PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Lenovo Y5070 A 2015

amirmashhadi
06-11-2015, 10:55
سلام به همه دوستان من این لپ تابو تازگیا خریدم یکم مشکل دارم میخوام کمکم کنید رفع کن

1. رنگ زرد یجوریه اصلا مثل سیستمای دیگه نشون نمیده اینو چظور رفع کنم ؟؟؟؟؟خیلی مهمه ذوش رفعشو بگید

2.ویندوز 10 رو وقتی نصب کردم لگ میزنه یا صفحه چشمک میزنه اما با بقیه مشکلی نداره (این مشکلش سخت افزاری یا خودویندوزه؟)

3.تو عضی کارا هنگ میکنه !!! ( دیروز اپدیت ویندوزو زدم بعد خواستم کنلسش کنم هنگ کرد برنامش!!!!) مشکلش از چیه ( ویندوزمم 8)

4.امروز یکم فن صدا میداد خیلی خیلی کم لگ تابو بلند کردم قطع شد !

5.انتی ویروس نود32 نصب نمیشه اصا :| مجبور شدم سیمانتک بریزم

6. این فقط به سیستم عاملش مربوطه( با اون مشکل وینذوز 10 که یکی از دوستانم برام نصب کرد مشکل داشت یک ویندوز اورجینال 8 نصب کردم الان میخوام به 8.1 ارتقا بدم اما اصلا وینذوز اپدیت از قسمت pc setting کار نمیکنه فقط نقظه ها جلو عقب میرن :| چه کاری میتونم انجام بدم

همینا بود جز بد نشون دادن رنگ زرد و یکم هنگی بعضی اوقات مثل : هنگام نصبه یک برنامه ( ایلستریتور) هنگ گرد مجبور شدم درایو جدا کنم درست شد هیچ مشکلی نداره :)

Silver M
09-11-2015, 22:10
منم وقتی میخوام فیلم ببینم ( با همین لپ تاپ - ویندوز 10 ) هر چند دقیقه یهو مکث میکنه گیر میکنه
تمام درایورهام نضب هست مظمین هستم

باید چیکار کنم ؟؟ ویندوز دیگه هم نصب نکردم ک بدونم روی اونا هم همینجوره یا از 10 هست

اعصابمو بهم ریخته لطفا راهنمایی کنید

واسه رنگ زرد هم من هنوز راهی پیدا نکردم ..

ببخشید ک تو تاپیک تو نظر دادم چون خودمم همین مشکل رو داشتم