PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار لوح نگهبانی

eeeeeeehsan
28-11-2015, 18:35
درود
من سربازم، شدم مسئول دفتر قرارگاه و کمک افسرشیفت که هر روز صبح علاوه بر کارای دفتری باید لوح 190تا سرباز رو بچینم چه پستی رو کجا بدن.
هیچ نرم افزاری در این مورد هست که لوح نگهبانی یا لوح پستی بچینه؟ قابلیت های مختلفی هم داشته باشه، مثلن حفظ کنه که فلانی امروز دکل شماره 1 بوده، بنابراین فردا این دکل نباشه دکل دیگه ای باشه.. و غیره...
پیشاپیش ممنون :n12:

dizgah
28-11-2015, 21:36
این ایده ی خیلی جالبیه
که اتفاقا تو یگانهای نظامی ارزش ارایه به عنوان طرح تحقیقاتی رو داره
با یکی از دوستای برنامه نویستون پیشنهادش رو بدین به ارگانتون یا منابع رده بالاتر ، در بدترین حالت مرخصی و در صورت خوش شانسی ممکنه کسر خدمت هم شاملتون بشه
ارزش امتحان کردنو داره

حیزون
28-11-2015, 22:15
اکسس آفیس احنمالا بهترین نرم افزاره

eeeeeeehsan
28-11-2015, 22:41
این ایده ی خیلی جالبیه
که اتفاقا تو یگانهای نظامی ارزش ارایه به عنوان طرح تحقیقاتی رو داره
با یکی از دوستای برنامه نویستون پیشنهادش رو بدین به ارگانتون یا منابع رده بالاتر ، در بدترین حالت مرخصی و در صورت خوش شانسی ممکنه کسر خدمت هم شاملتون بشه
ارزش امتحان کردنو داره
خب از کجا شروع کنم؟ من برنامه نویسی بلد نیستم و وقتش رو هم ندارم یاد بگیرم یا بخوام خودم اقدام کنم! ولی اسم کسری خدمت که میاد آدم وسوسه میشه :n27:

اکسس آفیس احنمالا بهترین نرم افزاره
الآن لوح پستی رو با ورد می چینیم، جدول بندی و کاردرست. مشکل اینجاست که سرباز زیاده و برای اینکه سر سربازای بدبخت کلاه نره یا اضافه پست ندن یا دکل تکراری نرن یا ساعت استراحتشون کمتر بیشتر نشه و مشکلات دیگه پیش نیاد، من لوح چین باید خیلی وقت بذارم و واقعن به علاوه کارای دفتری دیگه این بیشتر از حد توان یه سرباز واحدیه. میخوام اتوماسیونیش کنم بلکه هم اشتباهات کم بشه هم کارمون سبکتر بشه.

حیزون
29-11-2015, 00:32
خب از کجا شروع کنم؟ من برنامه نویسی بلد نیستم و وقتش رو هم ندارم یاد بگیرم یا بخوام خودم اقدام کنم! ولی اسم کسری خدمت که میاد آدم وسوسه میشه :n27:

الآن لوح پستی رو با ورد می چینیم، جدول بندی و کاردرست. مشکل اینجاست که سرباز زیاده و برای اینکه سر سربازای بدبخت کلاه نره یا اضافه پست ندن یا دکل تکراری نرن یا ساعت استراحتشون کمتر بیشتر نشه و مشکلات دیگه پیش نیاد، من لوح چین باید خیلی وقت بذارم و واقعن به علاوه کارای دفتری دیگه این بیشتر از حد توان یه سرباز واحدیه. میخوام اتوماسیونیش کنم بلکه هم اشتباهات کم بشه هم کارمون سبکتر بشه.

دوست گرامی ، ورد برای این کار نیست ! من الان درست حضور ذهن ندارم بگم دوره آفیس 10-12 سال پیش گذروندم ولی اکسس و اکسل مکمل هم هستند یعنی در اکسل شما دیتا بیس میسازی و فرمول بندی میکنی ، در اکسس مقادیر وارد میکنی و با فرمول بندی جداول یا چارت ها همین کاری که شما مد نظر داری انجام میشه ، یعنی شما یه سرباز از این ور وارد میکنین ، با اون فرمول هایی که تعریف کردین یه سرباز دیگه از اون ور در میاد

کلا اکسس از دیتا بیس اکسل استفاده میکنه .. من اگه بیشتر یادم میومد حتما به شما کمک میکردم ولی غیر از این راه تنها راه دادن پول های گزاف به شرکت های ایرانی برای یه برنامه فارسی هست ! شما در اینترنت سرچ کن ببین چجوری میتونی با اکسس و اکسل این کارو کنی مطمئننا پیدا میشه

با امید موفقیت برای شما

Hamid.dzh
12-12-2015, 23:23
خب آشخوری دیگه بنویس پایت بره بالا [emoji23] [emoji23]

آقا ایده خوبی هستش بی زحمت نحوه ساختشو با آفیس بزارید

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk