PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مادر بورد ASUS P5W DH Deluxe

siakhan
20-09-2006, 09:04
سلام به همگي..من دنبال اين مادر بورد ميگردم.. با الماس خاورميانه تماس گرفتم ولي به جواب درستي نرسيدم.
كسي اين مدل رو تو بازار ديده؟ ميدونيد ار كجا ميتونم تهيه كنم؟ asus نمايدنگي ديگه اي تو ايران داره؟
ممنون ار راهنمائيتون.

مومن خدا
20-09-2006, 12:50
برو بازار رضا/ مجتمع کامپیوتر/ایلده پیدا میشه.

siakhan
20-09-2006, 13:19
نه ديگه قارداش..اونجا هم خبري نبود..
امروز باز با الماس تماس گرفتم .كلي گير دادم تا بالاخره گفتن وارد شده ولي تو نمايندگي ها پخش نشد.گفتن يكي و دو هفته بايد صبر كنم..ولي بهترين مادربرد همينه...اگر ميخوايد سيستم جمع كنيد يكم صبر كنيد..
تو چند تا سايت و مجله كه مين بورد هاي چيپ 765 رو با هم مقايسه كرده بودن اولين رتبه و بهترين همين مادربرد بوده ..
من كه باهاش خيلي حال ميكنم.
به هرحال اگر دوستان جائي سراغ دارن كه اين مادربرد رو داره به ما هم خبر بدن..
راستي ايسوس غير از الماس خاورميانه نمايندگي ديگه اي تو ايران داره؟

مومن خدا
20-09-2006, 13:33
ببین میتونی بری انقلاب تک تک سوال کنی...اگه واقعا دنبالشی...

siakhan
20-09-2006, 14:07
ممنون از لطفت..خودم هم همين تصميم رو داشتم ولي گفتم شايد دوستان بتونم كارم رو سبكتر كنن..
اول ميرم پايتخت .بعد بازار ايران بعد هم رضا يا برعكس/

mehrdad_ati
20-09-2006, 21:28
چرا نميري پايتخت ؟ حتما گيرت مياد

mghomeishy2010
20-09-2006, 21:40
به نظر من پاساژ علاءالدين خيلي بهتره، قيمت هاش هم مناسب تر از بازار زضا هستش.
البته اگه بچه تهراني

siakhan
21-09-2006, 06:50
به نظر من پاساژ علاءالدين خيلي بهتره، قيمت هاش هم مناسب تر از بازار زضا هستش.
البته اگه بچه تهراني
منظورت پاساژ كنار پل حافظ؟ اونجا بورس هست منتها هر چيزي پيدا نميشه .ممنون

abbas-porrezaei
29-09-2006, 18:16
به من در خريد يك مادربرد جديد كمك كنيد سيستم فعلي به شرح زير مي باشد
مادربرد solteck
cpu intell 1700 celeron
ram 256
hard maxtor
graphic card ATI 32
suport graphic 4X
بودجه من 75000 تومان

pesar_tanha
30-09-2006, 01:02
سلام به همگي..من دنبال اين مادر بورد ميگردم.. با الماس خاورميانه تماس گرفتم ولي به جواب درستي نرسيدم.
كسي اين مدل رو تو بازار ديده؟ ميدونيد ار كجا ميتونم تهيه كنم؟ asus نمايدنگي ديگه اي تو ايران داره؟
ممنون ار راهنمائيتون.
سلام دوست عزيز من اين مالدربرد را دارم
البته حدود 6 ماه كاركرده هيچ مشكلي هم نداره باور كن تو اين شيش ما رو رو هم بزني كامپيتري من 1 روز تا شبه نميشه روشن بودنش چون من 8 صبح ميرم سركار 10 شب ميام فقط بعضي شب ها يه سر ميام اينترنت
حالا اگه خاستي به قيمت خوبي ميدم
تماس من اينه ايميل بزن بعد شماره ميدم
pesar_tanha_12000@yahoo.com

rax
30-09-2006, 01:12
سلام دوست عزيز من اين مالدربرد را دارم
البته حدود 6 ماه كاركرده هيچ مشكلي هم نداره باور كن تو اين شيش ما رو رو هم بزني كامپيتري من 1 روز تا شبه نميشه روشن بودنش چون من 8 صبح ميرم سركار 10 شب ميام فقط بعضي شب ها يه سر ميام اينترنت
حالا اگه خاستي به قيمت خوبي ميدم
تماس من اينه ايميل بزن بعد شماره ميدم
pesar_tanha_12000@yahoo.com

6 ماه...کجا زندگی میکنی؟؟؟ تو بازار داخلی حدود 4 ماه پیش اولین نمونه وارد شده..

Rebel
30-09-2006, 10:09
6 ماه ؟!
اشتباه نمی کنید ؟ این مادربورد با چیپ 975 و کونرو ساپورت هستا ! فکر نمی کنم اینقدر قدیمی باشه .

amin_metal1370
30-09-2006, 12:14
اين مادربورد مال ماه مي سال 2006 هست.

ilam_1383
30-09-2006, 16:20
نظر شما درمورد مادربرد ASUS P5N32 SLI Delux چيه؟ قدرت آن در مقايسه با P5W DH Delux چطوره ؟ آيا اختلاف آنقدر هست كه براي خريدن مادربرد دومي صبر كرد.

ilam_1383
30-09-2006, 16:21
نظر شما درمورد مادربرد ASUS P5N32 SLI Delux چيه؟ قدرت آن در مقايسه با P5W DH Delux چطوره ؟ آيا اختلاف آنقدر هست كه براي خريدن مادربرد دومي صبر كرد.مادربرد اولي آيا از رم باس 800 پشتيباني ميكنه؟

pesar_tanha
30-09-2006, 17:31
6 ماه...کجا زندگی میکنی؟؟؟ تو بازار داخلی حدود 4 ماه پیش اولین نمونه وارد شده..
:sad: سلام دوست من آره حق من اشتباه گرفتم

vbigdeli
30-09-2006, 21:45
حالا کسی قیمت داره؟
بالای 250 هستش؟
این بنچ مارک رو از این DQ6 دیدم نا امید شدم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alirafaat
09-10-2006, 00:16
سلام

چی شد؟
دوستان پایتخت نشین هنوز این مادر بورد نیومده؟

Mezzo
09-10-2006, 04:52
نظر شما درمورد مادربرد ASUS P5N32 SLI Delux چيه؟ قدرت آن در مقايسه با P5W DH Delux چطوره ؟ آيا اختلاف آنقدر هست كه براي خريدن مادربرد دومي صبر كرد.مادربرد اولي آيا از رم باس 800 پشتيباني ميكنه؟
ASUS P5N32 SLI Premium هم با چيپست Nforce 590 Intel Edition توليد شده كه از اون بهتر هست
ولي هيچكدوم به پاي P5W DH Delux نمي رسه واقعا مادربرد كاملي هست.

Gabana
09-10-2006, 13:09
برد جديد Abit AW9D-MAX توانسته برد Asus P5W DH Deluxe رو پشت سر بگذاره .

Gabana
09-10-2006, 14:32
اين لينك بنچ مارك ها :

اينم تست ها :

از P5W بهتر عمل كرده ( قيمت 240 دلار در برابر 260 دلار )

ilam_1383
09-10-2006, 21:51
با سلام
لطفا سايتي را كه اين بنچ مارگ‌ها را از آن مي‌گيريد را بگوييد و در مورد ساير قطعات كامپيوتري چگونه ميتوان اين بنچ مارك‌ها را پيدا كرد

Mezzo
09-10-2006, 23:20
برد جديد Abit AW9D-MAX توانسته برد Asus P5W DH Deluxe رو پشت سر بگذاره .
ولي بايد قبول كرد كه Abit در كيفيت ساخت هيچوقت به پاي Asus نمي رسه
اونهم پكيج هاي Deluxe كه هيچي كم نميگذاره.
البته توي اين مادربرد (Abit AW9D-MAX ) ظاهرا مشابه سري S گيگابايت كل خازن ها solid هستند
و ظاهرش خيلي با كيفيت بنظر مياد.

mostafaeshghi
09-10-2006, 23:52
آقا نمايندگي اصلي ايسوس تو بازار رضاست. و احتمال 97% ميدم كه اين مادر برد اومده باشه. و اينو بگم كه 97% نمايندگيهاي متفرقه ي ايسوس از اين مغازه كه توي بازار رضاست خريد ميكننند. من كه خودم گرافيك و مادربرد را ازاونجا خريدم آخر رضايت.

alirafaat
10-10-2006, 00:11
سلام
البته یه خصوصیت که در مورد مادر بورداسوس باید در نظر گرفت اینه که می تونه چند هسته ای های اتی اینتل رو هم ساپورت کنه و خریدار نیازی به تعویض مادر بورد تا مدتها نداره

(البته اینو طبق اون چیزی که جزو خصوصیات مادر بورد اومده می گم و نمی دونم این یه چیز طبیعی تو تمام این مادر بورد هاست که اسوس اونو بزرگ کرده یا واقعا تکه؟)

hagimazdaran
21-10-2006, 13:46
در مورد اينكه اين مادربرد اومده يا نه بايد بگويم كه آمده و در تمامي مراكز فروش سخت افزار تهران هم مي توان پيدا كرد.
اما اگر آدرس دقيقتر بخواهيد و انجمن هم اجازه بده بايد بگويم كه مي تواني آن را در بازار رضا شركت ترابايت و يا رايانه دوستان حتمتا پيدا كنيد. چون اين دو تا نمايندگان رسمي الماس خواور ميانه هستند.
در مورد خود مادربورد بايد بگويم كه از تكنولوژي خوب و بالايي استفاده مي كنه . كارت صداي دالبي ديجيتال و ساپورت پردازنده هاي دو هسته اي اينتل مثل پنتيوم دي و intel core 2 و پردازنده اكسترمي اديشن و اين موضوع كه بخوبي با كارتهاي گرافيك انويديا match ميشه از قابليتهاي خوب اين مادربورد هست. بقيه خصوصياتش رو در مادربوردهاي ديگر هم مي شه پيدا كرد. مثل دوكاناله بودن رم و ...
در كل مادربورد خيلي خوبيه اين رو بخاطر اين مي گم كه مدتها است ايسوس كار مي كنم و تابحال از هيچ يك از مادربوردهايش تا اين اندازه راضي نبودم.
ولي بازهم به نظر من مي توان مارك هاي بهتر و مقرون به صرفه تري هم پيدا كرد. مثل giga 8i975p كه dps هم داره! ( 6dual miracle)
البته شايد اطلاعات من ناقص باشه ولي چيزي را عنوان مي كنم كه تاحدودي از آن مطمئن باشم.
با تشكر از همه بچه هاي اين انجمن. ;)

mostafaeshghi
21-10-2006, 22:41
در مورد اينكه اين مادربرد اومده يا نه بايد بگويم كه آمده و در تمامي مراكز فروش سخت افزار تهران هم مي توان پيدا كرد.
اما اگر آدرس دقيقتر بخواهيد و انجمن هم اجازه بده بايد بگويم كه مي تواني آن را در بازار رضا شركت ترابايت و يا رايانه دوستان حتمتا پيدا كنيد. چون اين دو تا نمايندگان رسمي الماس خواور ميانه هستند.
در مورد خود مادربورد بايد بگويم كه از تكنولوژي خوب و بالايي استفاده مي كنه . كارت صداي دالبي ديجيتال و ساپورت پردازنده هاي دو هسته اي اينتل مثل پنتيوم دي و intel core 2 و پردازنده اكسترمي اديشن و اين موضوع كه بخوبي با كارتهاي گرافيك انويديا match ميشه از قابليتهاي خوب اين مادربورد هست. بقيه خصوصياتش رو در مادربوردهاي ديگر هم مي شه پيدا كرد. مثل دوكاناله بودن رم و ...
در كل مادربورد خيلي خوبيه اين رو بخاطر اين مي گم كه مدتها است ايسوس كار مي كنم و تابحال از هيچ يك از مادربوردهايش تا اين اندازه راضي نبودم.
ولي بازهم به نظر من مي توان مارك هاي بهتر و مقرون به صرفه تري هم پيدا كرد. مثل giga 8i975p كه dps هم داره! ( 6dual miracle)
البته شايد اطلاعات من ناقص باشه ولي چيزي را عنوان مي كنم كه تاحدودي از آن مطمئن باشم.

آقا دمت گرم دنبال اسمش ميگشتم كه اونو هم پيدا كردم

اسمش ترابايته. ئاينو بگم كه اصلي ترين نمايندگي همينه. من كه باهاشون صحبت ميكردم ميگفتند هر كدام از مغازه هاي تهران كه جنس ايسوس داشته باشه از من گرفته. بعد از يه سري تحقيق متوجه شدم كه كاملا راست ميگه.

alirafaat
21-10-2006, 23:15
ا
.

سلام
دوست عزیز در مورد اولی قیمت می دونی حدود چنده

در مورد دومی هم فکر نکنم که چیپست 975 نوع P داشته باشه مادر بورد با این اسم هم تو سایت گیگا نیست و اینکه در مورد dps یه کم بیشتر توضیح بده

با تشکر

hagimazdaran
22-10-2006, 13:05
در مورد اینکه گیگا بایت مادربورد 975 با پسوند p نداره حق با شماست دوست عزیز و اشتباه از من بوده است.
منظورم 8IP965p-dq6 بوده است که اکثر خصوصیات مادربورد ایسوس مطرح شده را دارد البته توانایی چیپست 975 بکار رفته در مادربرد ایسوس خیلی بالاتر از چیپست 965 این مادربورد است ولی باید پیش از خرید به این سوال پاسخ داد که آیا این توانایی انقدر به کار ما خواهد آمد تا بخواهیم 50 الی 60 هزار تومان بیشتر برای آن هزینه کنیم در حالی که می توانیم این هزینه را صرف رم یا کارت گرافیک یا حتی سی پی یو کنیم تا خیلی از مشکلات متداول ما حل شود!
اما در مورد قیمت مادربورد ایسوس باید بگویم اطلاع چندانی ندارم ولی با وجه به قیمت هم رده مارک های دیگر فکر کنم درحدود 260 الی 280 هزار تومان باشه.
و اما اينكه dps چی هست باید بگویم که این حروف محفف dual power system است که باعث می شود سی پی یو برق خود را از یک پاور مجزای تعبیه شده روی مادربورد دریافت نماید که باعث می شود در نوسانات برق آسیب کمتری به سی پی یو وارد شود همچنین بعلت فن تعبیه شده روی آن دمای مادربورد هم کاهش پیدا کرده و ضمنا فشار کمتری هم به لحاظ استفاده از توان خروجی با پاور سیستم می آید.
اگر بازهم اشتباه می کنم خواهشمندم حتما پاسخ مرا داده و راهنمایی نمایید.
با تشکر :happy:

kakihot
23-10-2006, 04:51
t
ممنون ار راهنمائيتون.

سلام
دوست عزيز من دارم از دبي 1 دونه براي يكي از مشتري هام ميارم اگه شما هم ميخواي سريع خودتو برسون
اگه هم پيدا كردي حتما اينجا بنويس
tel:66952882-3

Mezzo
23-10-2006, 22:03
اگه كسي از قطعات ديگش خيلي نزنه بنظر من حتي 280 هم براي اين برد ارزش داره چون معلوم نيست
برد به اين كاملي دوباره بعدها كي گير بياد. ضمن اينكه برد اينتل (975XBX) قيمتي حدود 310 داره و ايسوس
از همه نظر از اون بهتره.
من خودم p5b delux wi/fi گرفتم 240 و ازش خيلي راضي نيستم. صوت آنبردش بقدري افتضاحه كه غير فعالش
كردم و حالا تو فكر يك Creative x-fi با حدود 100 تومن هستم. براي همين ميگم اون برد ارزش هزينه كردن داره.

ilam_1383
23-10-2006, 22:43
تو ايران وجود نداره؟ من يك ماهه دنبال اين مادر برد ميگيردم.اگه تونستي بيار فروش ميره/من اگه پيدا نكنم حتما ميگيرم از شما
09183415325

hagimazdaran
29-10-2006, 09:14
تو ايران وجود نداره؟ من يك ماهه دنبال اين مادر برد ميگيردم.اگه تونستي بيار فروش ميره/من اگه پيدا نكنم حتما ميگيرم از شما
09183415325

اي بابا من كه آدرس شركتي كه داره اين مادربرد را ارائه مي كنه رو هم به شما دادم. مي خواهيد شخص هم به شما معرفي كنم؟ برين بازار رضا! شركت ترابايت سراغ آقاي رضا صالحي رو بگيرين. مطمئن باشيد هرآنچه كه مي جوئيد را پيدا خواهيد كرد.
ضمنا گيگا بايت هم در همين رده يك مادربرد در همين حدود قيمت داره كه از سيستم خنك كننده منحصر به فرد و پيشرفته ايي بهره مي گيرد و مطمئن باشيد ديگر مشكل دما نخاهيد داشت . خيلي به درد over clocking هم مي خوره. من در اين رده هم با ايسوس كار كردم هم با گيگا و از گيگا راضي ترم .