PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش شدن asus k550jx بلا فاصله بعد از روشن کردن

hessam_sz
14-11-2015, 12:12
با سلام.من یه لبتاب ایسوز کا 550 حدود 1 ماه هست که گرفتم و روش ویندوز 8 نصب هست.البته با توجه به اینکه خود لبتاب ویندوز نداشت ویندوز اورجینال نیست.حالا مشکل ایجاست که وقتی لبتاب رو خاموش میکنم و دوباره روشن میکنم دفعه اول 2 ثانیه بعد از روشن شدن و به محض اینکه آرم ایسوز میاد لبتاب خاموش میشه و بعد دوباره که روشن میکنم بدون هیچ مشکلی بالا میاد البته مدت زمان بالا اومدنش نسبت به زمانی که درست بود خیلی طولانی تر شده.قبلا هر 5 بار این اتفاق می افتاد حالا تقیربا همیشه همینطور میشه.ضمنا اینم بگم که من قبل از روشن کردن باطری رو در میارم بعد برق رو وصل میکنم و کارم که تموم شد برق رو میکشم و باطری رو میذارم سر جاش.حالا نمیدونم این کار ممکنه تاثیری گذاشته باشه رو لبتاب یا نه.ممنون میشم اگر کمک کنید هرچی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم

vissoto
14-11-2015, 20:21
سلام
دلیل اصلی ایحاد این مشکل را نمی دانم ولی اگر مشکلی با افزایش زمان بوت ویندوز ندارید ؛ مشکل خاموش شدن را می توانید با روش زیر حل کنید .

کلید ویندوز در کیبورد را نگه دارید و کلید X را بزنید.
در منوی باز شده Power option را انتخاب کنید.
یا در کنترل پنل به تنظیمات power option بروید .
Control Panel >>> System and Security >>> Power Options
در پنجره مربوط به تنظیمات Power options در سمت چپ پنجره گزینه Choose what the power button does را انتخاب کنید.
در پنجره بعدی بر گزینه Change settings that are currently Unavailable کلیک کنید.
در پایین پنجره تیک گزینه Turn on Fast startup .Rrcommended را بردارید و Save Change را بزنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Silver M
14-11-2015, 21:58
با این روشی ک دوستمون گفتم مشکلتون حل میشه ولی این مشکل به دلیل اختلالات بایوس پیش میاد
شما برید از سایت سازنده اخرین ورژن بایوس رو دانلودو نصب کنید مشکلتون حل میشه

hessam_sz
15-11-2015, 19:39
با این روشی ک دوستمون گفتم مشکلتون حل میشه ولی این مشکل به دلیل اختلالات بایوس پیش میاد
شما برید از سایت سازنده اخرین ورژن بایوس رو دانلودو نصب کنید مشکلتون حل میشه

رفتم چک کردم بایوس سیتمم آپدیت هست حتی آپدیت روی سایت یک ماه عقب تر از آپدیت روی سیستم منه.به نظرتون بازم از سایت بگیرم آپدیت کنم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته یه چیز دیگه هم اضافه کنم.
قبلا موقع استفاده اول باتری رو در میاوردم بعد به برق وصل میکردم حالا چند بار امتحان کردم اول برق رو وصل کردم بعد باتری رو دراوردم دیگه این اتفاق نیفتاد به نظرتون ربطی داره و اگر ربط داره بازم به نظرتون همون مشکل بایوس هست یا مشکل از باتری چیزیه

hessam_sz
20-11-2015, 12:52
کسی نمیدونست مشکل از کجاست؟چیکار باید کرد؟

امیر5143
25-02-2016, 12:50
من ایسوس k550jx دارم اما بازی deadpool hitman absolution هر دو صحنه آهسته میشه روی لپ تاب و پشتش نوشته k550j داخل تنظیمات نوشته x550jx گرافیکش 950 سی پی یو core i7 4720 ram 8 مشکل چیه چطوری موضوع ارسال کنم اینحا

mzsd
29-05-2016, 18:49
من ایسوس k550jx دارم اما بازی deadpool hitman absolution هر دو صحنه آهسته میشه روی لپ تاب و پشتش نوشته k550j داخل تنظیمات نوشته x550jx گرافیکش 950 سی پی یو core i7 4720 ram 8 مشکل چیه چطوری موضوع ارسال کنم اینحا
منم این سری k550 رو دارم روش نوشته k550 تو اطلاعات سیستم x550 در کل این مدل خیلی مشکل داره متاسفانه پولمون رو ریختیم تو آب من یک بار گارانتی هم بردم اکثر مدل های این سری از زیرش کنار یو اس پی 3 در هنگام خاموش بودن صدای میاد مشکل هارد داره بردم تعویض کردن اصلا اگه تو سایت ایسوس هم سرچ کنی اطلاعات کامل این مدل نیست فقط درایور هاش هست

omidshsh
10-08-2016, 07:11
منم مشکل کشابه با همین لپ تاپ دارم
مشکل وقتی شروع شد که بازی dark souls iii رو نصب کردم سیستمو که خاموش می کنم وقتی روشن می کنم دوباره تا می خواد وارد ویندوز بشه خاموش میشه
مجبور میشم وارد safe mode بشم بعد از ریستارت، اونجا درست کار می کنه و بعدش که دوباره وارد ویندوز میشم بدون مشکل بالا میاد سیستم
* موقع خاموش سدن یه صدای چیک میده!!
* اگه به جای خاموش کردن سیستمو هایبرنت کنم این مشکل معمولا پیش نمیاد
* بایوس اپدیت هست
* ویندوزم 7 هست و اون گزینه Change settings that are currently Unavailable پیدا نکردم
* آیا با تعویض ویندوز درست میشه؟

amir_t6262
10-08-2016, 09:02
منم این سری k550 رو دارم روش نوشته k550 تو اطلاعات سیستم x550 در کل این مدل خیلی مشکل داره متاسفانه پولمون رو ریختیم تو آب من یک بار گارانتی هم بردم اکثر مدل های این سری از زیرش کنار یو اس پی 3 در هنگام خاموش بودن صدای میاد مشکل هارد داره بردم تعویض کردن اصلا اگه تو سایت ایسوس هم سرچ کنی اطلاعات کامل این مدل نیست فقط درایور هاش هست

برخی مدلهای ایسوس که بطور سفارشی ساخته میشوند، اسامی شان تغییر میکند تا با سایر مدلهای دیگر کشورها اشتباه نشود.
مثلا سفارش ایران صفحه کلید فارسی دارد. سفارش روسیه صفحه کلید روسی و ...
متاسفانه سری X ایسوس کیفیت پایین تری نسبت به سایر سری هایش دارد و باز هم متاسفانه برای نامگذاری اش از K استفاده شد که جز لپ تاپ های پرفروش و خوب ایسوس بوده.
یعنی شما انتظار داری سری K ایسوس را خریداری کنی ولی عملا چیزی که میخری، کیفیتش در حد ایسوس های ارزان قیمت X است.