PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل حذف سیو بازی نصب شده از طریق استور ویندوز 10

ata72
15-01-2016, 23:34
با سلام خدمت دوستان عزیز
آقا من بازی clud raiders رو دانلود و نصب کردم اما داداش کوچیکم غافل از من اومده بود اجراش کرده بود و باهاش بازی کرده بود و منم نفهمیدم چطو شروع شد و جرایان چیه؟
حالا هر کاری میکنم تا بازی رو پاک کنم و دوباره نصبش کنم نمیشه.
یعنی وقتی بعد نصب پاک کردن بازی میرم استور و دانلود رو میزنم فوری دانلود میشه و از همون جایی که آخرین بار سیو شده بود میاد.(احساس میکنم یه جای ویندوز ذخیره شده)
میشه راهنماییم کنید چطور میتونم کامل هم بازی و هم سیوهاش رو پاک کنم.با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد7966
15-01-2016, 23:38
با سلام خدمت دوستان عزیز
آقا من بازی clud raiders رو دانلود و نصب کردم اما داداش کوچیکم غافل از من اومده بود اجراش کرده بود و باهاش بازی کرده بود و منم نفهمیدم چطو شروع شد و جرایان چیه؟
حالا هر کاری میکنم تا بازی رو پاک کنم و دوباره نصبش کنم نمیشه.
یعنی وقتی بعد نصب پاک کردن بازی میرم استور و دانلود رو میزنم فوری دانلود میشه و از همون جایی که آخرین بار سیو شده بود میاد.(احساس میکنم یه جای ویندوز ذخیره شده)
میشه راهنماییم کنید چطور میتونم کامل هم بازی و هم سیوهاش رو پاک کنم.با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای سیواش بگردید تو درایوی که نصب کردید یا تویه پوشه مای داکیومنت اونجا شاید باشه

برای پاک کردن هم برید تو کنترل پنل پاک کنید
یعنی از تو کنترل پنل هم پاک کتید باز پاک نمیشه؟؟