PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خیلی به کمک نیاز دارم

reza13799*
05-11-2015, 19:18
باعرض سلام

من میخواستم ویندوزم رو به ویندوز 10 ارتقا بدم ولی یه مشکلی این وسط وجود داره :

من تازگی ها یه اشتراک انی ویروس << اسمارت سیکوریتی 8 >> خریدم واینکه انتی ویرو س تو درایو c نصبه و حالا اگر ویندوزم رو عوض کنم اون پاک میشه. حالا چکار کنم؟؟؟؟

در ضمن نام کاربری و پسورد انتی ویروسم رو هم گم کردم .

کمممممممممممممممک:n03:

.AraMesh.
06-11-2015, 01:22
سلام" خیلی خلاصه عرض کنم: ویندوز 10 حداقل تا سال دیگه مرتبا براش آپدیت میاد و فعلا در مرحله رفع اشکال کاربران هست. حجم آپدیتهاش خیلی بالاست. بهتره صبر کنید تا بهتر بشه.

edi2
06-11-2015, 01:41
دوست عزیز اگه ارتقا بدی به مشکلی بر نمیخوری

تمام نرم افزارهات روی ویندوز جدید کار میکنه.

من خودم از 8 به به 10 ارتقا دادم بدون مشکل.

بعد از ارتقا هم میتونی از فعال سازهااستفاده کنی برای ویندوز 10

reza13799*
06-11-2015, 10:27
دوست عزیز اگه ارتقا بدی به مشکلی بر نمیخوری

تمام نرم افزارهات روی ویندوز جدید کار میکنه.

من خودم از 8 به به 10 ارتقا دادم بدون مشکل.

بعد از ارتقا هم میتونی از فعال سازهااستفاده کنی برای ویندوز 10

ببخشید ولی شما منظور من رو نفهمیدید . من میخوام ویندوزم رو ارتقا بده ولی یه مشکلی این وسط هستش .

من یک <<اشتراک >> انتی ویروس خریده ام و اون تا حدود یک سال دیگه اعتبار داره .

در ضمن من اطلاعات اشتراک انتی ویروسم (یوزرنیم و پسورد) را گم کرده ام .

حالا سوالم این هست که چگونه هم اشتراک انتی ویروسم رو حفظ کنم و هم ویندوزم را ارتقا بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

edi2
06-11-2015, 11:19
دوست عزیز کاملا متوجه شدم منظورتون چی هست.
گفتم بالا. شما نسخه ای از ویندوز 10 رو دانلود کنید و از داخل خود کامپیوتر خود تون روی فایل نصبی ویندوز کليک کنید و گزینه upgrade. رو انتخاب کنید. با این روش همه نرم افزارها باقی می مونن و نیاز نیست که دوباره لايسنس بديدن و نصبشون کنید. اگه خواستید مراحل تصویری رو براتون قرار میدم

Sent from my HTC One max using Tapatalk

DariushGreat
01-12-2015, 11:04
اسمارت سكيوريتي رو نمي‌دونم، ولي كسپرسكي رسما شرط كرده كه هر سريال براي هر ويندوز به گونه يگانه هست! يعني اين‌كه شما سريالي رو كه در ويندوز 8.1 وارد كردي نمي‌توني دوباره در ويندوز 10 وارد كني. براي آپگريد هم چيزي ننوشته.
پيش‌تر كه ميخواستم ويندوز رو از 7 به 8 آپگريد كنم از كسپرسكي ايراد گرفت كه نمي‌تونه در ويندوز تازه واردش كنه براي همين نگهش داشت (skip) و ناچار شدم روي ويندوز تازه دوباره آنتي ويروس بريزم. البته اون زمان كليد مي‌داديم و برامون مهم نبود كه آنتي‌ويروس سريالش بپره يا نپره! ولي امروزه خيلي مهمه چون كلي پول پاش مي‌ديم... :n27:
شما برو سايت سازنده ببين در مورد آپديت چي گفته. آيا آپديت هم مانند تعويض ويندوز هست؟ مطمئن شو بعد دست به كار شو.