PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آسیب دیدن مادربرد لپتاپ n550 در اثر ریختن مایعات

eman619rv
07-12-2015, 18:50
سلام دوستان
متاسفانه رو لپ تاپ ایسوس n550 من چایی ریخته شد و چون لپ تاپ روشن بود، خاموش شد و دیگه روشن نشد. کمی هم سعی در خشک کردنش داشتم با روش های معمول که بی نتیجه بود.
به نظرتون میزان صدمه لپ تاپ چقدره؟

و دوتا سوال اساسی دارم:
اول اینکه در صورت آسیب دیدن مادربرد آیا امکان تعمیر مادربرد هست؟ کسی قیمت مادربرد n550 رو داره؟
دوم اینکه من چندتا از دکمه های کیبورد رو کندم، آیا امکان جا گذاشتن دوباره ش هست یا شکسته؟؟

محمد7966
07-12-2015, 19:15
سلام دوستان
متاسفانه رو لپ تاپ ایسوس n550 من چایی ریخته شد و چون لپ تاپ روشن بود، خاموش شد و دیگه روشن نشد. کمی هم سعی در خشک کردنش داشتم با روش های معمول که بی نتیجه بود.
به نظرتون میزان صدمه لپ تاپ چقدره؟

و دوتا سوال اساسی دارم:
اول اینکه در صورت آسیب دیدن مادربرد آیا امکان تعمیر مادربرد هست؟ کسی قیمت مادربرد n550 رو داره؟
دوم اینکه من چندتا از دکمه های کیبورد رو کندم، آیا امکان جا گذاشتن دوباره ش هست یا شکسته؟؟

سلام این پستو بخونید و اگر تونستید خودتون بازش کنید و با سشوار باد سرد قطعاتشو خشک کنید
ببینید روشن میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehrdad8086
09-12-2015, 16:23
اصولا ریختن مایعات بر روی برد روشن میتونه آسیب زیادی بزنه.از به اصطلاح اتصال کوتاه بگیر الی ......

تا دستگاه باز نشه معلوم نمیشه.شاید قابل تعمیر و نیازی به تعویض برد نباشه.
دکمه های کیبرد هم اگر خارش نشکسته باشه ،جا می خوره.در غیر اینصورت یه صفحه کیبرد لازم شدید.:n03:

eman619rv
09-12-2015, 18:25
نمایندگی که میگه ما تعمیر نداریم و تعویض مادر برد داریم که قیمتی که ایسوس بهشون داده 4.2 میلیون هست برای یک مادربرد!!!!! خود لپتاپ 3.9 هست کلا!!!!

تعمیر هم واقعا نمیدونم ایا جایی انجام میده توی شیراز یا نه:(

mehrdad8086
14-12-2015, 09:38
نمایندگی که میگه ما تعمیر نداریم و تعویض مادر برد داریم که قیمتی که ایسوس بهشون داده 4.2 میلیون هست برای یک مادربرد!!!!! خود لپتاپ 3.9 هست کلا!!!!

تعمیر هم واقعا نمیدونم ایا جایی انجام میده توی شیراز یا نه:(
نمایندگی ها که اصولا تعویض کارن تا تعمیرکار :n27:
متاسفانه تو شیراز کسی رو سراغ ندارم.اگر تهران بودید خب کار کمی راحتتر میبود