PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Prio نرمافزاري مفيد براي تغيير در Task Manager / تمام ورژنها در این تاپیک

AK1
20-09-2006, 01:24
اين نرمافزار مفيد و كم حجم بعد از نصب در تغييرياتي درTask Manager مي دي يكيش اضافه كردن تب TCP/IP و ديگري تغيير در بخش Process هستش و تب سيرويس كه تمام سرويس هاي ويندوز و برنامه هاي ديگهع رو نشون مي ده كه فعال هست يا نه :happy:
با ديدن عكس هاي زير متوجه مي شين

Prio =Process Priority Saver

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در تب TCP/IP مشخصات برنامه رو مي تونين ببينين كه با چه اي پي و پورتي در ارتباط هست چقدر آپ و چقدر دان داررو ...

This compact program allows you to save the priority you specify for any process.

How to use -

Start the Task Manager.

Right-click a process and select Set Priority.

Set the priority you want for the process.

Prio uses the additional TCP/IP tab to display all established TCP connections and all open ports (TCP and UDP). Both statistical data (the number of sent and received bytes) and rate is shown for each connection. There are also useful tooltips showing information about the process that established this connection. Besides, you can go to such processes immediately via the popup menu.

من كه خيلي حال كردم
حجم:259 كيلو
دانلود
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

chovalier
20-09-2006, 01:52
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون امیر جان دانلود کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم بسیار کم این برنامه یکی دیگه از خواصش هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به هر حال عالیه دستت درد نکنه امیر جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nightmare
20-09-2006, 13:00
خیلی عالی بود. ممنونم ازت.

تا بعد....

masoud908
20-09-2006, 13:49
ممنون akmfad جون
وقتي تو باهاش حال كردي ما هم حتما حال ميكنيم

ramin_zero1818
22-09-2006, 00:18
منم دانلود کردم واقعا عالیه

yang
22-09-2006, 12:40
حیف که فایلهای باز رو نشون نمیده

ABM
22-09-2006, 22:06
سلام .
ممنون از برنامه جالبتون .
ولی این برنامه یه مشکل بزرگ داره !
با غیر فعال شدن " تسک منیجر " دسترسی به امکانات Prio غیر ممکن میشه .
من این برنامه رو توصیه می کنم .

napster
22-09-2006, 22:51
آقا دمت گرم خيلي حال دادي. اين برنامه خيلي بدرد بخوره. ممنون

shahin666
22-09-2006, 22:51
مرسي برنامه خيلي خوبيه

shahedi
16-09-2007, 23:15
مثل این که هیچ کی دانلود نکرده ها!!!!با نصب برنامه یه تروجان هم نصب می شه عزیزان..........راستی سریال نامبرش چیه؟