PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی عوامل موثر در قطعی اینترنت

محمد7966
03-01-2016, 02:25
سلام بر دوستان
راستش این تایپیک رو برای این زدم که بعضی از دوستان وقتی اینترنتشون قطع میشه همیشه تقصیرو بر شرکت میندازن ولی تجربه خودمو میگم و برای حلش هم شما رو به تایپیک بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ارجاع میدهم اگر در این تایپیک هم مشکل قطعی شما حل نشد پس مشکل یا از طرف شرکت است یا مخابرات

ولی اول بذارید تجربه خودمو بگم

از مرداد ماه امسال از شرکتی اشتراک گرفتم اوایل هم قطعی داشتم ولی گفتم چیزی نیست قطعی کلا پیش میاد ولی کم کم بعد از مدتی قطعی خیلی شد خلاصه اعصاب برامون نذاشته بود و خود شرکت هم بررسی می کنه و میگه نویز دارید ولی شاید کسی هم باور نکنه خلاصه اگر کسی با این اصطلاحات آشنایی نداشته باشه و حتی یه بار هم به تنظیمات مودم نرفته باشه ممکنه از این اصطلاحات سر در نیاره ولی بعد از اینکه با نویز و کیفیت خط و میرایی و...آشنا شدم در پی رفع نویز اومدم که تایپیکش رو بالا گذاشتم

خلاصه بعد از اینکه نویزو تقریبا تونستم رفعش کنم دیگه قطعیم خیلی خیلی کم شد و اصلا به چشم نمیاد

این پست هم برای این زدم که خیلی از دوستان میان و هی بد و بیراه به شرکت ها میگن ولی اولش به نظرم نویز و کیفیت خط و میزان دوری از مرکز چک کنید و بعد اگر از نویز و کیفیت خط نبود به شرکت و مخابرات بد و بیراه بگید

البته این پستی که نوشتم هم چیز جدیدی نیست در اینترنت هم مشابه همین تایپیک فراوان هست.

موفق باشید

*Forgotten*
04-01-2016, 18:59
یکی از دلایل موثر این میتونه باشه:

یک خبری یا مراسمی یا انتخاباتی یا رد شدن کوسه ای یا اتقاقی........ باشه تا اینترنت رو پینگش رو ببرن روی 2 ثانیه و سرعت رو دایلاپ کنن بعدم بگردیم دنبال پرتقال فروش