PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشي ارزان قيمت

van123
04-01-2016, 15:14
با سلام
بنده بلكبري z10 دارم و كاملا ازش راضي هستم
اما متاسفه به دليل آبخوردگي فعلا در دست تعميير هست.
حالا تا درست بشه يه گوشي ارزون قيمت خوب ميخام لطفا راهنمايي بفرماييد با قيمت
اول آيا حتما باي برم سراغ اندرويد؟ نظرتون راجب ويندوز فون چيه؟

مشخصات درخواستي:
صفحه نمايش زير"5 (4 -4.5 بهتر)
4G باشه
كارايي مناسب داشته باشه
قيمت هم هرچه ارزونتر بهتر
200-300 تومان
حالا بالا پايينش خيلي مهم نيس

pouyamahmoudi
04-01-2016, 15:52
سلام . دوست عزیزم . با بودجه شما گوشی ویندوز فون 4g گیر نمیاد . باید برای ویندوز فون 4G بیشتر‌هزینه کنید . توی بودجه شما با شبکه ارتباطی 4g دو گوشی اندروید هست . Samsung Galaxy Ace 4 LTE و Alcatel one touch pop s3 5050X هست ‌. گوشی سامسونگ نسخه 4g این مدل کم گیر میاد و باید مراقب باشید بهتون lite به جای LTE نفروشن . ولی گوشی آلکاتل همون مشخصات مورد نظر شما را داره و الان توی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با گارنتی 319 هزار تومان هست که شما با بودجه مذکور باید بدون گارانتی از بازار بگیرید . امیدوارم کمک کرده باشم .تشکر فراموش نشود. یاعلی .
خدانگهدار .

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

pouyamahmoudi
04-01-2016, 15:57
سلام . دوست عزیزم . با بودجه شما گوشی ویندوز فون 4g گیر نمیاد . باید برای ویندوز فون 4G بیشتر‌هزینه کنید . توی بودجه شما با شبکه ارتباطی 4g دو گوشی اندروید هست . Samsung Galaxy Ace 4 LTE و Alcatel one touch pop s3 5050X هست ‌. گوشی سامسونگ نسخه 4g این مدل کم گیر میاد و باید مراقب باشید بهتون lite به جای LTE نفروشن . ولی گوشی آلکاتل همون مشخصات مورد نظر شما را داره و الان توی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با گارنتی 319 هزار تومان هست که شما با بودجه مذکور باید بدون گارانتی از بازار بگیرید . امیدوارم کمک کرده باشم .تشکر فراموش نشود. یاعلی .
خدانگهدار .

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk
سلام . دوست گرامی ٬ شما همچنین میتوانید با صرف هزینه 350 هزار تومان گوشی سامسونگ Galaxy J1 Ace Duos را با گارنتی بخرید . قیمت را هم دارم از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا میگم . در بازار بدون گرانتی با قیمتی نزدیک به بودجه شما بخرید . در ضمن‌ این گوشی دو‌سیم هست و‌ از شبکه ارتباطی 4G هم پشتیبانی میکنه . صفحه اون هم 4.3 اینچ هست . یاعلی . خدانگهدار.

super smart
05-01-2016, 19:27
دوست عزیز شما میتونید huawei Y550 رو هم خریداری کنید که از شبکه 4g هم پشتیبانی میکنه

موفق باشید

Sadra007
11-01-2016, 13:31
گوشی Huawei Ascend Y550 هم گوشیه خوبیه...میتونه کمکت کنه... با قیمت :360 تومان