PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت wireless یا wi-fi ؟

joeguitar1
12-01-2016, 11:10
سلام
کدومیک از دو سرویس wireless یا wi-fi از نظر تجهیزات نصب و راه اندازی، دردسر کمتری داره و احتیاج به نصب آنتن یا دیواس های دیگه نیست؟
در واقع فرق این دو سرویس از نظر نصب تجهیزات چیه؟
ممنون

محمد7966
12-01-2016, 11:27
سلام
کدومیک از دو سرویس wireless یا wi-fi از نظر تجهیزات نصب و راه اندازی، دردسر کمتری داره و احتیاج به نصب آنتن یا دیواس های دیگه نیست؟
در واقع فرق این دو سرویس از نظر نصب تجهیزات چیه؟
ممنون

سلام به نظر میاد شما منظورت اینه که اینترنت رادیویی و adsl چه تفاوتی داره
وگرنه وای فای اسم یک نوع تکنولوژی است تو اینترنت سرچ کنید خودم هم الان یادم نیست مطالبشو

ولی اگر منظورتون اینترنت رادیویی یا adsl بهتره باید بگم با توجه به موردی که شما میخاین adsl تجهیزات کمتری میخاد و پول کمتری هم باید بدید
ولی رادیویی تجهیزات بیشتری میخاد که خب به خاطر همون تجهیزات باید پول بیشتری هم بدید

joeguitar1
12-01-2016, 12:22
سلام به نظر میاد شما منظورت اینه که اینترنت رادیویی و adsl چه تفاوتی داره
وگرنه وای فای اسم یک نوع تکنولوژی است تو اینترنت سرچ کنید خودم هم الان یادم نیست مطالبشو

ولی اگر منظورتون اینترنت رادیویی یا adsl بهتره باید بگم با توجه به موردی که شما میخاین adsl تجهیزات کمتری میخاد و پول کمتری هم باید بدید
ولی رادیویی تجهیزات بیشتری میخاد که خب به خاطر همون تجهیزات باید پول بیشتری هم بدید

نه دوست عزیز
من در حال حاضر از سرویس adsl استفاده می کنم. ولی به دلیل مشکلات پیش اومده در سیم کشی ساختمان، می خوام از سرویس های وایرلس استفاده کنم.
حالا از بین این دو نوع سرویس کدوم به اصطلاح دردسر کمتری برای نصب و زاه اندازی داره؟
ممنون

محمد7966
12-01-2016, 12:30
نه دوست عزیز
من در حال حاضر از سرویس adsl استفاده می کنم. ولی به دلیل مشکلات پیش اومده در سیم کشی ساختمان، می خوام از سرویس های وایرلس استفاده کنم.
حالا از بین این دو نوع سرویس کدوم به اصطلاح دردسر کمتری برای نصب و زاه اندازی داره؟
ممنون

من براتون 2 تا صفحه میذارم بخونید و تفاوت وای فای و وایرلس رو ببینید و دقیق بگید که چه نوع سرویسی میخاین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hmd
12-01-2016, 23:47
فکر کنم منظور این دوستمون تفاوت وایرلس و وایمکس . سمت وایمکس نرو که بدتر از adsl .