PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک و راهنمایی در مورد خرید تبلت یا لپ تاپ هیبریدی

tanhae1
10-01-2016, 23:37
سلام دوستان

می خواهم ی تبلت یا لپ تاپ هیبریدی ویندوزی نظیر asus t100t بخرم.
اولا می خواهم بدانم آیا قابلیت نصب ویندوز و داره یا نه و اگر دارد چه نوع ویندوزی ؟
دوما آیا می شود روی این دستگاه فتوشاپ نصب کرد یا خیر؟
ی دستگاهی در حد همین دستگاه می خواهم برای کار با فتوشاپ و طراحی سایت لطفا راهنمایی کنید.
h_kh_1367
11-01-2016, 09:16
سلام دوستان

می خواهم ی تبلت یا لپ تاپ هیبریدی ویندوزی نظیر asus t100t بخرم.
اولا می خواهم بدانم آیا قابلیت نصب ویندوز و داره یا نه و اگر دارد چه نوع ویندوزی ؟
دوما آیا می شود روی این دستگاه فتوشاپ نصب کرد یا خیر؟
ی دستگاهی در حد همین دستگاه می خواهم برای کار با فتوشاپ و طراحی سایت لطفا راهنمایی کنید.
سلام

تا اونجایی که من میدونم تبلت های ویندوزی با ویندوز 8 ، 8.1 و 10عرضه میشن و همین ویندوز ها رو هم میشه روش نصب کرد (وقتی روش ویندوز نصب هست (اونم ویندوز قانونی) دیگه چه نیاز به نصب ویندوز (اونم کرک شده) هست ؟!)

تبلت های قدیمی تر که با ویندوز آر-تی (WINDOWS RT) عرضه شدن رو نمیشه ویندوز نصب کرد یا ویندوزش رو ارتقا داد .

نصب نرم افزار هایی مثل فتوشاپ بستگی به مشخصات سخت افزاری دستگاه داره ، برای اینجور کارها معمولا سری پرو تبلت های سرفیس توصیه میشه .

tanhae1
03-02-2016, 17:05
بعد از کلی تحقیق و بررسی به دو مدل که تقریبا سخت افزار شبیه هم دارد رسیده ام یکی لپتاپ هیبریدی hp pavilion x2 12 که دوازده اینچی می باشد و دیگری اولترابوک زنبوک یو ایکس 305 .

که هر دوی اینها سخت افزار شبیه هم دارند در هر دو سی پی یو از نوع Intel® Core™ m3-6Y30 هست هر دو دارای 128 گیگابایت هارد ssd می باشند. هر دو از چیپ گرافیکی اینتل 515 بهره می برند مدل اچ پی از 4 گیگ رم و ایسوس از 8 گیگ رم بهره می برند. البته باید ذکر کنم که hp pavilion x2 12 به تازگی عرضه شده است.

دوستان و اساتید عزیز لطفا راهنماییم کنید. تا انتخاب بهتری داشته باشم .

3aman021
03-02-2016, 18:18
‌دوست عزیز یه نکته فقط بگم
اگه میخوای لپ تاپ هیبریدی یا تبدیل شونده بگیری به اندازش دقت کن!!
مثلا بنده میخواستم یه envy 15 x360 بخرم که منصرف شدم...
علتش هم اندازه بزرگ در حالت تبلت هستش.
اگه دقت کنی هرچی سایز تبدیل شونده میره بالاتر قیمتش میاد پایینترچون از هدف اصلیش یعنی اولترابوک دورتر میشه..
در کل اگه دنبال هیبرید هستی اندازه ش رو حتما در نظر بگیر...هدف این دستگاه ها حمل راحتتره..