PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از چه تیپ افرادی خوشتون میاد؟ / بدتون میاد ؟

banii
03-11-2015, 16:16
درود ...
در اینجا منظور از تیپ ، تیپ شخصیتی افراد است اما شما تیپ ظاهری یا هر تیپ دیگری هم که مد نظرتون بود رو میتونید بگید ...

من از افراد جدی و محکم که مبادی آداب هستند و سنگین رفتار میکنند خوشم میاد...البته لازم به توضیحه که نه اینکه کلا عبوث باشه طرف ...
و دقیقا برعکس اون از افرادی که لودگی و مسخره بازی جزو اصول رفتاری روزانه شون است بدم میاد ... خنده های بی دلیل ، پر حرفی و وراجی، بی مزگی و ... معمولا خصوصیات این افراد میشه ...
در مورد خودم هم گمان میکنم سالها پیش تا حدی مورد دوم در موردم صدق میکرده اما با گذشت زمان و بلوغ اجتماعی نسبی و تکامل شخصیت کاملا سعی کردم جزو افراد دسته اول که گفتم باشم. اگر چه از برخی اطرافیان شنیده ام که مثلا خشکی یا اینظور حرفها (خونگرم نیستی مثلا...) اما خودم اینطور خیلی راحت ترم...

از افراد مذهبی که یا خیلی خرافه گرا باشند و یا متعصب باشند به جد بدم میاد و نفرت دارم اما با مذهبیان عاقل و عارف (نادر اند) مشگلی ندارم .

از افراد زورگو و دیکتاتورصفت هم متنفرم . همینطور از افراد لج باز و یکدنده و کله شق ...

از آدمای مودب و سر به راه هم خوشم میاد . و از آدمای بی ادب و نادان هم متنفرم ...

الان همین ها یادم بود ...

hamed29
03-11-2015, 16:39
سلام

از کسانی که زیاد تعارف میکنن و افرادی که کنجکاوی مفرط (فضولی) دارن بدم میاد.

از افرادی که سؤالاتی میپرسند که به دردشون نمیخوره و هیچ ربطی هم بهشون نداره خوشم نمیاد.

آدم های بد دهن هم به نظرم حیواناتی ناطق هستند!

از آدمهای بد حساب و کسانی که موقع پول گرفتن زرنگند ولی موقع پس دادن یادشون نمیاد که بدهکارن به شدت متنفرم.

از کسانی که وقتی کارت دارن مثل ازرائیل میفتن به جونت ولی وقتی تو باهاشون کار داری کارت رو انجام نمیدن بدم میاد

از کسانی که با بی نظمی و بی برنامه بودنشون، نقشه ها و برنامه های دیگران رو خراب میکنن بدم میاد

Gregar
03-11-2015, 18:22
از کسایی که شخصیت تخریبی دارن خوشم نمیاد . از کسایی که اینطوری نیستن و مهربون و صمیمین خوشم میاد .

از ادمایی هم که فقط به فکر منافع خودشونن متنفرم . منظور کسایی که برای رسیدن به منافع خودشون بقیه رو نردبون خودشون قرار میدن .

لیست تیپ هایی که هر کس خوشش میاد یا بدش میاد طولانیه معمولا . من البته مهمهاش رو گفتم .

banii
03-11-2015, 21:01
سلام

افرادی که کنجکاوی مفرط (فضولی) دارن بدم میاد.
سؤالاتی میپرسند که به دردشون نمیخوره و هیچ ربطی هم بهشون نداره خوشم نمیاد.

آدم های بد دهن هم به نظرم حیواناتی ناطق هستند!

اوه اوه ... من این دو مورد رو یادم شد ... آدم فوضولی که به زندگی شخصی و حریم افراد دیگه تجاوز میکنه از نظر بنده باید اعدام بشه ! :n26:

البته کلا در فلسفه و منطق به انسان حیوان ناطق گفته میشه که منظور از نطق، تفکر است نه توانایی سخن گفتن ...

Atghia
03-11-2015, 21:49
سلام

از ادمهایی که احساس میکنن همه چی میدونن و اصطلاحا عقل کل هستند بدم میاد
کسایی که همیشه شاکی و حق به جانب هستند در حالی که ممکنه تقصیر متوجه خودشون باشه بدم میاد
از کسانی که از گذشت سو استفاده میکنن و یک بدی رو چندین بار در قبال ادم تکرار میکنن متنفرم
از افراطیون چه در با دینی چه در بی دینی متنفرم. از کسانی که خدا رو به کل قبول ندارند! به شدت بیزارم

از ادمهای خیلی درونگرا که فکر میکنن باید همه چیز رو نگفته بدونی و درک کنی بدم میاد!!!

==========================================

از ادمهای میانه رو در اخلاقیات خوشم میاد از کسانی که نه خشمشون شدید هست نه ارامششون عمیق!
کسانی که همیشه حد تعادلی رو دارن و یک لحظه عاشق و یک لحظه فارغ نیستند خوشم میاد

از کسانی که مبادی اداب هستند و حد خودشون رو در شوخی میدونن خوشم میاد
از افرادی که تا حد ممکن رازدار هستند خوشم میاد
از دوستانی که اونسر دنیا هم باشند بی دلیل! و نه در صورت کار داشتن از ادم یه حالی میپرسن خوشم میاد
از کسانی که ممکنه کم پول هم باشند اما مناعت طبع دارند خوشم میاد
از ادمایی که با چیزای کوچیک شاد میشن و سرحال هستند خوشم میاد

anti-military
05-11-2015, 09:47
از همه بدم میاد مگه اینکه خلافش ثابت بشه
که معمولا نمیشه :n02:

- آدمهایی که فکر میکنن از بقیه بالاترن به شدت بیزارم (حالا به هر دلیلی مثلا یکی فکر میکنه تیپش خوبه پس باید سنگین باشه)
- آدمهایی که چیزی ندارن اما خودشون رو دسته بالا میگیرن بدم میاد
- آدمهایی که خیلی هوای خودشون رو دارن و فکر می کنن زرنگن بدم میاد
- آدمهایی که خالی بندی میکنن و تو به روشون نمی یاری که ضایع نشن اما پس فردا فکر میکنن ساده لو و احمقی به شدت بدم میاد
- آدمهایی که تفکر 2 بعدی دارن و حیون صفت هستن (از نظر عقلی وگرنه شرف حیوانات خیلی بیشتر از بعضی هاست)
- آدمهایی که بهشون محل بدی باهات بد میشن و اگه بهشون بی محلی بدی میان طرفت هم بیزارم

- کسی هم که این صفت هارو نداشته باشه به نظر انسان کاملیه اما معمولا اونایی که من تا حالا دیدم همه اینجوری بودن.

றД ĵ ĭ Đ
05-11-2015, 16:01
از بسیجی حزب اللهی متنفرم

amirmahmod
05-11-2015, 18:23
از آدم هایی که به حقوق دیگران احترام نمیگذارن بدم میادکه شامل:
آدم هایی که فکر میکنن میتونن به کسی ظلم کنن
آدم هایی که کرم دارن دیگران رو اذیت کنن
آدم هایی که کسی رو مسخره میکنن اونا میدونن که اون طرف که مورد مسخره کردن قرارگرفته ممکنه ترک تحصیل کنه یا دچار افسردگی شه!

آدم هایی که خشک هستن ولی میان شغلایی رو انتخاب میکنن که باید با مردم بتونن خوب ارتباط برقرارکنن مثل معلمی، استاد دانشگاهی ،سرگروه ، سرکارگر
آدم هایی که دوست دارن موقع ثواب کردن دیده بشن و دراصل موضوع ثواب کردنه نیست
آدم هایی که با خراب کردن دیگران خودشونو میخوان بالا ببرن و موفقم نمیشن

آدم هایی که خوشم میاد
آدم های مثبت پر انرژی که آدم های سالمی هستند
آدم هایی که درکت میکنن
آدم هایی که به عقاید و نظرات دیگران هم احترام میزارن

اگه دقت کرده باشید همه تو تاپیک در مورد اون چیز هایی که نمیخوان نوشتند البته به جز پست اول (جای تشکر داره) ما همیشه به بلایی که دوست نداریم سرمون بیاد فکر میکنیم و در بعضی مواقع هم سرمون میاد فرق بین افراد مثبت هم همینه اونا بیشتر به چیز هایی که میخوان فکر میکنن و در بعضی مواقع هم میرسن.

Reza Azimy_RW
05-11-2015, 19:24
از ادمای اسکولی که لیاقت جایی که هستنو ندارن و جایی که هستن نتیجه خرخونی (بی مغر و خر خون) یا چاپلوسی یا گاو بودن بوده +افراد خیلی مغرور + بچه مثبتا فوق العاده حالم به هم میخوره
آدمای زیاد مذهبی هم همینطور

raana
06-11-2015, 20:02
از خصوصیاتی که خوشم میاد...

از کسایی که شوخ هستن...

از افرادی که دوست دارن به بقیه کمک کنن با اینکه خودشون هزار و یک مشکل دارن..

از کسایی که اهل فیلم دیدن و گیم و فوتبال باشن خیلی خوشم میاد:n02:

کسایی که به طور کل عاشق ورزش باشن...

از افرادی که در عین پولداری و جایگاه بالای اجتماعی خاکی و راحت و صمیمی هستن...

دوستان با معرفت که میتونی تو موقع گرفتاری روشون حساب کنی...

خصوصیاتی که بدم میاد..

آدمای دو رو و زیرآب زن...

کسایی که دیگران رو مسخره می کنن....

اونایی که خودشونو خیلی باحال حساب می کنن...

اونایی که دیگران رو پله قرار میدن برای پیشرفت خودشون...

از آدمای مغرور به شدت متنفرم...

اون به ظاهر دوستانی که تا وقتی کارشونو راه مینداختی پیشت بودن...کارشون که تموم شد میزارن میرن...

اونایی که تو زرد از آب درمیان و یهو پشتت رو خالی می کنن....

کسایی که تا میشینی پیششون شروع می کنن سوال پرسیدن..چرا درس نمیخونی..چرا سرکار نمیری(انگار خفه میشه حرف نزنه:|)

اونایی که بی جهت خودشونو پسرخاله حساب میکنن...(اینا اصن روایت داریم که نیاز به کتک زدن دارن:n02:)

آدمای لوسی که سر هر چیزه الکی با آدم قهر می کنن..

taghi_ramzi
06-11-2015, 20:58
سلام.
من فکر میکنم عدم توانایی تحمل دیگران یه نوع ضعف خیلی بزرگه ، به همین دلیل سعی میکنم همه افراد رو در حد خودشون دوست داشته باشم
ولی یه رفتارهایی هست که اصلاً تحمل نمی کنم و از هر کسی سر بزنه ، به هر قیمتی شده از خودم میرونمش

کسایی که وقتی کار دارن میان سراغت و وقتی کار ندارن ازت سراغ نمیگیرن و مرده و زنده ت براشون فرقی نداره
افراد تند یا بد اخلاق که فکر می کنن رفتارشون درست و خوبه
افراد خشکه مذهبی یا خشکه ضد خدا که در موردت قضاوت می کنن و عقایدشونو مرتب به سر و کله ت می زنن
کسایی که شایعه های درست و غلط رو از صف نونوایی تا تلگرام با دقت گوش می کنن، حفظ می کنن و اینور اونور پخش می کنن و بدون اطلاع درست ، از شایعه دفاع هم می کنن
پسرها و مردهای شل و ول و سست اراده

super smart
07-11-2015, 21:07
اول اینو بگم که در نظر من انسان هیچ موقع نباید خودشو بالاتر از بقیه ببینه...

از افرادی خوشم میاد ک واسه انسان ارزش قائل باشن

تو مواقع سختی کمکش کنن

توی شادی و غمش شریک باشن

آدم رو درک کنن

اگ آدم یه کار اشتباهی انجام داد ببخشدش

و از همه مهمتر براش یه دوست باشه

از افرادی خوشم نمیاد ک به آدم محل نذارن(این منو دیوانه میکنه به روم هم نمیارم ولی دیگ براش ارزش قائل نمیشم)

آدمو درک نکنن

پیش همه خوردش کنن

آدمو ناراحت کنن

آدمایی که مسخره کنن(اینا رو نباید آدم صدا زد)

و فحش و تهمت و اینجور چیزا

فعلا همینا یادم بود

کاش ما هم خصوصیاتی داشته باشیم که دیگران از ما خوششون بیاد...

تشکر از @banii ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بابت ایجاد این تایپک

banii
19-11-2015, 23:21
من از یکی از به ظاهر آشنا ها دو ماهه مقداری پول میخوام (کمتر از 1 م) پولمو نداده این به درک میدونید از چیش حالم میخوره ؟ چند شب پیش با خانومش و مادرم اومده رفته بیرون بطور دست و دل بازانه و ولخرجانه و بدخرجانه کلی کوفت و زهرمار غیر ضروری خریده برده خونه ش... حالم از این بشر به هم میخوره ... [حذف شد]تو اگه پول داری بیا اول پول منو بده بقول شاهین مرگ پول منه که تو جیبته[حذف شد]! :angry:
من نوجوان که بودم جوگیر و گستاخ و عصبی بودم اما یادم نمیاد تا به این حد بی تربیت بوده باشم البته الانم بی اعصاب هستم اما حمل بر خودستایی نشه دیگه توی خودم میریزم با سایر مهربان و رئوف ام... اما برادر کوچکتر ام همینهایی که گفتم در موردش صدق میکنه و به جز اون موارد بی تربیتی و یاغی بازی رو هم به نهایت رسونده حالم از این و اغلب هم سالان و هم نسلانش که غالبا همین گونه اند هم به هم میخوره دیگه برام غیر قابل تحمل شده !

حالا شما این دو مورد رو نماد در نظر بگیرید از کل افرادی که چنین توصیفاتی در موردشون صدق میکنه من متنفرم دنیایی بدون این موجودات رو ترجیح میدم ! :mellow:

Thor God
06-12-2015, 19:01
یه سری آدما هستن که بقیه مهم نیستن براشون. فقط موفقیت و پیشرفت خودشون رو میخوان حالا به هر روشی. نمودش هم تو ساده ترین کارهایی که انجام میدن مشخصه معمولا :n27:

Thor God
06-12-2015, 19:05
من از یکی از به ظاهر آشنا ها دو ماهه مقداری پول میخوام (کمتر از 1 م) پولمو نداده این به درک میدونید از چیش حالم میخوره ؟ چند شب پیش با خانومش و مادرم اومده رفته بیرون بطور دست و دل بازانه و ولخرجانه و بدخرجانه کلی کوفت و زهرمار غیر ضروری خریده برده خونه ش... حالم از این بشر به هم میخوره ... [حذف شد]تو اگه پول داری بیا اول پول منو بده بقول شاهین مرگ پول منه که تو جیبته[حذف شد]! :angry:
من نوجوان که بودم جوگیر و گستاخ و عصبی بودم اما یادم نمیاد تا به این حد بی تربیت بوده باشم البته الانم بی اعصاب هستم اما حمل بر خودستایی نشه دیگه توی خودم میریزم با سایر مهربان و رئوف ام... اما برادر کوچکتر ام همینهایی که گفتم در موردش صدق میکنه و به جز اون موارد بی تربیتی و یاغی بازی رو هم به نهایت رسونده حالم از این و اغلب هم سالان و هم نسلانش که غالبا همین گونه اند هم به هم میخوره دیگه برام غیر قابل تحمل شده !

حالا شما این دو مورد رو نماد در نظر بگیرید از کل افرادی که چنین توصیفاتی در موردشون صدق میکنه من متنفرم دنیایی بدون این موجودات رو ترجیح میدم ! :mellow:

چک میگرفتی برادر :n02: اینقدرم اعصابتو خورد نمیکردی.

banii
07-12-2015, 00:03
چک میگرفتی برادر :n02: اینقدرم اعصابتو خورد نمیکردی.

چک گرفته بودم برای تاریخ 15/ 9 بود که امروز وصول شد ....

منظورم این بود که باید زودتر میداده و من پول نقد ام دستم میبوده نه چک ...

بعد ضمنا اضافه کنم اخیرا ایشون با این توضیحات برای اربعین کربلا رفته بود که نفرت من رو دو چندان کرد ... یعنی بجای اینکه پول من و احتمالا افراد دیگه ای که قرض داشته رو بده رفته به اصطلاح زیارت کنه ...

البته آه من گرفتش و فعلا 2 روزه در راه برگشت و در همدان ماشینش خراب شده و گیر کرده !! منم دو روزه که بشکن میزنم و حال میکنم اینجا... :n02:

hamed29
07-12-2015, 11:49
چک گرفته بودم برای تاریخ 15/ 9 بود که امروز وصول شد ....

منظورم این بود که باید زودتر میداده و من پول نقد ام دستم میبوده نه چک ...

بعد ضمنا اضافه کنم اخیرا ایشون با این توضیحات برای اربعین کربلا رفته بود که نفرت من رو دو چندان کرد ... یعنی بجای اینکه پول من و احتمالا افراد دیگه ای که قرض داشته رو بده رفته به اصطلاح زیارت کنه ...

البته آه من گرفتش و فعلا 2 روزه در راه برگشت و در همدان ماشینش خراب شده و گیر کرده !! منم دو روزه که بشکن میزنم و حال میکنم اینجا... :n02:

تعجب میکنم؛ شما با وجود اینکه چک دارید باز حرص میخورید؟!
اگه میخواستید پولتون زودتر نقد بشه باید همون موقع ازش میخواستید که تاریخ چک رو زودتر بنویسه.
لابد اول چکی در کار نبوده و یا شاید تاریخ وصول پول رو هم به شما تحمیل کرده بود؟

banii
07-12-2015, 19:00
تعجب میکنم؛ شما با وجود اینکه چک دارید باز حرص میخورید؟!
اگه میخواستید پولتون زودتر نقد بشه باید همون موقع ازش میخواستید که تاریخ چک رو زودتر بنویسه.
لابد اول چکی در کار نبوده و یا شاید تاریخ وصول پول رو هم به شما تحمیل کرده بود؟

من توضیح دادم ... دلیل ناراحتیم این بوده که این عاغا به من گفته پول ندارم و باید مدتی صبر کنی اما چطور برای خرج های بیهوده و همینطور رفتن به کربلا پول داشته اما برای من نه ؟! اگر آن موقع میگفت من چند خرج دیگه دارم که باید انجام بشه و بعد نوبت به شما برسه باز یه چیزی اما اینطور معامله کردن به نظر من خارج از شعور و رفتار یک مرد است .

بله اول هم چک در کار نبود و تقریبا یکماه پیش چک داد ...

saeed sx
08-12-2015, 10:28
از همه آدمها به یک اندازه خوشم میاد.