PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرسش و پاسخ در مورد نرم افزار لاین

samyarfarahzadi
14-01-2016, 19:16
سلام خدمت دوستان من چند وقتیه برنامه لاین و دارم باهاش کار میکنم و بعضی مواقع نیاز به راهنمایی دارم گفتم این تاپیک و اجاد کنم که اگه دوستان تونستن راهنمایی کنن مم تا جایی که بلدم اگه سوالی بود جواب میدم .

moradiava
14-01-2016, 19:59
سلام من مدتی امدم تو لاین چرا تو بعضی از مطالب فقط می شه استیکر رو کامنت زد مثلا نمی شه نوشت چیزی؟:n18:

sanamrezaee
14-01-2016, 20:01
در پست هایی که کانال های رسمی ارسال می کنند نظرات رو می بندند تا اسپم نکنند کاربران و فقط اجازه ارسال استیکر رو می دن

samyarfarahzadi
14-01-2016, 20:10
چرا بعضی وقت ها یک چیزی به اسم Empty Room میاد تو لیستم ?

sanamrezaee
14-01-2016, 20:13
فکر کنم اینها مربوط به افرادی هستند که لاینشون رو حذف کردند من که تا الان حذف می کنم این ها رو شما هم حذف کن مشکلی پیش نمی یاد

moradiava
14-01-2016, 20:16
من از زمانی که لاین و وایبر و تلگرام رو نصب کردم و اپدیت کردم گوشیم هنگش زیاد میشهبه نظرتون اینها نرم افزار مخربی نیستند؟

samyarfarahzadi
14-01-2016, 20:18
من تلگرام و وایبر و نصب نکردم ولی خیلی وقته با لاین کار می کنم و مشکلی هم ندارم ضمنا اگه گوشیتون هنگ می کنه برو بخش application manager.اونجا reset app perference رو بزن احتمالا مشکلت حل میشه.

sanamrezaee
14-01-2016, 20:20
دوستان راهی هست که استیکر های پولی لاین رو رایگان دریافت کرد؟

samyarfarahzadi
14-01-2016, 20:22
لاین یک سری بازی داره که با انجام اونها به شما کوین یا سکه میده و وقتی تعدادشون بره بالا میتونید استیکر ها رو بخریددانلود برنامه Free Coins jp Line برای دریافت سکه رایگان وخرید قانونی استیکر برای لاین
این نرم افزار به شما بازی ها و نرم افزار های رو پیشنهاد می کنه که هر یک از این نرم افرار چندین سکه (Coin) دارند ، سعی کنید نرم افزار هایی که سکه بیشتری دارند رو دانلود کنید تا بتونید استیکر های بیشتری خریداری کنید.
و درضمن بازی هایی رو که بهتون پیشنهاد میده رو دانلود نکنید ، چون بازی ها هم سکه کمی دارند و هم حجم بازی ها خیلی زیاده که ارزش دانلود رو ندارند. فقط برنامه هایی رو که بهتون پیشنهاد میده رو دانلود کنید.
بعد از دانلود نرم افزار و ورود به برنامه می تونید با وارد کردن این کدها ۲۰ سکه رایگان کسب کنید.
۱ - برای این کار ابتدا وارد نرم افزار شوید.
2 - گزینه منو در بالا ی صفحه سمت راست رو کلیک کنید.
3 - بعد از منوی بازشده گزینه هفتمی رو انتخاب کنید.
4 - حالا باید یکی از این کد ها رو وارد کنید تا نرم افزار ۲۰ سکه رایگان به شما بدهد.
اولی رو وارد کنید اگر سکه نداد دومی رو وارد کنید : 216380 و یا 45b41a
توجه : هنگام دانلود برنامه ها باید از و ی پ ی ا ن استفاده کنید و آی پی گوشی تون رو به آی پی ژاپن تغییر بدید.
حالا شما از این به بعد میتونید با دانلود این نرم افزار استیکر های پولی لاین رو به رایگان دریافت کنید.

vissoto
14-01-2016, 20:38
سلام

مباحث را در تایپک [ LINE ] / تمامی مسائل مربوط به برنامه لاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ادامه دهید.

موفق باشید.