PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطع شدن مکرر شبکه وایرلس و غیرفعال شدن کارت وایرلس

abanar
14-01-2016, 11:53
سلام
وقت همگی به خیر
یه یه ماهی هست که واسه وایرلس لپ تاپ من مشکل به وجود اومده و خود به خود قطع میشه، اولش یه علامت تعجب میاد روی شبکه وای فای و limited می زنه
بعد که کانکشن رو قطع می کنی، یه علامت ضربدر میاد رو شبکه و می نویسه not connected-no connections are available.
با ری استارت کردن سیستم مشکل برطرف میشه ولی بصورت رندم دوباره خودش اررور می ده و کانکشن رو دیگه پیدا نمی کنه.
اولش ویندوزم 10 بود، توی اینترنت گشتم نوشته بود که مشکل از آپدیت و یندوز 10 هست و ... من تقریباً تمام روشای موجور توی نت رو امتحان کردم ، تقریباً تمام ورژنای درایور وای فای رو نصب کردم و با ویندوز 8 و 7 هم امتحان کردم ولی مشکل برطرف نشد که بدتر هم شده، اولاش یه نیم ساعتی اینترنتم وصل بود بعدش قطع می شد ولی الان به 5 دقیقه هم نمیرسه بعضی وقتا با ری استارت شدن مشکل برطرف نمیشه و درایور پاک میشه . ممنون میشم که دوستان کمک کنن.
laptop:lenovo z480
wifi adaptor:intel wireless n-2200

hrkhl
15-01-2016, 11:23
سلام
وقت همگی به خیر
یه یه ماهی هست که واسه وایرلس لپ تاپ من مشکل به وجود اومده و خود به خود قطع میشه، اولش یه علامت تعجب میاد روی شبکه وای فای و limited می زنه
بعد که کانکشن رو قطع می کنی، یه علامت ضربدر میاد رو شبکه و می نویسه not connected-no connections are available.
با ری استارت کردن سیستم مشکل برطرف میشه ولی بصورت رندم دوباره خودش اررور می ده و کانکشن رو دیگه پیدا نمی کنه.
اولش ویندوزم 10 بود، توی اینترنت گشتم نوشته بود که مشکل از آپدیت و یندوز 10 هست و ... من تقریباً تمام روشای موجور توی نت رو امتحان کردم ، تقریباً تمام ورژنای درایور وای فای رو نصب کردم و با ویندوز 8 و 7 هم امتحان کردم ولی مشکل برطرف نشد که بدتر هم شده، اولاش یه نیم ساعتی اینترنتم وصل بود بعدش قطع می شد ولی الان به 5 دقیقه هم نمیرسه بعضی وقتا با ری استارت شدن مشکل برطرف نمیشه و درایور پاک میشه . ممنون میشم که دوستان کمک کنن.
سلام دوست عزیز شما اول درایور شبکت رو آپدیت کن.بهدش رو همون علامت شبکه کلیک کن و دومی رو که زده open network an sharing center رو بزن بعد یه صفحه باز می شه سمت چپ رو نگاه کن و روی advanced بزن حالا یه صفحه باز می شه که تمامی کارت های شبکت وجود داره رو اونی که وا فای زده راست کلیک و آخرین گزینه پروپردیس رو بزن بعد یه صفحه باز میشه که وسط صفحه یه چیزایی تیک خورده تیک همه رو بغیر از ip v4 رو بردار و ok کن بعد دوباره رو همون کارت شبکت راست کلیک و پروپروبس رو بزن و اینبار روی کانفیگ که سمت چپ هست بزن برو به آخرین صفحه power saving همچین چیزی نوشته و تمامی تیک هارو بردار و اوکی کن دوباره رو همون کارت شبکت راست کلیک کن و رو همون ip v 4 که تیکش فعاله دو بار کلیک کن و صفحه که باز میشه چهار تا گزینه داره دوتا بالا و دوتا پایین جفتش رو رو auto بزار و اوکی کن و سیستم هم ریستارت کن ببین مشکل حل می شه یا نه

hrkhl
15-01-2016, 11:26
سلام دوست عزیز شما اول درایور شبکت رو آپدیت کن.بهدش رو همون علامت شبکه کلیک کن و دومی رو که زده open network an sharing center رو بزن بعد یه صفحه باز می شه سمت چپ رو نگاه کن و روی advanced بزن حالا یه صفحه باز می شه که تمامی کارت های شبکت وجود داره رو اونی که وا فای زده راست کلیک و آخرین گزینه پروپردیس رو بزن بعد یه صفحه باز میشه که وسط صفحه یه چیزایی تیک خورده تیک همه رو بغیر از ip v4 رو بردار و ok کن بعد دوباره رو همون کارت شبکت راست کلیک و پروپروبس رو بزن و اینبار روی کانفیگ که سمت راست هست بزن برو به آخرین صفحه power saving همچین چیزی نوشته و تمامی تیک هارو بردار و اوکی کن دوباره رو همون کارت شبکت راست کلیک کن و رو همون ip v 4 که تیکش فعاله دو بار کلیک کن و صفحه که باز میشه چهار تا گزینه داره دوتا بالا و دوتا پایین جفتش رو رو auto بزار و اوکی کن و سیستم هم ریستارت کن ببین مشکل حل می شه یا نه

اگه نشد بگو یه فکر دیگه می کنم

abanar
16-01-2016, 00:19
اگه نشد بگو یه فکر دیگه می کنم

اگه نشد بگو يه فکر ديگه مي کنم

مرسي از پاسخت
من تمام کارايي که گفتي رو انجام دادم و دستورات netsh و... ولي بازم اينترنتنم قطع ميشه، اولش يه علامت تعجب مياد روي شبکه، بعد هم که کانکشنو قطع ميکنم يه علامت ضربدر مياد
بعد نهايتاً شبکم disable ميشه و وقتي فعالش ميکنم ميزنه enabled ولي بازم disable ميمونه
تو يه آموزش خارجي گفته بود که از services گزينه network location awareness رو ري استارت کني خوب ميشه، يه دفعه امتحان کردم جواب داد ولي هميشه ارور ميده که
windows could not stop the network location awareness service on local computer.
error 1061:...

به نظرت ميتونه مشکل سخت افزاري باشه چون با تعويض چندتا ويندوز هم مشکل برطرف نشد و تا چند وقت پيشم روي همين ويندوز بدون مشکل بود

محمد7966
16-01-2016, 00:27
مرسي از پاسخت
من تمام کارايي که گفتي رو انجام دادم و دستورات netsh و... ولي بازم اينترنتنم قطع ميشه، اولش يه علامت تعجب مياد روي شبکه، بعد هم که کانکشنو قطع ميکنم يه علامت ضربدر مياد
بعد نهايتاً شبکم disable ميشه و وقتي فعالش ميکنم ميزنه enabled ولي بازم disable ميمونه
تو يه آموزش خارجي گفته بود که از services گزينه network location awareness رو ري استارت کني خوب ميشه، يه دفعه امتحان کردم جواب داد ولي هميشه ارور ميده که
windows could not stop the network location awareness service on local computer.
error 1061:...

به نظرت ميتونه مشکل سخت افزاري باشه چون با تعويض چندتا ويندوز هم مشکل برطرف نشد و تا چند وقت پيشم روي همين ويندوز بدون مشکل بود

شما ویندوز امتحان کنید ببینید ارور چی میدهproblems troubleshoot

abanar
16-01-2016, 14:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد7966
16-01-2016, 14:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجا 3 تا خطا داده
اولش گفته از همون کارت شبکه ممکنه باشه
دومی که گفته ممکنه از مودم باشه
سومی گفته شاید کابل مشکل داشته باشه

حالا اگر مطمئنید که مشکل از دومی و سومی نیست پس احتمال زیاد مشکل از کارت شبکه لبتاب است
راستی جای دیگه ای هم تست کنید شاید تغییر آی پی یا قند شکن استفاده کردید
قبلش هم برید تو اینترنت آپشن ریست کنید شاید آی پی تغییر کرده باشه

marketfarsi
14-09-2016, 15:25
من هم همین مشکل رو داشتم تو لپ تاب دل با ویندوز 10 امتحان کردم روی ویندوز 7 با راه انداز حتی نسخه قدیمی این مشکل رو نداشتم ولی چون از نسخه غیر نهایی ویندوز 10 استفاده میکردم این مشکل بود الان اخرین نسخه ویندوز 10 با راه انداز کارت شبکه بیسم نصب کردم مشکلم تقریبا حل شد دیگه قطع نمیشه اگر روی ویندوز 7 مشکلتون رفع میشه مطمن باشید از ویندوز یا نسخه کارت شبکه رو تغییر بدهید گاهی نسخه قدیمی مثلا نسخه ویندوز 7 شبکه روی ویندوز 10 بهتر از خود نسخه ویندوز 10 که شرکت میده است. لازم نیست هر بار ویندوز ریستارت کنید فقط signout کنید تا وصل بشه.

rezahashtpa
21-09-2016, 00:17
سلام
وقت همگی به خیر

سلام ، دوستان کسی میدونه راه حل این مشکل چیه ؟ منم همین مشکلو دارم

rezahashtpa
23-09-2016, 21:14
لطفا کمک کنید واقعا واجبه ! !
پست اول دقیقا مشکلیه که بنده هم دارم