PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالاتی در رابطه با ویندوز 10

smaeelhj
06-11-2015, 07:20
سلام به همگی
لپ تاپ من:ASUS V502L
ویندوزی که هم اکنون رو لپ تاپ نصبه ویندوز 8.1 هست و با کلی پیگیری تونستم framework 3.5 رو روش نصب کنم تا بتونم از نرم افزار autocad 2014 استفاده کنم...
1-آیا autocad 2014 بر روی ویندوز 10 قابل نصب و اجرا هست؟(لطفا در مورد اینکه چرا از نسخه جدید اتوکد استفاده نمیکنم سوالی نپرسید)
2-برای نصب ویندوز 10 یا همین درایور هایی که در dvd درایور خود لپ تاپ هست مشکلی بوجود نمی یاد یا اینکه باید از خود سایت asus برم ورژن جدید درایور ها رو دریافت کنم؟

mhda69
06-11-2015, 09:30
سوال اولتون رو مطمین نیستم اما فکرمیکنم ب احتمال خیلی زیاد مشکلی نخواهی داشت...
سوال دومت هم طبق مشاهداتی ک داشتم ویندوز 10 معمولا 90% قطعات اصلی رو خودش میشناسه و بیشتر توی مواردی مث گرافیک intel hd و گرافیک nvidia و احتمالا تاچ پد باید ب صورت دستی گرافیک رو نصب کنید...ک البته تو این مواردم طبق تجربم خیلی اوقات نصب همون درایور ویندوز 8.1 جواب میده روی ویندوز 10...
اما خب راه اصولی تر و درست تر و دقیق تر اینه ک تک تک درایور های لپتاپت رو از سایت ایسوز دانلود کنی تا احتمال هر مشکل هرچند جزیی یا باگ و...صفرشه
یه بار کل درایورها رو دانلود میکنی واس همیشه استفاده میکنی...بعید میدونم بیشتر از2گیگ شه...

edi2
06-11-2015, 15:26
سلام

بله در ویندوز 10 قابلیت نصب داره

برای نصب درایور ها هم بهتر هست از نرم افزاری که بهت معرفی میکنم استفاده کنی تا بدون دردسر بهترین عملکرد رو بدست بیاری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید