PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ضعیف بودن صدا در MPC نسبت به بقیه پلیرها

drangiana
29-12-2015, 18:17
از MPC استفاده میکنم و این پک هم روش نصبه (K-Lite Codec Pack 1175 Mega) ولی صدا خیلی خیلی ضعیفه در حالی که تو بقیه پلیرها مثل KMP صدا خیلی قوی و بلنده. ممنون میشم راهنماییم کنین

CafeNet999
31-12-2015, 02:21
از MPC استفاده میکنم و این پک هم روش نصبه (K-Lite Codec Pack 1175 Mega) ولی صدا خیلی خیلی ضعیفه در حالی که تو بقیه پلیرها مثل KMP صدا خیلی قوی و بلنده. ممنون میشم راهنماییم کنین
این قسمت گزینه Normalize رو تیک بزنید.اون Boost هم میتونه کمکتون کنه ولی ترجیحا بهش دست نزنید و اگه زدید زیاد بالا نبرید که صدا نابود!! میشه :دی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همچنین تنظیمات صدای سیستم رو هم چک کنید که یه موقع صدای نرم افزار MPC رو اونجا کم نکرده باشید

drangiana
31-12-2015, 13:41
این قسمت گزینه Normalize رو تیک بزنید.اون Boost هم میتونه کمکتون کنه ولی ترجیحا بهش دست نزنید و اگه زدید زیاد بالا نبرید که صدا نابود!! میشه :دی

همچنین تنظیمات صدای سیستم رو هم چک کنید که یه موقع صدای نرم افزار MPC رو اونجا کم نکرده باشید
تنظیمات سیستم اوکیه. مرسی بهتر شد ولی بازم صداش خیلی خفست نسبت به KMP. اعصابمو داغون کرده:n27:

CafeNet999
05-01-2016, 23:38
منظورم از تنظیمات سیستم این قسمت بود که گفتید درست هستش

یه عکس از قسمت Filters برنامه MPC بزارید ببینم چیزی دستگیرم میشه یا نه، چون من KMPlayer رو چک کردم تو تنظیمات پیش فرضش غیر از Boost و Normalize چیزی تیک نخورده بود

drangiana
12-01-2016, 00:43
منظورم از تنظیمات سیستم این قسمت بود که گفتید درست هستش

یه عکس از قسمت Filters برنامه MPC بزارید ببینم چیزی دستگیرم میشه یا نه، چون من KMPlayer رو چک کردم تو تنظیمات پیش فرضش غیر از Boost و Normalize چیزی تیک نخورده بود

بله اون که درسته اینم از قسمت Filters

CafeNet999
14-01-2016, 01:10
شما طبق عکس تو قسمت Audio Renderer گزینه Internal Audio Renderer رو انتخاب کنید

با آخرین نسخه ی MPC-HC هم تست کنید ببینید تفاوتی ایجاد میشه یا نه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
غیر از اینها فعلا راهی به ذهنم نمیرسه :n27: