PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك براي خريد دوربين فيلم برداري فوري فوري

امير ويسي
19-09-2006, 18:41
سلام بر اساتيد اهل فن
من ميخواهم يك دوربين دي وي دي بخرم بين پاناسونيك d-150 و سوني 705 (و ديگر مدلهاي سوني) گير كرده ام.
شرايط من براي خريد:
كارت مموري بخورد
قيمت بين 400-500 باشد
لطفا كمك فوري كنيد و اگر ممكن است در باره مدل مورد معرفيتان هم توضيح دهيد (انشا بنويسيد) بصورت PDF باشدبهتر است. اگر دير بجنبيد Panasonic D-150 مي خرم :sad:
بسيار ممنون

NINTENDO_DS
19-09-2006, 23:15
من نمي تونم كمكي بكنم چون درباره دوربين ها اطلاعات كاملي ندارم ولي شايد اين سايته بتونه كمكت كنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mahdi_Moosavi
20-09-2006, 00:33
شك نكن كه تو فيلم برداري هيچ چي سوني نميشه . اگه حرف من قبول نداري به جاي اينكه از مغازه دارا بپرسي از تعمير كارا بپرس . اخه هر كي مي خواد جنس خودش رو بفروشه.

اين مدل سوني هم خوبه: Sony - Dcr-dvd605

قيمتش هم حدود 460 هزار تومانه.

امير ويسي
20-09-2006, 14:49
آقاي موسوي جان
تكليف مموري كارت چي مي شه اين مدل سوني كارت نمي خوره پس عكسهاش از كيفيت خوبي برخوردار نيست.
از NINTENDO_DS هم متشكرم. :puke:

مومن خدا
20-09-2006, 16:49
آقاي موسوي جان
تكليف مموري كارت چي مي شه اين مدل سوني كارت نمي خوره پس عكسهاش از كيفيت خوبي برخوردار نيست.
از NINTENDO_DS هم متشكرم. :puke:
همه چيز كه مموري كارت كه نيست عزيزدل كيفيت سوني تو دوربينها جديدش فوقالعاده هستش...

امير ويسي
20-09-2006, 18:17
اي مومن خدا:
اول التماتس دعا
دوم اگر مموري داشته باشه ميتوني عكس نسبتا خوبي هم بگيري پس با 1 تير 2 نشان زده اي .
اما مسئله ديگر اينكه شايد بعضي اوقات اختلاف كيفيت تصويري سوني و پاناسونيك به پايين بودن كيفيت عكس چربش داشته باشد. يعني انقدر دو تصوير اختلاف كيفيت داشته باشند كه ارزش داشته باشد از كيفيت عكس صرفه نظركني (نمي دانم!!!!) و اين سوالي است كه بايد شما اساتيد به آن جواب دهيد.
شايد اصلا كيفيت عكس سوني براي كار من مناسب باشد چون من فقط تعريف شنيده ام و تجربه اي نداشتم.
حالا با توجه به موارد بالا شما كداميك از موارد زير را پيشنهاد مي كنيد:
سوني DCR-DVD705 بدون مموري
پاناسونيك VDR-D150 با مموري
هردو بين 400-500 قيمت دارند
باز هم متشكرم :blush:

Mahdi_Moosavi
21-09-2006, 17:41
امير ويسي عزيز من خودم حداقل 10 تا دوربين فيلم بر داري رو عكس هاش رو ديدم كيفتشون هم بين vga تا 2 مگا پيكسل بوده

ولي خدا وكيلي هيچ كدوم كيفيتش عكسش به درد نمي خوره. من يه پيشنهاد به تو ميكنم خدا وكيلي گوش كن:

همون مدل سوني كه به تو گفتم بخر به اضافه يك دوربين عكاسي ديجيتال بالاي 3مگاپيكسل. وگرنه تو رنج 400 تا500 تومان

دوربيني كه كيفيت عكسش به درد بخوره گيرت نمياد. من خواستم تجربم رو به تو هم گفته باشم .

barbapapa
28-12-2006, 18:51
سلام سونی بخر خیلی بهتره اینم مشخصات کامل دوربین به طور فارسی با قیمتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهدی58
03-01-2007, 22:37
امير ويسي عزيز من خودم حداقل 10 تا دوربين فيلم بر داري رو عكس هاش رو ديدم كيفتشون هم بين vga تا 2 مگا پيكسل بوده

ولي خدا وكيلي هيچ كدوم كيفيتش عكسش به درد نمي خوره. من يه پيشنهاد به تو ميكنم خدا وكيلي گوش كن:

همون مدل سوني كه به تو گفتم بخر به اضافه يك دوربين عكاسي ديجيتال بالاي 3مگاپيكسل. وگرنه تو رنج 400 تا500 تومان

دوربيني كه كيفيت عكسش به درد بخوره گيرت نمياد. من خواستم تجربم رو به تو هم گفته باشم .
سلام
حرف ایشان درست است من دوربین سونی مدل اچ سی 40دارم کیفیت فیلمش حرف نداره یک سر وگردن از بقیه بالاتره اگر چه مموری هم میخوره اما کیفیت فیلم روی مموری افتضاحه عکساش هم چندان تعریفی نداره (لنز :یک مگا پیکسل)