PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیفون 6 دیزابل شده

M-N-2007
26-11-2015, 08:03
سلام دوستان.
متاسفانه چن وقت پیش یکی از بستگانم رو از دست دادم. این بنده خدا تو جاده بوده که فوت میشه و کلانتری هم برای خبر دادن میاد از گوشیش استفاده کنه که گوشیش آیفون 6 بوده و رمز میخواسته. اونا هم اینقد رمز اشتباه وارد میکنن که گوشی دیسیبل میشه.
حالا میخوام بدونم چه راهی داره که گوشی رو درست کرد. آخه توش کلی عکس از مرحوم هست که جنبه یادگاری دارن و نمیشه از دستشون داد.
بردم چنجا میگن تنها راهش اینه که گوشی فلش شه ولی اینطوری تمام اطلاعات گوشی میره.
میخوام بدونم هیچ راهی نیست که بشه گوشی رو درست کرد بدون اینکه اطلاعاتش بره؟
نمیشه هکش کرد؟
خواهشا راهنمایی کنید. اگه گوشی پاک شه انگار یبار دیگه اون فرد رو از دست میدیم.

officer
27-11-2015, 18:56
سلام دوستان.
متاسفانه چن وقت پیش یکی از بستگانم رو از دست دادم. این بنده خدا تو جاده بوده که فوت میشه و کلانتری هم برای خبر دادن میاد از گوشیش استفاده کنه که گوشیش آیفون 6 بوده و رمز میخواسته. اونا هم اینقد رمز اشتباه وارد میکنن که گوشی دیسیبل میشه.
حالا میخوام بدونم چه راهی داره که گوشی رو درست کرد. آخه توش کلی عکس از مرحوم هست که جنبه یادگاری دارن و نمیشه از دستشون داد.
بردم چنجا میگن تنها راهش اینه که گوشی فلش شه ولی اینطوری تمام اطلاعات گوشی میره.
میخوام بدونم هیچ راهی نیست که بشه گوشی رو درست کرد بدون اینکه اطلاعاتش بره؟
نمیشه هکش کرد؟
خواهشا راهنمایی کنید. اگه گوشی پاک شه انگار یبار دیگه اون فرد رو از دست میدیم.

اگر آیفون قبلا با کامپیوتری سینک شده باشه که بهش دسترسی دارین، میتونین وصلش کنید به اون کامپیوتر، با آیتونز بک آپ بگیرید از اطلاعات گوشی و بعد ریستور کنید،
بعد از ریستور هم از طریق فایل بک آپ اطلاعات رو برگردونین.

اما اگر سینک نشده تاحالا یا به اون سیستم دسترسی ندارین باید گوشی رو تو حالت ریکاوری در حالی که متصل به کامپیوتر هست لود کنید و ریستور بشه گوشی.
با این حال بعد از ریستور کردن گوشی، برای باز شدنش نیاز به اپل ایدی و پسوردی هست که روی گوشی استفاده شده و اطلاعات هم از دست میرن.

M-N-2007
27-12-2015, 11:20
اگر آیفون قبلا با کامپیوتری سینک شده باشه که بهش دسترسی دارین، میتونین وصلش کنید به اون کامپیوتر، با آیتونز بک آپ بگیرید از اطلاعات گوشی و بعد ریستور کنید،
بعد از ریستور هم از طریق فایل بک آپ اطلاعات رو برگردونین.

اما اگر سینک نشده تاحالا یا به اون سیستم دسترسی ندارین باید گوشی رو تو حالت ریکاوری در حالی که متصل به کامپیوتر هست لود کنید و ریستور بشه گوشی.
با این حال بعد از ریستور کردن گوشی، برای باز شدنش نیاز به اپل ایدی و پسوردی هست که روی گوشی استفاده شده و اطلاعات هم از دست میرن.

با سلام مجدد
این رمز گوشی مرحوم رو پیدا کردیم ولی به کامپیوتر اون مرحوم که روش آیفونشو سینک کرده، دسترسی نداریم، امکانش هست آیتونز رو رو کامپیوتر خودم نصب کنم و با همین رمز گوشیش، رو کامیوتر خودم سینک کنم گوشی رو با آیتونز؟

kamiyar
03-04-2016, 18:10
سلام
هنگامی که disable شده باشه امکانش نیست از کامپیوتر دیگه ریستورش کرد