PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در عدم نمایش صحیح آیکن فایل ها

Captain
09-11-2015, 00:04
با سلام
دوستان عزیز امروز بنده بعد از نصب مجدد برنامه Debut Video Capture برخی آیکن فایل هام به شکل زیر در آمده اند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تغییر در Properties فایل ها، تغییر در کنترل پانل و انتخاب برنامه پیشفرض مشکل حل نمیشود.
ولی با تغییر برنامه ی دیگر حل میشود. توضیح: مثال آیکن فایل mp4. به شکل بالا در آمده و با تغییر برنامه پیشفرض غیر از KMplayer آیکن تغییر میکند ولی با انتخاب KMplayer دوباره آیکن بالا ظاهر میشود.
با ابزار بهینه سازی ویندوز AVG کش و کوکی و فایل های Temp ویندوز تماما پاکسازی شده اند ولی مشکل همچنان پابرجاست.
حتی با حذف برنامه نیز مشکل حل نمیشود.
لطفا راهنمایی بفرمایید.

با احترام

edi2
10-11-2015, 22:36
راحت ترین کار اینه که از system protection برید و سیستمتون رو به اخرین سیستم ریستور پوینت برگردونید

Captain
11-11-2015, 00:00
راحت ترین کار اینه که از system protection برید و سیستمتون رو به اخرین سیستم ریستور پوینت برگردونید
با سلام
اینم شد راه حل؟
بنظر شما با این راهی که شما فرمودین، برنامه و تمام آپدیت های سیستم عامل از بین نمیرن؟
لطفا در پاسخگویی دقت کنید و در مورد مسئله ای که قادر به پاسخگویی صحیح نیستید، پاسخگو نباشید.

با احترام

edi2
11-11-2015, 17:27
با سلام
اینم شد راه حل؟
بنظر شما با این راهی که شما فرمودین، برنامه و تمام آپدیت های سیستم عامل از بین نمیرن؟
لطفا در پاسخگویی دقت کنید و در مورد مسئله ای که قادر به پاسخگویی صحیح نیستید، پاسخگو نباشید.

با احترام
سلام
دوست عزیز بکار نمیبرم!چون لحن طلبکارانه شما نشانی از دوستی توش نیست!
احترام رو هم برای خودتون نگه داشته باشید! من هم از انتقاد ناراحت نمیشم!
و تلاشمم زو هم میکنم اکثر مواقع جواب دوستان رو اگه بلد هم نباشم از منابع دیگه پیدا کنم!

از اونجایی که کاربرای ویندوز 10 تقریبا دو دسته میشن!
اونهایی که ویندوز اپدیت رو غیر فعال کردن!و مشکل چندانی براشون بوجود نمیاد
و یا اونهایی که فعال کردنش با توجه به اینکه اخرین اپدیت فقط پاک میشه!
بیشتر اوقات حل مشکلشون ارجحیت داره به چند مگ دانلود!

بعدشم با توجه به ناظر بودنتون نمیدونستم!که نمیتونید متوجه بشید این یه پیشنهاد و یاداوری هست!
و نه چیز دیگه!ومابقی رو فکر کردیم خودتون میتونید بسنجید و تصمیم بگیرید! کدومش صحیح تره!