PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [درخواست] چه جوري فایل تصويري بازي هارو باز كنم

masoud-lat
20-09-2006, 00:19
مثلا بازيه جنگ هاي صليبيstar grusader

Eyasin
23-12-2009, 12:14
منم می خوام بدونم چجوری

mohammad021
30-01-2010, 03:12
دوستان هرکی چگونگی باز کردن فایل های تصویری اعم از فیلم و تکسچر رو بلد هست لطفا بگن خیلی به کارمون میاد.

متشکرم.

mohammad021
30-01-2010, 22:33
دوستان تکسچر رزیدنت اویل 5 رو چطور میشه ویرایش کرد؟

Sepehr Rezamand
15-02-2010, 11:16
و یک سوال من دارم دمو های بازی ها رو با چه برنامه ای باز کنم می دونم بعضی از بازی ها رو با Nero 7 و بعضی ها رو هم با Divx و بعضی ها رو هم با MMP میشه باز کرد ولی من می خوام بدونم اونای دیگه رو باچی ببینم مثلا بازی Dark age
با تشکر سپهر:11:

ehsan_wwe
16-02-2010, 11:41
تا اونجاي كه من ميدونم خيلي از بازي ساز ها سوا از اينكه بازي ميسازن يك برنامه كد گذاري براي تكسچر ها و آبجكتها و دمو ها ميسازند تا ديگران از اون دزدي نكنن خيلي از بازي ها decoder هاشون لو رفته ،‌ خيلي هاي ديگه هم هنوز decoder پيش خود شركت محفوظ مونده
هكر هاي حرفه اي گيم با هك بازي ميتونن ديكدر موجود تو گيم رو پيدا و از الگريتم هاي اون براي ساخت ديكدر مربوطه استفاده كنن

mohammad021
19-02-2010, 02:21
تا اونجاي كه من ميدونم خيلي از بازي ساز ها سوا از اينكه بازي ميسازن يك برنامه كد گذاري براي تكسچر ها و آبجكتها و دمو ها ميسازند تا ديگران از اون دزدي نكنن خيلي از بازي ها decoder هاشون لو رفته ،‌ خيلي هاي ديگه هم هنوز decoder پيش خود شركت محفوظ مونده
هكر هاي حرفه اي گيم با هك بازي ميتونن ديكدر موجود تو گيم رو پيدا و از الگريتم هاي اون براي ساخت ديكدر مربوطه استفاده كنن

از این پستتون ممنون ، البته خودم به خوبی به این موضوع واقفم! چون کارم ایجاب میکنه بدونم!

اما به هر حال خیلی چیزها هم همونطور که گفتید ساخته شده مثل برنامه قدرتمند Game Extractor!

و به هر حال مشکلم فعلا با رزیدن اویل حل شد چیزهایی یافتم ...

واما حالا داستان سخت تر شد!!! یکی بیاد بگه تکسچرهای نینجا بلید Ninja Blade اصلا کجاست!!! تو کدوم پوشه!؟

و در نهایت با چی اکسترکت می شه!؟

شـیـفــو
19-02-2010, 02:32
براي بازكردن فيلم هاي با پسوند bik. از نرم افزار RadTools كه رايگان هم استفاده كنيد .

jax2
21-03-2010, 00:22
سلام
من یه مدته دارم رو باز کردن فایل های تصویری بازیها کار میکنم
طبق گفته ی دوستی که قبل از من پست دادن برای باز کردن فایل های .bik می تونید از برنامه ی bink player ا ستفاده کنید
نشونه ی استفاده از این فرمت فایل اینه که تو پوشه ی بازی این فایل هست:
binkw32.dll
لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حجم فابل:1.2 مگ
اینم بگم که با این نرم افزار شما میتوند فایل های تصویری bik رو تبدیل کنید مثلا به avi و بر عکس یعنی از avi به bik
اکثر بازیهای امروزی ازاین فرمت فایل استفاده می کنند
از جمله:
call of duty,farcry 2,stronghold,resident evil, ....
موفق باشید
سال نو مبارک

sadegh99
17-05-2011, 10:45
باید با یک نرم افزار فرمت فایل رو عوض کنیم البته در بعضی بازیها

silsin
17-05-2011, 18:01
چرا راه دور میری ؟ تاپیک خودم توی انجمن ...
استخراج فایل بازی ها