PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه حل مشکل هنگ کردن در اپدیت جدید ps3(تاپیک اولم هست لطفا بخونید)

کلش باز
22-01-2016, 11:59
با سلام خدمت تمامی اعضای این سایت و همچنین تشکر می کنم از کسانی که این سایت را درست کردند

من در این تاپیک {که اولین تاپیک من هست} قصد دارم یک راه حل برای هنگ کردن دستگاه در اپدیت جدید ps3 را به شما یاد بدهم.در حال حاضر افرادی که علاقه مند به کنسول پلی استیشن 3(ps3) و بازی های جدید آن هستند و الان این کنسول رو دارند{مثل خود من} هر زمانی که یک اپدیت جدید برای این کنسول میاد به علت باز کردن بازی های جدید سریع کنسول را {چه کپی خور چه اورجینال} اپدیت می کنند.متاسفانه در اپدیت جدید ps3 مشکل هنگ کردن در بازی های جدید و قدیمی هست و حتی بعد از روشن کردن کنسول هم امکان هنگ دستگاه هست:n03:.من خودم نزدیک به 1ماه هست که این کنسول را خریدم.در هفته ی اولی که من با کنسول بازی می کردم خیلی خیلی کم پیش میامد که دستگاه هنگ کند ولی کم کم دستگاه زود تر از دفعه ی قبل هنگ می کرد تا اینکه هفته ی پیش وقتی دستگاه را روشن می کردم دستگاه به سرعت هنگ می کرد.همونطور که میدانید 2 ماه از اپدیت 4.76 می گذرد و تا ماه اینده امکان امدن اپدیت جدید هست که به گفته ی شرکت sony مشکلات این اپدیت حل می شود ولی تا ان زمان چی کار کنیم؟ خب من شاید نزدیک به 4 ساعت در این باره فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که ما باید برای انکه حداقل بازی های اپدیت قبلی رو بتونیم بازی کنیم کنسول را به یک اپدیت پایین تر ببریم تا دیگر از شر هنگ کردن دستگاه در حالت عادی خلاص شویم.این کار باعث میشود بازی های اپدیت 4.76 که مهم ترین انها (از نظر من) wwe 2k16(کشتی کج 2016) و pes2016 هست که می توانیم در این مدت به جای اینها
wwe 2015(کشتی کج 2015) و pes 2015 را بازی کنیم و صبر کنیم تا اپدیت بعدی ps3 بیاد و ان موقع اپدیت کنیم.
امیدوارم از این تاپیک خوشتون بیاد