PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث در مورد موسيقي

cuauhtemoc
17-09-2006, 18:32
شما مي تونيد خواننده محبوب خود را معرفي كرده و دليل محبوبيت طرف را از جانب خود بيان كنيد.
لطفا همراه با معرفي عكس اعضاي گروه را هم قرار داده و تاريخچه اي از فعاليت هاي گروه را هم ذكر كنيد.

carol
14-11-2006, 10:32
انشاء ا..
خدمتتون ميرسيم

carol
28-11-2006, 11:22
نام کامل:Joanna Levesque
نام هنری:JOJO
تاریخ تولد: 20 دسامبر 1990
محل تولد:ایالت ماساچوست آمریکا
شغل:بازیگر.
قد: 157 سانتی متر.
پدر: شغل: خواننده
مادر: Dianna-- شغل: نوازنده کلیسا

جوایز دریافتی: نامزد دریافت جایزه جوانترین خواننده از MTV
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
JOJO می گه : من بریتنی شماره 2 نیستم. اون یک رقاص بزرگ و من بلد نیستم برقصم . من بیشتر از یک خواننده ام.

برام خیلی جالبه که مردم در خیابان من رو می شناسند و دخترا نزدیکم می آیند و می گن :"دوست پسر من یک احمق

واقعی بود و تو با آهنگات در این زمینه کمکم کردی که بشناسمش". من خوشحالم که می تونم مردم و با موزیک هایم کمک

کنم.این فرد کسی نیست جز "جوآن نوئل لوزکه" معروف به " JOJO".

در اطراف بوستون در ایالت ماساچوست در آمریکا در اتاقی بزرگ شد که پر شده بود از آهنگ و موسیقی .

مادرش یک تکخوان کلیسا و همچنین گرداننده ی تئاتر موزیکال بود.JOJO از همون موقع تمابل خودش رو به

یادگیری آوازهای روحانی و ملودیها را با نگاه کردن - گوش کردن و تمرین کردن از مادرش یاد می گرفت.

JOJO میگه : " من وقتی تنها دو سال داشتم - آهنگهای بچگانه می خواندم و تکرار می کردم ".

مادر و پدرش وقتی که تنها 5 سال داشت از هم جدا شدند.

هیچ خواهر و برادری نداره و تنها بهترین دوستش شالینا رو مثل خواهر خودش می دونه.

فيلم هايي كه جوجو توي اونها بازي كرده:

2004 : TV American Dreams

2005 : All That TV

2005 : Romeo! TV

2005 : Skunked TV

2006 : Movie Aquamarine

2006 : R.V Movie

ایفای نقش JOJO در فیلم سینمایی آکوئامارین

Aquamarine 2006

کارگردان : Elizabeth Allen

تهیه کننده : Susan Cartsonis

نویسنده : Alice Hoffman

بازیگران: Sara Paxton - Emma Roberts - JoJo

تهیه و پخش از فاکس قرن بیستم

تاریخ اکران : 3 مارس 2006

زبان : انگلیسی

چند تا كليپ از جوجو:

leave-Get out
size 1MB

كد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

متن آهنگ:

تمام روز رابرای توصبرکرده ام عزیزم

بیا بشین و با من حرف بزن

و به من بگو که چطور میتونیم برای همیشه کناره هم باشیم

کاش میدونستی که تاشب دیرمیشه

من بالشتم رو بغل میکنم

وفکرمیکنم که توچطور بهم قول دادی برای همیشه

(من هرگزبه کسی فکرنکردم)

می تونی باعث بشی این طوری فکرکنم

(همه ی اون چیزی که میخوام اینه که تو اینجا یی)

فقط یه شانس می خواد که بگم

همین الان منو ترک کن

آخر خطه من و توست

دیگه خیلی دیره من نمی تونم منتظرت بمونم

به خاطره اینکه من میدونم اون دختر کیه و تعجب میکنم که چراوچطور همه ی دروغ هارو باورکردم

تو گفتی که با من درست رفتار میکنی امافقط وقت رو تلف کردی

بگوچرا اینقدرآشفته ای

وقی که من نمیدونم واقعیت رو

توبایدبری و سرت رو بکوبی به دیوار

به خاطره اینکه تو شماره ی اونو تو تلفنت داری

(وحالا بعد همه چیز)

شایدمن تنها کسی ام که باید سرزنش بشم اما

چاره ای نیست

من می خواستم که الان تواینجا با من باشی امامن هیچ انتخابی ندارم

توبایدبری

چون قلب من شکسته

باهمه ی کلمات می گم هرچی که داشتم ترک می کنم

اما گریه نمی کنم

هیچ اشکی از این چشم ها سرازیر نمیشه

همین الان منو ترک کن

Baby It's You

JOJO Feat Bow Wow

size 1MB
كد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

متن آهنگ :

OoooohhaaaahhhhhOhhhaaaahhhh.......
Can somebody explain to me
Why everybody is trying to be
Living like a celebrity
Doing what they see on MTV
Ice is cool but I am looking for more, simple things is what my heart beats for. Cause that's me
I don't ask for much
Baby
Having you is enough
You ain't got to buy nothing
It's not what I want
Baby it's You
We don't have to go nowhere
Its not what I want
Baby it's you
It's not for what you got
I know you got a lot
No matter what you do
You always gettin Hot
It's You,
It's You
Baby all I want is You Yeah
It doesn't matter that your car is fly
And your rims are spinning on the side and
It doesn't matter where we go tonight
Cause if I'm with you I'll be alright
That's cool but I'm lookin for more
Its your love that my heart beats for. Cause thats me
Don't have to spend a dime
Baby
I just want your time

Ooooohhhhhhhhhhaaaaaaaaahhhhhhhhhh
Oooooooooooooohhhhhhhhhhhaaaaaaaahhhhhhhh.......
Yeah Yeah Yeaey Yeahey Ye Ye Yeay......

منبع:

سايت جوجو:
/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين خواننده تا حالا دو تا آلبوم داده بيرون كه يكيشونم جديد اومده

آلبوم jojo سال 2004
آلبوم The High Road سال 2006

دليل علاقه ي من :
حرف ها احساساتش رو خيلي خوب درك ميكنم و برام ملموسه و فكر ميكنم اين به خاطر فاصله ي سني كم باشه چون دو سال از من كوچكتره
قيافه ي خيلي مليحي داره همينم باز باعث نزديك شدن به اون ميشه
خيلي كارش درسته كه تو اين سن تونسته يه خواننده ي معروف بشه و به آرزوش برسه و اين كارش نشون ميده كه براي رسيدن به آرزوهات نبايد كم بياري

آلبوم جديد رو اگه خواستيد دانلود كنيد ميتونيد به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يه سري بزنيد .

--------------------------------------
اين كليپ هايي كه گذاشتم كيفيت زياد جالبي ندارند چون از 50MB به 1MB رسونده شدند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

metal_militia
28-11-2006, 13:55
خب قابل احترامه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از نظر من گروه پرو گرسیو متال سیمفونی ایکس

که امشب چند تا عکس و...ازشون اپلود میکنم

در ضمن اواتارم هم عکس مایکل رومعو از بهترین و تکنیکی ترین گیتا ریست های دنیا هست که در گروه سیمفونی ایکس فعالیت میکنه

M E T A L
08-12-2006, 21:47
ماشالا ...
براي جوجو دست بزنيد.
منم ازش خوشم مياد ولي فقط ريتم آهنگاش جالبه.
چون شعراشو نگا نكردم.
مخصوصا اين آهنگ جديدش.
راستي خيلي عجيبه بهش نمياد اينقدر بچه باشه.
2 سال از من كوچيكتره!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad99
08-12-2006, 23:50
من خواننده مورد علاقم استاد شجريان و عاشق كاراشم
احساسي كه موقع شنيدم كارهاي او به من دست ميده هيج جاي ديگه به من دست نميده
اشعار عالي اهنگ سازان فوق العاده(استادان كلهر و عليزاده و ...)
در ضمن در زمان قبل از انقلاب هم يكي از سنگين ترين خواننده ها بوده اند.

بیوگرافی، دیسکوگرافی و شرح حال هنرمند استاد محمّد رضا شجریان

استاد محمد رضا شجريان در اول مهر 1319 شمسی برابر با 21 سپتامبر 1940 در شهر مشهد در خانداني که هنر از هر دو سو موروثي بود،(خاندان پدر صوت دلنشين و خاندان مادري خوشنويسي و موسيقي) ديده به جهان گشود.

محمد رضا اولين فرزند خانواده شان بود.
مهدي شجريان پدر محمد رضا ، داراي صداي خوشي بود و مايل بود که محمد رضا را تحت تعليم خود درآورد.
شجريان در کاستي به نام خاطرات پدر به عشق عميقي که نسبت به پدرش داشته و در مورد صداي پدر و کودکي اش چنين مي گويد:
پدرم متولد مشهد است. پدربزرگم حاج آقا سيد علي اکبر طبسي يکي از مالکان مشهور طبس بود او صداي فوق العاده خوبي داشت ولي جز در محافل خصوصي و در نزد دوستان صميمي جاي ديگري نمي خواند.
وقتي پدرم فقط 12 سال داشت پدر بزرگم فوت کرد و پدرم بهترين معلم آواز خود را از دست داد.
دوستان پدرم را به حاج آقا سيد محمد عرب براي تلاوت قرآن معرفي کردند و
پس از سالها تمرين و ممارست وي بهترين معلم قرآن مشهد شد.
من به خوبي به خاطر دارم که وقتي 3 يا 4 ساله بودم صبح هاي جمعه جلسات تلاوت قرآن در منزل ما برگذار مي شد.
مادرم به محمد شاطر خدمتگزارمان مي سپرد که مرا نزد پدرم ببرد من از آنها خيلي خجالت ميکشيدم و مرتبا پشت پدرم قايم مي شدم در يکي از آن روزها من براي اولين بار آقا سيد محمد عرب را ديدم او مرد پيري بود که يک عمامه سبز پوشيده بود. پس از آن جلسه پدرم مرتبا مرا با خود به جلسات قران مي برد.
وقتي به سن تکليف رسيدم پدرم مرا صبح بيدار ميکرد و ميگفت با صداي بلند قرآن بخوانم در اين تلاشها پدرم علت اصلي موفقيت من بود.
پدرم عاشق مذهب بود او به شاگردانش به خوبي قران درس مي داد و معلم ماهري بود و تا سن 82 سالگي به تدريس ادامه داد.

در سال 1326 استاد شجريان وارد مدرسه 15 بهمن شد و در همان زمان شروع به تلاوت قران نزد پدر کرد به طوري که از 10 سالگي در مراسم و اجتماعات سياسي آن زمان قران تلاوت مي کرد.

اولين زمزمه هاي آوازي ايشان در دوره دبيرستان به کمک دائي شان و آقاي جوان(معلم دانشسرا) آغاز شد.

ايشان در اين باره مي گويند:
اولين زمزمه ها و آواز من با همراهي دايي ام که فقط دو سال از من بزرگتر بود و تار ميزد آغاز شد.
بعد در مشهد به پيرمردي برخوردم به نام آقاي جوان که در واقع معلم موسيقي دانشسرا بود.
من در دانشسراي مشهد درس مي خواندم و ايشان خيلي به من علاقه داشت تار خيلي خوب مي زد و شاگرد علي اکبر خوان شهنازي بود ويولن هم مي زد.
با ايشان هم کار مي کردم و آواز مي خواندم.
استاد در سال 1349 با خانم فرخنده گل افشان که ايشان نيز معلم دبستان بودند آشنا شدند و در شهر قوچان پاي سفره عقد نشستند.
يک سال بعد در 29 مرداد 1341 در مشهد چشن عروسي بر پا شد و استاد زندگي مشترک خود را با خانم گل افشان آغاز کردند و 2 سال بعد به عنوان معلم مدرسه به شاه آباد منتقل شدند اما هم چنان موسيقي و آواز را رها نکرده و آموزش سنتور را براي اولين بار در مشهد نزد جلال اخباري آغاز کرد و ادامه داد تا نزد فرامرز پايور در تهران رفت.
استاد در سال 1345 به تهران مهاجرت کرد و پس از ورود ايشان به تهران براساس دعوت قبلي به نزد داوود پيرنيا مدير برنامه گلها به اداره راديو مهاجرت کرد و مرحوم پيرنيا پس از تست ايشان شيفته صداي وي شد به اين ترتيب اولين برنامه استاد شب جمعه 15 آذر ماه با عنوان برگ سبز شماره 216 با همراهي استاد ورزنده از راديو پخش شد و اين همکاري تا استعفاي استاد در سال 1355 ادامه داشت و 300 برنامه ضبط شد.
در تمام مدت همکاري استاد با راديو و تلويزيون وي با نام مستعار سياوش بيدکاني شناخته شده بود و اين به علت مخالفت پدرش با موسيقي و آواز خواندن استاد بود به گفته خود استاد پدرش به شدت مذهبي بود و اصلا دوست نداشت که پسرش آواز کار کند.

استاد در مورد آن دوران مي گويند:
وقتي به تهران آمدم و همزمان با کار در برنامه گلهاي راديو به کلاس درس اسماعيل مهرتاش در جامعه باربد رفتم و با ايشان رديف هاي طاهرزاده را کار مي کرديم پنج ماه از سال کلاسها در فضاي آزاد برپا مي شد بقيه ماه در يک کلاس کوچک و خفه جمع مي شديم.
در آن زمان همه مرا به عنوان خواننده گلها مي شناختند و وقتي ميخواستم از قسمت تئاتر به کلاس بروم همه مرا نگاه مي کردند.
کلاسهاي مهرتاش هميشه پر از شاگرد بود.
روزي به ايشان گفتم: چرا شما چند تا از بهترين شاگردانتان را انتخاب نمي کنيد که فقط روي آنها کار کنيد و هر شاگردي مي آيد شما به او اجازه ميدهيد که از کلاس استفاده کند او گفت اگر آنها خواننده خوبي نشوند شنونده خوبي خواهند شد.
همه ما استاد را دوست داشتيم ولي به سختي در اين فضاي شلوغ چيزي ياد مي گرفتيم.
علاوه بر کلاس مهرتاش من در برنامه گلها با عبادي نيز کار مي کردم.
با پا در مياني آقاي نقيب که در آن زمان مسئول راديو بود استاد عبادي به من درس دادند.
ايشان به من مي گفت: که هنرمندنما ها فضاي راديو را خراب کرده اند و به من ياد داد چطور بخوانم و هر وقت خارج مي خواندم و يا به خودي خود به اوج مي رفتم به من تذکر مي داد ما شب و روز کار مي کرديم.
تاثير گذارترين فرد در زندگي من استاد دادبه بود او مرا دگرگون کرد و حتي در شخصيت هنري من اثر شگرفي داشت.
من هشت سال با ايشان در شيوه دشتستاني کار کردم.
ولي آنچه که براي من ارزش دارد فکر و انديشه اين مرد بزرگ بود و شايد مهمترين بخش زندگي هنري من آشنايي با ايشان است و ايشان خيلي بيشتر از پدرم در من اثر گذاشت.
در سال 1356 در اعتراض به موسيقي راديو را ترک کردم و گفتم نمي خواهم صدايم از راديو پخش شود.
از آن سال به بعد موسيقي و صداي من مردمي تر شد چون در آن زمان مردم از رژيم دل خوشي نداشتند در نتيجه از راديو و تلويزيون هم ناراضي بودند.
هنر ديگر شجريان در زمينه خطاطي است در اين باره مي گويد:
من خطاطي را از برادران ميرخاني فرا گرفتم اما در امتحان شرکت نکردم زيرا نمي خواستم خطاطي را تا دوره عالي ادامه دهم هدف من اين بود که خطم زيبا شود.
خطاطي هم مانند موسيقي زمان زيادي براي يادگيري احتياج دارد و سخت ترين قسمت خطاطي خط نستعليق است.
ميرخاني نوازنده چيره دست کمانچه نيز بود اما او وارد حيطه موسيقي نشد.

در طي 40 سال فعاليت هنري استاد ايشان در بسياري از کشورهاي آسيايي و اروپايي و آمريکايي کنسرت داده اند.
ايشان در دانشگاههاي بروکلي، کلمبيا ،هاروارد ، فيليپین، شیکاگو شش کنفرانس در مورد موسيقي ايراني برگذار کرده اند.
در 20 سپتامبر 1995 در يونسکو توسط فدريکو مايور دبير کل يونسکو مدال پيکاسو که به شکل چشم پيکاسو بود(چون دنيا را به شکل متفاوتي مي نگريست) به ايشان اهدا شد.
همچنين در روز 8 فوريه 2001 در ورزشگاه استيل لوس آنجلس جايزه گرمي براي کاست (بي تو به سر نمي شود) به استاد تعلق گرفت.

محمد رضا شجريان پنج فرزند دارد با نام هاي فرزانه، افسانه، مژگان و همايون از همسر اول و رايان از کتايون خوانساري همسر دوم ايشان .
مژگان شجريان نامي است که در اکثر کاستهاي استاد به چشم ميخورد ايشان داراي مدرک MS گرافيک هستند و به همراه همسرشان محمد علي رفيعي که مهندس است به کارهاي طراحي کامپيوتري کاستهاي استاد مي پردازند.
همايون شجريان هم از سن 15 سالگي همراه پدر به کار خوانندگي مشغول است.

شجريان عاشق گل و طبيعت است و همه گلها را به خوبي ميشناسد و با کشاورزي کاملا آشنايي دارد.

ايشان باغي در هشتگرد حوالي کرج دارد که آخر هفته ها در آنجا به گلکاري مي پردازند.

او از بين خوانندگان قديمي علاقه مند به کارهاي قمرالملوک وزيري، بنان، ظلي، تاج اصفهاني و پاورتي است.

M E T A L
09-12-2006, 12:57
راجب استاد مرسی اگه از شهرام ناظری هم داری بنویس

mohammad99
17-12-2006, 21:46
اقا بهداد اینم زندگی نامه شهرام ناظری

زندگینامه شهرام ناظری"
"زندگینامه شهرام ناظری"

شهرام ناظری به سال ١٣٢٨در کرمانشاه دیده به جهان گشود . صدای خوش در خانواده ی او موروثی بود و شهرام نیز از این عطیه ی الهی بی بهره نبود . از همان کودکی کار فراگیری را نزد پدر آغاز نمود . پدر او بجز آواز ، با ”سه تار“ نیز آشنایی داشت .
”شهرام ناظری“ با تکیه بر استعدادها و توانایی های خویش و همچنین با توجه به تمرین های مداوم ، به مهارت و تبحر قابل توجهی در این عرصه دست یافت ، تا آنجا که از سن ٩ سالگی در رادیوی ”کرمانشاه“ به اجرای برنامه پرداخت !
وی از مکتب : عبدا... دوامی ،‌ نور علی برومند ، محمود کریمی ، عبدالعلی وزیری ، حسین قوامی و نهایتاً محمدرضا شجریان آواز را فرا گرفت و از اساتیدی چون احمد عبادی ، محمود تاجبخش ، جلال ذوالفنون ، محمود هاشمی و بیگجه خانی نواختن سه تار را آموخت .
وی چندی پیش در مصاحبه با خبرگزاری ایرنا ضمن ابراز نارضایتی از بستر نامناسب فعلی برای ارائه ی آلبوم و اجرای کنسرت گفته بود : ”در سالهای اخیر بستر مناسب برای فعالیت مستمر وجود ندارد . در کارها دیگر انگیزه نیست و کارهایی که پیشنهاد می شوند بیشتر تقلیدی و یا تکراری هستند که این باعث شده به پیشنهادها پاسخ منفی بدهم .“
ناظری تصریح کرده بود : ”متأسفانه آهنگسازها هم دیگر حرفی برای گفتن ندارند ! آن تعداد از آهنگسازانی هم که دوره ای حرفی برای گفتن داشتند ، آثار گذشته شان را تکرار می کنند !“
وی در پاسخ به این سئوال که گویا وضعیت فروش آخرین آلبومش راضی کننده نیست ، گفته بود :”این آلبوم کار جدید من نبود و همین تأخیر در ارائه ، تأثیرگذاری اثر را کاهش می دهد . همانطور که ١٢ سال پیش قطعاتی از اشعار شاملو ، اخوان ثالث ، اسماعیل خویی و فروغ را با گروه آذر سینا در راست پنج گاه به مدت ٤ سال آماده کردیم که حتی مجوز ضبط آرشیوی هم نگرفت !“

گفتنی است شهرام ناظری دارای آثار ارزشمند زیادی است که از آن جمله می توان به : ”چاووش ٢، ٣،٤،٧،٨ “ ، ”موسی و شبان“‌ ، ”سعر و عرفان“ ، ”صدای سخن عشق“ ، ”لاله ی بهار“ ، ”گل همیشه بهار“ ، ”تابلوهای انقلاب“ ، ”افق خونین“ ، ”مرا عشق“ ، ”گل صد برگ“ ، ”یادگار دوست“ ، ”بشنو از نی“ ، ”کیش مهر“ ، ”بی قرار ، ”نجوا“ ، ”زمستان“ ، ”آتشی در نیستان“ ، ”در گلستانه“ و ”شور انگیز“ اشاره کرد .