PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو سوال درمورد فایل hosts

pars20
08-10-2015, 11:12
سلام. همون طوری که میدونید با استفاده از فایل hosts میشه دسترسی به سایت ها رو مسدود کرد.بنده دو سال دارم در مورد این فایل
-موقعی که از قندشکن استفاده میکنم اون سایت هارو باز میکنه یعنی عملا اون حالت مسدودی از بین میره . چطوری میشه کاری کرد که موقع استفاده از قند شکن هم دسترسی به سایت های مشخص شده مسدود باشه؟
- برای این سایت اصلا نمیشه دسترسیش رو مسدود کرد و با وجود اینکه تو لیست hosts هست ولی بازم این سایت باز میشه. چطوری میتونم مسدودش کنم؟
127.0.0.1 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tajrobenik
10-10-2015, 18:40
سلام. همون طوری که میدونید با استفاده از فایل hosts میشه دسترسی به سایت ها رو مسدود کرد.بنده دو سال دارم در مورد این فایل
-موقعی که از قندشکن استفاده میکنم اون سایت هارو باز میکنه یعنی عملا اون حالت مسدودی از بین میره . چطوری میشه کاری کرد که موقع استفاده از قند شکن هم دسترسی به سایت های مشخص شده مسدود باشه؟
- برای این سایت اصلا نمیشه دسترسیش رو مسدود کرد و با وجود اینکه تو لیست hosts هست ولی بازم این سایت باز میشه. چطوری میتونم مسدودش کنم؟
127.0.0.1 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی از روش ها استفاده از مودم. و بلاک این آی پی.

pars20
30-10-2015, 11:11
یکی از روش ها استفاده از مودم. و بلاک این آی پی.

مودمم این گزینه رو نداره متاسفانه راه حل دیگه ای سراغ ندارید؟

tajrobenik
31-10-2015, 10:56
مودمم این گزینه رو نداره متاسفانه راه حل دیگه ای سراغ ندارید؟
روش های دیگه ام هست:
استفاده از فایروال.

و یا استفاده از مرور گری که بتونید مدیریت بر اسکریپ داشته باشین. می‌تونید قسمت مرورگر ها سوالتون رو مطرح کنید راه کار های برای این موضوع هست.