PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پبغام The path is not a legal form

hpa1374
09-10-2015, 13:06
سلام
من هر وقت کامپیوترم رو روشن می کنم یه پیام میاد میگهThe path is not a legal form من موندم چیکارش کنم تا دیگه نیاد ؟! خودشم نمی دونم بعد از نصب چه نرم افزاری اومد؟

Captain
15-10-2015, 00:22
سلام
من هر وقت کامپیوترم رو روشن می کنم یه پیام میاد میگهThe path is not a legal form من موندم چیکارش کنم تا دیگه نیاد ؟! خودشم نمی دونم بعد از نصب چه نرم افزاری اومد؟

سلام
شما از لیست استارت آپ خودتون عکس بگیرین همینجا قرار بدین

برنامه هایی که ناقص نصب میشن و یا تو استارت آپ نمیتونن اجرا بشن این پیغام رو نشون میدن

برای نمایش برنامه های استارت آپ ویندوز، تسک منیجر را اجرا کنید و در تب Startup بروید و عکس تهیه کنید

hpa1374
15-10-2015, 13:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vissoto
16-10-2015, 17:27
سلام
این روش را هم بررسی کنید.
ابتدا Event Viewer را اجرا کنید. در run (کلید ویندوز در کیبورد +R ) بنویسید eventvwr.msc و اینتر را بزنید.
در سمت چپ پنجره windows logs را انتخاب و سپس system logs را انتخاب کنید. در سمت راست پنجره filter current logs را بزنید.
در پنجره باز شده تیک error را بزنید تا فقط نتایج مربوط به errorها نمایش داده شود.
ارورهای رخ داده در ویندوز را مشاهده می کنید . ببینید اروری هم نام ارور (The path is not a legal form) پیدا نمیشه ؟ اگر پیدا شد بر آن کلیک کنید و سپس در جزییات ارور چک کنید نام نرم افزار خاصی یا نکته ای که به مشخص شدن دلیل ارور
کمک کند وجود ندارد.application logs را هم می توانید چک کنید.
( چون این ارور هنگام بوت و همان ابتدای مشاهده دسکتاپ ویندوز مشاهده می شود ؛ پس زمان های نزدیک به زمان بوت را چک کنید)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
احتمالا نرم افزاری به صورت غیر عادی (به جای uninstall ؛ پوشه و فایلهای نرم افزار در آن نصب شده حذف شده است) حذف شده است.
علاوه بر taskmanager از نرم افزار autoruns هم می توانید استفاده کنید.
احتمالا مشکل از یکی از مواردی است که با رنگ زرد مشخص شده است .
ابتدا تب های log on و services و scheduled task را چک کنید. (دقت کنید موردی را اشتباها حذف نکنید)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید