PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سازگار ارقام

PINK FLOYD
01-02-2016, 16:55
با سلام عرض ادب ،پیشاپیش از اینکه وقت گذاشتید و تجربه ی بنده رو خواندید تشکر میکنم

چند وقت قبل بنده از شرکت LST تعدادی لپ تاپ با گارانتی شرکت سازگار خریداری کردم که در میان آنها یک دستگاه LENOVO FLEX 2 بود که بعد از نصب ویندوز متوجه شدم بک لایت دستگاه ایراد دارد از جایی که هنوز زمان 48 ساعت تست دستگاه نگذشته بود به فروشنده رجوع کردم که متاسفانه با این جواب روبرو شدم که دستگاه گارانتی دارد و باید نزد شرکت گارانتی کننده بروم ، بعد رجوع به شرکت سازگار دستگاه تست و ایراد تایید شد و دستگاه رو تحویل گرفتن امـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــا بعد از یک هفته با بنده تماس گرفتن که دستگاه تعمییر شده بیایید برای تحویل در ناباوری کامل رفتم برای دریافت دستگاه که متوجه شدم بک لایت دستگاه تعویض شده و بر روس دستگاه نو و آکبند جای پیچ گوشتی افتاده که ناشی از باز و بسته شدن دستگاه بوده بعد از تحویل دستگاه دوباره همان مشکل به وجود آمد و در کمتر از یک هفته دستگاه آکبند دوبار برای تعمیر به سازگار رفت ، بعد از کلی درگیری و صحبت قرار بر تعویض دستگاه شد ، بعد از گذشت یه هفته دوباره با بنده تماس گرفتن برای دریافت دستگاه جدید امـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــا متاسفانه متاسفانه متاسفانه وقتی دسگاه جدید رو تحویل بنده دادن 1- دستگاه پلمپ نبود 2- دستگاه آکبند نبود 3- دستگاه کارکرده بود 4 - دستگاه صدای تراکتور میداد 5 - ایراد فیزیکی داشت .
دوستان باور کنید جدا از قیمت دو میلیون و دویست هزار تومانی دستگاه و هزینه های ایاب ذهاب این 4 بار رجوع به شرکت سازگار ... زیر سوال رفتن بنده نزد مشتری و بی احترامی های کارکنان سازگار و از همه محمتر اعصاب خوردی و از بین رفتن وقتم هیچ چیزی دستگیرم نشد ....

خواهش میکنم دوستان با نخریدن محصولاتی که گارانتی شرکت سازگار ارقام رو دارد جلوی اینگونه مشکلات رو بگیرید ... شرکت های قارچی با مسئولیت محدود مانند شرکت سازگار جزء گرفتن حق گارانتی چندصدهزار تومانی و بالا بردن قیمت ها در بازار هیچ نکته ی مٍبت دیگه ای در این بازار آشفته ندارند ...