PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر کشور اپل آیدی به آمریکا

donnnie
11-11-2015, 16:04
سلام

من یه اپل آیدی خریدم ظاهرا کشورش اماراته. می‌خوام کشور رو تغییر بدم به آمریکا که بتونم از استور آمریکا خرید کنم نه امارات. توی گوگل هم گشتم و هیچکدوم از این راههایی که میگن کار نمی‌کنه. چکار کنم؟

یه نمونه از راههایی که دیدم و کار نکرد: آموزش تغییر کشور اپل آی دی apple id به امریکا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پیشاپیش ممنونم از کمک تون

Alireza SM
29-05-2016, 16:08
سلام

من یه اپل آیدی خریدم ظاهرا کشورش اماراته. می‌خوام کشور رو تغییر بدم به آمریکا که بتونم از استور آمریکا خرید کنم نه امارات. توی گوگل هم گشتم و هیچکدوم از این راههایی که میگن کار نمی‌کنه. چکار کنم؟

یه نمونه از راههایی که دیدم و کار نکرد: آموزش تغییر کشور اپل آی دی apple id به امریکا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پیشاپیش ممنونم از کمک تون

من با همین روش از همین لینک استفاده کردم و آی دی خودم رو تغیر دادم.
سعی کن تغیر آی دی رو با استفاده از نرم افزارخود گوشیت و نه از طریق کامپیوتر انجام بدی. حتما هم با یه وی پی ءن آی پی آمریکا وارد شو و اول چک کن ببین آی پیت مال کدوم ایالت هست سپس یه آدرس و شماره تلفن مربوط به اون ایالت رو از سایت فیک یو اس آدرسز پیدا کن و وارد کن.

rahaahadi
05-08-2017, 15:59
من هم مث دوستمون از همین روش استفاده کردم و جواب گرفتم البته توی سایت دکتر اپل ایدی توضیح کامل به صورت تصویری داده که اونم میتونه کمکتون کنه

drappleid.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AA-%D8%A7%D9%BE%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%DB%8C/