PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل Lan در asuse n53

mohamad7726
08-01-2016, 01:04
با سلام یک دستگاه ایسوز مدل n53 دارم که پورن lan (کابل شبکه و اینرنت) ش کار نمیکنه .وقتی کابل رو وارد میکنم هیچ عکس العملی نشون نمیده .
نمیدونم مشکل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کجاست درایور هاش رو هم نصب کردم ,ولی ارور زرد تو دیوایس منیجر دارم که نوشته :
this device cant start error code 10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن .

محمد7966
08-01-2016, 01:12
با سلام یک دستگاه ایسوز مدل n53 دارم که پورن lan (کابل شبکه و اینرنت) ش کار نمیکنه .وقتی کابل رو وارد میکنم هیچ عکس العملی نشون نمیده .
نمیدونم مشکل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کجاست درایور هاش رو هم نصب کردم ,ولی ارور زرد تو دیوایس منیجر دارم که نوشته :
this device cant start error code 10
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن .

سلام
نمیدونم بعضی لبتابا جطورین
آخه لبتاب من دل مال سال 89 اصلا وقتی وصلش می کنم به مودم خود به خود کار میکنه نیازی نیست حتی درایورش نصب باشه
حالا شما همین لبتابو وصل کنید به مودم ببینید اونجا به اینترنت وصل میشه یا نه؟

mohamad7726
08-01-2016, 12:13
سلام
نمیدونم بعضی لبتابا جطورین
آخه لبتاب من دل مال سال 89 اصلا وقتی وصلش می کنم به مودم خود به خود کار میکنه نیازی نیست حتی درایورش نصب باشه
حالا شما همین لبتابو وصل کنید به مودم ببینید اونجا به اینترنت وصل میشه یا نه؟

سلام دوست عزیز
مشکل بنده دقیقا همینه که وقتی به مودم وصل میکنم عکس العملی نداره .
فکر میکنم همه مشکل مربوط به اون ارور توی دیوایس منیجر realtek pcie gbf family controller میشه .
که تو نت خیلی راجع بهش بحث کردن ولی بنده چیزی دستگیرم نشد .

محمد7966
08-01-2016, 12:21
سلام دوست عزیز
مشکل بنده دقیقا همینه که وقتی به مودم وصل میکنم عکس العملی نداره .
فکر میکنم همه مشکل مربوط به اون ارور توی دیوایس منیجر realtek pcie gbf family controller میشه .
که تو نت خیلی راجع بهش بحث کردن ولی بنده چیزی دستگیرم نشد .

شما ارور یابی ویندوزو بزنید ببینید چی میگه
یعنی همون troubleshoot problem

mohamad7726
08-01-2016, 12:35
شما ارور یابی ویندوزو بزنید ببینید چی میگه
یعنی همون troubleshoot problem

ارور یابی بی نتیجه بوده یه بار اینستال و ان ایستال کرد و بازم مشکل پابرجاست .

محمد7966
08-01-2016, 12:38
ارور یابی بی نتیجه بوده یه بار اینستال و ان ایستال کرد و بازم مشکل پابرجاست .

اینکه میگید سایتای خارجی رفتید
و نتیجه نگرفتید یعنی چی؟یعنی اونا هم مشکل شما رو حل نکرده بودند یا نه مطلب چیز دیگری است

mohamad7726
08-01-2016, 12:42
اینکه میگید سایتای خارجی رفتید
و نتیجه نگرفتید یعنی چی؟یعنی اونا هم مشکل شما رو حل نکرده بودند یا نه مطلب چیز دیگری است

تا اونجایی که من متوجه شدم گفته بودند یا مشکل از درایور هست یا مشکل سخت افزاری .بعد گفتنه بودن که درایور رو ان ایسنسال کنم لپ تاپ رو خاموش کنم و 15 ثانیه پاور رو پایین نگه دارم و .... که نتیجه ای حاصل نشد .

محمد7966
08-01-2016, 12:48
تا اونجایی که من متوجه شدم گفته بودند یا مشکل از درایور هست یا مشکل سخت افزاری .بعد گفتنه بودن که درایور رو ان ایسنسال کنم لپ تاپ رو خاموش کنم و 15 ثانیه پاور رو پایین نگه دارم و .... که نتیجه ای حاصل نشد .

آخرین آپدیتو از سایت ایسوس گرفتید

mohamad7726
08-01-2016, 13:00
آخرین آپدیتو از سایت ایسوس گرفتید

بله گرفتم .

محمد7966
08-01-2016, 13:07
بله گرفتم .

تو تنظیمات بایوس مارد برد برید ببینید اونجا مشکلی نداره از طرفی این صفحه رو بخونید ظاهرا راهکاری داده که مشکل بعضیا حل شده

mohamad7726
08-01-2016, 16:52
تو تنظیمات بایوس مارد برد برید ببینید اونجا مشکلی نداره از طرفی این صفحه رو بخونید ظاهرا راهکاری داده که مشکل بعضیا حل شده

این لینک متاسفانه برای من جواب نداد .
تو تنظیمات بایوس هم رفتم چیزی خاصی ندیدم همه چیز عادی بود .