PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن نشدن LED لپ تاپ Dell Inspiron N5010 و صدای 8 بوق

Behrad Rs
26-12-2015, 02:46
با سلام!
لطفا کمکم کنید!
من این لپ تاپ (Dell Inspiron N5010) رو 5-6 سالی میشه دارم! خیلیم ازش راضیم فقط وقتی باهاش کار میکنم زیاد داغ میشه که همه یه این مدل ها این مشکلو دارن!
مشکل من اینه که داشتم با لپ تاپ کار میکردم که می خواستم برم بیرون که لپ تاپ رو به حالت Sleep بردمش و وقتی اومدم لپ تاپ رو باز کنم سیستم روشن شد همه چی مرتب بود حتی ویندوز کار می کرد ولی LED روشن نشد و لپ تاپ صدای 8 بوق پشت سر هم میداد. لپ تاپو خاموش کردم دوباره روشن کردم باز سیستم روشن میشه ولی LED روشن نمیشه و صدای 8 بوق میده! حتی با HDMI به تلویزیون خونه متصل کردم باز هیچ تصویری نیست! اگه میشه کمکم کنید :n28: ممنون!:n12::n40:
لینک فیلم:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد7966
26-12-2015, 08:36
با سلام!
لطفا کمکم کنید!
من این لپ تاپ (Dell Inspiron N5010) رو 5-6 سالی میشه دارم! خیلیم ازش راضیم فقط وقتی باهاش کار میکنم زیاد داغ میشه که همه یه این مدل ها این مشکلو دارن!
مشکل من اینه که داشتم با لپ تاپ کار میکردم که می خواستم برم بیرون که لپ تاپ رو به حالت Sleep بردمش و وقتی اومدم لپ تاپ رو باز کنم سیستم روشن شد همه چی مرتب بود حتی ویندوز کار می کرد ولی LED روشن نشد و لپ تاپ صدای 8 بوق پشت سر هم میداد. لپ تاپو خاموش کردم دوباره روشن کردم باز سیستم روشن میشه ولی LED روشن نمیشه و صدای 8 بوق میده! حتی با HDMI به تلویزیون خونه متصل کردم باز هیچ تصویری نیست! اگه میشه کمکم کنید :n28: ممنون!:n12::n40:
لینک فیلم:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام
ابن دو صفحه رو بخونید ولی ظاهرا مشکل از گرافیک لبتاب است اولی soft 98 است که سانسور شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behrad Rs
26-12-2015, 10:19
خیلی ممنون بابت کمکتون یعنی من باید گرافیگو تعویض کنم؟:n41::n37:یعنی اصلا راهی نیست بدون تعویض گرافیگ مشکل حل بشه؟ ممنون

محمد7966
26-12-2015, 10:25
خیلی ممنون بابت کمکتون یعنی من باید گرافیگو تعویض کنم؟:n41::n37:یعنی اصلا راهی نیست بدون تعویض گرافیگ مشکل حل بشه؟ ممنون

گرافیک لبتابتون مجزاست یا اینکه لحیم شده یعنی پردازنده گرافیکی روی لبتاب است
البته باید صفحاتو بخونید
چون بوقا در هر مادر برد و لبتابی فرق میکنه ولی تو اون صفحات گفتن برای دل مشکل از مانیتور یا گرافیک است که چون شما هم به تلویزیون وصلش کردید پس احتمالا از گرافیک است

Behrad Rs
26-12-2015, 13:45
خیلی ممنون :n14: