PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لیستی از برنامه های مورد نیاز

Inkareeeeeeeeee
19-09-2006, 22:34
دوستان من یه لیستی اینجا نشون نیدم که شما اگه زحمت بکشین و کاملش کنین یا لینک Download یا چیزی بهش اضافه کنین خیلی خوب میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

persiankitty
20-09-2006, 08:56
دوستان من یه لیستی اینجا نشون نیدم که شما اگه زحمت بکشین و کاملش کنین یا لینک Download یا چیزی بهش اضافه کنین خیلی خوب میشه

خوب اينا كه همه اشون توي CDMediaWorld لينك و توضيحاتش هست . شما پيشنهادتون اينه كه جاي ديگه Mirror فارسي ازشون داشته باشيم ؟

Inkareeeeeeeeee
20-09-2006, 21:34
persiankitty جان همه این برنامه ها که کار مارو راه نمیندازن که ... منظورم اینه که اونایی که بدرد بخور هستند یا باید با یکی دوتا برنامه دیگه میکسشون کرد برای کرک کردن دی وی دی یا سی دی کدومها هستند و طرز کارشون چجوریه و از این چیزها منظورمه دیگه .... الان من یسری مشکل برای رایت دی وی دی های ارژینال فیلم دارم که با نرو یا الکهل یا شرینک یا دکریپتر هم کپی نمیشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

peyman khatar
21-09-2006, 16:21
Inkareeeeeeeeee جان !!!
منظورتون واضح نيست ... يعني كپي ميشن و كار نمي كنن ... يا نه !!!
دي وي دي هاي اورژينال از كد هايي استفاده مي كنن كه در صورتي كه با برنامه هاي ساده رايت ازشون كپي بگيري كار نكنن ...
براي كپي بهتره از CLON DVD استفاده كني ... جواب ميده ...!!!

Inkareeeeeeeeee
26-09-2006, 19:12
Inkareeeeeeeeee جان !!!
منظورتون واضح نيست ... يعني كپي ميشن و كار نمي كنن ... يا نه !!!
دي وي دي هاي اورژينال از كد هايي استفاده مي كنن كه در صورتي كه با برنامه هاي ساده رايت ازشون كپي بگيري كار نكنن ...
براي كپي بهتره از CLON DVD استفاده كني ... جواب ميده ...!!!

دوست گرامی من هم با الکهل 120% و دی وی دی شرینک و دی وی دی دکریپتر و کلون دی وی دی و ..... استفاده کردم که نشد ولی دی وی دی شرینک تونست یه فایل تبلیغاتی که تو دی وی دی بود کپی کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جالبی کار اینجاست که اگه از دی وی دی هایی که یکی دوسال پیش وارد بازار شده با الکهل ایمیج بگیریم و با نرو رایت کنیم میتونیم از دی وی دی کپی گرفته شده با بر نامه نرو براحتی شونصد تا کپی دیگه هم بگیریم ولی نرو اون دی وی دی ارژینال اولی رو نمیتونه رایت کنه و حتما" باید با الکهل ایمیج بشه چون نرو ارور میده ... پس احتمالا" الکهل یسری از قفل ها رو موقع ایمیج یا رایت اتوماتیک میشناسه و اونارو کپی نمیکنه ولی نرو با وجود اینکه آپدیت هم هست تو شناخت قفلها هنوز گیر داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا این دی وی دی هایی که تازه بیرون میان هیچ رقمه از خر شیطون پایین نمیان و کپی نمیشن ...البته میشن ...ولی چجوری ؟؟؟!!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_7070
26-09-2006, 20:21
Nero يك ابزار مفيد و مهم حساب ميشه .

اما نرم افزاري خوبي براي قفل شكستن نيست ...

اين را خودتون هم تجربه كرديد .

Inkareeeeeeeeee
27-09-2006, 00:47
Nero يك ابزار مفيد و مهم حساب ميشه .

اما نرم افزاري خوبي براي قفل شكستن نيست ...

اين را خودتون هم تجربه كرديد .

درود بر شما دوست گرامی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][2].gif
راستش من هرچی تو انجمنها میگردم همش درمورد سی دی نوشته شده و ... هیشکی در مورد دی وی دی ننوشته ... من شنیدم که با لینوکس میشه این کاررو کرد ... حالا باید یکی از بچه های گل انجمن لینوکس رو گیر بیارم و ازش بپرسم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]