PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید باتری لپ تاپ

unname47
27-11-2015, 22:51
سلام
من یه لپتاپ ایسر مدل 5755G دارم
توی سایت های ایرانی دنبال باتری میگشتم که واسم چندتا سئوال پیش اومد
یکی اینکه، آیا شرکت هایی که این باتری ها رو تولید میکنن باهم فرق میکنه؟ یا اینکه همه یکیه
دوم: عمرشون که خب مثله باتری کارخونه نیست، اما اصن میشه روشون حساب کرد واسه یکی دوسال؟
سوم: من توی 2تا سایت یچیزی پیدا کردم، میخواستم ببینم که فرق این دوتا در چیه چرا قیمت ها باهم متفاوتن؟ %1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) % البته مدل باتری من AS10D51 هست که انتها نوشته ساپورت میکنه،

Public Enemy
28-11-2015, 14:03
با سلام . باتری قبلی در دسترس هستش ؟ می تونین یه عکس از مشخصاتش بزارین ؟ ( برای اطمینان )

unname47
28-11-2015, 18:18
با سلام . باتری قبلی در دسترس هستش ؟ می تونین یه عکس از مشخصاتش بزارین ؟ ( برای اطمینان )

بله،
بفرمایید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Public Enemy
28-11-2015, 19:59
با سلام . منظورم عکس از خود باتری بود ( برچسبی که اطلاعات باتری رو روش نوشته )

unname47
28-11-2015, 22:16
با سلام . منظورم عکس از خود باتری بود ( برچسبی که اطلاعات باتری رو روش نوشته )

خدمت شما
LINK ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

unname47
12-12-2015, 23:24
کسی نمیتونه کمک کنه !!؟؟؟

محمد7966
12-12-2015, 23:42
به علت نامربوط بودن حذف شود.با سپاس

EhsanCPU
12-12-2015, 23:46
سلام
من یه لپتاپ ایسر مدل 5755G دارم
توی سایت های ایرانی دنبال باتری میگشتم که واسم چندتا سئوال پیش اومد
یکی اینکه، آیا شرکت هایی که این باتری ها رو تولید میکنن باهم فرق میکنه؟ یا اینکه همه یکیه
دوم: عمرشون که خب مثله باتری کارخونه نیست، اما اصن میشه روشون حساب کرد واسه یکی دوسال؟
سوم: من توی 2تا سایت یچیزی پیدا کردم، میخواستم ببینم که فرق این دوتا در چیه چرا قیمت ها باهم متفاوتن؟ %1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) % البته مدل باتری من AS10D51 هست که انتها نوشته ساپورت میکنه،

سلام
-شرکت های مختلفی اقدام به تولید باتری میکنن که کیفیتهاشون متفاوته و همه باتری ها را یک شرکت تولید نمیکنه و متاسفانه اکثرا باتری هایی که وارد ایران میشن در چین تولید شدن
-عمرشون هم مثل باتری اولیه لپ تاپ نیست البته چون در ایران نمیشه جنس اصل پیدا کرد ولی در خارج دقیقا میشه باتری با کیفیت باتری اولیه تهیه کرد
به نظر من اون اختلاف قیمتی که بین این دوسایت هست بیشتر به شرکت گارانتی کننده برمیگرده
شما با پشتیبانی هر دو سایت تماس بگیرین و اطلاعات دقیق در مورد اصالت باتری و کشور سازنده و گارانتی ازشون بگیرین بعد اقدام به خرید کنین

EhsanCPU
12-12-2015, 23:53
سلام شما این تایپیکو بخونید شاید کمک کنه تایپیک گفته فقط باطریو بخرید که ولتاژ و آمپر با ولتاژ و آمپر باطری لبتابتون یکی باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز در این تاپیک در مورد خرید شارژر ( آداپتور ) سوال کرده بودن نه باتری
باتری باید هم مارک لپ تاپ باشه ...

HOJ-JAT
13-12-2015, 00:35
کسی نمیتونه کمک کنه !!؟؟؟
شما برید یک مغازه لپتاپ رو ببیرید خودش براتون میاره معمولا از ۴۰ تومن هست تا ۱۱۰ تومن
خیلی هم سخت گیری نکنید

unname47
14-12-2015, 00:43
سلام
-شرکت های مختلفی اقدام به تولید باتری میکنن که کیفیتهاشون متفاوته و همه باتری ها را یک شرکت تولید نمیکنه و متاسفانه اکثرا باتری هایی که وارد ایران میشن در چین تولید شدن
-عمرشون هم مثل باتری اولیه لپ تاپ نیست البته چون در ایران نمیشه جنس اصل پیدا کرد ولی در خارج دقیقا میشه باتری با کیفیت باتری اولیه تهیه کرد
به نظر من اون اختلاف قیمتی که بین این دوسایت هست بیشتر به شرکت گارانتی کننده برمیگرده
شما با پشتیبانی هر دو سایت تماس بگیرین و اطلاعات دقیق در مورد اصالت باتری و کشور سازنده و گارانتی ازشون بگیرین بعد اقدام به خرید کنین

خیلی ممنون
یه چیزی، مدل لپ تاپ من همین باتری رو ساپورت میکنه دیگه درسته؟
البته همشون محصولات چینی هستن، ولی خب درجه بندی دارن، آخه اختلاف بینشون خیلی زیاده،
منم چون تهران نیستم مجبورم یه همچین کالاهایی که کم پیدا میشن رو از اینترنت بخرم، واسه همین میخوام قبلش مطمئن شم ازش

EhsanCPU
14-12-2015, 01:20
خیلی ممنون
یه چیزی، مدل لپ تاپ من همین باتری رو ساپورت میکنه دیگه درسته؟
البته همشون محصولات چینی هستن، ولی خب درجه بندی دارن، آخه اختلاف بینشون خیلی زیاده،
منم چون تهران نیستم مجبورم یه همچین کالاهایی که کم پیدا میشن رو از اینترنت بخرم، واسه همین میخوام قبلش مطمئن شم ازش
گفتم خدمتتون دوست عزیز با پشتیبانی هر دو سایت تماس بگیرین و اطلاعات دقیق در مورد باتری رو بگیرین و مطمئن بشین که باتری به مدل لپتاتون میخوره بعد اقدام به خرید کنین