PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بالا نیامدن لب تاب Acer

aref.n
12-10-2015, 15:28
با سلام و احترام
دو هفته هستش که ویندوز ده نصب کردم و همه چی خوب بود تا این که امروز اومدم لب تاب رو روشن کردم و با هشدار زیر روبه رو شدم :

Default boot device missing or boot failed. insert recovery media and hit a key. than select boot manager to choose a new boot device or to boot recovery
media

حتی انجمن های خارجی رو گشتم ولی مشکلی مشابه ندیدم:n28: اخه f2 کار نمیکنه که وارد bios بشه و وقتی هم که اینتر میزنم سه تا گزینه میاد که برای بوت هستش و خب اولی دی وی دی هستش و دومی هارد و سومی هم نتورک

و خب وقتی رو هر کدوم کلیک میکنم بر میگرده به همون هشدار
و البته چون تازه ویندوز نصب کردم بک اپ هم ندارم

دوستان عزیز خواهش میکنم یه راهنمایی کنید
سفارش ریدیزاین گرفتم و فایل های اصلی رو ریختم رو دیسکتاپ
اگه هارد سوخته سفارشم کنسل میشه
:n16:ممنون میشم سریع کمکم کنید

بروز رسانی :
یه عکس پیدا کردم که دقیق مثل هشدار من میمونه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

taghi_ramzi
12-10-2015, 16:41
سلام
یه جور سی دی بوت بیرون هست به اسم hiren boot cd كه میندازید تو سیستم بوت میكنید و یه ویندوز كامل (موقت) میاد بالا
یكی از اونها پیدا كنید (دانلود هم ميتونيد بكنيد) و باهاش سیستمو بوت كنید ببینید وضعیت هارد چطوره
اینطور كه میگید و بنده میبینم ،‌انشالله مشكل سوختگی نیست و فقط نیاز به نصب ویندوز پیدا میكنید.
اگه تو درایو ویندوز فایل حساس دارید ،‌با استفاده از محیط همون سی دی میتونید فایلاتونو بردارید.
موفق باشيد.

aref.n
12-10-2015, 16:52
اگه منظورتون ویندوز لایو هستش رو که امتحان کردم و حتی با فلش usb هم امتحان کردم ولی نه مشکل حل نشد
ممنون به خاطر پیشنهادتون

mahdi--
12-10-2015, 18:52
از خدا بخوا لپ تاپت درست بشه:n02:

taghi_ramzi
12-10-2015, 18:59
اگه منظورتون ویندوز لایو هستش رو که امتحان کردم و حتی با فلش usb هم امتحان کردم ولی نه مشکل حل نشد
ممنون به خاطر پیشنهادتون

اگه کلاً بوت نمیشه مشکلتون جدیه ، به تعمیرکار نشونش بدید.

aref.n
12-10-2015, 20:24
اگه کلاً بوت نمیشه مشکلتون جدیه ، به تعمیرکار نشونش بدید.

فکر کنم مشکل از بایوس هستش
بله بهترین راه حال حاضر رفتن پیش تعمیرکار هستش
تشکر از شما

بروز رسانی :
یه ساعتی هستش که دارم بعضی از روش های فروم های خارجی رو امتحان ولی یادم رفته ببینم درست هستش یا نه که تست کردم دیدم درست شده
هنوز دلیلش رو نفهمیدم ولی در کل ممنون

miladfff
25-11-2016, 12:24
سلام من یه فلش بوتیبل کردم خود ویندوزبالا اومد لبتاب مال یه مشتری بود خودشم این مشکل شمارو داشت
هرکاری میکردم هیچی نمیشد رفتم یه فلشاوردم و ویندوز 8 رو روش بوتیبل کردم و بعد زدم به لبتاب بعد که ریستارت کردم خودش کامل ویندوزو بالا اورد.