PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد خرید:دوربین فیلمبرداری دیجیتال

p.r
18-09-2006, 15:09
با سلام و ضمن عرض خسته نباشید به شما ،

من تصمیم دارم یک دوربین فیلمبرداری دیجیتال
با حدود قیمت 700 تومان خریداری کنم ولی،
متاسفانه هیچ اطلاعاتی درباره این دوربین ها ندارم .
لطفا راهنمایی فرمایید.
( لطفا بهترین و با کیفیت ترین دوربین را با این قیمت معرفی فرمایید )
و ضمنا ممنون می شوم اگر تفاوت و مزایا و معایب miniDV ها و DVDcamera ها را هم توضیح دهید.
با تشکر ،
p.r

NINTENDO_DS
18-09-2006, 22:19
من فقط هيتاچي رو پيشنهاد ميكنم و فرق dv اينه كه فيلم رو روي كارت حافظه ضبط ميكنه ولي dvd مثل دوربين هاي هيتاچي روي دي وي دي هاي كوچيك ضبط ميكنه

amin a.^2
19-09-2006, 01:57
یه سری به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بزن خیلی بدردد می خوره اما تا اونجا که من میدونم با این پول دوربینهای خوبی از نوع سونی
هست که من یک نوعشم دیدم اما اسمش یادم نیست ولی قیمتش 690 تومان هستش و به نظر من بهتره دوربینی که می خری از نوع dv باشه

NINTENDO_DS
19-09-2006, 18:58
اره موافقم دي وي بهتره تا دي وي دي

Dr.Adeli
20-09-2006, 04:16
من یه Hc46 سونی خریدم، با پاناسونیک مقایسه کردم خیلی بهتر بود من حدود 480 خریدم امکانات خوبی داره اما اگه بخوای Dvd سونی با مشخصات Hc46 بخری می ره رو 900 تومن!!
نمی ارزه فعلاً
البته کیفیت عکشون هم مثل موبایله نه بهتر (1 مگاپیکسل)

امير ويسي
20-09-2006, 18:29
دوربين mini dv فيلم را روي نوار هاي ميني ديوي ظبط ميكنه و براي نگاه كردن يا بايد توسط دوربين و كابل اتصال به تلويزيون نگاه كني ( كه استهلاك دوربين بالا ميره) و يا فيلم را روي كامپيوتر بريزي (توسط يك كارت كپچر با قيمت معمولي70-100 هزار تومان)
ولي دوربينهاي دي وي دي مستقيم ديسك دي وي دس را درون كامپيوتر گذاشته و نگاه ميكني( يك كومبو كه هم دي وي دي رايت كنه هم بخونه و هم سي دي رايت كنه و هم بخونه حدودذ 50 تومان)
اما دوربينهايي كه كارت مموري ميخورند انها عكس روي مموري و فيلم روي دي وي دي و يا ميني دي وي را ذخيره مي كنند كه كيفيت عكسشان به مراتب بيشتر از آنها يي است كه مموري ندارند.
خدا قوت.

امير ويسي
21-09-2006, 16:10
بد نيست سري به سايت زير بزني:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آنجا مدلي را كه مي خواهي انتخاب كن و غير از مشخصات شاخصي كه در زير عكس قيد كرده مي توني كاتالوگش هم دانلود كني

p.r
05-04-2007, 23:43
با سلام از راهنمایی های خوبتان ممنونم ، همان طور که پیشنهاد کردید یک miniDV گرفتم )Panasonic GS-500) ولی با لوازم جانبی اش حدودا یک میلیون و خوردهای شد ولی حالا هر چه تلا ش می کنم نمی توانم فیلم هایی را که روی نوار ضبط کردم به کامپیوتر منتقل کنم . ممکنه باز هم راهنمایی ام کنید ؟؟
با تشکر:
p.r

tiny86
08-04-2007, 19:24
سلام باید یک کارت ilink بخرید و روی motherboard نصب کنید بعد فیلمو روی هارد بریزید با استفاده از برنامه movie maker ، قیمت ilink خیلی کمه من 2 یا 3 هفته پیش خریدم 10000 تومان .
البته با USB خودش هم میشه این کارو کرد که متاسفانه کیفیت فیلمو فوق العاده میاره پایین . ilink ارزششو داره .
موفق باشید