PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش مجازی تعمیرات موبایل

nima_fk
05-11-2015, 02:02
با سلام من تازگیا مشتاق شدم تعمیرات موبایلو یاد بگیرم به دلیل اینکه شهرستانم دوره مجازیو انتخاب کردم به نظرتون مفیده؟میشه برام چند تا سایت آموزس مجازی معرفی کنین.آموزش های غیر مجازی چی کدوم بهتره؟یه سایتی هست booobe.ir دوره مجازی میده به نظرتون خوبه؟

nima_fk
07-11-2015, 20:03
به نظرتون میتونم از تو نت و انجمن ها نیازمو رفع کنم مثل فلش زدن رام و روت واز این جمله کارا.میشه چند تا انجمن خوب برا موبایل معرفی کنین

Kamran_sehat
06-03-2016, 11:23
سلام جناب نیمای عزیز
آموزش مجازی تعمیرات موبایل اصلا کار درستی نیست آخه تعمیرات رو باید تو کلاسهای حضوری و عملی یاد بگیری .بهت توصیه میکنم برو یه آموزشگاه خوب تو تهران ،یه موسسه هست به اسم انفورماتیک پارسه برای کسایی که از شهرستان میخوان کلاس شرکت کنن دوره های فشرده و یا آخر هفته برگزار میکنه ، و شنیدم پشتیبانی هم داره و تا 4 یا 5 سال بعد از دوره کمک بخوای و سوالی داشته باشی راهنماییت میکنن ،من تعریفشو از دوستام که تو کار تعمیرات موبایلن شنیدم که اول اونجا کلاس رفتن و حالا خودشون کسب و کاری راه انداختن و حتی تجهیزاتشون را هم از همون موسسه تهیه میکنن چون به دانشجوهای خودشون تخفیف میدن.

zancko
09-11-2020, 23:19
اتفاقا بنظرم کار درستی در صورتی که سر فصل های خوبی باشه کیفیت ویدیوها خوب باشه پشتیبانی فنی داشته باشه و بتونید برید قلق گیری هارو پیش استاد یاد بگیرید زانکو این خدمات رو داره و خدارو شکر کاراموزانش راضیا