PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل هارد اکسترانال

مرجان65
21-11-2015, 17:39
سلام
من یه هارد اکسترنال 2ترابایتی خریدم.my passport
اولش به لپ تاب ک وصل میکردم درایش باز میشد.بعد مثلا برا پارتیشن بندی رفتم از قسمت منیج،وارد دیسک منیجمنت شدم و delete volume رو زدم.حالا دیگ اصلا درایوهاردم تو مای کامپیوتر نمیاد.ینی وقتی وصلش میکنم ب لپ تاپ تو نوار پایین ویندوز مینویسه ک هارد وصله.و هارد هم کار میکنه.ولی تو مای کامپوترم درایوش رو نمیبینم.ینی عملا نمیتونم ببینمش.کمک لطفااااا.خیلی ناراحتم.اگه میشه ب ایمیلم هم جواب بدید.متشکرم:n03:

HEKMATF
23-01-2016, 11:00
سلام از قسمت منیج میتونی بیاریشون
درایورها رو غیر فعال کردی
موقع وصل کردنهارد از منیج مشخصه کلیک میکنی رو همون درایو فعالشون میکنی

فرستاده شده از GT-N7100ِ من با Tapatalk

ata.royalfalcon
23-01-2016, 12:11
سلام
من یه هارد اکسترنال 2ترابایتی خریدم.my passport
اولش به لپ تاب ک وصل میکردم درایش باز میشد.بعد مثلا برا پارتیشن بندی رفتم از قسمت منیج،وارد دیسک منیجمنت شدم و delete volume رو زدم.حالا دیگ اصلا درایوهاردم تو مای کامپیوتر نمیاد.ینی وقتی وصلش میکنم ب لپ تاپ تو نوار پایین ویندوز مینویسه ک هارد وصله.و هارد هم کار میکنه.ولی تو مای کامپوترم درایوش رو نمیبینم.ینی عملا نمیتونم ببینمش.کمک لطفااااا.خیلی ناراحتم.اگه میشه ب ایمیلم هم جواب بدید.متشکرم:n03:

با سلام .

وقتیکه delete volume میکنید یعنی اینکه پارتیشن مربوطه به همراه اطلاعاتش کلاً حذف میشوند و به همین خاطر درایو هارد اکسترنال در my computer دیده نمیشه . باید دوباره پارتیشن بندی و فرمت بشه . برای اینکار در همان Disk management روی فضای unallocated راست کلیک و سپس new volume رو بزنید و با مشخص کردن حجم مورد نیاز ، هارد دیسک رو پارتیشن بندی و سپس با فایل سیستم NTFS فرمت کنید که مشکلتان برطرف میشه .