PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیاه شدن صفحه نمایش در ویندوز 10 موقع آپدیت اتوماتیک کارت گرافیک

zfilter
07-10-2015, 23:23
سلام
دوستان من تنها مشکلم با آپدیت ویندوز 10 اینه که مدل کارت گرافیکمو اشتباهی میشناسه و وقتی که آپدیت تموم میشه و به طور اتوماتیک نصب میکنه کلا صفحه لپ تاپ خاموش میشه و مجبور میشم ویندوزشو عوض کنم.چطور میتونم کاری کنم تا فقط آپدیت های مایکروسافت رو بگیره نه آپدیت درایور ها رو.بابا والا من نمیخوام درایورهام آپدیت باشن مگه زوریه آخه مایکرو...فقط هم بخاطر این store نمیخوام سرویس windows update رو غیرفعال کنم.
ممنون میشم از عزیزان یه راهنمایی بکنن.

merikhi
08-10-2015, 02:18
سلام
دوستان من تنها مشکلم با آپدیت ویندوز 10 اینه که مدل کارت گرافیکمو اشتباهی میشناسه و وقتی که آپدیت تموم میشه و به طور اتوماتیک نصب میکنه کلا صفحه لپ تاپ خاموش میشه و مجبور میشم ویندوزشو عوض کنم.چطور میتونم کاری کنم تا فقط آپدیت های مایکروسافت رو بگیره نه آپدیت درایور ها رو.بابا والا من نمیخوام درایورهام آپدیت باشن مگه زوریه آخه مایکرو...فقط هم بخاطر این store نمیخوام سرویس windows update رو غیرفعال کنم.
ممنون میشم از عزیزان یه راهنمایی بکنن.

راست کلیک This PC بعد properties بعد advanced system settings برو تب hardware روی device installation settings کلیک کن.
گزینه No let me choose what to do رو انتخاب کن
بعد Never install driver software from windows update و سیو کن.

zfilter
09-10-2015, 12:28
راست کلیک This PC بعد properties بعد advanced system settings برو تب hardware روی device installation settings کلیک کن.
گزینه No let me choose what to do رو انتخاب کن
بعد Never install driver software from windows update و سیو کن.

ممنون از پاسخگوییتون دوست عزیز
متاسفانه بازم درایور ها رو توی لیست آپدیت میاره.لامصب نمیدونم چه گیری داده به این کارت گرافیک من.تنها مشکلی که با ویندوز 10 دارم همینه فقط.ممنون میشم از دوستان راهنمایی کنن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Public Enemy
09-10-2015, 12:39
با سلام . از راهنمایی های انجام شده در پست زیر درایوری که دوست ندارین آپدیت شه رو پیدا کنین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید