PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Fallout 4

Killzone2
11-11-2015, 17:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Fallout 4

سازنده : Bethesda Game Studios
ناشر : Bethesda Softworks
کارگردان : Todd Howard
تهیه کننده : Jeff Gardiner
طراح و نویسنده : Emil Pagliarulo
آهنگ ساز : Inon Zur
سری : Fallout
موتور : Creation Engine
پلتفرم : Microsoft Windows , PlayStation 4 , Xbox One
تاریخ انتشار : November 10, 2015
سبک : Action role-playing
حالت ها : Single-player

حداقل سیستم مورد نیاز :

CPU:
Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz or equivalent

CPU Speed:
Info

RAM:
8 GB

Windows 7/8/10 (64-bit OS required)

Video Card:
NVIDIA GTX 550 Ti 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or equivalent

Free Disk Space:
30 GB

سیستم پیشنهادی

CPU:
Intel Core i7 4790 3.6 GHz/AMD FX-9590 4.7 GHz or equivalent

CPU Speed:
Info

RAM:
8 GB

Windows 7/8/10 (64-bit OS required)

Video Card:
NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 290X 4GB or equivalent

Free Disk Space:
30 GB

Fallout 4 عنوان نقش آفرینی - جهان بازی هست که چند وقت پیش قبل از رویداد E3 امسال معرفی شد, عنوانی که خیلی ها منتظر آن بودند و برای معرفی آن لحظه شماری میکردند. بالاخره انتظار ها به پایان رسید و مشخص شد Bethesda Game Studios استودیو سازنده بازی شماره چهارم را در دست ساخت دارد و در زمان کوتاهی میخواهد آن را منتشر کند! اطلاعات کمی در دسترس بود تا اینکه مشخص شد بازی در 10 نوامبر برای پلتفرم های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت و PC منتشر میشود. عطش طرفداران روز به روز بیشتر میشد تا روز موعود رسید و مراسم رسمی بتسدا در همایش E3 برگزار شد و در آخرین نمایش کوبنده آن ها که شامل معرفی چند بازی مهم دیگر بود نوبت به Fallout رسید, نمایشی از گیم پلی بازی همه را هیجان زده کرد و تاد هاوارد کارگردان بازی نیز در حین انجام بازی توضیحاتی را ارائه میداد.

همه چیز 200 سال بعد از جنگ اتمی شروع میشود و جریانات Fallout 4 در محیط آخرالزمانی شهر بوستون جریان دارد. روند گیم پلی بسیار شبیه به شماره سوم Fallout است و شامل مراحل بسیار زیاد چه فرعی و چه اصلی بوده در کنار آن همان سیستم LVL UP با درخت مهارت ها وجود دارند که با پیشروی در بازی به امکانات بیشتری دسترسی داده میشود. همینطور بازی مثل قبل به دو شکل اول شخص و سوم شخص بسته به انتخاب بازیکن میتواند صورت گیرد و در حین بازی میشود بین این دو حالت سوییچ کرد. با ورود به دنیای بازی میتوانید از همان اول به اکتشاف و گذر از هر نقطه از بازی بپردازید و شیفته جهان Open World بازی شوید. در میان بازی گروه هایی را خواهید دید که میتوانید عضو فرقه آن ها شوید که هر کدام مزایا و معایب خودشان را دارند. کارکتر های بسیار زیادی در سراسر بازی هستند که میتوانید با آن ها تعامل داشته و ماموریت برای آن ها انجام دهید.

شروع بازی به قبل از اتفاقات جنگ اتمی برمیگردد, زمانی که شما و همسرتان در خانه خود و آرامشی قبل از طوفان به سر میبرید که صدای گریه فرزند خود را میشنوید! همچنان که صدای در می آید و در را باز میکنید و شخصی متشخص را مشاهده میکنید و شروع به صحبت با او میکنید. قبل از آن راجب سیستم ساخت کارکتر هم توضیح دهیم, سیستم ساخت و شخصی سازی کارکتر بسیار بهینه تر شده و میتوانید بین دو کارکتر مرد یا زن یکی را اول انتخاب کرده و روی جزئیات او کار کنید. بعد از مراحل ساخت ادامه کار را انجام میدهید. بعد از این اتفاقات و جنگ اتمی حالا شخصیت اصلی داخل محفظه ای با نام Vault که در واقع زیر زمین قرار گرفته تا از کشته شدن توسط جنگ اتمی جلوگیری کند. 200 سال میگذرد و کارکتر ما از خواب بیدار میشود و حالا با آمدن روی سطح زمین جهانی را مشاهده میکند که دیگر شبیه چیزی که قبلا دیده بود نیست. شهر بوستون حالا تبدیل به خرابه ای شده که قرار است از اول دوباره ساخته شود. گیم پلی به حالت کلی بین Fallout 3 و New Vegas قرار میگیرد. سیستم صحبت کردن و دیالوگ ها بسیار پر محتوی بوده و بالا 111 هزار خط دیالوگ رد و بدل میشود که به نوع خود شگفت انگیز است. شما با ورود تان به شهر کم کم وارد محیط اصلی میشوید تا جایی که باید یکی دوست یا همراه برای خود انتخاب کنید. اولین چیزی که در نمایش اصلی بازی دیدیم Dogmeat بود که سگی دوست داشتنی و یار با وفای شخصیت اصلی شد و تا انتهای نمایش با او همرا بود. عملکرد همکار شما خوب است و هر دستوری که میدهید به خوبی اجرا میکند.

یکی از موارد جذاب فال اوت 4 سیستم ساخت و ساز است که تنوع و لذت خاصی به بازی تزریق کرده, با بدست آوردن آیتم ها یا خریدن آن از طریق مارکت هایی که به آن میرسید میتوانید قطعات مورد نیاز را خرید و سپس به ساخت خانه یا پناه گاه از آن استفاده کرد. این مکان میتواند از چند طبقه تشکیل شود و برای آن تخت و وسیله های تزئیینی گذاشت و حتی وسایل دفاعی و برق و ژنراتور برای تامین برق شبانه نیز تعبیه کرد و همه این موارد به دستان خود شما با هر شکل و شمایلی که بخواهید انجام پذیر خواهد بود.

گرافیک Fallout 4 آنچنان از مدعیان نسل فعلی نیست ولی به عنوان یک بازی با وسعت زیاد از تنوع و طراحی بسیار خوبی بهره برده است. محیط ها دارای اتمسفر های مختلف هستند از مناطق تنگ و تاریک تا شهری تازه ساخت و رنگارنگ که همه و همه شامل محتوی بسیار زیادی درون خود است. آهنگ سازی بازی هم توسط Inon Zur انجام گرفته که قبلا کار های بزرگی را در صنعت بازی در زمینه موسیقی درست کرده است پس در زمینه موسیقی این بازی فوق العاده خواهد بود. Fallout 4 در حال حاضر منتشر شده و برای پلتفرم های PC , PS4 و Xbox one در دسترس است.

و اما بخشی از نمرات منتشر شده تا کنون :

نمرات منتشر شده

سایت ارائه دهنده نقد
نمره

Destructoid
7.5/10

EGM
9/10

Game Informer
9/10

Game Revolution

GameSpot
9/10

GamesRadar

GameTrailers
9/10

IGN
9.5/10

PC Gamer (US)
88/100

Polygon
9.5/10

VideoGamer.com
9/10

میانگین نمرات بازی نیز به شرح زیر است :

میانگین نمرات

سایت ارائه دهنده
میانگین

GameRankings
XONE 89.65%
PS4 88.91%
PC) 86.15%

Metacritic
XONE) 88/100
PS4) 87/100
PC) 87/100

sajad-tnt
11-11-2015, 18:20
لینک دانلود با سرور قدرتمند در تاپیک زیر قرار گرفت :
[اختصاصی] دانلود بازی FallOut 4 | فال اوت : قسمت چهارم | PC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
.
مـوفق باشــید.

vahidgame
12-11-2015, 01:01
با توجه به نقدهایی که از بازی اومده در حد انتظار ظاهر نشده
منتقدهای خوب رو نگاه کنید اکثرا امتیاز خیلی بالا ندادن و بازی رو ضعیفتر از قبل دونستن
از این لحاظ حساب کنیم یه جورایی جزو ضعیف ترین کارای بتزدا و همین طور سری فال اوته
با وجود اینکه اشاره شده از سال 2008 روی بازی کار کردن و با اون نمایش E3 انتظارها خیلی بیشتر بود

جالبه حتی بازی طولانی هم نیست و اون 400 ساعت که قبلا توی خبرا بود دیگه خیلی عجیبه!
اشاره شده بازی حتی حدود 40 ساعت با رفتن بیشتر ماموریت های فرعی تموم میشه
حالا بازیو باید حتما تجربه کرد ولی نمیشه ازش انتظار شاهکار و مثلا مدعی جدی برای goty رو داشت

neon_91
12-11-2015, 09:52
با توجه به نقدهایی که از بازی اومده در حد انتظار ظاهر نشده
منتقدهای خوب رو نگاه کنید اکثرا امتیاز خیلی بالا ندادن و بازی رو ضعیفتر از قبل دونستن
از این لحاظ حساب کنیم یه جورایی جزو ضعیف ترین کارای بتزدا و همین طور سری فال اوته
با وجود اینکه اشاره شده از سال 2008 روی بازی کار کردن و با اون نمایش E3 انتظارها خیلی بیشتر بود

جالبه حتی بازی طولانی هم نیست و اون 400 ساعت که قبلا توی خبرا بود دیگه خیلی عجیبه!
اشاره شده بازی حتی حدود 40 ساعت با رفتن بیشتر ماموریت های فرعی تموم میشه
حالا بازیو باید حتما تجربه کرد ولی نمیشه ازش انتظار شاهکار و مثلا مدعی جدی برای goty رو داشت

بازی در دو سایت معتبر نقد بازی یعنی ign و gamespot نمره 9.5 و 9 گرفته.جالبه اول که نگاه میکردم در استیم نمره اش 9 بود الان شده 7.ولی متای بازی 8.7 بوده که از این نظر یعنی بازی خیلی خوب بوده.البته نقد یوزرهای بازی 4.8 بوده که به نظر من نباید زیاد بهش اهمیت داد.

Viren
13-11-2015, 15:48
بازی هر مشکلی هم داشته باشه بازم fallout اه و نمیشه از دستش داد.طرفدارا میدونن چی میگم

Angel Of Darkness
14-11-2015, 23:55
من منتظر مدهای زیباش هستم که به زودی سرازیر میشن

Layken
17-11-2015, 22:59
من چند روز دارم بازی میکنم و بسیار لذت بخش هستش
مثل همیشه یک گیم پلی مفرح و مملو از نکات که بازی رو فوق العاده سرگرم کننده میکنه

از ایراداتش هم که باز مثل همیشه داستان انچنانی نداره و البته مشکلات باگ و گرافیکی بازی بعضا باعث میشه که مانع لذت بردن از گیم پلی میشه.

در کل تا اینجا که عالیه

virus2009
18-11-2015, 16:05
به نظر من همین گیم پلی جذاب و سرگرم کنندش می ارزه به هرچی نکته منفی ای که داره.
سیستم Settlement ـش خیلی باحاله ولی یک نکته منفی که داره باعث میشه هر جا که رفتی هرچی گیرت اومد لوت کنی، جالبه یارت هم میگه این آتاشغالا چیه جمع می کنی!! :n02:

خلاصه این همه رفتم هنوز بازی خسته کننده نشده.
همونطور که حامد گفت داستان بازی زیاد چنگی به دل نمیزنه حتی ساید کوئست هاش. ( بر خلاف اسکاریم که ساید کوئست هاش عالی بودن )

پیشنهاد می کنم به Mod ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) های بازی هم یک سری بزنید.

mjorh
18-11-2015, 21:22
سیستم Settlement ـش خیلی باحاله ولی یک نکته منفی که داره باعث میشه هر جا که رفتی هرچی گیرت اومد لوت کنی، جالبه یارت هم میگه این آتاشغالا چیه جمع می کنی!! :n02:

همونطور که حامد گفت داستان بازی زیاد چنگی به دل نمیزنه حتی ساید کوئست هاش. ( بر خلاف اسکاریم که ساید کوئست هاش عالی بودن )

پیشنهاد می کنم به Mod ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) های بازی هم یک سری بزنید.

با این جملات به بثزدا این همه روی دادین که هر بار یه بازی داغون از نظر فنی میده بیرون :n02: امان از دست فن های بثزدا

- - - Updated - - -

با این جملات به بثزدا این همه روی دادین که هر بار یه بازی داغون از نظر فنی میده بیرون :n02: امان از دست فن های بثزدا

virus2009
19-11-2015, 18:42

First of all :

Haters gonna hate and we don't care ... :n05:

دوما :

منطقی بخوای فکر کنی تا حدودی حق با توئه.

ثالثا :

درسته بازی باگ داره؛ ولی خداییش داغون دیگه نیست.
فقط در یک مکان و زمان های خاص بازی کرش میشه و بعضا باعث میشه نشه ادامه کوئست رو بری ... :n02:
که اونم به لطف Console Command بسیار جامع مخصوص بتزدا ( قربونش برم تمام command هاش از fallout و oblivion گرفته تا Fallout 4 یکیه :n02: ) میشه باگ هاش رو دور زد.

Layken
20-11-2015, 19:18
از این Fusion Core های لعنتی کجا میشه گیر اورد ؟ :n02:

mjorh
20-11-2015, 19:56
First of all :

Haters gonna hate and we don't care ... :n05:

دوما :

منطقی بخوای فکر کنی تا حدودی حق با توئه.

ثالثا :

درسته بازی باگ داره؛ ولی خداییش داغون دیگه نیست.
فقط در یک مکان و زمان های خاص بازی کرش میشه و بعضا باعث میشه نشه ادامه کوئست رو بری ... :n02:
که اونم به لطف Console Command بسیار جامع مخصوص بتزدا ( قربونش برم تمام command هاش از fallout و oblivion گرفته تا Fallout 4 یکیه :n02: ) میشه باگ هاش رو دور زد.

بحث هیت نیست ، من که بازی نکردم :d

خب رو پی سی اره میشه دور زد، ولی رو کنسول نه

virus2009
21-11-2015, 13:21
از این Fusion Core های لعنتی کجا میشه گیر اورد ؟ :n02:

من 22 تا دارم همیشه هم با PA می گردم هیچ وقت تموم نمیشه :|
تو کشتی Brotherhood of steel که بری power armor بهت میدن همونجا کلی Fusion core هست ( تو صندوق ها رو بگرد )

بحث هیت نیست ، من که بازی نکردم :d

آقا اینو از اینجا بندازینش بیرون اصلا به fallout اعتقادی نداره که هنوز بازی نکرده :d

HOJ-JAT
21-11-2015, 23:23
منم خریدمش خوش ب حالم
البته ی ۲ روزی باید دانلود بشه

- - - Updated - - -

منم خریدمش خوش ب حالم
البته ی ۲ روزی باید دانلود بشه

Emir1
22-11-2015, 13:27
بازیهایی که بتسدا میسازه گیم نیستن زندگین! مثل شرکتهای دیگه نیست که هر سال یه شماره از بازی رو بده بیرون بدون اینکه روش کار کنه و کوچکترین تغییری تو موتور بازی و جزئیات بده، هر نسخه بدتر از نسخه قبل بشه و آخرشم گیم هم در عرض سه چهار روز بازی کنی تموم بشه، بتسدا سه چهار سال رو یه بازی کار میکنه بعد وقتی گیم رو عرضه میکنه گیمرا سه چهار سال بازیش میکنن!
کسایی که حوصله بازیایی که توش باید کلی وقت صرف بشه و دنبال وسایل و امکانات بگردی ندارن طبیعیه خوششون نیاد، ولی عاشقای این سبک مسلما همیشه یکی از بهترین تجربه ها رو با گیمهای بتسدا تجربه میکنن، شاهکار اسکایریم که نیاز به تعریف نداره fallout 4 هم واقعا عالیه به نظرم، فضا و محتوای بازی خیلی زیاده حتی اگه ساعت گیم پلی که میگن کمتر از اسکایریم باشه ولی هنوزم زیاده و احتمالا dlc هاش هم بعد یه مدت عرضه میشن. انواع اقسام ارتقاها برای خود کاراکتر و برای ساختن شهرها و خونه ها، کلا باید دنیا رو بسازی، فقط باید حوصله داشته باشی و البته حوصله هم برای کسایی که عاشق بازی هستن معنی نداره چون از همین گشتن و پیدا کردن وسایل جدید هم لذت میبرن. در کل به نظرم گیم پلی و گرافیک کاملا راضی کنندس.
من فقط با این ارتقا که از اسکایریم به فال اوت 4 شده شدیدا منتظر نسخه 6 الدر اسکرول هستم که با گرافیک بالاتر تجربش کنیم.

اینم تصاویری از محیط بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم نمایی از شهر از دوردست :n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

virus2009
23-11-2015, 19:14
:n29::n29: <---- این الان دقیقا حالت من بعد از اتمام بازیه :|

همش منتظر بودم یک اتفاق خاصی بیوفته ( مثلا institude بعدش بهت خیانت کنه تو هم که همه رو کشتی هیچ کس برات نمونه ) ولی هیچی، تنها سوپرایز نه چندان دور از انتظار بازی پیدا کردن شان بود که باز بعدش معلوم بود چه اتفاقاتی خواهد افتاد.
حتما به هر گروهی هم که کمک می کردی همین اتفاق می افتاد.
از همون اول بازی معلوم نبود کدوم کوئست ها فرعیه کدوم ها اصلی ( :| more )
می خواستم بازی تموم شد یک نقد براش بنویسم پشیمون شدم.
ولی خب پایانش از نظر sucks بودن خاص بود. :n36:
ترجیح می دادم داستان کلیشه ای تر باشه ولی پایانش جذاب تر باشه.
در مورد زمان بازی هم با اینکه خیلی تو بازی گشتم و کوئست های زیادی رفتم 45 ساعت طول کشید :n35:
Witcher 3 رو من در حالت نرمال بدون چرخ زدن زیاد تموم کردم 120 ساعت شد.
تنها چیزی که به شدت باهاش حال کردم GamePlay بازی بود که مطمئنا به خاطر اونم که شده هر از چند گاهی به بازی سر می زنم و همچنین مد های بازی. :n12:

به قول Arrow :
Bethesda, You have failed this franchise
But we still love you

Layken
24-11-2015, 13:06
سعید من فکر میکردم که فقط خودم هستم که با این مشکل برخورد کردم :دی

چون ماموریت های اصلی و فرعی رفته بودن تو هم اصلا نمیدونستم چی به چیه، همینطوری سر راهم هر ماموریتی سبز میشد بسم الله میگم میرم :دی

از بابت داستان و ماموریتی اب بندی به تمام معناست.

من متال گیر رو که حالا نقش افرینی اینا نیست نزدیک 70 ساعت تمومش کردم اونم تازه شد 48 درصد :n02:

Emir1
24-11-2015, 17:20
من فقط یه مشکل کوچیک گرافیکی دارم، لطفا عکس رو بزرگ نگاه کنید:

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اون خطهایی که رو لباس و حاشیه ی بدن هستن رو میگم، کسی مشکل مشابه داره؟ اطلاع دارین علتش چی میتونه باشه؟
البته این مال اول بازی هستش و تو محیط بازی تا این حد مشخص نیست و به چشم نمیاد ولی خب بازم یخورده تو بعضی محیطها معلوم میشه.

pharm
24-11-2015, 21:02
گفتن 400 ساعت gameplay داره ......

Alireza.M67
25-11-2015, 22:52
حدود 8 سال پیش به خاطر EVIL 5 رفتم XBOX 360 خریدم.
امروز به خاطر Fallout 4 یه PS4 خریدم.

Layken
26-11-2015, 22:44
خب من بیشتر سعی کردم خط داستانی رو برم.

بازی بسیار عالی و معتاد کننده هستش.
دنیای بزرگ و اخرالزمانی (مدل بمب اتمی) رو خیلی بهتر از قسمت سوم نمایش دادن.

از جمله بازی هایی هست که وقتی واردش میشی گذر زمان رو متوجه نمیشی و این خودش عالیه و برای من کافی.
مهمترین نکنه ای که اضافه کردن امکان شخصی سازی اینبار بزرگ تر در حد کل دنیای فال اوت هست و این واقعا برام جالب بود.

گیم پلی بازی عالی
داستانش کمی ضعیف و بعضا داستان های و اتفاقات فرعیش جالب بودن.
صدا و موسیقی که عالی فقط بعضا این دوبله هم باگ داشت.

گرافیک که ضعیف ترین بخش بازی هست، بسیار باگ و گلیچ و دردسر، محیط های شبش گرافیک وحشتناک افت میکرد و تا شب میشد زود می خوابیدم تا صبح بشه برم بازی ولی دنیای روزش عالی و محیط های زیبایی داشت.

در کل من نمره 9 رو به بازی میکدم و از بتزدا به خاطر این بازی تشکر میکنم.

pharm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اره داره، بازی پتانسیل اینو داره که تا سال بعد این موقع بازی کنی.

Emir1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من همچین چیزی ندیدم.

Hessam_7800gtx
28-11-2015, 23:20
اپ pipboy واسه موبایل رو کسی تونسته راه بندازه؟؟؟

HOJ-JAT
01-12-2015, 21:28
اپ pipboy واسه موبایل رو کسی تونسته راه بندازه؟؟؟
اره من را انداختم سوالی چیزی داری بپرس

Emir1
05-12-2015, 00:25
تو یکی از پیغامهای داخل بازی میگفت برای اینکه ساکنین بتونن شهر رو بازسازی کنن باید امکانات لازم رو در اختیارشون بذاین!
این ساکنین شهرها مگه خونه ها و امکانات رو تعمیر هم میکنن؟ مخصوصا Sanctuary که اگه تعمیر کنن فوق العاده میشه! من تو فرومهای خارجی هم نگا میکردم در این مورد نظرهای متفاوتی داده بودن یکی میگفت قسم میخورم اون کاشیهای زرد خونه ها زیادتر از قبل شده، یکی میگفت کلا خونه رو تعمیر کردن. من که تا اینجا چیز به خصوصی در این مورد ندیدم، شما دیدین؟

Layken
05-12-2015, 20:02
تو یکی از پیغامهای داخل بازی میگفت برای اینکه ساکنین بتونن شهر رو بازسازی کنن باید امکانات لازم رو در اختیارشون بذاین!
این ساکنین شهرها مگه خونه ها و امکانات رو تعمیر هم میکنن؟ مخصوصا Sanctuary که اگه تعمیر کنن فوق العاده میشه! من تو فرومهای خارجی هم نگا میکردم در این مورد نظرهای متفاوتی داده بودن یکی میگفت قسم میخورم اون کاشیهای زرد خونه ها زیادتر از قبل شده، یکی میگفت کلا خونه رو تعمیر کردن. من که تا اینجا چیز به خصوصی در این مورد ندیدم، شما دیدین؟

منم چیز به خصوصی ندیدم ولی فکر میکنم وقتی امکانات رو همیشه در حد مطلوب نگه داریم یک کارهایی میکنن.
اما خب مثلا منتظر یک ساختمان نباید باشیم فکر کنم در حد همون تمیز کردن و جابه جا کردن چند وسیله باشه

Emir1
07-12-2015, 14:09
من یه سری نکته در مورد بازی یاد گرفتم که گفتم با بقیه به اشتراک بذارم، شاید بدونید ولی به هر حال خواستم بگم شاید برای بعضی دوستان مفید واقع بشه.
اول یه راه خیلی ساده برای پول جمع کردن تو بازی، شهر یا به اصطلاح دهکده هایی که دسترسی به آب آزاد دارن منبع درآمد خیلی خوبی هستن، کافیه تو این شهرها چند تا منبع آب از نوع purificator یا همچین چیزیه اسمش بذاریم، همانطور که میدونید سه نوع منبع آب داریم اولی که تلمبه ست هیچ اون دو نوع دیگه هر کدومو خواستید، نوع سوم که عالیه اگه از نوع دوم میذارید حداقل دو سه تا بذارین، فایده این کار اینه که بهتون purified water میده که هم میتونید برای بازیابی سلامتی استفاده کنید هم بفروشید هرچقدر منبع بیشتر بذارین بیشتر میده، مقدارش هم از تعداد آب منهای تعداد جمعیت بدست میاد، مازاد میره تو قسمت workshop که میتونید از اونجا برشون دارین یه دونه از این trader ها هم بذارین دم دستتون، هرچند روز یه بار میتونید به شهر سر بزنید آبا رو جمع کنید برید بفروشید، یه پاداش مالیاتی هم این وسط میده از تاجر که اونم میره باز تو قسمت کارگاه، این پولا رو هم میتونید جمع کنید.
مورد دیگه در مورد شهرهایی که زیاد بهشون حمله میشه، این به خاطر اینه که دفاعشون کافی نیست، دفاع تو بازی یه فرمول ساده داره، باید مجموع غذا + آب <دفاع شهر باشه، اگه دفاع کوچیکتر از مجموع این دو باشه به شهر حمله میشه، واسه خود من این مورد مشکل ساز بود بعضا، چون کارگرای تازه وارد اکثر می بینید میرن سراغ غذا جمع کردن به همین خاطر مقدار غذا بالا میره و دفاع ثابت میمونه، در نتیجه به شهر بیشتر حمله میشه، بهترین روش اینه که نفراتی که غذا جمع میکنن رو دنبال نخودسیاه بفرستین تا زیادی غذا جمع نکنن شورشیا رو تحریک نکنن. :n02: فقط یخورده بیشتر از تعداد جمعیت باشه که نفرات جدید اومدن کم نیاره.
بازم هست اما اگه بگم مطلب طولانی میشه، ایشالا باز میگم. :n16:

HOJ-JAT
11-12-2015, 19:39
تموم شد البته کلی جای مخفی هست که کشف نشده
واقعا بازی جالبی بود بعد از gta عاشقشم

bache pooldar
13-12-2015, 18:10
دوستان اگه میشه بگید رو این سیستم جواب میده؟ درسته صفحه اول سیستم مورد نیاز رو نوشته ولی من زیاد از قدرت پردازنده ها سر در نمیارم. ممنون از همه:n16:

CPU: Core i7 4510 U
VGA:Geforce 840M

Ram:8 G

Layken
14-12-2015, 14:00
دوستان اگه میشه بگید رو این سیستم جواب میده؟ درسته صفحه اول سیستم مورد نیاز رو نوشته ولی من زیاد از قدرت پردازنده ها سر در نمیارم. ممنون از همه:n16:

CPU: Core i7 4510 U
VGA:Geforce 840M

Ram:8 G

بله جواب میده.

mohsen14014
15-12-2015, 17:24
پسورد کامپیوترهایی که پشتش میشینیم رو چطور باید پیدا کرد ؟

من یه سری نکته در مورد بازی یاد گرفتم که گفتم با بقیه به اشتراک بذارم، شاید بدونید ولی به هر حال خواستم بگم شاید برای بعضی دوستان مفید واقع بشه.
اول یه راه خیلی ساده برای پول جمع کردن تو بازی، شهر یا به اصطلاح دهکده هایی که دسترسی به آب آزاد دارن منبع درآمد خیلی خوبی هستن، کافیه تو این شهرها ...

من اولای بازی هستم و تازه تو موزه جنگ هستم ، یکبار بازی بهم گفت که باید آب بخورم ، من که نمیدونستم از کجا باید آب بخورم برای جبران ضعفم یه آمپول زدم ! :n27:

.

KurdKing
15-12-2015, 20:53
پسورد کامپیوترهایی که پشتش میشینیم رو چطور باید پیدا کرد ؟

من اولای بازی هستم و تازه تو موزه جنگ هستم ، یکبار بازی بهم گفت که باید آب بخورم ، من که نمیدونستم از کجا باید آب بخورم برای جبران ضعفم یه آمپول زدم ! :n27:

.

شانسی یه کلمه رو انتخاب کن مثلا Live

بعد یه پیغام میگیری که مثلا Likeness = 1 یا Likeness = 2

کلمه بعدی که انتخاب می‌‌کنی‌ باید به تعداد Likeness حروفش با اولی‌ یکی‌ باشه

مثلا اگه Likeness = 1 این Care

یا اگه Likeness = 3 این Five

Emir1
17-12-2015, 12:20

آب که همه جا هست دریا، رودخونه، برکه و ... منتها ایرادش اینه که اگه از طریق آب بخوای جون یا همون سلامتی رو برگردونی معمولا مواد رادیو اکتیو هم همراهش هست که باعث میشه از سلامتی کلی کم بشه، مگه اینکه آب رو تصفیه کنی و تصفیه شده هاشو با خودت ببری! البته بعدها یه پرک هست که اونو بزنی دیگه حتی آب تصفیه نشده هم رادیواکتیو نداره.
برای سلامتی یه پرک خیلی مهم هست که من همون اول بازی اولویتم اون بود، این پرک رو بزنی جون خودش آروم آروم همیشه پر میشه، مثل همون انگشتر regeneration تو dark souls II هستش، جون رو پر میکنه، فقط فکر کنم لازمش اینه به لول 20 برسی. یکی هم یادمه گفته بود اگه با آخرین سطح سختی گیم، بازی کنی این کار نمیکنه، من که با یه دونه مونده به آخر یعنی very hard بازی میکنم و معمولا فقط تو مواقع حساس از بازیابی جون استفاده میکنم، بقیه موارد همین که تو بازی پیش میرم خودش آروم پر میشه :n02: ، power armor هم T60 ارتقا شده استفاده میکنم و متاسفانه هنوز x1 پیدا نکردم ولی باز اینم خودش خیلی خوبه و محافظت خوبی هم داره.
راستی چون گفتی اول بازی هستی گفتم اینم شاید برات مفید باشه، اهمیت بازی رو هرچقدر بیشتر بذاری شانس بیشتری برای پیدا کردن اسلحه و لباسهای قویتر داری. :n01:

neon_91
17-12-2015, 16:40
آب که همه جا هست دریا، رودخونه، برکه و ... منتها ایرادش اینه که اگه از طریق آب بخوای جون یا همون سلامتی رو برگردونی معمولا مواد رادیو اکتیو هم همراهش هست که باعث میشه از سلامتی کلی کم بشه، مگه اینکه آب رو تصفیه کنی و تصفیه شده هاشو با خودت ببری! البته بعدها یه پرک هست که اونو بزنی دیگه حتی آب تصفیه نشده هم رادیواکتیو نداره.
برای سلامتی یه پرک خیلی مهم هست که من همون اول بازی اولویتم اون بود، این پرک رو بزنی جون خودش آروم آروم همیشه پر میشه، مثل همون انگشتر regeneration تو dark souls II هستش، جون رو پر میکنه، فقط فکر کنم لازمش اینه به لول 20 برسی. یکی هم یادمه گفته بود اگه با آخرین سطح سختی گیم، بازی کنی این کار نمیکنه، من که با یه دونه مونده به آخر یعنی very hard بازی میکنم و معمولا فقط تو مواقع حساس از بازیابی جون استفاده میکنم، بقیه موارد همین که تو بازی پیش میرم خودش آروم پر میشه :n02: ، power armor هم T60 ارتقا شده استفاده میکنم و متاسفانه هنوز x1 پیدا نکردم ولی باز اینم خودش خیلی خوبه و محافظت خوبی هم داره.
راستی چون گفتی اول بازی هستی گفتم اینم شاید برات مفید باشه، اهمیت بازی رو هرچقدر بیشتر بذاری شانس بیشتری برای پیدا کردن اسلحه و لباسهای قویتر داری. :n01:

1-منظورتون از اهمیت بازی رو بیشتر بزاری چیه؟
2-میشه اسم اون پرک رو بزارین همونی پرکی که اوایل بازی اولویت شما بود.

bache pooldar
17-12-2015, 17:43
بازی به این خوبی حیف نیست تاپیکش اینقدر خلوت باشه. دوستان ببخشید دوباره سوالی داشتم...خلاصه به بزرگی خودتون ببخشید.:n40:تو صفحه قبل پرسیدم که با توجه به مشخصاتی که نوشتم بازی اجراش میشه یا نه دوست گرامی گفتن بله اجرا میشه و شد:n11: ولی الان گرافیک روی درجه high هم بزارم تو حالت windowed mode با رزولوشن810*1440 به راحتی و روان اجرا میشه ولی تو حالت full screen روی درجه low و با رزولوشن768*1280 هم برنامه not respond میده (یعنی حتی تو منو هم نمیره)فکر نمیکنم به دلیل ناتوانی سخت افزار باشه چون لااقل باید با فریم پایین هم که شده اجرا بشه ! اینم بگم که صفحه نمایشم 15.5 هستش( lenovo z5070)
حالا اگه میدونید راه حلی داره ممنون میشم بگید اگر هم نه به همین منوال ادامه میدم.
پ ن : تفاوت انداره فول اسکرین و windowed mod از طول و عرض به نیم سانت هم نمیرسه ولی خب آزار دهنده است.
بازم ممنونم:n16:

mohsen14014
17-12-2015, 19:47
اون لباس جنگی رو که پوشیدم خیلی راحت پسورد سیستم roboco رو زدم و درست شد ، نمیدونم لباس پوشیدن واقعا ارتباطی داره یا نه ...
بازی برای من در حالت windowsed هست و از حالت پنجره خارج هم نمیشه :n03:
آب هم که هنوز گیر نیاوردم ولی یه درگیری داشتم که جونم کم شده و آمپول هم دیگه ندارم و الان صدای ضربان قلبم میاد ، نمیدونم از کجا باید دنبال آمپول بود ، حالا هر جا ماده غذایی هم باشه من میخورم ولی انگار تاثیری نداره .
یه نکته دیگه اینکه من شنیدم اون سگ ژرمن که دنبالتون هست نمیمیره ، پس بیخودی در مقابل دشمنان ازش دفاع نکنید :n02:

Emir1
17-12-2015, 20:38
1-منظورتون از اهمیت بازی رو بیشتر بزاری چیه؟
2-میشه اسم اون پرک رو بزارین همونی پرکی که اوایل بازی اولویت شما بود.
1. منظورم همون درجه سختی بازی یا difficulty بودش
2. اسمش life giver هستش منتها برای اینکه از این خاصیتی که گفتم استفاده کنید باید تا لول 3 آپگرید بشه، که لول 3 ش هم یکی از شرایطش اینه لول 20 باشید! پس اگه لولتون زیر 20 هستش قبل از رسیدن به لول 20 دو تا لول اول این پرک رو آپگرید کنید که به محض رسیدن به لول 20 این رو بزنید، منم اوایل همینکارو کردم و فقط منتظر لول 20 بودم که سریع اینو بزنم. :n02:

بازی به این خوبی حیف نیست تاپیکش اینقدر خلوت باشه. دوستان ببخشید دوباره سوالی داشتم...خلاصه به بزرگی خودتون ببخشید.:n40:تو صفحه قبل پرسیدم که با توجه به مشخصاتی که نوشتم بازی اجراش میشه یا نه دوست گرامی گفتن بله اجرا میشه و شد:n11: ولی الان گرافیک روی درجه high هم بزارم تو حالت windowed mode با رزولوشن810*1440 به راحتی و روان اجرا میشه ولی تو حالت full screen روی درجه low و با رزولوشن768*1280 هم برنامه not respond میده (یعنی حتی تو منو هم نمیره)فکر نمیکنم به دلیل ناتوانی سخت افزار باشه چون لااقل باید با فریم پایین هم که شده اجرا بشه ! اینم بگم که صفحه نمایشم 15.5 هستش( lenovo z5070)
حالا اگه میدونید راه حلی داره ممنون میشم بگید اگر هم نه به همین منوال ادامه میدم.
پ ن : تفاوت انداره فول اسکرین و windowed mod از طول و عرض به نیم سانت هم نمیرسه ولی خب آزار دهنده است.
بازم ممنونم:n16:

از نظر سیستم که مسلما مشکل نداری، یعنی به نظرم کلا در مورد هیچ گیمی سوال نکن، با اوضاع فعالی گیمها سیستمت همه گیمها رو میکشه، منتها نهایتش اینه تنظیمات گرافیک رو تو بعضی گیمها کاهش میدی وگرنه از نظر اجرا مشکل ساز نمیشه.
در مورد مشکلت، کلا دایرکت ایکس و درایور کارت گرافیک و همینطور سری redistribute ها رو کامل نصب کن، اگه درست نشد godrays رو هم خاموش کن امتحان کن، البته آخری احتمالش کمه ولی تو بعضی موارد مشکل ساز میشه.

اون لباس جنگی رو که پوشیدم خیلی راحت پسورد سیستم roboco رو زدم و درست شد ، نمیدونم لباس پوشیدن واقعا ارتباطی داره یا نه ...
بازی برای من در حالت windowsed هست و از حالت پنجره خارج هم نمیشه :n03:
آب هم که هنوز گیر نیاوردم ولی یه درگیری داشتم که جونم کم شده و آمپول هم دیگه ندارم و الان صدای ضربان قلبم میاد ، نمیدونم از کجا باید دنبال آمپول بود ، حالا هر جا ماده غذایی هم باشه من میخورم ولی انگار تاثیری نداره .
یه نکته دیگه اینکه من شنیدم اون سگ ژرمن که دنبالتون هست نمیمیره ، پس بیخودی در مقابل دشمنان ازش دفاع نکنید :n02:

اوایل بازی اینطوره و یخورده کمبود هست کم کم تو جریان بازی که پیش بری اینقدر از این وسایل پیدا میکنی که می مونی دستش، من الان 60-70 تا آمپول دارم که تازه کلیشونم فروختم، آبهای تصفیه شده و دارو اینا هم مرتب میفروشم چون خیلی بیشتر از نیازم بدست میارم.
کلا همه همراه ها نمی میرن. البته من همراه رو فقط برای بار اضافی که یدک میکشن با خودم میبرم وگرنه زیاد خوشم نمیاد، فقط باعث میشن که action point کمتری بدست بیاری، اینم یه دو تا پرک داره که قدرت حمل کاراکتر رو افزایش میده اگه از پرکهای دیگه تموم بشم اینو میزنم که خودم تنهایی برم سفر و همراه ممراه نبرم. فقط مزاحمن. :n02:

neon_91
17-12-2015, 21:38
2. اسمش life giver هستش منتها برای اینکه از این خاصیتی که گفتم استفاده کنید باید تا لول 3 آپگرید بشه، که لول 3 ش هم یکی از شرایطش اینه لول 20 باشید! پس اگه لولتون زیر 20 هستش قبل از رسیدن به لول 20 دو تا لول اول این پرک رو آپگرید کنید که به محض رسیدن به لول 20 این رو بزنید، منم اوایل همینکارو کردم و فقط منتظر لول 20 بودم که سریع اینو بزنم. :n02:

از نظر سیستم که مسلما مشکل نداری، یعنی به نظرم کلا در مورد هیچ گیمی سوال نکن، با اوضاع فعالی گیمها سیستمت همه گیمها رو میکشه، منتها نهایتش اینه تنظیمات گرافیک رو تو بعضی گیمها کاهش میدی وگرنه از نظر اجرا مشکل ساز نمیشه.
در مورد مشکلت، کلا دایرکت ایکس و درایور کارت گرافیک و همینطور سری redistribute ها رو کامل نصب کن، اگه درست نشد godrays رو هم خاموش کن امتحان کن، البته آخری احتمالش کمه ولی تو بعضی موارد مشکل ساز میشه.

اوایل بازی اینطوره و یخورده کمبود هست کم کم تو جریان بازی که پیش بری اینقدر از این وسایل پیدا میکنی که می مونی دستش، من الان 60-70 تا آمپول دارم که تازه کلیشونم فروختم، آبهای تصفیه شده و دارو اینا هم مرتب میفروشم چون خیلی بیشتر از نیازم بدست میارم.
کلا همه همراه ها نمی میرن. البته من همراه رو فقط برای بار اضافی که یدک میکشن با خودم میبرم وگرنه زیاد خوشم نمیاد، فقط باعث میشن که action point کمتری بدست بیاری، اینم یه دو تا پرک داره که قدرت حمل کاراکتر رو افزایش میده اگه از پرکهای دیگه تموم بشم اینو میزنم که خودم تنهایی برم سفر و همراه ممراه نبرم. فقط مزاحمن. :n02:

همراه ها چه ربطی به اکشن پوینت داره؟:n13:

به نظر من همراه داشتن لذتش بیشتره و کمک خوبی هم برای شما هستند در مواقع خطر و همچنین جاهای خلوت و تاریکی که میرین داشتن همراه می تونه باعث بشه حس غریبی به آدم دست نده و با ترس کمتری به گشت و گذار بپردازه :n25:

حیف نمی تونم فال 4 رو بنصبم رمم 6 است ولی رم 8 می خواد کارت گرافیک 2 گیگ می خواد اونم مینیموم :n04: یکی نیست بگه چه خبره آخه مگه قراره تو بازی آپولو هوا کنیم من خودم فال 3 بازی کردم 150 ساعت همه چیزشو تا آخر رفتم همه اد آن رو بازی کردم دیگه نمی دونم چیکار کنم فال 4 هم که نمی شه مجبورم بازم ول بچرخم تو بازی نیو وگاسم اصلا حال نمیده چون همش بیابونه و البته به گرد پای فال 3 هم نمیرسه خخلاصه

- - - Updated - - -

به نظر من همراه داشتن لذتش بیشتره و کمک خوبی هم برای شما هستند در مواقع خطر و همچنین جاهای خلوت و تاریکی که میرین داشتن همراه می تونه باعث بشه حس غریبی به آدم دست نده و با ترس کمتری به گشت و گذار بپردازه :n25:

حیف نمی تونم فال 4 رو بنصبم رمم 6 است ولی رم 8 می خواد کارت گرافیک 2 گیگ می خواد اونم مینیموم :n04: یکی نیست بگه چه خبره آخه مگه قراره تو بازی آپولو هوا کنیم من خودم فال 3 بازی کردم 150 ساعت همه چیزشو تا آخر رفتم همه اد آن رو بازی کردم دیگه نمی دونم چیکار کنم فال 4 هم که نمی شه مجبورم بازم ول بچرخم تو بازی نیو وگاسم اصلا حال نمیده چون همش بیابونه و البته به گرد پای فال 3 هم نمیرسه خخلاصه

Emir1
18-12-2015, 13:13

- - - Updated - - -

ربط داره داداش، شما از بابت افرادی که میکشی AP میگیری، مخصوصا تو جاهایی که دشمن زیاده یهو میبینی نصف بیشترشو همراهت کشت، یا مثلا یجایی مشغول جمع کردن وسایل و اینا هستی یهو میبینی همراهت رفته 40-50 متر اونور درگیر شده و صدای درگیری میاد تا بدویی برسی هم میبینی همشونو نفله کرده! :n02: از طرفی هم جمع کردن AP خیلی مهمه چون از طریق جمع کردن اون لول آپ میشی، به همین خاطر هرچقدر که خودت بیشتر دشمن رو بکشی سریعتر پیشرفت میکنی.
نمیدونم سلیقه ای هست، منم کلا بدم نمیاد همراه باشه ولی خیلی جاها به دست و پای آدم می پیچن مخصوصا اون سگه که یهو هی میپره این ور اون ور یا میخوای وسایل برداری درست میاد وایمیسته روبروت بهت خیره میشه:n02: لامصب رو بعضی وقتها دستور هم که میدی برو جای دیگه نمیره یا میره فوری برمیگرده باز به پر و پات میپیچه، حالا بگذریم که من بعضی موقعها عصبانی میشم یه گوله میزنم وسط کلش :n02:
چرا نمیتونی نصب کنی؟! درسته که نوشته سخت افزار اینقدر میخواد ولی اکثر گیمها همیشه با خیلی کمتر از اینی که مینویسن هم اجرا میشن، همشون اول مینی مم رو خیلی بالا میگیرن که البته اینم برای اجرای روون و با جزئیات خوب بازی به این اندازه تعیین میکنن، ولی خب مسلما میشه با تغییر تنظیمات با سیستم به مراتب پایینتر هم بازی رو اجرا کرد. با 6 گیگ رم و کارت گرافیک 1 گیگ فکر نمیکنم مشکلی تو اجرا داشته باشی، البته نه هر کارت 1 گیگی، مثلا از HD5750 به بالا یا تو کارتهای انویدیا تقریبا از 460 به بالا بدون شک بازی رو اجرا میکنن.

neon_91
18-12-2015, 13:31
ربط داره داداش، شما از بابت افرادی که میکشی AP میگیری، مخصوصا تو جاهایی که دشمن زیاده یهو میبینی نصف بیشترشو همراهت کشت، یا مثلا یجایی مشغول جمع کردن وسایل و اینا هستی یهو میبینی همراهت رفته 40-50 متر اونور درگیر شده و صدای درگیری میاد تا بدویی برسی هم میبینی همشونو نفله کرده! :n02: از طرفی هم جمع کردن AP خیلی مهمه چون از طریق جمع کردن اون لول آپ میشی، به همین خاطر هرچقدر که خودت بیشتر دشمن رو بکشی سریعتر پیشرفت میکنی.
نمیدونم سلیقه ای هست، منم کلا بدم نمیاد همراه باشه ولی خیلی جاها به دست و پای آدم می پیچن مخصوصا اون سگه که یهو هی میپره این ور اون ور یا میخوای وسایل برداری درست میاد وایمیسته روبروت بهت خیره میشه:n02: لامصب رو بعضی وقتها دستور هم که میدی برو جای دیگه نمیره یا میره فوری برمیگرده باز به پر و پات میپیچه، حالا بگذریم که من بعضی موقعها عصبانی میشم یه گوله میزنم وسط کلش :n02:
چرا نمیتونی نصب کنی؟! درسته که نوشته سخت افزار اینقدر میخواد ولی اکثر گیمها همیشه با خیلی کمتر از اینی که مینویسن هم اجرا میشن، همشون اول مینی مم رو خیلی بالا میگیرن که البته اینم برای اجرای روون و با جزئیات خوب بازی به این اندازه تعیین میکنن، ولی خب مسلما میشه با تغییر تنظیمات با سیستم به مراتب پایینتر هم بازی رو اجرا کرد. با 6 گیگ رم و کارت گرافیک 1 گیگ فکر نمیکنم مشکلی تو اجرا داشته باشی، البته نه هر کارت 1 گیگی، مثلا از HD5750 به بالا یا تو کارتهای انویدیا تقریبا از 460 به بالا بدون شک بازی رو اجرا میکنن.

حالا متوجه شدم البته اونی که شما میگین AP نیست XP باید باشه فکر کنم(تو فال 3 این بود)اکشن پوینت در پایین سمت راست است که تعداد دفعاتی که می تونید در حالت V.A.L.T نشانه گیری کنید است و با هر بار نشانه گیری مفداری ازش کم میشه.

کارت گرافیک من دقیقا 1 گیگ 5750 است و رم 6 گیگ و با سی پی یو خوب آی 7 نمی دونم بشه اجراش کرد یا نه ولی بهرحال جزئیات بالا بازی کردن هم مهمه ولی مهم تر از اون بازی کردن بدون لگ و فریز کردن است.

با این اوصافی که شما میگین بازی باید نسبت به سری سومش اسون تر باشه و زیاد سختی نباید داشته باشه.سری قبلی یکم سخت بود البته نه زیاد ولی نیو وگاس افتضاح سخت بود مخصوصا تمام دشمنات به اندازه تو هیت پوینت داشتند و چیزی هم به اسم damage threshold اضافه شده بود که اسلحه ای که اون دمیج ترشولد دشمن رو رد نمیکرد اصلا نمی تونستی بکشیش.نمی دونم تو این سری همچین چیزی است یا نه

Emir1
18-12-2015, 13:48
حالا متوجه شدم البته اونی که شما میگین AP نیست XP باید باشه فکر کنم(تو فال 3 این بود)اکشن پوینت در پایین سمت راست است که تعداد دفعاتی که می تونید در حالت V.A.L.T نشانه گیری کنید است و با هر بار نشانه گیری مفداری ازش کم میشه.

کارت گرافیک من دقیقا 1 گیگ 5750 است و رم 6 گیگ و با سی پی یو خوب آی 7 نمی دونم بشه اجراش کرد یا نه ولی بهرحال جزئیات بالا بازی کردن هم مهمه ولی مهم تر از اون بازی کردن بدون لگ و فریز کردن است.

البته با این اوصافی که شما میگین بازی باید نسبت به سری سومش اسون تر باشه و زیاد سختی نباید داشته باشه.سری قبلی یکم سخت بود البته نه زیاد ولی نیو وگاس افتضاح سخت بود مخصوصا تمام دشمنات به اندازه تو هیت پوینت داشتند و چیزی هم به اسم damage threshold اضافه شده بود که اسلحه ای که اون دمیج ترشولد دشمن رو رد نمیکرد اصلا نمی تونستی بکشیش.
آره درسته، experience point هستش، اشتباه لپی شد :n02:
کارت خوبیه به نظرم، اگه 5450 اینا بود که کلا باید دور همه گیمها رو خط میکشیدی، من تقریبا میتونم بگم هیچ شکی ندارم که کارتت بازی رو اجرا میکنه، سری 5700 خوبی که دارن اینه به نسبت کارتهای همدوره خودشون shader بیشتری دارن و GFlops هم در حالت کلی خوبه، فقط اگه اشتباه نکنم یخورده ریت texture fill به نسبت پایینه ولی باز اونم در حدی نیست که گیم رو نکشه، اگه اورکلاک بلدی که یه جزئی اورکلاک کنی باز یه تفاوت جزئی هم تو قدرت کارتت ایجاد میشه، اگرم سی پی یوت خودش هم کارت گرافیک داره، حتما از نرم افزار و امکان VIRTU هم استفاده کن چون سری 5700 از این ویژگی میتونن استفاده کنن، اینم باز باعث میشه تا یه حدی قدرت پردازش گرافیکت بیشتر بشه. آره خب قطعا جزئیات گرافیکی مهمه ولی وقتی سخت افزار نمیکشه چاره ای نیست، البته به نظرم با گرافیک قابل قبول هم میتونی بازیش کنی، نهایتش همون اول بازی چند بار یخورده تنظیمات مختلف رو دستکاری کن و تغییرات فریم رو کنترل کن، میتونی به تنظیمات خوب و گرافیک مناسبی برسی.
از نظر سختی بازی به نظر من اوایلش یخورده سخت بود که هیچی نداری، من الان مخصوصا که Power Armor نوع 60 دارم و اسلحه های خوبی هم دارم که پرکهاشونم اکثرا زدم و قوی شدن زیاد مشکلی تو کشتن دشمنا ندارم، مخصوصا یه سری اسلحه ها هست که موقع شلیک یه گلوله اضافی هم پرتاب میکنن، اینا قدرت تخریبشون تقریبا دو برابره و مخصوصا با اسلحه 10mm کلا دشمنا رو میترکونم :n02: حتی تو قسمت جنوب نقشه که تو بازی میگه هرچقدر بیشتر به سمت جنوب بری دشمنای خطرناکتری هستن اونجاها هم آنچنان به مشکل نمیخورم. درجه سختی هم روی very hard هستش.

bache pooldar
18-12-2015, 16:25
دوستان وسایل لازم جهت آپگرید اسلحه بیستر کجا پیدا میشه ؟ :n13:چندتایی روغن و پیچ گوشتی پیدا کردم ولی مابقیش رو ندارم. ضمنا میدونم پرک gun nut هم لازم داره واسه آپگریدهای بالاتر.

HOJ-JAT
18-12-2015, 21:37
دوستان وسایل لازم جهت آپگرید اسلحه بیستر کجا پیدا میشه ؟ :n13:چندتایی روغن و پیچ گوشتی پیدا کردم ولی مابقیش رو ندارم. ضمنا میدونم پرک gun nut هم لازم داره واسه آپگریدهای بالاتر.
ی پرک هست ب شما امکان میده وسایل دوروبر رو اوراق گنید و موارد خام بذست بیارید البته موارد خیلی خاص توشون نیست

Captain Sj
02-04-2016, 20:53
بازیش خیلی سنگینه.خیلییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییی

neon_91
02-04-2016, 21:56
بازیش خیلی سنگینه.خیلییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییی

منظور از سنگین بودن از نظر سیستم مورد نیاز بازی است یا گیم پلی بازی؟در مورد گیم پلی باید بگم وقتی فال اوت نیووگاس رو برای اولین بار بازی کردم چنان حیرتی از گیم پلی بردم که قبلا تجربه نگرده بودم منی که چی تی ای بازی می کردم و کال او دیوتی گیم پلی این بازی برام غیرقابل هضم بود اون روند غیرخطی بازی آزادی بیش از حد در انجام همه کارها و المان های مختلفی که در بازی بود بازی رو برام خیلی سخت میکرد مثلا اسلحه ها خراب میشد و باید تعمیر میشد skill point ها special point ها perk ها گیج کننده بود.
اینکه برای انجام یک ماموریت حالت های مختلفی وجود دارد.البته فال4 از نظر پیچیدگی کمتر از دو سری قبلی فال 3 و نیووگاس است و بیشتر به سمت شوتر بودن حرکت کرده تا مخاطب بیشتری جذب کنه نیووگاس واقعا سخت و پیچیده بود فال 3 عشق من بود و بیش از 200 ساعت بازیش کردم و فال 4 هم بعضی از آپشن های سری قبلی بازی ها برداشته شده و به جاش workshop اضافه شده که آپشن جالبی است.

Captain Sj
05-04-2016, 13:33
از نظر سیستم سنگین بود.خیلی فشار میاورد.ولی بازم دم سیستمم گرم که دووم آورد.ولی بعضی وقتا خیلی لگ میزنه خیلی.

soliman
12-06-2016, 20:02
سلام
لطفا در مورد مرحله gain access to castle armory راهنمایی کنید .
من سه تا توپ جنگی رو میسازم ولی ماموریت تموم نمیشه و بعدش نمیدونم باید چیکار کنم
ایا باید توپ بیشتری بسازم چون وسایلشو ندارم

soliman
15-06-2016, 00:27
عجیب تاپیک سوت و کور شده . دیگه امیدی بهش نیست. تا بیاید جواب بدید خودم حلش کردم.

neon_91
16-06-2016, 15:02
عجیب تاپیک سوت و کور شده . دیگه امیدی بهش نیست. تا بیاید جواب بدید خودم حلش کردم.

نه این تاپیک کلا تاپیک بازی های کامپیوتری سوت و کور شده قبلا اینجا چه بروبیایی بود الان دیگه مگسم پر نمیزنه اینجا شما وقتی میبینی بازی به بزرگی فال اوت فقط 5 صفحه جلو رفته باید عمق فاجعه رو بهش پی ببری.اگه پی اس و فیفا نبودند باید در اینجارو خیلی وقت پیش گل می گرفتند.