهار جانبه كيش
اين مسابقه در زمين فوتبال مجموعه ورزش المپيك كيش برگزار شد و گل‌هاي ملوان در اين ديدار توسط محمد غلامحسين 25 و علي زاد زينال 70 به ثمر رسيد.
ضمن اين كه ملواني ها در نيمه اول يك ضربه پنالتي را نيز از دست دادند در ادامخه اين رقابتها عصر امروز نيز يك مسابقه بين اميد پاس و استقلال كيش برگزار مي‌شود كه برنده اين ديدار در مسابقه پاياني مقابل ملوان به ميدان مي رود

Friend
15-08-2005, 20:36
تمرين قندي در غياب پورحيدري
دور جديد تمرينات شهيد قندي پس از دو روز استراحت از ساعت 9 صبح ديروز در ورزشگاه نصيري برگزار شد كه اين تمرين در غياب پورحيدري، زير نظر يورگن گده آلماني انجام شد.
عصر امروز نيز در راستاي برنامه آماده سازي تيم قندي، اين تيم يك ديدار دوستانه را مقابل مس رفسنجان برگزار مي‌كند.
اين مسابقه ساعت 18 امروز و در ورزشگاه شهيد نصيري يزد انجام مي‌شود

Friend
15-08-2005, 20:36
بي انصافي در حق کريمي؛
کيکر به جادوگر نمره 3 داد
كريمي پس با به ثمر رساندن گل سوم بايرن برابر لوركوزن و ارائه يك بازي خوب نام خودش در ميان گلزنان بوندس ليگا به ثبت رساند.
سايت كيكر که معمولا به همه بازيکنان حاضر در رقابت هاي بوندس ليگا نمره مي دهد پس از اين ديدار به علي كريمي سه نمره داد. اين امتياز از مجموع پنج امتياز به مفهوم متوسط است که البته به نظر مي رسد چندان منصفانه نبوده است.
با توجه به موفقيت کريمي در اين بازي و تعريف و تمجيد رسانه ها کريمي قطعا لياقت نمره بيشتري را داشته است.

Friend
15-08-2005, 20:37
امير حاج رضايي:
موفقيت كريمي، غرور و افتخار ملي ما است
58 دقيقه بازي كردن هم براي علي كريمي كافي بود تا شايستگي هايش را به فيليكس ماگات و سكونشينان "باي آرنا" شهر لوركوزن نشان دهد.

يك پاس گل، يك گل در كنار بازي بدون اشتباه ماحصل حضور كريمي در بازي مقابل بايرلوركوزن بود.
گفت: من پيش از اين هم گفته بودم كه كريمي برخلاف هاشميان در بايرن مونيخ موفق خواهد بود و دليلش هم ترافيك مهاجمان اين تيم در خط حمله است، در حالي كه در خط مياني فضا و مكان مناسبي براي كريمي وجود دارد.
وي در ادامه گفت: كريمي در بازي اول هم خيلي هوشمندانه كار كرد، استفاده از فضاي خالي زمين و در اختيار تيم بودن كاملا در نوع بازي او مشاهده مي‌شد و اگر در بازي اول برابر مونشن گلادباخ ديديم كه ماگات در پست غير تخصصي از كريمي استفاده كرد به خاطر شرايط بازي و حفظ نتيجه بود.
حاج رضايي افزود: كريمي در باز دوم در منطقه اي بازي كرد كه كارآيي اش بيشتر بود و در واقع ماگات به اين نتيجه رسيده كه از او در چه پستي استفاده كند. قرار گرفتن در پشت سر مهاجمان بهترين مكاني است كه علي مي‌تواند بازي كند. در اصطلاح به اين نوع بازكنان سايه مي گويند.
حاج رضايي در خصوص اختصاص نمره سه از طرف نشريه كيكر به كريمي گفت: واقعا كم لطفي كرده‌اند، اما با توجه به خصوصياتي كه از كريمي سراغ داريم خوشبختانه به اين مسائل اهميت نمي دهد و كار خودش را مي‌كند.
وي در مورد تداوم موفقيت‌هاي كريمي گفت: همه چيز به خودش مربوط است، كريمي اگر زندگي شخصي اش را كنترل كند و در زندگي خصوصي مثل فوتبال حرفه‌اي رفتار كند، قطعا موفق خواهد بود. من مطمئنم كه او موفق مي‌شود چرا كه آلمان ها بي دليل از كسي تعريف و تمجيد نمي كنند. در همين رابطه نتزر كاپيتان مونشن گلادباخ و ملي پوش آلمان در دهه 70 هم معتقد است كه كريمي در بايرن مونيخ سير صعودي را طي خواهد كرد.
وي اظهار داشت: به طور حتم علي كريمي شرايط را براي بقيه فوتباليست هاي ما راحت تر كرده است به طوري كه همين الان هم مي شنويم مسئولان كايزرسلاترن به شدت دنبال جذب نكونام هستند. در واقع ايران براي آن‌ها از اين نظر حكم بازار را دارد. يك خريد ارزان براي آن‌ها و يك موقعيت مناسب براي فوتبال ما.
حاج رضايي در پايان گفت: فوتبال ما از نظر غرور ملي به اين افتخارات نياز دارد، كريمي بازيكن بزرگي است و اين را خود آلمان ها هم مي دانند و حتي اگر بخواهند هم خلاف آن را نمي توانند ادعا كنند

Friend
15-08-2005, 20:38
روزنامه صبح مونيخ؛
كريمي به بازيکن اصلي بايرن تبديل شده
----------------------------------------------------
گلزني علي كريمي در دومين بازي خود براي بايرن مونيخ بازتاب گسترده اي در رسانه‌ها داشته است.

روزنامه صبح مونيخ در گزارش بازي بايرن مونيخ و لوركوزن به طور جداگانه به عملكرد كريمي پرداخت و نوشت: بازيكن جديد بايرن مونيخ موفق شد گل سوم بايرن را برابر لوركوزن به ثمر برساند. ماگات او را در تابستان امسال از تيم الاهلي دبي جذب كرد. كريمي در مدت حضورش در مونيخ توانست به بازيكن اصلي بايرن تبديل شود و توانايي هاي خود را به نمايش گذاشت.
در گزارش اين روزنامه همچنين به عملكرد كريمي در پستش پرداخته شده است؛ مطمئنا او مي‌تواند در پست هافبك دفاعي در ميانه ميدان موفق باشد همان طور كه در بازي برابر لوركوزن موفق عمل كرد.

Friend
15-08-2005, 20:39
فيليكس ماگات:از بازي كريمي شگفت زده شدم
او لياقت اين فرصت را داشت
سرمربي تيم بايرن مونيخ در اين خصوص گفت: حضور كريمي در ميان يازده بازيكن اصلي براي خودش و خيلي هاي ديگر باعث تعجب بود.
ماگات، كريمي را به دايسلر و زي روبرتو ترجيح داد؛ كريمي پس از بازي با گلادباخ در شرايط خوبي قرار داشت و اين هفته نشان داد، خيلي آماده است. به عقيده من او لياقت اين را داشت كه اين شانس را به او دادم و از او استفاده كردم.
ماگات همچنين درباره عملكرد كريمي گفت: كريمي براي تيم مي جنگد، در موقعيت هاي خطرناك ثابت كرد كه مي‌تواند در پست هاي مختلف به خوبي كار كند. عملكرد او در اين پست ها باعث شگفتي من شده است

Friend
15-08-2005, 23:18
بوفون 2 ماه مصدوم است
----------------------------------------------------
بوفون در بازیه جامه برلوسکونی مصدوم شد

Friend
16-08-2005, 03:03

Friend
16-08-2005, 03:13